הדברת חדקונית הדקל

מחפשים מדביר מקצועי? השאירו פרטים ונחזור אליכם

הדברת חדקונית הדקל בזול
תוכן עניינים

אצלנו מבצעים הדברת חדקונית הדקל + טיפול מונע

חדקונית הדקל – מי היא? מה הנזק שעושה ולאילו עצים? כיצד מטפלים במפגע ואילו פתרונות ישנם? ומה למשרד החקלאות יש להמליץ?

בין אם אתם מתמודדים עם המזיק ומעוניינים לדעת כמה תעלה הדברה, או סתם מעוניינים לדעת יותר, מוזמנים לפנות אלינו. בקסם הדברות אנו מתמחים בביצוע הדברת חדקונית הדקל ועם 20 שנות ניסיון, אנו נוכל לספק לכם פתרונות שעובדים, במחירים הכי משתלמים!

הדברת חדקונית הדקל עושים רק איתנו!

✔️ הדברת חדקונית הדקל שתפתור את הבעיה ב-100%
 
✔️ הדברה מקצועית על ידי מדביר בעל 20 שנות ניסיון
 
✔️ לסובלים מחדקונית הדקל טיפול מונע שימנע את הישנות המפגע – מומלץ!
 
✔️אפשרות לתחזוקה קבועה במחיר אחיד
 
✔️ בעלי כל סוגי הרישיונות וההסמכות
 
✔️ ביצוע זיהוי חדקונית הדקל באופן מקצועי עוד בטלפון בתמונה
 
✔️ הדברת חדקונית הדקל מחיר הכי משתלם בארץ!
 

להצעת מחיר חייגו עכשיו:

1-700-506-300 ☎️

או שתשאירו פרטים:

מי את חדקונית הדקל?

חדקונית הדקל מהווה איום על עצי דקל בכל רחבי העולם. אם נתקלתם בסימנים שהשאיר המזיק ההרסני הזה, עליכם לפנות למדביר מקצועי שיטפל בכך. חדקונית הדקל היא סוג של חרק השייך למשפחת החיפושיות, אשר מהווה איום משמעותי על עצי דקל במקומות שונים בעולם. הזחלים של חדקונית הדקל, בוקעים מביצים שמוטלות על העץ, חודרים לתוך העץ, יוצרים לעצמם תעלות, וניזונים מחלקו הפנימי. כתוצאה מכך, העץ עשוי לסבול מנזק משמעותי, המבנה שלו יהיה חלש יותר והוא עשוי לקרוס. אם הנגיעות לא יתגלו ויטופלו בזמן הן עלולות להוביל למוות של העץ.

קסם הדברות בעת ביצוע הדברת חדקונית הדקל:

זיהוי חדקונית הדקל ניתן לבצע כך:

זיהוי עץ דקל נגוע עשוי להיות מאתגר, במיוחד בשלבים הראשונים. עם זאת, ישנם כמה סימנים שחשוב לשים לב אליהם:

 • נבילה, צמיחה דלילה של עלים חדשים, עלים לא סימטריים או אכולים בחלקם ושינוי צבע של עלים – העלים של עץ דקל נגוע בחדקונית הדקל עשויים להתחיל לנבול, להתדלדל, להיאכל ולשנות את צבעם. שינוי הצבע נובע מכך שזחלי החדקונית ניזונים מרקמות העץ.
 • חורים, תעלות בגזע העץ ופצעים מדממים – זחלי חדקונית הדקל חודרים לתוך גזע העץ, ויוצרים חורים או תעלות שניתן לראות על פני העץ. ניתן גם לזהות פצעים על העץ בדוגמת שרף חום עם ריח לא נעים. בנוסף, יכול להיות שתראו גם פסולת דמוית נסורת בבסיס העץ או על פני האדמה.
 • נוכחות של חדקוניות בוגרות – בשלבים מתקדמים יותר, ניתן לראות חדקוניות דקל בוגרות מסתובבות על העץ או סביב בסיס העץ. אורכן בדרך כלל נע בסביבות 2-4 ס"מ, צבען אדום עם נקודות שחורות, יש להן חדק בקצה הראש וכנפיים מפוספסות.

אם אתם מבחינים באחד מהסימנים הללו, חשוב לפעול במהירות ולהזמין מומחים להדברת חדקונית הדקל כדי למנוע מהמזיק להתרבות ולהגן על עצי הדקל שלכם.

