ריסוס נגד יתושים

להזמנת מדביר מקצועי, השאירו פרטים:

הדברת יתושים בבית ובגינה שתפתור את הבעיה ב-100%!

ים, שמש, אבטיח, טיולים ולימונדה צוננת הם דברים נפלאים שמביא עמו הקיץ. אך לצד כל השמחה והכיף, הקיץ מביא איתו גם חבר לא רצוי – היתוש. הדברת יתושים בקסם הדברות מתבצעת בצורה בטוחה וידידותית לסביבה תוך שימוש באמצעים מתקדמים.

נמאס לכם מלילות טרופי שינה ואינספור עקיצות יתושים מגרדות? מתחשק לכם לשבת במרפסת או בחצר שלכם, בנחת, מבלי להתגרד ללא הרף או לברוח הביתה כשהגירודים הופכים לבלתי נסבלים? יש לנו 3 מילים עבורכם – ריסוס נגד יתושים!

כאשר מדובר ביתושים הדברה מקצועית זו השיטה הטובה ביותר. בחברת קסם הדברות אנו מתמחים בביצוע הדברת יתושים ומספקים שירותי הדברה מהשורה הראשונה על מנת להעלים את החרקים הטורדניים הללו מסביבתכם. עם האפשרות להגיע לכל מקום בארץ, זמינות סביב השעון, ומחירים נוחים לכל תקציב, השירותים שלנו זמינים לכולם ונמצאים במרחק שיחת טלפון בלבד.

בין אם אתם מתמודדים עם סוגי יתושים שונים או מודאגים מהעברת מחלות, אנו יכולים לספק פתרונות הדברה נגד יתושים ברמת יעילות גבוהה. מתלבטים לגבי הזמן הטוב ביותר לריסוס נגד יתושים בבית או בגינה? סקרנים לגבי שיטות טבעיות להרחקת יתושים בגינה ובבית? מודאגים מהסכנות הנשקפות מיתושים באופן כללי? או תוהים מה העלות של הדברת יתושים? יש לנו את כל התשובות עבורכם.

המשיכו לקרוא כדי לגלות כיצד שירותי הדברה ליתושים יפתרו את בעיית היתושים שלכם אחת ולתמיד, או פנו אלינו עכשיו לקבלת הצעת מחיר!

להזמנת מדביר מקצועי, השאירו פרטים:

 

הדברת יתושים עושים רק עם קסם הדברות!

הדברה ליתושים שתפתור את הבעיה אחת ולתמיד!

✔️ ייעוץ ראשוני חינם לגמרי - ללא עלות

✔️ ריסוס נגד יתושים בחצר ובבית בזמינות 24/7
✔️ מדביר יתושים מורשה מטעם המשרד להגנת הסביבה
✔️ שימוש בחומרים ידידותיים לסביבה  - הדברה נגד יתושים ירוקה
✔️ הרחקת יתושים בשיטות סופר יעילות!
✔️ ריסוס נגד יתושים מחיר הכי משתלם בארץ - החל מ-250 ₪ בלבד!
✔️ שירותי הדברת יתושים בחצר ובבית בפריסה ארצית רחבה
✔️ הרחקת יתושים בגינה, מהבריכה, מהמרפסת ומכל מקום אחר
✔️איך להרחיק יתושים מהבית? פשוט פנו אלינו!
✔️ כתב אחריות על כל ביצוע ריסוס יתושים למשך 3 חודשים!

להצעת מחיר חייגו עכשיו:

1-700-506-300 ☎️

מכת יתושים בבית - מטרד אמיתי

יתושים אינם רק מטרד קל שאפשר להתעלם ממנו, הם יכולים לפגוע ממש בהרגשה שלכם, ולהפריע לנוחות ולרווחה שלכם, בתוך הבית ובסביבתו. במדינה חמה כמו ישראל, יתושים יכולים להשפיע על איכות החיים באינספור דרכים, ולהעלות את הצורך בהזמנת מדביר מורשה, הן עבור מרחבים פרטיים והן עבור מרחבים ציבוריים.

הזמזום הבלתי פוסק שלהם יכול להפריע לשנת הלילה, והעקיצות לגרום לגרד בלתי פוסק. יתושים יכולים לפגוע גם באוכלוסיות מוחלשות כמו למשל תינוקות, קשישים או חולים, ועקיצותיהם יכולות להסלים עד לכדי סיבוכים חמורים.

