לוכד חתולים

להזמנת מדביר מקצועי, השאירו פרטים:

לוכד חתולים מוסמך שיפתור את הבעיה 100% בהתחייבות!

לוכד חתולים הוא למעשה בעיקר מחלץ חתולים. בכל מצב שבו חתול תקוע במקום שהוא לא יכול להיחלץ ממנו, וכשהוא עלול להיפגע - אנחנו נגיע אליכם במהירות, ונשתמש בכל הידע המקצועי והניסיון הרב שצברנו בתחום הספציפי של חילוץ חתולים כדי לעזור לכם לעזור לחתול. השירות ניתן בפריסה רחבה, בכל רחבי המרכז והשרון, ובכל ימות השבוע ושעות היממה. אצלנו מקבלים יחס אישי ומקצועי + התחייבות ללכידת חתולים הומאנית ללא כאב לחתול. אם אתם זקוקים לשירותיו של לוכד חתולים מחיר השירות ודאי מעניין אתכם. ובכן, אצלנו המחיר הוא מהמשתלמים בשוק - החל מ-350 ₪ (תלוי במספר פרמטרים). לדעת איך לתפוס חתול רחוב או חתול בית שברח זה מקצוע, ולא כדאי לכם לנסות זאת לבד. פנו אלינו עוד היום לקבלת ייעוץ ראשוני חינם והצעת מחיר משתלמת.

לכידת חתולים עושים עם קסם הדברות!

✔️ מחלץ חתולים מורשה ע"י המשרד להגנת הסביבה

✔️ ייעוץ ראשוני ללא עלות

✔️ לוכד חתולים עם 20 שנות ניסיון

✔️ שירות חילוץ חתולים מקצועי בפריסה ארצית עד בית הלקוח
✔️ לוכד חתולים מחיר מההוגנים ביותר בשוק!
✔️לכידת חתולים הומאנית עם כלוב ללכידת חתולים או ברשת ללכידת חתולים
✔️ זמינות מיידית 24/7 לביצוע חילוץ חתולים מכל מקום
✔️לוכד חתולים תל אביב והמרכז שיפתור את הבעיה ב-100%!
  

להצעת מחיר משתלמת חייגו עכשיו:

1-700-506-300 ☎️

להזמנת מדביר מקצועי, השאירו פרטים:

 

למה כדאי להיעזר בלוכד חתולים ולא לנסות ללכוד אותם לבד?

ישנם מקרים שבהם אדם שרוצה ללכוד חתול או חתולה מאמין שיוכל לעשות זאת בכוחות עצמו, ללא עזרת איש מקצוע שזוהי המומחיות שלו. ברוב המוחלט של המקרים מדובר טעות. סיבה אחת לכך שכדאי להזמין לוכד חתולים מיומן היא הפחד של החתול או החתולה. גם אם מדובר בחתול שלכם, שמן הסתם מכיר אתכם וסומך עליכם, הסיטואציה שאליה הוא עשויה לגרום לו לפחד עצום. בגלל רמת החרדה, עצם הנוכחות שלכם, שלא לדבר על הושטת יד או ניסיונות אחרים לחלץ אותו, עלולים להלחיץ אותו עוד יותר, ולמשל לגרום לו לטפס עוד יותר גבוה על העץ.

סיבה שנייה שמומלץ להיעזר במחלץ חתולים מוסמך היא שחתול שנמצא בלחץ עלול לראות בכם סכנה ולשרוט אתכם על-מנת להגן על עצמו - חוויה לא נעימה, ובפרט כשמדובר בחתול לא מוכר ושסביר להניח שאינו מחוסן. עוד סיבה חשובה שבגללה לכידת חתולים היא עניין למקצוענים בלבד היא סכנת הפגיעה - ובמיוחד כשמדובר על חתול שנמצא על עץ גבוה, על גג או בכל מקום אחר שהגעה שלכם אליו חושפת אתכם לסכנת נפילה (או סכנות אחרות).

לוכד חתולים בכל שעות היממה ובכל ימות השבוע - 24/7!

הצורך לבצע חילוץ חתולים לא מוגבל מן הסתם לשעות הבוקר או הצהריים בימי חול, ולכן ייתכן שתזדקקו לשירות של לוכד חתולים תל אביב או במקומות אחרים במרכז הארץ גם בשעות הערב ואפילו הלילה, ובאופן דומה בסופי שבוע ובחגים.

אנחנו מציעים שירות לוכד חתולים 24 שעות ביממה ומתחייבים להגיע תוך זמן קצר ככל האפשר, גם מעבר לשעות העבודה המקובלות - כדי שהחתול או החתולה היקרים ללבכם יחולצו בלי עיכובים מיותרים ותוכלו לחזור לשגרה.

באילו מקומות נדרשת לכידת חתולים?

