להזמנת מדביר מקצועי

הדברת בזול

תוכן עניינים

נתקלת פעם במזיק כלשהו בבית, ג'וקים, עכברים, זבובים, נמלים או כל סוג אחר, ונמנעת מביצוע הדברה בגלל המחיר הגבוה? הגעת למקום הנכון. אנחנו בקסם הדברות נסלק כל מזיק מביתכם ונעשה זאת בעלות הוגנת וזולה ככל האפשר. המשיכו לקרוא על סוגי ההדברות שאנו מבצעים.

 

הדברת ג'וקים

לכולנו יצא לראות ג'וק בביתנו לפחות פעם אחת בחיים, וזאת כנראה לא הייתה חוויה נעימה, או חוויה שתרצו שתחזור על עצמה. ג'וקים מהווים מזיקים, וניתן למצוא אותם במגוון רחב של מקומות, כמו מסעדות, בתי חולים, מחסנים, משרדים ובניינים בהם ישנם מטבחים מסחריים או ביתיים. הם מפרישים חומר שיכול להכתים משטחים ולייצר ריח רע. הם יכולים גם להרוס מוצרי בד ונייר.

 

עוד עובדות על ג'וקים:

  • הם מסתתרים במהלך היום ונעשים פעילים בלילה.
  • ג'וקים נושאים מחלות העלולות לגרום להרעלת מזון או לשלשול.
  • הרוק, הצואה והעור שהם משילים עלולים לגרות אלרגיות ואסטמה אצל בני אדם, במיוחד אצל ילדים.
  • ניקיון חשוב מאוד להפחתת נגיעות הג'וקים.
  • הדרך הטובה ביותר להיפטר מהם היא באמצעות הדברה מקצועית. 

 

הדברת עכברים

עכברים נמצאים במקום השני, אחרי בני אדם כמובן, כבעל החיים עם האוכלוסייה הגדולה ביותר באזורים עירוניים, ונחשבים למזיקים מסוכנים והרסניים מכיוון שהם נושאים ומעבירים נגיפים, חיידקים ומחלות אחרות.

עכברים נוטים לגרום נזק לרכוש אישי בבתים, כמו בהרס היבול המסחרי.

באזורים חקלאיים, עכברים עשויים להיות אחראים גם לתקלה במכונות ובציוד.

מזיקים אלה מסוגלים לגרום לאבידות אדירות עבור חברות חקלאיות מסחריות, מכיוון שאוכל שזוהם על ידי עכברים הופך לבלתי ראוי לצריכה.

עכברים יכולים לזהם משטחים ומקורות מזון בתוך בתים.

ישנם גם עכברים שמעבירים את נגיף האנטה, נגיף מסוכן. הנגיף עלול להגיע לבני אדם באמצעות שאיפה של חלקיקים המשתחררים מגללי עכברים או השתן והרוק שלהם.

בני אדם הצורכים מזון מזוהם עלולים לחלות במספר מחלות שנושאים עכברים, כולל סלמונלה. בסביבות ביתיות, העובדה שמזון הוא מזוהם עשויה להיות פחות בולטת, ובני אדם עלולים לצרוך אותו מבלי לדעת שהוא זוהם.

הכרסום התמידי של עכברים גורם גם לפגיעה בחוטי חשמל, בגדים, ספרים ורהיטים. 

 

הדברת זבובים

זבוב הבית הוא הזבוב הנפוץ ביותר בבתים בישראל. זבובים אלה מכונים גם זבובי זבל, וזכו לכינוי זה בהתבסס על אתרי הטלת הביצים שלהם, המורכבים מפחי זבל, חומר אורגני מתפורר וגופות.

בגלל שזבובי האשפה ניזונים מפירוק חומרים מתים ואשפה, הם הופכים את המקומות שהם שוכנים בהם ללא היגייניים להפליא, במיוחד אם הם נמצאים בכמויות גדולות.

בעלי בתים רבים מבחינים בזבובים בבתיהם בסוף חודשי האביב, הקיץ והסתיו. המזיקים נכנסים פנימה ממספר סיבות, אך רובם נכנסים כדי לאכול מהאשפה, מפירות רקובים או לחות. אלו שיודעים מה מושך זבובים יצליחו יותר למנוע את הגעתם. 

על מנת לקבוע מה מושך זבובים לביתך, חשוב לזהות את סוג המזיק אליו אתה נתקל.

זבובי הבית הנפוצים נמשכים לזוהמה אורגנית מתפוררת כמו צואה ובשר נרקב, ואילו זבובי פירות מחפשים חומרים ממותקים וניזונים בדרך כלל מפירות רקובים, משקאות מתוקים ואלכוהול. 

 

הדברת נמלים

תברואה לקויה היא הגורם העיקרי להימצאות נמלים בבית. השארת כלים מלוכלכים בכיור, שאריות מזון על השיש, פירורים על הרצפה ואשפה שלא מרוקנים לעיתים קרובות מספקים מקורות מזון לנמלים המחפשות אוכל. מה שמתחיל בכמה נמלים שנכנסות לבית יכול להפוך לבעיה גדולה אם יחליטו להקים קינים באזור הבית שלך או בתוכו. 

אחת הבעיות הגדולות ביותר הקשורות לנמלים בבית היא זיהום מזון. נמלים נושאות חיידקים על גופן, שמתפשטות כשהן זוחלות במזווה ועל פני משטחים.

ידוע שרק כמה מינים שמעבירים מחלות, אך כל נמלה שתמצאו בבית ובמיוחד באזור שמאוחסן בו אוכל היא סיבה לדאגה.

ישנם גם מיני נמלים שיכולות לגרום לנזק רב יותר, כמו נמלי אש, שידועות בעקיצות השורפות שלהן שמשאירות תחושה צריבה למשך זמן ארוך מהרגיל. 

 

קסם הדברות

כפי שנאמר, אנו הקסם הדברות בעלי ניסיון של עשרות שנים בהדברת מזיקים, ותוכלו לסמוך עלינו בעיניים עצומות כי נרחיק את המזיקים מהבית שלכם – אחד ולתמיד!

אנשי המקצוע שלנו מיומנים ואמינים, ויגבו מחיר הגון עבור השירות המבוקש, כך שלא תצאו מאוכזבים או תרגישו מרומים.

מחפשים מדביר? השאירו פרטים ונחזור אליכם
אהבתם את הכתבה ? שתפו בקליק
שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב print
כתבות בנושא