לבסוף, האיום הנשקף מיתושים משתרע הרבה מעבר לגרד וגירוי בעור. יתושים הם נשאים של מחלות מסוכנות, כולל מלריה וקדחת הנילוס, לכן, הכרחי לטפל בבעיית היתושים בצורה יעילה, ותוך כדי שימוש באמצעים בטוחים לסביבה.

סוגי יתושים בארץ

חשוב להבין שאין רק סוג אחד של יתושים. יתוש זהו שם גנרי לסוגים רבים של מינים, כל מין והמאפיינים שלו. הבחנה בין סוגי יתושים בארץ חשובה כאשר בוחרים פתרון הדברה יעיל מטעם חברת הדברה שיודעת מה עושים נגד יתושים.

כדי שגם אתם תוכלו להעמיק בנושא ולהבין כיצד ניתן לטפל במכת יתושים בבית ובחצר פירטנו לכם על סוגי יתושים בארץ, כולל המאפיינים שמזוהים איתם.

סוג היתוש

 

מאפיינים עיקריים
כולכית מצויה (יתוש הבית המצוי) המין הנפוץ בישראל. נמשך לביוב ומקורות מים מזוהמים. לכן אם הוא נמצא בסביבתכם, סימן שיש מקור מים מזוהם שעליכם לטפל בו.
כולכית מצויה טרדנית תת מין של יתוש הבית המצוי. הוא ניזון מצוף של צמחים ודם של בעלי חוליות. הוא מסוגל להעביר מחלות ונמשך לאזורים תת קרקעיים עם מים וטמפרטורות קרירות.
יתוש הנמר האסיאתי      יתושים אלו עשויים לעקוץ כמה פעמים בו זמנית, והעקיצות שלהם מגרדות ונפוחות יותר לעומת אחרות. הם עלולים להעביר את מחלת קדחת הנילוס ומתרבים בעיקר במים עומדים בחוץ.
יתוש אנופלס מצוי במקורות מים טבעיים בכל הארץ. יכול להעביר את מחלת המלריה. מעדיף מים עומדים או זרימה איטית.
זבוב החול (בקה) יתוש אשר עקיצתו יכולת להעביר את מחלת העור שושנת יריחו. יתוש זה עשוי לחדור לתוך הבית, שכן הוא נמשך לאור כמו שפרפר נמשך לצוף.

סוגי יתושים עוקצים מול כאלה שאינם עוקצים - כיצד נבדיל ביניהם?

היכרות עם סוגי יתושים עוקצים והבחנה ביניהם לבין סוגים שלא עוקצים, חיונית אם רוצים לבחור באמצעי הדברה יעילים, אם בכלל. באופן מפתיע, אלו נקבות היתושים שעוקצות ולא הזכרים. הסיבה שהן עוקצות היא כי הן זקוקות לחלבונים שנמצאים בדם שלנו על מנת לייצר ביצים.

ניתן להבחין בין סוגי יתושים עוקצים לבין סוגים שאינם עוקצים די בקלות. לסוגי יתושים עוקצים יש חדק ארוך, שדרכו הם יכולים לחדור לעור ולמצוץ דם, ואילו ליתושים שאינם עוקצים יש מבנה שטוח יותר, המאפשר להם לשתות צוף בקלות.

מעבר לכך, כדאי להכיר את הפרטים הבאים:

רוב העקיצות בישראל מגיעות מנקבות יתוש הבית המצוי, אשר מתרבות במקורות מים עשירים בחומרים אורגניים כמו שפכים ומי ביוב לא מטופלים. מכיוון שיתושים זכרים אינם מייצרים ביצים, אין להם את היכולת לינוק דם ולעקוץ.

סוגים אחרים של יתושים שלא עוקצים אלו הם הטיפולה, יתוש גדול משמעותית שמגיע עד ל- 2.5 ס"מ. הוא גדול פי שלושה מיתוש רגיל ואולי נראה מפחיד הודות לרגליו הארוכות, אך אינו עוקץ או גורם נזק. בנוסף, ברחשים ויתושים אלו הנם מבקרים קטנים ומטרידים אשר דומים מאוד ליתושים אך הרבה יותר קטנים, ובניגוד ליתושי הבית, הם אינם עוקצים אלא ניזונים בעיקר מצמחים או חרקים אחרים. ולבסוף יתושעש, חרק שמסתובב באמבטיה, נמשך למקורות מים אך אינו מסוכן. רגליו קצרות יותר וכנפיו רחבות יותר בהשוואה ליתוש המצוי.

