לוכד חולדות בגבעתיים

מחפשים מדביר מקצועי? השאירו פרטים ונחזור אליכם

תוכן עניינים
לוכד חולדות בגבעתיים
לוכד חולדות בגבעתיים

לוכד חולדות בגבעתיים יטפל בבעיית המקקים אצלכם!

✔️המדבירים שלנו בעלי ניסיון של 15 שנה ומעלה.

 

✔️כתב אחריות רשמית בסיום כל עבודה.

 

✔️ מתמחים בכל סוגי ההדברות.

 

✔️מותאם גם לבתים פרטיים ולסביבה שיש בה חיות מחמד.

 

✔️ עבודה יסודית, מקצועית ובטוחה מא' – ת' כולל כתב אחריות רשמית.

 

✔️ביצוע הדברות גם בחדרי מדרגות ולובי.

שירות של הזמנת לוכד חולדות בגבעתיים הוא נפוץ במיוחד בעונות הקרות, אך גם בשאר ימות השנה. עם הגעת הימים הקרים, החולדות נוטות לחדור לבתי מגורים כדי למצוא מזון ומחסה מהקור. החולדה היא חיה מתוחכמת, והיא עלולה לגרום לנו נזקים שונים כמו העברת מחלות, נזק לרכוש, הרתעה, ועוד.

הזמינו עוד היום לוכד חולדות מקצועי, וקבלו פתרון אמין ויעיל לבעיית החולדות שלכם!

 

מדוע החולדות מחפשות את קרבתנו?

חולדות מוצאות את סביבת בני האדם מאוד נוחה, מכיוון שהיא מספקת להם מבנים המהווים מסתור כנגד קור וטורפים, וגם מקור מזון בלתי נדלה. את החולדות אנו יכולים לראות בשעות הלילה ברחוב, ובד"כ במקומות שבהם אין אנשים רבים המאיימים עליהן.

גם כשהחולדה מתנחלת בבית מגורים, היא לרוב לא תצא ממחבואה אלא כשהבית שקט או ריק.

 

הבעייתיות בנוכחות החולדות

החולדה מביאה עמה מספר בעיות כשהיא נמצאת בסביבתנו, והן גורמות לאנשים לחפש לוכד חולדות בגבעתיים. אספנו עבורכם מספר דוגמאות לבעיות שכאלה:

 

הדבקה במחלות

מכיוון שחולדות מסתובבות במחילות הביוב, הן עלולות להעביר אלינו מחלות שונות באמצעות מגע עם מזונות או משטחי הכנת מזון. בין המחלות הנפוצות ניתן למנות את הסלמונלה, העכברת והליסטריה.

 

נזק לרכוש

חולדות משתייכות למשפחת המכרסמים, ואחד המאפיינים של המשפחה הזו היא הכרסום המתמיד. במטרה לחזק את שיניהן ולשמור עליהן מחודדות, החולדות פשוט מכרסמות כל דבר, החל מעץ, דרך קירות וכלה במתכות וחוטי חשמל. כרסומים אלו עלולים לגרום לנזקים כבדים לרכוש שלנו, ומביאים אנשים רבים להזמין באופן דחוף לוכד חולדות בגבעתיים.

 

סכנה לתקיפה

למרות שהחולדה מעדיפה לא לפגוש בני אדם ולכן יוצאת מהמסתור רק בשעות שהבית ריק, אנו עדיין עלולים להיתקל בה בסיטואציות שונות. חולדה שמרגישה לכודה ומאוימת עלולה לתקוף ולהרתיע, ומכיוון שמדובר בחיה אמיצה וחסרת פחד – לא מומלץ לטפל בה בעצמנו.

 

כיצד נזהה שיש לנו חולדה בבית?