הדברת חדקונית הדקל מחיר הכי משתלם בארץ!

כאשר מחפשים את הדרך הטובה ביותר להתמודד עם חדקונית הדקל הדברה היא פתרון מעולה ויעיל. כמובן, שבעת הזמנת הדברת חדקונית הדקל מחיר הוא פרמטר חשוב, כאשר לרוב המחיר נקבע בהתאם להיקף הבעיה, מספר העצים הנגועים, גילו וגובהו של העץ ושיטת ההדברה שבחר המדביר. לפניכם הטווחים של המחירים:

שיטת ההדברה

 

העלות

מתי מתאים?

ריסוס

300-400 ₪ לפני מע"מ

כאשר העץ אינו מפיק פירות או מפיק פירות נוי ולא פירות למאכל.

חומר ריסוס כריתת ענפים חולים, טיפול בפצעים בעץ

 1,500-1,600 ₪ לפני מע"מ

כאשר נדרש טיפול משולב ומקיף יותר לעץ נגוע הכולל הדברה וטיפול מונע

טיפול מונע להגנה על העץ

350-600 ₪ לפני מע"מ

טיפול מונע בלבד. המחיר משתנה בהתאם למספר העצים

אם אתם מתמודדים עם חדקונית הדקל טיפול מונע והדברה אלו פעולות שחשוב לבצע. כחברה המתמחה בהדברת מזיקים מכל הסוגים, אנו מספקים מעטפת שירותים במחירים משתלמים, עם אחריות בכתב שכלולה במחיר!

חדקונית הדקל טיפול מונע
צפו בנו בפעולה

לאיזה נזקים גורמת חדקונית הדקל?

טיפול בחדקונית הדקל צריך להתבצע בצורה מהירה ויעילה, מכיוון שהיא עשויה לגרום להמון נזקים, למעשה, חדקונית הדקל האדומה נחשבת לאחד המזיקים ההרסניים ביותר. בין הנזקים שמסוגלת לגרום:

 • מוות של עצים – חדקונית הדקל גורמת נזק לגזע ולענפים של עצי דקל, כמו גם לפנים העץ, מה שיכול להוביל למוות ולכריתה של העץ, במידה והפגיעה לא טופלה בזמן.
 • פגיעה ביבול – כאשר מתמודדים עם חדקונית הדקל טיפול מתאים יהיה חיוני, בעיקר אם מדובר בעץ המניב פירות למאכל. עץ נגוע יניב פחות פירות או פירות קטנים יותר.
 • קריסת עצים – התעלות שחופרים זחלי החדקונית עלולות להחליש את העץ ולגרום לקריסה שלו, מה שעשוי לגרום לנזק משמעותי לרכוש ואף להוות סיכון לחיי אדם.
 • הפסדים כלכליים – ענפים שתלויים בעצי דקל לפרנסתם, עשויים לסבול מנזקים והפסדים כלכליים משמעותיים בעת פגיעה בעצי הדקל.

עם כל כך הרבה נזקים אפשריים, לא מפתיע שכשאר נתקלים בחדקונית הדקל פתרון יעיל ומהיר יכול לספק מענה אמיתי ולעזור להגן על בריאותם של עצי הדקל מפני התפשטות המזיק.

לחדקונית הדקל טיפול מונע שיטות הדברה ביולוגית

טיפול בחדקונית הדקל יכול להיות מאוד מאתגר לאחר שכבר העץ נגוע. לכן, במידה וכבר ביצעתם הדברת חדקונית הדקל או שאתם מעוניינים למנוע את הופעתה, טיפול מונע יהיה הכרחי.

