הדברת פשפש המיטה

מחפשים מדביר מקצועי? השאירו פרטים ונחזור אליכם

הדברת פשפש המיטה
תוכן עניינים

הדברת פשפש המיטה? כנראה שאתם ממש צריכים אותנו!

הסיוט של כולנו הוא למצוא על המזרון חרקים קטנים שמהלכים להם, מטפסים עלינו ואף עוקצים אותנו בכל הגוף. אם נתקלתם בחרקים כאלו, וודאי מדובר ב״פשפש המיטה״. פשפש קטן ומציק שעל אף גודלו הקטן הוא גורם לכאב ראש גדול מאוד. למרות שהוא ביקר אצל רובנו לפחות פעם אחת, ולמרות שכולנו היינו רוצים להיפטר ממנו, הידע שיש לרובנו עליו הוא לא גדול. מי אתה פשפש המיטה?

הדברת פשפש המיטה? עם קסם הדברות מטפלים במקצועיות וביעילות בפשפש המיטה כולל טיפול מונע!

✔️ ייעוץ ראשוני ללא עלות!

✔️ שירות מקיף ומקצועי בפריסה ארצית עד בית הלקוח.
 
✔️ הדברה ירוקה מקצועית ומתקדמת.
 
✔️ שימוש בחומרים ידידותיים לסביבה.
 
✔️ שירות 24 שעות.
 
✔️מתמחים בכל סוגי הפשפשים.
✔️ כתב אחריות על העבודה.

להצעת מחיר חייגו עכשיו:

1-700-506-300 ☎️

פשפש המיטה – קווים לדמותו

פשפשי המיטה מהווים מטרד לבני האנוש מזה אלפי שנים.

מדובר בחרקים קטנים חסרי כנפיים עם גוף קטן ושטוח שבעזרתו הם יכולים להסתתר בסדקים קטנטנים כמו קפיצים, מזרונים, נקיקים בעץ וכל סדק שהוא בעובי של כרטיס אשראי.

אורכו של פשפש ממוצע הוא כ- 1 מ״מ וצבעו בהיר, ואילו פשפש בוגר יגיע גם לגודל של כ- 5 מ״מ וצבעו יהיה חום – אדמדם. תוחלת חייו של הפשפש הוא כ- 10 חודשים, חיים ארוכים ביחס לשאר משפחות החרקים. 

הפשפשים ניזונים מדמם של בני אדם ושל בעלי חיים בעלי דם חם.

הם מנקבים את עור האדם או החיה, ובעזרת המקור שלהם שותים את דמם.

אותו נקב הוא בעצם עקיצת הפשפש.

העקיצה לרוב תהיה מלווה בגירודים ואי נוחות, אך הן לא מהוות סכנת חיים או מקור להעברת מחלות.

הדברת פשפש המיטה – לא קל כמו שנראה

בגלל שפשפש המיטה כבר הרבה שנים נחשב למזיק ומטריד בקרב בני אדם, נוסו אינספור שיטות וחומרים על מנת להרגו ולסלקו.

בשל כך, כיום פשפש המיטה נחשב מאוד קשה למיגור מכיוון שהוא פיתח עמידות לטיפולים כימיים רבים.

עד כדי כך, שבעשור האחרון נצפתה עלייה ואף התחדשות בתפוצת פשפש המיטה, ולמרות התקדמות המדע, עדיין לא מצאו דרך יעילה להשמיד אותו. נהפוך הוא, הוא רק הולך ונהיה עמיד יותר לכל חומר כימי שהוא. בארצות הברית וקנדה למשל, נערך סקר לגבי אותו פשפש: לפני כ- 10 שנים, רק 21% התלוננו כי נתקלו בפשפש המיטה, לפני כ- 5 שנים, 37% מהנשאלים הוטרדו מבעיית הפשפש ואילו בשנתיים האחרונות קפץ מספר המתלוננים ל- 91%!

לפי אותו סקר, הערים האמריקאיות שסובלות הכי הרבה מבעית הפשפש הן פילדלפיה, סינסינטי וניו-יורק.