צפו בנו מבצעים הדברה נגד יתושים בדירת גן ברמת השרון:

ריסוס יתושים - למה זה כל כך חשוב?

ריסוס יתושים זו פעולה חשובה, במיוחד בשל העובדה שהחשיפה לעקיצות יתושים כרוכה בלא מעט סיכונים. המזיקים הזעירים הללו לא רק גורמים למטרד רב עם הזמזום הבלתי פוסק והעקיצות המגרדות שלהם, אלא גם מהווים איום רציני על הבריאות.

יתושים מסוגלים להעביר מחלות שונות כמו מלריה וקדחת הנילוס, שהביאו למותם של המון אנשים, מה שהופך אותם לאחד היצורים הקטלניים ביותר על פני כדור הארץ. בנוסף, ישנם יתושים שיכולים להעביר את מחלת העור שושנת יריחו.

למחלות אלו יכולות להיות השלכות קשות, החל מתסמינים דמויי שפעת ועד הפרעות נוירולוגיות, ואף מוות במקרים חמורים. הגנה על עצמכם ועל היקרים לכם מפני מחלות צריכה להיות בראש סדר העדיפויות, וכאן ריסוס יתושים בגינה ובבית נכנס לתמונה ומשחק תפקיד חשוב. על ידי ביצוע ריסוס נגד יתושים אתם ממזערים את הסיכוי לעקיצות ולהעברת מחלות, ויכולים ליהנות מסביבה שלווה ובטוחה, חפה ממטרדים ומסיכונים בריאותיים פוטנציאליים. לכן, אל תזלזלו בחשיבותו של ריסוס יתושים - זהו קו ההגנה ראשון שלכם מפני הסכנות שמגיעות עם המעופף המטריד הזה.

ריסוס נגד יתושים עוקצים
יתושים עוקצים

הדברת יתושים עם אחריות מלאה ל-3 חודשים!

בקסם הדברות אנו יודעים איך להרחיק יתושים מהבית ומהחצר שלכם עם שירות מקיף להדברת יתושים ואחריות מלאה ל- 3 חודשים!

כחברה הפועלת כבר מעל שני עשורים בתחום, אנו מבינים את התסכול ואי הנוחות שיכולים להיגרם על ידי יתושים, ולכן אנו מחויבים לספק לכם תוצאות. האחריות שלנו מבטיחה שאם היתושים "מתעוררים לחיים", בפרק הזמן של שלושת החודשים לאחר ההדברה, אנו נגיע לנכס ונטפל בבעיה ללא עלות נוספת.

עם האחריות המלאה שלנו, אתם יכולים לישון בשקט, ללא עקיצות יתושים למשך תקופה! נשמח גם לספק לכם טיפים יעילים אשר יעזרו לכם לשמור על הסביבה הביתית וסביבת החוץ חפה מיתושים לאורך כל העונה החמה.

הרחקת יתושים בגינה ובבית עושים רק איתנו

הרחקת יתושים בגינה צריכה להתבצע על ידי חברה מקצועית ומיומנת שאפשר לסמוך עליה, כמו קסם הדברות. עם 20 שנות ניסיון, אין פלא שהפכנו לאחת החברות המובילות לביצוע עבודות של הדברת יתושים בארץ. המחויבות שלנו למצוינות ניכרת בכל עבודת הדברה שאנו מבצעים, החל בהדברת צרעות, דרך הדברה נגד ג'וקים ופרעושים ועד ריסוס נגד יתושים. אנו מעניקים אחריות מלאה על שירותי ההדברה אותם אנו מספקים, ומבצעים כל עבודה במידה גבוהה של זהירות, דיוק ובטיחות, תוך שימוש בטכניקות הדברה ירוקה.

לא רק המומחיות שלנו מייחדת אותנו, אלא גם המחירים הנוחים שלנו. אנו מאמינים שלכולם מגיעה גישה להדברת יתושים יעילה, וזו הסיבה שהתעריפים שלנו הם מהתחרותיים בשוק. השירותים שלנו זמינים בכל הארץ, 24/7, ואנחנו תמיד נמצאים במרחק שיחת טלפון קצרה.

ריסוס נגד יתושים מחיר - כמה זה עולה?

כאשר מחפשים חברה שתבצע ריסוס נגד יתושים מחיר מהווה את אחד הפרמטרים החשובים. בקסם הדברות מספקים מחירים תחרותיים, אשר מנגישים את שירותי הדברת היתושים לכולם. כדי שתוכלו לקבל מושג לגבי עלויות, בדקו את הטבלה שלפניכם.

