הדברת ג'וקים בפתח תקווה

מחפשים מדביר מקצועי? השאירו פרטים ונחזור אליכם

תוכן עניינים
הדברת ג'וקים בפתח תקווה
הדברת ג'וקים בפתח תקווה

הדברת ג'וקים בפתח תקווה – לטיפול מלא בחרקי הבית

✔️ בעלי הסמכות ואישורים של המשרד להגנת הסביבה.????

✔️שירות 24 שעות ביממה כולל כתב אחריות תקופתי.
✔️ ייעוץ ראשוני ללא עלות
✔️ שימוש בחומרים ידידותיים לסביבה.
✔️ מותאם לחדרי ילדים.
✔️ אין חשש לחיות מחמד בבית.
✔️ דואגים ל"חיות שמורות".

להצעת מחיר חייגו עכשיו:

1-700-506-300 ☎️

מכת ג'וקים היא דבר נפוץ אך יש פיתרון – הדברת ג'וקים בפתח תקווה

אם ג'וקים מהווים עבורכם מטרד, אשר הולך וחוזר מפתח הבית שלכם, דעו שאתם לא היחידים . כל אחד נגעל וסולד מג'וק אגבי שחולף על ידו, על אחת כמה וכמה אם זה קורה בתוך שטחו הפרטי. הדרך להילחם בכך היא לטפל בג'וק ולהעלים אותו מידית. אם אתם גרים בפתח תקווה והתופעה מוכרת לכם, כדאי שתזמינו מדביר שמתמקד בהדברת ג'וקים בפתח תקווה. 

את הדברות הג'וקים בפתח תקווה מבצעים מדבירים, יחד עם עוד סוגים של הדברות נגד מזיקים. המדבירים מנוסים וותיקים מאוד. לקבלת מחיר הדברת ג'וקים בפתח תקווה, פנו היום!

 

סוגי ג'וקים שכיחים בארץ

בארץ יש מספר ג'וקים שהימצאותם שכיחה. מרבית האנשים לא יודעים להבדיל בין הסוג האחד לסוג האחר, אולם אם מתמקדים בהם יותר מקרוב אפשר להבין שישנו שוני חיצוני. כמו כן, כל אחד מהסוגים מתקיים באזורי מחייה שונים. ההבדלים בין הסוגים האלו ישפיעו על סוג חומר ההדברה בהם המדביר ישתמש, יחד עם שיקולי האזור בו הוא מתקיים. כדי לבצע את זה בצורה נכונה, תחילה מאבחנים את סוג הג'וק, ורק אז מתאימים לו את סוג ההדברה. ישנם שישה סוגים נפוצים בישראל:

 

ג'וק אמריקאי 

הג'וק האמריקאי הוא חום ויש לו כנפיים, איתן הוא יכול לעוף. הוא נפוץ מאוד באזורים עתירים במזון, כמו מחסני מזון, חדרי אשפה, ביוב ומטבחים. אורך  הג'וק הוא 4 סנטימטרים, ויש לו רגליים עם זיפים ושני מחושים. 

 

ג'וק גרמני

הג'וק הגרמני נמצא בעיקר באזורים חשוכים ובבתים. הדגירה שלו מתקיימת לרוב במקומות כמו ארונות אחסון, מכשירי חשמל (מיקרוגל וכו'), ריהוט וכו'. לג'וק יש שני מחושים ארוכים, ומתנשא לאורך של 2 סנטימטרים. 

 

ג'וק פסים חום

ג'וק פסים חום מצוי באזורים בעלי טמפרטורה נמוכה, כמו למשל ארונות אחסון ומגירות. ההבדל בינו לבין שאר הסוגים, הוא פסים חומים שיש לו על החזה ועל הכנפיים. עם הכנפיים הוא יכול לעוף למרחקים קצרים, והוא מגיע לארץ בחודשי הקיץ בעיקר. 

 

ג'וק מזרחי

צבעו של הג'וק המזרחי הוא שחור. הוא מצוי באזורים שיש בהם אוכל, כמו חדרי אשפה למשל. לג'וק יש כנפיים, אך הוא לא יכול לעוף איתן. האורך שלו הוא 2.5 סנטימטרים. 

