הדברת מזיקים בנתניה

מחפשים מדביר מקצועי? השאירו פרטים ונחזור אליכם

הדברת מזיקים בנתניה
תוכן עניינים

 

אין סיבה לחיות עם מזיקים – הדברת מזיקים בנתניה היא הפיתרון.

✔️ מתמחים בכל סוגי ההדברות.

✔️המדבירים שלנו ותיקים ויודעים לתת טיפול מהיר עם יחס אישי לכל לקוח.

✔️כתב אחריות רשמית בסיום כל עבודה.

✔️עבודה יסודית, מקצועית ובטוחה מא' – ת' כולל כתב אחריות רשמית.

✔️מותאם גם לבתים פרטיים ולסביבה שיש בה חיות מחמד.

✔️ביצוע הדברות גם בחדרי מדרגות ולובי.

להצעת מחיר חייגו עכשיו:

1-700-506-300 ☎️

הדברת מזיקים בנתניה בתמחור הוגן והגון – מתאים לכל אחד!

כחלק מהמאבק במזיקים המטרדים את תושבי נתניה לאורך השנה, עיריית נתניה הובילה מהלך להזמנת מבצעי הדברה במרחבים הציבוריים. עם זאת, המזיקים מגיעים גם אל המרחבים הפרטיים – בתים, דירות, בניינים, חצרות וכיוצא בזה, ועל תושבי נתניה מוטלת האחריות להזמין הדברת מזיקים בעצמם, לאחר חיפוש ובחירה של נותני השירות המקצועיים והאיכותיים ביותר.

חברות הדברת המזיקים בנתניה מספקות שירותי הדברה בעיר ובסביבתה במטרה לסייע לתושבי העיר במחיר שווה לכל כיס ובמומחיות לטפל בפרטי מזיקים מכלל הסוגים, תוך שמירה על מקצועיות שיא, תוצאות שיחזיקו ולא יזדקקו לשחזור בטווח הקצר, שיטות איכותיות ובחירת חומרים שלא יסכנו את האדם או את הסבבה, והכי חשוב – יחס אדיב, אנושי, סבלני ועוטף.

 

הדברת מזיקים בנתניה 24/7

ברגע שיש אופציות מרובות לבחירה בין מדבירים, למה כדאי לשים לב? מה כדאי לשאול ולחפש? בראש ובראשונה, תוודאו כי המדביר מחזיק ברישיון מהמשרד להגנת הסביבה, כי רישיונו בתוקף וכי הוא לא משתמש בחומרים רעילים שעלולים לפגוע באדם ובסביבה.

מומלץ להתייעץ עם המדביר על שיטות הדברה שונות המותאמות בהתאם למין המזיקים, תוך שימוש בחומרים יעילים ובעלי תקן בטיחותי איכותי. איזה שיטות הדברה קיימות? המומלצות שבהן – הדברה טבעית, אורגנית, ירוקה או ביולוגית. במידה ותשתמשו בהדברה כימית, יש לוודא שהחומרים הכימיים אושרו ונמצאים תחת פיקוח המשרד להגנת הסביבה.

חברות שונות להדברת מזיקים בנתניה מציעות שירותי הדברה במקרה חירום או במקרים דחופים – מה שמבטיח שהמדביר יגיע תוך יום עסקים אחד. כמו כן, ישנן חברות הדברת מזיקים בנתניה שפועלות עשרים וארבע שעות ביממה, לרבות חגים וסופי שבוע, ולמעשה – כל השנה למעט יום כיפור.

 

השמדת מזיקים באמצעות ריסוס

ריסוס חומרים רעילים כנגד המזיקים ידוע כאחת משיטות ההדברה השכיחות ביותר. כאשר בוחרים בריסוס ביתי, יש לבצע משימות הכנה על מנת לשמור על בטיחות הנוכחים בבית – כגון פינוי ארונות המטבח והבגדים, הסתרת מוצרי החשמל והרהיטים שלא ניתן לפנות. מומלץ לנסות ולרוקן את תכולת הבית, ובפרט מה שבא במגע עם החיים בבית באופן סדיר.

