מדביר מומלץ

להזמנת מדביר מקצועי, השאירו פרטים:

מדביר מומלץ ומוסמך בזמינות 24/7!

מצאתם חרקים, נמלים, פשפשים או אפילו חולדות בבית או בעבודה? כנראה שיש לך בעיית מזיקים. ההמלצה שלנו: קראו למדביר מומלץ בעל ניסיון בשטח באיתור מזיקים וחרקים גם כאלו שלא גלויים למניעת "ביקורים" לא נעימים בהמשך...

מזיקים בסביבת הבית או העסק מהווים גורם מפריע אשר יכול לפגוע באיכות החיים ולעיתים אף יכולים לגרום לפגיעה כלכלית ונזקים ברכוש. שירות ההדברה שלנו בקסם הדברות פועל ב- 2 מישורים: הדברה והרחקת מזיקים וגם טיפול מונע לאורך זמן!

אם אתם מחפשים מדבירים מומלצים, הגעתם למקום הנכון. אצלנו כל מדביר הוא מדביר מורשה ע"י המשרד לאיכות הסביבה, בעל תעודת יושר, עבר קורס מקצועי והכשרה מקיפה נוספת אצלנו בחברה. אל תתפשרו על מדביר שאינו מוסמך לעסוק במקצוע, גם אם זה טיפה יותר זול. בהדברה עוסקים בחומרים שעלולים להיות מסוכנים, וחשוב מאד לדעת שאתם בידיים טובות, אחראיות, מוסמכות ובטוחות.

בעמוד זה תמצאו את כל החשוב הנוגע לבחירת מדביר מקצועי, טיפים והסברים. המשיכו לקרוא וצרו עמנו קשר לכל שאלה.

מדביר מורשה ומקצועי עם אחריות מזמינים רק מקסם הדברות!

עם קסם הדברות תקבלו שירותי הדברה של מדביר מומלץ ומקצועי!

✔️ ייעוץ ראשוני ללא עלות

✔️ שירותי הדברה ירוקה ומתקדמת של מדביר מוסמך כולל שירות אקספרס בפריסה ארצית
✔️ צוות מדבירים מומלצים עם רישיון מטעם המשרד להגנת הסביבה
✔️ אצלנו כל מדביר מוסמך ובעל 10 שנות ניסיון לפחות
✔️ מדביר מורשה שמשתמש בחומרים ידידותיים לסביבה
✔️אפשרות לתחזוקה קבועה במחיר משתלם
✔️ מדבירים מומלצים בעלי כל סוגי הרישיונות
✔️ כתב אחריות על כל עבודה - לראש שקט!

להצעת מחיר חייגו עכשיו:

1-700-506-300 ☎️

להזמנת מדביר מקצועי, השאירו פרטים:

 

מדביר מומלץ - נעים להכיר

המדביר הוא אדם שעוסק בהדברת חרקים ומזיקים. תפקידו העיקרי הוא להיפטר ממזיקים באמצעות הדברה, אך הוא מתמודד גם עם לקוחות הנמצאים במצוקה ונוהג לתת להם עצות אודות השיטות השונות להדברה.

מרבית עבודתו של מדביר מורשה היא באזורים אשר שורצים במזיקים כמו מרתפים, עליות גגהדברת מחסנים וכל מיני חללים סגורים ולחים שלעיתים רק בזחילה מיומנת ניתן להיכנס אליהם.

עבודתו של המדביר אינה זוהרת כלפי חוץ, שכן אף אחד לא רוצה לבלות את הקריירה שלו במרתף חשוף מוקף מזיקים.

אך ישנו מספיק גיוון בסוגי המזיקים, מקומות המחבוא שלהם ושיטות ההדברה כך שלמדביר לא משעמם.