 

ג'וק שדה אפריקני

ג'וק שדה אפריקני מצוי באזורים טבעיים בעיקר, תוך התחפרות באדמה או תחת סלעים. לזכרים יש כנפיים ארוכות, ולנקבות יש גוף בעל מבנה עגלגל וללא כנפיים. צבעו הוא חום בהיר, והוא אורך 2 סנטימטרים. הג'וק נפוץ במיוחד ברחבי הארץ. 

 

ג'וק מערות מצרי 

ג'וק מערות מצרי הוא קטן מאוד לאחרים- הזכרים קטנים מהנקבות, אורכם הוא 18-32 מ"מ, בעוד הנקבות מתנשאות לאורך של 25-34 מ"מ. הזכרים הם בעלי כנפיים ומבנה גופם פחוס, והנקבות הן בעלות מבנה גוף עגלגל. הסוג הזה מצוי בעיקר באזורים אורגניים ויבשים. 

 

כיצד ניתן להבחין בין הסוגים?

למדבירים בצוות הדברות ג'וקים בפתח תקווה יש ניסיון רב בהדברות, והם בעלי ידע נרחב בתחום. המיומנויות הרבות שפיתחו עם הזמן, מסייעות להם לאבחן ישר את הסוג של הג'וק שפלש לאזור. לאחר האבחנה, הם יטפלו מיד בבעיה באמצעות חומרי ההדברה המתאימים. המדבירים תרים אחר מקור הדגירה, ומרגע שמאתרים אותו מתחילים בשיטת ההדברה. 

 

חומרי הדברה להדברת ג'וקים בפתח תקווה

הדברות ג'וקים בפתח תקווה מתקיימות באמצעות חומרי הדברה שהולמים את סוג הג'וק ואת אזורי המחייה שלו. אם מדובר בג'וק אמריקאי, המדבירים ישתמשו בשיטת ריסוס, כלומר מרססים את האזורים הנגועים, כך מביאים לקטילה מהירה ולהרחקה של ג'וקים  פוטנציאליים נוספים.

ג'וק גרמני לעומת זאת, אשר ידוע בעמידותו בפני חומרי ההדברה, יודבר בצורה יעילה יותר ומזיקה פחות לסביבה עם חומרי הדברה אורגניים. החומרים האלו עדיפים על פני האחרים גם באזורים שאי אפשר לרסס, בגלל הימצאות של בעלי חיים או ילדים קטנים. 

 

שיטה נפוצה להדברת ג'וקים בפתח תקווה

שיטת ההדברה הפופולרית בפתח תקווה היא שיטת ההדברה הירוקה. לעומת חומרי הדברה אחרים, שמכילים רעלים ושאר חומרים מזיקים לסביבה, ההדברה הירוקה מתבצעת באמצעות חומרים ידידותיים ובטוחים לסביבה. ההדברה הזו לא מהווה סיכון סביבתי, ולא פוגעת באופן ישיר בביטחון הנמצאים באזור.

לאור היתרונות הללו, המדבירים מעדיפים להשתמש בשיטת ההדברה הירוקה כאשר מבצעים הדברת ג'וקים בפתח תקווה. אנחנו דוגלים בשמירה על איכות הסביבה, וכן ובשמירה על ביטחונם של הלקוחות שלנו. חומרי ההדברה אמנם עולים יותר מהחומרים הכימיים, אולם התוספת הקטנה תמנע בפועל נזקים סביבתיים. לכן, מומלץ להדביר באמצעות חומרים אורגניים, ולוודא שהמדביר שלכם אכן נושא חומרים כאלו. 

 

כמה עולה הדברת ג'וקים בפתח תקווה?

למתעניינים בהדברת ג'וקים בפתח תקווה, מחיר נמסר לכם בהתאם לבעיית הג'וקים. אנחנו מתחייבים למחיר הוגן ונוח, אשר אנו מנגישים לכל כיס. כך אנחנו יכולים להבטיח שהשירות שלנו זמין לכל לקוח. המדבירים יטפלו בבעייתכם במסירות, תוך מתן יחס אישי ושימוש בידע ובניסיון העבר שלהם בתחום.  

 

את התוצאה תראו תוך מספר ימים. תוכלו למדוד את התוצאה לפי היעלמות הג'וקים מהאזור, או לחלופין היערמות הגופות שלהם, מה שמעיד על הדברה מוצלחת.