הטיפים הבאים יעזרו לכם למנוע את התפשטות המזיק:

 • גיזום העץ – בחקלאות יש לגזום את כפות התמרים אחת לשנה ובעצי נוי אחת לשנתיים. מומלץ לגזום את העץ בחודשי החורף לאחר שבוצע ריסוס נגד חדקונית הדקל על ידי חברת הדברה מומלצת.
 • ריסוס – יש לבצע ריסוס חדקונית הדקל על כל פצע בעץ ולמרוח משחה בכל מקום שבו בוצע גיזום. יש להקפיד על טיפול חדקונית הדקל בכל עץ נגוע. כאשר מדובר בחדקונית הדקל הדברה היא הפתרון הטוב ביותר. ניתן גם לפזר מלכודות.
 • הדברה ביולוגית – עם השנים נמצא להתמודדות עם חדקונית הדקל פתרון מעולה ויעיל והוא הדברה ביולוגית. סוג זה של הדברה, משתמש באויבים הטבעיים של חדקונית הדקל ובאמצעות החדרתם לתוך העץ, הם פוגעים במזיק עצמו ובכך "מדבירים" אותו על ידי כך שחודרים למערכת הדם שלו.
חדקונית הדקל פתרון מלא
לקסם הדברות פתרון מלא לחדקונית הדקל

איך תבוצע נגד חדקונית הדקל הדברה מקצועית שלנו?

עם ניסיון של 20 שנים בתחום, אנו יודעים שהדברת חדקונית הדקל יכולה להתבצע במגוון דרכים, כאשר במקרה של חדקונית הדקל, טיפול מונע יהיה הכרחי. הדברת חדקונית הדקל מתבצעת במספר דרכים. אנו נגיע אליכם, בכל מקום בו אתם נמצאים, עם כל הציוד והכלים, נאבחן את היקף הבעיה, ונבחר בשיטת ההדברה הרצויה, בין אם ריסוס, בין אם פיזור מלכודות, בין אם הדברה ביולוגית, בין אם טיפול וכריתת חוטרים נגועים, ובין אם שילוב של כמה שיטות בו זמנית.

נגד חדקונית הדקל פתרון קיים ועובד ב-100% – ולנו יש אותו!

קסם הדברות זו חברה מומחית ובעלת ניסיון של 20 שנים בתחום הדברת חדקונית הדקל. המדבירים שלנו יספקו לכם פתרון מלא וטיפול בחדקונית הדקל שיפתור את הבעיה לחלוטין. אנו כל כך בטוחים באיכות השירות שמציעים לכם, עד שמספקים כתב אחריות ביד. תקופת האחריות תלויה בשיטת ההדברה שבוצעה ובמספר העצים שהדברנו, ואנו לא ננוח עד שנספק לכם פתרון של מאת האחוזים, כך שתוכלו להיפטר מהמזיק ולא לסבול ממנו שוב בעתיד.

באיזה חומר הדברה נגד חדקונית הדקל לרוב משתמשים?

חומר הדברה נגד חדקונית הדקל נבחר בהתאם לסוג העץ ושיטת העבודה של המדבירים, אלו החומרים העיקריים שבהם נעשה שימוש.

 • חומר הדברה כימי – ישנם סוגים שונים של קוטלי חרקים אשר משמשים להדברת חדקונית הדקל. ישנם חומרי הדברה אשר קוטלים הן את החרק הבוגר והן את הזחל, בעוד שיש חומרים אשר קוטלים את הזחלים בלבד.
 • חומר הדברה ביולוגי – כאן נעשה שימוש בריסוס אורגניזמים חיים אשר מוחדרים לעץ ותוקפים את חדקונית הדקל באופן נקודתי. הם עושים זאת על ידי כך שמעבירים אליה חיידקים שפוגעים בה בצורה ספציפית.

איך נראה זחל חדקונית הדקל?

מעגל החיים של חדקונית הדקל הוא זחל, גולם ובוגרת, כאשר ניתן לזהות את שלב החיים בו נמצאת בהתאם למראה שלה. בניגוד לחדקונית הבוגרת, אשר צבעה אדום עם נקודות שחורות ויש לה כנפיים מפוספסות, צבעיו של הזחל נעים בין לבן לצהוב, אין לו רגליים, ראשו בצבע חום כהה ויש לו לסת חזקה המאפשרת לו לחדור עד לעומק העץ.

אם אתם לא בטוחים בזיהוי חדקונית הדקל תמונות יכולות לעזור. תוכלו לבצע חיפוש בגוגל עם הביטוי "חדקונית הדקל תמונות" או להשתמש במגדיר שיעזור לכם עם זיהוי חדקונית הדקל יותר טוב, כך שתוכלו להזמין חברת המומחית להדברת המזיק.

חדקונית הדקל משרד החקלאות
כך נראית חדקונית הדקל - דומה מאד לחיפושית

ריסוס חדקונית הדקל – עם אילו חומרים הוא מתבצע?

