הדברת עש המזון

להזמנת מדביר מקצועי, השאירו פרטים:

עש המזון – כל מה שצריך לדעת על זיהוי, הדברתו ומניעתו

עש המזון הוא אחד ממיני העשים הקטנים יחסית, אך למרות גודלו, הנזק שהוא גורם לבני אדם משמעותי. אורכו נע בין 8-10 ס"מ, צבע גופו אפור והכנפיים שלו בצבע חום עם כתמים בגוון של חלודה או נחושת. סימנים אלו מאפשרים לזהות אותו ולהבדיל אותו ממינים אחרים.

עש המזון ניזון ממוצרי מזון כמו דגנים וקמח, מחזור חייו יכול לנוע בין 30 ל- 330 ימים, והוא יצור שורד, כך שיכול להתקיים בתנאים שונים, אפילו באנטרקטיקה!

מדוע חשוב לדעת איך נראה עש המזון? מהסיבה הפשוטה – שנוכל לבצע הדברה יעילה ומתאימה כנגדו. שיטות ההדברה משתנות בין סוגי העשים השונים וכדי שהתוצאה תהיה יעילה, חשוב לדעת עם איזה סוג של עש מתמודדים. זו גם הסיבה שעליכם לבחור בחברת הדברה מקצועית כמו קסם הדברות, אשר יש לה ניסיון של מעל 20 שנים בתחום ויכולה לזהות את סוג המזיק, כל שכן לבחור את שיטת ההדברה המתאימה ביותר להדברת עש מזון.

הדברת עש המזון שתעלים אותו לתמיד - רק איתנו

✔️ ייעוץ טלפוני ראשוני ללא עלות

✔️ ריסוס נגד עש המזון עם כתב אחריות מלא לשנה

✔️ מדביר מקצועי שיודע איך להיפטר מעש המזון - עם 20 שנות ניסיון
✔️טיפול נגש עד במטבח 24/7 בזמינות מיידית
✔️הדברה נגד עש המזון מחיר המשתלם בארץ!
✔️ הדברת עש בארונות מטבח ובבית כולו עם חומרים ירוקים
✔️ההדברה יעילה גם כנגד ביצי עש המזון - חזרו לבית תוך שעה בלבד!
 

להצעת מחיר חייגו עכשיו:

1-700-506-300 ☎️

 

להזמנת מדביר מקצועי, השאירו פרטים:

 

הדברת עש המזון בבית ובמטבח שתפתור את הבעיה ב-100%!

עש בארונות המטבח יכול להפריע לשגרת חייכם, אך בעזרת חברת ההדברה המתאימה, ניתן למגר את הבעיה ביעילות. צוות המדבירים שלנו מתמחה במתן שירותי הדברת עש המזון בהתאמה מלאה לצרכים שלכם ולבעיה שעמה אתם מתמודדים, מה שמבטיח פתרון של 100% לבעיית המזיקים שלכם. תוך שימוש בטכניקות חדשניות וחומרי הדברה ידידותיים לסביבה, אנו נטפל בכל שלב במחזור החיים של עש המזון באופן המתאים לו. במסגרת ההדברה נגד עש המזון במטבח, נבצע בדיקה מדוקדקת וטיפול ממוקד, כדי להבטיח שהבית שלכם יקבל את מלוא ההגנה מפני המזיק הטורדני הזה – ישמיד אותו וימנע את חזרתו.

אז אם תהיתם איך להיפטר מעש המזון, דעו שיש המון דרכים, ממלכודת עש המזון ועד מדבקות נגד עש המזון. עם ניסיון רב שנים והיכרות עם כל שיטות ההדברה שיש, אנו מחויבים לספק לכם פתרון שיחזיק מעמד לטווח הארוך, ויחזיר את השקט לבית שלכם!

עש המזון בבית - מטרד אמיתי

עש המזון יכול להוות מטרד אמיתי ומשמעותי בשל יכולתו לזהם את אספקת המזון שלכם. נקבת עש המזון יכולה להטיל את הביצים שלה במוצרי מזון כמו קמח, דגנים, אגוזים ופירות יבשים, מה שמוביל להרס של מוצרי מזון. הזחלים בוקעים מהביצים, ניזונים מהמזון, ומשאירים מאחוריהם הפרשות, כך שהמזון הופך ללא אכיל ולא היגייני. יחד עם זאת, אם אכלתם בטעות מוצרי מזון עם עש מזון, אינכם צריכים להיות יותר מדי מודאגים. זה אולי מעט מטריד לחשוב על כך, אבל עש המזון אינו מהווה סכנה לבריאותכם.

