הדברת פשפשים בפתח תקווה

מחפשים מדביר מקצועי? השאירו פרטים ונחזור אליכם

תוכן עניינים
הדברת פשפשים בפתח תקווה
הדברת פשפשים בפתח תקווה

הבית מפוצץ פשפשים? הפיתרון פשוט – הדברת פשפשים בפתח תקווה בשיטה יעילה ומוצלחת.

✔️ מתמחים בכל סוגי ההדברות.

✔️המדבירים שלנו ותיקים ויודעים לתת טיפול מהיר עם יחס אישי לכל לקוח.

✔️כתב אחריות רשמית בסיום כל עבודה.

✔️עבודה יסודית, מקצועית ובטוחה מא' – ת' כולל כתב אחריות רשמית.

✔️מותאם גם לבתים פרטיים ולסביבה שיש בה חיות מחמד.

✔️ביצוע הדברות גם בחדרי מדרגות ולובי.

להצעת מחיר חייגו עכשיו:

1-700-506-300 ☎️

 

מבוא להדברת פשפשים בפתח תקווה

אנחנו מעריכים שהסיבה שהגעתם לכאן היא או שאתם סקרנים בנוגע לאיך מדבירים פשפשי מיטה, או שאתם מחפשים שירות הדברה לפשפשים בפתח תקווה. בכל מקרה אנחנו שמחים להגיד לכם שהגעתם למאמר הנכון. במאמר הזה ניתן לכם את כל המידע שאתם צריכים לא רק על הדברת פשפשי מיטה, על המזיקים ושיטות ההדברה שיש, המחירים לפעולות ההדברה השונות ולמה בעצם המחיר משתנה בין המזיקים והמקרים.

נדבר על פעולות חשובות שעליכם לעשות כשאתם מכניסים לבית שלכם מדביר, איך בכלל מזמינים מדביר שתוכלו לסמוך עליו שיעשה את עבודתו נאמנה ואיפה אפשר למצוא עסקי הדברה טובים בפתח תקווה? אנחנו בעצמנו כמובן נותנים שירותי הדברה בפתח תקווה. אנחנו בין עסקי ההדברה הוותיקים בפתח תקווה.

אנחנו מכירים את עולם המזיקים מקרוב ולא פחות חשוב את התושבים והעיר הנפלאה פתח תקווה שאנחנו כל כך אוהבים. אז לאחר קריאת המאמר, לאחר שצברתם מידע ובתקווה ידע פרקטי שבאמת יסייע לכם עם מה שאתם צריכים, אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר לקבלת מידע, ייעוץ והצעת מחיר.

אנחנו פה לשירותכם, עסק הדברות מקומי שנותן את השירות הכי מקצועי, אמין, לבבי וכל זה במחירים תחרותיים! צרו איתנו קשר עוד היום

 

למה חשוב להזמין מדביר עם רישיון הדברה?

הדבר הכי חשוב והראשון שעליכם לעשות כשמגיע אליכם לבית מדביר לבית הוא לבדוק את קיום רישיון ההדברה שלו, עליו ניתן לראות לאילו הדברות הוא מוכשר לבצע (הדברה בשטח פתח, הדברה בשטח סגור, הדברת טרמיטים וכדו') ואת תוקף הרישיון. אנחנו חוששים שרוב הקוראים כאן לא באמת יעשו את זה ולכן אנחנו רוצים כאן להדגיש את החשיבות לבדיקת רישיון מדביר.

להזמין שירות להדברת פשפשים בפתח תקווה בלי לבדוק את קיום ותוקף רישיון המדביר יכולה להוביל לשני דברים:

  1. עבודה לא מקצועית ומסורבלת שתוביל אותכם להזמין מדביר שוב.
  2. סיכון דיירי הבית והסביבה שלכם עקב ביצוע הדברה באופן לא נכון או שימוש בחומרים אסורים.

 

מדביר שקיבל רישיון מחויב לפי הוראות המשרד להגנת הסביבה ומעידים כי קיבל את ההכשרה הנכונה בשביל להיות מדביר. לא כל אחד יכול להדביר, חייבים להיות מוסמכים בשביל זה. לכן אנחנו מפצירים בכם, תבדקו שלמדביר יש רישיון להדברה!

