לוכד חולדות בחולון

מחפשים מדביר מקצועי? השאירו פרטים ונחזור אליכם

תוכן עניינים
לוכד חולדות בחולון
לוכד חולדות בחולון

לוכד חולדות בחולון יסלק את כל החולדות מביתכם!

✔️המדבירים שלנו בעלי ניסיון של 15 שנה ומעלה.

 

✔️כתב אחריות רשמית בסיום כל עבודה.

 

✔️ מתמחים בכל סוגי ההדברות.

 

✔️מותאם גם לבתים פרטיים ולסביבה שיש בה חיות מחמד.

 

✔️ עבודה יסודית, מקצועית ובטוחה מא' – ת' כולל כתב אחריות רשמית.

 

✔️ביצוע הדברות גם בחדרי מדרגות ולובי.

חולדות נמנות על המזיקים העקשניים ביותר בסביבות המגורים שלנו, ואנשים רבים מחפשים לוכד חולדות בחולון לאחר ש"הגיעו מים עד נפש". החולדה נוטה לחפש מסתור בבתי המגורים שלנו בעונות הקרות, והיא יכולה להתנחל גם במשרדים, בניינים, מפעלים וחניונים.

טיפול עצמאי בבעיית חולדות לא תמיד יניב את הפתרון הרצוי, וייאלץ אותנו להיעזר באיש מקצוע מנוסה. אם גם אתם סובלים מבעיית חולדות, התקשרו אלינו בהקדם והזמינו מומחה לסילוק חולדות!

 

החולדה והאדם

הצורך בהזמנת לוכד חולדות בחולון, נוצר מכיוון שהחולדות מוצאות את הסביבה העירונית מאוד נוחה, וזאת עקב שתי סיבות עיקריות:

 

הגנה ומחסה

המבנים שבונים בני האדם, בין אם מדובר בבניינים, חניונים או בתים, מספקים לחולדה מקום מחסה מפני הקור ומפני טורפים כאלו ואחרים, ומאפשרים לה להסתתר ולהתרבות בצורה נוחה. מסיבה זו, נוכחות חולדות בבתים היא נפוצה יותר בעונות הסתיו והחורף.

 

מזון

החולדה מסוגלת לאכול כמעט כל דבר שאנו אוכלים, ובעת שהיא מתמקמת בבית מגורים, בניין או משרד, הדבר מעניק לה מאגר מזון מתחדש. לרוב, החולדות מנצלות את השעות השקטות של הלילה כדי לצאת לחפש מזון ללא נוכחות בני אדם.

 

הבעיות שהחולדות מביאות עמן

אילו בעיות עלולות לגרום לנו לחפש לוכד חולדות בחולון?

 

כרסום ונזק לחפצים ורכוש

השיניים של החולדה משמשות אותה לצורך הגנה עצמית, חיפוש מזון, יצירת מעברים ועוד. כדי לשמור עליהן כשירות ומחודדות, החולדה מכרסמת כמעט כל דבר שנקרה בדרכה, ודבר זה יכול לגרום לנו נזקים רבים.
החולדה יכולה לכרסם רהיטי עץ, קירות, חוטי חשמל, ואפילו חפצי מתכת.

 

סיכון להעברת מחלות

החולדה מסתובבת גם במחילות הביוב, ועלולה להעביר אלינו מחלות שונות דוגמת ליסטריה וסלמונלה. המחלות עוברות לרוב דרך המזון, או ע"י מגע של החולדה עם משטחי הכנת המזון שלנו. החשש מפני מחלות, הוא זה שגורם לאנשים רבים לחפש לוכד חולדות בחולון.

 

הרתעה ואפשרות לתקיפה

החולדה היא אמיצה במיוחד, והיא יכולה להיות גם תוקפנית בעת שהיא מרגישה מאוימת. פגישה עם חולדה עלולה להיות מאוד בלתי נעימה, ועלולה להסתיים בנשיכה, נפילה או פציעה אחרת.

