פינוי פגרים בפתח תקווה

מחפשים מדביר מקצועי? השאירו פרטים ונחזור אליכם

תוכן עניינים
פינוי פגרים בפתח תקווה
פינוי פגרים בפתח תקווה

קסם הדברות מתמחים בפינוי פגרים בפתח תקווה – התקשרו עכשיו.

✔️ מתמחים בכל סוגי ההדברות.

✔️המדבירים שלנו ותיקים ויודעים לתת טיפול מהיר עם יחס אישי לכל לקוח.

✔️כתב אחריות רשמית בסיום כל עבודה.

✔️עבודה יסודית, מקצועית ובטוחה מא' – ת' כולל כתב אחריות רשמית.

✔️מותאם גם לבתים פרטיים ולסביבה שיש בה חיות מחמד.

✔️ביצוע הדברות גם בחדרי מדרגות ולובי.

להצעת מחיר חייגו עכשיו:

1-700-506-300 ☎️

 

כל מה שאתם צריכים לדעת על פינוי פגרים בפתח תקווה

יש המון שירותי הדברה לכל סוגי המזיקים אמנם פינוי פגרים בפתח תקווה הוא שירות שמעט יוצא מתחום ההדברה אף על פי שגם במקרים של פינוי פגרים נצטרך להשתמש באמצעי ריסוס. אם אתם צריכים לפנות גופה של חיה שנמצאה אצלכם בבית, מכרסמים, חתול או יונה, נדבר כאן לא רק על פינוי פגרים, איך זה עובד וכמה זה יעלה לכם, אלא נדבר כאן על כל המזיקים מכל הסוגים, איך מדבירים אותם וכמה עולה להדביר כל מזיק.

איך מפנים פגר? מה הסדר פעולות שיש לבצע בעת פינוי גופת חיה מתה, כמה זה יעלה לי? נדבר גם על מזיקים, איך מדבירים כל מזיק, כמה יעלה לי להדביר מזיק כזה או אחר ולמה המחיר משתנה? נדבר על הדברה ירוקה וניתן לכם לסיום טיפים שאנחנו מקווים שתוכלו ליישם בשטח כשאתם מזמינים שירות להדברת מזיק או שירות לפינוי פגרים בפתח תקווה.

במידה ואתם צריכים שירותי הדברה בפתח תקווה לכל סוג מזיק שאתם יכולים לחשוב עליו או שאתם צריכים פינוי פגר אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר. תוכלו להתייעץ איתנו, לקבל את המידע שאתם צריכים והצעת מחיר לקבלת שירות.

 

למה רישיון הדברה בתוקף קריטי?

בשביל לבצע פעילויות הדברה שונות ופינוי פגרים חייב שלמדביר שלכם יהיה רישיון הדברה. גם כשזה מגיע לפינוי פגרים צריך שלמדביר תהיה את ההסמכה והכשרה הנחוצה בשביל שיעשה את עבודת פינוי הפגרים באופן מקצועי. אם אתם מזמינים פינוי פגרים בפתח תקווה ולא בדקתם את קיום רישיון המדביר או את תוקף הרישיון, שני דברים עלולים לקרות:

  1. הדביר עלול לפנות את הפגרים באופן לא מקצועי מה שיוביל אתכם לשלם הוצאות עתידיות על עבודת מדביר לא מורשה
  2. פינוי פגרים דורש הכשרה והסמכה, פינוי פגרים לא מקצועי יכול להוביל להתפשטות חיידקים ופגיעה ממשית בבריאות דיירי הבית והסביבה הקרובה אליהם.

 

יש פעולות הדברה רבות שכל אחד יכול לעשות אמנם במצבים מסוימים הדורשים פעילויות ניקיון כמו במקרה של פינוי פגרים או שימוש בחומרי ריסוס בשביל למנוע את התפשטות החיידקים, חייב שמדביר בעל הסמכה יעשה את העבודה הזאת.

לכן תזכרו, כשנכנס אליכם מדביר לבית הדבר הראשון שעליכם לעשות הוא לוודא כי הוא מחזיק ברישיון מדביר בתוקף. אצלנו לכל המדבירים יש רישיון בתוקף ותוכלו לבקש מהם להראות אותו.

