קן צרעות – איך להרוס קן של צרעות ב-100%? [מדריך מלא]

מחפשים מדביר מקצועי? השאירו פרטים ונחזור אליכם

איך להרוס קן צרעות על עץ
תוכן עניינים

איך נראה קן צרעות?

בישראל קיימים מינים שונים של צרעות, מה שבא לידי ביטוי בדרכים שונות, אחת מהם היא בצורה, מראה ומבנה הקן. אז איך נראה קן צרעות? ברוב המקרים, קן צרעות מיוצר מחתיכות עץ לעוסות השזורות ברוק. יש לקן של צרעות מראה ייחודי הדומה לנייר, וצבעו חום עשיר. צורתו של הקן היא של משושה, והוא כולל כניסה אחת ויחיד – שער לעולם שופע בתושבות קטנות ורוחשות.

גודלו של קן צרעות יכול להשתנות בהתאם למספר התושבות, וינוע בטווח של בין 5 ס"מ צנועים לקן צרעות קטן ועד ל-15 ס"מ מרשימים ואף יותר מכך, בדומה לממדים של כדורסל. התבוננות במאפיינים הייחודיים של קן צרעות מאפשרת לזהות את סוג הצרעה, ולהזמין מדביר צרעות מקצועי שיפתור ביעילות את הבעיה.

רוב קיני הצרעות נמצאים בסמיכות למגורי בני אדם, ושוכנים בתוך קירות, מזגנים, תריסים חשמליים, פרגולות ומקומות אחרים. בעוד שרבים הקינים אשר חולקים נקודות דמיון, עדיין יש וריאציות שונות שלהם, אצל סוגים שונים של צרעות. ישנן צרעות שבונות את הקן שלהן מבוץ, אחרות, כמו הצרעה הגרמנית למשל, בונות קן צרעות באדמה, ויש צרעות אשר בונות את הקינים שלהן על עצים.

איך נראה קן צרעות אמיתי
כך נראה קן צרעות בדירה שסילקנו אותו

איך להיפטר מקן צרעות? רק איתנו!

✔️ מה עושים עם צרעות? – תנו למומחים שלנו לטפל בבעיה!

✔️ ייעוץ ראשוני ללא עלות

✔️ שירות 24/7 בפריסה ארצית רחבה וזמינות מיידית 
✔️מדביר צרעות מורשה שיודע איך להתמודד עם קן צרעות בבית שלכם
✔️ מטפלים בקן צרעות בבית, במזגן בקיר, בחצר, בחלון, על עצים ועוד
✔️ ניתן לשלב שירות הרחקת צרעות בשיטה שתמנע מהמפגע לשוב ב-100%!
✔️ קן של צרעות עשוי להיות מסוכן מאדאל תנסו להיפטר ממנו לבד
✔️ המדבירים שלנו יודעים איך להרוס קן צרעות בבטחה ואחת ולתמיד
✔️ טיפול בקן צרעות קטן או גדול – הכל אפשרי איתנו

להצעת מחיר חייגו עכשיו:

1-700-506-300 ☎️

או שתשאירו פרטים:

מה עושים עם קן צרעות?

התמודדות עם קן של צרעות דורשת הפעלת שיקול דעת, כמו גם את המומחיות של מדביר מורשה אשר יודע בדיוק איך נראה קן של צרעות, כל שכן, מה עושים עם קן צרעות. ללא ידע מתאים, ההתמודדות עם קן צרעות עשויה להיות מסוכנת, שכן צרעות ממהרות להגיב בתוקפנות כשהן חשות מאוימות, מה גם שהן יכולות לעקוץ אתכם כמה פעמים, ללא השלכות.

