הדברה לעסקים בפתח תקווה

מחפשים מדביר מקצועי? השאירו פרטים ונחזור אליכם

תוכן עניינים
הדברה לעסקים בפתח תקווה
הדברה לעסקים בפתח תקווה

נותנים מענה לעסק שלכם – הדברה לעסקים בפתח תקווה

✔️ מתמחים בכל סוגי ההדברות.

✔️המדבירים שלנו ותיקים ויודעים לתת טיפול מהיר עם יחס אישי לכל לקוח.

✔️כתב אחריות רשמית בסיום כל עבודה.

✔️עבודה יסודית, מקצועית ובטוחה מא' – ת' כולל כתב אחריות רשמית.

✔️מותאם גם לבתים פרטיים ולסביבה שיש בה חיות מחמד.

✔️ביצוע הדברות גם בחדרי מדרגות ולובי.

להצעת מחיר חייגו עכשיו:

1-700-506-300 ☎️

 

מה מיוחד בשירות הדברה לעסקים בפתח תקווה

הדברה הוא תחום גדול מלא במידע כשזה מגיע למזיקים הקיימים היום בישראל ושיטות ההדברה השונות שמשתנות בהתאם למזיקים ולשיטות העבודה של כל מדביר. נדבר כאן על כל מה שאתם צריכים לדעת לפני שאתם מחליטים להרים טלפון למדביר בפתח תקווה על מנת שתוכלו לעשות זאת בביטחון כשיש בידכם את כל המידע שאתם צריכים בנוגע לתחום ההדברה.

למה חשוב שלמדביר שלכם יהיה רישיון בתוקף, מה היא הדברה ירוקה ולמה זה חשוב? אילו מזיקים יש ואיך מדבירים אותם? למה המחירים משתנים בין המזיקים ולא ניתן לקבוע מראש מחיר? לסיום ניתן לכם כלים פרקטיים וטיפים שתוכלו ליישם בשטח ונענה עבורכם על כמה שאלות נפוצות הנוגעות בהדברה בפתח תקווה.

אז אם אתם מחפשים מידע על הדברה בפתח תקווה הגעתם למקום הנכון, יש כאן כל מה שאתם צריכים לדעת על הדברה לעסקים בפתח תקווה. אנחנו בין העסקים הוותיקים שיש בפתח תקווה כך שאם אתם מחפשי שירות הדברה אמין ומקצועי שמכיר את פתח תקווה ותושביה מקרוב אתם יותר ממוזמנים ליצור איתנו קשר לקבלת מידע, ייעוץ והצעת מחיר.

עד שתחליטו אם ליצור איתנו קשר, בואו נתחיל במאמר המרתק הזה שהולך לתת לכם את כל המידע שאתם צריכים על הדברה בפתח תקווה:

 

הדבר הראשון שאתם צריכים לעשות כשנכנס אליכם מדביר לבית

אם אתם שואלים את עצמכם מהו הדבר החשוב ביותר שאתם יכולים לקחת מהמאמר הזה, אז זאת תהיה העצה הבאה: כשמגיע אליכם מדביר הדבר הראשון שעליכם לעשות הוא לוודא כי הוא מחזיק רישיון הדברה עם הסמכה למזיק שהוא מתכוון להדביר ושהתוקף של הרישיון תקין. מאוד חשוב עבורנו שאם תיקחו משהו מהמאמר זה יהיה הדבר זה משתי סיבות.

הראשונה היא העובדה כי מדביר ללא עדות רשמית, אסמכתא לכך שהוא עבר את ההסמכה בשביל להיות מדביר מן המניין בישראל, יכול להיות לא מדביר מקצועי ובהתאם לבצע עבודה לא מקצועית שתעשה יותר רע מתועלת שעלולה גם לעלות לכם הרבה כסף ולעשות לכם לא מעט כאב הראשון.

הסיבה השנייה היא שהדברה הוא תחום בו משתמשים בחומרים שעשויים להיות מסוכנים במידה ומי שמשתמש בהם הוא אינו גורם מוסמך. הוא יכול לסכן את הבריאות שלכם, של דיירי הבית ואת הסביבה הקרובה שלכם. לכן חשוב לנו שתבדקו את רישיון ההדברה של המדביר שמגיע אליכם, אצלנו תוכלו לראות כי לכל מדביר יש רישיון בתוקף.

 

הדברה ירוקה לעסקים בפתח תקווה

הדברה ירוקה היא הדברה שנמנעת משימוש בחומרים בעלי רעילות מסוימות כמו אמצעי ריסוס מסוימים מה שלא ידרוש מאיתנו פינוי מהבית, ישאיר ריח עז ולא יהיה שום סיכון של פגיעה בבריאות שלנו, אף על פי שחומרי ההדברה שאנו משתמשים בהם היום הם בעלי רעילות נמוכה ולא יסכנו את דיירי הבית.