 

סימנים להימצאות חולדה באזור

הזמנת לוכד חולדות בחולון, תתרחש בעת שנבין באופן כמעט סופי שאנו מתמודדים עם חולדה. לא כולם יודעים לזהות את הסימנים לנוכחות חולדה, ולכן ריכזנו אותם עבורכם:

 

רעשים ספציפיים

חולדות נוטות להסתתר מעל תקרות גבס או מאחורי קירות, ואנו יכולים לשמוע אותן בעיקר בשעות הלילה – מתי שבני הבית הופכים להיות פחות פעילים. הרעשים יישמעו כמו צעדים קטנים ומהירים, חבטות, גירודים ועוד.

 

מזונות מכורסמים

החולדה מנצלת את שעות הלילה גם כדי לחפש מזון, ובאפשרותנו למצוא עדויות לכך בבוקר שאחרי. מזונות מכורסמים למחצה או אריזות מזון פתוחות או קרועות, יכולים להעיד על נוכחות חולדה או מכרסם אחר בבית שלנו.

 

גללים אופייניים

הגללים של החולדה הם בעלי מראה אופייני, ופעמים רבות אנו יכולים לזהות אותה רק באמצעותם. הגללים נראים כמו גלילים קטנים ויבשים בצבע שחור, והחולדה תשאיר אותם במקומות שבהם היא אוכלת או מסתתרת. כדי להיות בטוחים לפני הזמנת לוכד חולדות בחולון, באפשרותכם לחפש באינטרנט תמונות של הגללים ולהשוות אותם למה שקיים אצלכם


מפגש עם החולדה

פגישה עם החולדה היא כמובן הסימן הברור ביותר לנוכחותה, והיא עלולה להיות מפתיעה ואף מבעיתה עבור אנשים מסוימים. חשוב לזכור שהחולדה בסה"כ מנסה לשרוד, והיא תמיד תשתדל להימנע ממפגש עם בני אדם. בכל מקרה, אין זה מומלץ לנסות ולטפל בחולדה בכוחות עצמנו, ועדיף להזמין לוכד חולדות בחולון.

 

בחירת לוכד חולדות בחולון

שוק ההדברה ולכידת החולדות מציע בעלי מקצוע רבים, ועלינו לדעת כיצד לבחור מהם בצורה נכונה. הדרך הטובה ביותר היא כמובן לקבל המלצה ממקור ראשון של חבר או בן משפחה, אך אופציה זו לא תמיד זמינה עבורנו.חוות דעת אינטרנטיות יכולות להועיל, אך חשוב לזכור שלא כולן אובייקטיביות, ולכן מומלץ להצליב חוות דעת ממספר מקורות שונים (פייסבוק, גוגל, אתר "מדרג").

לקראת סגירת העסקה, חשוב לוודא שהלוכד מוסמך ושהוא מעניק אחריות תקופתית על שירותיו.

 

5 שיטות ללכידת חולדות

  1. מלכודת כלוב.
  2. שימוש באמצעים אלקטרוניים.
  3. הדברה בחומר כימי \ רעל.
  4. מלכודת קפיץ.
  5. הדברה ירוקה.

 

כמה עולה לוכד חולדות בחולון?

לכל לוכד חולדות בחולון מחיר שונה, והמחיר ייקבע באמצעות כמה פקטורים עיקריים:

 

עונת השירות

כאמור, עונות הסתיו והחורף הן עמוסות יותר בתחום לכידת החולדות, ולכן מחיר לוכד חולדות בחולון צפוי להתייקר מעט בעונות אלה.

 

רמת הניסיון והוותק

לוכד חולדות מנוסה יותר, לעתים ייגבה מחיר יקר יותר מהמחיר שייגבה לוכד חובבן או מתלמד. יחד עם זאת, לוכד מנוסה יבטיח לנו עבודה איכותית, בטיחות עבורנו ועבור הדיירים האחרים, וגם אחריות תקופתית על עבודתו.

 

חומרים נחוצים

מחיר לוכד חולדות בחולון יושפע גם מהחומרים והמכשירים הדרושים לטיפול בבעיה.    

