להזמנת מדביר מקצועי

מדביר חרקים

תוכן עניינים

כאשר אתה חושב על מזיקים שמופיעים בבית שלך, חרקים יהיו כנראה הראשונים שיעלה במוחך. אחרי הכל, מי אוהב לראות נמלים או זבובים שורצים בביתו? חרקי בית נפוצים אחרים כוללים מזיקים כמו טרמיטים, פשפשים וג'וקים. למרות שאתה עשוי לא לאהוב עכבישים, הם אינם נופלים בקטגוריית החרקים. מומחי קסם הדברות יכולים לעזור לך להיפטר ממגוון חרקים, וניתן מידע רב בנושא במאמר הבא.

 

מדביר בחרקים בבית

חרקים ביתיים עלולים להוות מטרד עצום, ובמקרים מסוימים הם אפילו עלולים להיות מסוכנים לבריאותך, או מסוכנים לרכושך (טרמיטים שניזונים מעץ). כדאי לטפל בבעיית חרקים בהקדם האפשרי לפני שהיא מדרדרת לנושא רציני. להביא מומחה מקצועי לטיפול במזיקים זו הדרך האידיאלית להיפטר מהם, מכיוון שמאבק בחרקים בעצמך כנראה לא יספק את התוצאה הרצויה. בקסם הדברות אנו המומחים להדברת חרקים ביתיים, נרחיק אותם ונמנע מהם לחזור בשנית.

 

בין סוגי המזיקים שאנו מטפלים בהם:

זבובים

בין אם מדובר בזבובי הבית או בזבובי פירות, מזיקים אלו יכולים לשאת מגוון רחב של מחלות, כולל חיידקים שגורמים להרעלת מזון. זבובים עלולים להזיק לבני אדם במספר דרכים, כולל:

 • זבובים יכולים להעביר לבני אדם מחלות שונות, כולל מחלות הקשורות להרעלת מזון כמו סלמונלה או E-coli. ידוע כי מחלות אחרות שזבובים מפיצים כוללות קדחת טיפוס הבטן, כולרה, דיזנטריה ווירוס רוטה.
 • זבובים עלולים לגרום להפסדים כספיים לעסקים על ידי זיהום מוצרי מזון. כמו כן, נוכחות של זבובים יכולה לתת ללקוחות את הרושם שהעסק אינו סניטרי והגייני.
 • ישנם מינים של זבובים אשר נושכים ועוקצים בני אדם ומובילים לעקיצות מגרדות ונפוחות.
 • אם בעיית זבובים קטנה נותרת ללא בקרה, יש לה פוטנציאל להפוך לנגיעה חמורה. יש מיני זבובים שמסוגלים להתבגר מביצים למבוגרים בשבעה ימים בלבד.

 

מדביר חרקים – פשפשי מיטה

בניגוד לשמם, ניתן למצוא פשפשים גם בנקיקים ובסדקים בקירות. הם ניזונים מדם אנושי וקשה מאוד לשלוט בהם מכיוון שהם מתפשטים במהירות. מומלץ להביא שירות מקצועי בכדי להיפטר מפשפשי המיטה בביתך.

פשפש המיטה נמצא כמעט בכל מקום בעולם. למעשה, אנטארקטיקה היא היבשת היחידה על פני כדור הארץ בה המפגעים הטפיליים הללו אינם נמצאים. הפשפשים הם יצורים קטנים בצבע חום שמתענגים על הדם שלנו. יונקים בעלי דם חם ובני אדם הם המועדפים עליהם.

 

מדביר חרקים – נמלים

נמלים נכנסות לבתים בחיפוש אחר אוכל. קני נמלים ממוקמים לרוב על מדשאות, באדמה חמה ויבשה ובאזורים עם מזון. 

נמלים יכולות להוות מטרד מסוים כאשר הן נכנסות לביתך. לא נהוג לחשוב שנמלים בגינה או בתוך הבית נושאות מחלות, אבל הבעיה היא שאינך יודע איפה הן הסתובבו לפני שהגיעו לביתך, כך שלא תרצה שהן יצעדו בארונות המזון שלך. נמלים מטיילות במגוון רחב של מקומות בחיפוש אחר מזון, לרוב הן עוקבות אחר מסלולים שהקימו נמלים אחרות ומתאגדות סביב מקור המזון. כך הן הופכות למטרד בבתים, בארגונים ובעסקים.

