הדברת קרציות

להזמנת מדביר מקצועי, השאירו פרטים:

״קרצייה״ נהפכה להיות מילה נרדפת למישהו שהוא מציק, נטפל ונדבק. אך למי שיש כלב יודע על בשרו (ועל בשר כלבו) כי הקרצייה היא הרבה מעבר לכך. הפתרון? הדברת קרציות עושים בצורה מקצועית בעזרת אמצעים מאושרים לשימוש!

הקרציות נוהגות להיטפל לעור של בעל חיים ולמצוץ את דמו. הן נפוצות במיוחד בחודשי הקיץ, וזו התקופה בה כל בעלי הכלבים נוהרים לקנות חומרים משמידי קרציות ומחפשים דרך להדביר אותן במהרה.

מי אלו הן הקרציות? למה הן קיימות? ואיך ניתן להיפטר מהן?

הדברת קרציות? שימו סוף לכל סוגי הקרציות עם קסם הדברות (הכלב שלכם יודה לכם)!

✔️ הדברה אורגנית ידידותית לסביבה.

✔️ מגיעים עד בית הלקוח בפריסה ארצית רחבה.
✔️צוות מדבירים מקצועי ומנוסה.
✔️ שימוש בחומרים ידידותיים לסביבה.
✔️ אפשרות להדברה קבועה במחיר אחיד מול ועדי בתים וחברות תחזוקה.
✔️ אחריות רשמית על העבודה.

להצעת מחיר חייגו עכשיו:

1-700-506-300 ☎️

 

להזמנת מדביר מקצועי, השאירו פרטים:

 

הדברת קרציות - מאיפה מגיעות הקרציות?

לקרציות אין כנפיים והן לא יכולות לעוף או לקפץ מן האדמה, ולכן נשאלת השאלה – כיצד הן מגיעות לעורו של בעל החיים בשביל ארוחת הבוקר שלהן? הן נוהגות לטפס עד קצוות העשבים שעל האדמה ולחכות. כאשר הן מזהות ארוחה פוטנציאלית הן פשוט עולות על הרכבת. לקרציות חושים חדים שגורמים להן לזהות את הטרף הבא כשהוא רק חולף על פניהן – לפי נשימה, ריח, חום גוף, לחות ותזוזה.

 

כיצד הקרציות מפיצות מחלות?

כאמור, הסכנה מספר אחת בהתמודדות עם קרציות זה שהן מפיצות מחלות רבות ובקלי קלות. הן עוקצות ושואבות את דמה של חיה חולה ואז מעבירות את החיידקים לחיה הבאה ומדביקות אותה. כל מחלה שמועברת על ידי דם יכולה לעבור באמצעות קרצייה, ובחצי כדור הארץ הצפוני מחלת ליים נחשבת למחלה שמועברת בעיקר על ידי טפילים כמו קרציות.

 

מה הם התסמינים להימצאות קרצייה?

אמנם הקרציות נוהגות לרב למצוץ דמם של בעלי חיים, לכן כשנבצע הדברת פינת חי בדרך כלל נבצע הדברה נגד קרציות, אך כשהן רעבות הן לא בוחלות באמצעים ועלולות לעקוץ גם בני אדם, שזה הפחד הגדול ביותר בקרב הורים.

הקרצייה יכולה להגיע לבני אדם במיוחד אם יש בעל חיים בבית, אך גם במקרים אחרים כמו קמפינג וטיולים היא יכולה לעשות זאת.

כיצד נדע שפלשו לעורנו קרציות? כאשר מגיעים הביתה לאחר טיול או שהייה ממושכת בטבע, יש לבדוק בכל חלקי הגוף של ילדיכם ובעלי החיים.

כדי לבדוק באופן מיטבי יש להשתמש במראה ולשים לב במיוחד לאיברים הבאים: בית השחי, אוזניים, טבור, מאחורי הברכיים, קרקפת הראש ובאזור המותניים. במידה וגיליתם קרצייה מטיילת לה באחד מהאזורים הללו רוצו מהר להתקלח וכך תוכלו להיפטר ממנה עוד טרם התחילה לעקוץ.

 

ומה קרה אחרי שהקרצייה עקצה?

ברגע שהקרצייה כבר עוקצת, לא קל להיפטר ממנה. מקלחת לא תעזור במקרה הזה ותצטרכו משהו קצת יותר יעיל. הקרצייה מפרישה רוק סמיך ודביק דרך הפה שלה, ורק החומר הזה עלול לגרום לכאב רב בתלישת הקרצייה מהעור, כך שזה מאפשר לה לאכול עוד כמה ימים מבלי שיסירו אותה.

הסרת הקרצייה באופן יעיל תיעשה על ידי פינצטה: תפסו את גופה בחלק כמה שיותר קרוב לעור כדי להיפטר מכל חלקי הפה והגוף ותלשו בעדינות. בזמן התלישה יופרש הרוק המדובר, שהוא בפני עצמו גם כן גורם מעביר מחלות. לאחר התלישה נקו וחטאו היטב את אזור העקיצה באמצעות אלכוהול, סבון ומים.

 

לסיכום: הדברת קרציות - לא מחכים מטפלים!

ברגע שהתגלו קרציות, למרות כל טיפולי המנע, יש צורך להזמין הדברה מקצועית על ידי מדביר מוסמך כדי לקטול את הקרציות הקיימות בסביבת הבית. ההדברה נעשית על ידי חומרים המונעים את התפתחות דור ההמשך של הקרציות וקטילת הבוגרות. הדברה סביבתית כוללת את כל שטח הבית והגינה, אם יש. בעיקר את מקום המרבץ של בעל החי.

קסם הדברות מדבירה קרציות על ידי חומרים שהוכחו כיעילים ביותר לקטילה ודחייה של קרציות. החברה מקפידה על שימוש זהיר מאוד בחומרי ההדברה והנחיית בני הבית להתנהגות זהירה לאחר הטיפול.

אם יש לכם כלב או חתול הרובץ לרוב בסביבת הבית, אל תיקחו סיכונים. צלצלו לקסם הדברות לקבלת ייעוץ וטיפול בדחיית הקרציות .

לקריאת הערך "קרציות" בויקיפדיה לחצו כאן.

להזמנת מדביר מקצועי, השאירו פרטים:
ניר יזדי מנכ"ל קסם הדברות
כותב המאמר: ניר יזדי

מנכ"ל ובעלים של חברת קסם הדברות. מדביר פעיל ומוסמך למעלה מ-20 שנה, בעל רישיון מספר 2697 . מבצע הדברות לכל סוגי המזיקים עם ציוד וחומרים אשר מאושרים ע"י המשרד להגנת הסביבה. יושרה, מקצועיות, שירות מכל הלב, שמירה על בטיחות בהדברה ועל הסביבה ומחירים הוגנים הם נר לרגליו. תמיד שמח לענות על שאלות ולהעניק ייעוץ ראשוני חינם, ללא כל התחייבות.

מספר רשיון: 2697
הדברת קרציות
מה תקראו במאמר?

יש לכם שאלה? רוצה להתייעץ?

נשמח לתת לכם מענה מקצועי ומהיר,
חייגו עכשיו:

התחלת שיחה
היי :)
איך נוכל לעזור?
דילוג לתוכן