הדברה אקולוגית

מחפשים מדביר מקצועי? השאירו פרטים ונחזור אליכם

הדברה אקולוגית
תוכן עניינים

הדברה אקולוגית של קסם הדברות פועלת ב2 מישורים: הדברה ללא כימיקלים וטיפול מונע לטווח ארוך!

✔️ מתמחים בכל סוגי ההדברות.

✔️ הסמכות של המשרד להגנת הסביבה!
 
✔️ הדברה ירוקה מקצועית ומתקדמת.
 
✔️ שימוש בחומרים ידידותיים לסביבה.
 
✔️ שירות הדברה אקולוגית 24 שעות.
 
✔️ כתב אחריות על העבודה.
✔️ שירות 360 כולל חיטוי.

להצעת מחיר חייגו עכשיו:

1-700-506-300 ☎️

מתקשה להתמודד עם מזיקים בביתך? תוהה כיצד תצליח להשתלט על המטרד שמביאים איתם החרקים הקטנים האלה? ובכן, מאמר זה מציע כמה פתרונות הדברה אקולוגיים שיעזרו לכם לנהל אותם בצורה בטוחה וידידותית לסביבה, וכן את שירותי חברת קסם הדברות שמספקת הדברה אקולוגית.

למה הדברה אקולוגית?

הדברה היא פעילות שקיימת בחיינו שנים רבות, והיא לא תעזוב אותנו בקרוב. בני אדם תמיד יצטרכו לשלוט ולהיפטר ממזיקים שברוב המקרים פוגעים באיכות חייהם. ישנם אמצעים שונים להתמודדות עם מזיקים, אך הדברה אקולוגית היא הדרך להתחשב בטבע בזמן שעושים זאת. 

בהתאם לחומרת הנזק שנגרם על ידי המזיקים, כבני אדם, אנו נוטים להסתגל לטקטיקות שונות בכדי לטפל בחרקים הקטנים הללו. בשטחים חקלאיים המזיקים הם החרקים, המכרסמים ושאר בעלי החיים שתוקפים את הגידולים, את בעלי החיים ואת האוכל שלנו.

באזורים העירוניים, המזיקים כוללים מכרסמים, חרקים, עופות או כל חיה אחרת שמסתובבת בביתנו, ניזונה מהאוכל, ופוגעת ברכוש שלנו. 

מה זה בכלל הדברה?

הדברה היא שליטה על בעלי חיים מזיקים שמשפיעים לרעה על חיי האדם. אורגניזמים אלה ניזונים מצמחים, בעלי חיים ורכוש אחר העשוי להיות חשוב לנו עבור פעילות חברתית ומחייה.

לפיכך השליטה שלהם היא קריטית עבורנו בכדי למנוע הרס שיכול להיגרם מרעב או מחלות.

אמצעי ההדברה השונים נעים בין סובלנות, הרתעה ושליטה. לכל האמצעים הללו יש השפעות שונות על הסביבה. ניתן לשלוט על המזיקים על ידי ניסיונות הרחקה, דחייה, אמצעים כימיים או על ידי גירוש פיזי.

במקרים מסוימים ניתן להשתמש גם בשיטות בקרה ביולוגיות, כגון עיקור של בעלי החיים. שיטות הדברה אקולוגיות הן הדרכים הנכונות ביותר, גם מבחינה סביבתית. אך מה המשמעות של הדברה אקולוגית?

מה היא הדברה אקולוגית?

זוהי גישה ירוקה המשמשת לשימוש בכוחן של מערכות הטבע לתמיכה עבור בקרה על כמויות המזיקים ושיפור הייצור החקלאי. שיטת ההדברה הידידותית לסביבה מנסה להבטיח שמספר המזיקים יישאר ברמות שניתן לשלוט עליהן. דבר זה עוזר ליצור איזון בין שליטה במזיקים לבין שמירה על הסביבה.