 

על הדברה ירוקה והיתרונות שלה

הדברה ירוקה הפכה להיות חלק בלתי נפרד מעסקי ההדברה. תמיד כשניתן נימנע בשימוש באמצעי ריסוס וחומרים רעילים שהם בדרך כלל לא רק יקרים יותר (אמנם יעילים יותר) אך פוגעים באיכות הסביבה ופוטנציאלית גם בבריאות שלכם. הדברה ירוקה משמע שימוש בחומרים אורגניים ושימוש באמצעים כגון פיתיונות ומלכודות.

כשזה מגיע לפינוי פגרים נהיה חייבים להשתמש באמצעי ריסוס בשביל למנוע את התפשטות החיידקים אך יחד עם זאת חומרים אלו בעלי רעילות נמוכה ביותר ולא יסכנו את הבריאות שלכם.

 

איזה מזיק מדבירים? כמה משלמים למדביר?
הדברת ג'וקים
הדברת תיקנים ומקקים מתבצעת באמצעות פיתיונות ג'ל ורק במקרים מסוימים יהיה דרוש שימוש באמצעי ריסוס.
450 – 150 ₪
הדברת עכברים
לכידת עכברים ושימוש במלכודות היא האפשרות העדיפה, במקרים בעיתיים נשתמש בפיתיונות מורעלים או אמצעי ריסוס.
600 – 250 ₪
הדברת חולדות
גם במקרה של חולדות ננסה ללכוד אותם ולא לנטרל כליל.
500 – 250 ₪
הדברת טרמיטים?
הדברת טרמיטים תהיה תלוי בנפיצות טרמיטים ברחבי הבית, במידה והם שוכנים למשל ביסודות הרצפה נצטרך לקדוח להחדיר חומרי הדברה לתוך הרצפה. במצבים כאלה המחיר יהיה גבוה יותר.
1,500 – 400 ₪
הדברת פשפשים
הדברת פשפשי מיטה דורשת ניקיון יסודי, כביסה של מצעים וסדינים ושימוש באמצעי קיטור וריסוס בשביל לנטרל את כלל הפשפשים והצאצאים שלהם. תהליך זה דורש המון פעולות ולוקח מספר ימים כולל פינוי של דיירי הבית.
החל מ-500 ₪
הדברת צרעות

המדביר יימצא את קן הצרעות וידביר אותו באמצעות חומרי ריסוס.

450 – 250 ₪
הדברת דבורים
נשתדל שלא לפגוע בדבורים ונשאב אותם החוצה מן הכוורת ונשנע אותם למיקום אחר שלא ייפגע בכם בהמשך.
550 – 250 ₪
פינוי פגרים

המחיר משתנה בהתאם לפגר (חתול יהיה זול יותר לעומת חולדה למשל) ואמצעי הניקיון שנצטרך לבצע לאחר פינוי הפגר בשביל למנוע התפשטות חיידקים

₪800 – 150
הדברת נדלנים
במקרה של נדלנים נרסס את המרחב ונפעל למניעת חזרתם של הנדלנים על ידי מציאת המקור להגעתם.
550 – 200 ₪
הדברת נמלים

נמלים פופולריים ברחבי ישראל בעונת הקיץ ואמצעי ההדברה שנשתמש בו יהיה פיתיונות ג'ל, אין צורך בריסוס בדרך כלל.

450 – 250 ₪
הדברת נמלי אש
גם במקרה של נמלי אש נשתמש בפיתיונות ג'ל
650 – 250 ₪

 

אילו גורמים משפיעים על מחיר ההדברה ופינוי הפגרים?

כשזה מגיע לפינוי פגרים בפתח תקווה, המחיר ישתנה בהתאם לכמה גורמים:

  • הפגר אותו יש לפנות.
  • המדביר ממנו הזמנתם שירות.
  • מיקום הפגר.
  • החומרים בהם נצטרך להשתמש.

 

פינוי יונה למשל תהיה הפגר הזולה ביותר לפנות וכך גם חתול אך כשזה מגיע לכלבים וחולדות זה יהיה יקר יותר. הסיבות לכך הם כמובן גודל הפגר והמיקום ממנו יש לפנות את הפגר, בדרך כלל חולדות יימצאו בנקודות בעייתיות מעט לפינוי.

