הדברת ג'וקים ביהוד

מחפשים מדביר מקצועי? השאירו פרטים ונחזור אליכם

תוכן עניינים
הדברת ג'וקים ביהוד
הדברת ג'וקים ביהוד

הדברת ג'וקים ביהוד – שירות ייסודי ומנצח

✔️ מותאם לחדרי ילדים!

✔️שירות 24 שעות ביממה כולל כתב אחריות תקופתי.
✔️ בעלי הסמכות ואישורים של המשרד להגנת הסביבה.????
✔️ שימוש בחומרים ידידותיים לסביבה.
✔️ מחיר הכי טוב בשוק.
✔️ אין חשש לחיות מחמד בבית.
✔️ דואגים ל"חיות שמורות".

להצעת מחיר חייגו עכשיו:

1-700-506-300 ☎️

אין סיבה לסבול ממקקים – הזמינו לביתכם הדברת ג'וקים ביהוד

ג'וקים שמגיחים ומתרוצצים ברחבי הבית מותירים בנו לרוב תחושות של גועל וסלידה. הג'וק לא מהווה אמנם חיה מזיקה, אולם הנוכחות שלו מרתיעה ולא נעימה. כשהופעתם בבית הופכת להיות שכיחה מהרגיל, נדרש טיפול מקיף שיגרום להעלמתן. אם אתם גרים ביהוד וסובלים מהעניין, כדאי להזמין שירותי הדברת ג'וקים ביהוד. 

הדברות ג'וקים ביהוד נערכות לרוב כחלק ממני סוגי הדברות לחיסול מזיקים. לצוות המדבירים יש ניסיון עשיר וידע רב בתחום. לקבלת מחיר הדברת ג'וקים ביהוד, חייגו בהקדם!

 

אילו סוגי ג'וקים נפוצים בארץ?

ישנם שישה סוגים של ג'וקים שהימצאותם בארץ שכיחה. לא כולם מצליחים להבדיל ביניהם בהיתקלות הראשונית עמם, אבל בחינה מעמיקה יותר תבשר הבדלים בנראות שלהם אחד מהשני. כמו כן, אזורי המחייה משתנים מזן לזן. לאור השוני, חומרי ההדברה שמשתמשים בהם כנגדם מותאמים לסוג הג'וק ולאזור בו החי, ומכאן חשיבות החלק הראשוני של אבחון הזן של הג'וק. אלו הם ששת הסוגים:

 

ג'וק אמריקאי 

אורכו של ג'וק אמריקאי הוא 4 סנטימטרים, ולו שני מחושים ורגליים מלאות זיפים. הג'וק האמריקאי חי בעיקר באזורים עתירי מזון, כמו למשל חדרי אשפה, מחסני מזון, מטבחים ומערכות ביוב. זהו הזן המרתיע ביותר, מאחר וכנפיו משמשות למעוף למרחקים. צבעו חום.

 

ג'וק גרמני

אורכו של הג'וק הגרמני הוא 2 סנטימטרים, ולראשו שני מחושים ארוכים. הסוג הזה נפוץ בייחוד בחלקים בבתים פרטיים ובאזורים חשוכים- ארונות אחסון, צידי ריהוט, מכשירי חשמל כמו תמי 4 וכו'. לג'וק הגרמני יש כנפיים, אולם הוא לא יכול לעוף איתן. 

 

ג'וק פסים חום

ג'וק פסים חום נפוץ בארץ בייחוד בחודשי הקיץ. ניתן להבדיל אותו מהאחרים באמצעות הפסים החומים שיש לו על החזה ועל הכנפיים, איתן הוא יכול לעוף למרחק קצר. ג'וק מסוג זה חי באזורים המאופיינים בטמפרטורות נמוכות, כמו ארונות אחסון, מגירות ועוד. 

 

ג'וק מזרחי

אורכו של ג'וק זה הוא 2.5 סנטימטרים. זכרי הזן הם בעלי כנפיים, אבל אין להם יכולת לעוף. הג'וק המזרחי חי באזורים שיש בהם מזון רב, כמו למשל חדרי אשפה. צבעו שחור.

 

ג'וק שדה אפריקני

אורכו של  ג'וק זה הוא 2 סנטימטרים. הזכרים עוטים כנפיים, לעומת הנקבות בעלות מבנה הגוף העגלגל, שלהן אין. ג'וק שדה אפריקני חי בעיקר בשטחים טבעיים, ומצוי תחת סלעים או תחת חלקי אדמה. מדובר בזן שכיח מאוד בישראל. צבעו חום בהיר.

 

ג'וק מערות מצרי 

ג'וק מערות מצרי הוא קטן במיוחד. אורכם של הזכרים נע בין 18-32 מ"מ, ולהם כנפיים וגוף פחוס. אורכה של הנקבה נע בין 25-34 מ"מ, ולה יש גוף עגלגל. את ג'וק המערות המצרי ניתן למצוא בעיקר באזורים יבשים ואורגניים. 

