הדברה אורגנית

מחפשים מדביר מקצועי? השאירו פרטים ונחזור אליכם

תוכן עניינים
הדברה אורגנית
הדברה אורגנית

 

אם גן הירק שלך מוצף במזיקים, הצעד הראשון הוא לזהות את הפולש. צלם תמונה של המזיק והשווה לתמונות דומות באינטרנט, או פנה לחברת הדברה מקצועית אשר מתמחית בהדברה אורגנית לפי כל ההסמכות והאישורים המותאמים, ישנן מספר רב של שיטות הדברה אורגניות, כולל כימיקלים, מינרלים וטכניקות גינון אסטרטגיות.

✔️ הדברת אורגנית? שירות מקצועי כולל חיטוי וניקוי 24 שעות ביממה!

✔️  מגיעים עד בית הלקוח בשירות אקספרס ובפריסה ארצית.
✔️כל סוגי הרישיונות וההסמכות.????
✔️ שימוש באמצעים מתקדמים המותאם לכל סוגי הפגרים.
✔️עובדים עם חברות תחזוקה.
✔️ תינתן אחריות רשמית על העבודה.

להצעת מחיר חייגו עכשיו:

1-700-506-300 ☎️

 

הדברה אורגנית – ספינוסאד

באפשרות זו ניתן להשתמש כדי לשמור על גידולי הפירות והירקות שלך בטוחים. ספינוסאד הוא חיידק שבסיסו באדמה. הוא הורג מזיקים בגינה כולל תולעים, חיפושיות, קרדיות וזחלים. ברגע שהספינוסאד מתייבש, הוא יהרוג את החרקים שיבלעו אותו, וכך יפחית את הסיכוי שלך לפגוע בדבורים או בחרקים מועילים אחרים, כיוון שהם אינם פעילים בשעות הערב. הספינוסאד מגיע בפורמטים שונים של נוזלים ואבקה תחת מגוון מותגים שונים.

 

רוטנון

הרוטנון הוא רוצח מזיקים אורגני, שגם הוא רעיל למדי לרוב היונקים, ומופיע באופן טבעי בזרעים ובגבעולים של כמה צמחים. השתמש בו בזהירות ליד בריכות או אגמים, מכיוון שרוטנון הוא רעיל ביותר לדגים. החומר יהרוג זחלים, חיפושיות, כנימות וטרמיטים שנמצאים על גידולי ירקות ופירות. אך תן לרוטנון קצת זמן, מכיוון שמדובר בחומר כימי איטי שדורש כמה ימים לעבוד.

 

פירתרין

אחד מקוטלי החרקים הבוטניים הנפוצים ביותר, פירתרין מופק מצמח החרצית. הוא לא רעיל לרוב היונקים, מה שהופך אותו לבחירה בטוחה במיוחד.

קוטל חרקים זה הוא גורם מרתיע חזק, מהיר, אפילו במינונים נמוכים. עם החשיפה, רוב החרקים המעופפים ייפלו מיד, אך לא תמיד ימותו. חלק מהיצרנים מערבבים פירתרין עם פתרונות קטלניים יותר כדי להבטיח מוות מחרקים.

 

BT

כמובן שזחלים יכולים להיות חמודים, אבל הם יכולים גם לזרוע הרס בגידולים עליים. BT היא הגרסה המקוצרת של Bacillus thuringiensis, חיידק שנוצר באופן טבעי, ומחליש מזיקים אשר בולעים אותו. רססו אותו על ירקות עליים שזחלים אוכלים וה- BT יהרוג אותם מבפנים. מכיוון שהוא מזיק רק באכילה, זהו חומר הדברה אורגני בטוח ביותר לשימור חרקים מועילים.

יש להתיז בעת חשיפת הצמחים לאור שמש ישיר (אשר יפחית את יעילותו לאחר מספר שעות) ולחזור על כך כל 7-10 ימים עד שאין צורך יותר. מוצרי BT יכולים לכלול זנים שעברו שינוי גנטי, לכן הקפד לבדוק את האריזה כדי לאמת את תכולת הנוסחה.

 

שמן נים

נים מופק מעץ אסייתי נפוץ ומעכב את מחזור הצמיחה של חרקים. המרכיב הפעיל שלו, אזדירכטין, יגרום לחרקים נגועים לאכול פחות, לגדול לאט יותר ולהתרבות פחות. זוהי אפשרות טובה עבור מי שעדיין לא חווה נגיעות מזיקים גדולות ורוצה להשיג יתרון בהפחתת כמות המזיקים הפוטנציאליים.

בגלל השפעותיו על העיכוב בצמיחה, שמן נים פועל בצורה הטובה ביותר על חרקים צעירים הגדלים במהירות, כגון פשפשים וחיפושיות. הוא יעיל גם על זחלים וכנימות קטנים יותר, שאוכלים עלים.