המדביר יעבוד לרוב על פי תכנית עבודה ספציפית. בתחילה, מדביר מקצועי מטעם החברה שלנו יבצע שיחה עם הלקוח לגבי המצב בבית או העסק, הגינה או פינת החי שבו הוא מעוניין לבצע הדברה, לאחר מכן ייתן לו הצעת מחיר (מבטיחים שתהיה משתלמת!) ואז הוא יגיע לשטח ויעשה סריקה מקיפה ויסודית של כל האזור הנגוע, כולל כל המקומות שלרוב נחשבים לחשודים בבית (ארונות, מתחת לכיור וכדומה).

המדביר יסרוק גם מקומות שהלקוח לרוב לא יחשוב עליהם כמו פחי זבל חיצוניים, מרזבים וצינורות דולפים, על מנת למנוע נזקים עתידיים שידרשו טיפול כמו הדברת פטריות או הדברת ביוב מחוץ לבית. לאחר הסריקה, המדביר יגבש תכנית פעולה על בסיס זיהוי המזיק והמרחב הסביבתי, והוא ימסור המלצותיו ללקוח. לאחר ההדברה עצמה, המדביר יסביר ללקוח כיצד ניתן למנוע בעיות דומות בעתיד וייתן לו אחריות בכתב על העבודה שבוצעה.

תפקיד המדביר דורש סבלנות רבה בהתנהלות מול לקוחות אשר פעמים רבות מוצאים עצמם במצוקה בגלל פחד וגועל מפני המזיקים שנוכחים בחייהם. אנחנו מבטיחים לכם שאצלנו תקבלו שירות מקצועי של מדביר מוסמך ובעל ניסיון רב.

מדביר מוסמך שלנו מבצע הדברה ירוקה לדירה לפני איכלוס:

מדוע לא כדאי להתפשר על מדביר זול ולבחור מדביר מורשה?

המקצועיות משחקת תפקיד חשוב ומרכזי כאשר מחפשים מדבירים מומלצים, ועליכם לוודא שאתם בוחרים לבצע הדברה עם מדביר מורשה. מדביר מסוים יכול אמנם להציע לכם מחירים זולים, אך המחיר הזול יכול להוות אינדיקציה לכך שהמדביר עוסק בתחום ללא רישיון, ועל ידי המחיר מפתה אתכם להשתמש בשירותיו. מדוע זו בעיה? מכיוון שעבודה עם מדביר שאינו מוסמך לא תבטיח לכם את התוצאות הרצויות. יכול להיות שההדברה לא תהיה יעילה, ובמקרים קיצוניים יתכן אף סיכון בריאותי, שכן המדביר אינו מומחה ולכן לא בהכרח ישתמש בחומרי ההדברה הנכונים והבטוחים ביותר, כל שכן במינונים המתאימים.

לכן, בעת השוואת מחירים, יש להיזהר ממחירים נמוכים בצורה יוצאת דופן, שכן הם עשויים להעיד על חוסר ניסיון או על עבודה באיכות נמוכה יותר.

מה מבדיל בין מדביר מוסמך לבין מדביר חובבני?

מיהו מדביר מוסמך? מדביר מוסמך קיבל רישיון מהמשרד לאיכות הסביבה, לאחר שסיים קורס ייעודי והציג תעודת יושר כדי להתקבל אליו. במסגרת הקורס, המדביר ייחשף למידע מקיף ומפורט וילמד כיצד לבחור את החומרים המתאימים לכל סוג הדברה, שכן ישנם חומרים שונים המשמשים להדברת ג'וקים וחומרים אחרים להדברת טרמיטים. כמו כן הקורס מסייע ללמוד גם כיצד להגן על בעלי הנכס מחשיפה לחומרי ההדברה, וכיצד המדביר עצמו צריך לעבוד כדי להבטיח את התוצאות האיכותיות והבטוחות ביותר.

לבסוף, הקורס מכסה סביבות עבודה שונות, לרבות בתים פרטיים, אזורי תעשייה, מבנים משותפים, מבנים מסחריים, אזורים חקלאיים ומחסנים ובתום הקורס, המדביר נדרש לעבור מבחן כדי לקבל רישיון מדביר מוסמך. אם כן, מדביר מוסמך הוא מדביר בעל רישיון ויש לציין שעבודה ללא רישיון זו עבירה על החוק.