כדי להרחיק קן צרעות בבית בבטיחות וביעילות, מומלץ להזמין חברת הדברה מומלצת ומקצועית, אשר מתמחה בהדברת צרעות ותפעל מתוך ניסיון ובעזרתו של ציוד מקצועי ואמצעי זהירות מתאימים. ההחלטה מה עושים עם קן של צרעות, משתנה בהתאם לגורמים כמו מין הצרעות ומיקום הקן. ישנן אסטרטגיות המתאימות להרחקת קן צרעות בבית ואסטרטגיות אחרות שיהיו יעילות להתמודדות עם קן צרעות בחצר. כמו כן, ישנן כמובן פעולות הדברה מתאימות לטיפול בקן צרעות בקיר או שיטות שמיועדות לטיפול בקן צרעות במזגן. על אותו משקל, ישנן שיטות שמתאימות להדברת קן צרעות באדמה ואחרות שיהיו יעילות יותר, כאשר מדובר בקן צרעות על עץ.

עם הטכניקות והציוד הנכונים, מדביר מומחה יכול לחסל ביעילות כל קן צרעות, תוך מתן עדיפות לבטיחות ויעילות לאורך זמן.

נסביר במספר שלבים איך להרוס קן צרעות:

איך להיפטר מקן צרעות זו שאלה חשובה, והרבה אנשים מתקשרים אלינו ושואלים אותה. אם אתם רוצים לדעת איך להרוס קן צרעות, לרוב מדובר בשיטה הכוללת כמה שלבים עיקריים, כמו גם את התזמון הנכון.

ראשית, יש להתייחס לזמן המתאים ביותר לטיפול בקן צרעות – והוא שעות הלילה. הצרעות פחות פעילות בשעות האלו, מה שמקטין את הסיכון והופך את התהליך לפשוט יותר. המדביר יגיע אל הקן כשהוא לובש חליפת הגנה מיוחדת, הוא יבלבל את הצרעות באמצעות עשן ואז ירסס חומר הדברה בעל נוסחה מיוחדת, אשר ינטרל את אוכלוסיית הצרעות במהירות וישתק אותה.

כאשר ישנו קושי לאתר את הקן, או כשהוא נמצא במקום פחות נגיש, יפוזרו מלכודות או פיתיונות מורעלים, כך שהצרעות יילכדו במלכודת או יישאו איתן את החומרים הרעילים בחזרה לקן ויחסלו את כלל האוכלוסייה שלו. כאשר הקן אינו נגיש, המדביר יפזר אבקה מיוחדת כדי להבטיח הדברה יסודית.

לבסוף, המדביר יאטום את הקן כדי לוודא שלא יתמקמו בו צרעות או מזיקים אחרים.

המומחים שלנו מסבירים כאן איך להרוס קן צרעות בבית:

איך להרוס קן צרעות שאין אליו נגישות?

אם אתם רוצים לדעת איך להרוס קן צרעות בלתי נגיש, זו הסיבה להזמין חברת הדברה מקצועית, אשר יש לה טריק בשרוול עבור כל אתגר. אחת הגישות היא לפזר מלכודות או פיתיונות רעילים, כך שהצרעות יבואו במגע עם החומר ויישאו אותו חזרה לקן, ולאחר כמה ימים החומר יחסל את אוכלוסיית הצרעות.

במקרים בהם קן הצרעות ממוקם במקום גבוה, כמו על הגג או על עץ, תהליך ההדברה ישאר זהה אך יצריך שימוש באמצעי זהירות מתאימים כמו למשל סולם, מה שמגביר את הסיכונים הנלווים ועלול להגדיל את עלות השירות. לחלופין, ניתן להשתמש באבקות רעילות כדי לחסל צרעות במקומות לא נגישים. אבקות אלו מיושמות באמצעות כלי הדומה למקל סלפי ארוך, המאפשר פיזור רחב של הרעל על פני שטח גדול יותר.

לבסוף, במצבים בהם יודעים שיש קן צרעות אך לא יודעים מהו המיקום המדויק שלו, ניתן לפזר פיתיונות רעילים, אשר בסופו של דבר, ישמידו את הקן.

איך מסלקים קן צרעות?

