מדביר חרקים

מחפשים מדביר מקצועי? השאירו פרטים ונחזור אליכם

תוכן עניינים
מדביר חרקים
מדביר חרקים

 

כאשר אתה חושב על מזיקים שמופיעים בבית שלך, חרקים יהיו כנראה הראשונים שיעלה במוחך. אחרי הכל, מי אוהב לראות נמלים או זבובים שורצים בביתו? כנראה שהתשובה בגוף השאלה… מדביר חרקים זה לא מקצוע על הדרך.

מדובר בהבנה ייסודית ומדוקדקת של סוגי החרקים!

מומחי קסם הדברות יכולים לעזור לך להיפטר ממגוון חרקים.

מדביר חרקים? צרו קשר עם מדביר חרקים של קסם הדברות ואמרו ביי ביי ללכלוך ולנזקים!

✔️ כולל חיטוי וניקוי.

✔️ מגיעים עד בית הלקוח בפריסה ארצית רחבה.
✔️צוות מדברים מוסמך עם רישיון מטעם המשרד להגנת הסביבה.????
✔️ שימוש בחומרים ידידותיים לסביבה.
✔️ מתמחים עם כל סוגי החרקים והמזיקים.
✔️ אחריות רשמית על העבודה.

להצעת מחיר חייגו עכשיו:

1-700-506-300 ☎️

 

מדביר חרקים – סקירה ראשונה

חרקים ביתיים עלולים להוות מטרד עצום, ובמקרים מסוימים הם אפילו עלולים להיות מסוכנים לבריאותך, או מסוכנים לרכושך (טרמיטים שניזונים מעץ). כדאי לטפל בבעיית חרקים בהקדם האפשרי לפני שהיא מדרדרת לנושא רציני. להביא מומחה מקצועי לטיפול במזיקים זו הדרך האידיאלית להיפטר מהם, מכיוון שמאבק בחרקים בעצמך כנראה לא יספק את התוצאה הרצויה. בקסם הדברות אנו המומחים להדברת חרקים ביתיים, נרחיק אותם ונמנע מהם לחזור בשנית.

 

בין סוגי המזיקים שאנו מטפלים בהם:

זבובים

בין אם מדובר בזבובי הבית או בזבובי פירות, מזיקים אלו יכולים לשאת מגוון רחב של מחלות, כולל חיידקים שגורמים להרעלת מזון. זבובים עלולים להזיק לבני אדם במספר דרכים, כולל:

 • זבובים יכולים להעביר לבני אדם מחלות שונות, כולל מחלות הקשורות להרעלת מזון כמו סלמונלה או E-coli. ידוע כי מחלות אחרות שזבובים מפיצים כוללות קדחת טיפוס הבטן, כולרה, דיזנטריה ווירוס רוטה.
 • זבובים עלולים לגרום להפסדים כספיים לעסקים על ידי זיהום מוצרי מזון. כמו כן, נוכחות של זבובים יכולה לתת ללקוחות את הרושם שהעסק אינו סניטרי והגייני.
 • ישנם מינים של זבובים אשר נושכים ועוקצים בני אדם ומובילים לעקיצות מגרדות ונפוחות.
 • אם בעיית זבובים קטנה נותרת ללא בקרה, יש לה פוטנציאל להפוך לנגיעה חמורה. יש מיני זבובים שמסוגלים להתבגר מביצים למבוגרים בשבעה ימים בלבד.

 

פשפשי מיטה

בניגוד לשמם, ניתן למצוא פשפשים גם בנקיקים ובסדקים בקירות. הם ניזונים מדם אנושי וקשה מאוד לשלוט בהם מכיוון שהם מתפשטים במהירות. מומלץ להביא שירות מקצועי בכדי להיפטר מפשפשי המיטה בביתך.

פשפש המיטה נמצא כמעט בכל מקום בעולם. למעשה, אנטארקטיקה היא היבשת היחידה על פני כדור הארץ בה המפגעים הטפיליים הללו אינם נמצאים. הפשפשים הם יצורים קטנים בצבע חום שמתענגים על הדם שלנו. יונקים בעלי דם חם ובני אדם הם המועדפים עליהם.

 

נמלים

נמלים נכנסות לבתים בחיפוש אחר אוכל. קני נמלים ממוקמים לרוב על מדשאות, באדמה חמה ויבשה ובאזורים עם מזון. 