דברים שניתן לעשות כדי להרחיק אותן:

 • עקוב אחר המקום אליו הנמלים נכנסות ואטום את נקודת הכניסה.
 • ניתן לאתר אותן על ידי ערימות אדמה קטנות סביב חורים באדמה ובבסיס הקירות החיצוניים של הבית אשר מעידות על מקורן.
 • נקה שאריות דביקות על משטחי המטבח, מכיוון שנמלים נמשכות לדברים מתוקים.
 • כסה את כל מוצרי המזון שיכולים להוות מקור מזון עבורן.

 

מדביר חרקים – צרעות

צרעות יכולות להוות בעיה בחצר שלך ויכולות להיכנס לבתים דרך חלונות פתוחים. קני צרעות גדולים יכולים להכיל מעל 25,000 צרעות! ניתן למצוא קנים בגגות, בחללי הקיר, בעצים, בשיחים ובחצרות בתים.

בכל סתיו, מלכות הצרעות שזווגו לאחרונה יחפשו מחסה במבני מגן כדי לבנות את קנן. זה יכול לכלול את החלק החיצוני או הפנימי של הבית שלך. באביב הקן יגדל והצרעות עלולות להפוך לסכנה לבני האדם.

אם אתה חווה נגיעות צרעות בביתך או בסביבתך, פנה אלינו בקסם הדברות. אנשי המקצוע שלנו מאומנים בשיטות היעילות ביותר להרחקת צרעות. 

 

מדביר חרקים – חולדות

חולדות שחורות הן מהנפוצות ביותר בעולם. סימני ההדבקה כוללים גללים וסימני שיניים בכבלים חשמליים, מה שעלול להוות סכנת שריפה. חולדות ידועות גם כמפיצות מחלות.

הדברת חולדות חשובה כדי להימנע מכרסום מקומות לא רצויים והתפשטות של מספר מחלות קשות, שידוע כי חולדות מעבירות אותן. ישנן מפרט כמעט תריסר מחלות הקשורות ישירות לחולדות. חולדות יכולות להיות עקשניות מאוד, ואם הן מצליחות להשיג גישה לביתך או לעסק שלך הן יכולות להפיץ מחלות, לגרום נזק ניכר ולזהם מזון:

 • חולדות עלולות לפגוע בבידוד הבית שלך.
 • הן יכולות ללעוס דרך קורות וקירות.
 • הן עלולות לגרום לשריפות על ידי לעיסה בכבלי חשמל.
 • גם חולדות בחצר ומחוצה לה יכולות להוות סיכון עצום, במיוחד מכיוון שאלו אזורים שמגיעים אליהם ילדים וחיות מחמד.

 

טרמיטים

טרמיטים הם בין המזיקים ההרסניים ביותר בעולם. הם יכולים לגרום לנזק משמעותי למבנה הבית אם לא מאתרים אותם ומדבירים אותם במהירות. הטרמיטים ניזונים מעץ 24/7, כך שהימצאותם בבית יכולה להפוך מהם מאוד לבעיה גדולה. 

 

עכברים

עכברים פעילים במשך כל השנה. הם מקננים במקומות חמים ושקטים כמו קירות או ארונות. הם כל הזמן מכרסמים, פוגעים בריהוט ולועסים אריזות כדי לגשת למזון. עכברים ידועים גם כמפיצים מחלות.

 

ג'וקים

ג'וקים אוהבים לגור בבתים חמים, מטבחים וחללי קיר. לעתים קרובות הם יוצאים עם רדת החשכה, ניזונים מכל סוג מזון ועלולים אף לשאת חיידקים ומחלות מסוכנות. 

 

יתושים

ישנם בישראל מגוון רחב של זני יתושים. הם עוקצים לעיתים קרובות, ומתחילים להפוך לבעיה כאשר הטמפרטורות עולות באביב ובקיץ.

לכל בעיה של חרקים או מדביר חרקים – פנו אלינו בקסם הדברות!

מחפשים מדביר? השאירו פרטים ונחזור אליכם
אהבתם את הכתבה ? שתפו בקליק
שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב print
כתבות בנושא