 

כיצד נבחין בין סוגי הג'וקים השונים?

מבצעי הדברות ג'וקים ביהוד הם בעלי ניסיון וותק רב בעולם ההדברות. על בסיס זה ובסיוע הידע הנרחב שצברו, יידעו לאבחן מהו הזן שפלש לביתכם, ולטפל בבעיה בהתאם תוך בחירה בחומרי ההדברה הרלוונטיים. ההדברה מתבצעת באופן שיטתי ויסודי, כאשר תחילה מאתרים את מקור הדגירה, ואז יכולים להשתלט על הג'וקים ממקום מוצאם. 

 

באילו חומרים משתמשים להדברת ג'וקים ביהוד?

חומרי ההדברה בהם משתמשים להדברות ג'וקים ביהוד משתנים בהתאם לסוג הג'וק ובהתאם לאזור עליו הוא השתלט. אם מדובר בג'וק אמריקאי למשל, עדיפה שיטת הריסוס, לפיה מרססים את האזורים הנגועים ודואגים לחיסול מידי של הג'וק, תוך מניעת הגעתם של נוספים.

לעומת זאת, מול ג'וקים שעמידים בפני חומרי הדברה, כמו ג'וק גרמני למשל, מוטב להשתמש בחומרי הדברה אורגניים שימזערו את הפגיעה בסביבה. חומרי ההדברה אורגניים רלוונטיים גם במקומות שלא ניתן לרסס בהם עקב משתנים סביבתיים שעלולים להינזק מהרסס, כמו דירה שחיים בה בעלי חיים או ילדים קטנים. 

 

מהי השיטה בה משתמשים להדברת ג'וקים ביהוד?

חומרי הדברה רבים מכילים רכיבים רעילים, אשר עלולים להיספג בחלל הבית ולהעמיד בסיכון את החיים בו. ההדברה המומלצת מכולן היא ההדברה הירוקה, אשר לעומת האחרות מכילה חומרי הדברה בטוחים וידידותיים לסביבה. בהדברה הזו אין סיכון ממשי של הסביבה, ואין פגיעה בבטיחות של הנוכחים בבית.

בהדברות ג'וקים מיהוד משתמשים בשיטת ההדברה הזו, לאור טיב החומרים, ומעצם חשיבות איכות הסביבה עבורנו. חומרי ההדברה הללו הם יקרים יותר, אולם שווה לשלם עוד כמה עשרות שקלים בודדים, מאשר להעמיד בסיכון את הבריאות שלכם ואת הסביבה. כדאי לבדוק עם המדביר שאתם מזמינים אליכם הביתה באילו חומרים הוא משתמש, ולוודא שמדובר בחומרים אורגניים. 

 

כמה עולה הדברת ג'וקים ביהוד?

למתעניינים בהדברת ג'וקים ביהוד, מחיר יימסר לכם במעמד הייעוץ הראשוני. אנו מתחייבים למחיר נוח והוגן, אשר יהיה נגיש לכל כיס ויאפשר לכל אדם להשתמש בשירותי ההדברה שלנו. אנחנו מתחייבים ליחס אישי ואדיב במהלך שירותי ההדברה, ולמדבירים מוסמכים שיטפלו בבעיה על הצד הטוב ביותר. 

 

מדובר בתהליך של מספר ימים, במהלכו תיווכחו להיעלמותם של הג'וקים מהאזור הנגוע לצד גופותיהם של הג'וקים שהודברו.

הימצאותם של ג'וקים לא מעידה על חוסר היגיינה, אלא על מקור לח שקיים בבית ומושך אליו את הג'וקים.

זמני ההדברה אינם קבועים, ותלויים בהופעתם הנשנית של ג'וקים, באזור הנגוע ובסוגו של הג'וק. כדאי להמתין מינימום 30 יום לפני הדברה נוספת.

שירותי הדברת ג'וקים ביהוד נמסרים גם לחברות שונות ומוסדות ממשלתיים, אשר לשטחם פלשו ג'וקים.

הג'וק התרבה והפך ללהקה ששורצת לכם במשרד? זה הזמן לקרוא למדביר! צרו עמנו קשר ונגיע לעזור – 1-700-506-300

כל אחד יכול לקנות חומרי הדברה. יחד עם זאת, מדבירים שאינם מוסמכים עלולים לגרום נזק בלתי הפיך לסביבה, לדיירים ולעצמם.

המדבירים בקסם הדברות הנם מוסמכים ומורשים, אתם יכולים להיות רגועים לגבי בטיחותכם, ולגבי פתרון הבעיה שממנה אתם סובלים.

