הדברה ירוקה

מחפשים מדביר מקצועי? השאירו פרטים ונחזור אליכם

תוכן עניינים

הדברה ירוקה

הדברה ירוקה ללא שימוש בחומרים המזיקים לסביבה וללא כימיקלים! 

✔️ ביצוע עבודה ייסודית מא' ועד ת'

✔️ שירות מקיף ומקצועי בפריסה ארצית עד בית הלקוח.
✔️ אפשרות לתוספת חיטוי בסוף עבודה.
✔️המדבירים שלנו עברו הסמכות של משרד ההגנה לסביבה 
✔️ שירות 24 שעות.
✔️מתמחים בכל סוגי הפשפשים.
✔️ כתב אחריות על העבודה.

להצעת מחיר חייגו עכשיו:

1-700-506-300 ☎️

האביב והקיץ זאת תקופת המזיקים בישראל, הימים מתחממים ומתארכים, והמוני חרקים מופיעים בחצרות, בגנים ובבתים ברחבי העיר.

בזכות סביבה ידידותית לחרקים, התקופה הזו יכולה להרגיש כמו קרב מתמיד להרחקת מזיקים ולמנוע מהם לפגוע ברכוש שלך. לכן, כאשר אנו מתמודדים עם נגיעות קשות של חרקים, לעתים קרובות התגובה הראשונה היא להשתמש בחומר הדברה כימי חזק כדי לפטור במהירות את הבעיה.

אך צריך להתמודד עם העובדות: שימוש בחומרי הדברה עוצמתיים בביתכם ובסביבתו זה דבר מסוכן. לכן, עדיף לנקוט בגישה ידידותית לסביבה. שימוש בטכניקות ירוקות לניהול המזיקים בבית זה מעשה בטוח יותר עבורך, עבור משפחתך ועבור בעלי החיים שלך. פעמים רבות זה גם יעיל יותר.

המשך לקרוא כדי ללמוד את היתרונות המדהימים של טכניקות הדברה ידידותיות לסביבה, ולמה גישה ירוקה זו תמיד צריכה להיות התגובה הראשונה שלך לבעיות מזיקים.

מה הבעיה עם חומרי הדברה ולמה עדיף הדברה ירוקה?

משתמשים בישראל במאות אלפי קילו של חומרי הדברה מדי שנה. מדובר בעבודה מטרידה בהתחשב בכך שהוכח כי חומרי הדברה גורמים למגוון בעיות סביבתיות ובריאותיות.

ההשפעות הסביבתיות של חומרי הדברה בהדברה ירוקה

גם כאשר משתמשים בחומרי הדברה על שטח קטן, הם יגיעו הרחק מאזור זה, דרך האוויר, האדמה או המים. חומרי הדברה יכולים להישאר בסביבה מספר ימים או שנים רבות, ולגרום לבעיות גדולות באיזון המערכת האקולוגית.

לדוגמה, השימוש בחומרי הדברה נקשר לתמותת דבורי הדבש. השימוש בחומרים אלו, הורג גם מאביקים אחרים, כולל פרפרים ויונקי דבש, ואפילו לטאות ויונקים קטנים.

סיכוני בריאותיים הקשורים לחשיפה לחומרי הדברה

כל היקף של חשיפה, אפילו במנות זעירות, עלול להיות מסוכן להתפתחות האדם, לרבייה ולבריאותו הכללית. ארגון הבריאות העולמי מעריך כי ישנם 3 מיליון מקרים של הרעלה בעקבות חשיפה לחומרי הדברה מדי שנה ועד 220,00 מקרי מוות (בעיקר במדינות מתפתחות).

חשיפה להדברה נקשרה לבעיות בריאות כרוניות ספציפיות, כולל:

  • מומים מולדים
  • מחלת הסרטן
  • שינויים גנטיים
  • הפרעות בדם
  • הפרעות עצביות

נושאים אחרים לטווח הקצר הקשורים לחשיפה להדברה הם:

  • כאבי ראש
  • גירוי בעור ובעיניים
  • סחרחורת
  • בחילה

גם עבור חיות מחמד, בליעה או חשיפה לחומרי הדברה עלולה לגרום לבעיות החל מחום והקאות ועד להתקפים וכשל נשימתי.

עם כל כך הרבה השפעות בריאותיות ותופעות שליליות הקשורות לחומרי הדברה, ריסוס כימיקלים אלה סביב ביתכם כדי להיפטר מחרקים פשוט לא שווה את זה.

האם חברת הדברה באמת יכולה להיות ידידותית לסביבה ולבצע הדברה ירוקה?