ריסוס של חדקונית הדקל מתבצע על ידי חומרי ריסוס שמאושרים ומומלצים על ידי משרד החקלאות. חומרים אלו מיועדים להדברת חרקים, לרבות חדקונית הדקל, וגם יהיו יעילים כנגד מזיקים אחרים לעצי דקל כמו כנימות או קרנפית הדקל.

האם ריסוס נגד חדקונית הדקל מסכן את העץ?

התשובה פשוטה והיא לא. ריסוס נגד חדקונית הדקל אינו מסכן את העץ, למעשה, ההפך הוא הנכון, הזנחת העץ והיעדר טיפול הם אלו שיפגעו בעץ ואף יכולים להוביל לפגיעה משמעותית בעץ שלכם. כאשר מתמודדים עם חדקונית הדקל טיפול מהיר הוא לא פחות מהכרחי ויקבע אם ניתן להציל את העץ. מעבר לכך, עליכם להקפיד לבצע טיפול מונע כדי למנוע את ההידבקות. חדקונית הדקל מתרבה בקצה מסחרר, מה שעשוי לפגוע בעצי דקל נוספים ולגרום להמון נזקים ללא טיפול.

כמה דחוף להזמין הדברת חדקונית הדקל כשמזהים אותה?

חדקונית הדקל מסוגלת לגרום נזק רב לעצי דקל, כל שכן למטעים. לכן, במידה ומזהים אותה יש לפעול במהירות ולתאם הדברה מקצועית כמה שיותר מהר. למעשה, ההמלצות הן להקפיד לבצע טיפול מונע ואם אתם מעוניינים להימנע מבעוד מועד ממפגע חדקונית הדקל משרד החקלאות פרסם המלצות להתמודדות עם חדקונית הדקל במטעים מסחריים.

למפגע חדקונית הדקל משרד החקלאות מפרסם הוראות לטיפול:

ניתן לבצע טיפול מונע בחדקונית הדקל משרד החקלאות מפרסם הנחיות מאוד מפורטות לגבי אופן הטיפול הרצוי:

 • טיפולי סניטציה למטעים – התייחסות לשיטת ההשקיה המומלצת, סילוק עשבייה, הקמת מטעי זכרים ומטעי נקבות בנפרד, שיטות גיזום, פעולות שיש לבצע לאחר הגיזום, טיפולים שוטפים של הדברת חדקונית הדקל ועוד. ההמלצה היא לבצע את הפעולות בחורף.
 • חיישנים לזיהוי חדקונית הדקל – ישנם חיישנים שבכוחם לזהות פעילות ונוכחות של חדקונית הדקל האדומה. משרד החקלאות ממליץ להתקין חיישנים כאלו במטע, ובמידה וישנו חיווי לנוכחות של חדקונית הדקל יש לבצע טיפול לעץ באופן פרטני.
 • הפרדה בין מטעים אורגניים ללא אורגניים – הטיפוס במטעים לא אורגניים כולל ריסוס של חדקונית הדקל באמצעות חומר ריסוס נגד חדקונית הדקל וביצוע טיפולי מניעה לצד טיפולי תגובה עבור עצים נגועים. במטעים אורגניים יש לבצע את פעולות הסניטציה המומלצות ולרסס את העץ עם חומר הדברה ביולוגי.

חוטרים שהוסרו מעצים נגועים או עצים שנפלו כתוצאה מנגיעות של חדקונית יש לרסק באופן מלא או לשרוף.

השאירו פרטים לקבלת שירות:

תשובות לשאלות נפוצות בנושא טיפול בחדקונית הדקל:

למניעת התרבות חדקונית הדקל מומלץ לבצע טיפולים מונעים מדי 3-4 חודשים, בהתאם להמלצות משרד החקלאות, ולהישאר בקשר עם חברת ההדברה.

אם אתם חושדים שישנן נגיעות של חדקונית הדקל בעצי הדקל שלכם, חיוני לפעול במהירות למניעת התפשטות המזיק. רצוי לפנות לאנשי מקצוע מיומנים, ויפה שעה קודם.

כל אחד יכול לקנות חומרי הדברה. יחד עם זאת, מדבירים שאינם מוסמכים עלולים לגרום נזק בלתי הפיך לסביבה, לדיירים ולעצמם.

