הדברת טרמיטים בתל אביב

מחפשים מדביר מקצועי? השאירו פרטים ונחזור אליכם

תוכן עניינים
הדברת טרמיטים בתל אביב
הדברת טרמיטים בתל אביב

לא צריך לדאוג מטרמיטים – הדברת טרמיטים בתל אביב מתבצעת דרך קסם הדברות.

✔️ מתמחים בכל סוגי ההדברות.

✔️המדבירים שלנו ותיקים ויודעים לתת טיפול מהיר עם יחס אישי לכל לקוח.

✔️כתב אחריות רשמית בסיום כל עבודה.

✔️עבודה יסודית, מקצועית ובטוחה מא' – ת' כולל כתב אחריות רשמית.

✔️מותאם גם לבתים פרטיים ולסביבה שיש בה חיות מחמד.

✔️ביצוע הדברות גם בחדרי מדרגות ולובי.

להצעת מחיר חייגו עכשיו:

1-700-506-300 ☎️

 

נפטרים במהירות מטרמיטים בתל אביב

תל אביב היא עיר ששורצת במזיקים מכל הסוגים, החל מטרמיטים בסביבות מגורים ישנים וכלה בנמלים בדירות בבנייני מגורים רמי קומה. המכלול שבעיר כולל הרבה גורמים שמושכים אליהם כל מיני סוגים של מזיקים, בייחוד במהלך עונת הקיץ. הביקוש לשירותי הדברה לא נגמר אף פעם, ולנו יש את כל האמצעים לפתור לכם את בעיית המזיקים שלכם, בדגש על בעיית הטרמיטים.

כל שצריך לעשות זה לחייג ולמסור כתובת, ואנחנו מגיעים לסייע בפתרון הבעיה.

 

הדברת טרמיטים בתל אביב בכל שעה ביום

ככל שמקלים ראש ודוחים את המועד של הדברת טרמיטים בתל אביב, כך נותנים להם זמן להתרבות ולפלוש עמוק יותר לאזורים בשטח שלכם. כדי להימנע ממצב שכזה מראש, אנחנו דואגים שתמיד יהיה מדביר זמין, אשר יוכל להגיע אליכם תוך זמן קצר וללא השהיות. שירותינו זמינים במהלך כל שעות היממה, גם אם זה אמצע הלילה.

במרבית המקרים מתאפשר לנו לפתור את בעיית הטרמיטים באותו הרגע ומבלי להזדקק לביקור נוסף. אם מדובר בשטח גדול אליו פלשו הטרמיטים, אנחנו נגדיל עשות ונשלח אליכם מספר מדבירים, כדי שהעבודה תהיה מהירה ויעילה ככל הניתן.

 

מתי כדאי לבצע הדברת טרמיטים בתל אביב?

הטרמיטים אינם מזיקים שניתן לזהות ממבט לא חד. הם נוטים לצאת החוצה בעיקר עם שעות החשיכה, ולרוב מתחבאים בתוך חורים אפלים ומילות קטנות. מעבר לזיהוי של הטרמיטים עצמם, יש אפשרות לזהות אותם על ידי כל מני סימנים חיצוניים שהותירו בעת שהייתם באזור.

בין הסימנים שיבשרו לכם שטרמיטים הגיעו לבקר: מצבורי חול שנערמו בצדי משקופים ובפינות החדרים, הימצאות נפוצה של כנפיים שקופות לאורך הבית וכו'. אם נחשפתם לטרמיטים, או שראיתם את אחד מהסימנים המתוארים לעיל, אל תהססו וקראו למדביר. המדבירים מבצעים בדיקה באמצעות מכשירי הדברה מיוחדים, המבשרים להם האם אכן ישנם טרמיטים באזור הנגוע.

 

עונת הקיץ  – העונה הנפוצה ביותר להדברת מזיקים

המזיקים יכולים להימצא בשטחי המחיה שלכם בכל יום ועונה בשנה. ישנם כאלו שידועים בהימצאותם בשטח רק בעונות מסוימות, ואילו עונת הקיץ מהווה כעונה אולטימטיבית עבור כולם, בעיקר בגלל הלחות הנישאת באוויר. עונת הקיץ היא העונה העמוסה ביותר עבור המדבירים, שכן הם נקראים ללא הרף לבצע הדברות בתל אביב.

