הדברה בזול

מחפשים מדביר מקצועי? השאירו פרטים ונחזור אליכם

הדברה בזול
תוכן עניינים

הדברה בזול של קסם הדברות תדאג שתקבלו שירות מנצח ומקצועיות וכל זאת כחלק מהעלות הרגילה ללא כל תוספת מצדכם!

✔️ שקיפות מלאה כולל כתב אחריות.

✔️ שירות אקספרס 24 שעות ביממה.
✔️ שימוש בחומרי הדברה ברמה הגבוהה והמתקדמת ביותר.
✔️ חומרים ללא כימיקלים ונטולי ריחות.
✔️ ביצוע ייסודי מא' ועד ת'.
✔️ניתן לקבוע מחיר אחיד על בסיס חודשי.
✔️זמן המתנה של עד כשעה בלבד אחרי סיום העבודה.

להצעת מחיר חייגו עכשיו:

1-700-506-300 ☎️

נתקלת פעם במזיק כלשהו בבית, ג'וקים, עכברים, זבובים, נמלים או כל סוג אחר, ונמנעת מביצוע הדברה בגלל המחיר הגבוה? הגעת למקום הנכון. הדברה בזול אצלנו בקסם הדברות נדאג לסלק כל מזיק מביתכם ונעשה זאת בעלות  הוגנת ומכובדת ככל האפשר. המשיכו לקרוא על הדברה בזול של קסם הדברות שאנו מבצעים.

הדברה בזול – הדברת ג'וקים

לכולנו יצא לראות ג'וק בביתנו לפחות פעם אחת בחיים, וזאת כנראה לא הייתה חוויה נעימה, או חוויה שתרצו שתחזור על עצמה. ג'וקים מהווים מזיקים, וניתן למצוא אותם במגוון רחב של מקומות, כמו מסעדות, בתי חולים, מחסנים, משרדים ובניינים בהם ישנם מטבחים מסחריים או ביתיים. הם מפרישים חומר שיכול להכתים משטחים ולייצר ריח רע. הם יכולים גם להרוס מוצרי בד ונייר.

עוד עובדות על ג'וקים:

  • הם מסתתרים במהלך היום ונעשים פעילים בלילה.
  • ג'וקים נושאים מחלות העלולות לגרום להרעלת מזון או לשלשול.
  • הרוק, הצואה והעור שהם משילים עלולים לגרות אלרגיות ואסטמה אצל בני אדם, במיוחד אצל ילדים.
  • ניקיון חשוב מאוד להפחתת נגיעות הג'וקים.
  • הדרך הטובה ביותר להיפטר מהם היא באמצעות הדברה מקצועית. 

הדברה בזול – הדברת עכברים

עכברים נמצאים במקום השני, אחרי בני אדם כמובן, כבעל החיים עם האוכלוסייה הגדולה ביותר באזורים עירוניים, ונחשבים למזיקים מסוכנים והרסניים מכיוון שהם נושאים ומעבירים נגיפים, חיידקים ומחלות אחרות.

עכברים נוטים לגרום נזק לרכוש אישי בבתים, כמו בהרס היבול המסחרי.

באזורים חקלאיים, עכברים עשויים להיות אחראים גם לתקלה במכונות ובציוד.

מזיקים אלה מסוגלים לגרום לאבידות אדירות עבור חברות חקלאיות מסחריות, מכיוון שאוכל שזוהם על ידי עכברים הופך לבלתי ראוי לצריכה.

עכברים יכולים לזהם משטחים ומקורות מזון בתוך בתים.

ישנם גם עכברים שמעבירים את נגיף האנטה, נגיף מסוכן. הנגיף עלול להגיע לבני אדם באמצעות שאיפה של חלקיקים המשתחררים מגללי עכברים או השתן והרוק שלהם.

בני אדם הצורכים מזון מזוהם עלולים לחלות במספר מחלות שנושאים עכברים, כולל סלמונלה.

בקסם הדברות מאמינים בכך שהגיינה ושמירה על ניקיון לא צריכה להוות מכשול בגלל כסף ומציעים הדברה בזול עבור סביבות ביתיות, העובדה שמזון הוא מזוהם עשויה להיות פחות בולטת, ובני אדם עלולים לצרוך אותו מבלי לדעת שהוא זוהם.

הכרסום התמידי של עכברים גורם גם לפגיעה בחוטי חשמל, בגדים, ספרים ורהיטים. 

הדברת זבובים

זבוב הבית הוא הזבוב הנפוץ ביותר בבתים בישראל. זבובים אלה מכונים גם זבובי זבל, וזכו לכינוי זה בהתבסס על אתרי הטלת הביצים שלהם, המורכבים מפחי זבל, חומר אורגני מתפורר וגופות.

בגלל שזבובי האשפה ניזונים מפירוק חומרים מתים ואשפה, הם הופכים את המקומות שהם שוכנים בהם ללא היגייניים להפליא, במיוחד אם הם נמצאים בכמויות גדולות.

בעלי בתים רבים מבחינים בזבובים בבתיהם בסוף חודשי האביב, הקיץ והסתיו. המזיקים נכנסים פנימה ממספר סיבות, אך רובם נכנסים כדי לאכול מהאשפה, מפירות רקובים או לחות. אלו שיודעים מה מושך זבובים יצליחו יותר למנוע את הגעתם. 

על מנת לקבוע מה מושך זבובים לביתך, חשוב לזהות את סוג המזיק אליו אתה נתקל.

זבובי הבית הנפוצים נמשכים לזוהמה אורגנית מתפוררת כמו צואה ובשר נרקב, ואילו זבובי פירות מחפשים חומרים ממותקים וניזונים בדרך כלל מפירות רקובים, משקאות מתוקים ואלכוהול. 