בחירה נכונה של חברת הדברה היא החלטה חשובה. אתה רוצה לוודא שהחברה תוכל לנהל ביעילות את בעיית המזיקים שלך, זאת מבלי להכניס מוצרים רעילים לביתך ולרכושך. בחירה בחברת הדברה המשתמשת בגישה ידידותית לסביבה היא תמיד האפשרות הטובה ביותר.

האם מדבירים באמת יכולים להיות ידידותיים לסביבה? התשובה היא – לחלוטין כן.

חברות הדברה ידידותיות לסביבה משתמשות במוצרים המשתמשים בבקרות ביולוגיות כמו ריחות, טעמים ושמנים בשילוב עם כימיקלים בטוחים וירוקים יותר. אנו בקסם הדברות משתמשים בטיפול שפותח במיוחד שמטרתה להתמקד ספציפית במזיקים, וכן להיות בטוח לחלוטין לאנשים ולרוב חיות המחמד.

היתרונות של שיטות הדברה ירוקה ידידותיות לסביבה

דנו כיצד שיטות הדברה ידידותיות לסביבה בטוחות יותר לאיכות הסביבה ולבני באדם, אך ישנן סיבות נוספות מדוע שימוש בשיטות הדברה רעילות באופן מינימלי זה תמיד הבחירה הטובה יותר.

תוצאות טובות יותר (לטווח ארוך יותר)

שיטות הדברה ידידותיות לסביבה יעילות באותה מידה כמו טכניקות מסורתיות. למעשה, הן יכולות אפילו להשיג תוצאות טובות יותר לטווח הארוך.

למשל, האם ידעתם שחרקים יכולים לפתח עמידות לשיטות הדברה כימיות? התנגדות זו תועבר לצאצאים, מה שיהפוך אותם לקשים הרבה יותר להשמדה. פתרונות ידידותיים לסביבה, לעומת זאת, מקשים הרבה יותר על מזיקים לפתח עמידות לטיפולים.

בנוסף, הדברה ידידותית לסביבה פועלת בכדי לטפל בשורש הבעיה, ומגדילה את הסיכויים שהבעיה לא תחזור בשנית בהמשך הדרך.

לא פוגעות בגינה

שיטות הדברה מסורתיות דורשות הדברה נוספת בכל חודש בערך. ריסוס חוזר ונשנה של כימיקלים קשים אלה על רכושך אינו רע רק לבריאותך, אלא גם לבריאות בגינה שלך!

שיטות הדברה רעילות גורמות לעיתים קרובות לצמצום ולמוות של דשא, שיחים וצמחים אחרים. בנוסף, מכיוון שכימיקלים אלה יכולים להישאר קבורים באדמה שלך במשך תקופה ארוכה, הצמיחה המחודשת עלולה להיות מאתגרת ביותר.

לא מזיקות לחרקים שימושיים (או לחיות המחמד שלך!)

למרות שאולי לא תרצה להודות בכך, חרקים מסוימים מסייעים לגינה שלך. בעוד שכימיקלים רעילים הורגים כל מה שנמצא בדרכם, שיטות הדברה ידידותיות לסביבה מכוונות במיוחד בכדי למנוע הריגת כל אורגניזם חי.

זה חשוב במיוחד עבור חיות המחמד שלך. באמצעות חומרים רעילים באופן מינימלי, ולא בחומרים כימיים, הכלב או החתול שלך לא יהיו בסיכון לבלוע כימיקלים מזיקים שעלולים להיות קטלניים בעבורם.

נטולי ריח חזק

מוצרים קונבנציונליים יישארו באוויר לאחר הריסוס שלהם. למוצרים אלה יש ריח חזק וישאירו אותך ואת משפחתך לשבת בבית מסריח, ולשאוף אוויר עם כימיקלים רעילים. לעומת זאת, לשיטות ידידותיות לסביבה אין ריח לא נעים, ולא יתעכבו ולא יתפשטו בביתך.

נוחות

שיטות הדברה אחרות עשויות לדרוש ממך לאטום את כל האוכל שלך, לפנות את המקרר ולעזוב את ביתך אפילו למשך יממה שלמה.

עם זאת, מכיוון ששיטות הדברה ידידותיות לסביבה הן רעילות באופן מינימלי בלבד, אתה ומשפחתך לא צריכים לדאוג לפנות את הבית במהלך הטיפול. הדברה ידידותית לסביבה לא תשבש את חייכם כלל.

כפי שראית, להדברה ירוקה יש יתרונות רבים. חשוב לבחור בשיטה זו כדי לדאוג לבני משפחתך ולחיות המחמד שלך, ולהבטיח את היעלמות המזיקים לתמיד. 

למה לבחור בהדברה ירוקה? 