חולדה ועכבר הם שונים, למרות ששניהם שייכים למשפחת המכרסמים. את החולדה ניתן לזהות באמצעות זנב עבה ואוזניים קטנות ביחס לראש.

המחירון המפורט שלנו מופיע באתר, ואנו מזמינים אתכם לעיין בו או ליצור עמנו קשר טלפוני.

כל הלוכדים שלנו מוסמכים ומורשים, ובאפשרותכם למצוא את כל הרישיונות באתר שלנו.

זמן ההגעה שלנו תלוי בעומס העבודה, אך אנו מבטיחים להגיע אליכם בהקדם האפשרי!

חולדות עלולות להעביר מחלות, לכרסם חפצים ולגרום לבעיות נוספות! הזמינו עוד היום לוכד מקצועי לטיפול בבעיה – 1-700-506-300.

כל אחד יכול לקנות חומרי הדברה. יחד עם זאת, מדבירים שאינם מוסמכים עלולים לגרום נזק בלתי הפיך לסביבה, לדיירים ולעצמם.

המדבירים בקסם הדברות הנם מוסמכים ומורשים, אתם יכולים להיות רגועים לגבי בטיחותכם, ולגבי פתרון הבעיה שממנה אתם סובלים.

הדברת מזיקים בתל אביב

הג'וקים לא מפסיקים לשרוץ? התקשרו להדברת מזיקים בתל אביב לריסוס מקצועי! ✔️ מתמחים בכל סוגי

לוכד חולדות בבאר יעקב

חולדות שורצות בבית? התקשרו ללוכד חולדות בבאר יעקב לריסוס מקצועי! ✔️המדבירים שלנו בעלי ניסיון של

לוכד חולדות בבת ים

סובלים מחולדות? זה הזמן להתקשר ללוכד חולדות בבת ים! ✔️המדבירים שלנו בעלי ניסיון של 15

לוכד חולדות בגבעתיים

לוכד חולדות בגבעתיים יטפל בבעיית המקקים אצלכם! ✔️המדבירים שלנו בעלי ניסיון של 15 שנה ומעלה.

לוכד חולדות ביהוד

לוכד חולדות ביהוד ידאג שביתכם יהיה נקי מחולדות! ✔️המדבירים שלנו בעלי ניסיון של 15 שנה

מחפשים מדביר מקצועי? חייגו עכשיו לקסם הדברות! ותקבלו פתרון מהיר וחד משמעי!
כתבות נוספות

לוכד עכברים בבאר יעקב

לוכד עכברים בבאר יעקב לריסוס מקצועי של עכברים! ✔️מותאם גם לבתים פרטיים ולסביבה שיש בה חיות מחמד.   ✔️כתב אחריות רשמית בסיום כל עבודה.  

קרא עוד »

הדברת מזיקים ביהוד

הג'וקים חוגגים? הזמינו עוד היום הדברת מזיקים ביהוד לטפל בבעיה! ✔️ מתמחים בכל סוגי ההדברות.   ✔️כתב אחריות רשמית בסיום כל עבודה.   ✔️המדבירים שלנו

קרא עוד »

מדביר ברעננה

מדביר ברעננה זמין עבורכם לטיפול בבעיית מקקים בביתכם! ✔️מותאם גם לבתים פרטיים ולסביבה שיש בה חיות מחמד.   ✔️כתב אחריות רשמית בסיום כל עבודה.  

קרא עוד »

מדביר בראשון לציון

מדביר בראשון לציון יושיע אתכם מבעיית מקקים בביתכם! ✔️מותאם גם לבתים פרטיים ולסביבה שיש בה חיות מחמד.   ✔️כתב אחריות רשמית בסיום כל עבודה.  

קרא עוד »

לוכד עכברים בתל אביב

לוכד עכברים בתל אביב יציל אתכם מבעיית עכברים בביתכם! ✔️מותאם גם לבתים פרטיים ולסביבה שיש בה חיות מחמד.   ✔️כתב אחריות רשמית בסיום כל עבודה.