הדברת נמלים

תברואה לקויה היא הגורם העיקרי להימצאות נמלים בבית. השארת כלים מלוכלכים בכיור, שאריות מזון על השיש, פירורים על הרצפה ואשפה שלא מרוקנים לעיתים קרובות מספקים מקורות מזון לנמלים המחפשות אוכל. מה שמתחיל בכמה נמלים שנכנסות לבית יכול להפוך לבעיה גדולה אם יחליטו להקים קינים באזור הבית שלך או בתוכו. 

אחת הבעיות הגדולות ביותר הקשורות לנמלים בבית היא זיהום מזון. נמלים נושאות חיידקים על גופן, שמתפשטות כשהן זוחלות במזווה ועל פני משטחים.

ידוע שרק כמה מינים שמעבירים מחלות, אך כל נמלה שתמצאו בבית ובמיוחד באזור שמאוחסן בו אוכל היא סיבה לדאגה.

ישנם גם מיני נמלים שיכולות לגרום לנזק רב יותר, כמו נמלי אש, שידועות בעקיצות השורפות שלהן שמשאירות תחושה צריבה למשך זמן ארוך מהרגיל. 

הדברה בזול – קסם הדברות

כפי שנאמר, אנו בקסם הדברות עלי ניסיון של עשרות שנים בהדברת מזיקים, ותוכלו לסמוך עלינו בעיניים עצומות כי נרחיק את המזיקים מהבית שלכם – אחד ולתמיד!

אנשי המקצוע שלנו מיומנים ואמינים, ויגבו מחיר הגון עבור השירות המבוקש, כך שלא תצאו מאוכזבים או תרגישו מרומים.

כל אחד יכול לקנות חומרי הדברה. יחד עם זאת, מדבירים שאינם מוסמכים עלולים לגרום נזק בלתי הפיך לסביבה, לדיירים ולעצמם.

המדבירים בקסם הדברות הנם מוסמכים ומורשים, אתם יכולים להיות רגועים לגבי בטיחותכם, ולגבי פתרון הבעיה שממנה אתם סובלים.

מחפשים מדביר מקצועי? חייגו עכשיו לקסם הדברות! ותקבלו פתרון מהיר וחד משמעי!

מדבירים מורשים:

מדביר מוסמך ניר יזדי

מהעיתונות:

מעריב
מידע להעשרה מהאתר:
הדברה ביתית
בלוג
protoblo_admin
הדברה ביתית

הדברה ביתית? נוהגים באחריות ובבטיחות בכל דירה ובית ומשתמשים בחומרים ידידותיים לסביבה. ✔️ ייעוץ ראשוני ללא עלות! ✔️ מותאם למגזר העסקי ולפרטי כאחד. ✔️ ניתן

קרא עוד »
הדברת פשפשים בנתניה
בלוג
protoblo_admin
הדברת פשפשים בנתניה

הגינה מלאה פשפשים? קסם הדברות ידאגו להדברה יעילה וייסודית. ✔️ מתמחים בכל סוגי ההדברות. ✔️המדבירים שלנו ותיקים ויודעים לתת טיפול מהיר עם יחס אישי לכל

קרא עוד »
מה זה הדברה ירוקה
בלוג
protoblo_admin
מה זה הדברה ירוקה?

אחת התופעות הבולטות ביותר בימינו היא המודעות ההולכת וגדלה לחשיבות העצומה שיש להתנהלות זהירה עם כימיקלים. אמנם במשך עשרות שנים כימיקלים שונים סיפקו תועלת רבה,

קרא עוד »
זיהוי עקיצות
בלוג
protoblo_admin
זיהוי עקיצות

יחד איתנו חיים בכדור הארץ אינספור חרקים מסוגים שונים. כך למשל, מחקר חדש מעריך שברחבי העולם יש לא פחות מ-20,000,000,000,000,000 נמלים (20 קוודריליון, שהם 20

קרא עוד »
זיהוי מזיקים בצמחים
בלוג
protoblo_admin
זיהוי מזיקים בצמחים

גינה היא תמיד תוספת משמחת לבית. גם כשמדובר על גינה צנועה במרפסת וגם כשיש גינה רחבת ידיים בחצר, הנוכחות של הצמחים מוסיפה יופי, משרה שלווה

קרא עוד »
איך להרחיק עכברים עם מלכודת
בלוג
protoblo_admin
איך להרחיק עכברים

בקולנוע ובטלוויזיה עכברים הם בעלי חיים חביבים למדי. למעשה, גם במציאות לעכבר אין כמובן שום כוונה להזיק לבני אדם, אבל מצד שני אין כמעט אדם

קרא עוד »
חולדה בצנרת שתפסנו
בלוג
protoblo_admin
חולדה בצנרת

חולדות חיות במרחבים העירוניים ובזכות היכולת שלהן לשחות הן מגיעות במקרים רבים לצנרת הביוב – וממנה לחצרות הבניינים וגם ישירות לבתים. נוכחות של חולדה בצנרת

קרא עוד »
עקיצות פרעושים בבני אדם
בלוג
protoblo_admin
עקיצות פרעושים

עקיצות פרעושים הן לא גזירת גורל – פנו אלינו לטיפול מהיר ובטוח במקור הבעיה! התמודדות עם עקיצות פרעושים יכולה להיות ממש מעיקה. אם נמאס לכם

קרא עוד »
עקיצות פשפשים תמונות חדות
בלוג
protoblo_admin
עקיצות פשפשים

עקיצות פשפשים הן לא גזירת גורל – פנו אלינו לטיפול מהיר ובטוח! האם אתם מוצאים את עצמכם מתגרדים לאחר שנת לילה ולא יודעים מה המקור

קרא עוד »
לחץ כאן
שקופית קודמת
שקופית הבאה
שלחו לנו וואטסאפ