לקוחות ממליצים

רציתי לומר תודה על השירות היעיל והממוקד! מזה כמה חודשים סבלנו מרעשי חולדות מעל תקרת הגבס שלנו, ולכן יצרנו עמכם קשר. המדביר הגיע מספר דקות לפני השעה שקבענו, ביצע בדיקה זריזה למבנה, והציב את המלכודות. למחרת הבעיה כבר נפתרה, ומאז שקט לנו בבית!
משה שוורץ​
תודה לקסם הדברות ששינו לנו את החיים! אנחנו גרים בדירת קרקע ואוהבים אותה, אבל שיירות הנמלים בקיץ הפכו לבלתי נסבלות. זה הגיע למצב שאנחנו צריכים לחשב כל צעד ע"פ הנמלים, מחשש שהן תחגוגנה בלילה. מאז שהזמנו את קסם הדברות, אנחנו לא נתקלים אפילו בנמלה אחת בתוך הבית! בטוח שנזמין אתכם כל שנה מעכשיו!
שושנה רגב
רציתי להודות לכם באופן פרטי על הטיפול בבעיית התיקנים במסעדה שלנו, שפגעה לנו בהכנסות בחודשים האחרונים! לא היה לי מושג שזה כזה מורכב, והמדביר ממש הסביר לי על הסוגים השונים של התיקנים שהחליטו להתיישב אצלנו. כבר באותו יום הטבחים ציינו שיש שיפור משמעותי, ולאחר כמה ימים כבר יכלנו להיות רגועים לגמרי, ולקבל לקוחות בכיף.
נאור שלונסקי
תודה לקסם הדברות שהפכו לנו את החיים לנעימים יותר! לואי, הכלב היקר שלנו - סבל מפרעושים ולכן היינו צריכים לטפל בבעיה מן השורש. המדביר הגיע, נתן לנו הוראות וביצע את ההדברה בבית. לאחר כמה ימים החיים שלנו כבר חזרו למסלול! המון תודה!
רוני וייס
לפני שדיברנו עם קסם הדברות, לא היה לנו מושג שמדובר בטרמיטים. ברגע שאמרנו שהבית שלנו עשוי ברובו מעץ – זה הדליק אצל המדביר נורה אדומה. מזל שהגעתם בזמן, ולפני שהנזק הפך להיות בלתי הפיך! המון תודה לכם.
צור ברון
קסם הדברות תודה, על זה שהחזרתם אלינו את הלקוחות. העסק שלנו מבוסס על האווירה הפסטורלית במושב, ובחודשי הקיץ התקפות היתושים ממש פגעו לנו בהכנסות. תודה שסיפקתם לנו פתרון יעיל לאורך זמן, וכעת הלקוחות שלנו יכולים לשבת אצלנו בנחת, ובלי עקיצות מטרידות! תודה לכם!
מירה צמח​

בין
לקוחותינו:

התחלת שיחה
היי :)
איך נוכל לעזור?
דילוג לתוכן