עצה שימושית וחשובה – אם יש לך עודף שמן נים, אתה יכול לרסס אותו על גידולי גפן שנמצאים בסיכון לטחב אבקתי, מכיוון ששמן נים יעיל מעט במניעת מחלה זו.

 

הדברה אורגנית – אדמה דיאטומית

אם אתה מתנגד לשימוש בכימיקלים – אפילו אם הם אורגניים – בסביבת גידולי הירקות שלך, שקול לזרות אדמה דיאטומית בגינה שלך.

אבקה זו מורכבת למעשה מדיאטומים מאובנים, שהם חלק מקבוצת האצות. לדיאטומים יש שלד קשה, וכאשר האדמה באה במגע עם חרקים, הקצוות חדים יחתכו את גופם ויגרמו להם למות מהתייבשות תוך שבועיים מיום השימוש. החלקיקים כל כך קטנים, עם זאת, שהם לא יחתכו אנשים או חיות מחמד.

אדמה דיאטומית משמשת בצורה הטובה ביותר באזורים יבשים, והופכת פחות יעילה כאשר היא רטובה. בעוד שהיא מכוונת גם לכמה חרקים החיים בסביבה פנימית, היא תהרוג גם חיפושיות, תולעים, זבובים, קרציות, צרצרים, שבלולים ומינים אחרים. למרבה הצער, האדמה תהרוג גם חרקים מועילים, אז חשוב להיזהר.

 

הדברה אורגנית – מינרלים

ניתן להשתמש במינרלים מסוימים גם להדברת מזיקים. גופרית נמכרת כנוזל, אבקה או משחה, ותעזור להרחיק מגוון קרדיות וכנימות. השתמשו בהם על גבי ירקות כמו שעועית, תפוחי אדמה, עגבניות או אפונה. מינרלים אמנם לא רעילים לבני אדם, אך עלולים לגרום לגירוי בעור ובעיניים. החיסרון בשימוש בגופרית הוא שהוכח כי היא פוגעת בצמחים במזג אוויר יבש כאשר הטמפרטורות מגיעות ליותר מ -30 מעלות.

תערובת בורדו היא מינרל הדברה אורגני נוסף המכוון לחרקים שנמצאים על גידולי ירקות רבים. התערובת עלולה לפגוע בעלים של צמחים אם משתמשים בה במזג אוויר קריר ורטוב. מבחינה כימית, בורדו הוא תערובת של גופרית, נחושת וסידן הידרוקסיד (סיד).

 

הדברה אורגנית – חרקים מיטיבים

לא כל החרקים הם מזיקים הרסניים. יש חרקים שמועילים בכך שהם תוקפים וניזונים מחרקים אחרים. אתה רוצה למשוך את החרקים האלה לגן הירק שלך: פרת משה רבנו, חיפושיות, גמל שלמה וצרעות טפיליות.

על מנת למשוך חרקים מסוגים אלה, נסה לשתול צמחים אלה סביב גבולות הגינה שלך: תירס, נענע, לואיזה, שמיר וערבה.

 

הדברה אורגנית – שתילה קרובה

שתילה קרובה היא טכניקת גינון בה נוטעים צמחים שונים בסמיכות אחד לשני כדי להדביר מזיקים, למקסם שטח ולהגדיל את תפוקת היבול וכן למטרות האבקה. 

הנה כמה מההמלצות שלנו לשתילה קרובה: ניתן להגן על גזר על ידי כרישה סמוכה, זבובים יתרחקו מצנוניות שנטועות ליד חסה, עכברים לא יגשו לשורה של נרקיסים, חפרפרות יתרחקו משעועית, וארנבות נגעלות מבצל.

 

לסיכום – גידולי מלכודת

בעוד שגידולים עשויים למשוך מזיקים שאינכם רוצים, תוכלו להשתמש באותה שיטה כדי למשוך מזיקים לא רצויים הרחק מגידולים. גידולי מלכודות מציעים למזיקים אלטרנטיבה שתרחיק אותם מהגידולים שאתם צריכים.

אנו בקסם הדברות משתמשים במגוון שיטות הדברה אורגנית, שירחיקו את כל המזיקים מביתכם.

כל אחד יכול לקנות חומרי הדברה. יחד עם זאת, מדבירים שאינם מוסמכים עלולים לגרום נזק בלתי הפיך לסביבה, לדיירים ולעצמם.

המדבירים בקסם הדברות הנם מוסמכים ומורשים, אתם יכולים להיות רגועים לגבי בטיחותכם, ולגבי פתרון הבעיה שממנה אתם סובלים.