ישנם מצבים בהם הטקטיקה הנכונה תהיה לסלק את קן הצרעות ולא להדביר אותו. טקטיקה זו מתאימה כאשר הקן אינו מהווה איום על בטיחותם של בני אדם בסביבה, למשל אם יש לכם קן צרעות בחצר, אשר נמצא במרחק גדול מהבית שלכם. במקרה הזה, המדביר עשוי לבחור בגישה בטוחה ומשתלמת יותר של סילוק הקן למיקום חדש, מבלי לפגוע באוכלוסיית הקן, כאשר התהליך יתבצע בשעות הלילה, זמן בו הצרעות פחות פעילות.

קן צרעות באדמה ובצמחייה
קן צרעות בצמחייה

איך להיפטר מקן צרעות בלי להסתכן לבד?

אם אתם רוצים לדעת איך להיפטר מקן צרעות מבלי לסכן את עצמכם, התשובה פשוטה – הזמינו מדביר צרעות מקצועי. מטבע הדברים, ללא ניסיון מתאים לא תדעו איך להרוס קן צרעות בעצמכם, מה גם שלא יהיה לכם את הידע והציוד הנדרשים לכך.

צרעות הן יצורים מאוד טריטוריאליים, ואם תתקרבו לקן שלהן, הן עשויות לפרש זאת כאיום ולתקוף אתכם באגרסיביות. קחו בחשבון שהן יכולות לעקוץ כמה פעמים, מבלי למות, והעקיצות שלהן בלתי נעימות בעליל.

לכן, הזמינו מדביר שיודע איך להיפטר מקן של צרעות, עובד עם כל אמצעי הזהירות ומכיר שיטות הדברה שונות, בהתאם לסוג הצרעה ומיקום הקן – זאת כמובן מבלי להסתכן בעצמכם.

איך לבחור חברת הדברה מקצועית להרוס קן צרעות בבית?

כאשר בוחרים חברת הדברה מקצועית לטיפול בקן צרעות בבית, ישנם מספר גורמים מרכזיים שכדאי לקחת בחשבון. ראשית, בחרו בחברה בעלת ניסיון רב בתחום. שנים של ניסיון מעידות על כך שלחברה יש ידע ומומחיות בהדברה וסילוק קן של צרעות. שנית, וודאו שהחברה מספקת אחריות מלאה על עבודתה, כך שתוכל לטפל בכל בעיה שתתעורר במסגרת תקופת האחריות.

שלישית, חפשו חברה המציעה מחירים תחרותיים, ובכך מבטיחה שתקבלו שירות איכותי מבלי לשבור את הכיס. ובנוסף, תמיד כדאי לבחור בחברה אשר משתמשת בחומרי הדברה ידידותיים לסביבה, תוך מזעור כל סיכון אפשרי.

ולבסוף, חשוב גם לקחת בחשבון את מידת הזמינות של חברת ההדברה. הדברת צרעות לפעמים צריכה להתבצע בשעות הלילה, שעות בהן הצרעות פחות פעילות. לכן, מומלץ לבחור בחברה המספקת שירותי הדברה 24/7, מה שמאפשר לכם לתאם עם מדביר בכל עת.

איך להיפטר מקן צרעות בבית
קן צרעות בבית

מתי כדאי להזמין מדביר מומחה לטיפול בקן צרעות בבית?

שיטות "עשה זאת בעצמך" ומלכודות שונות, נועדו ללכידת כמה צרעות בודדות, אך לא להתמודדות עם קן צרעות שלם. כאשר יש לכם קן צרעות בחצר או בבית, קחו בחשבון שיכול מאוד להיות שהוא משמש כבית לאלפי צרעות, מה שהופך את ההתמודדות לבד למסוכנת ולא יעילה.

יש המון תרחישים אשר מחייבים את המומחיות של מדביר צרעות מקצועי. ראשית, אם אתם או בני ביתכם אלרגיים לעקיצות, יש להזמין איש מקצוע מיומן שיטפל בבעיה במהירות ובזהירות האפשרית, שכן תגובות אלרגיות יכולות לנוע בין אי נוחות קלה ועד למצבים מסכני חיים.