כדי שלא תיכנסו ללוח הזמנים העמוס של מדביר בקיץ, ותסתכנו בהחמצה של המומנטום המדויק להדברה, כדאי להיערך לכך עוד בחודשי האביב. ישנם בניינים, שבארגון ועד הבית מזמינים הדברה קולקטיבית ששומרת על רווחת הבניין כולו.

לפעמים כדאי למנוע עוד בטרם גיחתם של מזיקים. המניעה תקפה לא רק למי שמתגורר בבניין ישן או בקרבת ביוב, אלא גם למי שמתגורר בבית הכולל חצר או גינה. הדברה יכולה להגן על הצמחייה שלכם מפני מזיקים הרסניים, ואם המדביר ייקרא רק לאחר מעשה, לא יהיה כבר מה לחלץ משום שהנזק נעשה.

 

האם יש דרך למנוע את הגעתם של הטרמיטים?

אין דרך חד משמעית למניעת הגעתם של טרמיטים, אולם הדרך להוביל לנזק מזערי ביותר הינה להשתמש פחות במוצרים שעשויים מעץ. לטרמיטים יש אובססיה למוצרי עץ, זהו מקור המזון שלהם ואותו הם מובילים למלכת הקן שלהם לאחר שמפרקים אותו לשבבי עץ.

בחורף הטרמיטים עפים מהקן שלהם במטרה למצוא בת זוג ולבנות יחד איתה קן. הם מרבים לעשות זאת בחצרות ובשטחים שיש בהם הרבה לכלוך ועלים, כך שאם החצר שלכם עונה בדיוק לתיאור העולה כאן, סימן שיש סיכוי גבוה יותר שטרמיטים יתרבו אצלכם בחצר.

אם אתם רוצים למזער את התופעה, כדאי לשמור על הגינה אסתטית ונקייה, בייחוד עם הגעתו של הגשם הראשון. אם עשיתם את כל זה ואתם עדיין נתקלים בסימנים מוזרים המצביעים על הימצאות הטרמיטים, סימן שאתם צריכים להשתמש בשירותי הדברת טרמיטים בתל אביב.

 

אלו הדרכים לטיפול בבעיית טרמיטים בבית שלכם

חשוב לומר שהדברת טרמיטים לא יכולה להיעשות בידי אדם שאין לו ידע מקצועי בתחום, ושמעולם לא עשה זאת לפני. בעולם ההדברות ישנן שתי דרכים מרכזיות המשמשות להדברת טרמיטים:

  1. קידוח והחדרת חומר הדברה – לאור העובדה שהטרמיטים מתחפרים עמוק מתחת לאדמה, צריך להדביר את היסוד הבעייתי הזה. על כן, בשיטת הדברה זו קודחים חורים קטנים ברצפות הבית, ומחדירים לתוכו חומרי הדברה רעילים. בעצם ההחדרה אנחנו הופכים את כל הקרקע לבלתי בטוחה עבור הטרמיטים, ובכך משמידים את הקן שלהם. בסיום המדביר אוטם את החורים שניקב, ואתם כלל לא תרגישו שהם נעשו לפני כן.
  2. פיזור חומרים רעילים – פיזור החומרים הרעילים מהווה פתרון נקודתי עבור הימצאותם של טרמיטים בשטח. ראשית מחפשים את התעלה שהיוותה מקור הגעתם של הטרמיטים, ולתוכה מחדירים ג'ל רעיל. השאיפה היא שטרמיט אחד לפחות שייחשף לג'ל הרעיל יישא את זה איתו לקן ושם יבצע הרעלה המונית, אולם לעתים מדובר בתעלה אחת ספציפי שמושמדת עקב הרעל לצד רבות אחרות בהן ממשיכים להתקיים קנים.

 

מרבית המדבירים פועלים בעיקר בשיטת הקידוחים, משום שהיא יעילה ומקיפה יותר, זאת למרות העובדה שמדובר בעבודה יקרה יותר. פיזור החומרים הרעילים יהיה רלוונטי יותר במקרים בהם זוהו מספר טרמיטים בצורה נקודתית, אולם לא כאשר לא יודעים מה מהווה את מקור הבעיה.