הדברות שאינן מאושרות על ידי משרד הבריאות או הדברות שמבוצעות על ידי אנשים שאין להם רישיון להדביר, יכולות להיות מסוכנות עד מאוד וחלילה לעלות בחיי אדם.

מעבר לזה, נשמע לכם הגיוני שהדברה מזיקה לסביבה כמו שהיא מזיקה למזיק שאותו אתם רוצים להדביר.

אז בואו נעשה לכם קצת סדר בדברים.

אם יש לכם בעיית מזיקים, אתם ממש לא חייבים להישאר איתה. בדיוק בשביל זה, קסם הדברות מציעה לכם הדברה ירוקה- הדברה שאינה מזיקה לשום דבר חוץ מהמזיק אותו אתם רוצים להדביר. הדברה שעשויה מחומרים שאינם מזיקים לבני האדם וגם לא לסביבה.

הדברה ירוקה היא לא הדברה כימית וכאשר היא מתבצעת על ידי איש מקצוע מוסמך ומיומן, היא בטוחה לחלוטין.

המדביר המקצועי, יודע בדיוק את כמות החומר המדויקת שעליו להשתמש בה וכן את סוג הטכניקה המתאימה לביצוע ההדברה. כך, תהיו בטוחים שמתבצעת הדברה מקצועית מאין כמותה.

אכן, החשש מהדברות הוא מוחשי וקיים. אך רק כאשר מדובר על הדברות כימיות. הדברות כימיות יכולות לכלול חומרים שאינם מאושרים על ידי משרד הבריאות והמשרד להגנת הסביבה ויכולים לגרום לבעיות בריאותיות רבות.

לא כך הדבר בהדברה ירוקה.

בנימה אישית..

קסם הדברות הוקמה על מנת להציע פתרון אחר וראוי יותר למזיקים שפוקדים את ביתנו. כל צוות קסם הדברות הינו מומחה ועבר הכשרות מקיפות על מנת להשתמש בהדברה ירוקה ולהדביר כל חלל באשר הוא באופן המקצועי והבטוח ביותר.

מהיום, תוכלו לישון בראש שקט גם אם רק היום הדברתם את הבית שלכם.

ראש שקט ובית נקי ממזיקים, הם המומחיות של קסם הדברות.

לכל שאלה אודות ההדברה הירוקה והחומרים בהם אנחנו משתמשים, תוכלו להרים אלינו טלפון ואנו נשמח לעמוד לרשותכם.

מומחה מטעמנו, ידע בדיוק איזו הדברה להתאים לכם שתטפל באופן ממוקד במזיק שפקד את ביתכם.

כל אחד יכול לקנות חומרי הדברה. יחד עם זאת, מדבירים שאינם מוסמכים עלולים לגרום נזק בלתי הפיך לסביבה, לדיירים ולעצמם.

המדבירים בקסם הדברות הנם מוסמכים ומורשים, אתם יכולים להיות רגועים לגבי בטיחותכם, ולגבי פתרון הבעיה שממנה אתם סובלים.

מחפשים מדביר מקצועי? חייגו עכשיו לקסם הדברות! ותקבלו פתרון מהיר וחד משמעי!
הדברה ירוקה בנתניה

זקוקים לשירותי הדברה? קסם הדברות יבצעו עבורכם הדברה ירוקה בנתניה. ✔️ מתמחים בכל סוגי ההדברות. ✔️המדבירים שלנו ותיקים ויודעים לתת

קרא עוד »
הדברה ירוקה ברמת גן

מתקשרים ומזמינים שירותי הדברה ירוקה ברמת גן ושמים סוף למזיקים בלי לפגוע באיכות הסביבה ✔️ משתמשים בחומרים ידידותיים לסביבה ללא

קרא עוד »
ריסוס ירוק

    ריסוס ירוק בטוח למשרדים ולסביבות עבודה מרובות עושים רק בקסם הדברות! ✔️ ייעוץ מומחה ללא עלות. ✔️ שירות

קרא עוד »
הדברה אורגנית

  אם גן הירק שלך מוצף במזיקים, הצעד הראשון הוא לזהות את הפולש. צלם תמונה של המזיק והשווה לתמונות דומות

קרא עוד »
הדברה אקולוגית

  הדברה אקולוגית של קסם הדברות פועלת ב2 מישורים: הדברה ללא כימיקלים וטיפול מונע לטווח ארוך! ✔️ מתמחים בכל סוגי

קרא עוד »
הדברה בטוחה

  הדברה בטוחה וירוקה מותאמת למשרדים כולל כל האישורים של המשרד להגנת הסביבה! ✔️ ייעוץ ראשוני ללא עלות! ✔️ שירות

קרא עוד »
Open chat