הדברה אורגנית

מחפשים מדביר מקצועי? השאירו פרטים ונחזור אליכם

הדברה אורגנית
תוכן עניינים

אם גן הירק שלך מוצף במזיקים, הצעד הראשון הוא לזהות את הפולש. צלם תמונה של המזיק והשווה לתמונות דומות באינטרנט, או פנה לחברת הדברה מקצועית אשר מתמחית בהדברה אורגנית לפי כל ההסמכות והאישורים המותאמים, ישנן מספר רב של שיטות הדברה אורגניות, כולל כימיקלים, מינרלים וטכניקות גינון אסטרטגיות.

✔️ הדברת אורגנית? שירות מקצועי כולל חיטוי וניקוי 24 שעות ביממה!

✔️  מגיעים עד בית הלקוח בשירות אקספרס ובפריסה ארצית.
✔️כל סוגי הרישיונות וההסמכות
✔️ שימוש באמצעים מתקדמים המותאם לכל סוגי הפגרים.
✔️עובדים עם חברות תחזוקה.
✔️ תינתן אחריות רשמית על העבודה.

להצעת מחיר חייגו עכשיו:

1-700-506-300 ☎️

הדברה אורגנית – ספינוסאד

באפשרות זו ניתן להשתמש כדי לשמור על גידולי הפירות והירקות שלך בטוחים. ספינוסאד הוא חיידק שבסיסו באדמה. הוא הורג מזיקים בגינה כולל תולעים, חיפושיות, קרדיות וזחלים. ברגע שהספינוסאד מתייבש, הוא יהרוג את החרקים שיבלעו אותו, וכך יפחית את הסיכוי שלך לפגוע בדבורים או בחרקים מועילים אחרים, כיוון שהם אינם פעילים בשעות הערב. הספינוסאד מגיע בפורמטים שונים של נוזלים ואבקה תחת מגוון מותגים שונים.

רוטנון

הרוטנון הוא רוצח מזיקים אורגני, שגם הוא רעיל למדי לרוב היונקים, ומופיע באופן טבעי בזרעים ובגבעולים של כמה צמחים. השתמש בו בזהירות ליד בריכות או אגמים, מכיוון שרוטנון הוא רעיל ביותר לדגים. החומר יהרוג זחלים, חיפושיות, כנימות וטרמיטים שנמצאים על גידולי ירקות ופירות. אך תן לרוטנון קצת זמן, מכיוון שמדובר בחומר כימי איטי שדורש כמה ימים לעבוד.

פירתרין

אחד מקוטלי החרקים הבוטניים הנפוצים ביותר, פירתרין מופק מצמח החרצית. הוא לא רעיל לרוב היונקים, מה שהופך אותו לבחירה בטוחה במיוחד.

קוטל חרקים זה הוא גורם מרתיע חזק, מהיר, אפילו במינונים נמוכים. עם החשיפה, רוב החרקים המעופפים ייפלו מיד, אך לא תמיד ימותו. חלק מהיצרנים מערבבים פירתרין עם פתרונות קטלניים יותר כדי להבטיח מוות מחרקים.

BT

כמובן שזחלים יכולים להיות חמודים, אבל הם יכולים גם לזרוע הרס בגידולים עליים. BT היא הגרסה המקוצרת של Bacillus thuringiensis, חיידק שנוצר באופן טבעי, ומחליש מזיקים אשר בולעים אותו. רססו אותו על ירקות עליים שזחלים אוכלים וה- BT יהרוג אותם מבפנים. מכיוון שהוא מזיק רק באכילה, זהו חומר הדברה אורגני בטוח ביותר לשימור חרקים מועילים.

יש להתיז בעת חשיפת הצמחים לאור שמש ישיר (אשר יפחית את יעילותו לאחר מספר שעות) ולחזור על כך כל 7-10 ימים עד שאין צורך יותר. מוצרי BT יכולים לכלול זנים שעברו שינוי גנטי, לכן הקפד לבדוק את האריזה כדי לאמת את תכולת הנוסחה.

