להזמנת מדביר מקצועי

הדברת כינים

הדברת כינים
הדברת כינים

 

הדברת כינים? שימו סוף לכינים עם טיפול ידידותי לסביבה כולל חיטוי וניקוי!

✔️ שירותי הדברה מקצועיים על ידי מדביר מוסמך.

✔️ שירותי אקספרס בפריסה ארצית 24 שעות ביממה.
✔️הסמכות של המשרד להגנת הסביבה.📜
✔️ הדברה אורגנית מותאמת לעסקים ולשטחים פתוחים.
✔️ניתן לבצע גם הדברות במקלטים ובחדרים אטומים.
✔️ שימוש בחומרים נטולי ריח וללא כימיקלים.

להצעת מחיר חייגו עכשיו:

1-700-506-300 ☎️

 

כינים יכולות להגיע כמעט לכל אחד מאיתנו. הן לא מסוכנות אך הן גורמות לגירוד מעצבן במיוחד, ולעיתים קשה מאוד להיפטר מהן. יש מספר שיטות למנוע את הופעתם, וכן שיטות להדברתן. המשיכו לקרוא כדי ללמוד עוד על הנושא. 

 

הדברת כינים – מניעה ושליטה על כינים

הידבקות בכינים בבית הספר, גן ילדים או דרך מעגל החברים של ילדכם היא סיבה לנקוט באמצעים למניעתן, ולא לבהלה. בדיקות של ראשם וראשכם לפני השינה יאפשרו לך לזהות ולהוציא מיד את הכינים לפני שהן הופכות לבעיה גדולה. 

הימנעו מאבחון מוטעה וטיפול מיותר על ידי הבנת מחזור חיי הכינים. דעו כיצד להבדיל בין ביצי כינים משאריות של קרקפת יבשה ופסולת אחרת בשיער. בעזרת ידע, כמה כלים פשוטים וקצת סבלנות, תוכלו לוודא שהכינים נעלמות לפני שהן משתלטות על ראשכם.

אם יש לך כינים חיות על ראשך, השתמש הן באמצעי טיפול והן באמצעי למניעתן כדי למגר בהצלחה את התפרצויות הכינים ולמנוע את חזרתן.

חשוב לדעת! כינים לא יכולות לחיות על גבי חיות מחמד, לכן אין צורך לטפל בבעלי החיים שלכם!

 

מחזור החיים של כינים

כינים נמצאות ברחבי העולם, מבלות את כל חייהן על ראשי אנשים, ונושכות את הקרקפת כדי למצוץ דם. הן גורמות לגירוד עז, ​​בדרך כלל בחלק האחורי של הראש.

כינים לא יכולות לחיות יותר מיומיים אם אינן על ראשו של אדם. הן עוברות כמה שלבים כדי להשלים מחזור חיים של חודש: ביצה, זחל ובוגר. מכיוון שהן לא יכולות לקפוץ או לעוף, הכינים מתפשטות רק דרך מגע ישיר עם שיער ראשו של אדם בעל כינים או חפצים שיש להם שערות תועות, עם כינים עליהם, כמו מברשת שיער או כובע.

כינים נקבות מניחות את הביצים הקטנטנות שלהן, בצורת אליפסה, על הקרקפת בבסיס פירי השיער, ומדביקות אותן ביעילות לשערות.

הן בוקעות תוך 7-11 ימים, באותה נקודה בה הודבקו, כאשר השיער כבר צמח לאורך של 2-3 מ"מ מהקרקפת. כינים צעירות נקראות זחלים וניזונות מדם אנושי ממש כמו בוגרות. בערך 7-10 ימים לאחר הבקיעה, הכינים מגיעות לבשלות מבלי ליצור גולם, בשונה מחרקים אחרים.

גברים ונשים בוגרים ממשיכים להיות ניזונים מדם, והנקבות מטילות ביצים, כך מתחילות את המחזור מחדש. מביצה לנקבה בוגרת, מחזור חיי הכינים הוא כ- 25 יום.

 

זיהוי כינים

זיהוי נכון של כינים הוא דבר חיוני עבור טיפול מוצלח ולהימנעות מטיפול מיותר. מחקרים מראים כי הורי ועובדי רפואה לעיתים קרובות מאבחנים כינים במקומות בהם הן לא קיימות – 41% מתוך יותר מ- 600 אבחנו כינים בצורה שגויה.

