הדברת תיקנים בנתניה

מחפשים מדביר מקצועי? השאירו פרטים ונחזור אליכם

תוכן עניינים
הדברת תיקנים בנתניה
הדברת תיקנים בנתניה

קסם הדברות מבצעים הדברת תיקנים בנתניה במחירים אטרקטיביים.

✔️ מתמחים בכל סוגי ההדברות.

✔️המדבירים שלנו ותיקים ויודעים לתת טיפול מהיר עם יחס אישי לכל לקוח.

✔️כתב אחריות רשמית בסיום כל עבודה.

✔️עבודה יסודית, מקצועית ובטוחה מא' – ת' כולל כתב אחריות רשמית.

✔️מותאם גם לבתים פרטיים ולסביבה שיש בה חיות מחמד.

✔️ביצוע הדברות גם בחדרי מדרגות ולובי.

להצעת מחיר חייגו עכשיו:

1-700-506-300 ☎️

 

הדברת תיקנים מקצועית בנתניה

העיר נתניה, כמו ערים רבות אחרות, סובלת מבעיית מזיקים כאשר ביניהם נכללים גם התיקנים. אותם תיקנים מהווים מטרד איום, במיוחד בפן האסתטי, בכל מקום בו הם נמצאים – בין אם בבתים פרטיים, במשרדים, בניינים שונים ואפילו חנויות ומסעדות. ובכן לעיתים, כאשר מדובר על מבנים תחת תחזוקה של העירייה, עיריית נתניה דואגת לבצע הדברת תיקנים במקומות הזקוקים לכך.

עם זאת, כאשר מדובר על פלישה של תיקנים לאזורים פרטיים, תהליך הדברת תיקנים בנתניה צריך להיעשות על ידי מדביר פרטי, אשר יוזמן מטעם בעל השטח שבו התיקנים מהווים את המטרד.

זקוקים לעבודת הדברת תיקנים בנתניה? הגעתם למקום הנכון! אצלנו בחברת קסם הדברות, תוכלו ליהנות משירות הדברת תיקנים בנתניה, שיבטיח לכם ראש שקט לאורך זמן מהמטרידנים הקטנים. כלל המדבירים שלנו, מתמחים במגוון רחב של שיטות הדברה אשר עומדות לרשותכם כנגד כל סוגי המזיקים באשר הם.

כל זאת ועוד, מסופק יחד עם שירות אדיב ומקצועי לכל לקוח באשר הוא, ועבור מחירים אטרקטיביים שמתאימים לכל כיס.

 

מדביר תיקנים בנתניה זמין בכל רגע ובכל מקום

הדברת תיקנים בנתניה דורשת לעיתים קרובות עבודה עם חומרים רעילים בכדי להשמיד את התיקנים אשר מהווים מטרד איום עבור רבים מאיתנו. יחד עם זאת, ישנם מדבירים רבים אשר מספקים שירותי הדברת מזיקים בנתניה, וביניהם גם מדבירי תיקנים.

אם כן, כמות המדיבירם הרבה, מהווה בסיס רחב יותר להמצאותם של מדבירים פחות מקצועיים, אשר במקרים מסוימים עלולים אף להוות סכנה בריאותית עבורכם, עבור ילדיכם או כל בעל חיים אשר אינו מיועד להדברה. על כן, ישנם מספר דברים שחשוב לברר אודות המדביר שלכם, עוד לפני שאתם מקבלים ממנו את שירותי הדברת התיקנים.

 

אישור עבודה

אישור עבודה הוא למעשה אישור אשר ניתן לכל מדביר בישראל מטעם המשרד להגנת הסביבה. אישור זה מתחלק לשני חלקים, רישיון הדברה אשר מאשר כי המדביר מוסמך וכשיר לבצע הדברות בהתאם לתקנות המשרד להגנת הסביבה, וכן אישור על חומרי ההדברה הבאים לידי שימוש. כל אחד מאישורים אלו, מבטיח לכם שעבודת ההדברה שתסופק לכם, תהיה בטוחה ולא תהווה עבורכם או עבור הסביבה סכנה כלשהי.

