הדברת זבובים בתל אביב

מחפשים מדביר מקצועי? השאירו פרטים ונחזור אליכם

תוכן עניינים
הדברת זבובים בתל אביב
הדברת זבובים בתל אביב

אין מה לחשוש מזבובים – קסם הדברות מבצעים הדברת זבובים בתל אביב.

✔️ מתמחים בכל סוגי ההדברות.

✔️המדבירים שלנו ותיקים ויודעים לתת טיפול מהיר עם יחס אישי לכל לקוח.

✔️כתב אחריות רשמית בסיום כל עבודה.

✔️עבודה יסודית, מקצועית ובטוחה מא' – ת' כולל כתב אחריות רשמית.

✔️מותאם גם לבתים פרטיים ולסביבה שיש בה חיות מחמד.

✔️ביצוע הדברות גם בחדרי מדרגות ולובי.

להצעת מחיר חייגו עכשיו:

1-700-506-300 ☎️

 

תל – אביב היא עיר שיש בה הכול מהכול. רבים נהנים מלבלות במחוזותיה, להשתכשך בחופיה בקיץ, לאכול במסעדות שלה ובעיקר לחוות את האזורים הישנים והחדשים כאחד. דווקא אותם הפרמטרים כמו קרבה לחוף, האזורים המלוכלכים, הלחות וריבוי האוכלוסייה המטורף, גורמים לה לשרוץ במזיקים מכל מני סוגים, בייחוד כשאנחנו מדברים על עונת הקיץ.

בכל שנה מחדש זה אותו הדבר- כמות המזיקים גדלה ובהתאם לכך גם הביקוש לשירותי הדברה. אנו שמחים לבשר שלנו יש את כל פתרונות ההדברה שאי פעם ביקשתם עבור הדברת מזיקים בתל אביב, בפרט הדברת זבובים בתל אביב.

אם אתם מבררים על חברת הדברה בתל אביב, שגם מספקת פתרונות מהירים וגם מנגישה לקהל הפשוט את מחיריה, כנראה שלא סתם הגעתם אלינו כי כאן זה בדיוק מה שתקבלו. אנו מבצעים הדברת זבובים בתל אביב בכל שעה ויום, כל שצריך לעשות זה לחייג אלינו ולומר לנו היכן להתייצב.

 

הדברת זבובים בתל אביב סביב השעון

אסור לספק למזיקים חלון זמן שיאפשר להם להתרבות, משום שעם חלוף הזמן הם הופכים לכמויות אדירות ואז נעשה קשה להדביר אותם. בגלל זה אנחנו דואגים שתמיד יהיה מדביר פנוי בשטח, שזמין לכל קריאה ויכול להגיע מהרגע לרגע מבלי להתעכב. גם אם זה אומר להגיע עד לבית שלכם באמצע הלילה כי גיליתם מזיק שמדיר שינה מעיניכם, חייגו אלינו ואנחנו נשלח לכם מדביר מידית.

תשעים אחוזים מהמקרים הם ברי פתירה במקום, כך שהמדביר לא יצטרך להגיע לעוד סבב של הדברה. כמו כן, אם אנחנו צופים שמדובר בשטח גדול ויש הגבלה מסוימת של זמן, אנחנו נגדיל את כמות המדבירים ששולחים אליכם.

 

מה הזמן האידיאלי לריסוס בתל אביב נגד מזיקים?

ישנם מזיקים שמופיעים לאורך כל השנה, ואילו ישנם כאלו שנפוצים רק בעונות מסוימות. בעונת הקיץ מתרחשת חגיגת מזיקים אחת גדולה, משום שרובם נוטים להופיע בעונה הזו. כפועל יוצא, גם לנו המדבירים יש עבודה יותר מבכל עונה אחרת, ממש כמו כל מדביר בכל עיר אחרת, ולכן המלצתנו היא לא להמתין לקיץ לשם הדברה.