הסיבות לכך יכולות להיות תיעוש וסגנון חיים אורבני כמו עלייה בשיעור הנסיעות, הצפיפות וההגירה מה שמעודד תפוצת חרקים והגברת תחלואה.

מוקדי ההתפרצות לרוב יהיו בתי דירות, בתי מלון, מקלטים, מעונות ובתי אבות.

או במילים אחרות – כל מעון בו יש תחלופה מהירה של תושבים וצפיפות אוכלוסין גבוהה יחסית. גם לתנאים סניטריים באותו אזור יש תפקיד חשוב בהתפשטות הפשפש. ככל שרמת הניקיון נמוכה יותר– כך עולה הסיכוי להתפתחות מדגרת פשפשים.

דרך פעולתו של פשפש המיטה

פשפשי המיטה לרוב יפעלו בלילה, והעקיצה שלהם כמעט ואינה מורגשת בזמן השינה, מה שהופך את המיטה לבית אידיאלי עבורם.

הם אוכלים כל שלושה ימים וזמן ההאכלה הממוצע אורך כ- 10 דקות.

למרות שמם, פשפשי המיטה לא תמיד יהיו על המיטה, אלא בחלקים נוספים בבית. מכיוון שאין להם כנפיים, הם הולכים בעזרת רגליהם, והם מהירים כמו נמלה. בדרך זו הם מתפשטים לשאר חדרי הבית, ואפילו מתמקמים בתוך ארונות, על בגדים, רהיטים, מזוודות ועוד מיני חפצים.

אז איך נפטרים מפשפש המיטה?

כאמור, פשפש המיטה קשה מאוד למיגור, בוודאי בעין שאינה מקצועית.

ראשית, קשה לאתר את הפשפש. הוא קטן  ומתחבא בנקיקים קטנטנים שקשה לאתר. ונוסף על כך, הפשפשים לא נוהגים להקים קנים או התקבצויות מה שמוסיף עוד קושי באיתורם. שנית, במהלך השנים נוסו כל-כך הרבה חומרי הדברה על מנת להשמידם, כך שהזנים שנותרו בחיים כיום פיתחו עמידות לחומרי הדברה רבים.

בשל סיבות אלו, הכחדת פשפש המיטה צריכה להיעשות באופן ממוקד ועל ידי אדם מקצועי.

הדברה בשיטה יעילה ויסודית תתקיים באמצעות מספר צעדים – זיהוי נכון של המינים הספציפיים של פשפש המיטה, בדיקה יסודית של כל חלקי הבית, קביעת שיטת ההדברה הטובה ביותר (בין אם כימית או שלא כימית) ומעקב לאחר ההדברה על מנת לבצע בקרה ולהבטיח שפשפש המיטה לא יחזור לאותו המבנה.

בקסם שירותי הדברות מציעים מגוון שיטות להדברת פשפש המיטה.

מרבית שיטות ההדברה ייעשו באמצעות חומרים טבעיים שפשפש המיטה לא עמיד בפניהם, וכך גם בני הבית והסביבה לא יהיו ניזוקים מחומרים כימיים ללא סיבה.

פשפשים היו מאז ומעולם מזיקים נפוצים במחוזותינו, במיוחד פשפש המיטה.

פשפש המיטה הוא הפשפש הנפוץ בבתים, הוא מתחבא בעיקר במזרונים ובעץ של המיטה כדי לשתות את דמו של האדם הישן.

הפשפש מעביר מחלות רבות וכבר עידנים רבים הוא מהווה מטרד עבור בני האדם. בעשור האחרון, נצפתה עלייה חדשה בנוכחותם של פשפשי המיטה בבתי המגורים. מומחים סבורים שזאת בגלל תהליכי העיור שצוברים תאוצה, התגברות אזורים עירוניים צפופים והתפוצצות אוכלוסיית העולם.

