לוכד חולדות באור יהודה

מחפשים מדביר מקצועי? השאירו פרטים ונחזור אליכם

תוכן עניינים
לוכד חולדות באור יהודה
לוכד חולדות באור יהודה

הבית מלא חולדות? התקשרו ללוכד חולדות באור יהודה לריסוס מקצועי!

✔️ מתמחים בכל סוגי ההדברות.

 

✔️כתב אחריות רשמית בסיום כל עבודה.

 

✔️המדבירים שלנו בעלי ניסיון של 15 שנה ומעלה.

 

✔️מותאם גם לבתים פרטיים ולסביבה שיש בה חיות מחמד.

 

✔️ עבודה יסודית, מקצועית ובטוחה מא' – ת' כולל כתב אחריות רשמית.

 

✔️ביצוע הדברות גם בחדרי מדרגות ולובי.

 

להצעת מחיר חייגו עכשיו:

1-700-506-300 ☎️

באופן טבעי, מזיקים רבים מקיפים אותנו בסביבת המחייה שלנו, בין אם מדובר בסביבה עירונית או פסטורלית. בין המזיקים המוכרים ביותר ניתן למנות את החולדה, הנחשבת לחיה בעלת יכולת הישרדות גבוהה במיוחד.
הזמנת לוכד חולדות באור יהודה היא בין השירותים הפופולאריים ביותר, ואנשים מעדיפים להזמין שירות מקצועי מאשר לנסות להתמודד עם החולדות העקשניות בעצמם.

אם גם אתם חושדים שקיימת אצלכם בעיית חולדות, צרו עמנו קשר עוד היום ולא תתאכזבו!

 

מדוע החולדות מעוניינות ביחסי שכנות עמנו?

החולדה נמנית על משפחת המכרסמים, והיא נחשבת לחיה עקשנית, חכמה, חזקה ואמיצה במיוחד. כל התכונות האלה הופכות אותה ליריבה קשוחה במיוחד, ואנשים רבים מעדיפים שלא להתמודד עמה בכוחות עצמם. החולדות מגיעות אל בתי המגורים שלנו במטרה למצוא מזון ומחסה, והן יכולות להופיע בכל ימות השנה.

לוכד חולדות באור יהודה יוכל לזהות את הבעיה, ולהשתמש בכלים המתאימים לטובת סילוק החולדות מאזור המגורים שלכם.סימנים להימצאות חולדות בבית

איך נדע שיש לנו חולדה בבית? ובכן, יש מספר סימנים להימצאותן של חולדות בסביבת המגורים שלנו, וכשאנו מזהים את אחד מהסימנים הללו ייתכן מאוד שהגיע הזמן לחפש לוכד חולדות באור יהודה.

 

רעשים מעל תקרות גבס

כשהחולדות מתמקמות מעל תקרות הגבס בבית שלנו, הן לרוב ממתינות לשעה שבה אנשי הבית פחות פעילים – ואז מתחילות להסתובב ולהתרוצץ. לכן, לרוב נשמע את צעדיהן הקטנים של החולדות מעל התקרה בשעות הלילה, ולעתים זה יקרה בדיוק כשננסה להירדם.

 

רעשים מאחורי הקירות

חלק מהחולדות משתמשות במרווחים שמאחורי הקירות לצורך מעבר או מסתור. בשעות שבהן דיירי הבית פחות פעילים, נוכל לשמוע את החולדות מאחורי הקירות בעת שהן מתרוצצות, מצייצות, וחובטות בזנבותיהן על הקירות.
בעת שאנו שומעים חולדות מאחורי הקירות, ייתכן מאוד שקיים מעבר כלשהו שמאפשר להן לחדור אל תוך הבית (למשל מאחורי הארונות, מאחורי האסלה, או מתחת לרהיטים הצמודים לקיר.

 

מזונות אכולים למחצה

כאמור, אחת הסיבות שבגינה חולדות מגיעות אל סביבת המגורים שלנו, היא הצורך בחיפוש מזון. מזונות מכורסמים או אריזות מזון קרועות ופגומות, הם בין הסימנים המובהקים להימצאותו של מכרסם בבית שלנו. בעת שנזמין לוכד חולדות באור יהודה, נספר לו מהם הסימנים שגרמו לנו להזמין אותו, והוא יוכל להסיק מכך באיזה מזיק מדובר.