המדבירים בקסם הדברות הנם מוסמכים ומורשים, אתם יכולים להיות רגועים לגבי בטיחותכם, ולגבי פתרון הבעיה שממנה אתם סובלים.

מחפשים מדביר מקצועי? חייגו עכשיו לקסם הדברות! ותקבלו פתרון מהיר וחד משמעי!

מדבירים מורשים:

מדביר מוסמך ניר יזדי

מהעיתונות:

מעריב
מידע להעשרה מהאתר:
הדברת כיני יונים
הדברת מזיקים
protoblo_admin
הדברת כיני יונים

אם חשבתם שיונים הם מטרד מרעיש ומציק לאדם האורבני – אתם לא מאוד טועים. אלא מה, שזה לא מסתכם רק ברעש והנוצות שהיונה מביאה עמה.

קרא עוד »
הדברת דבורים וצרעות בזול
הדברת מזיקים
protoblo_admin
הדברת דבורים

הדברת דבורים בבית ובגינה שתפתור את הבעיה ב-100%! כולנו מכירים דבורים, יודעים לזהות אותן, לפחד מהן כשצריך, ממה הן ניזונות ואפילו להתחפש אליהן בפורים. כמו

קרא עוד »
הדברת רימות
הדברת מזיקים
protoblo_admin
הדברת רימות

  למה להזמין הדברת רימות? הרימות או בשמן העממי ״תולעים״, הן מסוג החיות שלצערנו כולנו נתקלנו בהן. בבית, בחצר, או אפילו על חיית המחמד –

קרא עוד »
הדברת כנימות
הדברת מזיקים
protoblo_admin
הדברת כנימה קמחית

הדברת כנימות שתשים סוף למפגע ב-100%, באחריות! אם אתה גנן או אדם שיש לו גינה יפה וצמחיה מטופחת, אתה צריך להרגיש מאוד מאוים מכנימות. הכנימות

קרא עוד »
הדברת צרעות בבית ובגינה
הדברת מזיקים
protoblo_admin
הדברת צרעות

הדברת צרעות בבית ובגינה שתפתור את הבעיה ב-100%! כולנו שמענו על צרעות, אבל מה אנחנו באמת יודעים עליהן? איזה נזק הן גורמות? האם צריך והכרחי

קרא עוד »
הדברת תיקן גרמני במקצועיות
הדברת מזיקים
protoblo_admin
הדברת תיקן גרמני

הדברת תיקן גרמני בבית ובגינה שתפתור את הבעיה ב-100%! תיקנים גרמניים אלו חרקים ידועים לשמצה, ומבין הסוגים שהכי קשה להדביר, בגלל שהם חסינים לחומרי הדברה

קרא עוד »
הדברת תיקן פסים
הדברת מזיקים
protoblo_admin
הדברת תיקן פסים

הדברת תיקן פסים? שירותי הדברה ירוקה לכל סוגי התיקנים והמזיקים כולל כתב אחריות! ✔️שירות מקצועי מא' – ת'. ✔️ שימוש בחומרים נטולי ריח וכימיקלים. ✔️צוות

קרא עוד »
הדברת נדלים בבית ובגינה
הדברת מזיקים
protoblo_admin
הדברת נדלים

הדברת נדלים בבית ובגינה שתפתור את הבעיה ב-100%! מזיקים יכולים להפוך לאורחים ממש לא רצויים בבית, לגרום לאי נוחות ואפילו ליצור סיכונים בריאותיים פוטנציאליים. ישנם

קרא עוד »
הדברת תיקן אמריקאי מקצועית
הדברת מזיקים
protoblo_admin
הדברת תיקן אמריקאי

הדברת תיקן אמריקאי בבית ובגינה שתפתור את הבעיה ב-100%! ג'וק אמריקאי הוא אחד החרקים הנפוצים ביותר בישראל, וכמעט שאין בית או עסק שלא ייתקל בו.