הדברת יתושים ביהוד

יתושים הם בין החרקים המוכרים לנו ביותר, ולמרות שלא נעים לומר זאת – ההיכרות שלנו

לוכד חולדות ביהוד

לוכד חולדות ביהוד ידאג שביתכם יהיה נקי מחולדות! ✔️המדבירים שלנו בעלי ניסיון של 15 שנה

לוכד עכברים ביהוד

לוכד עכברים ביהוד לריסוס מקיף של עכברים! ✔️מותאם גם לבתים פרטיים ולסביבה שיש בה חיות

הדברת מזיקים ביהוד

הג'וקים חוגגים? הזמינו עוד היום הדברת מזיקים ביהוד לטפל בבעיה! ✔️ מתמחים בכל סוגי ההדברות.

הדברה ירוקה ביהוד

כבר לא מחכים, מתקשרים! הזמינו עוד היום קסם הדברות ומדביר בלוד יגיע לטפל במהירות ✔️

הדברת נמלים ביהוד

מחפשים שירותי הדברת נמלים ביהוד? הבטיחו לעצמכם ראש שקט ומנעו את הופעתם של נמלים טורדניות!

הדברה ביהוד

גרים ביהוד ומחפשים מדביר? הגעתם למקום הנכון! בקסם הדברות משתשמים בחומרים טבעיים ומספקים מענה 24

מחפשים מדביר מקצועי? חייגו עכשיו לקסם הדברות! ותקבלו פתרון מהיר וחד משמעי!
כתבות נוספות

הדברת ג'וקים באור יהודה

הדברת ג'וקים באור יהודה? זוהי משימה לקסם הדברות! חייגו לקבלת הצעת מחיר ✔️ ייעוץ ראשוני ללא עלות! ✔️שירות 24 שעות ביממה כולל כתב אחריות תקופתי.

קרא עוד »

הדברת ג'וקים בבאר יעקב

הדברת ג'וקים בבאר יעקב – לנטרול כל החרקים והמקקים! ✔️ ייעוץ ראשוני ללא עלות! ✔️שירות 24 שעות ביממה כולל כתב אחריות תקופתי. ✔️ בעלי הסמכות

קרא עוד »

הדברת ג'וקים בבת ים

הדברת ג'וקים בבת ים באופן מקיף ומקצועי ✔️ ייעוץ ראשוני ללא עלות! ✔️מחיר הכי טוב בשוק ✔️ בעלי הסמכות ואישורים של המשרד להגנת הסביבה.???? ✔️

קרא עוד »

הדברת ג'וקים בגבעתיים

הדברת ג'וקים בגבעתיים לכל סוגי המקקים ✔️ מחיר הכי טוב בשוק! ✔️שירות 24 שעות ביממה כולל כתב אחריות תקופתי. ✔️ מותאם לחדרי ילדים. ✔️ שימוש

קרא עוד »

הדברת ג'וקים בחולון

הדברת ג'וקים בחולון לנטרול כל החרקים בביתכם ✔️ מחיר הכי טוב בשוק! ✔️שירות 24 שעות ביממה כולל כתב אחריות תקופתי. ✔️ בעלי הסמכות ואישורים של

קרא עוד »

הדברת ג'וקים בפתח תקווה

הדברת ג'וקים בפתח תקווה – לטיפול מלא בחרקי הבית ✔️ בעלי הסמכות ואישורים של המשרד להגנת הסביבה.???? ✔️שירות 24 שעות ביממה כולל כתב אחריות תקופתי.

קרא עוד »

הדברת ג'וקים ברמת גן

הדברת ג'וקים ברמת גן בטיפול מהיר ומקצועי ✔️ ייעוץ ראשוני ללא עלות! ✔️שירות 24 שעות ביממה כולל כתב אחריות תקופתי. ✔️ בעלי הסמכות ואישורים של

קרא עוד »

הדברת ג'וקים בתל אביב

אם חיפשתם הדברת ג'וקים בתל אביב? הגעתם לכתובת הנכונה! למה? ציוד מתקדם, חומרים טבעיים וכתב אחריות – קסם הדברות ✔️ מתמחים בכל סוגי ההדברות. ✔️כתב

קרא עוד »

הדברת מזיקים בתל אביב

הג'וקים לא מפסיקים לשרוץ? התקשרו להדברת מזיקים בתל אביב לריסוס מקצועי! ✔️ מתמחים בכל סוגי ההדברות.   ✔️כתב אחריות רשמית בסיום כל עבודה.   ✔️המדבירים

קרא עוד »

הדברת ג'וקים בנתניה

צריכים לטפל בג'וקים בנתניה? הזמינו מאיתנו שירותי הדברה. ✔️ מתמחים בכל סוגי ההדברות. ✔️המדבירים שלנו ותיקים ויודעים לתת טיפול מהיר עם יחס אישי לכל לקוח.

קרא עוד »