סוג ההדברה טווח המחירים
הדברת יתושים במרפסת החל מ- 250 ₪
הדברת יתושים בחדר השינה החל מ- 250 ₪
הדברת יתושים בבית בין 250-650 ₪, תלוי בגודל הבית ובכמות מקורות המים
הדברה ליתושים בבריכות החל מ- 300 ₪ לבריכת נוי ומ- 450 ₪ לבריכה פרטית
הדברת יתושים בחצר החל מ- 450 ₪

המחירים שלנו מותאמים לאזורים ודרישות ספציפיות,. קחו בחשבון שמחיר הדברת יתושים מושפע גם מסוג היתוש שמדבירים, כך שלהדברת יתוש הנמר האסיאתי עשוי להיות מחיר שונה בהשוואה להדברת היתוש המצוי.

לכאן או לכאן, המומחים שלנו לביצוע ריסוס נגד יתושים לגינה ולבית ישמחו לעזור לכם להיפרד מהיתושים, מבלי להיפרד מסכומי כסף עצומים. אם אתם שואלים אותנו, עלות של כמה מאות שקלים בודדים שווה את הסוף לזמזומים המעצבנים באוזניים באמצע הלילה ולעקיצות המגרדות, ודאי אם יש לכם תינוקות או ילדים קטנים שסובלים מהן במיוחד. אז אל תהססו, צרו עמנו קשר עוד היום וקבלו פתרון מושלם לבעיית היתושים ממנה אתם סובלים.

להזמנת מדביר מקצועי, השאירו פרטים:

 

איך להרחיק יתושים מהבית והחצר?

הרבה אנשים פונים אלינו מכיוון שהם רוצים לדעת איך להרחיק יתושים מהבית ומהחצר. כחברה מומחית להדברת מזיקים מסוגים שונים, יש לנו המון ידע וניסיון בנושא, אותם נשמח לחלוק גם איתכם. למעשה, ישנן שיטות שונות לבצע הרחקת יתושים מהחצר בכלל ומהגוף שלכם ספציפית, כאשר אחת היעילות שבהן היא שימוש בתרסיסים דוחי יתושים, אותם מורחים על הגוף.

כיום, לצד התרסיסים הכוללים כימיקליים, ניתן למצוא גם פתרונות יותר טבעיים, כמו שמן צינטרונלה או אפילו מריחת שום על העור. לצורך הרחקת יתושים מהחצר, עליכם גם לפזר חומרים דוחי יתושים בסביבת החוץ שלכם. תוכלו להדליק נרות צינטרונלה או לפידים ייעודיים שירחיקו את היתושים ויספקו הקלה זמנית. יש גם מכשירים חשמליים המבוססים על אור, אשר לוכדים יתושים וחרקים מעופפים אחרים.

יש לציין ששיטות אלו לא מתאימות כפתרונות לטווח הארוך. אם אתם מחפשים פתרון קבוע למען הרחקת יתושים לתקופה ארוכה של שקט, מומלץ לשקול להזמין מדביר מורשה שיטפל בשורש הבעיה ויידע איך להרחיק יתושים מהבית והחצר שלכם.

מה עושים נגד יתושים שמתמקמים ליד מקורות מים?

יתושים מתרבים במקורות מים, ולכן הכרחי לדעת מה עושים נגד יתושים ליד מקורות מים כדי לפתור את הנושא במהירות וביעילות. מה גם שזהו אחד השלבים לצורך הדברת יתושים יעילה – ייבוש וטיפול באזורי הרבייה שלהם. מקורות מים מהווים אזורי רבייה אידיאליים ליתושים, מה שמוביל, ללא טיפול, לגידול משמעותי באוכלוסיית היתושים, מעצים את המטרד ומגדיל את הסיכון להתפשטות פוטנציאלית של מחלות.

כדי להתמודד עם הבעיה מהשורש, יש לטפל גם במקורות מים עומדים. לשם כך, משתמשים בפתרון של הדברה ביולוגית, אשר במסגרתה מרססים חומר למים כדי לחסל את הזחלים של היתושים, אך מבלי לפגוע בבעלי חיים אחרים, כמו דגים למשל. השיטה הביולוגית מאוד ממוקדת להדברה נגד יתושים, ובכך יכולה למנוע את התרבותם ולצמצם משמעותית את אוכלוסיית היתושים.