 

הדברה ירוקה נגד פשפשים בפתח תקווה

בשנים האחרונות המודעות לאיכות הסביבה שלנו והפגיעה של חומרים מסוימים בבריאות שלנו הביאה את שוק ההדברה להסתגל בהתאם. היום לקוחות דורשים ולא בכדי מעסקי ההדברה השונים שעבודתם לא תפגע בבריאות דיירי הבית ולא בסביבה הקרובה אליהם.

אז הסתגלנו, היום תראו אצל עסקי ההדברה וגם אצלנו כמובן שאנחנו מציעים ואפילו ממליצים על שיטות הדברה ירוקות שמונעות שימוש בחומרים רעילים וכימיקליים בעלי פוטנציאל פגיעה בבריאות שלכם.

פעם חומרי ההדברה נגד מזיקים היו מושתתים על זרחן אורגני שהיה יעיל מאוד נגד המזיקים השונים אמנם לאורך זמן הועלו חששות כי החומר עלול לפגוע גם בפני אדם, גם לאחר פינוי דיירי הבית. היום משתמשים בחומר סינטטי המכונה פרתירואידים שזוקק מחומרים דוחי חרקים טבעיים שניתן למצוא על חרציות.

יתרון נוסף וחשוב של הדברה ירוקה היא כי בדרך כלל היא לא מותירה את הריח העז שאנחנו רגילים אליו במקום בו בוצע פעולת הדברה.

איזה מזיק מדבירים? כמה משלמים למדביר?
הדברת ג'וקים
הדברת תיקנים ומקקים מתבצעת בדרך כלל באמצעות פיתיונות ג'ל או ריסוס. ג'ל שהוא הדברה ירוקה יקר יותר מריסוס אך בהתאם פחות יעיל.
450 – 150 ₪
הדברת עכברים
הדברת עכברים תתבצע כל עוד ניתן באמצעות לכידה אמנם אם אין ברירה נהיה חייבים להשתמש באמצעים אגרסיביים יותר כגון פיתיונות עם רעל.
600 – 250 ₪
הדברת חולדות
חולדות מהווים למזיק מסוכן וחכם יותר מעכברים, שיטות ההדברה דומות.
500 – 250 ₪
הדברת טרמיטים?
במידה וניתן להשתמש בפיתיונות ג'ל בלבד המחיר יהיה זול יותר אך במידה והם הטרמיטים פזורים ברחבי הבית כמו למשל בתשתית הרצפה, הפעולות הנדרשות יצרכו תשלום נוסף (קידוח).
1,500 – 400 ₪
הדברת פשפשים
פשפשי מיטה דורשים מספר שלבי הדברה ופינוי של דיירי הבית. נרחיב על כך בהמשך המאמר.
החל מ-500 ₪
הדברת צרעות

בשביל להדביר צרעות צריך להגיע לקן הצרעות, מיקום הקן ייקבע את המחיר בדרך כלל.

450 – 250 ₪
הדברת דבורים
כשנדביר דבורים נמנע מריסוס. ננסה לבודד את הדבורה המלכה מהקן ולהשתמש באמצעי שאיבה בשביל לנטרל את קן הדבורים.
550 – 250 ₪
הדברת מעופפים
גם כאן מקור המעופפים והכמות תיקבע את המחיר ההדברה
650 – 200 ₪
הדברת נדלנים
נדלן מהווה לאחד המזיקים היותר מסוכנים. בדרך כלל נשתמש בחומרי ריסוס בעלי רעילות נמוכה בשביל להיפטר מהנדלים ונבצע פעולות מנע בשביל לוודא שלא יחזרו.
550 – 200 ₪
הדברת נמלים

פיתיונות ג'ל שהוא ניגון חוזר כאן במאמר אפקטיבי מאוד אצל נמלים וזאת תהיה השיטה המועדפת עלינו רוב הפעמים

450 – 250 ₪
הדברת נמלי אש
גם כאן נשתמש בפיתיונות ג'ל, ההבדל העיקרי הוא שנמלי אש הם מזיק בעייתי יותר עם עקיצות כואבות.
650 – 250 ₪

 

איך מחיר נולד?