מעבר לכך, עש המזון הוא מזיק בעל כישורי הישרדות גבוהים אשר יכול להתרבות במהירות, מה שהופך את הדברת עש המזון למעט מאתגרת, כאשר הם מבססים את נוכחותם בבית. הם נמשכים למגוון רחב של מקורות מזון, הם מסתתרים בסדקים ובחריצים, עשים בוגרים יכולים גם לעוף, ולכן מסוגלים להתפשט בכל המטבח ולפגוע באזורי אחסון מזון רבים. תכונות אלו יכולות להוביל לתסכול רב ואי נוחות אצל בעלי הבית, מכיוון שלעיתים נדרש מאמץ רב כדי לחסל את הבעיה לחלוטין. זו בדיוק הסיבה שלא לעבור זאת לבד, ולבצע הדברה נגד עש המזון במהירות על ידי חברת הדברה מקצועית. עדיין מהססים? זה הזמן לפנות אלינו 😊

הדברת עש המזון
עש המזון (תמונה: Canva Pro)

איך נראה עש המזון? - כך תזהו אותו, את הזחלים ואת הביצים שלו

כדי לבצע הדברת עש מזון יעילה, עליכם קודם כל לזהות שאתם מתמודדים עם עש המזון. מחזור החיים של עש מזון נע בין שלושת השלבים העיקריים – ביצים, זחלים ועש בוגר והיכרות עם הסימנים תאפשר לכם לזהות שמדובר בביצי עש המזון, כל שכן בזחלים שלו.

אז איך נראה עש המזון? כך תזהו אותו במחזורי חייו השונים:

  • ביצי עש המזון – נקבת עש המזון מטילה בממוצע כ- 60 עד 400 ביצים בקמח, דגנים ומקורות מזון שונים.
  • זחלי עש המזון – ביצי עש המזון בוקעות לאחר יומיים ועד שבועיים, והן יהפכו לתולעי עש המזון, שיכולים להגיע עד לאורך של 12 מ"מ. צבעם נע בין גוונים של צהוב וירוק, כאשר הראש שלהם בצבע חום. הזחלים ניזונים מהמזון שבו נמצאים והם למעשה גורמים לעיקר הנזק.
  • בוגרים – השלב השלישי במחזור החיים הוא השלב של העש הבוגר שגודלו מגיע לכדי 8 עד 10 מ"מ וכנפיו עד לאורך של 20 מ"מ, צבעו אפור וכנפיו חומות עם כתמים. בשלב זה, עש המזון אינו צורך מזון אלא מתמקד בהזדווגות והטלת ביצים.

מה מביא את עש המזון אליכם הביתה?

עש המזון ימצא את דרכו לבית שלכם דרך מוצרי מזון נגועים שרכשתם בחנות או שהזמנתם אליכם הביתה. עשים יכולים לחדור לתוך אריזות מזון כמעט ללא בעיה, להטיל ביצים ישירות על המזון בפנים או ליד, כאשר ביצי עש המזון כמעט אינן נראות לעין האנושית, כך שזה די מאתגר לזהות שהמוצר שקניתם נגוע לפני שהביצים בוקעות והזחלים מופיעים.

מעבר לכך, עש המזון יכול להיכנס אליכם הביתה דרך דלתות או חלונות פתוחים. חרקים אלו נמשכים לאור או לריחות של פרומונים שנמצאים באוויר. הם יכולים להיכנס לבית שלכם באמצעות פריטים שונים כמו חומרי אריזה, קופסאות קרטון או אפילו בגדים. כשהם נכנסים לבית הם יחפשו מקורות מזון מתאימים ואתרים בהם יוכלו להתרבות ולהסתתר כמו ארונות המטבח, המזווה ואזורי אחסון אחרים בבית שלכם. אפילו מספר קטן של ביצים או זחלים שמגיעים הביתה דרך מזון נגוע, יכולים להתרבות כאשר יש להם תנאים נוחים, מה שיגרום להחמרה במצב תוך זמן קצר יחסית.

ריסוס נגד עש המזון - למה כל כך חשוב לטפל בהם מהר?