מדבירים מומלצים ובעלי הסכמה - צפו ברישיונות הצוות שלנו:

 

כיצד תזהו מדביר מקצועי?

ברגע ששמתם ידכם על מדביר מוסמך, מקצועי ומיומן, רוב הדרך כבר נעשתה וכל שעליכם לעשות הוא לסמוך על המדביר ודרך פעולתו.

אך איך תזהו מדביר מוסמך ומקצועי? ראשית, מדביר טוב צריך להיות בקיא בסוגי המזיקים עד לרזולוציות הכי קטנות. הוא צריך לדעת איך מבצעים את כל סוגי ההדברות: בין אם מדובר בהדברה לקרדית האבק, בהדברת טרמיטים, בהדברת פשפשי מיטה, בהדברה לנמלים מעופפות או בכל הדברת מזיקים אחרת. לא מספיק שהוא יידע כי מדובר בחרק מסוג טרמיט ולא בנמלה, אלא צריך שהוא יידע בדיוק באיזה סוג טרמיט מדובר. רק כך הוא יוכל לגבש את דרך הפעולה המתאימה לאותו חרק.

שנית, מדביר מקצועי צריך להציג בפניכם תכנית פעולה שתמנע מהמזיקים לחזור. לא מספיק ריסוס נקודתי לגינה או לבית, אלא המטרה היא מניעת חזרת המזיקים בעתיד.

שלישית, מדביר מורשה שיודע את העבודה ירסס במקומות שהם לא רק המוקדים בהם מתקהלים המזיקים, אלא גם מקומות פוטנציאלים נוספים למזיקים שלרוב לא תדעו בכלל שהם מסוגלים להימצא בהם.

אך יחד עם זאת, מדביר מקצועי לא ירסס אזורים מיותרים בבית. ריסוס כללי של הבית ללא כל הבחנה זה לא מקצועי ואף מסוכן.

כיצד תמצאו מדביר מומלץ ובעל הסמכות?

בסופו של יום, הדרך לאיש מקצוע טוב או במקרה שלנו לחברת הדברה טובה, רצופה בהמלצות טובות. אצלנו יש מדבירים מומלצים, וכאן תוכלו להתרשם מההמלצות עלינו כמה שרק תרצו.

ההמלצות הכי טובות יעברו מפה לאוזן. אם מכרים שלכם סבלו מבעיית מזיקים דומה והצליחו להיפטר ממנה בעזרת שירותי הדברה טובים – אל תהססו וקחו מהם את הפרטים. חשוב לקבל המלצה ממישהו שחווה בעיה הכי דומה שאפשר לשלכם – סוג מזיקים דומה, אזור מגורים דומה וכדומה.

דרך נוספת לקבל המלצות על שירותי הדברה מהימנים היא באמצעות האינטרנט. רצוי לבדוק ביקורות אמיתיות על חברות ההדברה השונות בגוגל מפות. הביקורות האלו יהיו מהימנות ונטולות אינטרס, וגם מגוונות.

לאחר שקיבלתם המלצה על מדביר, וודאו כי הוא אכן יודע עבודתו ובעל ניסיון. אל תהססו לשאול אותו כמה זמן הוא עוסק בתחום, מאיפה צבר את הניסיון שלו או באיזו סוג מזיקים התנסה יותר מכל. ככל שתשאלו אותו שאלות יותר מקצועיות ותראו יותר ידע בנושא ההדברה, הוא ייווכח שאתם מבינים בתחום וכי צריך לתת לכם שירות ומקצועיות ברמה הכי גבוהה שיש.

ב״קסם הדברות״ ישנו צוות של מדבירים מומלצים בעלי ניסיון רב, שביצעו מאות הדברות - מהדברת חדקונית הדקל ועד להדברה נגד עקרבים, הדברת פסוקאים והדברת חיפושית הזבל ודג הכסף. המדבירים בחברה יבנו עבורכם תכנית פעולה שתבטיח השמדה של המזיק ממנו אתם סובלים ומניעת חזרתו לאותו המקום.