אז למה המחירים משתנים? אם אזמין שירות הדברת פשפשים בפתח תקווה למה שהמחיר יהיה שונה אם אזמין שירות הדברת תיקנים? המחיר משתנה בעקבות מספר גורמים:

  • סוג המזיק וכמות המזיקים
  • סוג חומרי ההדברה בהם נשתמש
  • משך זמן ההדברה
  • המדביר ממנו הזמנתם שירות

 

בגלל הסיבות האלו לא באמת ניתן לחזות את המחיר מראש בחלק מן המקרים ויש להתייחס לכל אירוע בפני עצמו. אנחנו מבטיחים לכם שבנוסף לשירות מקצועי וסבלני תוכלו לקבל אצלנו מחירים הוגנים התואמים את מה שהשוק מציע כשזה מגיע לשירותי הדברה איכותיים.

 

למה זה לא פשוט להדביר פשפשים בפתח תקווה

על הדברת פשפשי מיטה אפשר לכתוב מאמר שלם אך נתמצת לכם בקצרה. הדברת פשפשי מיטה דורשת פעולות ניקיון ושאיבה אינטנסיביים שבסופם נצטרך לרסס את רחבי הבית ולהשתמש באמצעי קיטור (חום גבוה) . פעולות אלו דורשות מספר ימים ופינוי של דיירי הבית. עקב הפעולות הרבות, משך הזמן והצורך לוודא שהפשפשים לא חזרו, הדברת פשפשים בפתח תקווה תהיה יקרה יותר בדרך כלל מאשר הדברת שאר המזיקים הקיימים.

 

איך למצוא שירות של הדברת פשפשים בפתח תקווה

יש שלל של מדבירים בפתח תקווה. אנחנו ביניהם ואמנם אנחנו לא אובייקטיבים, אבל אנחנו מאוד מאמינים בשיטות העבודה שלנו ושירות הלקוחות שאנחנו מעניקים ונשמח מאוד אם תצרו איתנו קשר במידת הצורך. ובכל זאת, חיפוש המילים "הדברת פשפשים בפתח תקווה" באינטרנט מיד תביא לכם אפשרויות רבות לשירותי הדברה. תבצעו השוואת מחירים, תחפשו אחר ביקורות באתר והכי כדאי זה לקבל המלצות אישיות ממכרים עליהם אתם סומכים.

 

כל הטיפים שאתם צריכים

√ לא כל אחד רשאי לעסוק בהדברה זהו היה הנושא הרישיון עליו עברנו במאמר הזה ולא עשינו זאת סתם. קיום רישיון הוא באמת חשוב כי מדובר בבריאות ובסביבה שלכם. זהו גם הדבר הפשוט ביותר שניתן ליישם, סך הכל לשאול ולראות כי יש רישיון קיים. אין סיבה שלא תעשו את זה או שתהיו מובכים לדרוש משהו כה בסיסי. אז שוב, לבדוק כי יש רישיון הדברה, לראות למה המדביר מוסמך להדביר וכמובן לשים לב כי הרישיון בתוקף. אצלנו תוכלו למצוא אצל כל מדביר רישיון בתוקף בלי יוצא מן הכלל.

√ בעיר פתח תקווה פועלים מדבירים רבים והתחרות ביניהם גבוהה.  יש המון תעסוקה בפתח תקווה ובהתאם יש המון מדבירים. אתם יכולים לנצל זאת בקלות בשביל לקבל הצעות מחיר מוזלות וטובות מבלי שאיכות השירות שתקבלו ייפגעו.

תבחרו מדביר לפני שקיבלת עליו המלצות. הדרך הטובה ביותר למצוא מדביר טוב היא לחפש אחר המלצות בלתי תלויות על שירותי ההדברה השונים בפתח תקווה. הביקורת האובייקטיבית ביותר תגיע מצד מישהו שאתם סומכים עליו, זה יכול להיות קרוב משפחה או חבר שאתם סומכים עליו.

√ אל תשכחו לבקש אחריות על העבודה וודאו לכמה זמן חלה האחריות. הדברה טובה שתהיה לא תהיה שווה הרבה במידה ולא בוצעו פעולות מנע או שקיבלתם אחריות מצד המדביר כי יעניק לכם שירות הדברה חינמי או מסובסד במידה וההדברה לא עבדה.