כשמדובר בבתים שלנו ובשטחים החקלאיים של אלו מאיתנו שעוסקים בכך, אנו יכולים לנסות ככל האפשר להשתמש באמצעי הדברה ידידותיים לסביבה כדי לשמור על סביבה ראויה למגורים, ולא מלאה בחומרים כימיים. ניתן להשתמש עבור כך ברכיבים טבעיים כגון שמנים טבעיים, תמציות צמחים ומינרלים.

דרכי הדברה אקולוגיים

  1. חומרי הדברה טבעיים – 

מנטה, בזיליקום, לבנדר, רוזמרין ועשבי תיבול אחרים עובדים ממש כהדברה טבעית. שתילת הצמחים הללו בגינה שלך לא רק תעזור להרחיק את המזיקים, אלא שגם תוכל להשתמש בצמחי מרפא אלה גם כדי להדביר מזיקים בתוך הבית.

צמחי מרפא הם דבר שאנשים רבים משתמשים בו כצמחיה נלווית לשימוש בגינות ירק ובכל רחבי החצר. אך מטרתם כפולה: למשוך חרקים מועילים ולהרתיע מזיקים. אם אתה לא רוצה שיהיו לך צמחים נלווים בגינה שלך, ובכל זאת תרצה למנוע ממזיקים להיכנס לחצר, נסה לשתול כמה מאלה: פטוניות, חרציות, לימונית, תלתן, אקליפטוס, לבנדר או ציפורני חתול.

  1. תבל את אדן החלון שלך

בעוד שרוב האנשים מתבלים את האוכל שלהם בכדי שיהיה לו טעם טוב יותר, ידוע כי סוגי תיבול מסוימים פוגעים למדי בחרקים. קינמון, פפריקה, מלח, פלפל שחור ותבלינים אחרים עובדים טוב מאוד כהרתעת מזיקים. עליכם פשוט לפזר מעט תבלינים בשורה לאורך אדן החלון. 

כדאי גם לשים קצת קינמון, עלי דפנה או ציפורן בשקיות קטנות ולהניח בארונות, במדפי ספרים או במקומות אחרים ברחבי הבית בהם מצאתם מזיקים שונים. 

  1. נקו עם חומץ ושמנים אתרים

ניקוי הוא אחד הצעדים החשובים ביותר בתהליך החרקת המזיקים. במקום להביא חומרי ניקוי עמוסים ברעלים או מלאים בכימיקלים, אנו ממליצים לך לבצע את רוב הניקיון שלך עם מוצרים טבעיים.

אם אין לך שמנים אתרים, אל תדאג. ניתן להוסיף קליפות פרי הדר למיכל זכוכית או צנצנת, ואז לכסות בחומץ ולתת לו לשבת במקום קריר ויבש במשך כמה שבועות. לאחר מכן תוכלו לסנן את התמיסה, להוסיף מעט מים ולהשתמש בהם כחומר מנקה וחומרי ניקוי טבעי.

ניקוי עם חומץ ו / או שמנים אתרים מסיר שרידי מזון וריחות כך שהחרקים לא ימצאו סיבה להישאר. ניגוב חלונות באופן קבוע עם שמן אקליפטוס או שמן ציפורן הוא דרך נוספת לסלק שבילי נמלים ולהרחיק מזיקים. עבור עכבישים כדאי לנסות ריסוס שום. 

  1. השתמש בזבל להרחקת מזיקים

במקום לזרוק את קליפות התפוז, שאריות הקפה וקליפות המלפפון, מדוע שלא תשתמשו בזבל הזה?

בנוסף לשימוש בקליפות תפוזים או לימונים ליצירת תרסיס ניקוי הדרים, ניתן לחתוך קליפות אלו (ואפילו קליפות בננה) ולהוסיף אותן ישירות לגינה שלך כדי לעזור להפרות את צמחיך, וגם להשתמש בהם כקוטל חרקים טבעי. ניתן להניח קליפות הדרים על השיש ועל אדני החלונות כדי להרחיק את המזיקים. ניתן גם  לקצוץ את שאריות בצל, להוסיף אותו למים ולהניח אותו בשטח פתוח כדי להדוף יתושים באופן טבעי.