ההתפשטות המהירה של הפשפשים מביאה עמה מסה של מידע לגבי המאפיינים שלהם והתנהגותם. כל-כך הרבה מיתוסים אופפים את פשפש המיטה, כך שהגיע הזמן לנפץ אותם, ויפה שעה אחת קודם.

ההדברה של פשפש המיטה, כמה זה עולה לנו?

המחיר של הדברת פשפש המיטה מתחיל נע בין 1,000 ל-2000 ₪ לחדר.

זה אומנם נשמע לכם כמו מחיר גבוה, אבל מדובר בעבודה מורכבת ויסודית. הדברת פשפש המיטה מצריכה תוכנית פעולת מורכבת לטווח הארוך. מדובר בעבודה יסודית מאוד, כל טעות בתכנון יכולה לגרום לכך שהתוכנית לא תעבוד.

במרבית העלות של הדברת פשפש המיטה מחושבת בצורה גלובלית, היא כוללת את בתוכה את כל העבודה שקשורה להדברה. בואו ונראה ממה בעצם מורכב המחיר.

כרו תמיד יכולים הבדלים בשיטות העבודה, לכן יהיו שינויים במחיר בין חברה לחברה.

שעות עבודה:

הדברת פשפש המיטה יכולה לקחת שעה לכל חדר, לכן כאשר מדובר על דירה של שלושה או ארבעה חדרים, מדובר בעבודה של ארבע שעות לפחות. מחיר ההדברה כולל את שעות העבודה, אין צורך בתשלום על שעות נוספות, אלא אם כן ישנם חדרים גדולים ועמוסים (בהמשך נפרט בנוגע לכך)

ניתור המקומות:

כדי לבצע הדברה כראוי, יש למצוא את כל מקומות המסתור של הפשפשים – צריך להזיז את החפצים, אם ישנם חפצים שבהם ישנם חדש להמצאות פשפשים, צריך לפרק אותם!במקרים מסוימים יש אפילו צורך לפרק שקעי חשמל.

מדובר בחרק שיעשה הכול כדי להישאר בבית שלכם, לכן החיפוש חייב להיות קפדני במיוחד.

שאיבת אבק:

אחת מן הדרכים להדברת פשפש המיטה היא שאיבת אבק, אבל לא מדובר על שאיבת אבק רגילה, אלא על שאיבת אבק עוצמתית במיוחד, היא נעשית באמצעות שואב אבק מיוחד.

בדרך זו אפשר להגיע גם אל הפינות הנידחות ביותר בבית.

הדברה קיטורית:

בחלק מן המקרים המדביר יבחר להשתמש במכונת קיטור, מדובר במכונה מיוחדת, כזאת שיכולה להגיע לחום של מעל ל-60 מעלות!

הסיבה לכך היא שזוהי הטמפרטורה שבה פשפשי המיטה וביציהם מתים. אם המדביר מבצע עבודה יסודית ומגיע לכל הפינות, אז אפשר להגיד שכמעט הצלחתם לחסל את פשפשי המיטה בדירה.

ריסוס נוסף:

גם לאחר כל השלבים האלו, ישנו עדיין סיכוי לכך שיש לכם פשפשי מיטה בבית. בגלל זה רצוי לבצע סבב ריסוס נוסף, חלק מן המדבירים משתמשים בחומרים מעכבי גדילה בסבב הזה, מדובר בחומרים שימנעו מפשפשי המיטה לגדל ביצים בדירתכם.

זה אומנם נשמע כמו תהליך ארוך, אבל אל תדאגו מדובר בצעד הכמעט האחרון בדרך שלכם להיפטר מפשפשי המיטה.

הצעד האחרון בדרך להדברת פשפש המיטה

המדבירים יגיעו לביקור נוסף כשבועיים מסבב ההדברה המקורי, בשלב הזה הם צריכים לוודא שאין שום פשפשים חיים, הם בודקים בפינות ובכל מקום אפשרי בבית.

