הדברת זבובים

מחפשים מדביר מקצועי? השאירו פרטים ונחזור אליכם

תוכן עניינים
הדברת זבובים
הדברת זבובים

בכל הנוגע לזבובים, העולם מתחלק לשניים – כאלו שעבורם זבובים הם מטרד, וכאלו שעבורם זבובים זה מטרד בלתי נסבל. זה לא קל לחיות ביחד עם החרקים המעופפים והמזמזמים האלו.

הם מרחפים מעל למשקאות, לאוכל ומציקים כמעט לכל דבר אפשרי. תתפלאו, אבל זבובים מסוגלים להרבה יותר מסתם לזמזם ולהטריד. למעשה, יש בעולם אלפי מינים של זבובים ולא כולם תמימים כמו שנראה לנו. ישנם זבובים שמסוגלים לנשוך, ויש כאלו שמעבירים מחלות מסוכנות כמו טיפוס והרעלות מזון.

הדברת זבובים? עם קסם הדברות עושים סוף לזבובים הטורדניים!

✔️שירות 24 שעות ביממה!

✔️ הדברה לכל סוגי העסקים כולל שירות אקספרס בפריסה ארצית.
✔️ הסמכות ואישורים של המשרד להגנת הסביבה.
✔️ שימוש בחומרים ידידותיים לסביבה.
✔️ עובדים עם חברות תחזוקה וועדי בתים באופן שוטף.
✔️שירות 360 כולל חיטוי וניקוי.
✔️ אספקת רשמית.

להצעת מחיר חייגו עכשיו:

1-700-506-300 ☎️

אתה יכול להרוג את כל הזבובים בביתך, אך לעולם לא תבחין בביצי הזבובים שעדיין נשארו וכך הבעיה תשוב במהרה. צריך לדעת בדיוק איך לעשות זאת.

הדברת זבובים – דע את האויב

שיטות הדברת הזבובים משתנות מעונה לעונה. שכן טכניקה אחת שתהיה יעילה מאוד בקיץ, אינה יעילה כאשר מזג האוויר מתקרר.

מה שכן, במהלך הקיץ הזבובים נמצאים בכמויות ובכל מקום. אחת השיטות היעילות ביותר להשמדת זבובים היא חיסול המזון שלהם והשטחים בהם הם גדלים. אזורים כמו פחי אשפה ומלונות של כלבים, הם קרקע פורייה להתרבות זבובים לכן ניקיון ואף השמדה של מקומות אלו יפתור את הבעיה. ניתן להשתמש בתרסיסי הדברה נגד זבובים, מה שייתן תוצאה מהירה ונקודתית אך לא תמגר לגמרי את ההתפשטות שלהם.

בחורף, כדאי לרסס לתוך סדקים ונקיקים בתוך הבית, שכן שם הזבובים מסתתרים על מנת להמתין למזג אוויר חמים יותר. אם אתם רוצים להשקיע – לאטום את כל הסדקים בבית יביא לתוצאה היעילה ביותר.

שיטות מניעה לפני הדברת זבובים

מבחינת היגיינה וטיפול הבית, יש הרבה מה לעשות כדי להבטיח שזבובים לא ידגרו בביתכם. ניקוי ותחזוקה יעילה של פחי האשפה יובילו להקטנת הסיכוי להתפשטות זבובים. בכל הקשור לשאריות מזון, הן של בני אדם והן של חיות מחמד, ההקפדה חייבת להיות מקסימלית שכן זה הגורם העיקרי להתפתחות זבובים. הקפידו לרוקן את הפח פעמיים ביום, להימנע מהשארת שאריות מזון שלא במקרר ועל ניקיון במזווה ובכלל במטבח. 

מלכודות זבובים

טרם עוברים לשיטות ריסוס למיניהן, כדאי קודם כל להשתמש באמצעים מכניים. דהיינו, מלכודות. ישנן מלכודות עם נייר דבק על מנת שהזבובים שיימשכו אליהן יידבקו ולא יוכלו לזוז. אלו לרב יהיו בצבע לבן ובעלות ריח שמושך זבובים. ישנן מלכודות עם פיתיון בתוכן, לרב הפיתיון יהיה שאריות אוכל כמו בשר, פירות וכדומה.