מדביר מורשה בהדברת טרמיטיים
מדביר מורשה שלנו בביצוע הדברת טרמיטים

 

כיצד לבחור מדביר מומלץ?

כדי לוודא שאתם בוחרים מדביר מומלץ, שימו לב לרושם הראשוני שנוצר אצלכם. האם המדביר סבלני לשאלות שלכם? כיצד הוא מגיב - האם בטוח בעצמו או שנדמה כי הוא מהסס? כמו כן, אל תהססו לשאול את כל השאלות שחשובות לכם לגבי שיטת ההדברה, החומרים שבהם משתמשים, מתן אחריות עבור השירות והתנאים בהם חלה האחריות וכדומה.

גם תחום ההתמחות של המדביר חשוב, לכן עליכם לוודא שהרישיון שלו תקף לסוג ההדברה הספציפי שאתם צריכים. המשרד לאיכות הסביבה מנפיק ארבעה סוגי רישיונות למדבירים: רישיון הדברת חרקים, רישיון הדברת מכרסמים, היתר היוד בלתי מוגבל והיתר איוד מוגבל. מטבע הדברים, לא כל מדביר בעל רישיון לקטילת חרקים לא יהיה לוכד חולדות מומחה. לכן, בחרו באיש מקצוע מנוסה בתחום הספציפי שאם צריכים.

חשוב מאד - הפקידו את מלאכת ההדברה אך ורק בידיים של מדביר מורשה!

כמובן שלא כל האחריות מוטלת על המדביר לבדו. אם אתם רוצים להיות בטוחים שמדובר במדביר מקצועי עליכם, לוודא שלמדביר ישנו רישיון. למעשה, מדובר בבדיקה מאוד פשוטה – עליכם לחפש את שם המדביר או את מספר הרישיון שלו במאגר המדבירים המורשים של המשרד להגנת הסביבה. באמצעות בדיקה פשוטה תוכלו לוודא שאכן מדובר במדביר מורשה, שרישיונו בתוקף ושסוג הרישיון שלו מתאים לסוג ההדברה שאתם מחפשים.

כמו כן, עליכם לדעת שהמדביר הוא בעל מקצוע לכל עניין דבר ולכם יש זכות לבקש ממנו להראות לכם את הרישיון שלו. אל תתביישו לבקש. לפעמים המלצה על מדביר אינה מספיקה ועליכם לוודא שלמדביר שאת שירותיו אתם שוכרים יש את ההסמכה וההכשרה הדרושים, כדי שתהליך ההדברה יתנהל לפי הספר. כמו כן, המדביר צריך להיות מעודכן בתקנות ובחוקים, לדעת כיצד להשתמש בחומרי הדברה בצורה בטוחה ולהשתמש בביתכם או בעסק שלכם רק בחומרים מאושרים.

בשורה התחתונה, העסקת מדביר מוסמך ובעל רישיון זו פעולה חשובה שתבטיח שההדברה תהיה כמה שיותר בטוחה ויעילה.

מדביר מוסמך ונמקצועי
מדביר מוסמך של החברה בפעולת קידוח לפני הדברת טרמיטים

 

מהם הדגשים שחשוב לבדוק כאשר מחפשים מדביר מומלץ?

בין אם אתם מחפשים מדביר מורשה לביצוע הדברת עכברים ובין אם מדביר להדברת חרקים, ישנם כמה כללי ברזל חשובים שכדאי להקפיד עליהם לפני שבוחרים מדביר.

