הדברת נמלים

מחפשים מדביר מקצועי? השאירו פרטים ונחזור אליכם

תוכן עניינים
הדברת נמלים
הדברת נמלים

הדברת נמלים? שירותי הדברה ירוקה לכל סוגי הנמלים כולל טיפול מונע!

✔️ ייעוץ מקצועי ראשוני ללא עלות.

✔️ שירות אקספרס מהיר בפריסה ארצית.
✔️צוות מוסמך ומאושר על ידי המשרד לאיכות הסביבה.
✔️ שימוש בחומרים ידידותיים לסביבה.
✔️ מתמחים גם באיתור נמלים ונמלי אש באזורים סבוכים.
✔️ כתב אחריות.

כדי לדעת אילו מינים של נמלים נמצאים אצלך בבית, כדאי להזמין חברת הדברת נמלים בעלת ידע וניסיון! היא כבר תזהה בוודאות את סוג הנמלה.

אופציה נוספת היא לאסוף את הנמלה או חלקים שהיא השילה בשקית ניילון ולהביא את זה לבעל מקצוע.

ההתמודדות עם הנמלים יכולה להיות מאוד מתסכלת, שכן הן קטנות וחמקניות. באמצעות כמה אמצעי זיהוי, מניעה ועוד ידע חשוב, תוכלו לשלוט בהם, או לפחות לדעת באיזו נקודת זמן לפנות לאיש מקצוע.

להצעת מחיר חייגו עכשיו:

1-700-506-300 ☎️

הדברת נמלים 

נמלים, מי מאיתנו לא נתקל בהן בחיי היום יום שלנו? הן הפכו להיות מטרד. בין אם נמלה שחורה שאנו רגילים לראות או נמלים אדומות וכתומות שהן קצת יותר מסוכנות וגם הן הפכו להיות מטרד לא פחות. 

כמובן שלצורך כמות גדולה של נמלים ישנו פתרון הדברת נמלים באופן מקצועי.

לפני שתזמינו הדברה מקצועית ישנן כמה דרכים טבעיות להיפטר מנמלים ואלו הן הדרכים- 

חשוב לציין כי שיטות אלו לא מתאימות לכמות גדולה של נמלים אך יכולות למזער את הכמות במידה והיא קטנה ולטפל בבעיה עוד כשהיא מזערית.

חומר מספר 1 אשר מרחיק את הנמלים הינו חומץ, למי מאיתנו אין בבית?

במקרה בו מצאתם כמות קטנה של נמלים שימו חומץ בבקבוק קטן והשפריצו על המקום בו נמצאים הנמלים, במקרה והכמות הינה גדולה יותר תוכלו לשטוף את רצפת הבית עם חומץ, כן הריח לא יהיה כל כך נעים לבית אך יש לדבר זה השפעה רבה בנושא.

חומר מספר 2 – נענע . רובנו מכירים אותה כשאנו רוצים לשים בתוך התה אך תתפלאו לדעת שהיא גם מנטרלת נמלים.

ראשית, אם במקרה יש לכם נמלים בעציצים תוכלו לשתול שם נענע. בנוסף, אם נתקלתם בנמלים ברחבי הבית תוכלו לשים נענע במקום בו הן נמצאות וכך להרחיק אותן מהמקום.

חומר מספר 3 – קפה שחור. אנו אוהבים לשתות אותו ובשל ריחו החזק הוא גם מנטרל נמלים.

אמנם זה לא יהרוג אותן אך ירחיק אותן מהאזור, קחו בחשבון כי הן יכולות להימצא במקום אחר בבית.

חומר מספר 4 – שיני שום. השום ידוע בריחו החזק ובני אדם בדרך כלל מנסים להימנע ממגע בו. אז כן, גם נמלים נמנעים ואם במקרה תשימו על ידן שום הן כנראה יתרחקו מהמקום.

חומר מספר 5 ואף נעים יותר – קינמון. אנו אוהבים אותו בעוגה אך יש לו עוד סגולות משלו.

תוכלו להכין מקל קינמון או אף אבקת קינמון ובכך להרחיק את הנמלים מהאיזור במהרה.

