הדברת תיקנים בפתח תקווה

מחפשים מדביר מקצועי? השאירו פרטים ונחזור אליכם

תוכן עניינים
הדברת תיקנים בפתח תקווה
הדברת תיקנים בפתח תקווה

הדברת תיקנים בפתח תקווה – הפיתרון הכי יעיל למכת התיקנים בביתכם.

✔️ מתמחים בכל סוגי ההדברות.

✔️המדבירים שלנו ותיקים ויודעים לתת טיפול מהיר עם יחס אישי לכל לקוח.

✔️כתב אחריות רשמית בסיום כל עבודה.

✔️עבודה יסודית, מקצועית ובטוחה מא' – ת' כולל כתב אחריות רשמית.

✔️מותאם גם לבתים פרטיים ולסביבה שיש בה חיות מחמד.

✔️ביצוע הדברות גם בחדרי מדרגות ולובי.

להצעת מחיר חייגו עכשיו:

1-700-506-300 ☎️

קצת על הדברת תיקנים בפתח תקווה

לאחר קריאת המאמר הזה תכירו את ההדברה הירוקה, למה חייב לוודא שלמדביר יש רישיון ושיש לבדוק תוקף, איך בוררים בין המדבירים השונים בפתח תקווה, כמה יעלה לכם הדברה לכל סוג בפתח תקווה, איך מדברים את החרקים ומזיקים השונים וכמובן נדבר על הדברת תיקנים בפתח תקווה.

לאחר הקריאה הזאת אנחנו סבורים שיהיה לכם הרבה יותר קל להזמין מדביר בביטחון שיתאים צרכים שלכם. אנחנו למשל אחד מנותני שירותי ההדברה בפתח תקווה וכחלק מהתחרות הגועשת כאן והרצון שלנו להיות חוד החנית בשוק ההדברה בפתח תקווה והמרכז אנחנו מציעים שירות מקצועי עם מחירים טובים וכמובן מבטיחים אחריות שהעבודה שלנו תהיה חד פעמית.

אנחנו זמינים כל הזמן ויכולים להגיע בכל עת, צרו איתנו קשר ואנחנו נגיע מיד אצלכם לטפל בבעיות המזיקים עימם אתם צריכים כעת להתמודד.

 

תבדקו את תוקף הרישיון

הדבר הראשון שאתם צריכים לעשות כשאתם מזמינים מדביר הוא לבדוק שיש לו רשיון, לראות שלפי הרישיון הוא מוסמך להדביר את הגורם בגללו הזמנתם אותו אליכם וכמובן לבדוק שהרישיון בתוקף. במידה והרישיון שלו בתוקף העבודה שלו עלולה להיות לא רק לא מקצועית אלא מסוכנת.

על גב הרישיון כתוב בדיוק למה הוא מוסמך, בין אם זה הדברת תיקנים ומזיקים שונים או הדברה בשטוח פתוח או סגור. הרישיון מוודא כי המדביר עבר את ההכשרה המתאימה וכי הוא יבצע את פעולותיו בהתאם להנחיות המשרד להגנת הסביבה.

במידה והזמנתם גורם להדברת תיקנים בפתח תקווה תוודאו שיש לו רישיון להדביר תיקנים וכי הרישיון בתוקף. אצלנו כל המדבירים מחויבים להיות עם רישיונות בתוקף ותראו זאת במידה ותצטרכו מאיתנו שירות הדברה.

 

הדברה ירוקה

במידה וניתן לבצע הדברה ירוקה למזיקים אותם אתם רוצים שנדביר האפשרות הראשונה במידה וכמובן תרצו היא הדברה ירוקה, הדברה שמתחשבת בסביבה ולא מצריכה פינוי של הבית. לעיתים לקוחות עלולים להירתע מריסוס המצריך שימוש בכימיקלים אמנם לפעמים אין שום ברירה אחרת, במידה ויש אצלנו תוכלו לדרוש הדברה ירוקה.

ישנם שיטות בהם ניתן לעשות מאמץ ולשלב בין ריסוס וחומרים לא ידידותיים לסביבה וטכניקות הדברה ירוקה שגם במקרה הזה נוכל לבצע במידה ויש צורך לכך.

