ריסוס מחיר

מחפשים מדביר מקצועי? השאירו פרטים ונחזור אליכם

תוכן עניינים

ריסוס מחיר

 

מבררים לגבי שירותי ריסוס מחיר? עם קסם הדברות תקבלו את השירות הטוב והמשתלם ביותר, הרימו טלפון!

✔️ ייעוץ ממומחים ללא עלות טרם הזמנה.

✔️ שירות הדברה ירוקה מאושרת על ידי המשרד להגנת הסביבה.
✔️ הדברה ירוקה מקצועית ומתקדמת.
✔️ ביצוע עבודה ייסודית מא' ועד ת'.
✔️ כניסה לדירה או לסביבת ההדברה לאחר ביצוע בזמן של שעה בלבד.
✔️ניתן לבצע עבודה על בסיס קבוע במחיר אחיד ומשתלם.
✔️תינתן אחריות על העבודה בסיום.

להצעת מחיר חייגו עכשיו:

1-700-506-300 ☎️

אם אתם סובלים מבעיית מזיקים בבית – מכרסמים, פרעושים, קרציות, טרמיטים וכו' – כדאי שתמצאו את הדרך המתאימה בעבורכם למנוע את המשך הגעתם, ולהיפטר מהם אחת ולתמיד.

במאמר הבא נסביר על ריסוס מחיר המזיקים הנפוצים ביותר, הסכנות שלהם ואיך נפטרים מהם.

שירותי ריסוס מחיר – מזיקים נפוצים בישראל

מכרסמים

מכרסמים, שהנפוצים ביניהם עכברים או חולדות, הם יונקים בעלי דם חם, שכמו בני אדם, ניתן למצוא אותם ברחבי העולם. יש להם שיניים קדמיות גדולות ומחודדות, המותאמות לכרסום. מכרסמים לועסים מגוון פריטים העומדים לרשותם וגורמים נזק רב בבתים ובסביבתם. 

מלבד היותם מאתגרים לשליטה ולהרחקה, מכרסמים עשויים לשאת מחלות ולעכל מזון עם זבל, פרווה ורוק. למעשה, עכברים יכולים לזהם פי 10 מכמות המזון שהם אוכלים. ידוע גם כי מכרסמים קשורים להפצה של וירוס האנטה, מחלה קטלנית. המכרסמים מארחים גם פרעושים, שעלולים להפיץ מחלות שונות ומגוונות. 

לא מומלץ לנסות לטפל לבד במכרסם פראי כלשהו. הם מצוידים בשיניים גדולות ומסוגלים להעביר מגוון חיידקים, נגיפים ומחלות דרך הרוק, הצואה והשתן. אם אתה מאתר מכרסם בביתך, עדיף לפנות לאיש מקצוע להדברת מזיקים לצורך הרחקה וזיהוי. הימצאותו של מכרסם אחד בבית יכולה להצביע על התפשטות והימצאותם של עוד משפחות רבות.

הרחיקו את כל הילדים וחיות המחמד מהמכרסם. אם ירגיש איום, סביר להניח שהמכרסם ינשך את מי שבסביבה על מנת להגן על עצמו. 

 

פרעושים

גודל: הפרעושים קטנים, חסרי כנפיים ואורכם כ -2.5 מ"מ.

צבע: גופם בצבע חום-אדמדם מבריק, ומכוסה בשיער מיקרוסקופי ודחוס שמאפשר תנועה קלה דרך פרוות בעלי החיים.

כנפיים: לפשפשים אין כנפיים, אך למרות זאת הם מסוגלים לקפוץ למרחקים ארוכים.

נגיעות פרעושים מגיעות לעיתים קרובות מכלבים או חתולי מחמד. המזיקים נצמדים לבעלי החיים כשהם בחוץ ואז שורצים על פרוותם ועל המקומות שהם ישנים בקרבתם. מניעת פרעושים הן בבית והן בחצר יכולה להיות קשה. ללא גישה יזומה, כל בעל חיות מחמד עלול להיות חשוף אליהם.

עקיצות פרעושים עלולות להשאיר את המארח, אם זה בן אדם או בעל חיים, עם מספר רב של עקיצות נפוחות ומגרדות. הם עלולים לגרום לתגובות אלרגיות אצל אנשים מסוימים ויכולים להעביר מספר מחלות. חיות מחמד פרוותיות הן בסיכון הגבוה ביותר. 

ההיבט החמור ביותר של הדבקת פרעושים הוא, לעתים קרובות, הזמן והמאמץ שנדרש להסרתם. הטיפול בבעיה מחייב טיפול בבעלי החיים הנגועים, ניקוי אזורים נגועים בפרעושים ונקיטת אמצעי מניעה בכדי למנוע מהפרעושים לחזור.