שנית, מיקום הקן עשוי להציב אתגרים הדורשים התערבות מקצועית. לדוגמה, אם הקן ממוקם באזור שקשה להגיע אליו כמו על הגג או בתוך הקיר. למדביר מומחה יש את כל הידע, הניסיון והציוד המאפשרים לו להתמודד עם המצב בצורה בטוחה ויעילה ולחסל את הקן מבלי לגרום נזק לכם, לרכוש שלכם או לסביבה.

קן צרעות קטן – האם גם בו כדאי לטפל או שניתן לחכות מעט?

אם נתקלתם בקן צרעות קטן, יכול להיות שתתפתו לדחות את הטיפול בו, במיוחד כאשר מדובר בחודשי החורף, שבהם הקן נראה לא פעיל. עם זאת, חשוב להבין את מחזור החיים של הצרעות ואת הסיכונים הפוטנציאליים הכרוכים בכך.

במהלך החורף, הצרעות הפעילות מתות, והמלכה נכנסת לתרדמת. למרות שזה עשוי להיראות כמו קן רדום, באביב, המלכה תתעורר ותתחיל לחדש את הפעילות, מה שיוביל לבעיה. לכן גם כאשר מדובר בקן צרעות קטן, עדיין כדאי לפנות לחברה מקצועית, שמתמחה בהדברה וסילוק קו של צרעות, גדול כקטן.

איך מוצאים קן צרעות ולמה זה כל כך חשוב?

בישראל חיים מיני צרעות שונים, כאשר כל מין בונה את הקן שלו בצורה אחרת. יש מינים אשר בונים קן צרעות באדמה, אחרים יבנו קן צרעות בקיר או על עצים בחוץ. אם זיהיתם צרעות בסביבת הבית, מומלץ להיעזר במדביר מקצועי. ואיך מוצאים קן צרעות? המומחיות של מדבירים מאפשרת להם לזהות בצורה מדויקת את מין הצרעה ולדעת היכן לאתר את הקן שלה.

איתור קן צרעות חשוב להדברה יעילה, ולמיגור הבעיה מן השורש. מה גם שאם תתקרבו מבלי לדעת לקן של צרעות, אתם מסתכנים בעקיצות לא נעימות, מה שהופך למסוכן יותר כאשר חיים בבית ילדים. לכן, חשוב להזמין מדביר שיודע איך מוצאים קן צרעות, שכן מציאת קן הצרעות מאפשרת לטפל בכל אוכלוסיית הצרעות שמכיל, לרבות המלכה, ולמזער את הסיכונים האפשריים במידה משמעותית.

קן צרעות בתריס – איך נטפל בו?

לעיתים נגלה קן צרעות בתריס גלילה, מה שמהווה אתגר ייחודי, שכן החלל הנסתר הוא מקום אידיאלי המאפשר לצרעות לשגשג, להתרבות ולהגדיל את המושבה שלהן. על מנת לטפל ביעילות בקן צרעות בתריס, יש לפעול בכמה שלבים. השלב הראשוני כולל את ריסוס הקן בחומר אשר מדביק את כנפיהן ומשתק אותן, מה שמאפשר לטפל בקן ללא סיכון בעקיצות.

לאחר נטרול הצרעות, המדביר יפרק את הקן ויוציא אותו ממקומו, יחד עם כל שרידי הצרעות. לאחר מכן ירסס שוב את האזור כדי למנוע מהצרעות לחזור בעתיד.

איך מוצאים קן צרעות בתריס
קן צרעות בתריס

איך להרוס קן צרעות במזגן?

גם קן צרעות במזגן יכול להפוך לאתגר. בניגוד לקן צרעות מסורתי התלוי על עץ, לא פעם נמצא קינים במקומות לא שגרתיים, כמו למשל בתוך יחידות מזגן חיצוניות.