בכל זאת, הבריאות שלכם חשובה לנו, וגם איכות הסביבה. במידה ואפשר וזה יעיל, נשתמש באמצעי הדברה ירוקה. נשתמש במלכודות, פיתיונות וחומרים אורגניים מה שבדרך כלל מהווה גם לאמצעי הזול יותר. אז אתם מחפשים שירות הדברה לעסקים בפתח תקווה חשוב שתכירו את ההדברה ירוקה.

איזה מזיק מדבירים? כמה משלמים למדביר?
הדברת ג'וקים
תכירו – פיתיונות ג'ל. פיתיונות ג'ל הם אמצעי הדברה ירוק פופולרי במיוחד באמצעותו ניתן להדביר מזיקים רבים ביניהם תיקנים ומקקים.
450 – 150 ₪
הדברת עכברים

הדברת עכברים מתבצעת באמצעות הצבת מלכודות ופיתיונות רעילים או לא רעילים, תלוי בהתאם לצרכים של הלקוח ומידת הנפוצות של המכרסמים.

600 – 250 ₪
הדברת חולדות
גם עם חולדות נשתמש בפיתיונות ואמצעי לכידה אמנם ניתן להשתמש גם באמצעי ריסוס במקרים בהם לא ניתן ללכוד את החולדה/חולדות.
500 – 250 ₪
הדברת טרמיטים?
גם עם טרמיטים נשתמש בפיתיונות ג'ל שאמורים לחסל את המזיקים. המחיר קופץ דרמטית במידה והטרמיטים ממוקמים במרחבים גדולים של הבית.
1,500 – 400 ₪
הדברת פשפשים
הדברת פשפשי מיטה תדרוש מאיתנו פעולות מגוונות וזמן ארוך יותר מהרגיל כשזה מגיע למזיקים. נרחיב על כך בהמשך.
החל מ-500 ₪
הדברת דבורים
כשנדביר דבורים נמנע מריסוס ונפעל לשנע את הדבורים או המלכה הדבורה מן הכוורת לנקודה אחרת ונפנה את כוורת.
550 – 250 ₪
הדברת מעופפים
הדברת ברחשים וזבובים תתבצע בדרך כלל באמצעות אמצעי ריסוס במידה ומדובר בכמות גדולה של מזיקים.
650 – 200 ₪
הדברת נדלנים
נדלנים נדביר באמצעות ריסוס ונפעל למניעת חזרתם של הנדלנים תוך כדי מציאת הגורמים שהביאו אותם מלכתחילה למקום בו הוזמן שירות ההדברה.
550 – 200 ₪
הדברת נמלים

נמלים הם המזיק שכל אחד בישראל היה צריך להתמודד עימו אמנם כשהנפיצות שלהם יוצאת משליטה נשתמש בפיתיונות ג'ל שאמורים לעשות את העבודה ביעילות.

450 – 250 ₪
הדברת נמלי אש
נמלי אש בדומה לנמלים יודברו באמצעות פיתיונות ג'ל.
650 – 250 ₪

 

למה המחירים משתנים?

הדברה לעסקים בפתח תקווה היא תחום שיכול להיות דינמי מאוד כשזה מגיע למחיר שהמדביר בסופו של דבר ייתן לכם על העבודה שלו. ראשית המחיר להדברת מזיקים משתנה עקב המורכבות השונה בהדברת כל מזיק, החומרים שיצרכו להשתמש ומשך הזמן שלוקח להדביר את המזיק המיועד.

בנוסף לכך כל מדביר לוקח סכום אחר על העבודה שלו, ראשית כי הוא יכול ושנית כי המוניטין ורמת הוותק של כל מדביר משתנה. עליכם לעשות שיעורי בית בנוגע למחירים שמדבירים שונים מציעים בשביל למצוא מצד אחד את המדביר הזול ביותר ומצד שני שאיכות השירות שהוא מעניק לא תהיה ירודה אף על פי שהמחיר זול.

 

על פשפשי מיטה

פשפשי מיטה וטרמיטים מהווים למזיקים בעייתיים בדרך כלל עקב העבודה הרבה הכרוכה בלהדביר אותם. הדברה לעסקים בפתח תקווה הצורכת טיפול בפשפשי מיטה עשוי לקחת זמן פינוי של המקום. בשביל להדביר פשפשים צריך לעשות ניקיון יסודי של המקום, להשתמש באמצעי קיטור וריסוס ולהמתין בסבלנות כמה ימים בתקווה שהפשפשים ינוטרלו ולא יישארו זכר גם לצאצאים.

הדברת פשפשים היא עסק יקר יותר כי אנחנו מבצעים פעולות רבות וכל הסיפור הזה גם לוקח זמן.