 

קרציות

צבע: צבע הקרצייה משתנה לפי סוג.

גודל: מבוגרים יכולים להיות קטנים יותר מזרע חמניות (ובאורך של יותר מס"מ אם הם מלאים בדם), ואילו זחלי קרציות הינן בגודל של פחות מ -1 מ"מ.

רגליים: לקרציות יש שש רגליים בשלב הזחל שלהן ושמונה רגליים בשלב הנימפה והבוגר שלהן.

קרציות לא עפות או קופצות, אך הן יכולות להיצמד לפרווה, לבוש או לעור. מזיקים אלה מטיילים בדרך כלל בבית על גבי חיות מחמד או מזיקים ביתיים כמו חולדות ועכברים. הימצאות קרציות עשויה גם להצביע על חיית בר שמשוטטת בסמוך לבית. 

מזיקים אלה אינם מהווים איום רב על בתים בנויים היטב עם אמצעי הרחקה שמתוחזקים בצורה יעילה, אלא אם כן ישנה מחילה או קן של חיה שיכולה להוות מארחת עבור הקרציות בתוך המבנה. עם זאת, בבקתות כפריות או בבתים ישנים, שאינן בנויות היטב, ושיש בהן מקומות כניסה מרובים, הקרציות עלולות לנסות למצוץ את דמם של בני האדם לפני חזרתן למקומות המקלט שלהן. 

סילוק חומרי קינון של ציפורים ומכרסמים הוא הכרחי כדי למנוע את הגעת הקרציות, מכיוון שהם יתמקמו בקלות בפריטים כאלו. המזיקים מעדיפים דשא גבוה, ולכן גיזום מדשאות והוספת מחסומי חצץ סביב אזורים מיוערים ופטיו יכולים לסייע במניעת הגעתם.

בדיקות סדירות של בעלי החיים שלך יכולות להפחית את הסיכוי שלהם לקבל קרציות. יש להסיר את הקרציות לחלוטין ברגע שהתגלו. על טיפולים נגד קרציות יש לברר מול הוטרינר של חיית המחמד שלך. 

 

טרמיטים

ישנם מעל 2,000 מינים שונים של טרמיטים ברחבי העולם. למרות שיש להם מאפיינים שמבדילים ביניהם, רובם נראים יחסית דומים.

הם בדרך כלל באורך של 1.3-0.7 ס"מ, ויש להם גופים רכים עם מחושים ישרים. המלכות והמלכים גדולים יותר, והם בעלי יכולת להגיע לאורך של 2.5 ס"מ.

הצבעים של הטרמיטים נעים בין לבן לחום בהיר, כאשר טרמיטים "העובדים" נראים לרוב בהירים יותר, בעוד שיתר הטרמיטים כהים יותר. לטרמיטים מעופפים, הנקראים גם "המתרבים", שני זוגות של כנפיים בולטות.

התפשטות טרמיטים עלולה להיות הרסנית לביתכם או לרכושכם. טרמיטים מכונים לעתים קרובות "המשמיד השקט" מכיוון שהם עלולים להסתתר ולשגשג בסתר בביתך או בחצרך ללא כל סימני נזק מיידיים. כל הטרמיטים צורכים חומרי צמח על בסיס תאית. למרבה הצער, כל הבתים, ללא קשר לסוג הבנייה שלהם, יכולים לספק אוכל תאית עבור הטרמיטים.

כמה אינדיקציות לכך שיש לך נגע בטרמיטים:

  • נחיל זמני של חרקים מכונפים בתוך הבית שלכם או מהאדמה סביב ביתכם.
  • כל צבע או פרז סדוק או צואה לא מוכרת שעלולה להוות צואת טרמיטים.
  • עצים שנשמעים חלולים כאשר מקישים על גביהם.
  • כנפיים שנפלו מגב הטרמיטים באזור הנחיל.

ריסוס מחיר – איך להיפטר מהמזיקים השונים?

אנו בקסם הדברות מציעים שירותי ריסוס והדברה עבור כל אחד מהמזיקים המפורטים במאמר, ולעוד סוגים רבים. כמובן שהמחיר הדרוש עבור טיפול בכל סוג של מזיק הוא שונה, ותלוי בגורמים כמו היקף התפשטות המזיק, הנזק שגרם, ומחירי חומרי ההדברה הנדרשים עבור המזיק הספציפי. 

אנו מבטיחים לטפל בכל בעיית מזיקים בביתכם בצורה הטובה והמקצועית ביותר. 