עש המזון מתרבה ממש מהר, כאשר הנקבה יכלה להטיל בין 60 ל- 400 ביצים באריזות מזון, אשר בוקעות לאחר יומיים ועד שבועיים, כאשר הזחלים ניזונים מהמזון עד שמחליטים להפוך לגלמים. כשהם הופכים לבוגרים הם חיים במשך שבוע ועד שבועיים, ובזמן הזה הם כמעט ולא ניזונים אלא מזדווגים ומטילים ביצים, מה שאומר שבשנה אחת, יתקיימו כמה וכמה מחזורי חיים.

מכיוון שהם מתרבים מהר, חשוב גם לטפל בהם מהר, שכן אם לא תטפלו בהם מהר ההדבקה תהיה מהירה ולאחר מכן יהיה הרבה יותר קשה להשתלט על המצב. מלבד הדברת עש המזון בפועל, יש לבצע פעולות נוספות, כמו למשל לאסוף את כל מוצרי המזון הנגועים ולזרוק אותם מהבית ואז לנקות את הארונות, לשאוב אותם בצורה יסודית ולחטא עם חומרי חיטוי מתאימים. רק כאשר מבצעים את כל הפעולות הללו במקביל, ניתן יהיה למגר את הבעיה לחלוטין.

עש בארונות מטבח מת
עשי מזון (תמונה: Canva Pro)

האם עש המזון מסוכן?

האם עש המזון מסוכן זו שאלה שרבים שואלים אותנו. אם כן, עש המזון אינו מסוכן, ככל הידוע הוא אינו מעביר מחלות לבני אדם והוא גם לא עוקץ אנשים. גם אם במקרה אכלתם תולעי עש המזון או את ביצי עש המזון, זה אולי לא נעים לחשוב על כך, אך דבר זה אינו מהווה סכנה בריאותית. הבעיה היחידה עם עש המזון אלו כמויות המזון שהוא עשוי להשמיד, שכן הזחלים אוכלים ואוכלים עד שמחליטים להפוך לגלמים.

איך להיפטר מעש המזון אחת ולתמיד?

אז איך נפטרים מעש המזון? זו שאלה טובה ואנו כאן עם כמה טיפים שיעזרו לכם להיפטר מהמזיק אחת ולתמיד ולהבטיח שלא יחזור אליכם הביתה. השלב הראשון הוא כמובן הדברת עש המזון, שלשם כך עליכם להזמין חברת הדברה מקצועית אשר מנוסה בתחום. לאחר ההדברה עליכם לבצע ניקיון יסודי של המקומות הנגועים ולחטא אותם, ולבסוף להקפיד על הדברים הבאים:

  • אחסנו מזונות יבשים בתוך קופסאות אטומות היטב.
  • שמרו על ניקיון תדיר של ארונות המטבח.
  • שמרו על מזון פתוח בקירור.
  • הימנעו מאגירת מזון בכמויות גדולות.
  • השתמשו בתבלינים כמו עלי דפנה, ציפורן או רוזמרין כדי להרחיק את עש המזון.

אם תקפידו על ההמלצות הללו, תוכלו להימנע מהצורך בהדברה נגד עש המזון באמצעות מדביר מקצועי, כל שכן לשמור על הבית שלכם נקי מעש המזון לאחר ההדברה.

האם ריסוס עש המזון יעיל באמת?

הדברת עש מזון מתבצעת בדרכים שונות ומגוונות, בין אם על ידי מלכודות או מדבקות, ובין אם על ידי ריסוס. כאשר מדובר בהדבקה נרחבת ובבעיה משמעותית, לא תהיה ברירה אלא גם לבצע ריסוס, וכדי להיפטר מעש המזון יהיה עליכם להזמין מדביר מומלץ ובעל ניסיון שיבצע ריסוס של כל השטח הנגוע. כמובן שחשוב לפנות לחברת הדברה מקצועית ומורשית שיודעת מה עושים נגד עש המזון ויכולה לעזור לכם לטפל בבעיה בצורה מקצועית ובטוחה.

בחברת קסם הדברות אנו מספקים שירותי הדברה בפריסה ארצית. נגיע לבצע הדברה בבני ברק, נתניה, רמת השרון ובערים נוספות ברחבי הארץ, ונספק לכם פתרון איכותי עבור כל בעיית מזיקים שיש לכם, לרבות עש המזון.

הדברת עש המזון עם אחריות מלאה ל-6 חודשים!