כולנו מכירים את האמרה 'הסקרנות הרגה את החתול'. בעזרת לוכד חתולים מנוסה החתול כמובן לא ימות, אבל הסקרנות בהחלט מובילה אותו למגוון רחב של מקומות שבהם הוא עלול להיתקע. המקרים הנפוצים ביותר שבהם מתבצע חילוץ חתולים הן כשחתול או חתולה תקועים על עץ גבוה בלי יכולת לרדת ממנו, כשחתול תקוע בתוך צינור ניקוז או מרזב. לפעמים ישנם חתולים בביוב שצריך ללכוד ולחלץ, עוד דוגמה רווחת היא חתולים בתוך מכסה מנוע, וגם חתול על גג עשוי להוביל לצורך בשירות זה.

לוכד חתולים מחיר - כמה זה עולה?

כשחתול שהוא בן בית נתקע על עץ או בכל מקום אחר, מן הסתם בני האדם שחיים איתו יסכימו לשלם עבור השירות של לוכד חתולים מחיר גבוה - העיקר שהחתול יחזור בשלום. הסכום שגובה לוכד חתולים מקצועי עבור הלכידה משתנה בהתאם למיקום החתול ולפרמטרים נוספים ובהם למשל הנגישות לאזור שבו הוא נמצא. בגדול, עלות השירות לרוב תנוע בין 400-1500 ₪.

אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר, לתאר את המקרה הספציפי, ונספק לכם מיד הצעת מחיר אטרקטיבית. בכל מקרה, גם אם אתם חושבים שאתם יודעים איך לתפוס חתול רחוב בכוחות עצמכם - מומלץ מאד שלא לנסות לעשות זאת ולקרוא לאיש מקצוע מומחה.

לא רק חילוץ חתולים - שירותים נוספים במקצועיות גבוהה

בנוסף לשירות הדברה של לוכד חתולים בתל אביב, בשאר ישובי גוש דן ובשרון, אנחנו מבצעים גם הדברה לפרעוש החתול לחיית המחמד שלכם וגם פינוי פגרים אם ישנו חתול מת בקרבת מקום ואתם חוששים ממחלות וזיהומים. בנוסף, נפנה פגרי עכברים ,חולדות ובעלי חיים אחרים, כשלשירות זה מתלווה גם הדברת מזיקים שעלולים להימשך לפגר.

למעשה, אנחנו חברת הדברות ותיקה שמבצעת את כל סוגי ההדברות, מהדברה לחדקונית הדקל ועד לעקרבים, כנגד כל סוגי המזיקים. כאן באתר תוכלו למצוא רשימה של אזורי שירות להדברה ולבדוק אם אנחנו מגיעים גם לישוב שלכם.

להזמנת מדביר מקצועי, השאירו פרטים:
ניר יזדי מנכ"ל קסם הדברות
כותב המאמר: ניר יזדי

מנכ"ל ובעלים של חברת קסם הדברות. מדביר פעיל ומוסמך למעלה מ-20 שנה, בעל רישיון מספר 2697 . מבצע הדברות לכל סוגי המזיקים עם ציוד וחומרים אשר מאושרים ע"י המשרד להגנת הסביבה. יושרה, מקצועיות, שירות מכל הלב, שמירה על בטיחות בהדברה ועל הסביבה ומחירים הוגנים הם נר לרגליו. תמיד שמח לענות על שאלות ולהעניק ייעוץ ראשוני חינם, ללא כל התחייבות.

מספר רשיון: 2697
לכידת חתולים הומאנית
מה תקראו במאמר?

יש לכם שאלה? רוצה להתייעץ?

נשמח לתת לכם מענה מקצועי ומהיר,
חייגו עכשיו:

תשובות לשאלות נפוצות בנושא לכידת וחילוץ חתולים:

רצוי לנסות לשמור על קשר עין עם החתול, כדי שהמיקום שלו יהיה ידוע וברור. אסור להאכיל אותו, משום שמזון זמין עבור החתול עלול לפגוע במאמצי הלכידה והחילוץ.

כן, אם נתקלתם בחתול פצוע ואתם רוצים להציל אותו, נוכל ללכוד אותו כך שהוא יזכה לטיפול מתאים.

לא. אנחנו יודעים להגיע גם לגובה רב, ובמידת הצורך ניעזר גם בשירות מנוף.

אין דרך למנוע בוודאות כניסת חתולים למנוע. בהתאם, ההמלצה היא לדפוק על המכסה מספר פעמים ולהמתין 10-15 שניות - כדי שאם יש חתול, הוא ייצא משם לפני שמתחילים לנסוע. אם שומעים יללות ולא רואים חתול יוצא מתחת למכסה המנוע, כדאי להתייעץ עם לוכד חתולים מנוסה.

בגלל הניסיון הרב, בגלל ההיכרות המצוינת עם ההתנהגות של החתולים, בגלל ההגעה המהירה, בגלל האחריות שבה אנחנו מתנהלים, וגם בזכות המחירים הנוחים.

מידע נוסף שעשוי לעניין אותך..
התחלת שיחה
היי :)
איך נוכל לעזור?
דילוג לתוכן