 

הדברת טרמיטים בתל אביב בשיטות נבחרות

אנו מחזיקים בניסיון של מעל ל-10 שנים בעולם ההדברה, בתל אביב בפרט, כך שאנו מכירים את הסביבה ואת המזיקים שבה על בוריים. הניסיון לימד אותנו מהן הדרכים הטובות והאפקטיביות ביותר להתמודדות מולם, וכיצד מוטב שנדביר אותם.

הדברת טרמיטים בתל אביב היא נושא שאפשר לדון עליו רבות, משום שהם נפוצים בבית פרטיים רבים וכן בבנייני דירות בהם הם עולים מתוך האדמה. מה שחשוב לזכור הוא שתמיד יש מה לעשות וכיצד להתמודד מולם. לפניכם השיטות הנבחרות בהן אנחנו מטפלים בטרמיטים, וכן גם במזיקים נוספים שעלולים להימצא בסביבות ביתכם:

המזיקים עלות ההדברה
כמה תעלה הדברת טרמיטים בתל אביב בבית עם חצר?

במסגרת ההדברה קודחים חורים קטנטנים ברצפות, ולאחר מכן מחדירים דרכם חומרי הדברה. עם הסיום הטיפול מבצעים אטימה של החומרים שנקוו במשטח.

400 – 1500 שקלים
כמה תעלה הדברת קרציות בתל אביב בשטחים טבעיים?

קרציות נלכדות באמצעות מלכודות קרח יבש. הן ידועות ביכולתן למשוך אליהן את הקרציות, עד שהן מגיעות ונלכדות בתוכן. נוסף על כך, מבצעים ריסוס קפדני עם מכשיר מיקרוקפסולרי.

250-550 שקלים
כמה תעלה הדברת פשפשים בתל אביב בבית הארחה?

פשפשי מיטה המצויים בחדר אחד, מעידים בהכרח על הימצאותם של פשפשים גם בחדרים הנוספים. חשוב לבצע בדיקה מקיפה בכל החלל, ובסיום לבצע הדברה יסודית ומסר ביקורים לצורך בקרה.

החל מ – 500 שקלים לחדר אחד
כמה תעלה הדברת דבורים בתל אביב בסמוך לחלונות הבית?

רוב המקרים לא מאפשרים הדברה של דבורים, ואז נדרשת העברה שלהם עם הקן למקום אחר. אם מדובר במצב מסכן חיים, ניתן יהיה להדביר אותם באמצעים הייעודיים לכך.

250 – 550 שקלים
כמה תעלה הדברת חרקים מעופפים בתל אביב מצנרת הביוב?

חרקים שעולים מהביוב מעידים על תרבית חרקים שמקוננת בין צינורות הביוב. הדבר קורה בייחוד עם יתושים, וזה מצריך הדברה מקיפה של הביוב כדי להיפטר מהם לחלוטין.

200 – 650 שקלים
כמה תעלה הדברת צרעות בתל אביב במוסדות חינוך?

הדברת צרעות נעשית בשעות הערב, כאשר מלכת הקן מצויה בתוכו. אז מרססים את הקן, וכתוצאה מחומרי הריסוס יחד עם הבהלה הרבה, גם יתר הצרעות יתעופפו החוצה וייעלמו מהאזור.

250 – 450 שקלים
כמה תעלה הדברת פרעושים בתל אביב בגינה?

הדברת פרעושים מהגינה דורשת ריסוס מקיף של הדשא. במידה ויש לכם בעלי חיים בבית, ייתכן והם נשאו איתם פנימה פרעושים, ואז זה מצריך גם שאיבה וריסוס של הרהיטים.

300 – 650 שקלים
כמה עולה להדביר נמלים בתל אביב במטבחים?

הופעת נמלים זו תופעה שחוזרת על עצמה מדי קיץ. הנמלים צצים דרך סדקים בקירות, וההדברה מתבצעת על ידי פיתיונות ג'ל. מלכת הקן אוכלת את הפיתיון שהנמלים נושאים איתם אליה, מתה ואז הקן מתפזר.