במרבית המקרים הביקור הזה לא עולה לכם כסף, הוא כלול בעלות ההדברה הראשונית. מה עוד?
תקבלו אחריות שנעה בין שלושה לחמישה חודשים, במקרה שהבעיה תחזור, המדביר יחזור ויטפל בבעיה שוב ללא עלות נוספת.

מיתוסים על פשפשי המיטה והאמת מאחוריהם

המיתוסהאמת על פשפשי המיטה
1. פשפשי המיטה יכולים לעוףלמרות שהם קטנים ונראים קלים, פשפשי המיטה אינם מסוגלים לעוף. למעשה, לרוב הזנים אין בכלל כנפיים וגם לאלו שיש הן לא נמצאות בשימוש. 
2. פשפשי המיטה מתרבים במהירותבהשוואה לחרקים אחרים, פשפשי המיטה דווקא מאוד איטיים בהתרבותם. נקבת הפשפש מטילה ביצה אחת ביום ובוקעת רק אחרי עשרה ימים. לאחר שישה שבועות הופך הצאצא לפשפש בוגר. לשם השוואה, חרקים ביתיים אחרים מטילים 500 ביצים במשך ארבעה ימים.
3. פשפשים מסוגלים לחיות עד שנה ללא מזוןיש ויכוח בקהילת המדע בנוגע לעניין זה. זה תלוי בטמפרטורה. מחקרים מצביעים על כך שבטמפרטורת החדר (בערך 23 מעלות), פשפשים יכולים לשרוד עד שלושה חודשים בלי לאכול דם. אך בגלל שהם חרקים בעלי דם קר, חילוף החומרים שלהם יהיה איטי יותר בטמפרטורה שהיא קרה מטמפרטורת החדר ואז הם עשויים גם לחיות עד שנה ללא מזון.
4. פשפשי המיטה עוקצים רק בלילהלמרות שפשפשי המיטה נחשבים ליצורים ״ליליים״, הם פועלים בכל שעות היום. ניתן לומר שהם כמו בני אדם,  כשהם רעבים – הם יאכלו ולא משנה מה השעה. אז גם אם אתה מגיע למקום שורץ פשפשים בשעות היום, קח בחשבון שאתה עלול לסבול מעקיצות פשפש.
5. פשפשים חיים אך ורק במזרוניםניתן להבין מדוע מיתוס זה התקבע, שכן השם ״פשפש המיטה״ בהחלט עושה את שלו. אמנם המיטה היא אזור הפעולה העיקרי של הפשפש שכן האדם נמצא עליה בשעות הלילה ולכן זה טרף קל, אך זה ממש לא האזור היחידי בו הוא פועל. ניתן למצוא פשפשים בכל חלקי הבית – ארונות, כיסאות, תקרות ועוד מיני משטחים.
6. פשפשים נמשכים לתנאים עירוניים ולא סניטריים

יש נטייה לחשוב שמזיקים נמשכים למקומות מוזנחים ומלוכלכים. טענה זו נכונה לגבי רימות, חולדות ותיקנים, אך לא לגבי פשפשים. את הפשפשים ניתן למצוא בכל בית, ללא שום הבחנה בתנאים היגייניים או במעמד סוציו אקונומי.

הפשפש עלול להופיע בבניין מגדלים מפואר באותה מידה שהוא מופיע במקלטים של חסרי בית. ההבדל בין השניים הוא שלאוכלוסיות במעמד סוציו אקונומי נמוך יש פחות יכולות לשלם עבור הדברה ושיטות חיסול יעילות.

או במילים אחרות – כל מקום הוא פוטנציאלי לפשפשים, אבל יש אנשים שמתקשים להשיג עליהם שליטה מכיוון שהעלות היא יקרה מדי עבורם.

7. פשפשים נדבקים לכל מקום בגופנופשפש המיטה לא מעוניין להידבק לנו לשיער או לעור כמו כינים או קרציות, אלא מעדיף להישאר קרוב לחום גופנו כמו למשל על הבגדים. לכן, סביר להניח שפשפשים יתניידו על תרמילים, מזוודות ונעליים, או כל פריט אשר בא עם האדם במגע, מאשר בגוף האדם עצמו.
8. פשפשי המיטה מעבירים מחלות

פשפשים יכולים לגרום לעקיצות מגרדות, חוסר שינה, חרדה ואפילו לזיהומים נקודתיים, אך לא דווח על מקרים בהם העבירו מחלות לבני אדם.

