הדברת כינים

תוכן עניינים

מחפשים מדביר מקצועי? השאירו פרטים ונחזור אליכם

הדברת כינים
הדברת כינים

הדברת כינים? שימו סוף לכינים עם טיפול ידידותי לסביבה כולל חיטוי וניקוי!

✔️ שירותי הדברה מקצועיים על ידי מדביר מוסמך.

✔️ שירות אקספרס בפריסה ארצית 24 שעות ביממה.
✔️הסמכות של המשרד להגנת הסביבה.
✔️ הדברה אורגנית מותאמת לעסקים ולשטחים פתוחים.
✔️ניתן לבצע גם הדברות עבור מקלטים וחדרים אטומים.
✔️ שימוש בחומרים נטולי ריח וללא כימיקלים.

להצעת מחיר חייגו עכשיו:

1-700-506-300 ☎️

הדברת כינים 

בטוח שראיתם בחצר הבית שלכם, בגג הבית או אפילו על אדן החלון יונים בשפע, כן הן אוהבות למצוא לעצמן פינה נחמדה שבה יוכלו להטיל את הביצים שלהן, הבעיה היחידה היא כיני היונים.

ומה בעצם הבעיה בכינים הללו? שהם בלתי נראים לעיני האדם והן מטיילות על כל קירות הבית, מחפשות אחרי מקור שממנו יכולו לשאוב דם. מתי תוכלו להבחין בהן?

גירודים. ברגע שתרגישו גירודים בכל הגוף ללא סיבה הגיונית לכך. הכינים הללו מגיעות למיטה, לארון הבגדים וכך אנו יכולים למצוא את עצמנו מתגרדים ללא סיבה ותוהים מדוע זה קורה לנו.

כיני היונים הינן כינים מסוכנות מאוד! אם נתקלתם בהן יש להזמין הדברת כינים מיד ולא לחכות!

הכינה מהסוג הזה יכולה להיכנס לאוזניים ולפתחים אחרים בגוף ועל ידי כך ליצור דלקת וזיהום שעלולים להוביל לבעיה רפואית.  בנוסף, יכולות לגרום לפריחה ולדלקות עיניים שנובעות מהריר שלהן. 

בנוסף לכך שיש להזמין מדביר במיידי יש לבצע פעולת הרחקת יונים, יש לוודא שהיונים לא מגיעות ואם כן להרחיק אותן כמה שיותר מהר, כך ברגע שתרחיקו אותן תרחיקו גם את הכינים שלהן. 

האוכלוסיה עם הסיכון הגבוה ביותר לנזקים רציניים מהכינים הללו היא ילדים קטנים וחיות מחמד אך שימו לב כי גם קשישים ואנשים מבוגרים יכולים להיפגע מכך. אם יש לכם חשש אפילו קטן שיש אצלכם בבית כיני יונים אל תסתפקו באולי ובספקות, הזמינו הדברה מוסמכת על מנת לטפל בבעיה. 

הדברת הכיני יונים תתבצע לרוב על ידי ריסוס, זוהי בעצם שיטת ההדברה הידועה והמקובלת כיום והדרך היעילה ביותר לקטול את הכינים הללו. לאחר ההדברה יש לדאוג לקן היונים שנשאר ובו חייב לטפל גם.

ישנם דוקרנים ורשתות המיועדים במיוחד להרחקת יונים מהבית ואותם תוכלו למצוא כמעט בכל חנות של כלי בית ואף להתקין אותם לגמרי לבדכם ואם כבר קניתם והזמנתם מדביר אנו נוכל לעזור לכם עם זה, אז אל חשש יש פתרון ואפשר לטפל בהכל. 

לכל שאלה או ייעוץ הצוות שלנו זמין עבורכם וייתן לכם את ההסבר המלא לטיפול לאחר הדברת כיני יונים בבית על מנת שבעיה זו לא תחזור שוב ולא תצטרכו לעשות את התהליך שוב. כמובן, לא תמיד יש לנו שליטה על היונים אך אם תבצעו את הטיפים שרשמנו כאן הסיכויים שהיונים יגיעו לביתכם יפחתו וכך גם הכינים שלהן. 

