להזמנת מדביר מקצועי

מדביר מכרסמים

מדביר מכרסמים

עקבות בבית?! לא מחכים לנזקים לרכוש! פנו אליי לקסם הדברות והמדביר שלנו בדרך.

✔️ ביצוע עבודה יסודית כולל שירות חיטוי.

✔️ שירות מקיף ומקצועי על ידי מדביר מכרסמים בפריסה ארצית עד בית הלקוח.
✔️ הדברה ירוקה מקצועית ומתקדמת.
✔️שומרים על חיות ומכרסמים המוגדרות כ"שמורים".
✔️ שירות 24 שעות.
✔️מתמחים מול כל סוגי המכרסמים.
✔️ כתב אחריות על העבודה.

להצעת מחיר חייגו עכשיו:

1-700-506-300 ☎️

יש מעט מאוד דברים יותר מגעילים מלמצוא עכבר או חולדה מסתובבים בביתכם, ואף אחד לא רוצה להתעסק בלהיפטר מהם.

חשוב להכיר את הדרכים למנוע את הימצאות המכרסמים הללו בביתכם, ולמי לפנות כאשר אתם נתקלים בבעיה כזו. המשיכו לקרוא מאמר זה כדי ללמוד עוד על דרכי פעולותיו של מדביר מכרסמים.

 

מדביר מכרסמים מסביר למה להיפטר ממכרסמים?

מכרסמים הם מטרד לכל דבר, ולמרות היותם יונקים ולא חרקים כמו רוב המזיקים האחרים לבית, חשוב להיפטר מהם כי הם גוררים איתם סכנות ואי נעימות רבה. 

עכברים וחולדות נושאים מחלות ומשמידים רכוש בעזרת השיניים החדות שלהם שמאפשרות להם ללעוס דרך עץ וחומרים אחרים כדי להיכנס לביתך.

אם אתה יכול לזהות את סימני הנזק בשלב מוקדם, תוכל לעצור את הבעיה לפני שהנזקים גדלים עוד ועוד.

מעבר לכך, מכרסמים אלה נוטים להתעסק עם צואתם, לזחול בזוהמה ולשאת טפילים ומזיקים אחרים בתוך פרוותם שמביאים בעיות בריאותיות.

שני המכרסמים הנפוצים ביותר הם עכברים וחולדות, וחשוב לדעת להבחין ביניהם. 

 

חולדות

אין שום דבר מהנה בלמצוא חולדות סביב הבית או הנכס שלך.

חולדות מציקות לבני אדם כבר מאות שנים. הן מפורסמות בזכות שיניהן החדות הצומחות ללא הרף, הרצון שלהן למזון אנושי, הנטייה להיכנס לבתים ולבניינים וליצור קנים, וכמובן בעיות הבריאות שלהן – חולדות הן המהות של חיה מזיקה.

לא רק שהן בעלי חיים שאינם בריאים בסביבת ביתך או בית העסק שלך, הנזק שאותם חולדות יכול לגרום הוא נרחב ויקר בהתאם להיקף התפשטותן.

 

סימנים להימצאות חולדות

חולדות פעילות ביותר במהלך הלילה, ולכן לעתים קרובות קל יותר לזהות את הסימנים להימצאותן מאשר למצוא אותן מסתובבות בביתך. 

להלן הסימנים שיכולים להצביע על כך שיש לך חולדה מסתובבת בבית:

 • צואת חולדה – הצואה היא בצבע חום כהה בצורה אליפטית מחודדת – כמו גרגר אורז.
 • סימני שפשוף – שומן ולכלוך בגופם משאיר כתמים על גבי משטחים.
 • רעשי שריטות – חולדות שחורות הן מטפסות זריזות ונמצאות לעתים קרובות בדירות בתוך בניינים, ייתכן שתוכלו לשמוע רעשי גירוד בלילה.
 • חורי חולדות – חולדות חומות ידועות בחפירת מערכות נרחבות למקלט, אחסון מזון וקינון.
 • קני חולדות – חולדות יגרסו חומרים זמינים כמו חומרי בידוד, קרטון ופריטים רכים אחרים כדי ליצור קינים.
 • עקבות – חולדות משאירות סימני כף רגל וזנב באזורים מאובקים שהינן פחות בשימוש ביומיום. 

אם שמעתם רעשי שריטה או הבחנתם באחד מהסימנים שהוזכרו, אנו ממליצים לפעול במהירות על מנת להבטיח שהחולדה לא תתרבה או תביא חולדות נוספות לביתך. 