 

יחס מקצועי לכל לקוח

מדביר איכותי הוא מדביר אשר מספק יחס מקצועי לכל לקוח, בכל מצב או צורך באשר הוא. עבודה מקצועית מטעם המדביר, נחשבת לעבודה אשר מורכבת משני שלבים עיקריים:

  1. שלב האבחנה – שלב אשר נועד על מנת שהמדביר יוכל לאבחן את הבעיה ולהמליץ לכם על דרכי הפעולה היעילות והטובות ביותר למצב שלכם.
  2. שלב הביצוע – בו המדביר מבצע הדברת תיקנים בנתניה בהתאם לדרך היעילה והטובה ביותר.

 

כל זאת ועוד, תוכלו למצוא אצלנו, בחברת קסם הדברות, אשר תספק לכם שירות מקצועי, אמין ואדיב לכל לקוח וצורך באשר הם, אשר מאושר על כל רבדיו מטעם המשרד להגנת הסביבה. כמו כן, אנו מספקים שירותי חירום אשר ניתנים ללקוחותינו 24 שעות ביממה, גם בסופי שבוע ובחגים. זאת כמובן, מאחר שאף פעם לא ניתן לדעת מתי התיקנים יפתיעו אותנו.

 

ריסוס להדברת תיקנים בנתניה

הדברת תיקנים בנתניה יכולה להתבצע בשתי דרכים עיקריות, כאשר אחת מהן היא הדברה באמצעות ריסוס. הדברת ריסוס עושה שימוש בחומרים רעילים אשר מהווים סכנה בדרך כלל גם לבני האדם, אך בכל זאת הם מאושרים על ידי המשרד להגנת הסביבה. היעילות של שיטת הדברה זו היא גבוהה מאוד בשל השימוש בחומרים רעילים, אך כאמור, שיטה זו מהווה פעמים רבות סכנה גם לבני האדם, לחיות המחמד וכן לסביבה בה מתבצעת ההדברה.

תהליך הריסוס מורכב משני חלקים עיקריים וחלק שלישי אשר מתווסף לעיתים קרובות אך לא תמיד –  היערכות, הדברה עיקרית והדברה משנית.

  1. היערכות – מאחר שחומרי ההדברה הם חומרים רעילים, כאשר ההדברה מתבצעת במקום שיש בו ציוד כזה או אחר, דרוש פינוי של הציוד השונה בכדי לא להסב לו נזק כלשהו.
  2. הדברה עיקרית – הדברה עיקרית היא למעשה ההדברה המרכזית בתהליך הריסוס. הדברה זו יכולה להיעשות בשני מקומות, בהתאם למקום מושבם של התיקנים – בתוך שטח בנוי או בשטח פתוח.
  3. הדברה משנית – ההדברה המשנית נעשית רק במקרים בהם ההדברה המרכזית התבצעה בתוך שטח בנוי. מטרתו של הריסוס השני, היא למנוע מהתיקנים לברוח מהשטח הבנוי ולשוב אליו מאוחר יותר. כך למעשה, הריסוס השני מבטיח השמדה מוחלטת של המזיקים הקטנים.

 

חברת קסם הדברות מספקת לכם שירותי ריסוס תיקנים בנתניה באופן המקצועי והיעיל ביותר שיש. כל זאת כמובן, תוך הקפדה על עמידה בתקני הבטיחות של המשרד להגנת הסביבה ורישיון הדברה בתוקף. לכלל המדבירים שלנו יש ניסיון רב בתחום הריסוס, אשר מבטיח לכם עבודה איכותית ובטוחה במחירים נוחים לכל כיס.

 

הדברה תיקנים בצורה בטוחה וירוקה

הדרך השניה לבצע הדברת תיקנים בנתניה היא על ידי שיטת ההדברה הירוקה. הדברה ירוקה היא שיטת הדברה אשר מבוססת על הדברה אקולוגית וטבעית, ומכאן גם שמותיה הנוספים. אם כן, מאחר שמדובר על הדברה ידידותית לסביבה ובטוחה יותר, רבים המקרים בהם היא מקבלת תעדוף על פני הדברת הריסוס אשר עושה שימוש בחומרים רעילים.

