הדברת טרמיטים ביהודה ושומרון

מחפשים מדביר מקצועי? השאירו פרטים ונחזור אליכם

תוכן עניינים

הדברת טרמיטים ביהודה ושומרון

יהודה ושומרון הינו אזור הררי יפיפה בעל נופים מדהימים הכולל את הרי יהודה וכן גבעות ועמקים רבים. בנוסף לכך האזור אינו מאויש באופן מלא ולכן הצמחייה והתחושה הכפרית נשמרת שם עד היום. בכדי לשמור על תחושה זו אנשים רבים בוחרים להשתמש בעץ כחומר הגלם העיקרי לבניית הבתים אך הם שוכחים את חשיבותה של הדברת טרמיטים ביהודה ושומרון. במתקפת טרמיטים לא להסס, צרו קשר במיידי עם מדביר!

מי הם הטרמיטים?

הטרמיטים הם חרקים קטנים הדומים לנמלים בעלי צבע לבן או חום.

המזון העיקרי של הטרמיטים הינו העץ ולכן כאשר מתקפת טרמיטים בבית לא רק העץ נמצא בסכנה אלא גם הניירות בבתים וכן גם הכסף המזומן (השטרות, למטבעות לא מתקיים סיכון על ידי הטרמיטים).

הימצאותם של הטרמיטים ביהודה ושומרון מתקיימת עקב מאפייני האזור, ולכן הדברת טרמיטים ביהודה ושומרון הנה קריטית וחשובה במיוחד. הטרמיטים בדומה לנמלים בונים לעצמם מושבות באדמות הלחות ומייצרים מחילות דרך הבוץ לתוך הבתים. לאחר הכניסה לבית, הטרמיט מתחיל באכילת העץ מבפנים עד שהעץ נעשה חלול ובכך ממשיך לכל הרהיטים העשויים עץ בבית.

מהו הנזק שהטרמיטים יכולים לייצר?

הטרמיטים יכולים לייצר נזק רב בכל הקשור לרהיטי העץ של הבית. סיפורים רבים נשמעו מאנשים שחסכו והחביאו כסף מזומן במשך שנים שפשוט נאכל תרתי משמע על ידי נחיל טרמיטים.

הנזק שהטרמיטים מייצרים הוא אינו נזק כלפי האדם עצמו, אלא מדובר בנזק פיזי כלפי הבית שאפילו עלול לעלות בחיים.

למשל ראובן, בן 32 גר בישוב אפרת שנמצאת ביהודה ושומרון מספר שהטרמיטים פגעו לו בקורות הבית ורק במזל הזמין את ההדברה לפני קריסתן של הקורות בתוך הבית.

כיצד ניתן לזהות כי הטרמיטים פלשו לביתנו?

טרמיטים בשונה מסוגי חרקים אחרים אינם נחשפים בקלות יתרה ומעדיפים לפעול ב"צללים" אך עדיין קיימים סימנים שעל פיהם ניתן לזהות כי הטרמיטים נמצאים בתוך הבית או בבית העסק.

את הסימנים הראשונים ניתן לזהות דרך דלתות הבית. דלתות העץ הנן הדבר הראשון לרוב שהטרמיטים מזהים ולכן בעת ההקשה על הדלת אתם עלולים לשמוע כי היא חלולה והדבר יהווה סימן ראשוני להופעת הטרמיטים.

סימן נוסף להופעת טרמיטים בביתנו הוא הופעה של תעלות הדומות בצורתן לתעלות בוץ משאריות העץ. חשוב לזכור כי זיהוי מוקדם של הטרמיטים ויצירת קשר עם מדביר מוקדם ככל האפשר יפחית את הנזק באופן משמעותי.

כיצד עובדת הדברת טרמיטים ביהודה ושומרון?

אצלנו בקסם הדברות ההדברה נעשית בצורה המקצועית והיעילה ביותר שניתן. קודם כל חשוב להבין שבעבר היה נהוג לבצע ריסוס כנגד הטרמיטים ואז גילו כי הדבר אינו באמת יעיל.

לכן לאחר פיתוח ארוך יוצרה שיטה חדשה למען הדברת הטרמיטים. לאחר הבנה כי אין דרך יעילה וזריזה באיתור הקן, אומצה שיטה חדשנית זו להדברת הטרמיטים ברחבי העולם.

הדרך היחידה להדביר את המזיק הנה דרך השמדת המושבה ולכך קיימת שיטה אחת ייחודית אשר רק מדביר מקצועי רשאי לבצע אותה וכן לרכוש את החומרים הדרושים לכך.

השיטה מתאפיינת ביצירת מעטפת הגנה פנימית וחיצונית המועילה בהחדרת הרעל ישירות למושבה. בעצם השיטה נעשית על ידי קדיחה של חורים קטנטנים (בגודל של כ- 4 מילימטרים) ודרכם נעשית החדרה של צינורות.

הצינורות משנעים בלחץ גבוה את החומר הרעיל ובכך הטרמיטים מייצרים מגע עם החומר ומעבירים אותו אל המושבה עצמה. שאר הטרמיטים נדבקים בחומר הרעיל ובכך המושבה עצמה מחוסלת.