ג'וקים נמשכים למקורות לחים, והגעתם יכולה להתרחש עקב צינור דולף או מקור לח אחר שגורם להם להתבצר בבית.

מומלץ להמתין לפחות 30-60 ימים בין הדברה אחת לאחרת.

הדברת ג'וקים בפתח תקווה היא לא רק בבתים, אלא גם בחברות שונות ובמוסדות ממשלתיים המתמודדים עם בעיות ג'וקים.

נגעלים מג'וקים בצורה קיצונית? חייגו עכשיו, ונגיע להדביר- 1-700-506-300

כל אחד יכול לקנות חומרי הדברה. יחד עם זאת, מדבירים שאינם מוסמכים עלולים לגרום נזק בלתי הפיך לסביבה, לדיירים ולעצמם.

המדבירים בקסם הדברות הנם מוסמכים ומורשים, אתם יכולים להיות רגועים לגבי בטיחותכם, ולגבי פתרון הבעיה שממנה אתם סובלים.

מדביר בפתח תקווה

הג'וקים חוגגים? הזמינו עוד היום מדביר בפתח תקווה ואנו בקסם הדברות נדאג לשלוח מדביר מקצועי

הדברה בפתח תקווה

הבית שלך שורץ מזיקים? בין אם זה ג'וק, נמלה, זבוב או יתוש, הגיע הזמן ליצור

מחפשים מדביר מקצועי? חייגו עכשיו לקסם הדברות! ותקבלו פתרון מהיר וחד משמעי!
כתבות נוספות

הדברת ג'וקים באור יהודה

הדברת ג'וקים באור יהודה? זוהי משימה לקסם הדברות! חייגו לקבלת הצעת מחיר ✔️ ייעוץ ראשוני ללא עלות! ✔️שירות 24 שעות ביממה כולל כתב אחריות תקופתי.

קרא עוד »

הדברת ג'וקים בבאר יעקב

הדברת ג'וקים בבאר יעקב – לנטרול כל החרקים והמקקים! ✔️ ייעוץ ראשוני ללא עלות! ✔️שירות 24 שעות ביממה כולל כתב אחריות תקופתי. ✔️ בעלי הסמכות

קרא עוד »

הדברת ג'וקים בבת ים

הדברת ג'וקים בבת ים באופן מקיף ומקצועי ✔️ ייעוץ ראשוני ללא עלות! ✔️מחיר הכי טוב בשוק ✔️ בעלי הסמכות ואישורים של המשרד להגנת הסביבה.???? ✔️

קרא עוד »

הדברת ג'וקים בגבעתיים

הדברת ג'וקים בגבעתיים לכל סוגי המקקים ✔️ מחיר הכי טוב בשוק! ✔️שירות 24 שעות ביממה כולל כתב אחריות תקופתי. ✔️ מותאם לחדרי ילדים. ✔️ שימוש

קרא עוד »

הדברת ג'וקים בחולון

הדברת ג'וקים בחולון לנטרול כל החרקים בביתכם ✔️ מחיר הכי טוב בשוק! ✔️שירות 24 שעות ביממה כולל כתב אחריות תקופתי. ✔️ בעלי הסמכות ואישורים של

קרא עוד »

הדברת ג'וקים ביהוד

הדברת ג'וקים ביהוד – שירות ייסודי ומנצח ✔️ מותאם לחדרי ילדים! ✔️שירות 24 שעות ביממה כולל כתב אחריות תקופתי. ✔️ בעלי הסמכות ואישורים של המשרד

קרא עוד »

הדברת ג'וקים ברמת גן

הדברת ג'וקים ברמת גן בטיפול מהיר ומקצועי ✔️ ייעוץ ראשוני ללא עלות! ✔️שירות 24 שעות ביממה כולל כתב אחריות תקופתי. ✔️ בעלי הסמכות ואישורים של

קרא עוד »

הדברת מזיקים בתל אביב

הג'וקים לא מפסיקים לשרוץ? התקשרו להדברת מזיקים בתל אביב לריסוס מקצועי! ✔️ מתמחים בכל סוגי ההדברות.   ✔️כתב אחריות רשמית בסיום כל עבודה.   ✔️המדבירים

קרא עוד »
Open chat