הדברה ירוקה ביהוד

כבר לא מחכים, מתקשרים! הזמינו עוד היום קסם הדברות ומדביר בלוד יגיע לטפל במהירות ✔️

הדברה ירוקה בגבעתיים

מחפשים הדברה ירוקה בגבעתיים ? חייגו אליינו לקבלת הצעת מחיר ומידע מקצועי ללא עלות ✔️שיחת

הדברה ירוקה בחולון

אם חיפשתם הדברה ירוקה בחולון ? הגעתם לכתובת הנכונה! למה? ציוד מתקדם, חומרים טבעיים וכתב

הדברה ירוקה ברמת גן

מתקשרים ומזמינים שירותי הדברה ירוקה ברמת גן ושמים סוף למזיקים בלי לפגוע באיכות הסביבה ✔️

מחפשים מדביר מקצועי? חייגו עכשיו לקסם הדברות! ותקבלו פתרון מהיר וחד משמעי!
כתבות נוספות

הדברה בטוחה

  הדברה בטוחה וירוקה מותאמת למשרדים כולל כל האישורים של המשרד להגנת הסביבה! ✔️ ייעוץ ראשוני ללא עלות! ✔️ שירות מקיף ומקצועי בפריסה ארצית עד

קרא עוד »

הדברה אקולוגית

  הדברה אקולוגית של קסם הדברות פועלת ב2 מישורים: הדברה ללא כימיקלים וטיפול מונע לטווח ארוך! ✔️ מתמחים בכל סוגי ההדברות. ✔️ הסמכות של המשרד

קרא עוד »

הדברה ידידותית לסביבה

    הדברה ידידותית לסביבה בקסם הדברות כשמה כן היא דואגת לתנאי הסביבה ומאושרת על ידי המשרד להגנת הסביבה, הרימו טלפון! ✔️ ייעוץ ראשוני ללא

קרא עוד »

ריסוס ירוק

    ריסוס ירוק בטוח למשרדים ולסביבות עבודה מרובות עושים רק בקסם הדברות! ✔️ ייעוץ מומחה ללא עלות. ✔️ שירות 360 כולל חיטוי. ✔️ צוות

קרא עוד »

הדברה ירוקה בתל אביב

כבר לא מחכים, מתקשרים! הזמינו עוד היום קסם הדברות והזמינו הדברה ירוקה בתל אביב ונגיע לטפל במהירות! ✔️ שימוש בחומרים טבעיים בלבד ללא כימיקלים.  

קרא עוד »

הדברה ירוקה ברמת גן

מתקשרים ומזמינים שירותי הדברה ירוקה ברמת גן ושמים סוף למזיקים בלי לפגוע באיכות הסביבה ✔️ משתמשים בחומרים ידידותיים לסביבה ללא כימיקלים.   ✔️כתב אחריות רשמית

קרא עוד »

הדברה ירוקה בבת ים

מחפשים שירותי הדברה בבת ים ? אנו בקסם הדברות מספקים מענה 24 שעות כולל כתב אחריות ומשתמשים בחומרים טבעיים חייגו! ✔️ מתמחים בכל סוגי ההדברות.

קרא עוד »

הדברה ירוקה בחולון

אם חיפשתם הדברה ירוקה בחולון ? הגעתם לכתובת הנכונה! למה? ציוד מתקדם, חומרים טבעיים וכתב אחריות – קסם הדברות ✔️ מתמחים בכל סוגי ההדברות.  

קרא עוד »

הדברה ירוקה בבאר יעקב

לא מחכים להזדמנות הנכונה! מרימים טלפון ואנו נדאג לבצע הדברה ירוקה במהירות וביעילות – פנו לקסם הדברות! ✔️ מתמחים בהדברה ירוקה גם לעסקים ולחללים מורכבים.

קרא עוד »

הדברה ירוקה בראשון לציון

מחפשים הדברה ירוקה בראשון לציון? מדובר בהחלטה נכונה! ועוד יותר נכון לבחור בקסם הדברות לביצוע המשימה – חייגו ✔️ שימוש בחומרים טבעיים בלבד ללא כימיקלים.

קרא עוד »

הדברה ירוקה בגבעתיים

מחפשים הדברה ירוקה בגבעתיים ? חייגו אליינו לקבלת הצעת מחיר ומידע מקצועי ללא עלות ✔️שיחת ייעוץ ראשוני ללא עלות.   ✔️כתב אחריות רשמית בסיום כל

קרא עוד »

הדברה ירוקה בפתח תקווה

מחפשים שירותי הדברה ירוקה בפתח תקווה ? אנחנו כאן לכל שאלה אז התקשרו והזמינו ✔️ מתמחים בכל סוגי ההדברות.   ✔️כתב אחריות רשמית בסיום כל

קרא עוד »

הדברה ירוקה ביהוד

כבר לא מחכים, מתקשרים! הזמינו עוד היום קסם הדברות ומדביר בלוד יגיע לטפל במהירות ✔️ מתמחים בכל סוגי ההדברות.   ✔️כתב אחריות רשמית בסיום כל

קרא עוד »