כמו כן, עקב רמת הבטיחות שלה, הדברה זו באה לידי שימוש ברוב המקרים בהם יש צורך בהדברת תיקנים בנתניה בתוך מבנים כגון בניינים, בתים, משרדים, דירות וכדומה. את ההדברה הירוקה ניתן לבצע במספר דרכים כגון התקנת מלכודות, ריסוס על בסיס של חומרים מן הצומח, מכשירים אלקטרוניים ועוד.

אצלנו בחברת קסם הדברות, תוכלו למצוא את מגוון דרכי ההדברה הירוקה עבור הדברת תיקנים בנתניה או עבור כל שאר המזיקים. מאחר שיש לנו ניסיון רב שנים בתחום, כלל ההדברות שלנו זוכות להצלחה גדולה, אשר מעניקה ללקוח ראש שקט מתיקנים לאורך זמן רב. כל זאת, במחירים אטרקטיביים ומשתלמים ויחס אישי ומקצועי לכל צורך באשר הוא.

 

כמה זה עולה?

תיקנים עלולים להוות סכנה בריאותית רבה לבני האדם מאחר שהם מתיישבים באזורים מזוהמים, ועלים לפני השטח לאחר מכן. כמו כן, התיקנים גורמים לבעיה אסתטית אשר גורמת לחוסר נעימות רב בקרב רבים מבני האדם. אי לכך, הכנו למענכם טבלה אשר מרכזת את המידע העיקרי והחשוב ביותר אודות הדברת תיקנים בנתניה, והדברת מזיקים נוספים בנתניה.

סוג ההדברה שיטת ההדברה המומלצת טווח מחירים מומלץ ללקוח
הדברת תיקנים בנתניה

מדביר תיקנים בנתניה מאתר ומזהה את מקום הימצאותם של התיקנים וכן את סוגם, ובהתאם פועל כנדרש.

הדברת תיקנים נעשית על ידי ריסוס והשמת פתיונות ג'ל. אלו, מאפשרים חיסול והשמדה מוחלטים של התיקנים ושל המושבות השונות שלהם באזור המוטרד. 200 – 350 ₪
הדברת חולדות בנתניה

החולדות מהוות את אחד המזיקים הגדולים ביותר, וכן מהוות סכנה בריאותית ואסתטית איומה.

שיטת ההדברה המומלצת כנגד החולדות היא באמצעות מלכודות. לוכד חולדות מציב את המלכודות השונות במקומות אסטרטגיים, וכך מצליח לתפוס את החולדות ולסלק אותן מאיזור המטדר. 300 – 750 ₪‏
הדברת פרעושים בנתניה

ישראל מכילה כ – 40 סוגים שונים של פרעושים אשר נמצאים במקומות רבים. הפרעושים השונים עלולים לעקוץ את בני האדם וחיות המחמד, ועל כן מהווים סכנה בריאותית גדולה.

הדברת פרעושים נעשית על ידי סילוקם של הפרושים הקיימים, בדרך כלל על ידי מים רותחים או קיטור. לאחר מכן, מתבצע ריסוס של האזורים השונים בהם נמצאות מושבות פרעושים, ובכך נמנעת גדילה נוספת וחוזרת של הפרעושים. 300 – 650 ₪‏
הדברת דג הכסף בנתניה

דג הכסף הוא למעשה חרק אשר מהווה מטרד רב, במיוחד במקומות בהם יש אבק רב כגון פינות חדרים ומקומות חשוכים. דגי הכסף עלולים לגרום לנזק רב, בעיקר לספרים, לאלבומי תמונות לניירות אחרות.