שירותי הדברת עש המזון מבית קסם הדברות, מספקים לכם אחריות מקיפה למשך 6 חודשים שלמים. הצוות שלנו משתמש בשיטות הדברה מתקדמות, ציוד הדברה חדיש וחומרי הדברה איכותיים וירוקים שעומדים בכל התקנים הנדרשים כדי לספק פתרונות הדברה יעילים מהשורה הראשונה לטפל בכל פינה.

אולם מלבד ההדברה עצמה נגד עש המזון, אנו גם מספקים לכם אחריות לחצי שנה, מה שאומר שאם במסגרת האחריות, עש המזון החליט לחזור אל ביתכם, ומצאתם זכר או סימנים לעש במטבח או עש בארונות מטבח, אנו נגיע לטפל בנכס שלכם בצורה מיידית, ללא עלות נוספת ונעזור לכם להיפטר מהמזיק המטריד בצורה יעילה, כי חשוב לנו לספק לכם תוצאות שיחזיקו מעמד לאורך זמן, כל שכן את התמורה הטובה ביותר להשקעה שלכם.

עש המזון הדברה מקצועית
עש המזון מוגדל (תמונה: Canva Pro)

הדברה עש המזון בגינה ובבית עושים רק איתנו

כאשר מתמודדים עם עש המזון הדברה היא אופציה שיש לשקול, ואם אתם בוחרים להזמין חברת הדברה מקצועית, אנו הכתובת שלכם. קסם הדברות נחשבת לחברה מובילה אשר מתמחה בהדברת סוגים שונים של מזיקים, החל בהדברת פרעושים ועד נמלים, ועם 20 שנות ניסיון בתחום, אנו נביא את המיומנות והידע שלנו לכל משימת הדברה שאנו מבצעים כדי לספק לכם תוצאות מעולות ורמה גבוהה של שקט נפשי.

אנו מספקים שירותי הדברה בפריסה ארצית, נגיע לבצע הדברה בבת ים, ברמת השרון ובנתניה, כשאנו נמצאים מכם במרחק שיחת טלפון אחת, וזמינים עבורכם סביב השעון, עם שירותי הדברה 24/7. מה שאומר שאנו נגיע אליכם בבוקר, בערב, בשבת ובחג כדי להתמודד עם בעיות מזיקים שאי אפשר לדחות אף רגע נוסף. אנו מספקים אחריות בכתב על כל הדברה, יכולים להתמודד עם כל אתגר, ומציעים לכם את כל זה במחירים מהתחרותיים יותר בשוק, מה שהופך את השירותים שלנו לנגישים לכולם.

לבסוף, בקסם הדברות אנו שמים את איכות הסביבה בראש סדר העדיפויות ועובדים עם חומרי הדברה ירוקים שעומדים בכל התקנים, כדי להציע לכם את השירות המקצועי, הבטוח, הזמין והאמין ביותר.

טיפול בעש המזון ב-3 שלבים

טיפול בעש המזון הכרחי, וכדי לראות תוצאות שיחזיקו מעמד עליכם להקפיד על שלושת השלבים הבאים:

שלבי טיפול בעש המזון

אלו השלבים

שלב ראשון: בודקים את ארונות המטבח ומנקים אותם בצורה יסודית.

עליכם להיפטר ממזון נגוע בו אתם מזהים סימנים לעש מזון. מזונות שאינם נגועים יש לאחסן בקופסאות אטומות, ואם ישנו חשד לקיומם של עשים גם ללא סימנים, עדיף לזרוק מאשר להתחרט.
שלב שני: הניחו מלכודות דבק בתוך הארונות, עם פיתיון פרומון שמושך עשים.

מלכודת עש המזון יש להדביק על צידן הפנימי של דלתות ארונות המטבח. ניתן גם לקפל את המדבקות נגד עש המזון לצורת משולש ולהציב בארון, כאשר הפרומון מבלבל את הזכרים ומונע מהם להזדווג עם הנקבות.

שלב שלישי: ריסוס נגד עש המזון

בשלב השלישי מדביר יגיע לבצע ריסוס במטבח ובכל המקומות הנגועים. התרסיס בו עושה שימוש נפטר מהעש המזון בארונות המטבח, אך אינו רעיל לבני אדם.

מלכודת עש המזון - איך היא עובדת?