מדביר שלנו מבצע ריסוס לגינה נגד יתושים:

הדברת יתושים בחצר במספר שלבים

בניגוד לשיטות הדברה אחרות, כמו במקרה של ריסוס נגד זבובים למשל, שהנו הליך די פשוט, הדברת יתושים בחצר כרוכה במספר שלבים, אם רוצים להשיג תוצאות מיטביות.

  • התמקדות בזחלי וביצי היתושים – השלב הראשון של הדברת יתושים בגינה יהיה למצוא את האזורים שבהם משגשגים זחלי היתושים. כד לעשות זאת, נשלח מדביר יתושים לבית שלכם, אשר יחפש מקורות מים עומדים או צמחים שיכולים לתפקד כמקום רבייה אידיאלי. לאחר שיאתר את מקומות הרבייה, יכחיד המדביר שלנו את הזחלים באמצעות הדברה ביולוגית, אשר יעילה במיוחד בבריכות נוי. הדברה ביולוגית כוללת פיזור אויבים טבעיים של הזחלים כמו דגים וחרקים. שיטה אחרת היא לפזר במים תרסיס הכולל חיידקים ולבסוף להשתמש בשמנים אשר בכוחם לשבש את יכולות הנשימה של הזחלים.
  • מכוונים ליתושים בוגרים – בשלב השני של ההדברה, מכוונים ליתושים הבוגרים ומאתרים אותם על ידי שימוש במלכודות. לאחר מכן ,משתמשים בטכניקת ריסוס או ערפול, אשר מתבצעת בשעות החשיכה, מה שהופך אותה ליעילה יותר.

השיטה הדו-שלבית להדברה נגד יתושים בגינה מאפשרת להרחיק את היתושים ביעילות כדי להפוך את סביבת הבית והחוץ שלכם לנעימה יותר.

הדברה נגד יתושים כוללת מספר פעולות עיקריות

הדברה נגד יתושים כוללת מספר פעולות מפתח המכוונות לשלבים שונים במחזור החיים של היתושים:

  • איתור וטיפול במקומות רבייה – שלב זה מתמקד במניעת מוקדי ההתרבות, על ידי ייבוש מים עומדים שהצטברו במהלך החורף, תיקון נזילות ואיטום מכלי מים, כיסוי בורות ביוב שאינם נמצאים בשימוש וכדומה.
  • הדברת יתושים בוגרים – שלב זה מתמקד באוכלוסיית היתושים הבוגרים. כאן לרוב משתמשים בריסוס נגד יתושים, באזורים שבהם היתושים פעילים. יש לציין שישנם סוגי יתושים בישראל שפיתחו עמידות לריסוס יתושים, ובמקרה כזה נשתמש בשיטות חלופיות.
  • הדברת זחלי יתושים – בשלב זה מתמקדים בהדברת יתושים בשלבי חיים ראשוניים, כשהם נמצאים במקורות המים. ניתן לעשות זאת על ידי פיזור חומרים יעילים להדברת זחלי יתושים, או בהדברה ביולוגית שעושה שימוש בצמחים ובעלי חיים אחרים שניזונים מביצי וזחלי יתושים.

מתי כדאי להזמין מדביר יתושים מקצועי?

מומלץ להזמין מדביר יתושים מקצועי כאשר אתם מגלים שהמאמצים שלכם להדביר יתושים לבד אינם צולחים. בעוד שחומרי הדברה שניתן לקנות בכל חנות עשויים לעזור לטווח הקצר, הם לא יטפלו במקור הבעיה, והיתושים ימשיכו להופיע.

מדביר יתושים מקצועי מדביר הן יתושים בוגרים והן זחלים וביצי זחלים, תוך שמזהה את אזורי הרבייה שלהם ובוחר את השיטות והמוצרים היעילים ביותר להדברה. גישה יסודית זו מבטיחה התייחסות לכל השלבים במחזור חייו של היתוש - מה שיוביל לתוצאות ארוכות טווח.

כאשר אתם מזמינים ריסוס לגינה נגד יתושים מאיתנו, אתם זוכים לשירות מטעם מדבירים מורשים ומנוסים בהדברה ליתושים אשר יכולים לספק לכם את הפתרונות המקצועיים והיעילים ביותר כנגד בעיית היתושים שלכם.

באיזה שלב של השנה כדאי לעשות הדברה נגד יתושים בבית ובגינה?