הדברת דג הכסף נועדה בכדי למנוע נזקי רכוש ולא מאחר שהמזיק מהווה סכנה בריאותית. את ההדברה מבצעים בעזרת ריסוס חומרים סינטטיים, אשר משמידים את המטריד הקטן. 300 – 550 ₪‏

 

קסם הדברות

אצלנו בחברת הדבר הבטוחה, תוכלו לקבל שירותי הדברת תיקנים בנתניה איכותיים ומקצועיים מאין כמוהם. אך במקום רק לדבר, תנו לנו להסביר לכם מה הופך את המדבירים שלנו לאיכותיים ומקצועיים כל כך:

  • מחירים אטרקטיביים – אנו מציעים לקהל לקוחותינו את המחירים המשתלמים ביותר בשוק הדברת תיקנים בנתניה בפרט ובשוק הדברת המזיקים בנתניה בכלל.
  • ידע וניסיון – הניסיון והידע שצברנו לאורך שנות העבודה הרבות שלנו בתחום, מאפשרים לנו להתמקצע ולהפוך כל עבודת הדברה לעבודה בטוחה, איכותית ויעילה עד מאוד.
  • אישורים ממשלתיים – כלל חומרי ההדברה שלנו זוכים לאישור מטעם המשרד להגנת הסביבה, וכן גם לכל המדבירים שלנו יש רישיון הדברה תקף מטעם המשרד הממשלתי.

 

המלצות וחוות דעת זה א' ב' של קסם הדברות

דבר נוסף שהופך את חברת קסם הדברות לחברה איכותית ומקצועית בתחום הדברת תיקנים בנתניה, הם ההמלצות וחוות הדעת הרביות החיוביות. אצלנו תוכלו למצוא המלצה כמעט מכל לקוח שקיבל מאיתנו שירות הדברת תיקנים בנתניה. זאת כמובן, עומד לעיני כל המעוניין, ומוכיח לכם וגם לנו, עד כמה השירות לשנו איכותי, מקצועי ואישי עבור כל אחד מלקוחותינו.

משך האחריות אודות הדברת מזיקים בנתניה תלויה בסוג ההדברה הבא לידי ביטוי. ככל שההדברה מעצם מהותה מחזיקה זמן רב יותר, כך גם האחריות. כל זאת, נאמר ללקוח במעמד ההדברה בהתאם למצב הנתון.

כל הדברה נמשכת זמן שונה בהתאם למצב הנתון. הגורם העיקרי המשפיע על כך, הוא גודל השטח הזקוק להדברה.

הצעת מחיר היא הדרך לדעת מחיר של הדברת מזיקים בנתניה עבור צורך אישי. ההצעה בנויה על הנתונים ואופיו של המצב שלכם, וכך תוכלו לקבל מחיר רלוונטי עבורכם.

אנו מספקים לכל המעוניין את מכתבי ההמלצות, ונכונים להציג לכל לקוח את ההמלצות השונות אודותינו. כל שעליכם לעשות הוא ליצור עמנו קשר, ולבקש.

כל אחד יכול לקנות חומרי הדברה. יחד עם זאת, מדבירים שאינם מוסמכים עלולים לגרום נזק בלתי הפיך לסביבה, לדיירים ולעצמם.

המדבירים בקסם הדברות הנם מוסמכים ומורשים, אתם יכולים להיות רגועים לגבי בטיחותכם, ולגבי פתרון הבעיה שממנה אתם סובלים.

מחפשים מדביר מקצועי? חייגו עכשיו לקסם הדברות! ותקבלו פתרון מהיר וחד משמעי!
כתבות נוספות

הדברת תיקנים בתל אביב

מכת תיקנים בביתכם? הזמינו עכשיו הדברת תיקנים בתל אביב ותקבלו שירות מהיר! ✔️ מתמחים בכל סוגי ההדברות. ✔️המדבירים שלנו בעלי ניסיון של 15 שנה ומעלה.

קרא עוד »

הדברת תיקנים בפתח תקווה

הדברת תיקנים בפתח תקווה – הפיתרון הכי יעיל למכת התיקנים בביתכם. ✔️ מתמחים בכל סוגי ההדברות. ✔️המדבירים שלנו ותיקים ויודעים לתת טיפול מהיר עם יחס

קרא עוד »