אם שאלתם את עצמכם איך נפטרים מעש המזון, אחת הדרכים היעילות ביותר היא מלכודת עש המזון. ישנם שני סוגים של מלכודות:

  • מלכודות חשמליות – מלכודות הכוללות מנורות אולטרה סגולות. מלכודות אלו מושכות חרקים מעופפים והן יכולות להשמיד את עש המזון. יחד עם זאת, חשוב לזכור שמלכודות אלו יעילות רק עבור העשים הבוגרים ופחות עבור הזחלים והביצים, כך שלא מחסלות את כל מחזורי החיים של העש.
  • מלכודות פרומון – מלכודות אלו מחקות את ריחה של נקבת העש. תולים אותן על דלתות ארונות המטבח, הזכרים נמשכים אליהן ונלכדים בהם מה שמונע מהם להזדווג עם הנקבה. יחד עם זאת, מלכודת עש המזון עם פרומון אינה מטפלת בנקבות ובזחלים ולכן יש לשלב עם שיטות הדברה נוספות כנגד עש המזון.

מדבקות נגד עש המזון - איך הן עובדות והאם יעילות?

כאשר מתמודדים עם עש המזון איך להיפטר ממנו זו שאלה ראשונה שיש לשאול, ואכן מלכודת לעש המזון נחשבת לאחד האמצעים הפופולריים ביותר. היא מושכת את הזכרים הבוגרים, באמצעות חיקוי ריחן של הנקבות. הזכרים אשר נמשכים למשטח המדבקה, נדבקים וכתוצאה מכך אינם מזדווגים ומתרבים.

האפקטיביות של מלכודת לעש המזון תלויה בכמה גורמים והם: מיקום המדבקה, חומרת ההדברה וסוג העש הספציפי. כאשר יודעים מה עושים וממקמים את המדבקה במיקום אסטרטגי, אפשר להתחיל לצמצם את אוכלוסיית העשים במידה משמעותית. יחד עם זאת, חשוב להבין שמדבקות עש המזון צריכות להיות חלק מתוכנית הדברה כוללת ויש לשלב אותן עם שיטת נוספות כמו ניקיון יסודי, שיפור האחסון, ובמידת הצורך ריסוס.

הדברת עש בארונות מטבח ובבית - כך עושים זאת בפועל

שימוש במלכודת לעש המזון וניקיון יסודי של המטבח יכולים לעזור למגר את הבעיה, אולם כאשר ישנה הדבקה נרחבת, יתכן שחלק מהביצים והזחלים כן ישרדו, מה שיוביל לכך שהבעיה תחזור על עצמה תוך זמן קצר יחסית. לכן חשוב לפנות להדברה מקצועית. בהדברת עש המזון משמידים את העש בכל אחד משלבי מחזור החיים. בנוסף, יש גם אחריות, מה שאומר שאם זיהיתם במסגרת התקופה סימנים לכך שלא כל האוכלוסייה הושמדה אתם יכולים לפנות אלינו ונגיע לבצע שוב טיפול נגד עש המזון במטבח.

באיזה שלב של השנה כדאי לעשות הדברה נגד עש המזון בבית?

באופן כללי מומלץ לשמור על ארונות המטבח נקיים, לארוז את המזון בקופסאות אטומות, ולנקוט בכל אמצעי המנע האפשריים. אם אתם רוצים לבצע הדברה מונעת, הזמן הטוב ביותר הוא האביב, תקופה בה הרבה חרקים מתעוררים מתרדמת החורף ומתחילים להיות פעילים. עם זאת, אם אתם חושדים בכך שיש עש מזון בארונות המטבח, או עש מזון במטבח באופן כללי, עליכם להזמין חברת הדברה.

בקסם הדברות אנו מבצעים הדברה מקצועית בכל הארץ ואם אתם רוצים למנוע מהעש להגיע אל ביתכם, אנו נשמח להגיע אליכם. בין אם אתם זקוקים להדברה בהוד השרון, בתל אביב או בהרצליה, אנו נגיע לכל מקום. בנוסף מלבד הדברה נגד עש המזון, אנו מספקים שירותים נוספים כמו ריסוס נגד ג'וקים, לכידת עכברים ועוד.

כאשר עושים לעש המזון הדברה  - לכמה זמן זה יעיל?