בעוד שתיקנים וחולדות נוהגות להימשך לאזורים מלוכלכים ולשאריות מזון רקובות, לפשפשים כאמור אין עניין מיוחד בכך. לכן, הם אינם נוהגים להעביר מחלות זיהומיות מכל מיני מקורות אל גוף האדם.

9. ניתן לרסס פשפשים לבד

עד לפני עשור, היה מאוד מקובל ומפתה לרסס פשפשים באופן עצמאי, בעזרת חומרים כימיים שניתן לקנות בסופר. כיום, פשפשים רבים פיתחו עמידות נגד חומרים אלה, וזו סיבה נוספת להתרבות הפשפשים בשנים האחרונות.

קשה מאוד לעצור אותם. מדענים רבים עובדים על טכניקות שימגרו את התופעה, טכניקות אשר מגיעות לשימוש ראשוני אצל חברות ההדברה ורק לאחר מכן לצרכן הביתי, אם בכלל.

שאלות ותשובות

מוזמנים לפנות אלינו באתר או להתקשר למספר למטה, המדבירים שלנו ישמחו לעזור.

כל המדבירים שלנו עברו הכשרה מקצועית ויש להם תעודה מטעם המשרד לאיכות הסביבה הדברת פשפש.

אנו פועלים בכל אזור גוש דן.

המדבירים שלנו מהירים ויעילים. הם יגיעו אליכם תוך כמה שעות מרגע הפנייה אלינו. 

מחפשים הדברת פשפש ? רוצים מדביר מקצועי ורציני? התקשרו אלינו עכשיו: 1-700-506-300.

מחירון הדברת פשפש

כל אחד יכול לקנות חומרי הדברה. יחד עם זאת, מדבירים שאינם מוסמכים עלולים לגרום נזק בלתי הפיך לסביבה, לדיירים ולעצמם.

המדבירים בקסם הדברות הנם מוסמכים ומורשים, אתם יכולים להיות רגועים לגבי בטיחותכם, ולגבי פתרון הבעיה שממנה אתם סובלים.

מחפשים מדביר מקצועי? חייגו עכשיו לקסם הדברות! ותקבלו פתרון מהיר וחד משמעי!
כתבות נוספות
הדברת כיני יונים
הדברת מזיקים
protoblo_admin

הדברת כיני יונים

אם חשבתם שיונים הם מטרד מרעיש ומציק לאדם האורבני – אתם לא מאוד טועים. אלא מה, שזה לא מסתכם רק ברעש והנוצות שהיונה מביאה עמה.

קרא עוד »

הדברת דבורים

  כולנו מכירים דבורים, יודעים לזהות אותן, לפחד מהן כשצריך, ממה הן ניזונות ואפילו להתחפש אליהן בפורים. כמו שאתם מבינים הדברת דבורים היא לא עסק

קרא עוד »

הדברת רימות

למה להזמין הדברת רימות? הרימות או בשמן העממי ״תולעים״, הן מסוג החיות שלצערנו כולנו נתקלנו בהן. בבית, בחצר, או אפילו על חיית המחמד – אם

קרא עוד »

הדברת צרעות

  כולנו שמענו על צרעות, אבל מה אנחנו באמת יודעים עליהן? איזה נזק הן גורמות? האם צריך והכרחי להיפטר מהן? ואם כן – כיצד עושים

קרא עוד »

הדברת תיקן גרמני

  מזיקים הם אחד המטרדים הגדולים ביותר שיש לאדם הבורגני במאה ה- 21. מי צריך חבורת ג׳וקים ומיני מטרידים באמצע הבית, כשאין לך דרך ראויה

קרא עוד »