יעילות השיטה להדברת הטרמיטים

השיטה שלנו בקסם הדברות להדברת טרמיטים הנה אחת מן השיטות המוצלחות והיעילות בכל הקשור להדברת הטרמיטים. אחוזי ההצלחה מדברים בעד עצמם וכך גם זמן האחריות הארוך שאנו מביאים לאחר ההדברה. החוק החשוב ביותר בהדברה ובעיקר בהדברת טרמיטים הנו יצירת קשר עם המדביר בהקדם האפשרי. טרמיט כפי שאתם מבינים הנו חרק העובד יום ולילה והוא לא "שבע" לעולם ולכן גם קשה לדעת כמה זמן הוא נמצא וכמה זמן הוא עובד בתוך הבית.

מדוע הטרמיטים מופיעים ביהודה ושומרון?

חוץ מהנוף היפה והקרבה לקו הירוק של האזור ביהודה ושומרון, הטרמיטים אוהבים את האזור עקב מאפייניו. הטרמיטים אוהבים את האזורים הלחים והם מתרבים בתוך האדמה לאחר חפירה עמוקה בתוך הבוץ ויצירת המושבה שלהם. הטרמיטים משתמשים בבוץ בכדי ליצור מחילות ובכך לנוע מנקודה לנקודה עד ההגעה למקור מזון. העצים הרבים לצד האדמה הלחה שקיימת באזור מהווים אזור מחיה טבעי לטרמיטים ולכן חשוב להקדים את המאוחר ולבצע את הפעולות למניעת הגעתם של הטרמיטים לבית.

כיצד נמנע את הופעתם של הטרמיטים?

בכדי למנוע את הופעתם של הטרמיטים וכן את הדברת הטרמיטים בעתיד, ישנם מספר צעדים שניתן לעשות.

במידה וקניתם שטח ואתם מעוניינים בבניית הבית חשוב לבחור בקבלן איכותי, מקצועי ומומחה אשר מבין את ההשלכות של בנייה בעץ. יסודות העץ של הבית צריכים להיות מופרדים מן הקרקע וכן מומלץ לשמור על מרחק של 35 ס"מ לפחות של הדק/ הפרגולה מן הקרקע. פיזור חצץ מסביב לבית גם יכול להועיל ומומלץ מאוד בכדי להרחיק את המזיק מן הבית במידה ויגיע.

לכן אנחנו בקסם הדברות ממליצים בחום בכל מקרה של מכת טרמיטים המגיע אליכם לבית, ליצור קשר במיידי ולא להמתין עם זה בשום פנים ואופן כי בטרמיטים תמיד חשוב לזכור כי זמן שווה נזק. הדברת טרמיטים ביהודה ושומרון, תעשה על ידנו בצורה האיכותית והמקצועית ביותר וכן אנחנו נהיה זמינים למענכם בכל בקשה ושאלה.

הדברת טרמיטים באריאל

הדברה טרמיטים באריאל? הדברת טרמיטים זה לא עסק למתחילים! אנו מתמחים בכל סוגי המזיקים הנפוצים ומספקים אחריות על העבודה ✔️תוכלו לצפות בכל הרישיונות שלנו בעמוד

הדברת טרמיטים בביתר עילית

  הדברת טרמיטים בביתר עילית עושים עם קסם הדברות! תנו לנו לעשות עבורכם את העבודה במקצועיות עם חיוך גדול  ✔️ מתמחים בכל סוגי הטרמיטים הנפוצים

הדברת טרמיטים בגבעת זאב

  הדברת טרמיטים בגבעת זאב? עם קסם הדברות שמים סוף לטרמיטים בבית או בחצר ושומרים על הרכוש! ✔️ שימוש בחומרים ידידותיים לסביבה. ✔️ניתן לקבוע מחיר

הדברת טרמיטים במודיעין עילית

  הדברת טרמיטים במודיעין עילית מבצעים רק עם קסם הדברות ודואגים לסביבת הבית ולרכוש! ✔️ מתמחים בטרמיטים ונמלים. ✔️ שימוש באמצעים ידידותיים לסביבה ללא כימיקלים.

הדברת טרמיטים במעלה אדומים

  הדברת טרמיטים במעלה אדומים מבצעים רק עם קסם הדברות ושמים סוף לפגיעה ברכוש! ✔️ מתמחים בהדברה ירוקה לבית. ✔️ניתן להזמין שירות על בסיס חודשי

כל אחד יכול לקנות חומרי הדברה. יחד עם זאת, מדבירים שאינם מוסמכים עלולים לגרום נזק בלתי הפיך לסביבה, לדיירים ולעצמם.

המדבירים בקסם הדברות הנם מוסמכים ומורשים, אתם יכולים להיות רגועים לגבי בטיחותכם, ולגבי פתרון הבעיה שממנה אתם סובלים.

מחפשים מדביר מקצועי? חייגו עכשיו לקסם הדברות! ותקבלו פתרון מהיר וחד משמעי!