קרא עוד »

לוכד עכברים ביהוד

לוכד עכברים ביהוד לריסוס מקיף של עכברים! ✔️מותאם גם לבתים פרטיים ולסביבה שיש בה חיות מחמד.   ✔️כתב אחריות רשמית בסיום כל עבודה.   ✔️

קרא עוד »

לוכד עכברים באור יהודה

לוכד עכברים באור יהודה לטיפול מקיף בעכברים! ✔️מותאם גם לבתים פרטיים ולסביבה שיש בה חיות מחמד.   ✔️כתב אחריות רשמית בסיום כל עבודה.   ✔️

קרא עוד »

לוכד חולדות בתל אביב

לוכד חולדות בתל אביב לטיפול מקצועי בחולדות! ✔️המדבירים שלנו בעלי ניסיון של 15 שנה ומעלה.   ✔️כתב אחריות רשמית בסיום כל עבודה.   ✔️ מתמחים

קרא עוד »

לוכד חולדות ברמת גן

לוכד חולדות ברמת גן לטיפול מיידי בחולדות! ✔️המדבירים שלנו בעלי ניסיון של 15 שנה ומעלה.   ✔️כתב אחריות רשמית בסיום כל עבודה.   ✔️ מתמחים

קרא עוד »

לוכד חולדות בפתח תקווה

לוכד חולדות בפתח תקווה ידאג שביתכם יהיה נקי מחולדות! ✔️המדבירים שלנו בעלי ניסיון של 15 שנה ומעלה.   ✔️כתב אחריות רשמית בסיום כל עבודה.  

קרא עוד »

לוכד חולדות ביהוד

לוכד חולדות ביהוד ידאג שביתכם יהיה נקי מחולדות! ✔️המדבירים שלנו בעלי ניסיון של 15 שנה ומעלה.   ✔️כתב אחריות רשמית בסיום כל עבודה.   ✔️

קרא עוד »

לוכד חולדות בגבעתיים

לוכד חולדות בגבעתיים יטפל בבעיית המקקים אצלכם! ✔️המדבירים שלנו בעלי ניסיון של 15 שנה ומעלה.   ✔️כתב אחריות רשמית בסיום כל עבודה.   ✔️ מתמחים

קרא עוד »

לוכד חולדות בבת ים

סובלים מחולדות? זה הזמן להתקשר ללוכד חולדות בבת ים! ✔️המדבירים שלנו בעלי ניסיון של 15 שנה ומעלה.   ✔️כתב אחריות רשמית בסיום כל עבודה.  

קרא עוד »

לוכד חולדות בבאר יעקב

חולדות שורצות בבית? התקשרו ללוכד חולדות בבאר יעקב לריסוס מקצועי! ✔️המדבירים שלנו בעלי ניסיון של 15 שנה ומעלה.   ✔️כתב אחריות רשמית בסיום כל עבודה.

קרא עוד »

לוכד חולדות באור יהודה

הבית מלא חולדות? התקשרו ללוכד חולדות באור יהודה לריסוס מקצועי! ✔️ מתמחים בכל סוגי ההדברות.   ✔️כתב אחריות רשמית בסיום כל עבודה.   ✔️המדבירים שלנו

קרא עוד »

הדברת מזיקים בתל אביב

הג'וקים לא מפסיקים לשרוץ? התקשרו להדברת מזיקים בתל אביב לריסוס מקצועי! ✔️ מתמחים בכל סוגי ההדברות.   ✔️כתב אחריות רשמית בסיום כל עבודה.   ✔️המדבירים

קרא עוד »

הדברת מזיקים בראשון לציון

הג'וקים חוגגים? התקשרו להדברת מזיקים בראשון לציון לריסוס מקצועי! ✔️ מתמחים בכל סוגי ההדברות.   ✔️כתב אחריות רשמית בסיום כל עבודה.   ✔️המדבירים שלנו בעלי

קרא עוד »