ריסוס חיפושיות

מחפשים מדביר מקצועי? השאירו פרטים ונחזור אליכם

תוכן עניינים
ריסוס חיפושיות
ריסוס חיפושיות

 

ריסוס חיפושיות באמצעות חומרי ריסוס והדברה ירוקים ידידותיים לסביבה המקצרים את זמני ההמתנה לאחר סיום העבודה.

✔️ שירות 360 מותאם גם לגנים ולצהרונים.

✔️ מתמחים בכל סוגי החיפושיות.
✔️ הדברה אורגנית ללא כימיקלים.
✔️ צוות המדבירים שלנו מוסמך ומאושר על ידי המשרד להגנת הסביבה.
✔️ מתמחים באיתור חיפושיות.
✔️ ניתן לקבוע שירותי ריסוס על בסיס קבוע במחיר אחיד.
✔️ כתב אחריות על העבודה.

להצעת מחיר חייגו עכשיו:

1-700-506-300 ☎️

 

הבית שלך התמלא פתאום בחיפושיות, ואתה לא יודע איך למנוע את ההתפשטות שלהן או להיפטר מהן סופית? בדיוק בשביל זה אנחנו כאן. המאמר בא יסביר על שיטות מקצועיות של ריסוס חיפושיות וכל מה שצריך לדעת על חיפושיות, מאיפה ומדוע הן מגיעות, ואיך אפשר להעלים אותן מביתך.

 

ריסוס חיפושיות  – איך הן נראות?

גודל: החיפושיות מגיעות בצורות, גדלים וצבעים רבים. חלקן, ארוכות ודקות. יש חיפושיות כמו פרת משה רבנו שהינן בעלות צורת אליפסה או מעוגלת. יש אפילו חיפושיות הדומות לעכבישים.

מאפיינים: לחיפושיות יש אנטנות מפותחות וחלקי פה המיועדים ללעיסה.

כנפיים: לחיפושיות יש כנפיים קדמיות דמויות קליפה המכונות אליטרה. כנפיים קדמיות אלה הן לרוב קשות מאוד ונראות יותר כמו קליפה מאשר כנפיים. החיפושית מקפלת את הכנפיים הקדמיות כך שהן מכסות את הכנפיים האחוריות.

הן חזקות, עמידות למים, ומשמשות הגנה מפני נזק והתייבשות. נראה שלרוב המבוגרים יש קו לאורך הגב שבו שתי הכנפיים הקדמיות נפגשות. חיפושיות הן לרוב אינן מעופפות טובות.

 

איך הגיעו לביתי חיפושיות?

גם לבתים נקיים אשר שומרים על היגיינה יכולות לפלוש חיפושיות. חומרים שונים מושכים סוגים ספציפיים של חיפושיות לבתים ולחצרות. מינים רבים מחפשים דגנים מאוחסנים ומזון ארוז, בעוד שאחרים ניזונים מצמחי גן, עץ או בד. בעלי בתים עשויים להכניס את המזיקים לבית בטעות יחד עם מוצרים שורצים.

החיפוש אחר מקלט עשוי להביא גם חיפושיות לבית. חלק ממזיקים אלה נוהגים לבלות את החורף בבתים כדי להימנע ממזג אוויר קר. הן עשויות להיכנס לבית דרך סדקים ביסודות הבית או פערים סביב מסגרות הדלתות והחלונות. הן גם עלולות להיכנס פנימה על ידי הסתתרות ב:

 • עצים להסקה 
 • רהיטים
 • עציצים
 • חבילות

 

עד כמה חיפושיות חמורות?

חיפושיות מסוימות הן מסוכנות יותר מאחרות. ישנן שלוש קבוצות בסיסיות שהינן יחסית מזיקות ועשויות לדרוש טיפול בביתך או בעסק שלך:

 • חיפושיות שורצות בדים
 • חיפושיות מוצרי מזון
 • חיפושיות הורסות עץ

 

הנזק שגורמות החיפושיות

חיפושיות מהוות מטרד בגלל יכולתן לפגוע במאכלים וברכוש מאוחסנים. הן עלולות לפגוע ב:

 • בגדים
 • יבול
 • קישוט וריהוט הבית
 • מזון ארוז

 

התנהגות, דיאטה והרגלים

החיפושיות שייכות לסדר חרקים בשם קוליאופטרה – סדר החרקים הגדול ביותר. ישנם יותר מרבע מיליון מינים של חיפושית בעולם. 

 

התפתחות

החיפושיות מתפתחות במטמורפוזה מוחלטת של ארבעה שלבי מחזור חיים (ביצה, זחל, גולם ומבוגר). אורך מחזור החיים משתנה גם לפי סוג החיפושית. חלקן מתפתחות במהירות רבה והן יכולות לייצר יותר מדור אחד בכל שנה. לאחרים, כמו כמה מהחיפושיות הנוברות בעץ, יכול לקחת כמה שנים עד עשרות שנים להתפתח מביצה למבוגרת. אורך מחזור החיים תלוי גם בכמות המזון שאפשר להאכיל בו את הזחלים, כמו גם בתנאים הסביבתיים.