כאשר עושים לעש המזון הדברה יעילותה של ההדברה יכולה להשתנות בהתאם לכמה גורמים כמו חומרת ההדברה, שיטות ההדברה בהן נעשה שימוש, תנאי הסביבה ורמת התחזוקה המונעת. באופן ככלי, כאשר מבצעים הדברה כוללת אשר מטפלת בכל מחזורי החיים של מזיקים אלו, ניתן ליהנות מפתרון ארוך טווח. מה גם שיש לכם אחריות בכתב למשך חצי שנה, אשר תקנה לכם מידה גבוהה של שקט נפשי.

אם אתם רוצים שהטיפול נגד עש במטבח יחזיק מעמד לאורך זמן עליכם לשמור על אמצעי מניעה, ניקיון ואחסון נאותים לאחר הטיפול. ככל שתקפידו על ההנחיות של המדביר, לפני, במהלך ולאחר הטיפול, כך התוצאות ישמרו לאורך זמן רב יותר.

באיזה חומר ריסוס נגד עש המזון מתבצע בדרך כלל?

בדומה להדברת עכברים, גם כאשר מבצעים הדברה לעש מזון ניתן לשלב בין כמה שיטות הדברה כדי להשיג את מידת האפקטיביות הרצויה. אך בעוד שלוכד חולדות מפזר מלכודות או שלוכד פיזית את המכרסמים, כאן משלבים בין מלכודת לעש המזון לבין ריסוס. החומר בו נעשה שימוש הוא חומר ריסוס מיקרוקפסולרי, תכשיר זה נקודתי לטיפול נגד עש במטבח, ואינו מזיק לבני אדם או לבעלי חיים.

בקסם הדברות אנו עושים שימוש בשיטות הדברה ירוקה, אשר אינן רעילות וידידותיות לבני אדם וחיות מחמד. תכשירים אלו יעילים מאוד בטיפול בעש המזון, כאשר הם מכוונים לאוכלוסייה זו בלבד.

האם הדברת עש המזון מסכנת בני אדם ובעלי חיים?

למרות שלא ידוע שעש המזון מסוכן, כן רצוי להרחיק אותו מהמטבח ואנו עושים זאת על ידי שיטת הדברה ירוקה, אשר מהווה סיכון מינימלי לבני אדם ובעלי חיים. במהלך הדברה ירוקה משתמשים בחומרי הדברה ירוקים ולא רעילים, אשר ממוקדים בטיפול בעש המטבח, תוך מזעור הפגיעה בבני אדם ובעלי חיים.

באופן כללי, כאשר ההדברה הירוקה מתבצעת בצורה אחראית ועל ידי מדבירים מורשים, אין שום סיבה לחשוש. המדבירים יודעים כיצד ליישם את החומר בבטיחות, הם מספקים הנחיות ועובדים עם חומרי הדברה שעומדים בכל התקנים הנדרשים. לכן כאשר התהליך מבוצע באחריות, על ידי חברה מקצועית כמו קסם הדברות, ההדברה לא אמורה להוות סיכון.

ניר יזדי מנכ"ל קסם הדברות
כותב המאמר: ניר יזדי

מנכ"ל ובעלים של חברת קסם הדברות. מדביר פעיל ומוסמך למעלה מ-20 שנה, בעל רישיון מספר 2697 . מבצע הדברות לכל סוגי המזיקים עם ציוד וחומרים אשר מאושרים ע"י המשרד להגנת הסביבה. יושרה, מקצועיות, שירות מכל הלב, שמירה על בטיחות בהדברה ועל הסביבה ומחירים הוגנים הם נר לרגליו. תמיד שמח לענות על שאלות ולהעניק ייעוץ ראשוני חינם, ללא כל התחייבות.

מספר רשיון: 2697
הדברת עש המזון
מה תקראו במאמר?

יש לכם שאלה? רוצה להתייעץ?

נשמח לתת לכם מענה מקצועי ומהיר,
חייגו עכשיו:

תשובות לשאלות נפוצות בנושא עש המזון:

למרות שהמחשבה על כך יכולה להיות מעט מטרידה, בפועל גם אם אכלתם בטעות עש המזון בפסטה, אין בכך סכנה בריאותית.

הדברת עש המזון מתבצעת תוך שילוב של שלושה אמצעים, או שימוש בכל אחד מהם לחוד: מלכודות חשמליות, מלכודות פרומון וריסוס נגד עש המזון.

מידע נוסף שעשוי לעניין אותך..
לא נמצאו שירותים
התחלת שיחה
היי :)
איך נוכל לעזור?
דילוג לתוכן