פעולות מנע אלו פעולות שמדביר מקצועי יעניק לכם בשביל לוודא שהמזיק לא ישוב אל ביתכם. ללא פעולות במקרים מסוימים תזדקקו להזמין הדברה שוב. גם אם מדובר בתשלום אנחנו ממליצים לכם לעשות זאת. בנוסף לפעולות מנע מדביר אמור להעניק לכם תעודת אחריות על פעולת ההדברה שביצע, כי במידה ובטווח זמן לא סביר המזיקים מגיחים שוב, תקבלו שירות הדברה בחינם או מסובסד משמעותית.

אנחנו למשל גם מבצעים פעולות מנע וגם נותנים לכם תעודת אחריות. זהו סטנדרט בסיסי שכל עסק הדברה צריך לעמוד בו. אם לא נותנים אחריות ככל הנראה שלא מדובר בעסק רציני.

 

לסיכום

וואו, כמה נושאים עברנו. אם חשבתם שתצאו מכאן עם מידע על פשפשים בפתח תקווה אנחנו מקווים שהופתעתם כמונו לטובה מכמות הידע המקיף שנשפך כאן במאמר. דיברנו על דברים שאתם צריכים לעשות לפני שאתם מזמינים מדביר, כשהוא מגיע (לבדוק רישיון), מה המחירים לכל מזיק, למה המחיר משתנה, אילו שיטות הדברה יש והדברה ירקה בפרט.

בשבילנו תחום ההדברה הוא מרתק ולמרות שאנחנו מקצוענים והפכנו כל אבן תמיד יש מה ללמוד. אנחנו מקווים שמצאתם כאן מידע שנתן לכם ערך ושוב, אם אתם צריכים שירות הדברה אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר לקבלת הצעת מחיר. גם אם זה רק לייעוץ ומידע או שסתם בא לכם קצת לדבר עם עסק מקומי בפתח תקווה. בכל מקרה דברו איתנו! אנחנו מחכים לכם!

ניקיון יסודי של הבית, רהיטי הבית והסדינים. פעולות שאיבה אינטנסיבית, אמצעי קיטור (חום גבוה) ולבסוף ריסוס ברחבי הבית.

כתמי דם על הסדינים ועקיצות. פשפשים פועלים בעיקר בלילה ולכן אם באופן מגמתי אתם רואים שלאחר שהלכתם לישון יש עקיצות או פצעים לא מוסברים על גופכם, ככל הנראה שמדובר בפשפשים ויש ליצור קשר עם מדביר בהקדם

קודם כל נציין שלהיפטר מפשפשי מיטה בעצמכם עשוי להיות מאוד קשה ומומלץ לפנות למדביר לקבלת שירות ולכל הפחות קבלת ייעוץ מקצועי. תוכלו לנסות לנקות את הבית באופן יסודי ולכבס את כל הבגדים, מצעים וכיסוי הרהיטים שלכם בחום גבוה בתקווה שלא יישאר זכר בבית לפשפשי מיטה

פשפשים מגיעים בדרך כלל מתיקים, מזוודות ותיקים שהגעתם עימם לבית. זאת הסיבה למשל שבבתי מלון פשפשי מיטה נפוצים במיוחד והם מהווים ללקוח עיקרי אצל עסקי הדברה כשזה מגיע לפשפשים. קצב ההתרבות שלהם מהיר ולכן הם מצליחים להתפרס ברחבי הבית באורח מסחרר מבלי שבכלל שמתם לב.

כל אחד יכול לקנות חומרי הדברה. יחד עם זאת, מדבירים שאינם מוסמכים עלולים לגרום נזק בלתי הפיך לסביבה, לדיירים ולעצמם.

המדבירים בקסם הדברות הנם מוסמכים ומורשים, אתם יכולים להיות רגועים לגבי בטיחותכם, ולגבי פתרון הבעיה שממנה אתם סובלים.

מחפשים מדביר מקצועי? חייגו עכשיו לקסם הדברות! ותקבלו פתרון מהיר וחד משמעי!
כתבות נוספות

הדברת פשפשים בתל אביב

אין סיבה שפשפשים ימשיכו לשרוץ בבית – קסם הדברות מבצעים הדברת פשפשים בתל אביב ✔️ מתמחים בכל סוגי ההדברות. ✔️המדבירים שלנו ותיקים ויודעים לתת טיפול

קרא עוד »