ועכשיו לחלק העלויות. מחיר להדברת כינים

אלו משתנה ותלוי בשטח אותו אתם רוצים להדביר. בדרך כלל זה נדרש רק במקום בו היונים נמצאות. במקומות כאלו השירות מסתכם בדרך כלל במחיר של 200-250 שׁ״ח. העלות עולה רק במידה ויש להדביר בנוסף למקום בו היונים נמצאות גם בסביבת הבית. אם נדרשת הדברה גם בסביבת הבית המחיר יסתכם בכמה מאות שקלים בודדים. 

מקווים שלא תיתקלו במקרים האלו ואם נתקלתם? אל תרגישו לבד והזמינו אותנו אנו נוכל לטפל בבעיה באופן המהיר ביותר.

כינים יכולות להגיע כמעט לכל אחד מאיתנו. הן לא מסוכנות אך הן גורמות לגירוד מעצבן במיוחד, ולעיתים קשה מאוד להיפטר מהן. יש מספר שיטות למנוע את הופעתם, וכן שיטות להדברתן. המשיכו לקרוא כדי ללמוד עוד על הנושא. 

הדברת כינים – מניעה ושליטה על כינים

הידבקות בכינים בבית הספר, גן ילדים או דרך מעגל החברים של ילדכם היא סיבה לנקוט באמצעים למניעתן, ולא לבהלה. בדיקות של ראשם וראשכם לפני השינה יאפשרו לך לזהות ולהוציא מיד את הכינים לפני שהן הופכות לבעיה גדולה. 

הימנעו מאבחון מוטעה וטיפול מיותר על ידי הבנת מחזור חיי הכינים. דעו כיצד להבדיל בין ביצי כינים משאריות של קרקפת יבשה ופסולת אחרת בשיער. בעזרת ידע, כמה כלים פשוטים וקצת סבלנות, תוכלו לוודא שהכינים נעלמות לפני שהן משתלטות על ראשכם.

אם יש לך כינים חיות על ראשך, השתמש הן באמצעי טיפול והן באמצעי למניעתן כדי למגר בהצלחה את התפרצויות הכינים ולמנוע את חזרתן.

חשוב לדעת! כינים לא יכולות לחיות על גבי חיות מחמד, לכן אין צורך לטפל בבעלי החיים שלכם!

מחזור החיים של כינים

כינים נמצאות ברחבי העולם, מבלות את כל חייהן על ראשי אנשים, ונושכות את הקרקפת כדי למצוץ דם. הן גורמות לגירוד עז, ​​בדרך כלל בחלק האחורי של הראש.

כינים לא יכולות לחיות יותר מיומיים אם אינן על ראשו של אדם. הן עוברות כמה שלבים כדי להשלים מחזור חיים של חודש: ביצה, זחל ובוגר. מכיוון שהן לא יכולות לקפוץ או לעוף, הכינים מתפשטות רק דרך מגע ישיר עם שיער ראשו של אדם בעל כינים או חפצים שיש להם שערות תועות, עם כינים עליהם, כמו מברשת שיער או כובע.

כינים נקבות מניחות את הביצים הקטנטנות שלהן, בצורת אליפסה, על הקרקפת בבסיס פירי השיער, ומדביקות אותן ביעילות לשערות.

הן בוקעות תוך 7-11 ימים, באותה נקודה בה הודבקו, כאשר השיער כבר צמח לאורך של 2-3 מ"מ מהקרקפת. כינים צעירות נקראות זחלים וניזונות מדם אנושי ממש כמו בוגרות. בערך 7-10 ימים לאחר הבקיעה, הכינים מגיעות לבשלות מבלי ליצור גולם, בשונה מחרקים אחרים.