בנוסף לכך נצטרך גם לנקות ולרסס את האזור עקב הסיכון בהתפשטות החיידקים. כל מדביר ייקח תשלום אחר בהתאם למה למוניטין שלו ולכמה שהוא חושב שהוא יכול לקחת מכם, נדבר על הנושא הזה בפרט.

 

איך אני מוצא שירות פינוי פגרים איכותי בפתח תקווה?

חיפוש אינטרנטי קצר יניב לכם תוצאות רבות מבחינת המדבירים הקיימים בפתח תקווה שמחפשים לתת לכם שירותי הדברה פינוי פגרים בפתח תקווה. למצוא שירות לפינוי פגרים זאת לא הבעיה. מה שיותר קשה זה למצוא אחד שיעשה את זה גם בצורה הטובה ביותר וגם במחיר הוגן.

הדרך הטובה ביותר לעשות זאת היא לחפש אחר ביקורות או המלצות חיצוניות על מפני פגרים בפתח תקווה, בין אם אילו ביקורות באינטרנט או המלצה של חבר או קרוב משפחה, אילו הגורמים הטובים ביותר שיש להסתמך עליהם כשאתם מחפשים שירות הדברה מקצועי בפתח תקווה

 

בואו נדבר קצת על פינוי פגרים ואיך זה עובד

פינוי פגרים יתחיל במציאת מיקום הפגר, פינוי של הפגר בזהירות, ביצוע ניקיון יסודי של אזור האירוע ושימוש באמצעי ריסוס. המדביר לא רק מגיע ולקוח עימו את הפגר אלא הוא צריך לוודא שהאזור יהיה נקי לחלוטין ולא יהיה למוקד שייפגע בבריאות הסביבה הקרובה אליו.

הפינוי פגרים עלול להיות מורכב יותר כשהם נמצאים במרחבים בעיתיים כגון בתוך הקירות כשמדובר במכרסמים. יש להזמין מיידית מדביר בשביל למנוע התפשטות חיידקים שקורת מהרגע שהחיה מתה, מוזמנים ליצור איתנו קשר בהקדם לקבל שירות פינוי פגרים בפתח תקווה.

 

כל הטיפים שאתם צריכים על פינוי פגרים בפתח תקווה ושירותי הדברה

√ לבדוק תוקף רישיון – גם כשזה מגיע לפנוי פגרים חייב להיות למדביר רישיון הדברה. וודאו את קיום הרישיון ואת התוקף. אצלנו לכל מדביר יהיה רישיון הדברה בתוקף בלי יוצא מן הכלל, עסק הדברה ללא מדבירים בעלי רישיון מהווים סכנה ממשית לציבור.

√ תעשו מחקר שוק על מחיר ההדברה באזור פתח תקווה – יש שלל של מדבירים בפתח תקווה שמציעים מחירים שונים וככל שתבדקו יותר עסקי הדברה, כך תדעו באילו מחירים הגיוניים כדי לכם להזמין שירות הדברה או פינוי פגרים ובסופו של דבר להזמין שירות איכותי במחירים זולים.

√ מדביר בוחרים רק עם המלצה או ביקורת – תבררו עם חברים, מכרים ובני משפחה בפתח תקווה שהזמינו בעבר פינוי פגרים. אם הם יכולים להמליץ לכם על מישהו, זאת תהיה הדרך הטובה ביותר למצוא מדביר שגם באמת יעשה את עבודתו נאמנה. אנחנו בטוחים שתוכלו למצוא עלינו שלל של ביקורות חיוביות ברחבי האינטרנט ופורומים ההדברה השונים.

√ לפני שהמדביר מתחיל את העבודה, לוודא שיש תעודת אחריות ושיתבצעו פעולות מנע – מדביר מקצועי שמכבד את עצמו ייתן לכם גם תעודת אחריות לכך שהמזיקים לא יחזרו בטווח הזמן הקרוב ואם כן לשם כך יש אחריות הניתנת על ידי המדביר שאם המזיקים חוזרים הוא יחזור בחינם או במחיר מסובסד להדביר את המזיקים. בנוסף לכך על המדביר לבצע פעולות מנע שיימנעו מהמזיקים לחזור, ללא פעולות אילו ההדברה עלולה להיות חסרת תועלת שכן המזיקים יחזרו מכיוון שיש משהו שמושך אותם במרחב חזרה.

 

אצלנו תקבלו תעודת אחריות ונפעל למנוע את חזרתם של המזיקים.