נמלים יכולות להוות מטרד מסוים כאשר הן נכנסות לביתך. לא נהוג לחשוב שנמלים בגינה או בתוך הבית נושאות מחלות, אבל הבעיה היא שאינך יודע איפה הן הסתובבו לפני שהגיעו לביתך, כך שלא תרצה שהן יצעדו בארונות המזון שלך. נמלים מטיילות במגוון רחב של מקומות בחיפוש אחר מזון, לרוב הן עוקבות אחר מסלולים שהקימו נמלים אחרות ומתאגדות סביב מקור המזון. כך הן הופכות למטרד בבתים, בארגונים ובעסקים.

דברים שניתן לעשות כדי להרחיק אותן:

 • עקוב אחר המקום אליו הנמלים נכנסות ואטום את נקודת הכניסה.
 • ניתן לאתר אותן על ידי ערימות אדמה קטנות סביב חורים באדמה ובבסיס הקירות החיצוניים של הבית אשר מעידות על מקורן.
 • נקה שאריות דביקות על משטחי המטבח, מכיוון שנמלים נמשכות לדברים מתוקים.
 • כסה את כל מוצרי המזון שיכולים להוות מקור מזון עבורן.

 

מדביר חרקים – צרעות

צרעות יכולות להוות בעיה בחצר שלך ויכולות להיכנס לבתים דרך חלונות פתוחים. קני צרעות גדולים יכולים להכיל מעל 25,000 צרעות! ניתן למצוא קנים בגגות, בחללי הקיר, בעצים, בשיחים ובחצרות בתים.

בכל סתיו, מלכות הצרעות שזווגו לאחרונה יחפשו מחסה במבני מגן כדי לבנות את קנן. זה יכול לכלול את החלק החיצוני או הפנימי של הבית שלך. באביב הקן יגדל והצרעות עלולות להפוך לסכנה לבני האדם.

אם אתה חווה נגיעות צרעות בביתך או בסביבתך, פנה אלינו בקסם הדברות. אנשי המקצוע שלנו מאומנים בשיטות היעילות ביותר להרחקת צרעות. 

 

מדביר חרקים – חולדות

חולדות שחורות הן מהנפוצות ביותר בעולם. סימני ההדבקה כוללים גללים וסימני שיניים בכבלים חשמליים, מה שעלול להוות סכנת שריפה. חולדות ידועות גם כמפיצות מחלות.

הדברת חולדות חשובה כדי להימנע מכרסום מקומות לא רצויים והתפשטות של מספר מחלות קשות, שידוע כי חולדות מעבירות אותן. ישנן מפרט כמעט תריסר מחלות הקשורות ישירות לחולדות. חולדות יכולות להיות עקשניות מאוד, ואם הן מצליחות להשיג גישה לביתך או לעסק שלך הן יכולות להפיץ מחלות, לגרום נזק ניכר ולזהם מזון:

 • חולדות עלולות לפגוע בבידוד הבית שלך.
 • הן יכולות ללעוס דרך קורות וקירות.
 • הן עלולות לגרום לשריפות על ידי לעיסה בכבלי חשמל.
 • גם חולדות בחצר ומחוצה לה יכולות להוות סיכון עצום, במיוחד מכיוון שאלו אזורים שמגיעים אליהם ילדים וחיות מחמד.

מדביר חרקים – טרמיטים

טרמיטים הם בין המזיקים ההרסניים ביותר בעולם. הם יכולים לגרום לנזק משמעותי למבנה הבית אם לא מאתרים אותם ומדבירים אותם במהירות. הטרמיטים ניזונים מעץ 24/7, כך שהימצאותם בבית יכולה להפוך מהם מאוד לבעיה גדולה. 

 

עכברים

עכברים פעילים במשך כל השנה. הם מקננים במקומות חמים ושקטים כמו קירות או ארונות. הם כל הזמן מכרסמים, פוגעים בריהוט ולועסים אריזות כדי לגשת למזון. עכברים ידועים גם כמפיצים מחלות.

 

ג'וקים

ג'וקים אוהבים לגור בבתים חמים, מטבחים וחללי קיר. לעתים קרובות הם יוצאים עם רדת החשכה, ניזונים מכל סוג מזון ועלולים אף לשאת חיידקים ומחלות מסוכנות. 

 

יתושים

ישנם בישראל מגוון רחב של זני יתושים. הם עוקצים לעיתים קרובות, ומתחילים להפוך לבעיה כאשר הטמפרטורות עולות באביב ובקיץ.

לכל בעיה של חרקים או מדביר חרקים – פנו אלינו בקסם הדברות!

כל אחד יכול לקנות חומרי הדברה. יחד עם זאת, מדבירים שאינם מוסמכים עלולים לגרום נזק בלתי הפיך לסביבה, לדיירים ולעצמם.

המדבירים בקסם הדברות הנם מוסמכים ומורשים, אתם יכולים להיות רגועים לגבי בטיחותכם, ולגבי פתרון הבעיה שממנה אתם סובלים.