בהנחה ואתם גרים בבית פרטי, קחו בחשבון שיש לבצע ריסוס להדברת מזיקים בנתניה, גם בחצר הבית או בגינה. רבים מהמזיקים מגיעים או מבססים את הקנים שלהם בחצרות, ולכן חשוב להרחיק אותם מהאזורים האלו.
ריסוס בשטח פתוח מחייב ציוד שונה ומותאם, ועל כן יש לוודא את קיום הציוד מראש.

לפני הזמנת הדברת מזיקים בנתניה יש לוודא שוב ושוב את השימוש בחומרים טבעיים שאושרו מבעוד מועד על ידי המשרד להגנת הסביבה. רק ריסוס בידי מומחים יבטיח לכם מינון נכון ובחירת חומרים בטוחים. אל תיטלו את הסיכון לשימוש בחומרים שעלולים לפגוע בבריאותכם, בבריאות דרי הבית או בבריאות חיות המחמד שלכם!

יש להזמין חברה המתמחה גם בריסוס חללים רחבים – חדרי מדרגות, חדרי אשפה, חניונים ואפילו תעלות של מעליות. מדובר בשירות ייעודי שלרוב מחירו אטרקטיבי ומומלץ לוועדי בתים באיזור נתניה והסביבה, על מנת להיטיב את איכות החיים של הדיירים.

 

שימוש בהדברה ירוקה לחללים השונים

שיטה נוספת להדברת מזיקים בנתניה היא ההדברה הירוקה, אותה ניתן ליישם במבנים ובניינים, דירות ובתים וחצרות וגינות.

שיטה זו מומלצת מאוד, ומציעה שירות שמחזיק לאורך זמן ומבטיח שלווה ונחת מהיעדר המזיקים. להדברה הירוקה ניתן לקרוא גם "הדברה טבעית" או "הדברה אקולוגית", היות והחומרים מהם מופקים חומרי ההדברה הינם צמחים.
הדברה ירוקה, חסרת ריח, מכילה רעלים במינון נמוך יחסית, ולעיתים אפילו לא צריך לעזוב את חלל הבית בעת ההדברה. עם זאת, לרוב המדביר ימליץ לצאת ולשוב רק לאחר שעה מתום ההדברה. יש להקשיב להמלצות המדביר המקצועי.

הדברת מזיקים בנתניה מומלץ להזמין לאחר בחינת הידע והניסיון שחברת ההדברה רכשה לאורך השנים, תוך בחינת מחירים אטרקטיביים ונוחים לכל כיס.
הדברה ירוקה מותאמת כמעט לכל מיני המזיקים, ולעיתים היא אפילו גורפת הצלחה רבה יותר בהשוואה להדברה כימית (הדברה רעילה), שהיא גם מסכנת את בטיחות האדם והסביבה.

 

תמחור ואופני הדברת מזיקים בנתניה

הנזק העיקרי שמגיע ממטרד המזיקים הינו הפצת מחלות שעלולות לפגוע בכם, בדיירי הבית ובחיות המחמד. כמו כן, מזיקים שונים עלולים לפגוע בתשתיות הבית, להפיץ זיהומים ולהזיק לרכושכם. גם מזיקים שאינם מסכנים את בריאות הדיירים מומלץ לסלק, היות והם מהווים מטרד. עם זאת, נמליץ לבחור בסוגי הדברה שאינם פוגעים באיכות הסביבה ושחלילה לא יסכנו את תושבי הבית.

לשימושכם, טבלה המציגה צורות ואופנים להדברת מזיקים בנתניה ותמחור מומלץ:

מזיקים – סוגים ומינים אופן ההדברה המומלץ מחיר הוגן לצרכן
עכברים כמטרד בבנייני מגורים

עכברים, מעבר להיותם מטרד אסתטי, עלולים להפיץ מחלות ולהזיק לרכוש.