 

מה אוכלות החיפושיות?

הן ניזונות מצמחים, חרקים קטנים וסיבי בעלי חיים, תלוי במין. כמה חיפושיות נחשבות למזיקים בחצרות וביבולים, אם כי מינים מסוימים עשויים להועיל לבני אדם על ידי הריגת חרקים מזיקים. מבוגרים מרבים להפקיד את ביציהם ליד מזון כדי שהזחלים יהיה מה לאכול כשהם בוקעים.

 

חיפושיות מועילות

חיפושיות רבות הן חרקים מועילים. חיפושית פרת משה רבנו ניזונה ממזיקים צמחיים כמו כנימות. גננים מעריכים את החרקים הללו ומנסים לשמור אותם בגינה.

אך לפעמים גם פרת משה רבנו עלולה להפוך למטרד. בסוף הקיץ והסתיו, בעלי בתים יכולים למצוא מאות מהן מקובצות בחלקו החיצוני של הבית. הן מנסות לפלוש לבתים למקלט במהלך החורף או מחפשות לברוח מהתנאים הקשים.

 

ריסוס חיפושיות – איך ניתן להיפטר מחיפושיות?

 • ניתן להיפטר מחלק מהחיפושיות באמצעות שואב אבק או אמצעי ניקיון אחר.
 • בדוק את מוצרי המזון, הבדים וחפצי העץ לפני הכנסתם לבית או לעסק כדי למנוע בעיות. כמו כן, בצע בקרת לחות עליהם בכדי לסייע במניעת נגיעות החיפושית. אם נמצאת נגיעה, החלף וזרוק מזון, בדים או פריטי עץ שורצים.
 • כמה סוגים של חיפושיות נמשכים לאורות. המאמצים להפחתת המשיכה של אורות ואיטום כניסות למבנה מועילים במניעת בעיות של חיפושיות. 
 • חשוב לדאוג להיגיינה בבית, לשאיבת אבק ולשמירה על תברואה טובה, כך החיפושיות יתרחקו מהבית. 

 

כך קסם הדברות פועלת כשמדובר בריסוס לחיפושיות

בעוד שתהליכי הטיפול והשיטות הספציפיים עשויים להשתנות בהתאם לתזונה ולבית הגידול הספציפי של החיפושית המזיקה, מרכיבי הטיפול היעיל שלנו עוקבים מקרוב אחר תוכנית מקיפה להדברת מזיקים.

 • תוכנית בדיקה וטיפול: כאשר החיפושיות הופכות לבעיית מזיקים, איש ההדברה שלנו יבצע בדיקה יסודית לזיהוי מדויק של סוג החיפושית. בהתבסס על הממצאים, הוא יפתח תוכנית טיפול יעילה לפתרון הבעיות הספציפיות לביתך. זיהוי מדויק הוא קריטי, כך שנוכל ליישם את השיטות הנכונות. אחרת, זיהוי שגוי יכול לגרום לתוכנית שלא תעבוד, ותשאיר את המזיקים אצלך בבית.
 • חינוך לקוחות: השכלה המסבירה את מחזור החיים והסבר מדוע לא ניתן לכוון את מאמצי הבקרה רק במקום בו נמצאות חיפושיות בוגרות. לכן, תוכנית הטיפול תכלול מיקוד באזורים בהם מתגוררים גם ביצים או זחלים, ונקיטת פעולה על מנת שלא יהפכו למבוגרים. התכנית שלנו תסייע בזיהוי נזקים וסימנים על גבי הבד, העץ או המזון שבו החיפושיות שורצות. כמו כן, חינוך לקוחות יכוון לשימוש בשיטות למניעת חזרתן לאחר פתרון הבעיה.
 • ביצוע תכנית וניטור: תוכנית הטיפול עשויה לכלול שימוש במלכודות מבוססות פרומון שהינן שימושיות לקביעת אתרי פיתוח חרקים וגודל האוכלוסייה. בהתאם למצב, במהלך תכנית הטיפול שלך עשויים להשתמש גם בווסתים לצמיחת חרקים. הם ישתמשו במוצרים אלו כמוצא אחרון ורק כאשר ההליכים הלא כימיים אינם מספיקים בכדי להיפטר מהבעיות. 

בסיום כל השלבים הללו, אנו מבטיחים כי בעיית החיפושיות תעזוב את ביתך. 

כל אחד יכול לקנות חומרי הדברה. יחד עם זאת, מדבירים שאינם מוסמכים עלולים לגרום נזק בלתי הפיך לסביבה, לדיירים ולעצמם.

