להזמנת מדביר מקצועי

הדברת נמלים

הדברת נמלים
הדברת נמלים

הדברת נמלים? שירותי הדברה ירוקה לכל סוגי הנמלים כולל טיפול מונע!

✔️ ייעוץ מקצועי ראשוני ללא עלות.

✔️ שירות אקספרס מהיר בפריסה ארצית.
✔️צוות מוסמך ומאושר על ידי המשרד לאיכות הסביבה.📜
✔️ שימוש בחומרים ידידותיים לסביבה.
✔️ מתמחים גם באיתור נמלים ונמלי אש באזורים סבוכים.
✔️ כתב אחריות.

להצעת מחיר חייגו עכשיו:

1-700-506-300 ☎️

כדי לדעת אילו מינים של נמלים נמצאים אצלך בבית, כדאי להזמין חברת הדברת נמלים בעלת ידע וניסיון! היא כבר תזהה בוודאות את סוג הנמלה. אופציה נוספת היא לאסוף את הנמלה או חלקים שהיא השילה בשקית ניילון ולהביא את זה לבעל מקצוע.

ההתמודדות עם הנמלים יכולה להיות מאוד מתסכלת, שכן הן קטנות וחמקניות. באמצעות כמה אמצעי זיהוי, מניעה ועוד ידע חשוב, תוכלו לשלוט בהם, או לפחות לדעת באיזו נקודת זמן לפנות לאיש מקצוע.

 

חיי הנמלה

הנמלים הן חרקים חברתיים ובדומה לדבורים, יש להן מושבות בהן הן חיות יחד ומשתפות פעולה באופן מעורר התפעלות. המושבות יכולות לנוע בין כמה מאות נמלים ועד למיליונים, הכל תלוי בסוג הנמלה.

ניתן לתאר את המושבה כמעיין ממלכה כאשר לכל נמלה יש תפקיד מוגדר. בכל מושבה יש מלכה אחת (לעיתים אפילו יותר) שתפקידה העיקרי הוא להטיל ביצים. כשהביצים בוקעות יוצאים מהן זחלים לבנים שלימים הופכים לנמלים בוגרות אשר לוקחות חלק בעצמן בנטל המושבה.

תפקיד הנמלים ה״פעילות״ הוא בעיקר להאכיל ולטפח את המלכות, ובעצם לחפש להן מזון ומים. לעיתים קרובות הנמלה תחפש מזון במרחק ניכר מהמושבה עצמה. הן ישאירו אחריהן שבילי ריח בלתי נראים אשר יסמנו להן את הדרך חזרה לקן.

 

חיסול נמלים

מכיוון שנמלים הן קטנות ולכאורה לא גורמות נזק של ממש, אנשים רבים טועים בשיטות החיסול שלהן. הטעות הכי גדולה היא לרסס רק נמלים אשר נראות לעין. שיטה זו נועדה לכישלון שכן הנמלים החשופות לעין האדם הן רק חלק קטנטן משאר המושבה. בדרך כלל יהיו אלפי נמלים נוספות (כולל המלכה שמטילה ביצים) אשר מוסתרות בתוך הקן. אם כבר הולכים על שיטת הריסוס הביתי, הדרך הטובה ביותר היא ריסוס הקן עצמו תוך כדי שאיפה להשמיד את המלכה ובכך לעצור את התרבות הנמלים.

לא תמיד קל למצוא את קן הנמלים בבית. במקרים רבים אנו רואים נמלים בודדות וקשה לשייך אליהן את המיקום של שאר המושבה. ניתן לחפש במקומות שלרוב נמלים אוהבות להקים שם קינים כמו: מאחורי קירות, בתוך ארונות, מאחורי דלתות וחלונות ותחת רצפות ולוחות בטון.

מרבית אזורים אלו הם מוסתרים, מה שמקשה על איתורם. כאשר לא ניתן לקבוע את מקומו המדויק של הקן, או שהוא בלתי נגיש, פיתיונות נגד חרקים הם בדרך כלל אפשרות טובה, במיוחד למשקי בית.

פיתיון נמלים זו שיטה יעילה במיוחד. מדובר בחומר שנראה לנמלה כמו מזון, ולכן היא סוחבת אותו איתה חזרה לקן כדי להאכיל איתו את המלכה. בפועל ה״מזון״ מכיל קוטל חרקים הפועל באיטיות ולכן במבט ראשון הוא לא מחשיד. באמצעות הפתיון ניתן להשמיד את המושבה כולה. פיתיונות אלו ניתן למצוא בחנויות השונות ואף להזמין דרך האינטרנט.

 

הדברת נמלים

עם כל הכבוד לשיטות הביתיות להדברת נמלים שמוצעות כיום בשוק (ויש הרבה כבוד), במקרים מסוימים אין תחליף להדברה מקצועית ע"י קסם הדברות.

הסיבה לכך היא לא בשל הסכנות שטומנת הנמלה בבית (כי כאמור, יחסית אין הרבה), אלא בשל החמקמקות של הנמלים שיכולה להוביל בן אדם ממוצע לטירוף דעת כאשר הוא מחפש את הקינים והמושבות. מדביר מקצועי ישמיד את כל מושבות הנמלים בבית באמצעות זיהוי של סוג הנמלה, ועין מיומנת שיכולה לזהות קינים ומושבות במקומות רבים בבית.

חשוב לזכור, כל סוג של נמלה מקיים מושבה עם מאפיינים שונים, ולכן הליך זיהוי מקצועי יבטיח שהשיטה שתיבחר לחיסול הנמלים היא האפקטיבית ביותר.

מחפשים מדביר? השאירו פרטים עכשיו!
אהבתם את הכתבה ? שתפו בקליק
שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב print

תוכן עניינים

כתבות בנושא