 

סיכום

דיברנו על פינוי פגרים, איך זה מתבצע ואילו פגרים מפונים בדרך כלל. למה המחירים של פינוי פגרים משתנים ואיך למצוא מפנה פגרים מקצועי. דיברנו על המזיקים השונים, שיטות ההדברה השונות לכל מזיק וכמה זה יעלה לכם. דיברנו על הדברה ירוקה, חשיבות רישיון ההדברה ותוקפו ולסיום נתנו לכם טיפים שאנחנו מקווים שילוו אתכם זמן רב גם לאחר קריאת המאמר.

הצלחתכם הצלחתנו. במידה ואתם מחפשים שירות פינוי פגרים בפתח תקווה אתם מוזמנים להתקשר אלינו לקבלת מידע, ייעוץ והצעת מחיר. אנחנו מחכים לכם ונשמח מאוד לתת לכם שירות. אנחנו וותיקים מאוד בתחום ההדברה ומכירים כל פינה בפתח תקווה, נושמים את העיר ואוהבים את תושביה. אז אם אתם מחפשים שירותי הדברה, אתם יודעים איפה למצוא אותנו.

פינוי הפגר, ניקיון יסודי של המרחב וריסוס למניעת התפשטות חיידקים באזור. פעולות אילו עשויים להיות יקרים יותר כשהפגר נמצא במיקום מורכב יותר כגון רעפים או בקירות.

מאותו הרגע שמצאתם פגר עליכם ליצור קשר עם שירות הדברה שיגיע לפנות לכם את הפגר. ככל שעובר הזמן כך עולים הסיכויים להתפתחות חיידקים והתפשטותם במרחב הבית. יש להתקשר במיידי למדביר.

פינוי חולדה למשל יעלה בין 400 ₪ ל800 ₪ בזמן שפינוי יונה תעלה בין 150 ₪ ל400 ₪. פינוי פגר של כלב יעלה בין 400 ₪ ל650 ₪. המחירים בהחלט עשויים להשתנות בהתאם למדביר ויש לעשות את שיעורי הבית שלכם בנוגע למחירי ההדברה המוצעים בפתח תקווה והסביבה קרובה אליכם.

לאחר פינוי הפגר וניקיון יסודי של המרחב בו נמצא הפגר נדאג גם לריח העז שנותר ונשתמש בגרגירים סופחי ריח שתוך 24 שעות אמורים להעביר את הריח העז אותו מותירים פגרים.

כל אחד יכול לקנות חומרי הדברה. יחד עם זאת, מדבירים שאינם מוסמכים עלולים לגרום נזק בלתי הפיך לסביבה, לדיירים ולעצמם.

המדבירים בקסם הדברות הנם מוסמכים ומורשים, אתם יכולים להיות רגועים לגבי בטיחותכם, ולגבי פתרון הבעיה שממנה אתם סובלים.

מחפשים מדביר מקצועי? חייגו עכשיו לקסם הדברות! ותקבלו פתרון מהיר וחד משמעי!
כתבות נוספות
פינוי פגרים בנתניה
קטגוריית פינוי פגרים במרכז
protoblo_admin

פינוי פגרים בנתניה

פינוי פגרים בנתניה זו המומחיות של חברת קסם הדברות – טיפול מהיר וייסודי. ✔️ מתמחים בכל סוגי ההדברות. ✔️המדבירים שלנו ותיקים ויודעים לתת טיפול מהיר

קרא עוד »
פינוי פגרים בתל אביב
קטגוריית פינוי פגרים במרכז
protoblo_admin

פינוי פגרים בתל אביב

אם אתם מחפשים פינוי פגרים בתל אביב – הגעתם למקום הנכון ✔️ מתמחים בכל סוגי ההדברות. ✔️המדבירים שלנו ותיקים ויודעים לתת טיפול מהיר עם יחס

קרא עוד »
פינוי פגרים בתל אביב
קטגוריית פינוי פגרים במרכז
protoblo_admin

פינוי פגרים בתל אביב

אם אתם מחפשים פינוי פגרים בתל אביב – הגעתם למקום הנכון ✔️ מתמחים בכל סוגי ההדברות. ✔️המדבירים שלנו ותיקים ויודעים לתת טיפול מהיר עם יחס

קרא עוד »