נשאלת השאלה – איך להרוס קן צרעות במזגן ללא סיכון של חדירת חומרי הדברה לבית כאשר המזגן בשימוש? היו סמוכים ובטוחים שלחברת הדברה מנוסה יש המון פתרונות לטיפול בבעיה הזו באופן ממוקד ומקצועי ובכוחה להדביר את הקן בצורה בטוחה, תוך מניעת החשיפה לחומרי הדברה.

איך להרוס קן צרעות באדמה?

כאשר מתמודדים עם קן צרעות באדמה, חשוב לקחת בחשבון את המאפיינים המיוחדים של הצרעות שהקימו אותו. בעוד שרוב הקינים שוכנים בדרך כלל על עצים או במקומות גבוהים, הצרעה הגרמנית בוחרת לבנות את הקן שלה מתחת לאדמה. יחד עם זאת, ישנם סוגים שונים של צרעות אשר סורקות את העשב בחיפוש אחר זחלים ורימות ולא בהכרח מהוות סיכון.

למרות שצרעות הן פתרון ביולוגי מעולה וטבעי להדברת זבובים (למרות שאפשר לבצע גם כנגדם כמובן הדברה מקצועית) ומזיקים אחרים, אם יש קן צרעות באדמה כן כדאי לטפל בו בצורה מקצועית. לעומת זאת, צרעות שמחפשות מזון לא חובה להדביר, ואם אינכם בטוחים תמיד אפשר לקבל ייעוץ ממומחים.

איך להרוס קן של צרעות בקיר או בחלון?

התמודדות עם קן צרעות בקיר או חלון דורשת מומחיות וניסיון לכן חשוב להזמין מדבירים מקצועיים שיודעים איך נראה קן צרעות בחלון או בקיר ואיך להיפטר מקן של צרעות בחלון, בקיר ובאופן כללי.

בשלב הראשון, יש לאתר את הקן. שלב זה יכול להיות כרוך בהסרת חלקים מהחלון, כולל התריסים, כדי לקבל גישה לקן. כאשר מדובר בקן צרעות בקיר, יש לחשוף את הקן בתוך הקיר. לאחר חשיפת הקן, השלב הבא יהיה ריסוס הקן בחומר הדברה מתאים, וחיסול של כל אוכלוסיית הקן, הן הצרעות והן הביצים. השלב האחרון כולל את פינוי הקן וריסוס חומר הדברה על האזור.

השאירו פרטים ונשמח לעזור:

תשובות לשאלות נפוצות בנושא קן צרעות והטיפול בו:

ישנן כמה שיטות יעילות לחיסול קן צרעות. השיטה היעילה ביותר תיבחר על ידי חברת ההדברה בהתאם למיקום הקן, סוג הצרעה ועוד. תמיד כדאי להתייעץ עם מדביר מומחה – פנו אלינו וקבלו תשובה.

שיטות טבעיות עשויות שלא להיות יעילות במאת האחוזים. ניתן להשתמש בשואב ייעודי להרחקת הצרעות או להסיר את הקן ולהעבירו למקום אחר (אך זה מאד מאד מסוכן!) . עם זאת, חשוב לנהוג בזהירות ובמקצועיות. קחו בחשבון שאנו משתמשים משמשת בפתרונות הדברה ירוקים במרבית המקרים ולא בחומרים כימיים, כך שאתם יכולים להסיר דאגה מליבכם בכל הנוגע לבטיחות חומרי ההדברה.

כל אחד יכול לקנות חומרי הדברה. יחד עם זאת, מדבירים שאינם מוסמכים עלולים לגרום נזק בלתי הפיך לסביבה, לדיירים ולעצמם.

המדבירים בקסם הדברות הנם מוסמכים ומורשים, אתם יכולים להיות רגועים לגבי בטיחותכם, ולגבי פתרון הבעיה שממנה אתם סובלים.

מחפשים מדביר מקצועי? חייגו עכשיו לקסם הדברות! ותקבלו פתרון מהיר וחד משמעי!