  • בצעו את המחקר שלכם – יכול להיות שאתם מתמודדים עם מכת עכברים או טרמיטים בבית. עד כמה דחופה שתהיה בעיית המזיקים שלכם, מומלץ לעשות שיעורי בית ומחקר מעמיק, כדי למצוא חברת הדברה מקצועית שמתמחה בסוג ההדברה הרצוי, ופועלת באזור שלכם.
  • אל תוותרו על השוואת מחירים – תמיד כדאי לקבל הצעות מחיר מכמה חברות במקביל, עבור אותם השירותים, כדי לקבל אומדן ולראות איזו חברה מספקת לכם יחסי עלות מול תועלת טובים. זכרו שהמחיר הזול או הגבוה ביותר אינם אינדיקציה לטיב השירות.
  • עבודה עם רישיון – תמיד הזמינו מדביר מורשה שיש לו רישיון הדברה רשמי ממשרד הבריאות או המשרד לאיכות הסביבה. אתם גם יכולים לבקש לראות את הרישיון שלו, ותמיד כדאי לבדוק שהרישיון אכן בתוקף.
  • המלצה על מדביר – נסו לבקש המלצה על מדביר מבני משפחה, חברים, שכנים או מכרים שהשתמשו לאחרונה בשירותי הדברה. כדאי למצוא מדביר מומלץ שיש לו ניסיון בענף ורקורד של שביעות רצון. המלצה על מדביר אפשר לחפש גם בגוגל – שם תוכלו לראות ביקורות אמיתיות של לקוחות שקיבלו שירות.
  • ידע מקצועי – מדביר מקצועי צריך להיות בעל ידע מקצועי ולספק לכם את כל הפרטים החשובים על תהליך ההדברה. שימו לב שאתם מקבלים הנחיות ברורות לגבי התהליך, שהמדביר מפגין ידע ובקיאות ומספק לכם הנחיות שמאפשרות לכם להיערך נכון להדברה.
  • מתן אחריות מומלץ לבחור בחברת הדברה אשר מספקת אחריות לכל עבודות ההדברה שלה. כדאי גם לבקש אחריות בכתב, כך שתהיה לכם עדות לאחריות שניתנה ותוכלו לקבל מענה מהחברה במידת הצורך. אצלנו כמובן שתקבלו אחריות על כל הדברה.

ולסיכום, השקעת זמן ומאמץ במציאת מדביר מומלץ היא הכרחית. אם אתם רוצים שההדברה תתבצע בצורה הכי מקצועית! אנו בקסם הדברות מעמידים לרשותכם מדבירים מומלצים, עם שפע של ניסיון, שירותים בפריסה ארצית, זמינות מרבית 24/7, ומחירים מהמשתלמים בשוק. מוזמנים ליצור עמנו קשר!

להזמנת מדביר מקצועי, השאירו פרטים:
ניר יזדי מנכ"ל קסם הדברות
כותב המאמר: ניר יזדי

מנכ"ל ובעלים של חברת קסם הדברות. מדביר פעיל ומוסמך למעלה מ-20 שנה, בעל רישיון מספר 2697 . מבצע הדברות לכל סוגי המזיקים עם ציוד וחומרים אשר מאושרים ע"י המשרד להגנת הסביבה. יושרה, מקצועיות, שירות מכל הלב, שמירה על בטיחות בהדברה ועל הסביבה ומחירים הוגנים הם נר לרגליו. תמיד שמח לענות על שאלות ולהעניק ייעוץ ראשוני חינם, ללא כל התחייבות.

מספר רשיון: 2697
מדביר מומלץ
מה תקראו במאמר?

יש לכם שאלה? רוצה להתייעץ?

נשמח לתת לכם מענה מקצועי ומהיר,
חייגו עכשיו:

תשובות לשאלות נפוצות בנוגע לבחירת מדביר מומלץ:

אנחנו בעסק הזה כבר למעלה מ-20 שנה ויש לנו מוניטין רב שנים. בנוסף, נשמח להציג בפניכם את כל הרישיונות וההיתרים שלנו ולתת לכם לדבר עם לקוחות מרוצים שלנו. אל תדאגו, אתם בידיים טובות.

אנחנו זמינים לביצוע עבודות גדולות בכל רחבי המדינה, אך לעבודות סטנדרטיות בעיקר באיזור המרכז. השירות שלנו זמין בשבילכם 24/7 – צרו קשר!

מידע נוסף שעשוי לעניין אותך..
התחלת שיחה
היי :)
איך נוכל לעזור?
דילוג לתוכן