איש מקצוע המתמחה כלוכד עכברים יאתר את מסלול ההליכה ויציב מלכודות ללכידת העכבר, לאחר מכן המכרסם ישוחרר בטבע. 750-300 ש"ח
קרציות כמטרד בחצר בתים פרטיים
הדברת קרציות מחייבת ניסיון. הקרציות עלולות לפגוע בחיות מחמד ואף בבריאות האדם.
ראשית יש לזהות את סוג הקרצייה, ולרסס את האזורים מוכי המטרד וסביבתם בחומר מותאם ורלוונטי. 500-250  ש"ח
פרעושים כמטרד בבתים פרטיים
פרעושים ידועים כמפיצי מחלות ומייצרי אלרגיות קשות. בישראל למעלה מארבעים מינים שונים של פרעושים.
שלבים בהדברת פרעושים: שאיבה, ריסוס (חומרים המכילים רעלים במינון מאושר ונמוך) ואיטום החללים (לדוגמה – סדקים). 650-300 ש"ח
פשפשים כמטרד בחדר השינה
בישראל חיים למעלה מ-700 סוגי פשפשים. מין נפוץ הינו פשפש המיטה, אשר מייצר פגיעה באיכות החיים ומטרד רב.
חלוקה לשלושה שלבים: שאיבה (מהמיטה או הרהיט הרלוונטי), ניקיון בכביסה (מים חמים) למצעים ולכיסויים השונים, וריסוס יסודי בגובה הרצפה לכל חלל החדר. הדברת פשפש המיטה תכלול שימוש בקיטור וריסוס חומרים רעילים, בניהם רספונסר. 650-300  ש"ח
חולדות כמטרד בקניון
סדקים, חורים ומקומות מסתור חשוכים ולחים מהווים בתים מזמינים לחולדות. השיטה המומלצת ביותר היא לכידה ושחרור בטבע.
איש מקצוע המתמחה כלוכד מכרסמים יאתר את מסלול ההתגנבות של החולדה ויציב מלכודות עם פיתיונות ללכידתה, לאחר מכן המכרסם ישוחרר בטבע, ללא גרימת סבל או נזק. 750-300  ש"ח
טרמיטים כמטרד ברהיטים ומשקופים
טרמיט הוא חרק זעיר המסתתר בתוך חללים העשויים מעץ (לדוגמה, משקופים), טרמיטים מושמדים באמצעות פתיונות.
חיסול הטרמיטים בחלל הבית יעשה באמצעות איוד בגז והטמנת פיתיונות בקן ההמוני. הדברת טרמיטים היא מורכבת, מומלץ לבחור מדביר מומחה ובכל ניסיון בהתמודדות עם טרמיטים ועם הרחקת החזרה שלהם. 1,500-350 ש"ח
דג הכסף כמטרד בכונניות וארונות ספרים
דג הכסף (ידוע גם כזנבזיף כספי) גורם לנזקים כבירים עקב זלילת נייר. הוא עלול להרוס את ספרים, אלבומי תמונות ומסמכים חשובים.
דג הכסף ידוע כמטרד קשה, אך לא מסוכן לבריאות האדם. החרק גורם להשמדת רכוש העשוי מנייר. יש להדביר את דג הכסף באמצעות פירתרואידים. 550-300  ש"ח
ג'וקים כמטרד בדוכני פלאפל
ההדברה תעשה באמצעות חומרים בטוחים לשימוש, בהיעדר ריח וללא סכנה לאדם ולמזון, רק לאחר זיהוי סוג התיקן.
שיטה המבוססת על ריסוס ופיזור פיתיונות ג'ל היא המומלצת להדברה בדוכני מזון. חומר ההדברה צריך להיות מותאם לסוג התיקן. מומלץ להזמין טיפולי מנע – כגון ריסוס פתחי הביוב ואיטום הפתחים הלא רצויים, או אחסון מזון באריזות אטומות. 350-200 ש"ח
נמלים כמטרד בבית פרטי
בתים וחצרות רבים סובלים מקני נמלים.
השיטה המומלצת הינה הדברה טבעית. שימוש בפיתיונות ג'ל או ריסוס חומר טבעי המאושר על ידי המשרד להגנת הסביבה. 350-200  ש"ח
ברחשים כמטרד בבתים פרטים וחצרות
נוכחות הברחשים מונעת את תחושת הנוחות לצאת לחצר.
ברחשים לרוב מגיעים עקב מקור מים. המדביר יזהה את סוגם וינסה לזהות את מקור המים, אותו יש לרסס בחומרים טבעים המכילים מינון נמוך של רעלים. מומלץ גם לבצע הדברה ביולוגית בחצר. 500-250  ש"ח
חרקים כמטרד במטבחים
חרקי מזון אינם מסוכנים לבריאותנו, אך הם פוגעים במזון ויוצרים מטרד. יש להדבירם במומחיות ומקצועיות.
המקומות המועדפים על חרקי המזון הם ארונות המטבח, המגירות, סדקים בריאות ואפילו מאחורי המקרר או הארון – מקומות חשוכים וקרירים. ההדברה מחוייבת להיות ירוקה, ולא לסכן את בטיחות דיירי הבית. 750-250 ש"ח
צרעות כמטרד בגן משחקים
יש סכנה וחשש לצאת לגנים ולפארקים היות ועקיצת צרעה כואבת ולא נעימה לילדים ומבוגרים כאחד.
ריסוס קן צרעות יעשה באמצעות  "צרעון" (חומר ייעודי) או איבוק באמצעות אבקה ייעודית להדברת צרעות. המדביר ידאג להרחיק את הקן מגן המשחקים בשעות החושך, אז הצרעות אינן פעילות. 600-250  ש"ח