אם יש לכם חורים קטנים בקירות ואתם יודעים שמדי קיץ זה מהווה מקור לתיקנים או נמלים, דאגו לקרוא למדביר עוד באביב. אם בעיית המזיקים היא קולקטיבית לכל הבניין, ניתן לקבל את החלטות הריסוס דרך צינורות ועד הבית, כך תרססו בניינים שלמים.

גם אם המזיקים עדיין לא הופיעו, לפעמים המניעה עדיפה על כל דבר אחר. מזיקים נוטים לחרב ולהותיר אחריהם נזק, לרוב מתבטא בצמחייה וברכוש. הריסוס ימנע מלכתחילה את אותם הנזקים, לעומת זאת אם תמתינו להופעתם כדי להדביר אותם ייתכן שזה יעלה במחיר של נזק שכבר נעשה ואין להשיבו.

 

מה חשוב לדעת על הדברת זבובים בתל אביב?

בישראל ישנם עשרות זנים של זבובים, כאשר כל אחד מהם מגיב בצורה טובה לסוגים שונים של הדברות ולשיטות שונות של פעולה. על המדביר מוטל לזהות את הסוג של הזבוב, ולנקוט דרכו בפעולה מתאימה.

בדרך כלל, זבובים נמשכים למקורות שמכילים חומרים אורגניים, כמו למשל צואה או פסולת. הם מתמגנטים לשם ומשתקעים למספר שעות לפחות, במהלכן הם ניזונים מכך ומטילים בפנים ביצים. קצב ההתרבות של הזבובים הוא מהיר, ותוך זמן קצר הולכת וגוברת תחושת המטרד. מעבר לאי נוחות שהם משרים בחלל, הם גם עשויים להעביר מחלות ולפגום באסתטיקה של הבית, ולכן יש להשתמש נגדם בחומרי הדברה מקצועיים ויעילים.

ריסוס נגד זבובים הוא יעיל לאורך זמן, זאת בהנחה וסביבת המגורים שומרת על המקום מפני הגעתם, גדילתם והתרבותם. השמירה הוז מתבצעת על ידי תשומת לב מרבית לאזור – שמירה על מרחב נקי מצואה ועוד חומרים אורגניים שמהווים מקור משיכה לזבובים.

מעבר לשטחי הגינה, הריסוס מתבצע גם בפתחי ביוב ובפחי אשפה, היכולים להוות מקור נוסף להגעתם של זבובים. הדרך האידיאלית מכולן היא לשלב ריסוס יחד עם מלכודות, המבטיחות את השמדת הזבובים ומרחיקות אחרים מהמקום. סוג ההדברה העדיפה היא הדברה ירוקה, המבוססת על פירתרואידים.

 

בוחרים בהדברה ירוקה ושומרים על איכות הסביבה

שיטת ההדברה הירוקה לא נפוצה בכל אחת מחברות ההדברה, אולם כמו שוודאי אפשר להבין, אצלנו בוחרים בהדברות שעולות בקנה אחד עם צרכיה של הסביבה ולא מזיקות לבריאות האדם. זו הסיבה שהעדיפות הראשונה שלנו לכל סוג של הדברה, הינה הדברה ירוקה בתל אביב.

החומרים לא מדיפים רעלים שמזיקים לאדם ולסביבה, ואף ניתן להשתמש בהם לצרכי הדברה בסביבת מחיה של בעלי חיים או תינוקות. הדברה ירוקה יכולה להתבטא בתכשירים מיקרוקפסולריים או בפיתיונות ג'ל המשמשות נגד חרקים שונים.

עוד הדברה מאותה המשפחה הינה ההדברה הטבעית, בה משתמשים בחומרים אורגניים וטבעיים נטו. החומרים הללו יהיו בדרך כלל חומצה בורית, אדמה דיאטומית, שמן נים וכו'. ההדברות הטבעיות והאורגניות הן נהדרות למי שרוצה לבצע הדברה, ויחד עם זאת לשמור על הסביבה האקולוגית ועל חיי אדם. גם אם העלות שלה גבוהה יותר מבדרך כלל, מדובר בפער שמסתכם בכמה עשרות שקלים בודדות.