הדברת תיקן פסים

הדברת תיקן פסים? שירותי הדברה ירוקה לכל סוגי התיקנים והמזיקים כולל כתב אחריות! ✔️שירות מקצועי מא' – ת'. ✔️ שימוש בחומרים נטולי ריח וכימיקלים. ✔️צוות

קרא עוד »

הדברת נדלים

  הדברת נדלים לא עושים בצורה עצמאית! הצוות של קסם הדברות מגיע עד בית הלקוח בפריסה ארצית. הדברת נדלים? עם קסם הדברות שמים סוף ל"מרבה

קרא עוד »

הדברת תיקן אמריקאי

  ברגע שנראה אותו, הדבר הראשון שנרצה לעשות זה להרים את הנעל באוויר. אי אפשר להישאר אדיש אליו! הדברת תיקן אמריקאי מקצועית מתבצעת על ידי

קרא עוד »

הדברת קרציות

  ״קרצייה״ נהפכה להיות מילה נרדפת למישהו שהוא מציק, נטפל ונדבק. אך למי שיש כלב יודע על בשרו (ועל בשר כלבו) כי הקרצייה היא הרבה

קרא עוד »

הדברת זחלים

  כולנו יודעים שכל פרפר יפה ומרהיב מתחיל את חייו בתור זחל. אגדות רבות נכתבו בנושא, ותמיד סופו של הזחל הוא טוב ויפה – הוא

קרא עוד »

הדברת נמלי אש

הדברת נמלי אש? שירותי הדברה לנמלים ונמלי אש יסודיים ובטוחים 24 שעות! ✔️ מקצוענים בהדברה ירוקה ובטוחה לסביבת הבית. ✔️ מחירים משתלמים במיוחד + אחריות

קרא עוד »

הדברת פשפש הכותנה

  פשפש הכותנה הוא בן למשפחת הפשפשים, כאשר להבדיל משאר הפשפשים הוא מזיק בעיקר לצמחי הכותנה. הצוות של קסם הדברות מתמחה בהדברת פשפש הכותנה. אנו

קרא עוד »

הדברת דג הכסף

  מי הוא דג הכסף ולמה להזמין הדברת דג הכסף? דג הכסף (או בשמו המדעי – זנב-זיף כספי) הוא חרק קטן וחסר כנפיים אשר צבעו

קרא עוד »

הדברת תהלוכן האורן

  תהלוכן האורן הוא אחד הזחלים הנפוצים בישראל אך משום מה הוא כמעט ואינו מוכר. וודאי ראיתם אותו הרבה, אך כנראה שלא שמעתם עליו או

קרא עוד »

מדביר תולעי עץ

  במאמר הבא נתמקד בתולעת עץ וננסה להסביר מה עומד מאחורי המזיק הזה. למה מומלץ לקרוא למדביר תולעי עץ מקצועי וכיצד ניתן לטפל בו. תולעי

קרא עוד »

הדברת אורי כדורי

  הדברת אורי כדורי? אחד החרקים (או יותר נכון, ״פרוקי רגליים״) החביבים ביותר שיש בישראל ושכולנו מכירים מהילדות נקרא ״אורי כדורי״. שמו בעגה המדעית הוא

קרא עוד »

הדברת חיפושית זבל

מיהי חיפושית הזבל? ולמה לצריך לקרוא להדברת חיפושית זבל? כנראה שאין חיה עם שם יותר מסגיר ומשעשע כמו ״חיפושית זבל״. חיפושית זבל, כשמה כן היא,

קרא עוד »

הדברת נמלים ברכב

  אם חשבתם שהתפשטות נמלים בבית זה סיוט, וודאי לא נתקלתם בהתפשטות נמלים ברכב שלכם. נמלים ברכב זו בעיה מטרידה ומעצבנת שלמרבה הצער חלק מבעלי

קרא עוד »
הדברת חדקונית הדקל
הדברת מזיקים
protoblo_admin

הדברת חדקונית הדקל

  חדקונית הדקל? מהי חדקונית הדקל ומה חשוב לדעת לפני שפונים לחברת הדברת חדקונית הדקל? עם קסם הדברות תקבלו שירותי הדברה של מדביר מומלץ ומקצועי!