לעתים אנו עדים לסימנים כאלו ואחרים המעידים על נוכחות חולדה, אך לא יודעים כיצד לזהות אותם. לכן, ריכזנו עבורכם מספר סימנים מוכרים לנוכחות חולדה בבית, וכך תוכלו לדעת האם הגיע הזמן להזמין לוכד חולדות בגבעתיים:

 

כשאנו שומעים את החולדה

חולדות רבות מחפשות מסתור בבתים שלנו, ומתמקמות מעל תקרות גבס או מאחורי קירות. לעתים נוכל לשמוע את פעילות החולדות בלילה, כשהבית הופך להיות שקט במיוחד. הרעשים שהחולדות משמיעות הן כמו של צעדים קטנים ומהירים, חבטות מדי פעם, קרקושים ורעשים נוספים.

 

כשמישהו "גונב" לנו מהמזון

חולדות יכולות להתקיים מהמזון שאנו אוכלים, ולכן הן מנצלות את הזמנים שבהם אנו לא נמצאים במטבח כדי להזין את עצמן. לעתים נוכל למצוא אריזות מזון קרועות או פתוחות, ולעתים אף נמצא מזונות מכורסמים למחצה. אלו הם סימנים מובהקים לנוכחות של חולדה בבית שלנו.

 

כשאנו מוצאים גללים

הגללים של החולדות הם בעלי מראה אופייני, וניתן לזהות אותם בקלות. הגללים ייראו כמו גלילים קטנים, יבשים ושחורים באורכים שונים, והחולדה משאירה אותם במקומות שבהם היא אוכלת או מסתתרת. לכן, אם מצאתם גללים שכאלו מעל תקרות גבס, במרתף, במחסן, או בכל מקום אחר, זה אומר שכדאי להזמין לוכד חולדות בגבעתיים.

 

כשאנו פוגשים את החולדה

כשאנו פוגשים את החולדה כבר אין לנו ספק שהיא נוכחת אצלנו בבית, וזהו השלב שגורם לאנשים להזמין לוכד חולדות בגבעתיים באופן מידי. כאמור, אין זה מומלץ לנסות לסלק את החולדה בעצמנו, או לנסות ללכוד אותה.

 

הזמנת לוכד חולדות בגבעתיים

כשאנו מזמינים לוכד חולדות בגבעתיים, עלינו לוודא שהוא אכן מוסמך ובעל ניסיון. טיפול של לוכד שאינו מוסמך, עלול לפתור את הבעיה רק באופן חלקי, ולגרום לחזרתה בשלב מאוחר יותר.

הדרך הטובה ביותר היא לקבל המלצה ממקור ראשון של בן משפחה או חבר, ובמידה ואין באפשרותנו למצוא חוות דעת שכזו – עלינו לפנות אל בית העסק ולוודא מולו את כל הפרטים הרלוונטיים דוגמת מחיר, זמני הגעה, אחריות תקופתית ועוד.

 

5 טכניקות ללכידת חולדות

  1. הדברה כימית.
  2. הדברה ירוקה.
  3. מלכודת קפיץ.
  4. הדברה באמצעים אלקטרוניים.
  5. מלכודת הכלוב.

 

כמה עולה לוכד חולדות בגבעתיים?

לכל לוכד חולדות בגבעתיים מחיר שונה, אך יש מספר פרמטרים שלרוב הלוכדים משתמשים בהם למתן הצעת המחיר. חברה מסודרת מתחזקת מחירון שאותו תוכלו למצוא באתר או בערוצי פרסום אחרים, ובמידה ואין כזה – ניתן לפנות טלפונית.

 

מהם הפקטורים שישפיעו על מחיר לוכד חולדות בגבעתיים?

מתי נזמין את הלוכד

גם בענף לכידת החולדות יש עונות עמוסות יותר ופחות, ובעונות העמוסות אנו צפויים לשלם מעט יותר. לרוב, העונות הקרות גורמות לחולדות לחפש מסתור בבתים שלנו, ולכן הן עמוסות יותר בתחום לכידת החולדות.

 

מהו וותק הלוכד

כשאנו מזמינים לוכד בעל וותק רב, אנו צפויים לשלם מעט יותר על השירות. הזמנת לוכד שאינו מנוסה אולי תהיה זולה יותר, אך היא אינה מבטיחה לנו פתרון איכותי לבעיה.