 

כמה עולה הדברת תיקנים בפתח תקווה

הדברה הוא תחום עצום מכיוון שיש כל כך הרבה מזיקים שונים שמצריכים שיטות טיפול שונות ובמקרים מסוימים ישנם כמה שיטות עבודה לכל מזיק בהתאם לנסיבות האירוע. המחירים גם משתנים בהתאם לחומרים הנצרכים והעבודה הנדרשת בשביל לטפל בכל מזיק.

הדברת תיקנים בפתח תקווה בריסוס עשויה להיות יקרה יותר אמנם במקרים אחרים ניתן להשתמש בשיטות אחרות יותר זולות ומומלץ להתייעץ על כך עם המדביר שאתם מזמינים.

בכל מקרה קשה לקבוע מחיר מראש מכיוון שמחיר ייקבע בסופו של דבר בהתאם לנסיבות המקרה האישי בו נתקלתם וכמובן העסק ממנו הזמנתם מדביר (המחירים עשויים בהחלט להשתנות בין המדבירים השונים בשוק). הכנו לכם כאן טבלת מחירים שתעשה לכם קצת סדר במחירי ההדברה השונים במקרה של כל מזיק.

איזה מזיק מדבירים? כמה משלמים למדביר?
הדברת ג'וקים בפתח תקווה

השיטות העיקריות יכללו פיתיונות ג'ל או ריסוס והשיטה שאתם תבחרו בהתאם תקבע את המחיר בין מאה חמישים לארבע מאות חמישים.

450 – 150 ₪
הדברת עכברים בפתח תקווה

עכברים יכולים להוות בעיה לא פשוטה ובמידה ויש לכם מכרסמים בעליית הגג פיתיונות רגילים לא יספיקו וייתכן ונזדקק גם לרעל במלכודות.

600 – 250 ₪
הדברת חולדות בפתח תקווה

לוכדן הוא האמצעי העיקרי ככלי להדברת חולות במידה, אצלנו תוכלו לקבל שירות כזה 24/7, אנחנו רק מחכים לכם.

500 – 250 ₪
הדברת טרמיטים בפתח תקווה
גם כאן המחיר ישתנה בהתאם למצב, במידה וצריך פתיונות ג'ל או החדרה ממשית של חומרי הדברה לנקודות בהם יש טרמיטים.
1,500 – 400 ₪
הדברת פשפשים בפתח תקווה בבית מלון
פשפשי המיטה מהווים לבעיה שכיחה בבתי מלון ודורשים בדרך כלל זמן עבודה ממושך ומעט מורכב יותר ביחס להדברות אחרות.
החל מ-500 ₪ לחדר
הדברת צרעות בפתח תקווה
כאן השימוש יהיה ככל הנראה באמצעות ריסוס בו המדביר יגיע וירסס את מוקד הצרעות (קן צרעות) ויוודא כי לא נותר צרעה אחת.
450 – 250 ₪
הדברת דבורים בפתח תקווה

נהוג להדביר דבורים רק במידה ובאמת יש הרבה מהם והם מהווים לסכנה ממשית, המחיר ישתנה בהתאם לנסיבות.

550 – 250 ₪
הדברת מעופפים בגינה בפתח תקווה
ישנם סוגים שונים של מעופפים המצריכים שיטות טיפול שונות בהתאם לנסיבות ולכן גם כאן המחיר בהחלט עשוי להשתנות
650 – 200 ₪
הדברת נדלנים בפתח תקווה
נדלן הוא מזיק מסוכן ויש בעת חיסול הנדלנים לוודא כי לא נותר נדלן אחד מכיוון שהוא עלול למשוך נדלנים נוספים לאזור הנגוע.
550 – 200 ₪
הדברת נמלים בפתח תקווה
נמלים הם מטרד שיחסית קל להדביר והמהווים למזיקים הנפוצים ביותר במיוחד במסעדות בקיץ.
450 – 250 ₪
הדברת נמלי אש בפתח תקווה.
המטרה העיקרית בהדרת נמלי אש היא ווידוא כי לא יגיעו עוד נמלים נוספים, במקרה הזה יהיה צורך בשימוש בפיתיונות ג'ל.
650 – 250 ₪

 

כיצד המחיר נקבע

ישנם גורמים רבים שיכולים להשפיע על מחיר ההדברת המזיק המיועד כמו לציינו למשל תלוי במזיק, תלוי בכמות המזיקים והשתלטותו על האזור הרלוונטי, היכן נמצאים בדיוק המזיקים, האם יהיה קשה להגיע למקור שלהם, האם כחלק מההדברה ניתן לקבל אחריות לכמה זמן, הדברות בגינות ומטבח בדרך כלל זולות יותר.