קרא עוד »

הדברת ברחשים

  אף אחד לא סובל את הברחשים, הזבובים הזעירים שיכולים לעקוץ בני אדם, חיות מחמד ובעלי חיים. כשמדובר בהדברת ברחשים יש צורך בשימוש אמצעים מתקדמים

קרא עוד »

הדברת זבובונים

  אם ראיתם זבובים קטנים במטבח שלכם, כנראה שהם זבובי פירות, המכונים גם זבובונים. הדברת זבובונים של קסם הדברות פועלת ב-2 מישורים: טיפול ריסוס והדברה

קרא עוד »

הדברת עקרבים

הדברת עקרבים? אל תנסו להדביר בעצמכם! השאירו לנו את העבודה המסוכנת. ✔️ מכירים את כל סוגי המזיקים ✔️ מגיעים עד בית הלקוח בפריסה ארצית רחבה.

קרא עוד »

הדברת פסוקאים

  אנשים רבים לא מבינים שיש להם בעיית פסוקאים עד שהבית כבר מלא בהם. פסוקאים מכונים "כיני ספרים". הם אינם כינים, אך אכן נמצאים בסביבת

קרא עוד »
הדברת קרדית האבק
הדברת מזיקים
protoblo_admin

הדברת קרדית האבק

  הדברת קרדית האבק? כולנו מכירים מישהו שאלרגי לקרדית האבק, וזהו אכן אחד הגורמים העיקריים לתגובות אלרגיות בבני אדם ברחבי העולם. הדברת קרדית האבק? צרו

קרא עוד »

הדברת פשפש הברונזה

הדברת פשפש הברונזה? שירותי הדברה ירוקה לכל סוגי הפשפשים כולל פשפש הברונזה! ✔️ שירות סביב השעון. ✔️ שירות 24 שעות בפריסה ארצית. ✔️תעודת אחריות על

קרא עוד »

הדברת פרעוש החתול

מי אתה פרעוש החתול? הכל היה יותר קל אם החתול שלכם היה יודע לדבר אבל עד אז, הזמינו קסם הדברות!  ✔️מתאים לכל סוגי החתולים. ✔️הדברה

קרא עוד »

הדברת יתוש הנמר האסייתי

  יתושים עלולים לגרום להדבקה של מחלות רבות ואף אקזוטיות: מלריה, קדחת, זיקה. ובדיוק מסיבות אלו, הדברת יתוש הנמר האסייתי צברה תאוצה בשנים האחרונות. יתוש

קרא עוד »

הדברת זבוב הבית

  ״זבוב הבית״ הוא כינוי לזבוב המצוי הנמצא אצל כולנו בבתים חדשות לבקרים. הוא מגיע כמו בן בית, ומציק כמו אורח בלתי רצוי, הדברת זבוב

קרא עוד »

הדברת תיקן מזרחי

  הדברת תיקן מזרחי? תיקנים, או בשמם העממי – ג'וקים, הם מזיקים שאף אחד לא אוהב, ואף אחד לא רוצה למצוא מסתובבים בבית שלו. אך

קרא עוד »

הדברת נמלים במטבח

אין דבר יותר מעצבן מהמוני נמלים שמסתובבות במטבח , וקשה במיוחד גם להיפטר מהן. לפעמים הדברה מקצועית זה הפתרון הטוב ביותר, אך חשוב גם ללמוד

קרא עוד »
הדברת חיפושיות
הדברת מזיקים
protoblo_admin

הדברת חיפושיות

הדברת חיפושיות? שימו סוף לחיפושיות ולנזקים! טיפול מונע לטווח ארוך כולל חיטוי משטחים. ✔️ הדברה ירוקה מותאם גם לבעלי חיים בבית. ✔️ שירות מקצועי בפריסה

