להזמנת מדביר מקצועי

מדביר מומלץ

תוכן עניינים

מצאת חרקים, נמלים, פשפשים או אפילו חולדות בבית או בעבודה? כנראה שיש לך בעיית מזיקים. לא נעים בכלל, אך החדשות הטובות הן שכיום באמצעות שירותי הדברה מודרניים וטכנולוגיות מתקדמות, ניתן להיפטר מהמזיקים לגמרי. אם מדובר בתחילת התפשטות או בבעיה נקודתית אז לעיתים ניתן לטפל בה באופן עצמאי (במידה ויש ברשותכם את כל הידע), אך לרוב אין תחליף לעבודתו של מדביר טוב ומקצועי. שאלת השאלות – כיצד תמצאו אחד כזה?

 

מדביר – נעים להכיר

המדביר הוא אדם שעוסק בהדברת חרקים ומזיקים. תפקידו העיקרי הוא להיפטר ממזיקים באמצעות הדברה, אך הוא מתמודד גם עם לקוחות הנמצאים במצוקה ונוהג לתת להם עצות אודות השיטות השונות להדברה. מרבית עבודתו של המדביר היא באזורים אשר שורצים במזיקים כמו מרתפים, עליות גג וכל מיני חללים סגורים ולחים שלעיתים רק בזחילה מיומנת ניתן להיכנס אליהם.

עבודתו של המדביר אינה זוהרת כלפי חוץ, שכן אף אחד לא רוצה לבלות את הקריירה שלו במרתף חשוף מוקף מזיקים. אך ישנו מספיק גיוון בסוגי המזיקים, מקומות המחבוא שלהם ושיטות ההדברה כל שלמדביר לא משעמם.

המדביר יעבוד לרוב על פי תכנית עבודה ספציפית. בהתחלה הוא יבצע שיחה עם הלקוח לגבי המצב בביתו, ואז הוא יגיע לשטח ויעשה סריקה מקיפה ויסודית של כל האזור הנגוע, כולל כל המקומות שלרוב נחשבים לחשודים בבית (ארונות, מתחת לכיור וכדומה).

המדביר יחפש גם במקומות שהלקוח לרב לא יחשוב עליהם כמו פחי זבל חיצוניים, מרזבים וצינורות דולפים מחוץ לבית. לאחר הסריקה המדביר יגבש תכנית פעולה על בסיס זיהוי המזיק והמרחב הסביבתי, והוא ימסור המלצותיו ללקוח. לאחר ההדברה עצמה, המדביר יסביר ללקוח כיצד ניתן למנוע בעיות דומות בעתיד.

תפקיד המדביר דורש סבלנות רבה בהתנהלות מול לקוחות אשר פעמים רבות מוצאים עצמם במצוקה בגלל פחד וגועל מפני המזיקים שנוכחים בחייהם. 

 

כיצד תזהו מדביר טוב?

ברגע ששמתם ידכם על מדביר טוב ומיומן, רב הדרך כבר נעשתה וכל שעליכם לעשות הוא לסמוך על המדביר ודרך פעולתו.

איך תזהו מדביר שכזה? ראשית, מדביר טוב צריך להיות בקיא בסוגי המזיקים עד לרזולוציות הכי קטנות. לא מספיק שהוא יידע כי מדובר בחרק מסוג טרמיט ולא בנמלה, אלא צריך שהוא יידע בדיוק באיזה סוג טרמיט מדובר.

רק כך הוא יוכל לגבש את דרך הפעולה המתאימה לאותו חרק. שנית, מדביר טוב צריך להציג בפניכם תכנית פעולה שתמנע מהמזיקים לחזור. לא מספיק ריסוס נקודתי, אלא המטרה היא מניעת חזרה בעתיד.

שלישית, מדביר מקצועי ירסס במקומות שהם לא רק המוקדים בהם מתקהלים המזיקים, אלא גם מקומות פוטנציאלים נוספים למזיקים שלרב לא תדעו בכלל שהם מסוגלים להימצא שם. אך יחד עם זאת, מדביר מקצועי לא ירסס אזורים מיותרים בבית. ריסוס כללי של הבית ללא כל הבחנה זה לא מקצועי ואף מסוכן.

 

כיצד תגיעו למדביר מומלץ?

בסופו של יום, הדרך לאיש מקצוע טוב, רצופה בהמלצות טובות.

ההמלצות הכי טובות יעברו מפה לאוזן. אם מכרים שלכם סבלו מבעיית מזיקים דומה והצליחו להיפטר ממנה בעזרת שירותי הדברה טובים – אל תהססו וקחו מהם את הפרטים. חשוב לקבל המלצה ממישהו שחווה בעיה הכי דומה שאפשר לשלכם – סוג מזיקים דומה, אזור מגורים דומה וכדומה.

דרך נוספת לקבל המלצות מהימנות היא באמצעות האינטרנט. רצוי להימנע מחיפוש שטחי במנועי החיפוש ולגשת ישר לפורומים ולקבוצות העוסקות בתחום. הדעות בקבוצות אלו יהיו מהימנות ונטולות אינטרס, וגם מגוונות. אך חשוב להיזהר מהמלצות בעלות ניחוח פרסומי שמוציאות את העוקץ מהאמינות שלהן.

לאחר שקיבלתם המלצה על מדביר, וודאו כי הוא אכן יודע עבודתו ובעל ניסיון. אל תהססו לשאול אותו כמה זמן הוא עוסק בתחום, מאיפה צבר את הניסיון שלו או באיזו סוג מזיקים התנסה יותר מכל.

ככל שתשאלו אותו שאלות יותר מקצועיות ותראו יותר ידע בנושא ההדברה, הוא ייווכח שאתם מבינים בתחום וכי צריך לתת לכם שירות ומקצועיות ברמה הכי גבוהה שיש.

ב״קסם הדברות״ ישנם מדבירים בעלי ניסיון של עשרות שנים, מאות הדברות ומיליוני מזיקים. המדבירים בחברה יבנו עבורכם תכנית פעולה שתבטיח השמדה של המזיק ממנו אתם סובלים ומניעת חזרתו לאותו המקום.

מחפשים מדביר? השאירו פרטים ונחזור אליכם
אהבתם את הכתבה ? שתפו בקליק
שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב print
כתבות בנושא