הדברת זבובים כימית

אם שיטות המניעה והמלכודות לא עזרו עד כה, אין מנוס מלהשתמש בחומרים כימיים לצרכי הדברה. הכי קל לגשת ישר לשיטת ההדברה ולדלג על שאר השיטות שצוינו, אך לא מומלץ לעשות זאת. אמנם הדברה זו הדרך החזקה מכל, אך הרבה זבובים פיתחו עמידות לחומרי הדברה כימיים ולכן כדאי קודם כל לנסות בשיטות אחרות.

ואם בכל זאת אלו לא עזרו, חשוב להשתמש בחומרי הדברה אשר משמידים גם זחלי זבובים ולא רק זבובים בוגרים, כדי שתוכלו להיפטר מהם לצמיתות ולא רק לזכות להקלה זמנית. רססו באזורים שבהם הזבובים אוהבים לשרוץ – פחים, פתחי דלתות וחלונות, מרזבים, סדקים וכדומה.

אבל הכי חשוב בהדברה (ולא רק בהדברת זבובים) – לפני שאתה משתמש בתכשיר כימי הקפידו לקרוא את כל הוראות היצרן על מנת לעשות את ההדברה כהלכה. הדברה שנעשית בחיפזון וללא ידע – לא רק שלא תיפטר מהזבובים בטווח הארוך, אלא גם תסכן את בני הבית.

אם אתם רוצים לחסוך כאב ראש מיותר ולהבטיח שהזבובים ייעלמו כמה שיותר מהר – פנו להדברה מקצועית.

מדביר מקצועי יגיע לביתכם ויידע לזהות בדיוק היכן בבית הזבובים מבלים להם, מהי שגרת חייהם, איך הם הגיעו לתוך הבית ומה משאיר אותם בו, באיזה סוג של זבוב מדובר והכי חשוב – כיצד להיפטר מהם ביעילות.

ואף יותר מכך – כיום יש חברות הדברה אשר משתמשות בחומרי הדברה טבעיים שלא מסכנים את סביבת הבית.

״קסם הדברות״ היא חברת הדברה שחרטה על דגלה שימוש בחומרי הדברה טבעיים בלבד בדיוק מסיבה זו.

כל אחד יכול לקנות חומרי הדברה. יחד עם זאת, מדבירים שאינם מוסמכים עלולים לגרום נזק בלתי הפיך לסביבה, לדיירים ולעצמם.

המדבירים בקסם הדברות הנם מוסמכים ומורשים, אתם יכולים להיות רגועים לגבי בטיחותכם, ולגבי פתרון הבעיה שממנה אתם סובלים.

מחפשים מדביר מקצועי? חייגו עכשיו לקסם הדברות! ותקבלו פתרון מהיר וחד משמעי!
הדברת זבובים בנתניה

הדברת זבובים בנתניה דרך קסם הדברות – לשירות מהיר ומקצועי. ✔️ מתמחים בכל סוגי ההדברות. ✔️המדבירים שלנו ותיקים ויודעים לתת

קרא עוד »
הדברת זבובונים

  אם ראיתם זבובים קטנים במטבח שלכם, כנראה שהם זבובי פירות, המכונים גם זבובונים. הדברת זבובונים של קסם הדברות פועלת

קרא עוד »
ריסוס זבובים

  ריסוס זבובים? עם קסם הדברות שמים סוף לזבובים בעזרת ריסוס ידידותי לסביבה ללא כימיקלים! ✔️שימוש בציוד חדיש ומתקדם! ✔️

קרא עוד »
מדביר רימות זבובים

רימות זבובים? שירותי הדברה מתקדמים כולל טיפול מונע ייחודי! ✔️ייעוץ טלפוני ללא עלות. ✔️ שירות מהיר ויעיל כולל כתב אחריות

קרא עוד »
Open chat