 

אלו הן השיטות הנבחרות להדברת מזיקים בתל אביב

יש לנו ניסיון רב שנים בהדברת מזיקים בעיר, בדגש על הדברת זבובים בתל אביב. אנו מכירים את סביבת המחיה הזו על כל רבדיה, את סוג המזיקים שהיא מושכת אליה וכמובן גם את הדרכים האפקטיביות ביותר להעלמתם מהאזור. ההדברה בתל אביב מצריכה מאיתנו לא אחת לתבוע פתרונות יצירתיים, ולפניכם כל השיטות בהן אנחנו משתמשים כדי להדביר את המזיקים בנפוצים בעיר כולל עלויות:

המזיקים שצריך להדביר כמה עולה הדברה?
מדביר עכברים בתל אביב במסעדה

אם העכבר נמצא בשטח אנחנו נלכוד אותו במקום עם לוכדן, ואם לא נניח מלכודות על פני השטח. הזמן המקסימלי שייקח עד לתפיסתו הוא שעה.

500 – 250 ₪
מדביר חולדות בתל אביב בבניין

החולדה היא חיה חכמה, מה שדרש מאיתנו פתרון יצירתי במיוחד ללכידתה. הדרך הטובה ביותר לבצע זאת היא באמצעות פיתיון מורעל שמציבים בתיבות האכלה. החולה מגיעה לתיבה, נוגסת בפיתיון ומתה.

600 – 250 ₪
מדביר תיקנים בתל אביב בבית קפה

תיקנים ניתנים להדברה באמצעות פיתיונות ג'ל או ריסוס. להדברת תיקן אמריקאי נבחר בריסוס, ואילו להדברת תיקן גרמני נבחר בפיתיונות ג'ל.

450 – 200 ₪
מדביר נמלים בתל אביב במטבח

מרבית הלקוחות מעידים על חזרתן של נמלים לבית מדי קיץ. על כן, יש להדביר את שורש הבעיה והוא הקן. מניחים פיתיונות ג'ל, המלכה נוגסת בהם ואז הקן המתפזר כולו בעקבותיה.

450 – 250 ₪
מדביר פרעושים בתל אביב בגינה

החלק המרכזי שצריך לרסס הוא הדשא. אזור שנוהגים להתהלך בו גם חיות מחמד ואז להיכנס הביתה, דורש גם הדברה פנימית הכוללת שאיבה וריסוס של הרהיטים.

650 – 300 ₪
מדביר צרעות בתל אביב בגן ילדים

המדביר מבצע ריסוס בקן בשעה שהצרעה המלכה נמצאת בפנים, בשעות הערב בלבד. היא מוצאת את מותה יחד עם הצרעות הנוספות, ומי שלא מתה מתעופפת משם לצמיתות.

450 – 250 ₪
מדביר חרקים מעופפים בתל אביב מביוב

חרקים מתעופפים מביוב הם סמל מובהק לקיום מוגבר של חרקים מתחת לפני השטח, יתושים בפרט. כדי לעקור את הבעיה מהשורש, צריך לבצע הדברה בביוב עצמו.

650 – 200 ₪
מדביר דבורים בתל אביב בחלון

יש איסור על הדברת דבורים, והאלטרנטיבה המוצעת היא העתקם יחד עם הקן לאזור מחיה אחר. הסייג מגיע כאשר הן מהוות איום ממשי על חיי אדם, ואז יש אישור להדבירן.

550 – 250 ₪
מדביר פשפשים בתל אביב בבית מלון

פשפשים שמצויים בחדר אחד, ככל הנראה כבר התפשטו ליתר החדרים, ולכן נדרשת בדיקה מעמיקה בכולם. מדבירים אותם במספר ביקורים שונים.