מחפשים מדביר מקצועי? חייגו עכשיו לקסם הדברות! ותקבלו פתרון מהיר וחד משמעי!
כתבות נוספות

הדברת רימות

  למה להזמין הדברת רימות? הרימות או בשמן העממי ״תולעים״, הן מסוג החיות שלצערנו כולנו נתקלנו בהן. בבית, בחצר, או אפילו על חיית המחמד –

קרא עוד »

הדברת נדלים

  הדברת נדלים לא עושים בצורה עצמאית! הצוות של קסם הדברות מגיע עד בית הלקוח בפריסה ארצית. הדברת נדלים? עם קסם הדברות שמים סוף ל"מרבה

קרא עוד »

הדברת קרציות

  ״קרצייה״ נהפכה להיות מילה נרדפת למישהו שהוא מציק, נטפל ונדבק. אך למי שיש כלב יודע על בשרו (ועל בשר כלבו) כי הקרצייה היא הרבה

קרא עוד »

הדברת זחלים

  כולנו יודעים שכל פרפר יפה ומרהיב מתחיל את חייו בתור זחל. אגדות רבות נכתבו בנושא, ותמיד סופו של הזחל הוא טוב ויפה – הוא

קרא עוד »

הדברת דג הכסף

  מי הוא דג הכסף ולמה להזמין הדברת דג הכסף? דג הכסף (או בשמו המדעי – זנב-זיף כספי) הוא חרק קטן וחסר כנפיים אשר צבעו

קרא עוד »

הדברת תהלוכן האורן

  תהלוכן האורן הוא אחד הזחלים הנפוצים בישראל אך משום מה הוא כמעט ואינו מוכר. וודאי ראיתם אותו הרבה, אך כנראה שלא שמעתם עליו או

קרא עוד »

הדברת אורי כדורי

  הדברת אורי כדורי? אחד החרקים (או יותר נכון, ״פרוקי רגליים״) החביבים ביותר שיש בישראל ושכולנו מכירים מהילדות נקרא ״אורי כדורי״. שמו בעגה המדעית הוא

קרא עוד »

הדברת חיפושית זבל

מיהי חיפושית הזבל? ולמה לצריך לקרוא להדברת חיפושית זבל? כנראה שאין חיה עם שם יותר מסגיר ומשעשע כמו ״חיפושית זבל״. חיפושית זבל, כשמה כן היא,

קרא עוד »

הדברת מקקים ונמלים

  הדברת מקקים ונמלים הם שניים מהמזיקים הנפוצים ביותר בארץ, כולנו נתקלנו בהם בעבר בביתנו, וכולנו מקווים שזה לא יחזור בשנית. הדברת מקקים ונמלים? עם

קרא עוד »

הדברת חדקונית הדקל

  חדקונית הדקל? מהי חדקונית הדקל ומה חשוב לדעת לפני שפונים לחברת הדברת חדקונית הדקל? עם קסם הדברות תקבלו שירותי הדברה של מדביר מומלץ ומקצועי!

קרא עוד »

הדברת קרדית האבק

  הדברת קרדית האבק? כולנו מכירים מישהו שאלרגי לקרדית האבק, וזהו אכן אחד הגורמים העיקריים לתגובות אלרגיות בבני אדם ברחבי העולם. הדברת קרדית האבק? צרו

קרא עוד »

הדברת חיפושיות

הדברת חיפושיות? שימו סוף לחיפושיות ולנזקים! טיפול מונע לטווח ארוך כולל חיטוי משטחים. ✔️ הדברה ירוקה מותאם גם לבעלי חיים בבית. ✔️ שירות מקצועי בפריסה

קרא עוד »

ריסוס חיפושיות

  ריסוס חיפושיות באמצעות חומרי ריסוס והדברה ירוקים ידידותיים לסביבה המקצרים את זמני ההמתנה לאחר סיום העבודה. ✔️ שירות 360 מותאם גם לגנים ולצהרונים. ✔️

קרא עוד »

הדברת חרקים בנתניה

אין שום סיבה להשאיר חרקים בבית – הזמינו הדברת חרקים בנתניה. ✔️ מתמחים בכל סוגי ההדברות. ✔️המדבירים שלנו ותיקים ויודעים לתת טיפול מהיר עם יחס

קרא עוד »

הדברת חרקים בתל אביב

אפשר להיפטר מחרקים – קסם הדברות מבצעים הדברת חרקים בתל אביב. ✔️ מתמחים בכל סוגי ההדברות. ✔️המדבירים שלנו ותיקים ויודעים לתת טיפול מהיר עם יחס

קרא עוד »
Open chat