בדרך כלל במידה ויש צורך בהדברה בבניינים או אצל עסקים העבודה תדרוש יותר זמן ויותר עבודה לעומת הדברה בנכס פרטי. בכל מקרה אנחנו מציעים לכם ליצור איתנו קשר ובהתאם למצב שלכם נוכל לתת לכם הצעת מחיר אותה תוכלו להשוות מול המתחרים. אנחנו מבטיחים לכם שביחס לשירות שניתן לכם במידה ולמשל אתם זקוקים להדברת תיקנים בפתח תקווה, המחיר שאנחנו מציעים יהיה לכל הפחות מפתה.

 

הדברת פשפשי מיטה בפתח תקווה היא דבר יחסית מורכב

הדברת פשפשי מיטה בפתח תקווה היא אחת מפעולות ההדברה היותר מורכבות עקב הפעילות הרבה והשונה שהיא דורשת ומשך הזמן הכולל גם פינוי הבית בדרך כלל. ריסוס פשפשי מיטה דורש שיטות עבודה הכוללות קיטור (שימוש בחום גבוה), שאיבה וניקיון אינטנסיבי של המקומות המיועדים ובדרך כלל כל התהליך הזה ייקח מספר ימים וגם אז יש סיכוי לא מבוטל כי תידרש הדברה שוב.

אצלנו תקבלו אחריות כי במידה ולאחר פעילויות ההדברה שלנו יש עדיין פשפשי מיטה (גם אם מדובר בפשפש מיטה בודד), נגיע אליכם לסיים את העבודה ולוודא שלא תצרכו להתמודד יותר לא שירותי הדברה ולא עם פשפשי מיטה.

 

המלצות וחוות דעת

כשאתם מזמינים מדביר בפתח תקווה, בין אם מדובר בחולדות, עכברים, מעופפים, אם אתם זקוקים להדברת תיקנים בפתח תקווה וכל מזיק שאתם יכולים לחשוב עליו, מומלץ לבדוק כמה שיותר אפשרויות באופן יסודי. בין אם זה לבצע השוואת מחירים או בקשה להמלצות וחיפוש אחר ביקורת אובייקטיבית, מה שחשוב זה שתשקיעו מעט זמן בשביל לוודא שמדביר שהזמנתם ייתכן לכם את השירות המקצועי והזול ביותר.

אנחנו רוצים לחשוב שהשירות שאנחנו מעניקים הוא גם מקצועי, גם אמין וגם זול ואתם מוזמנים ליצור איתנו קשר.

 

הדברה ירוקה, הדברה ביולוגית, הדברה כימית

הדברה כימית: הדברה כימית היא השיטה היותר נפוצה ובדרך כלל יעילה במקרה של כל מזיק. אנחנו לא תמיד זקוקים לה ולעיתים כדאי שלא להשתמש בה מכיוון שהיא לא ידידותית לסביבה או אלינו ובהחלט ניתן להשתמש בשיטות הדברה אחרות כמו הדברה ירוקה או הדברה ביולוגית. בדרך כלל ההדברה הכימית דורשת שימוש בכימיקלים מסוכנים שדורשים גם פינוי מהבית

הדברה ירוקה: במקרים מסוימים כמו של הדברת תיקנים בפתח תקווה ממש לא חייב להשתמש בהדברה כימית. הדברה ירוקה היא הדברה בה לא משתמשים כמעט בכלל בחומרים שעשויים לפגוע בנו או בסביבה שלנו בפוטנציה. עקב המודעות ההולכת וגוברת וכדור הארץ והסביבה שלנו הדברה ירוקה הפכה להיות משהו שהמון לקוחות דורשים ועסקים רבים מודעים לכך.

בהתאם פותחו שיטות להדברה ירוקה שכמובן גם אנחנו מציעים כחלק מהשירות שאנחנו מעניקים.