החל מ-500 ₪ לחדר
מדביר קרציות בתל אביב בדשא

הדברת קרציות נעשית על ידי מלכודת קרח יבש, אשר מהווה מקור משיכה לקרציות שנתפסות ונלכדות בה. לסיום מוודאים הריגה עם תכשיר ריסוס.

550 – 250 ₪
מדביר טרמיטים בתל אביב בבית פרטי

הטרמיטים מצויים מתחת לרצפות ולפני הקרקע. על כן, קודחים חורים קטנים בבלטות ואז מחדירים חומרי הדברה פנימה. לאחר קטילת הטרמיטים, אוטמים את החורים בחזרה והכל כמו חדש.

1,500 – 400 ₪

 

מזמינים מדבירים מומלצים בתל אביב בעלי רישיון

אחד מהדברים החשובים ביותר במעמד השיח עם מדביר מומלץ בתל אביב, הינו רישיון בתוקף. אתם מוכרחים לבקש ממנו שיציג בפניכם רישיון בתוקף, כך תוכלו לוודא שהוא אכן מוסמך להתעסק עם חומרים רעילים ושהוא עבר הכשרה שמכינה אותו להתמודדות עם מזיקים ככלל.

אם אתם רוצים לוודא בעצמכם, אתם יכולים להיכנס למערכת למציאת מדבירים מורשים שנערכת על ידי המשרד להגנת הסביבה, בה מופיעים פרטיהם של מדבירים רבים, לצד פירוט של סוג הרישיון שלהם. ברשימה הזו כנראה תחשפו למדבירים טובים מהאזור, וגם תדעו אם הרישיון שלכם אכן תקף ובאילו שטחי הדברה הם מתמחים- ביוב, דירות וכו'.

אתם אלו שמחליטים את תדירות הקריאה למדביר. יש כאלו שקוראים לו עם הופעת הזבוב הראשון, ואילו יש כאלו שמבצעים הדברה קבועה פעם בשנה לערך.

שמירה על בית אסתטי ונקי תימנע חדירה לא רק של זבובים, אלא מזיקים בכלל. המשמעות היא לא להשאיר שאריות מזון, לנקות צואה ופסולת (גם של בעלי חיים) באופן תדיר, כך שלא תהיה סיבה לקינונם של הזבובים בבית.

מרבית הזבובים לא מסבים נזק ישיר לגוף האדם, אולם עשרה אחוזים מתוכם מסוגלים לעקוץ. הם ניזונים מדם של יצורים חיים, ביניהם בעלי חיים ובני אדם. מדובר בזבובים כמו זבוב השוקיים או האורווה.

האחריות תקפה על הדברות בבית ובגינה, ועל מזיקים שאינם מעופפים משום שלא ניתן לתת עליהם אחריות.

כל אחד יכול לקנות חומרי הדברה. יחד עם זאת, מדבירים שאינם מוסמכים עלולים לגרום נזק בלתי הפיך לסביבה, לדיירים ולעצמם.

המדבירים בקסם הדברות הנם מוסמכים ומורשים, אתם יכולים להיות רגועים לגבי בטיחותכם, ולגבי פתרון הבעיה שממנה אתם סובלים.

מחפשים מדביר מקצועי? חייגו עכשיו לקסם הדברות! ותקבלו פתרון מהיר וחד משמעי!
כתבות נוספות

הדברת זבובים בפתח תקווה

זבובים חוגגים בביתכם? הדברת זבובים בפתח תקווה תפתור את העניין. ✔️ מתמחים בכל סוגי ההדברות. ✔️המדבירים שלנו ותיקים ויודעים לתת טיפול מהיר עם יחס אישי

קרא עוד »

הדברת זבובים בנתניה

הדברת זבובים בנתניה דרך קסם הדברות – לשירות מהיר ומקצועי. ✔️ מתמחים בכל סוגי ההדברות. ✔️המדבירים שלנו ותיקים ויודעים לתת טיפול מהיר עם יחס אישי

קרא עוד »