חומר מספר 6 ואף יעיל מאוד – פלפל שחור. הפלפל השחור יוכל להרחיק את הנמלים למקום ממנו באו כך שתוכלו להבין מאיפה הן מגיעות ובכך לטפל בבעיה בהדברה במקום ממנו הן יצאו.

לאחר שנתנו לכם כמה טיפים להרחקתם שימו לב, דבר זה לא מנטרל אותן לגמרי ולכן אם אתם רוצים לחסל אותן יש להזמין הדברת נמלים.

ההדברה לא תתבצע אך ורק באמצעות ריסוס. בדרך כלל ריסוס מתבצע נגד נמלים קטנות בית עם חומרים מיקרוקפסולרים.

מדובר בחומרים שמשתייכים לקבוצה חדשה עם רעילות נמוכה מאוד לאדם.

החומר מגיע בקפסולות קטנות שעשויות מפלסטיק ופולימר.

כשהחומר מתייבש הקפסולות נפתחות ומשתחרר חומר הדברה.

לאחר השלב הנ״ל של ההדברה אנו נזריק חומרי פיתיון שמכילים חומר המבוסס על חלבונים .

הנמלים נמשכות לחומר ולוקחות אותו בחזרה לקן, שם הן כנראה ימותו מהחומר.

לאחר כל השלבים הללו נפזר חומר מגורען שיבטיח את נקיון ביתכם מנמלים למשך תקופה ארוכה- חומר זה אינו רעיל לבני אדם לכן אין מה לדאוג.

לכל מקרה של הדברה אנו זמינים עבורכם. צרו קשר במספר 0555555555

 

הדברת נמלים איזורי שירות:

הדברת נמלים במרכז

חיי הנמלה

הנמלים הן חרקים חברתיים ובדומה לדבורים, יש להן מושבות בהן הן חיות יחד ומשתפות פעולה באופן מעורר התפעלות. המושבות יכולות לנוע בין כמה מאות נמלים ועד למיליונים, הכל תלוי בסוג הנמלה.

ניתן לתאר את המושבה כמעיין ממלכה כאשר לכל נמלה יש תפקיד מוגדר. בכל מושבה יש מלכה אחת (לעיתים אפילו יותר) שתפקידה העיקרי הוא להטיל ביצים. כשהביצים בוקעות יוצאים מהן זחלים לבנים שלימים הופכים לנמלים בוגרות אשר לוקחות חלק בעצמן בנטל המושבה.

תפקיד הנמלים ה״פעילות״ הוא בעיקר להאכיל ולטפח את המלכות, ובעצם לחפש להן מזון ומים. לעיתים קרובות הנמלה תחפש מזון במרחק ניכר מהמושבה עצמה. הן ישאירו אחריהן שבילי ריח בלתי נראים אשר יסמנו להן את הדרך חזרה לקן.

חיסול נמלים

מכיוון שנמלים הן קטנות ולכאורה לא גורמות נזק של ממש, אנשים רבים טועים בשיטות החיסול שלהן. הטעות הכי גדולה היא לרסס רק נמלים אשר נראות לעין. שיטה זו נועדה לכישלון שכן הנמלים החשופות לעין האדם הן רק חלק קטנטן משאר המושבה. בדרך כלל יהיו אלפי נמלים נוספות (כולל המלכה שמטילה ביצים) אשר מוסתרות בתוך הקן. אם כבר הולכים על שיטת הריסוס הביתי, הדרך הטובה ביותר היא ריסוס הקן עצמו תוך כדי שאיפה להשמיד את המלכה ובכך לעצור את התרבות הנמלים.

לא תמיד קל למצוא את קן הנמלים בבית. במקרים רבים אנו רואים נמלים בודדות וקשה לשייך אליהן את המיקום של שאר המושבה. ניתן לחפש במקומות שלרוב נמלים אוהבות להקים שם קינים כמו: מאחורי קירות, בתוך ארונות, מאחורי דלתות וחלונות ותחת רצפות ולוחות בטון.

מרבית אזורים אלו הם מוסתרים, מה שמקשה על איתורם. כאשר לא ניתן לקבוע את מקומו המדויק של הקן, או שהוא בלתי נגיש, פיתיונות נגד חרקים הם בדרך כלל אפשרות טובה, במיוחד למשקי בית.