 

דרך האתר האינטרנט מחירי ההדברה בנתניה נוחים מאוד

מחירים הוגנים ונוחים לכל כיס יוצעו לתושבי נתניה והסביבה, תוך הבטחה לשירות הדברה במקצועית שיא, ידע רב וניסיון מוכח ומשתלם. ניסיוננו נצבר לאורך שנים, ואנו מבטיחים לתת את השירות האיכותי ביותר תוך שמירה על תמחור אטרקטיבי.

אנו יודעים שמחיר הוא פקטור משמעותי בבחירת השירות, אך נזכיר שכאשר אתם בוחרים איש מקצוע להדברת מזיקים בנתניה יש לשים לב קודם כל לניסיון וידע, וותק ודעת קהל, המלצות, שימוש בחומרי ההדברה המאושרים על ידי המשרד להגנת הסביבה, רישיון בתוקף לכל אחד מהמדבירים ותקופת אחריות ומחויבות לתהליך.

 

המלצות וחוות דעת של לקוחות

אנו מתחייבים לשלוח לקהל לקוחותינו אך ורק מדבירים שגרפו המלצות וחוות הדעת עליהם חיובית. כל אחד מהמדבירים אוחז ברישיון בתוקף מטעם המשרד הממונה (המשרד להגנת הסביבה), ומשתמש בציוד המומלץ ביותר בשוק. שילוב של ניסיון עשיר ורב וציוד חדשני יבטיחו ללקוחותינו לקבל שירות מושלם, המורכב מייעוץ הוגן ומקצועי ופתרון שיותאם אישית לבעיה.

בכל הקשור להדברת מזיקים בנתניה, אל תיקחו סיכון! בחרו את המדבירים בעלי הניסיון שאף זכו להמלצות. בחרו במדבירים שמשתמשים בחומרים מאושרים על די המשרד לאיכות הסביבה, ללא רעלים מיותרים או מינון שעלול חלילה לפגוע בכם, בדיירי הבית או בחיות המחמד שלכם.

בבחירת מדביר להדברת מזיקים בנתניה, קבלו החלטה אחראית ושקולה לאחר מדידת כל המשתנים המוצגים. אנו נשמח להציג עבורכם חוות דעת על מנת להתרשם מהשירות המוצע. מהמקצועיות, הבטיחות, האחריות והבחירה אך ורק בפתרונות המתאימים ללקוחותינו תוך שימוש בחומרים המאושרים והאחראיים.

בכל מקרה לגופו, נמליץ לבדוק אל מול עיריית העיר נתניה מה אחריותה בנוגע להדברת מזיקים בנתניה ובסביבת העיר.

כל אחד יכול לקנות חומרי הדברה. יחד עם זאת, מדבירים שאינם מוסמכים עלולים לגרום נזק בלתי הפיך לסביבה, לדיירים ולעצמם.