 

באילו חומרים ומלכודות ישתמש הלוכד

סוגי החומרים והמלכודות גם הם ישפיעו על מחיר לוכד חולדות בגבעתיים.   

כל אחד יכול לקנות חומרי הדברה. יחד עם זאת, מדבירים שאינם מוסמכים עלולים לגרום נזק בלתי הפיך לסביבה, לדיירים ולעצמם.

המדבירים בקסם הדברות הנם מוסמכים ומורשים, אתם יכולים להיות רגועים לגבי בטיחותכם, ולגבי פתרון הבעיה שממנה אתם סובלים.

הדברת יתושים בגבעתיים

היתושים הם חרקים מוכרים במיוחד, וזאת בעיקר עקב העקיצות, הלילות ללא שינה, והמחלות שביכולתם להעביר.

הדברת מזיקים בגבעתיים

הג'וקים חוגגים? התקשרו להדברת מזיקים בגבעתיים לריסוס מקצועי! ✔️ מתמחים בכל סוגי ההדברות.   ✔️כתב

הדברה ירוקה בגבעתיים

מחפשים הדברה ירוקה בגבעתיים ? חייגו אליינו לקבלת הצעת מחיר ומידע מקצועי ללא עלות ✔️שיחת

מחפשים מדביר מקצועי? חייגו עכשיו לקסם הדברות! ותקבלו פתרון מהיר וחד משמעי!
כתבות נוספות

לוכד חולדות בתל אביב

לוכד חולדות בתל אביב לטיפול מקצועי בחולדות! ✔️המדבירים שלנו בעלי ניסיון של 15 שנה ומעלה.   ✔️כתב אחריות רשמית בסיום כל עבודה.   ✔️ מתמחים

קרא עוד »

לוכד חולדות ברמת גן

לוכד חולדות ברמת גן לטיפול מיידי בחולדות! ✔️המדבירים שלנו בעלי ניסיון של 15 שנה ומעלה.   ✔️כתב אחריות רשמית בסיום כל עבודה.   ✔️ מתמחים

קרא עוד »

לוכד חולדות בפתח תקווה

לוכד חולדות בפתח תקווה ידאג שביתכם יהיה נקי מחולדות! ✔️המדבירים שלנו בעלי ניסיון של 15 שנה ומעלה.   ✔️כתב אחריות רשמית בסיום כל עבודה.  

קרא עוד »

לוכד חולדות ביהוד

לוכד חולדות ביהוד ידאג שביתכם יהיה נקי מחולדות! ✔️המדבירים שלנו בעלי ניסיון של 15 שנה ומעלה.   ✔️כתב אחריות רשמית בסיום כל עבודה.   ✔️

קרא עוד »

לוכד חולדות בחולון

לוכד חולדות בחולון יסלק את כל החולדות מביתכם! ✔️המדבירים שלנו בעלי ניסיון של 15 שנה ומעלה.   ✔️כתב אחריות רשמית בסיום כל עבודה.   ✔️

קרא עוד »

לוכד חולדות בבת ים

סובלים מחולדות? זה הזמן להתקשר ללוכד חולדות בבת ים! ✔️המדבירים שלנו בעלי ניסיון של 15 שנה ומעלה.   ✔️כתב אחריות רשמית בסיום כל עבודה.  

קרא עוד »

לוכד חולדות בבאר יעקב

חולדות שורצות בבית? התקשרו ללוכד חולדות בבאר יעקב לריסוס מקצועי! ✔️המדבירים שלנו בעלי ניסיון של 15 שנה ומעלה.   ✔️כתב אחריות רשמית בסיום כל עבודה.

קרא עוד »

לוכד חולדות באור יהודה

הבית מלא חולדות? התקשרו ללוכד חולדות באור יהודה לריסוס מקצועי! ✔️ מתמחים בכל סוגי ההדברות.   ✔️כתב אחריות רשמית בסיום כל עבודה.   ✔️המדבירים שלנו

קרא עוד »