קרא עוד »
הדברת גוקים
הדברת מזיקים
protoblo_admin

הדברת ג'וקים

הדברת ג'וקים? עם קסם הדברות שמים סוף לכל סוגי המזיקים והג'וקים עם קסם הדברות! ✔️ ייעוץ ראשוני ללא עלות! ✔️ מגיעים עד בית הלקוח בפריסה

קרא עוד »
הדברת זבובים
הדברת מזיקים
protoblo_admin

הדברת זבובים

בכל הנוגע לזבובים, העולם מתחלק לשניים – כאלו שעבורם זבובים הם מטרד, וכאלו שעבורם זבובים זה מטרד בלתי נסבל. זה לא קל לחיות ביחד עם

קרא עוד »
הדברת חרקים
הדברת מזיקים
protoblo_admin

הדברת חרקים

הדברת חרקים ? כנראה שאתם ממש צריכים אותנו: למצוא חרקים בבית זה אחד הדברים המטרידים שיש. בין אם זה ג׳וק, פשפש או סתם חרק שאנחנו

קרא עוד »
הדברת טרמיטים
הדברת מזיקים
protoblo_admin

הדברת טרמיטים

הנמלים חוגגות, נמצאות בכל מקום ונדמה שקשה עד בלתי אפשרי להיפטר מכולן. זה הזמן לקרוא לשירות הדברת טרמיטים מקצועית ומנוסה שיודעת לטפל בבעיה ולמנוע הופעת

קרא עוד »
הדברת יתושים
הדברת מזיקים
protoblo_admin

הדברת יתושים

ים, שמש, אבטיח, טיולים ולימונדה צוננת הם דברים נפלאים שמביא עמו הקיץ. אך לצד כל השמחה והכיף, הקיץ מביא איתו גם חבר לא רצוי –

קרא עוד »
הדברת מעופפים
הדברת מזיקים
protoblo_admin

הדברת מעופפים

יש כמה מיני חרקים מעופפים שמטרידים אותנו באופן קבוע בביתנו, כאשר הבולטים ביותר ביניהם הם הזבוב, העש והיתוש. הדברת מעופפים זה לא עסק למתחילים! ישנם

קרא עוד »
הדברת עכבישים
הדברת מזיקים
protoblo_admin

הדברת עכבישים

מבין כל החרקים והג׳וקים שנמצאים אצלנו בבית או במשרד במקרים של הדברת עכבישים דרוש יותר מקצת "אומץ". יתרה מכך, אנו ממליצים לקרוא למומחה ולא לקחת

קרא עוד »
הדברת עש
הדברת מזיקים
protoblo_admin

הדברת עש

אם יש חיה מזיקה אך חמודה שמסתובבת בבית, היא ללא ספק עש. ✔️ הדברת עש? בקסם הדברות מתמחים באיתור וטיפול ב"עש הבגדים"! ✔️  מגיעים עד

קרא עוד »
הדברת פרעושים
הדברת מזיקים
protoblo_admin

הדברת פרעושים

הניסיונות לבצע הדברת פרעושים באופן עצמאי בבית עלולים לעלות במאמצים יקרים. בניגוד לשאר המזיקים הביתיים, הפרעושים נושכים חיות מחמד, בעיקר כלבים וחתולים ואפילו אנשים! עקיצת

קרא עוד »
הדברת פשפשים
הדברת מזיקים
protoblo_admin

הדברת פשפשים

הדברת פשפשים? שירותי הדברה ירוקה לכל סוגי הפשפשים כולל טיפול מונע! ✔️ ייעוץ ראשוני ללא עלות. ✔️ מענה מהיר ובפריסה ארצית כולל כתב אחריות על

קרא עוד »
הדברת תולעים
הדברת מזיקים
protoblo_admin

הדברת תולעים

הדברת תולעים? שירותי הדברה ירוקה לכל סוגי התולעים כולל אחריות על העבודה! ✔️ הדברה ירוקה מאושרת על ידי המשרד להגנת הסביבה. ✔️ שירות אקספרס מהיר

קרא עוד »