 

אישור ויזואלי

לא כל הסימנים הם מרומזים, ולעתים אנו פשוט יכולים לראות במו עינינו את החולדה מסתובבת באזור המגורים שלנו. כשהמצב הוא פחות בעייתי – נצפה בחולדות המסתובבות בגינה שלנו או בסביבות הבית, ואילו במצב היותר בעייתי נפגוש את החולדה ממש בתוך הבית שלנו. את החולדה ניתן לזהות בזכות זנבה המסיבי יחסית, המבדיל אותה ממכרסמים אחרים.

 

מדוע חשוב להזמין לוכד חולדות באור יהודה?

החולדות מביאות עמן מספר בעיות, שבגללן מומלץ לבחור בשירות מקצועי של לכידת חולדות:

 

סכנה בריאותית

החולדות עלולות להעביר אלינו מחלות שונות באמצעות המזון או באמצעות מגע, וזוהי סכנה ממשית לבריאותנו ולבריאות הדיירים האחרים בבית. בין המחלות שאותן מעבירות החולדות, ניתן למנות את העכברת, ליסטריה, סלמונלה ועוד.

 

נזק לרכוש

החולדות מכרסמות כמעט כל דבר שנקרה בדרכן, ובאופן זה הן שומרות על שיניהן מחודדות. חולדות יכולות לכרסם רהיטים, חוטי חשמל, כבלי תקשורת, ואפילו חלקי מתכת. פעולת הכרסום של החולדות עלולה לגרום לנו נזקים כלכליים כבדים, ולכן מומלץ לטפל בבעיה בהקדם האפשרי.

 

הזמנת לוכד חולדות באור יהודה

כשאנו מזמינים לוכד חולדות באור יהודה, חשוב לוודא שמדובר בלוכד מוסמך, ולא כזה שיפתור את הבעיה באופן זמני בלבד. באפשרותכם להתייעץ עם הלוכד ולהבין מהן האופציות שעומדות בפניכם.

5 אופציות נפוצות ללכידת חולדות

  1. הדברה כימית
  2. הדברה ירוקה
  3. מלכודת כלוב
  4. מלכודת הרג
  5. הדברה אלקטרונית

 

כמה מילים על הדברה ירוקה

בעת שנחפש לוכד חולדות באור יהודה, רצוי לברר מולו האם הוא עובד עם חומרי הדברה ירוקים. ההדברה הירוקה נכנסה לתודעתנו בשנים האחרונות, יחד עם המודעות הגוברת לשמירה על איכות הסביבה.
שימוש בחומרי הדברה ירוקים הוא ידידותי יותר לסביבה, וגם יעיל יותר בשמירה על בריאות האנשים השוהים באזור המודבר.

 

כמה עולה לוכד חולדות באור יהודה?

לכל לוכד חולדות באור יהודה מחיר שונה, והדבר יהיה מושפע ממספר אלמנטים:

 

עונת הזמנת הלוכד

מחיר לוכד חולדות באור יהודה יושפע גם מעונת הזמנת השירות, וכשמדובר בחולדות – העונות העמוסות יותר הן העונות הקרות. הסיבה לכך היא שהחולדות מחפשות מחסה מהקור, ולכן נוטות להיכנס יותר לבתים שלנו.

 

חומרים ומכשירים

כשאנו מזמינים לוכד חולדות באור יהודה, המחיר יושפע גם מהמכשירים והחומרים שבהם עליו להשתמש. ענף ההדברה כולל אופציות רבות ומגוונות, וכל אחת נושאת עליה תג מחיר מעט שונה.

 

וותק ושנות ניסיון

השוק מציע מדבירים ולוכדי חולדות רבים, וכשאנו מזמינים איש מקצוע – המחיר ייקבע גם ע"י שנות הניסיון שלו. איש מקצוע מנוסה לעתים ייגבה מחיר יקר יותר, אך יבטיח לנו עבודה איכותית ואחריות תקופתית. כשאנו מדברים על לכידת חולדות, לא מומלץ לסמוך על איש מקצוע חובבן או כזה שאינו מוסמך.  