פיתיון נמלים זו שיטה יעילה במיוחד. מדובר בחומר שנראה לנמלה כמו מזון, ולכן היא סוחבת אותו איתה חזרה לקן כדי להאכיל איתו את המלכה. בפועל ה״מזון״ מכיל קוטל חרקים הפועל באיטיות ולכן במבט ראשון הוא לא מחשיד. באמצעות הפתיון ניתן להשמיד את המושבה כולה. פיתיונות אלו ניתן למצוא בחנויות השונות ואף להזמין דרך האינטרנט.

מדביר נמלים מקצועי – איך ניתן לזהות נמלים?

זיהוי זן הנמלים יכול להיות מאתגר. אם אתה מוצא נמלה שאינך מזהה, שלח תמונה שלה למדביר נמלים שיוכל לזהות אותה כראוי. צבעי הנמלים משתנה, ישנן נמלים בצבע צהוב, אדום, חום ושחור, וכן קומבינציות שונות של כל אלה. כמו כן, לנמלים שלושה חלקי גוף שניתן להבחין ביניהם: ראש, בית חזה ובטן.

הדברת נמלים – שיטות ביתיות?

עם כל הכבוד לשיטות הביתיות להדברת נמלים שמוצעות כיום בשוק (ויש הרבה כבוד), במקרים מסוימים אין תחליף להדברה מקצועית ע"י קסם הדברות.

הסיבה לכך היא לא בשל הסכנות שטומנת הנמלה בבית (כי כאמור, יחסית אין הרבה), אלא בשל החמקמקות של הנמלים שיכולה להוביל בן אדם ממוצע לטירוף דעת כאשר הוא מחפש את הקינים והמושבות.

מדביר מקצועי ישמיד את כל מושבות הנמלים בבית באמצעות זיהוי של סוג הנמלה, ועין מיומנת שיכולה לזהות קינים ומושבות במקומות רבים בבית.

ריסוס נמלים – איך להיפטר מנמלים?

הדרך הטובה ביותר היא בעזרת ריסוס נמלים מקצועי דרך חברת הדברות.

אנחנו בקסם הדברות מתמחים בריסוס נמלים. צרו איתנו קשר ונדאג להעלים את המטרד הזה מביתכם אחת ולתמיד!

חשוב לזכור!

כל סוג של נמלה מקיים מושבה עם מאפיינים שונים, ולכן הליך זיהוי מקצועי יבטיח שהשיטה שתיבחר לחיסול הנמלים היא האפקטיבית ביותר.

מידע מקצועי אודות הנמלים

נמליים (שם מדעי: Formicidae), או בשמם העממי נמלים, היא משפחה בסדרת הדבוראים.

נמלים ממינים רבים מקימות קנים במשכנות האדם. לעתים קרובות נמלים מוצאות את דרכן למזון הנמצא בארונות וכדומה, ומשחיתות אותו. לרוב, הנמלים הגרות בבתים הן נמלים קטנות, כמו המורית והאצנית.

נמלים אחרות, כגון נמלת הקציר, מזיקות לחקלאות בכך שהן אוספות תבואה המגודלת בשדות בכמויות גדולות.

נמלים מסוימות מהסוג קמפונית חיות בתוך עץ, ולעתים הן הורסות רהיטים בדומה לטרמיטים.

ישנן נמלים הפוגעות בבני אדם באופן ישיר, כגון נמלים ארסיות ונמלים אוכלות אדם כגון הנמלים מסוג dorylus‏ ריסוס רעל נגד נמלים הוא אמצעי נפוץ להדברתן.

"הכתבה משתמשת בתוכן מהערך "נמליים" וזמינה ברישיון יחוס-שיתוף זהה 3.0".

הדברת נמלים – למה אצלנו ?

חברת קסם הדברות מבצעים הדברות נמלים ממגוון רחב של סוגים, בדרכי הדברה רבים ושונים אשר יעילים לטווח זמן ארוך. הנמלים ידועים כפולשניים וחודרים כמעט לכל מקום בבית בקלות.