 

הדברה ביולוגית

הדברה זו נדירה יותר וייתכן כי שמעת על המונח הזה במגמת ביולוגיה שלמדתם בתיכון. הדברה זו מתבצעת בדרך כלל לא במקרים של מזיקים אל מקרים של חיות שפולשות לסביבה אליהם היא לא שייכת. במידה ונרצה כביכול להכחיד מזיקים מסוימים נוכל להחדיר מזיק או חיה שתעשה עבורנו את העבודה, הדברה זו פחות רלוונטית למשל במקרים של הדברת תיקנים בפתח תקווה.

 

כל הטיפים שאתם צריכים כשאתם מזמינים הדברת תיקנים בפתח תקווה

  • בדיקת רישיון מדביר – כמו שציינו בתחילת המאמר, תבדקו כי יש רישיון, כי הוא מוסמך למזיקים ספציפיים.
  • תהיו סקרנים לגבי חומרי ההדברה – אנחנו לא מצפים מכם להכיר חומרי הדברה אבל אפשר לראות באתר משרד הבריאות אלו חומרי הדברה מותרים ותוכלו לשאול את המדביר ולראות באילו חומרים הוא משתמש.
  • תחפשו ביקורות והמלצות – לפני שאתם מזמינים מדביר תחפשו אחר המלצות וביקורות שיהוו לכם סממן אובייקטיבי שיעיד כי תקבלו שירות מקצועי במחיר טוב.
  • תבקשו אחריות – ההדברה עשויה להיות לא שווה כלל במידה ואין לכם אחריות כי המזיקים לא יחזרו גם לאר פעולות ההדברה.
  • יש תחרות רבה תנצלו אותה – עקב ריבוי העסקים בתחום ההדברה המחירים תחרותיים מאוד ותוכלו למצוא בהתאם שירותי הדברה איכותית עם מחירים טובים ואפילו זולים אם עשיתם סקר שוק טוב.
  • טיפול מונע – אם הזמנתם למשל הדברת תיקנים בפתח תקווה תצפו גם שתהיה הדברה מונעת מחזרה של התיקנים.
  • גם אם המדביר דורש תשלום נוסף עבור השירות הזה כדי לכם לשקול זאת מכיוון שזה עשוי לחסוך לכם עלויות בעתיד וכמובן כאב ראש הכרוך בהתעסקות עם תיקנים ומזיקים.

 

תכירו את טרמיטי העל

טרמיטי על מהווים לטרנד החדש של מזיקים בפתח תקווה והסביבה ואנחנו מודעים לבעיה הזאת. טרמיטי עלול יכולים לפגוע בעץ, פלסטיק ואף מתכות ויכולים להוות לבעיה מסוכנת ביותר. בנוסף להדברת תיקנים בפתח תקווה נוכל גם לטפל עבורכם בבעיית טרמיטי העל, במידה ואתם זקוקים לייעוץ או שאתם רוצים לקבל הצעת מחיר צרו עימנו קשר.

כל אחד יכול לקנות חומרי הדברה. יחד עם זאת, מדבירים שאינם מוסמכים עלולים לגרום נזק בלתי הפיך לסביבה, לדיירים ולעצמם.

המדבירים בקסם הדברות הנם מוסמכים ומורשים, אתם יכולים להיות רגועים לגבי בטיחותכם, ולגבי פתרון הבעיה שממנה אתם סובלים.

מחפשים מדביר מקצועי? חייגו עכשיו לקסם הדברות! ותקבלו פתרון מהיר וחד משמעי!
כתבות נוספות

הדברת תיקנים בתל אביב

מכת תיקנים בביתכם? הזמינו עכשיו הדברת תיקנים בתל אביב ותקבלו שירות מהיר! ✔️ מתמחים בכל סוגי ההדברות. ✔️המדבירים שלנו בעלי ניסיון של 15 שנה ומעלה.

קרא עוד »

הדברת תיקנים בנתניה

קסם הדברות מבצעים הדברת תיקנים בנתניה במחירים אטרקטיביים. ✔️ מתמחים בכל סוגי ההדברות. ✔️המדבירים שלנו ותיקים ויודעים לתת טיפול מהיר עם יחס אישי לכל לקוח.

קרא עוד »