מדבירים מורשים:

מדביר מוסמך ניר יזדי

מהעיתונות:

מעריב
מידע להעשרה מהאתר:
הדברה ביתית
בלוג
protoblo_admin
הדברה ביתית

הדברה ביתית? נוהגים באחריות ובבטיחות בכל דירה ובית ומשתמשים בחומרים ידידותיים לסביבה. ✔️ ייעוץ ראשוני ללא עלות! ✔️ מותאם למגזר העסקי ולפרטי כאחד. ✔️ ניתן

קרא עוד »
הדברה בזול
בלוג
protoblo_admin
הדברה בזול

הדברה בזול של קסם הדברות תדאג שתקבלו שירות מנצח ומקצועיות וכל זאת כחלק מהעלות הרגילה ללא כל תוספת מצדכם! ✔️ שקיפות מלאה כולל כתב אחריות.

קרא עוד »
הדברת פשפשים בנתניה
בלוג
protoblo_admin
הדברת פשפשים בנתניה

הגינה מלאה פשפשים? קסם הדברות ידאגו להדברה יעילה וייסודית. ✔️ מתמחים בכל סוגי ההדברות. ✔️המדבירים שלנו ותיקים ויודעים לתת טיפול מהיר עם יחס אישי לכל

קרא עוד »
מה זה הדברה ירוקה
בלוג
protoblo_admin
מה זה הדברה ירוקה?

אחת התופעות הבולטות ביותר בימינו היא המודעות ההולכת וגדלה לחשיבות העצומה שיש להתנהלות זהירה עם כימיקלים. אמנם במשך עשרות שנים כימיקלים שונים סיפקו תועלת רבה,

קרא עוד »
זיהוי עקיצות
בלוג
protoblo_admin
זיהוי עקיצות

יחד איתנו חיים בכדור הארץ אינספור חרקים מסוגים שונים. כך למשל, מחקר חדש מעריך שברחבי העולם יש לא פחות מ-20,000,000,000,000,000 נמלים (20 קוודריליון, שהם 20

קרא עוד »
זיהוי מזיקים בצמחים
בלוג
protoblo_admin
זיהוי מזיקים בצמחים

גינה היא תמיד תוספת משמחת לבית. גם כשמדובר על גינה צנועה במרפסת וגם כשיש גינה רחבת ידיים בחצר, הנוכחות של הצמחים מוסיפה יופי, משרה שלווה

קרא עוד »
איך להרחיק עכברים עם מלכודת
בלוג
protoblo_admin
איך להרחיק עכברים

בקולנוע ובטלוויזיה עכברים הם בעלי חיים חביבים למדי. למעשה, גם במציאות לעכבר אין כמובן שום כוונה להזיק לבני אדם, אבל מצד שני אין כמעט אדם

קרא עוד »
חולדה בצנרת שתפסנו
בלוג
protoblo_admin
חולדה בצנרת

חולדות חיות במרחבים העירוניים ובזכות היכולת שלהן לשחות הן מגיעות במקרים רבים לצנרת הביוב – וממנה לחצרות הבניינים וגם ישירות לבתים. נוכחות של חולדה בצנרת

קרא עוד »
עקיצות פרעושים בבני אדם
בלוג
protoblo_admin
עקיצות פרעושים

עקיצות פרעושים הן לא גזירת גורל – פנו אלינו לטיפול מהיר ובטוח במקור הבעיה! התמודדות עם עקיצות פרעושים יכולה להיות ממש מעיקה. אם נמאס לכם

קרא עוד »
עקיצות פשפשים תמונות חדות
בלוג
protoblo_admin
עקיצות פשפשים

עקיצות פשפשים הן לא גזירת גורל – פנו אלינו לטיפול מהיר ובטוח! האם אתם מוצאים את עצמכם מתגרדים לאחר שנת לילה ולא יודעים מה המקור

קרא עוד »
לחץ כאן
שקופית קודמת
שקופית הבאה
שלחו לנו וואטסאפ