 

עכברים

עכברים הם בין המזיקים הנפוצים בעולם ונמצאים כמעט בכל מקום. הם מכרסמים, ויכולים להיות הרסניים מאוד כאשר הם מסתובבים בביתך. הם מתרבים במהירות, כך שזוג עכברים יכולים להפוך במהירות לעשרות.

לא ייקח הרבה זמן עד שעכברים יסתובבו מאחורי המקרר, הקירות, סביב בסיס הבית ונכנסים לרהיטים. עכברים יכולים ללעוס את דרכם בבד ולהיכנס לארונות ולמגירות כדי למצוא אוכל. בקיצור, הם מהווים מטרד גדול.

עכברים פוגעים ברכוש, משאירים בלאגן בכל מקום בו הם מחליטים לקנן, ואף ידועים כי הם מפיצים מחלות כמו נגיף ההאנטה וסלמונלה (הרעלת מזון). הם נושאים גם פרעושים וקרציות שיכולים להפיץ מחלות כמו מחלת ליים. שלא לדבר על הגללים שהם משאירים אחריהם, סימן נפוץ מגעיל לכך שיש עכבר בביתך. 

 

סימנים להימצאות עכברים

גם העכברים הם יצורים ליליים, ומעדיפים להישאר מוסתרים במהלך היום ולחפש מזון משעות בין הערביים לשחר. להלן מספר סימנים נפוצים לפעילות עכברים שתוכל לחפש בבית שלך:

 • גללים – עכברים מפרישים 50/80 גללים בלילה, קטנים וכהים (כ- 3 – 8 מ"מ באורכם), אשר מפוזרים באופן אקראי, בדקו בתוך ארונות או בשידות שנמצאות על הקרקע.
 • סימני שומן – נגרמים על ידי גופם המשתפשף בקירות ורצפות. חפשו מריחות כהות סביב חורים או סביב פינות.
 • שתן – כאשר ישנה נגיעה משמעותית של עכברים במקום מסוים, שומן הגוף שלהם, בשילוב עם לכלוך ושתן, מצטבר לתלים קטנים, בגובה של עד 5 ס"מ ורוחב של 1.3 ס"מ.
 • רעשי גירוד – עלולים להישמע בשעות לילה כאשר העכברים פעילים ביותר. האזן לרעשים בין קירות, מתחת לרצפות, בתקרות ובמרתפים.
 • קנים – עכברים דואגים לריפוד הקן שלהם באמצעות חומרים שמוצאים ברחבי הבית. בדקו סלונים, תקרות, קירות, מתחת לרצפות ומאחורי מקררים, מתחת לתנורים וארונות. שם ייתכן שתמצאו את הקן של העכבר. 
 • עקבו אחר העקבות – סביבות מאובקות כמו מרתפים, שאינם בשימוש באופן יומיומי, יכולים להראות את מסלולי ההליכה של המכרסמים וסימני זנב. בכדי לבדוק את הפעילות והמסלול שלהם ניתן לפזר קמח או טלק ולבדוק למחרת אם יש מסלולים טריים.
 • עכברים חיים או מתים – איתור עכבר בשעות היום יכול להראות כי נגיעת העכברים בביתכם היא קשה במיוחד.
 • ריח חזק – עכברים משתינים בתדירות גבוהה ובשתן יש ריח חזק של אמוניה. ככל שהריח חזק יותר, כך אתה קרוב יותר לפעילות העכברים. ריח זה יכול להישאר לאורך זמן (גם אם העכברים כבר הורחקו מהבית). 

 

מדביר מכרסמים – איך להיפטר מהמכרסמים?

סוג הטיפול במכרסמים המתאים לך יכול להיות תלוי בכמה דברים, לדוגמה – גודל הנכס, גודל נגיעת המכרסמים, או האם יש לך ילדים או חיות מחמד.

קסם הדברות מיומנים בהדברת מכרסמים. אנו מבינים שלא כל אפשרות טיפול תתאים לך בהכרח. לכן, אנשי המקצוע שלנו יחפשו בכל מקום כדי למצוא היכן מסתתרים המכרסמים. אנו נקבע אם יש לך עכברים או חולדות ובשיתוף איתך נמצא את פתרון הטיפול המתאים ביותר לך.

מחפשים מדביר? השאירו פרטים עכשיו!
אהבתם את הכתבה ? שתפו בקליק
שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב print

תוכן עניינים

כתבות בנושא