25 – 450 שקלים
כמה תעלה הדברת תיקנים בתל אביב במסעדה?

תיקנים ניתנים להדברה באמצעות ריסוס או פיתיונות ג'ל, תלוי בסוג התיקן המדובר. התיקן האמריקאי נקטל טוב יותר עם ריסוס, אולם תיקן גרמני מצריך הדברה עם פיתיונות ג'ל.

200 – 450 שקלים
כמה תעלה הדברת חולדות בתל אביב בבנייני מגורים?

חולדות הן חיות נבונות, בייחוד אם משווים אותן לעכברים. לכן, הדרך הטובה ביותר להרעיל אותן היא להניח בפניהן בפיתיון מורעל. הפיתיון מוצב בתוך תיבות המשמשות להאכלה, אותן מניחים במקומות אסטרטגיים.

250 – 600 שקלים
כמה תעלה הדברת עכברים בתל אביב בבית קפה?

כאשר העכבר מצוי בשדה הראייה, פשוט לוכדים אותו במקום עם לוכדן. במידה והוא מתחפר ומסתתר, מציבים מלכודות במקום ואז הוא נתפס תוך שעה לכל היותר.

250 – 500 שקלים.

מחיר הדברת טרמיטים בתל אביב נע בין 400 – 1500 שקלים, הכול תלוי במקום ההדברה.

כמובן! אנו מספקים אחריות לכל הדברה, פרט להדברת מעופפים שעליהם אי אפשר לתת אחריות.

אסתטיות וניקיון הם כלי מפתח לשמירה על בית נקי ממזיקים. השתדלו לא להשאיר מזון חשוף שלא בתוך קופסה ולא מקורות מים עומדים חשופים, ואם יש לכם בעלי חיים בדקו מפעם לפעם שהם לא נושאים עליהם קרציות או פרעושים.

הטרמיטים אוכלים חומרים המצויים על גבי עץ יבש, דבר שיכול להסביר את מקור המשיכה העזה שלהם למוצרי העץ שקיימים בבית. לאחר שהם מבצעים בפירוק של מוצר העץ, הם נושאים באמצעות הפה שלהם את שבבי העץ למלכת הקן.

כל אחד יכול לקנות חומרי הדברה. יחד עם זאת, מדבירים שאינם מוסמכים עלולים לגרום נזק בלתי הפיך לסביבה, לדיירים ולעצמם.

המדבירים בקסם הדברות הנם מוסמכים ומורשים, אתם יכולים להיות רגועים לגבי בטיחותכם, ולגבי פתרון הבעיה שממנה אתם סובלים.

מחפשים מדביר מקצועי? חייגו עכשיו לקסם הדברות! ותקבלו פתרון מהיר וחד משמעי!
כתבות נוספות

הדברת טרמיטים בגבעת זאב

  הדברת טרמיטים בגבעת זאב? עם קסם הדברות שמים סוף לטרמיטים בבית או בחצר ושומרים על הרכוש! ✔️ שימוש בחומרים ידידותיים לסביבה. ✔️ניתן לקבוע מחיר

קרא עוד »

הדברת טרמיטים באריאל

הדברה טרמיטים באריאל? הדברת טרמיטים זה לא עסק למתחילים! אנו מתמחים בכל סוגי המזיקים הנפוצים ומספקים אחריות על העבודה ✔️תוכלו לצפות בכל הרישיונות שלנו בעמוד

קרא עוד »

הדברת טרמיטים בפתח תקווה

  הבית מלא בטרמיטים? הפיתרון פשוט – הדברת טרמיטים בפתח תקווה דרכנו. ✔️ מתמחים בכל סוגי ההדברות. ✔️המדבירים שלנו ותיקים ויודעים לתת טיפול מהיר עם

קרא עוד »

הדברת טרמיטים בנתניה

אל תתעסקו עם טרמיטים – הזמינו מאיתנו שירות הדברת טרמיטים בנתניה. ✔️ מתמחים בכל סוגי ההדברות. ✔️המדבירים שלנו ותיקים ויודעים לתת טיפול מהיר עם יחס

קרא עוד »