המדבירים בקסם הדברות הנם מוסמכים ומורשים, אתם יכולים להיות רגועים לגבי בטיחותכם, ולגבי פתרון הבעיה שממנה אתם סובלים.

מחפשים מדביר מקצועי? חייגו עכשיו לקסם הדברות! ותקבלו פתרון מהיר וחד משמעי!
כתבות נוספות

הדברת רימות

  למה להזמין הדברת רימות? הרימות או בשמן העממי ״תולעים״, הן מסוג החיות שלצערנו כולנו נתקלנו בהן. בבית, בחצר, או אפילו על חיית המחמד –

קרא עוד »

הדברת נדלים

  הדברת נדלים לא עושים בצורה עצמאית! הצוות של קסם הדברות מגיע עד בית הלקוח בפריסה ארצית. הדברת נדלים? עם קסם הדברות שמים סוף ל"מרבה

קרא עוד »

הדברת קרציות

  ״קרצייה״ נהפכה להיות מילה נרדפת למישהו שהוא מציק, נטפל ונדבק. אך למי שיש כלב יודע על בשרו (ועל בשר כלבו) כי הקרצייה היא הרבה

קרא עוד »

הדברת זחלים

  כולנו יודעים שכל פרפר יפה ומרהיב מתחיל את חייו בתור זחל. אגדות רבות נכתבו בנושא, ותמיד סופו של הזחל הוא טוב ויפה – הוא

קרא עוד »

הדברת דג הכסף

  מי הוא דג הכסף ולמה להזמין הדברת דג הכסף? דג הכסף (או בשמו המדעי – זנב-זיף כספי) הוא חרק קטן וחסר כנפיים אשר צבעו

קרא עוד »

הדברת תהלוכן האורן

  תהלוכן האורן הוא אחד הזחלים הנפוצים בישראל אך משום מה הוא כמעט ואינו מוכר. וודאי ראיתם אותו הרבה, אך כנראה שלא שמעתם עליו או

קרא עוד »

הדברת אורי כדורי

  הדברת אורי כדורי? אחד החרקים (או יותר נכון, ״פרוקי רגליים״) החביבים ביותר שיש בישראל ושכולנו מכירים מהילדות נקרא ״אורי כדורי״. שמו בעגה המדעית הוא

קרא עוד »

הדברת חיפושית זבל

מיהי חיפושית הזבל? ולמה לצריך לקרוא להדברת חיפושית זבל? כנראה שאין חיה עם שם יותר מסגיר ומשעשע כמו ״חיפושית זבל״. חיפושית זבל, כשמה כן היא,

קרא עוד »

הדברת מקקים ונמלים

  הדברת מקקים ונמלים הם שניים מהמזיקים הנפוצים ביותר בארץ, כולנו נתקלנו בהם בעבר בביתנו, וכולנו מקווים שזה לא יחזור בשנית. הדברת מקקים ונמלים? עם

קרא עוד »

הדברת חדקונית הדקל

  חדקונית הדקל? מהי חדקונית הדקל ומה חשוב לדעת לפני שפונים לחברת הדברת חדקונית הדקל? עם קסם הדברות תקבלו שירותי הדברה של מדביר מומלץ ומקצועי!

קרא עוד »

הדברת קרדית האבק

  הדברת קרדית האבק? כולנו מכירים מישהו שאלרגי לקרדית האבק, וזהו אכן אחד הגורמים העיקריים לתגובות אלרגיות בבני אדם ברחבי העולם. הדברת קרדית האבק? צרו

קרא עוד »

הדברת חיפושיות

הדברת חיפושיות? שימו סוף לחיפושיות ולנזקים! טיפול מונע לטווח ארוך כולל חיטוי משטחים. ✔️ הדברה ירוקה מותאם גם לבעלי חיים בבית. ✔️ שירות מקצועי בפריסה

קרא עוד »

מדביר חרקים

  כאשר אתה חושב על מזיקים שמופיעים בבית שלך, חרקים יהיו כנראה הראשונים שיעלה במוחך. אחרי הכל, מי אוהב לראות נמלים או זבובים שורצים בביתו?

קרא עוד »

הדברת חרקים בנתניה

אין שום סיבה להשאיר חרקים בבית – הזמינו הדברת חרקים בנתניה. ✔️ מתמחים בכל סוגי ההדברות. ✔️המדבירים שלנו ותיקים ויודעים לתת טיפול מהיר עם יחס

קרא עוד »

הדברת חרקים בתל אביב

אפשר להיפטר מחרקים – קסם הדברות מבצעים הדברת חרקים בתל אביב. ✔️ מתמחים בכל סוגי ההדברות. ✔️המדבירים שלנו ותיקים ויודעים לתת טיפול מהיר עם יחס

קרא עוד »
Open chat