כל אחד יכול לקנות חומרי הדברה. יחד עם זאת, מדבירים שאינם מוסמכים עלולים לגרום נזק בלתי הפיך לסביבה, לדיירים ולעצמם.

המדבירים בקסם הדברות הנם מוסמכים ומורשים, אתם יכולים להיות רגועים לגבי בטיחותכם, ולגבי פתרון הבעיה שממנה אתם סובלים.

הדברה בחצר

  הדברה בחצר? עם קסם הדברות שמים סוף למזיקים באחריות ובבטיחות! ✔️ מותאם לחיות מחמד

הדברה בגג

      הדברה בגג זה כבר עסק למקצוענים! עם קסם הדברות תקבלו מענה מקצועי,

ריסוס לגינה

  ריסוס לגינה המותאם לכל סוגי המזיקים בישראל! ✔️ שירות אדיב ומקצועי 24 שעות. ✔️

הדברה ביתית

  הדברה ביתית? נוהגים באחריות ובבטיחות בכל דירה ובית ומשתמשים בחומרים ידידותיים לסביבה. ✔️ ייעוץ

הדברת חדר אשפה

  כל בית עסק אשר נמצא בבניין, או כל בית מגורים שהוא חלק מבית משותף,

הדברת ביוב

  המטרד הכי גדול שאפשר למצוא בבית זה מזיקים. מזיקים יכולים להיות ג׳וקים, פרעושים, פשפשים

הדברה לבניין

עבודת בניית בניין, או כל אתר מסחרי שהוא, היא עבודה ארוכה ולא קלה. בתוך רשימת

מחפשים מדביר מקצועי? חייגו עכשיו לקסם הדברות! ותקבלו פתרון מהיר וחד משמעי!
כתבות נוספות

ריסוס לבית

הדברה וריסוס לבית עושים עם קסם הדברות! 24 שעות ביממה בכל אזור גוש דן. ✔️ ייעוץ טלפוני ללא עלות טרם הזמנה. ✔️ מענה מקצועי בשטח

קרא עוד »

הדברה לבניין

עבודת בניית בניין, או כל אתר מסחרי שהוא, היא עבודה ארוכה ולא קלה. בתוך רשימת המטלות הנחוצות וההכרחיות נכנסת לרשימה גם הדברה לבניין. מ- 2

קרא עוד »

הדברה בחדר מדרגות

  בתור בעל בניין יש לך אחריות על הרבה דברים – לדאוג תמיד לתקינות הדירות ולוודא שהכל עובד כשורה. שים לב! שהדברה בחדר מדרגות תופיע

קרא עוד »

הדברת ביוב

  המטרד הכי גדול שאפשר למצוא בבית זה מזיקים. מזיקים יכולים להיות ג׳וקים, פרעושים, פשפשים ואפילו חיות גדולת יותר כמו עכברים וחולדות. המקור המרכזי הינו

קרא עוד »

הדברה לפני כניסה לדירה

  מזל-טוב! בשעה טובה אתם עוברים לבית חדש. יש דבר אחד שלא כדאי להשמיט מרשימת ה״חובה לעשות״, הדברה לפני כניסה לדירה! הימצאותם של מזיקים לפני

קרא עוד »

הדברת חדר אשפה

  כל בית עסק אשר נמצא בבניין, או כל בית מגורים שהוא חלק מבית משותף, מכיר את חדר האשפה של הבניין. הדברת חדר אשפה דואגת

קרא עוד »

הדברה ביתית

  הדברה ביתית? נוהגים באחריות ובבטיחות בכל דירה ובית ומשתמשים בחומרים ידידותיים לסביבה. ✔️ ייעוץ ראשוני ללא עלות! ✔️ מותאם למגזר העסקי ולפרטי כאחד. ✔️

קרא עוד »

ריסוס לגינה

  ריסוס לגינה המותאם לכל סוגי המזיקים בישראל! ✔️ שירות אדיב ומקצועי 24 שעות. ✔️ שירות 360 הכולל אפשרות לתוספת חיטוי. ✔️ הדברה ירוקה מקצועית

קרא עוד »

הדברה בגג

      הדברה בגג זה כבר עסק למקצוענים! עם קסם הדברות תקבלו מענה מקצועי, מהיר ויעיל לטיפול ב"מבקרים" לא רצויים. ✔️ שמירה על איכות

קרא עוד »

הדברה בחצר

  הדברה בחצר? עם קסם הדברות שמים סוף למזיקים באחריות ובבטיחות! ✔️ מותאם לחיות מחמד בבית. ✔️שירותי הדברה ירוקה לבית ולכל שטח. ✔️ הדברה ירוקה

קרא עוד »