קשה להעריך את זמן הלכידה, אך המדבירים שלנו ישמחו להגיע אליכם, להתרשם מאופי הבעיה, ולהסביר לכם את האופציות הקיימות.

מחיר לוכד חולדות באור יהודה מופיע במחירון שלנו באתר, וניתן גם ליצור עמנו קשר טלפוני.

לרוב לחולדה יש זנב ארוך ועבה יותר, ואוזניה קטנות ביחס לראש.

אנו מזמינים אתכם לעיין ברישיונות המופיעים באתר שלנו. 

יש לכם חולדות בבית? מומלץ לטפל בהקדם האפשרי! חייגו אלינו עוד היום – 1-700-506-300.

כל אחד יכול לקנות חומרי הדברה. יחד עם זאת, מדבירים שאינם מוסמכים עלולים לגרום נזק בלתי הפיך לסביבה, לדיירים ולעצמם.

המדבירים בקסם הדברות הנם מוסמכים ומורשים, אתם יכולים להיות רגועים לגבי בטיחותכם, ולגבי פתרון הבעיה שממנה אתם סובלים.

הדברה באור יהודה

גרים באור יהודה? זקוקים למדביר מקצועי? פנו עוד היום לקסם הדברות ונגיע במהרה, ועם חיוך

מחפשים מדביר מקצועי? חייגו עכשיו לקסם הדברות! ותקבלו פתרון מהיר וחד משמעי!
כתבות נוספות

לוכד חולדות בתל אביב

לוכד חולדות בתל אביב לטיפול מקצועי בחולדות! ✔️המדבירים שלנו בעלי ניסיון של 15 שנה ומעלה.   ✔️כתב אחריות רשמית בסיום כל עבודה.   ✔️ מתמחים

קרא עוד »

לוכד חולדות ברמת גן

לוכד חולדות ברמת גן לטיפול מיידי בחולדות! ✔️המדבירים שלנו בעלי ניסיון של 15 שנה ומעלה.   ✔️כתב אחריות רשמית בסיום כל עבודה.   ✔️ מתמחים

קרא עוד »

לוכד חולדות בפתח תקווה

לוכד חולדות בפתח תקווה ידאג שביתכם יהיה נקי מחולדות! ✔️המדבירים שלנו בעלי ניסיון של 15 שנה ומעלה.   ✔️כתב אחריות רשמית בסיום כל עבודה.  

קרא עוד »

לוכד חולדות ביהוד

לוכד חולדות ביהוד ידאג שביתכם יהיה נקי מחולדות! ✔️המדבירים שלנו בעלי ניסיון של 15 שנה ומעלה.   ✔️כתב אחריות רשמית בסיום כל עבודה.   ✔️

קרא עוד »

לוכד חולדות בחולון

לוכד חולדות בחולון יסלק את כל החולדות מביתכם! ✔️המדבירים שלנו בעלי ניסיון של 15 שנה ומעלה.   ✔️כתב אחריות רשמית בסיום כל עבודה.   ✔️

קרא עוד »

לוכד חולדות בגבעתיים

לוכד חולדות בגבעתיים יטפל בבעיית המקקים אצלכם! ✔️המדבירים שלנו בעלי ניסיון של 15 שנה ומעלה.   ✔️כתב אחריות רשמית בסיום כל עבודה.   ✔️ מתמחים

קרא עוד »

לוכד חולדות בבת ים

סובלים מחולדות? זה הזמן להתקשר ללוכד חולדות בבת ים! ✔️המדבירים שלנו בעלי ניסיון של 15 שנה ומעלה.   ✔️כתב אחריות רשמית בסיום כל עבודה.  

קרא עוד »

לוכד חולדות בבאר יעקב

חולדות שורצות בבית? התקשרו ללוכד חולדות בבאר יעקב לריסוס מקצועי! ✔️המדבירים שלנו בעלי ניסיון של 15 שנה ומעלה.   ✔️כתב אחריות רשמית בסיום כל עבודה.

קרא עוד »