 כמו למשל: לכיור במטבח, לארונות במטבח, על הרצפה, שירותים, חדרי שינה, ועוד.

חשוב לבצע הדברה מקצועית של נמלים בבית כדי להקטין את הסיכוי להימצאות נמלים בבית, במיוחד בעונת הקיץ כאשר מרבית החרקים מתעוררים ויוצאים לתוך הבתים.

כמובן שחשוב לפני שמהדביר מגיע להבית, לבדוק מהם המקומות העיקריים בהם מצויים הנמלים ואותם להדביר בצורה חזקה ואת שאר המקומות הפוטנציאלים גם כן להדביר כדי להקדים תרופה למכה ולמנוע הגעת נמלים למקומות נוספים בבית.

נמלים והצורך במאכלים מסויימים

נמלים זהו סוג החרקים שמגיעים במהירות כאשר הם מזהים פירורים של אוכל או כל מאכל אחר אשר מושך אותם לתוך הבית, בעיקר באזור המטבח, מה שמצריך טיפול בפני עצמו.

לכן חשוב לשמור על ניקיון בבית בצורה קבועה, כדי להקטין על הסיכויים להימצאות נוספת של נמלים בעתיד.

יתרונות הדברת נמלים אצלנו בקסם הדברות

חברת קסם הדברות מבצעת הדברות לסוגים שונים של חרקים בכלל ועבור נמלים בפרט.

חברת קסם הדברות משתמשת בהדברה בחומרים שלא מזיקים לסביבה, וגם חומרים שמטפלים ישירות בבעיית החרקים בבית. לחברת קסם הדברות יש ניסיון של למעלה מעשר שנים בתחום ההדברה ובעל ניסיון עשיר עם שטחי הדברה שונים כמו בהדברת נמלים ברכב.

כמו כן, חברת קסם הדברות מספקת אחריות בכתב על כל הדברה ויש למי לפנות במקרה הצורך. צרו קשר עוד היום עם חברת קסם הדברות לקבלת פרטים נוספים כי על מקצועיות ואיכותיות לא מתפשרים!

איך לבחור מדביר נמלים?

בשנים האחרונות אפשר לראות שיותר ויותר אנשים מחפשים מדביר נמלים, כך לדברי מדבירים מקצועיים.
במקומות רבים ישנה עלייה משמעותית במספר הנמלים, בשנים עברו הנמלים נראו בעיקר בבתים צמודי קרקע ואולי בקומות הנמוכות בבניינים רבים קומות, אך בתקופה האחרונה אפשר לראות קיני נמלים גם בקומות הגבוהות ביותר. כדי להילחם בתופעה צריכים הדברת נמלים שמתבצעת על ידי מדביר נמלים מקצועי.

מהם הפרמטרים החשובים לבחירת מדביר נמלים?
יש משמעות רבה לשיחה הראשונה

כבר בשיחה הראשונה עם מדביר הנמלים תוכלו לקבל רושם בנוגע למקצועיות שלו, תשאלו אותו באלו שיטות מתבצעת הדברת הנמלים, בררו מהם החומרים שבהם הוא משתמש, אם ותוך כמה זמן יחזרו הנמלים לבית, האם תקבלו אחריות ולכמה זמן. מדביר מקצועי יספק לכם תשובות מלאות, כל זאת תוך מתן שירות אדיב ומקצועי. אם אתם מרגישים שהמדביר חסר סבלנות או לא מקצועי, רצוי להתקדם למדביר הנמלים הבא.

אל תתפשרו על המקצועיות

מדביר מקצועי יבצע עבודת הכנה, במקרה שיש צורך להגיע פעמיים הוא יעשה זאת. הפעם הראשונה הוא יגיע כדי לבדוק את השטח, לבדוק מהיכן מגיעות הנמלים, באיזה סוג של נמלים. בסיום הבדיקה הוא יבצע את הריסוס הראשוני. בפעם השנייה הוא יגיע כדי לבצע פעולת הדברה חוזרת ללא תשלום במידת הצורך.
שאלו את מדביר הנמלים מה קורה אם הנמלים חוזרות לאחר ההדברה!