גברים ונשים בוגרים ממשיכים להיות ניזונים מדם, והנקבות מטילות ביצים, כך מתחילות את המחזור מחדש. מביצה לנקבה בוגרת, מחזור חיי הכינים הוא כ- 25 יום.

זיהוי כינים

זיהוי נכון של כינים הוא דבר חיוני עבור טיפול מוצלח ולהימנעות מטיפול מיותר. מחקרים מראים כי הורי ועובדי רפואה לעיתים קרובות מאבחנים כינים במקומות בהם הן לא קיימות – 41% מתוך יותר מ- 600 אבחנו כינים בצורה שגויה.

הימנע מהעלות והסיכונים הפוטנציאליים בטיפול על ידי אישוש כי החלקים הלבנים הקטנים האלה בקרקפת הם אכן כינים ולא קשקשים, סוג אחר של חרק או חתיכות פסולת.

אם מישהו במשפחה שלך חווה גירודים תכופים בקרקפת, או אם אתה חושב שאתה או אחד מילדיך נחשפתם לכינים, בדוק את הקרקפת מדי שבוע במשך שבוע-שבועיים.

יש לדאוג לבצע את הבדיקה בתאורה טובה, באמצעות מסרק כינים ממתכת וזכוכית מגדלת. 

בניגוד לקשקשים ופסולת אחרת שניתנים להסרה בקלות או נשטפים, הביצים נדבקות במהירות לפיר השיער. כאשר הן נמצאות כחצי סנטימטר או יותר מהקרקפת, סביר להניח שכבר בקעו הביצים.

על מנת להבחין בין ביצים בעלות צבע כהה לקליפות ביצה לבנה, השתמש בזכוכית מגדלת. כינים בוגרות הן בגודל של זרעי שומשום, בעלות גוף שטוח וכהה עד אפור. הן נעות במהירות ויכולות להיות קשות לזיהוי.

גישות לטיפול בכינים והדברת כינים

טיפול בכינים דורש מספר צעדים שיבטיחו את הסרת הכינים בכל שלבי מחזור חייהן. ברגע שאתה פותר את בעיית הכינים, עלייך לבדוק את ראשי הילדים מדי שבוע כדי לוודא שהן לא חוזרות.

מסרק כינים הוא בדרך כלל כל מה שצריך כדי למנוע הידבקות חוזרת. חשוב גם ליידע את מי שהיה בקשר לאחרונה עם ילדיך ברגע שאתה מגלה כינים בראשם.

סירוק השיער

מכיוון שאף שמפו אינו יכול להרוג את כל הביצים, הסרה פיזית חיונית לפתרון של בעיית הכינים ולמניעת הידבקות חוזרת. מסרק כינים הוא הכלי היעיל ביותר להסרת ביצים.

מסרק כינים נועד להסיר כינים בכל שלבי החיים – ביצים, זחלים ומבוגרים – מהשיער והקרקפת. המסרקים הם יעילים ביותר ויכולים לבטל את הצורך בטיפול נוסף לשיער. שימו לב כי מסרקי כינים מפלסטיק לא יעילים כמו אלה ממתכת. 

התחילו עם שיער נקי ומיובש על ידי מגבת. השתמש במסרק רגיל כדי להסיר קשרים. הציבו מנורה בוהקת או עמדו ליד חלון מואר לשמש, שפע של סיכות שיער, שקית אטומה לאחסון הכינים ולשיער שנושר במהלך התהליך, ולא לשכוח טישו לניגוב המסרק.

תספורת

ניתן להשתמש במספריים לגזירת חתיכות שיער בהן אתם מוצאים כינים, כחלופה למסרק כינים. בצע את אותו ההליך כמו עם מסרק כינים, אך השתמש במסרק רגיל או באצבעותיך כדי לבדוק כל קטע שיער.

קיצוץ שיערו של ילדך יאפשר הסרת כינים קלה ובטוחה יותר באמצעות מסרק הכינים.

ניקיון הבית 

פריטים הזקוקים לניקוי בתחילת תקופת הימצאותן של הכינים כוללים שטיחים, רהיטים מרופדים, מצעים, ביגוד וחפצים שהיו במגע עם הראש (מושבי רכב, קסדות אופניים, אוזניות).