 

המלצות וביקורות על הדברה לעסקים בפתח תקווה

כשאתם מחפשים מדביר לעסק שלכם, חשוב שתחפשו אחר המלצות. הדברה לעסקים בפתח תקווה הוא תחום שהמון עסקים מציעים אבל מעטים הם המדבירים שבאמת ייתנו לכם שירות שהוא גם איכותי וגם במחיר טוב. תחפשו אחר המלצות באינטרנט או שתשאלו חברים ובעלי עסקים שונים על שירותי הדברה שהזמינו בפתח תקווה. זאת הדרך הטובה ביותר למצוא אובייקטיבית שירות הדברה מהימן שיעניק עבורכם שירות ברמה הגבוה ביותר שיש.

 

טיפים

חוק מספר אחת עם זה התחלנו את המאמר ועם זה גם נסיים: וודאו את רישיון המדביר שלכם, את עצם קיומו וכמובן את תוקף הרישיון. לא מכניסים לעסק שלכם מדביר ללא רישיון הדברה. העצה הזאת נכונה במיוחד במקרה של עסקים שם פעילות ההדברה בדרך כלל תהיה מורכבת יותר מאשר בבית פרטי.

√ תחרות גבוה – מחירים זולים. בפתח תקווה יש לא מעט עסקים שמעניקים שירותי הדברה לעסקים וכדי לכם מאוד לנצל את זה. תחרות משמע מחירים טובים, כל זאת שאיכות השירות לא יורדת כשהמחירים שעסקי ההדברה מציעים הם זולים והוגנים.

√ תעודת אחריות ופעולות מנע. במידה והזמנתם שירות הדברה לעסק שלכם, אין טעם לעשות את זה ללא קבלת אחריות מהמדביר לכך שהמזיקים לא יחזרו לתקופת זמן ארוכה או סבירה לכל הפחות. גם מדביר שמבצע את כל הפעולות הנחוצות לא תמיד יצליח למנוע את חזרתם של מזיקים שונים במקרים מסוימים. אצלנו תקבלו תעודת אחריות לכך ותוכלו להיות רגועים שלא משנה מה, המזיק שתוקע את העסק שלכם ינוטרל.

בנוסף לתעודת אחריות על המדביר לבצע פעולות מנע שיימנעו מהמזיק לחזור, פעילות זו לא פחות חשובה מההדברה עצמה ויש לדרוש את זה מהמדביר ולכל הפחות להתייעץ עם המדביר על איך למנוע ממזיקים לחזור (פינוי פסולת, ניקיון יותר יסודי.)

 

סיכום

הדברה לעסקים כמו שאתם רואים הוא תחום עצום ועברנו כאן על לא מעט חומר. אנחנו מקווים שמצאתם כאן כל מה שחיפשתם, חשוב לנו שתצאו מכאן עם מידע פרקטי שסייע לכם להזמין שירות הדברה לעסקים בפתח תקווה. אכפת לנו מפתח תקווה ומתושביה. אצלנו תוכלו לקבל שירותי הדברה לעסקים עבור כל סוגי המזיקים במחירים הטובים ביותר שיש.

אנחנו מעניקים שירותי הדברה מקצועיים, המדבירים שלנו הם הטובים ביותר בשוק והכי חשוב, הלקוחות שלנו הם הדבר הכי חשוב ונשאף לספק את הצרכים שלכם בצורה הטובה ביותר שיש. אז דברו איתנו, אנחנו מחכים לכם. ושוב, מקווים שיצאתם מכאן עם המידע שחיפשתם. לסיום למטה תוכלו למצוא תשובות לשאלות הנפוצות ביותר כשזה מגיע להדברה.

חיפוש מהיר באינטרנט ותמצאו שורה של מדבירים באזור פתח תקווה והסביבה. כמובן גם שאתם מוזמנים ליצור איתנו קשר. ממליצים גם לחפש באתרים אחר ביקורות על עסקי הדברה או לבקש המלצה מעסקים אחרים בפתח תקווה.

שירותי ההדברה נעים מ200 ₪ ועד 600 ₪ ורק במקרים בהם נפיצות המזיקים עצימה העלות יכולה להגיע לאזור ה1000 ₪. המחיר קשה לקביעה מכיוון שיש לראות קודם את המצב, באילו מזיקים מדובר ובאילו אמצעי הדברה נצטרך להשתמש, כמו שציינו במאמר קשה לקבוע מסיבות רבות את המחיר להדברה.

ניקיון יסודי של הבית, כיבוס סדינים ומצעים וריסוס עצמאי באמצעות חומרי ריסוס המוצעים לקהל הרחב הם שלל של אמצעים בהם תוכלו להשתמש ולבצע בשביל להדביר את המזיקים ולנטרל אותם. לא תמיד צריך להזמין מדביר ולעיתים כדאי אפילו לנסות קודם בעצמכם אם אתם חושבים שהמזיק אינו מסוכן והכמות אינה משמעותית.