המדבירים בקסם הדברות הנם מוסמכים ומורשים, אתם יכולים להיות רגועים לגבי בטיחותכם, ולגבי פתרון הבעיה שממנה אתם סובלים.

מחפשים מדביר מקצועי? חייגו עכשיו לקסם הדברות! ותקבלו פתרון מהיר וחד משמעי!
כתבות נוספות

הדברת מזיקים ביהוד

הג'וקים חוגגים? הזמינו עוד היום הדברת מזיקים ביהוד לטפל בבעיה! ✔️ מתמחים בכל סוגי ההדברות.   ✔️כתב אחריות רשמית בסיום כל עבודה.   ✔️המדבירים שלנו

קרא עוד »

הדברת מזיקים בראשון לציון

הג'וקים חוגגים? התקשרו להדברת מזיקים בראשון לציון לריסוס מקצועי! ✔️ מתמחים בכל סוגי ההדברות.   ✔️כתב אחריות רשמית בסיום כל עבודה.   ✔️המדבירים שלנו בעלי

קרא עוד »
הדברת מזיקים בגבעתיים
הדברת מזיקים במרכז
admin_2

הדברת מזיקים בגבעתיים

הג'וקים חוגגים? התקשרו להדברת מזיקים בגבעתיים לריסוס מקצועי! ✔️ מתמחים בכל סוגי ההדברות.   ✔️כתב אחריות רשמית בסיום כל עבודה.   ✔️המדבירים שלנו בעלי ניסיון

קרא עוד »
הדברת מזיקים ברמת גן
הדברת מזיקים במרכז
admin_2

הדברת מזיקים ברמת גן

הג'וקים חוגגים? התקשרו להדברת מזיקים ברמת גן לריסוס מקצועי! ✔️ מתמחים בכל סוגי ההדברות.   ✔️כתב אחריות רשמית בסיום כל עבודה.   ✔️המדבירים שלנו בעלי

קרא עוד »
הדברת מזיקים בבת ים
הדברת מזיקים במרכז
admin_2

הדברת מזיקים בבת ים

הג'וקים חוגגים? הדברת מזיקים בבת ים תפתור את הבעיה! ✔️ מתמחים בכל סוגי ההדברות.   ✔️המדבירים שלנו בעלי ניסיון של 15 שנה ומעלה.   ✔️כתב

קרא עוד »
הדברת מזיקים בפתח תקווה
הדברת מזיקים במרכז
admin_2

הדברת מזיקים בפתח תקווה

מי מאיתנו לא נתקל במכת נמלים במטבח, באספסוף של ג'וקים בקומת הקרקע של הבניין ולעיתים אפילו במספר חולדות מתרוצצות במחסן? אם גם אתם חלק מאותה

קרא עוד »
הדברת מזיקים בחולון
הדברת מזיקים במרכז
admin_2

הדברת מזיקים בחולון

הג'וקים חוגגים? הדברת מזיקים בחולון תפתור את הבעיה! ✔️ מתמחים בכל סוגי ההדברות.   ✔️המדבירים שלנו בעלי ניסיון של 15 שנה ומעלה.   ✔️כתב אחריות

קרא עוד »
הדברת מזיקים בבאר יעקב
הדברת מזיקים במרכז
admin_2

הדברת מזיקים בבאר יעקב

ישנם סוגים רבים של הדברות מזיקים, חלקם מתמקדים בסוגי מזיקים ספציפיים, חלקם מתמקדים בשיטות הדברה שונות, חלקם מתמחים בכל הדרכים והשיטות לכל סוגי המזיקים וחלקם

קרא עוד »
הדברת מזיקים באור יהודה
הדברת מזיקים במרכז
admin_2

הדברת מזיקים באור יהודה

נתקלתם המכה של נמלים במטבח? יצאתם הבוקר לחצר וגיליתם שתיקנים החליטו לעשות ביקור פתע? ראיתם חולדות מתרוצצות במשרד? אל דאגה לכל דבר יש פתרון! תהליך

קרא עוד »