קרא עוד »
הדברת קרציות
הדברת מזיקים
protoblo_admin
הדברת קרציות

״קרצייה״ נהפכה להיות מילה נרדפת למישהו שהוא מציק, נטפל ונדבק. אך למי שיש כלב יודע על בשרו (ועל בשר כלבו) כי הקרצייה היא הרבה מעבר

קרא עוד »
הדברת זחלים
הדברת מזיקים
protoblo_admin
הדברת זחלים

כולנו יודעים שכל פרפר יפה ומרהיב מתחיל את חייו בתור זחל. אגדות רבות נכתבו בנושא, ותמיד סופו של הזחל הוא טוב ויפה – הוא נהפך

קרא עוד »
הדברת נמלי אש
הדברת מזיקים
protoblo_admin
הדברת נמלי אש

הדברת נמלי אש? שירותי הדברה לנמלים ונמלי אש יסודיים ובטוחים 24 שעות! ✔️ מקצוענים בהדברה ירוקה ובטוחה לסביבת הבית. ✔️ מחירים משתלמים במיוחד + אחריות

קרא עוד »
הדברת פשפש הכותנה
הדברת מזיקים
protoblo_admin
הדברת פשפש הכותנה

פשפש הכותנה הוא בן למשפחת הפשפשים, כאשר להבדיל משאר הפשפשים הוא מזיק בעיקר לצמחי הכותנה. הצוות של קסם הדברות מתמחה בהדברת פשפש הכותנה. אנו מתמחים

קרא עוד »
הדברת דג הכסף
הדברת מזיקים
protoblo_admin
הדברת דג הכסף

מי הוא דג הכסף ולמה להזמין הדברת דג הכסף? דג הכסף (או בשמו המדעי – זנב-זיף כספי) הוא חרק קטן וחסר כנפיים אשר צבעו בהיר

קרא עוד »
הדברת תהלוכן אורן
הדברת מזיקים
protoblo_admin
הדברת תהלוכן האורן

תהלוכן האורן הוא אחד הזחלים הנפוצים בישראל אך משום מה הוא כמעט ואינו מוכר. וודאי ראיתם אותו הרבה, אך כנראה שלא שמעתם עליו או שלא

קרא עוד »
מדביר תולעי עץ

במאמר הבא נתמקד בתולעת עץ וננסה להסביר מה עומד מאחורי המזיק הזה. למה מומלץ לקרוא למדביר תולעי עץ מקצועי וכיצד ניתן לטפל בו. תולעי עץ?

קרא עוד »
הדברת אורי כדורי
הדברת מזיקים
protoblo_admin
הדברת אורי כדורי

הדברת אורי כדורי? אחד החרקים (או יותר נכון, ״פרוקי רגליים״) החביבים ביותר שיש בישראל ושכולנו מכירים מהילדות נקרא ״אורי כדורי״. שמו בעגה המדעית הוא ״טחבית״,

קרא עוד »
הדברת חיפושית הזבל
הדברת מזיקים
protoblo_admin
הדברת חיפושית זבל

מיהי חיפושית הזבל? ולמה לצריך לקרוא להדברת חיפושית זבל? כנראה שאין חיה עם שם יותר מסגיר ומשעשע כמו ״חיפושית זבל״. חיפושית זבל, כשמה כן היא,

קרא עוד »
הדברת נמלים ברכב
הדברת נמלים
protoblo_admin
הדברת נמלים ברכב

אם חשבתם שהתפשטות נמלים בבית זה סיוט, וודאי לא נתקלתם בהתפשטות נמלים ברכב שלכם. נמלים ברכב זו בעיה מטרידה ומעצבנת שלמרבה הצער חלק מבעלי הרכב

קרא עוד »
הדברת נמליים מעופפות עם כנפיים
הדברת מזיקים
protoblo_admin
הדברת נמלים מעופפות עם כנפיים

נמלים מעופפות עם כנפיים? איך להיפטר מהנמלים המציקות האלו? עם קסם הדברות! ✔️ מותאם למגזר העסקי ולחברות. ✔️ניתן לתאם איתנו שירותי הדברה קבועים על בסיס

קרא עוד »
הדברת ברחשים
הדברת מזיקים
protoblo_admin
הדברת ברחשים

אף אחד לא סובל את הברחשים, הזבובים הזעירים שיכולים לעקוץ בני אדם, חיות מחמד ובעלי חיים. כשמדובר בהדברת ברחשים יש צורך בשימוש אמצעים מתקדמים להדברה

קרא עוד »
הדברת זבובונים
הדברת מזיקים
protoblo_admin
הדברת זבובונים

אם ראיתם זבובים קטנים במטבח שלכם, כנראה שהם זבובי פירות, המכונים גם זבובונים. הדברת זבובונים של קסם הדברות פועלת ב-2 מישורים: טיפול ריסוס והדברה מתקדם

קרא עוד »
הדברת עקרבים
הדברת מזיקים
protoblo_admin
הדברת עקרבים

הדברת עקרבים? אל תנסו להדביר בעצמכם! השאירו לנו את העבודה המסוכנת. ✔️ מכירים את כל סוגי המזיקים ✔️ מגיעים עד בית הלקוח בפריסה ארצית רחבה.