שמן נים

נים מופק מעץ אסייתי נפוץ ומעכב את מחזור הצמיחה של חרקים. המרכיב הפעיל שלו, אזדירכטין, יגרום לחרקים נגועים לאכול פחות, לגדול לאט יותר ולהתרבות פחות. זוהי אפשרות טובה עבור מי שעדיין לא חווה נגיעות מזיקים גדולות ורוצה להשיג יתרון בהפחתת כמות המזיקים הפוטנציאליים.

בגלל השפעותיו על העיכוב בצמיחה, שמן נים פועל בצורה הטובה ביותר על חרקים צעירים הגדלים במהירות, כגון פשפשים וחיפושיות. הוא יעיל כחומר להדברת זחלים וכנימות קטנים יותר, שאוכלים עלים.

עצה שימושית וחשובה – אם יש לך עודף שמן נים, אתה יכול לרסס אותו על גידולי גפן שנמצאים בסיכון לטחב אבקתי, מכיוון ששמן נים יעיל מעט במניעת מחלה זו.

הדברה אורגנית – אדמה דיאטומית

אם אתה מתנגד לשימוש בכימיקלים – אפילו אם הם אורגניים – בסביבת גידולי הירקות שלך, שקול לזרות אדמה דיאטומית בגינה שלך.

אבקה זו מורכבת למעשה מדיאטומים מאובנים, שהם חלק מקבוצת האצות. לדיאטומים יש שלד קשה, וכאשר האדמה באה במגע עם חרקים, הקצוות חדים יחתכו את גופם ויגרמו להם למות מהתייבשות תוך שבועיים מיום השימוש. החלקיקים כל כך קטנים, עם זאת, שהם לא יחתכו אנשים או חיות מחמד.

אדמה דיאטומית משמשת בצורה הטובה ביותר באזורים יבשים, והופכת פחות יעילה כאשר היא רטובה. בעוד שהיא מכוונת גם לכמה חרקים החיים בסביבה פנימית, היא תהרוג גם חיפושיות, תולעים, זבובים, קרציות, צרצרים, שבלולים ומינים אחרים. למרבה הצער, האדמה תהרוג גם חרקים מועילים, אז חשוב להיזהר.

הדברה אורגנית – מינרלים

ניתן להשתמש במינרלים מסוימים גם להדברת מזיקים. גופרית נמכרת כנוזל, אבקה או משחה, ותעזור להרחיק מגוון קרדיות וכנימות. השתמשו בהם על גבי ירקות כמו שעועית, תפוחי אדמה, עגבניות או אפונה. מינרלים אמנם לא רעילים לבני אדם, אך עלולים לגרום לגירוי בעור ובעיניים. החיסרון בשימוש בגופרית הוא שהוכח כי היא פוגעת בצמחים במזג אוויר יבש כאשר הטמפרטורות מגיעות ליותר מ -30 מעלות.

תערובת בורדו היא מינרל הדברה אורגני נוסף המכוון לחרקים שנמצאים על גידולי ירקות רבים. התערובת עלולה לפגוע בעלים של צמחים אם משתמשים בה במזג אוויר קריר ורטוב. מבחינה כימית, בורדו הוא תערובת של גופרית, נחושת וסידן הידרוקסיד (סיד).

הדברה אורגנית – חרקים מיטיבים

לא כל החרקים הם מזיקים הרסניים. יש חרקים שמועילים בכך שהם תוקפים וניזונים מחרקים אחרים. אתה רוצה למשוך את החרקים האלה לגן הירק שלך: פרת משה רבנו, חיפושיות, גמל שלמה וצרעות טפיליות.

על מנת למשוך חרקים מסוגים אלה, נסה לשתול צמחים אלה סביב גבולות הגינה שלך: תירס, נענע, לואיזה, שמיר וערבה.

הדברה אורגנית – שתילה קרובה

שתילה קרובה היא טכניקת גינון בה נוטעים צמחים שונים בסמיכות אחד לשני כדי להדביר מזיקים, למקסם שטח ולהגדיל את תפוקת היבול וכן למטרות האבקה. 