הדברת פשפשים, מכרסמים וטרמיטים יהיו בדרך כלל מורכבות יותר עקב משך הזמן שצריך בשביל להדביר אותם ואמצעי ההדברה היקרים יותר שנצטרך להשתמש בהם. יחד עם זאת זה לא תמיד יהיה יקר יותר, כל אירוע לגופו.

כל אחד יכול לקנות חומרי הדברה. יחד עם זאת, מדבירים שאינם מוסמכים עלולים לגרום נזק בלתי הפיך לסביבה, לדיירים ולעצמם.

המדבירים בקסם הדברות הנם מוסמכים ומורשים, אתם יכולים להיות רגועים לגבי בטיחותכם, ולגבי פתרון הבעיה שממנה אתם סובלים.

מחפשים מדביר מקצועי? חייגו עכשיו לקסם הדברות! ותקבלו פתרון מהיר וחד משמעי!
כתבות נוספות
הדברה לעסקים בפתח תקווה
קטגוריית אזורי הדברה לעסקים
protoblo_admin

הדברה לעסקים פתח תקווה

אין דבר נעים יותר מאשר להגיע למקום העבודה, להתרווח על הכיסא, לפתוח את המחשב בנחת, להפעיל את המזגן ולהנות מיום עבודה שקט ורגוע. אבל מה

קרא עוד »
הדברה לעסקים בחולון
קטגוריית אזורי הדברה לעסקים
protoblo_admin

הדברה לעסקים בחולון

חרקים, טרמיטים, נמלים, עכבישים, יתושים, תיקנים – איך כל אלו נשמעים לכם? אין לנו ספק שאם לא הסתרתם מיד את העיניים והמשכתם לקרוא, הגוף שלכם

קרא עוד »
הדברה לעסקים בבני ברק
קטגוריית אזורי הדברה לעסקים
protoblo_admin

הדברה לעסקים בבני ברק

העיר בני ברק אולי מפורסמת בעיקר בשל האוכלוסיה החרדית הגדולה שמתגוררת בה, אבל בשנים האחרונות בני ברק הפכה ללא פחות ולא יותר ממעצמת הייטק ותאגידים.

קרא עוד »
הדברה לעסקים ראשון לציון
קטגוריית אזורי הדברה לעסקים
protoblo_admin

הדברה לעסקים ראשון לציון

ראשון לציון היא עיר שופעת עסקים. אם בעבר היו בה רק חופי ים מהממים וסינמה סיטי, הרי שהיום העיר מושכת אליה אלפי צעירים, משפחות ומבוגרים

קרא עוד »
הדברה לעסקים בת ים
קטגוריית אזורי הדברה לעסקים
protoblo_admin

הדברה לעסקים בת ים

הסביבה שבה אנחנו מבלים צריכה להיות סביבה בטוחה, בעיקר מבחינה היגיינית. ברגע שאנחנו נכנסים לסביבה כלשהי, בין אם היא במסגרת ראיון עבודה, במסגרת מפגש חברתי

קרא עוד »
הדברה לעסקים רמת גן
קטגוריית אזורי הדברה לעסקים
protoblo_admin

הדברה לעסקים רמת גן

רחוב אבא הלל, הבורסה, קניון איילון, רחוב ביאליק, שכונת מרום נווה – מה כל אלו מזכירים לכם? ובכן, את העיר רמת גן! העיר רמת גן

קרא עוד »
הדברה לעסקים ברעננה
קטגוריית אזורי הדברה לעסקים
protoblo_admin

הדברה לעסקים ברעננה

אין עוד עיר כמו העיר רעננה! העיר הנפלאה הזו משלבת בין עיר לכפר, מציעה לתושביה שכונות יפהפיות ומוקפות בעצים וצמחיה, ולצד זה גם איזור הייטק

קרא עוד »
הדברה לעסקים מודיעין
קטגוריית אזורי הדברה לעסקים
protoblo_admin

הדברה לעסקים מודיעין

כשאנחנו חושבים על המילה "עסקים", אנחנו חושבים באופן אוטומטי על משרדים גדולים, מגדלים רבי קומות עם משרדים, על חברות הייטק ועוד. למען האמת, אם נפרק

קרא עוד »
הדברה לעסקים בהרצליה
קטגוריית אזורי הדברה לעסקים
protoblo_admin

הדברה לעסקים בהרצליה

מתי לאחרונה ביקרתם בעיר הרצליה? העיר השופעת חופי ים, מסעדות, ברים, פאבים, פארקים, איזורי תעשייה, עסקים, בתי קולנוע ומשרדי הייטק ענקיים, היא עיר שמושכת אליה

קרא עוד »