הימנע מהעלות והסיכונים הפוטנציאליים בטיפול על ידי אישוש כי החלקים הלבנים הקטנים האלה בקרקפת הם אכן כינים ולא קשקשים, סוג אחר של חרק או חתיכות פסולת.

אם מישהו במשפחה שלך חווה גירודים תכופים בקרקפת, או אם אתה חושב שאתה או אחד מילדיך נחשפתם לכינים, בדוק את הקרקפת מדי שבוע במשך שבוע-שבועיים.

יש לדאוג לבצע את הבדיקה בתאורה טובה, באמצעות מסרק כינים ממתכת וזכוכית מגדלת. 

בניגוד לקשקשים ופסולת אחרת שניתנים להסרה בקלות או נשטפים, הביצים נדבקות במהירות לפיר השיער. כאשר הן נמצאות כחצי סנטימטר או יותר מהקרקפת, סביר להניח שכבר בקעו הביצים.

על מנת להבחין בין ביצים בעלות צבע כהה לקליפות ביצה לבנה, השתמש בזכוכית מגדלת. כינים בוגרות הן בגודל של זרעי שומשום, בעלות גוף שטוח וכהה עד אפור. הן נעות במהירות ויכולות להיות קשות לזיהוי.

 

גישות לטיפול בכינים והדברת כינים

טיפול בכינים דורש מספר צעדים שיבטיחו את הסרת הכינים בכל שלבי מחזור חייהן. ברגע שאתה פותר את בעיית הכינים, עלייך לבדוק את ראשי הילדים מדי שבוע כדי לוודא שהן לא חוזרות.

מסרק כינים הוא בדרך כלל כל מה שצריך כדי למנוע הידבקות חוזרת. חשוב גם ליידע את מי שהיה בקשר לאחרונה עם ילדיך ברגע שאתה מגלה כינים בראשם.

 

סירוק השיער

מכיוון שאף שמפו אינו יכול להרוג את כל הביצים, הסרה פיזית חיונית לפתרון של בעיית הכינים ולמניעת הידבקות חוזרת. מסרק כינים הוא הכלי היעיל ביותר להסרת ביצים.

מסרק כינים נועד להסיר כינים בכל שלבי החיים – ביצים, זחלים ומבוגרים – מהשיער והקרקפת. המסרקים הם יעילים ביותר ויכולים לבטל את הצורך בטיפול נוסף לשיער. שימו לב כי מסרקי כינים מפלסטיק לא יעילים כמו אלה ממתכת. 

התחילו עם שיער נקי ומיובש על ידי מגבת. השתמש במסרק רגיל כדי להסיר קשרים. הציבו מנורה בוהקת או עמדו ליד חלון מואר לשמש, שפע של סיכות שיער, שקית אטומה לאחסון הכינים ולשיער שנושר במהלך התהליך, ולא לשכוח טישו לניגוב המסרק. 

 

תספורת

ניתן להשתמש במספריים לגזירת חתיכות שיער בהן אתם מוצאים כינים, כחלופה למסרק כינים. בצע את אותו ההליך כמו עם מסרק כינים, אך השתמש במסרק רגיל או באצבעותיך כדי לבדוק כל קטע שיער.

קיצוץ שיערו של ילדך יאפשר הסרת כינים קלה ובטוחה יותר באמצעות מסרק הכינים.

 

ניקיון הבית 

פריטים הזקוקים לניקוי בתחילת תקופת הימצאותן של הכינים כוללים שטיחים, רהיטים מרופדים, מצעים, ביגוד וחפצים שהיו במגע עם הראש (מושבי רכב, קסדות אופניים, אוזניות).

שיטות ניקוי יומיומיות מספיקות בכדי להסיר שערות מפוזרות העשויות להכיל ביצי כינים. אין צורך בטיפול כימי מיוחד באזור הבית שלך, מכיוון שכינים בדרך כלל מסתובבות רק על גבי ראשים.

 

תכשירים 

ישנם בשוק מגוון של תכשירים שמיועד להיפטרות מכינים. ניתן להשתמש בהם כדי להבטיח את מניעתן אחת ולתמיד. תוכלו לבחור בין תכשירים כימיים או תכשירים יותר טבעיים. בכל אופן חשוב תמיד לפעול לפי הוראות הצרכן.

מחפשים מדביר? השאירו פרטים עכשיו!
אהבתם את הכתבה ? שתפו בקליק
שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב print

תוכן עניינים

כתבות בנושא