אם אתה בעלי עסק, חוזה תקופתי זהו פתרון מעולה עבורכם

לעיתים הנמלים לא נעלמות גם לאחר ביצוע הדברה מקצועית תוך כדי שימוש בחומרי הדברה איכותיים.
אחרי כשנה חומרי ההדברה מאבדים מיעילותם, אז תתחילו לראות שוב של שיירות של נמלים. אם אתם בעלי עסק מדובר במפגע תברואתי של ממש. לדוגמא אם לא מבצעים הדברת לולים במשקים ייווצר מפגע תברואתי שעלול לגרום אף לקנסות ממשרד הבריאות.

לכן רצוי לחתום על חוזה תקופתי מול מדביר הנמלים, בדרך כלל מדובר על הדברה בכל חצי שנה או שנה. חשוב מאוד לבדוק שיש לכם חוזה יציאה במהלך תקופת החוזה, בתמורה להתחייבות שלכם למדביר תקבלו בדרך כלל מחיר זול מזה שהייתם מקבלים על הדברה בודדת ממדביר למוסדות ועסקים

הקפדה של חומרי הדברה תקניים

בדקו שהמדביר משתמש בחומרי הדברה המאושרים על ידי משרד הבריאות והמשרד להגנת הסביבה.

השוואת מחירים

בצעו השוואת מחירים מול מספר מדבירים, בדרך זו תוכלו להבין מהם מחירי השוק הנוכחיים להדברת נמלים.
אפשר גם לנסות שיטות טבעיות להדברת נמלים

מובן שישנן שיטות טבעיות להדברת נמלים:

אפשר לנסות ולפזר מקלות קינמון, מדובר במקלות שבשבילנו הן בעלות ריח נעים, אבל הן בהחלט דוחות את הנמלים וגורמות להם לברוח לאזור אחר.
דרך נוספת היא באמצעות פיזור של קליפות הדרים, גם במקרה הזה הנמלים ממש לא אוהבות את הריח.
אלו שיטות שבהחלט יכולות לסייע לכם בצמצום עד שתמצאו מדביר נמלים מקצועי.

שאלות ותשובות

מוזמנים לפנות אלינו באתר או להתקשר למספר למטה, הלוכדים שלנו ישמחו לעזור.

כל המדבירים שלנו עברו הכשרה מקצועית ויש להם תעודה מטעם המשרד לאיכות הסביבה 

אנו פועלים בכל אזור גוש דן.

המדבירים שלנו מהירים ויעילים. הם יגיעו אליכם תוך כמה שעות מרגע הפנייה אלינו. 

מחפשים הדברת מזיקים ? רוצים מדביר מקצועי ורציני? התקשרו אלינו עכשיו: 1-700-506-300.

המחיר של הדברת נמלים נע בין 150 ש"ח להדברה נקודתית ועד ל 4000 אלף ש"ח להדברות מקיפות וגדולות

מחירון הדברת נמלים

כל אחד יכול לקנות חומרי הדברה. יחד עם זאת, מדבירים שאינם מוסמכים עלולים לגרום נזק בלתי הפיך לסביבה, לדיירים ולעצמם.

המדבירים בקסם הדברות הנם מוסמכים ומורשים, אתם יכולים להיות רגועים לגבי בטיחותכם, ולגבי פתרון הבעיה שממנה אתם סובלים.

מחפשים מדביר מקצועי? חייגו עכשיו לקסם הדברות! ותקבלו פתרון מהיר וחד משמעי!

הדברת נמלים במטבח

הדברת נמלים במטבח שתפתור את הבעיה ב-100%! נמלים הן חיות מאוד נחושות, אשר מקדישות את כל המשאבים שלהן למציאת מזון והבאתו לקן. זו הסיבה שנראה

קרא עוד »
הדברת נמלים ברכב

הדברת נמלים ברכב

אם חשבתם שהתפשטות נמלים בבית זה סיוט, וודאי לא נתקלתם בהתפשטות נמלים ברכב שלכם. נמלים ברכב זו בעיה מטרידה ומעצבנת שלמרבה הצער חלק מבעלי הרכב

קרא עוד »
שלחו לנו וואטסאפ