קרא עוד »
הדברת פסוקאים
הדברת מזיקים
protoblo_admin
הדברת פסוקאים

אנשים רבים לא מבינים שיש להם בעיית פסוקאים עד שהבית כבר מלא בהם. פסוקאים מכונים "כיני ספרים". הם אינם כינים, אך אכן נמצאים בסביבת ספרים.

קרא עוד »
הדברת קרדית האבק
הדברת מזיקים
protoblo_admin
הדברת קרדית האבק

הדברת קרדית האבק? כולנו מכירים מישהו שאלרגי לקרדית האבק, וזהו אכן אחד הגורמים העיקריים לתגובות אלרגיות בבני אדם ברחבי העולם. הדברת קרדית האבק? צרו קשר

קרא עוד »
הדברת פשפש הברונזה
הדברת מזיקים
protoblo_admin
הדברת פשפש הברונזה

הדברת פשפש הברונזה? שירותי הדברה ירוקה לכל סוגי הפשפשים כולל פשפש הברונזה! ✔️ שירות סביב השעון. ✔️ שירות 24 שעות בפריסה ארצית. ✔️תעודת אחריות על

קרא עוד »
הדברת פרעוש החתול
הדברת מזיקים
protoblo_admin
הדברת פרעוש החתול

מי אתה פרעוש החתול? הכל היה יותר קל אם החתול שלכם היה יודע לדבר אבל עד אז, הזמינו קסם הדברות!  ✔️מתאים לכל סוגי החתולים. ✔️הדברה

קרא עוד »
הדברת יתוש הנמר האסייתי
הדברת מזיקים
protoblo_admin
הדברת יתוש הנמר האסייתי

יתושים עלולים לגרום להדבקה של מחלות רבות ואף אקזוטיות: מלריה, קדחת, זיקה. ובדיוק מסיבות אלו, הדברת יתוש הנמר האסייתי צברה תאוצה בשנים האחרונות. יתוש הנמר

קרא עוד »
הדברת זבוב הבית
הדברת מזיקים
protoblo_admin
הדברת זבוב הבית

״זבוב הבית״ הוא כינוי לזבוב המצוי הנמצא אצל כולנו בבתים חדשות לבקרים. הוא מגיע כמו בן בית, ומציק כמו אורח בלתי רצוי, הדברת זבוב הבית

קרא עוד »
הדברת תיקן מזרחי
הדברת מזיקים
protoblo_admin
הדברת תיקן מזרחי

הדברת תיקן מזרחי? תיקנים, או בשמם העממי – ג'וקים, הם מזיקים שאף אחד לא אוהב, ואף אחד לא רוצה למצוא מסתובבים בבית שלו. אך כמה

קרא עוד »
הדברת נמלים במטבח

הדברת נמלים במטבח שתפתור את הבעיה ב-100%! נמלים הן חיות מאוד נחושות, אשר מקדישות את כל המשאבים שלהן למציאת מזון והבאתו לקן. זו הסיבה שנראה

קרא עוד »
הדברת חיפושיות
הדברת מזיקים
protoblo_admin
הדברת חיפושיות

הדברת חיפושיות? שימו סוף לחיפושיות ולנזקים! טיפול מונע לטווח ארוך כולל חיטוי משטחים. ✔️ הדברה ירוקה מותאם גם לבעלי חיים בבית. ✔️ שירות מקצועי בפריסה

קרא עוד »
הדברת ג'וקים מקצועית
הדברת מזיקים
protoblo_admin
הדברת ג'וקים

הדברת ג'וקים עם אחריות לפתרון מלא ב-100%! על פני כדור הארץ קיימים לא פחות מ- 4,500 סוגי ג׳וקים, אך רק חלקם מטרידים אותנו בסביבת המגורים