שיטות ניקוי יומיומיות מספיקות בכדי להסיר שערות מפוזרות העשויות להכיל ביצי כינים. אין צורך בטיפול כימי מיוחד באזור הבית שלך, מכיוון שכינים בדרך כלל מסתובבות רק על גבי ראשים.

תכשירים 

ישנם בשוק מגוון של תכשירים שמיועד להיפטרות מכינים. ניתן להשתמש בהם כדי להבטיח את מניעתן אחת ולתמיד. תוכלו לבחור בין תכשירים כימיים או תכשירים יותר טבעיים. בכל אופן חשוב תמיד לפעול לפי הוראות הצרכן.

כינים, חרקים הניזונים ממציצת דם של יונקים ועופות. הכינים המוכרות לנו בעיקר הן כיני הראש והערווה אשר קיימות שיטות רבות להדברתן אך רבות מהן הוכחו כמזיקות ומשפיעות לרעה על בני האדם או בעל החי המטופל. עם השנים התפתחו תכשירים לטיפול יעיל ובטח יותר. על השיטות להדברת כינים .

כינה היא טפיל. כלומר, ייצור המועבר מאדם לאדם או מחיה לאדם כלומר, נישאה על ידי מישהו למקום אחר.  שהות הכינים על הגוף מספקת להם מזון בשפע, על ידי יניקת דם, ומקום מחסה נעים. שם הן גם מטילות את ביציהן וכך הן מתפשטות.  "מכות כינים" נוטות להתפתח במקומות שיש שם ריכוז גבוה של יונקים, כך המעבר שלהן מנשא לנשא קל יותר.

בעבר היו נוהגים להשמיד את הכינים על ידי חפיפה עם נפט או חמצן כי פחדו מהתפשטותן. השיטות האלה הוכחו כמסוכנות בעיקר לילדים ופוגעות בעור ובדרכי הנשימה שלהם. קיימים תכשירים רבים ברשתות פארם להשמדת כינים מהראשים. להרבה מהחומרים הנמצאים בתכשירים אלה הכינים פיתחו עמידות ולכן יעילותם מוטלת בספק. זו הסיבה שרבים פונים לפתרונות טבעיים. השיטות הטבעיות יותר, כמו שמן רוזמרין, שמן מנטה ושמן עץ התה. אלה לא יוצרים גירוי בעור או פוגעים בכלי הנשימה, והכינים לא מפתחים עמידות כנגדן. הטיפול אורך כשבוע בערך ואינו מסתיים בפעם אחת.

אם נמצאו כינים בסביבתכם ואתם מעוניינים להתייעץ עם מומחים, פנו לקסם הדברות לגבי שיטות שונות הקיימות להדברת כינים יעילה ובטוחה.

לקריאת הערך "כינים" בויקיפדיה לחצו כאן.

כל אחד יכול לקנות חומרי הדברה. יחד עם זאת, מדבירים שאינם מוסמכים עלולים לגרום נזק בלתי הפיך לסביבה, לדיירים ולעצמם.

המדבירים בקסם הדברות הנם מוסמכים ומורשים, אתם יכולים להיות רגועים לגבי בטיחותכם, ולגבי פתרון הבעיה שממנה אתם סובלים.

מחפשים מדביר מקצועי? חייגו עכשיו לקסם הדברות! ותקבלו פתרון מהיר וחד משמעי!
ריסוס כיני יונים

ריסוס כיני יונים? עם קסם הדברות מטפלים בכל סוגי הכינים וכיני היונים, הרימו טלפון! ✔️ מתמחים באיתור כיני יונים. ✔️

קרא עוד »
מדביר כיני יונים

  יונים יכולות להוות מטרד בבית, במשרד או בכל מקום אחר, הרבה פעמים בגלל הרעש שעושות והלשלשת שמשאירים באזור הבית.

קרא עוד »
Open chat