הנה כמה מההמלצות שלנו לשתילה קרובה: ניתן להגן על גזר על ידי כרישה סמוכה, זבובים יתרחקו מצנוניות שנטועות ליד חסה, עכברים לא יגשו לשורה של נרקיסים, חפרפרות יתרחקו משעועית, וארנבות נגעלות מבצל.

לסיכום – גידולי מלכודת

בעוד שגידולים עשויים למשוך מזיקים שאינכם רוצים, תוכלו להשתמש באותה שיטה כדי למשוך מזיקים לא רצויים הרחק מגידולים. גידולי מלכודות מציעים למזיקים אלטרנטיבה שתרחיק אותם מהגידולים שאתם צריכים.

אנו בקסם הדברות משתמשים במגוון שיטות הדברה אורגנית, שירחיקו את כל המזיקים מביתכם.

כל אחד יכול לקנות חומרי הדברה. יחד עם זאת, מדבירים שאינם מוסמכים עלולים לגרום נזק בלתי הפיך לסביבה, לדיירים ולעצמם.

המדבירים בקסם הדברות הנם מוסמכים ומורשים, אתם יכולים להיות רגועים לגבי בטיחותכם, ולגבי פתרון הבעיה שממנה אתם סובלים.

מחפשים מדביר מקצועי? חייגו עכשיו לקסם הדברות! ותקבלו פתרון מהיר וחד משמעי!

מדבירים מורשים:

מדביר מוסמך ניר יזדי

מהעיתונות:

מעריב
מידע להעשרה מהאתר:
הדברה בטוחה לבעלי חיים ותינוקות
סוגי הדברה
protoblo_admin
הדברה בטוחה

הדברה בטוחה לכל סוגי המזיקים ע"י מדבירים מורשים! מהי הדברה בטוחה? האם הדברה בטוחה לתינוקות? האם הדברה בטוחה לבעלי חיים? מהי המשמעות של הדברה ירוקה

קרא עוד »
הדברה אקולוגית
סוגי הדברה
protoblo_admin
הדברה אקולוגית

הדברה אקולוגית של קסם הדברות פועלת ב2 מישורים: הדברה ללא כימיקלים וטיפול מונע לטווח ארוך! ✔️ מתמחים בכל סוגי ההדברות. ✔️ הסמכות של המשרד להגנת

קרא עוד »
הדברה ידידותית לסביבה
סוגי הדברה
protoblo_admin
הדברה ידידותית לסביבה

הדברה ידידותית לסביבה בקסם הדברות כשמה כן היא דואגת לתנאי הסביבה ומאושרת על ידי המשרד להגנת הסביבה, הרימו טלפון! ✔️ ייעוץ ראשוני ללא עלות! ✔️

קרא עוד »
הדברה ביולוגית
סוגי הדברה
protoblo_admin
הדברה ביולוגית

הכל על הדברה ביולוגית ומחירים מיוחדים   ✔️ ייעוץ ראשוני ללא עלות. ✔️שירות אקספרס בכל הארץ.   ✔️מתמחים בכל סוגי המקקים והחרקים.   ✔️ביצוע עבודה

קרא עוד »
הדברה חקלאית
סוגי הדברה
protoblo_admin
הדברה חקלאית

הדברה חקלאית מותאמת לפירות וירקות ולתבואה באדמות חקלאיות וללא כל חשש! ✔️ ייעוץ מומחים ללא עלות טרם הזמנה של מדביר. ✔️שירות 360 המאפשר תוספת של

קרא עוד »
הדברה ירוקה במרכז ובצפון
סוגי הדברה
protoblo_admin
הדברה ירוקה

הדברה ירוקה – מה זה בכלל? מה זה הדברה ירוקה, האם יש דבר כזה הדברה ירוקה בלי ריח שבאמת עובדת כמו שצריך, איך משתמשים בה

קרא עוד »
לחץ כאן
שקופית קודמת
שקופית הבאה
שלחו לנו וואטסאפ