קפה טחון פולט ריח חזק מאוד, אפילו חזק יותר ברגע קלייתו. למרבה המזל, מזיקים רבים לא אוהבים את הריח הזה. לכן, במקום לזרוק אותם, תוכלו להשתמש בהם בכדי לעזור להדוף נמלים, יתושים, צרעות, דבורים וחרקים אחרים. 

קסם הדברות

כל השיטות שפירטנו כאן הן דרכים טובות למנוע הגעת מזיקים, אך לא תמיד יכולות לעשות את העבודה בצורה הטובה ביותר. אנו קסם הדברות משתמשים בשיטות הדברה אקולוגיות שיעזרו להרחיק את המזיקים הקיימים, וגם למנוע את הגעתם של כאלו חדשים. החל מריסוס לגינה, הדברה למזיקים ולכידת עכברים, תוכלו לסמוך עלינו כי נעשה את העבודה בצורה המקצועית ביותר, והכי ידידותית לסביבה. 

כל אחד יכול לקנות חומרי הדברה. יחד עם זאת, מדבירים שאינם מוסמכים עלולים לגרום נזק בלתי הפיך לסביבה, לדיירים ולעצמם.

המדבירים בקסם הדברות הנם מוסמכים ומורשים, אתם יכולים להיות רגועים לגבי בטיחותכם, ולגבי פתרון הבעיה שממנה אתם סובלים.

מחפשים מדביר מקצועי? חייגו עכשיו לקסם הדברות! ותקבלו פתרון מהיר וחד משמעי!

מדבירים מורשים:

מדביר מוסמך ניר יזדי

מהעיתונות:

מעריב
מידע להעשרה מהאתר:
הדברה בטוחה לבעלי חיים ותינוקות
סוגי הדברה
protoblo_admin
הדברה בטוחה

הדברה בטוחה לכל סוגי המזיקים ע"י מדבירים מורשים! מהי הדברה בטוחה? האם הדברה בטוחה לתינוקות? האם הדברה בטוחה לבעלי חיים? מהי המשמעות של הדברה ירוקה

קרא עוד »
הדברה ידידותית לסביבה
סוגי הדברה
protoblo_admin
הדברה ידידותית לסביבה

הדברה ידידותית לסביבה בקסם הדברות כשמה כן היא דואגת לתנאי הסביבה ומאושרת על ידי המשרד להגנת הסביבה, הרימו טלפון! ✔️ ייעוץ ראשוני ללא עלות! ✔️

קרא עוד »
הדברה אורגנית
סוגי הדברה
protoblo_admin
הדברה אורגנית

אם גן הירק שלך מוצף במזיקים, הצעד הראשון הוא לזהות את הפולש. צלם תמונה של המזיק והשווה לתמונות דומות באינטרנט, או פנה לחברת הדברה מקצועית

קרא עוד »
הדברה ביולוגית
סוגי הדברה
protoblo_admin
הדברה ביולוגית

הכל על הדברה ביולוגית ומחירים מיוחדים   ✔️ ייעוץ ראשוני ללא עלות. ✔️שירות אקספרס בכל הארץ.   ✔️מתמחים בכל סוגי המקקים והחרקים.   ✔️ביצוע עבודה

קרא עוד »
הדברה חקלאית
סוגי הדברה
protoblo_admin
הדברה חקלאית

הדברה חקלאית מותאמת לפירות וירקות ולתבואה באדמות חקלאיות וללא כל חשש! ✔️ ייעוץ מומחים ללא עלות טרם הזמנה של מדביר. ✔️שירות 360 המאפשר תוספת של

קרא עוד »
הדברה ירוקה במרכז ובצפון
סוגי הדברה
protoblo_admin
הדברה ירוקה

הדברה ירוקה – מה זה בכלל? מה זה הדברה ירוקה, האם יש דבר כזה הדברה ירוקה בלי ריח שבאמת עובדת כמו שצריך, איך משתמשים בה

קרא עוד »
לחץ כאן
שקופית קודמת
שקופית הבאה
שלחו לנו וואטסאפ