קרא עוד »
הדברת זבובים בגינה ובבית
הדברת מזיקים
protoblo_admin
הדברת זבובים

הדברת זבובים בבית ובגינה שתפתור את הבעיה ב-100%! בכל הנוגע לזבובים, העולם מתחלק לשניים – כאלו שעבורם זבובים הם מטרד, וכאלו שעבורם זבובים הם מטרד

קרא עוד »
הדברת חרקים
הדברת מזיקים
protoblo_admin
הדברת חרקים

הדברת חרקים ? כנראה שאתם ממש צריכים אותנו: למצוא חרקים בבית זה אחד הדברים המטרידים שיש. בין אם זה ג׳וק, פשפש או סתם חרק שאנחנו

קרא עוד »
הדברת טרמיטים
הדברת מזיקים
protoblo_admin
הדברת טרמיטים

הדברת טרמיטים עם 5 שנות אחריות והתחייבות לפתרון מלא טרמיטים הם דוגמה מצוינת לכלל 'הגודל לא קובע'. זהו חרק זעיר במיוחד, כזה שאי אפשר כמעט

קרא עוד »
הדברת יתושים בחצר ובבית
הדברת מזיקים
protoblo_admin
ריסוס נגד יתושים

הדברת יתושים בבית ובגינה שתפתור את הבעיה ב-100%! ים, שמש, אבטיח, טיולים ולימונדה צוננת הם דברים נפלאים שמביא עמו הקיץ. אך לצד כל השמחה והכיף,

קרא עוד »
הדברת מעופפים
הדברת מזיקים
protoblo_admin
הדברת מעופפים

יש כמה מיני חרקים מעופפים שמטרידים אותנו באופן קבוע בביתנו, כאשר הבולטים ביותר ביניהם הם הזבוב, העש והיתוש. הדברת מעופפים זה לא עסק למתחילים! ישנם

קרא עוד »
הדברת עכבישים
הדברת מזיקים
protoblo_admin
הדברת עכבישים

מבין כל החרקים והג׳וקים שנמצאים אצלנו בבית או במשרד במקרים של הדברת עכבישים דרוש יותר מקצת "אומץ". יתרה מכך, אנו ממליצים לקרוא למומחה ולא לקחת

קרא עוד »
הדברת עש
הדברת מזיקים
protoblo_admin
הדברת עש

אם יש חיה מזיקה אך חמודה שמסתובבת בבית, היא ללא ספק עש. ✔️ הדברת עש? בקסם הדברות מתמחים באיתור וטיפול ב"עש הבגדים"! ✔️  מגיעים עד

קרא עוד »
הדברת פרעושים בבית ובגינה
הדברת מזיקים
protoblo_admin
הדברת פרעושים

הדברת פרעושים בבית ובגינה שתפתור את הבעיה ב-100%! אין דבר מתגמל יותר מאשר לגדל חיות מחמד, אך חיות המחמד האהובות שלנו יכולות להביא איתן פרעושים

קרא עוד »
הדברת פשפש המיטה מחיר פצצה
הדברת מזיקים
protoblo_admin
הדברת פשפש המיטה

הדברת פשפש המיטה עם אחריות לפתרון מלא! פשפש המיטה הוא חרק קטן אבל בעל תיאבון גדול. הנוכחות שלו בחדר השינה או בכל מקום אחר בבית

קרא עוד »
הדברת פשפשים מחיר זול
הדברת מזיקים
protoblo_admin
הדברת פשפשים

הדברת פשפשים בבית ובגינה שתפתור את הבעיה ב-100%! פשפשים בבית ובגינה יכולים להיות מאוד מעיקים, ולהשפיע על איכות החיים שלכם במידה משמעותית. בעוד שטיפול בפשפשים

קרא עוד »
הדברת תולעים
הדברת מזיקים
protoblo_admin
הדברת תולעים

הדברת תולעים? שירותי הדברה ירוקה לכל סוגי התולעים כולל אחריות על העבודה! ✔️ הדברה ירוקה מאושרת על ידי המשרד להגנת הסביבה ✔️ שירות אקספרס מהיר

קרא עוד »
לחץ כאן
שקופית קודמת
שקופית הבאה
שלחו לנו וואטסאפ