לתזמון ההדברה נגד יתושים בבית ובגינה יש תפקיד חשוב. טיפול בזחלי יתושים יכול להתבצע בכל שעות היום, אך ריסוס נגד יתושים בוגרים כדאי לעשות בערב, בלילה או מוקדם בבוקר. זאת בשל העובדה שאור השמש יכול להפחית את יעילותו של חומר הריסוס.

מבחינת השלב של השנה, מומלץ להתמקד בעונת הרבייה המתרחשת בדרך כלל באביב ובקיץ. בעונה זו היתושים הכי פעילים ועשויים להפוך למטרד.

איך להרחיק יתושים עם ריסוס
ריסוס יתושים בגינה

ריסוס נגד יתושים בגינה - לכמה זמן הוא יעיל?

היעילות של ריסוס הגד יתושים בגינה יכולה להשתנות בהתאם לחומר הריסוס הנבחר, תנאי מזג האוויר, סוג היתושים, נוכחות של אזורי רבייה נוספים באזורים שמסביב ועוד. בדרך כלל, לאחר ריסוס נגד יתושים בגינה, ניתן לצפות ליעילות של עד שלושה חודשים - מה שמאפשר לכם ליהנות מהמרחב החיצוני שלכם במהלך הקיץ. יחד עם זאת, חשוב להבין שהדברת יתושים בגינה ובבית זהו תהליך מתמשך, וייתכן שתצטרכו להזמין מדביר יתושים מקצועי שיבצע ריסוס נגד יתושים אחת לתקופה.

בנוסף לריסוס נגד יתושים בחצר, ישנן עוד פעולות שניתן לבצע כדי למנוע הגעה של יתושים כמו טיפול במקורות מים עומדים שיכולים למשוך אליהם יתושים. ריסוס נגד יתושים אולי יהיה יעיל בגינה, אך כדי למנוע מהיתושים להיכנס לבית, מומלץ להתקין רשתות על דלתות וחלונות ולהשתמש בקוטלי יתושים או מאווררים כקו הגנה נוסף.

מלבד חומרי הדברת יתושים - מה דוחה אותם?

מלבד חומרי הדברת יתושים, חשוב גם לדעת מה דוחה יתושים, ויש לא מעט תכשירים ביתיים שיכולים לתת מענה. אחד התכשירים היעילים בדחיית יתושים הוא צינטרונלה, חומר בעל ריח חזק שיתושים לא אוהבים. תוכלו גם להשתמש בשמנים אתריים נוספים כמו לבנדר, אקליפטוס, מנטה או שמן עץ התה. את השמנים ניתן לדלל במים ולרסס ברחבי הבית או למרוח ישירות על הגוף כדי להרחיק יתושים.

בנוסף, תוכלו גם לשתול צמחים דוחי יתושים בגינה כמו למון גראס, בזיליקום, וציפורני חתול, צמחים ולהן תכונות דוחות יתושים.

באיזה חומר ריסוס נגד יתושים לגינה מתבצע בדרך כלל?

יתושים מתרבים במים עומדים ולכן שלב חשוב בהדברה ליתושים הוא לזהות את מקומות הרבייה שלהם ולטפל בהם. כאשר מדבירים זחלים, משתמשים בחומרי הדברה ביולוגיים וכאשר מדבירים יתושים בוגרים משתמשים בחומרי ריסוס נגד יתושים בעלי אישורים, אשר נועדו להרחיק או לחסל יתושים, מבלי לפגוע בחרקים אחרים, כמו דבורים למשל.

אם נדבר רגע על דבורים, אז הדברת דבורים מתבצעת על ידי הרחקת קן הדבורים כאשר אסור לבצע ריסוס נגד דבורים, אלא אם כן מדובר במקרים מיוחדים. הסיבה לכך היא המודעות הגוברת לכך שלדבורים יש חשיבות גדולה במערכת האקולוגית. לכן לרוב, מדבירים משתמשים בשיטות הדברה ירוקות הנותנות עדיפות לקיימות ושמירה על מאזן אקולוגי, תוך שמבטיחות שהטיפול ביתושים יהיה אחראי וסביבתי כאחד. אצל יתושים זהו לא המקרה ואין הגבלה של החוק לגבי הדברתם.

על ידי שיטות הדברה ירוקה, ניתן לשבש את מחזור החיים של היתושים ולצמצם את אוכלוסייתם בגינה, וזו עיקרה של פעולת ההדברה.

האם ריסוס יתושים מסכן בני אדם ובעלי חיים?

כיום קיימות תקנות מחמירות שנקבעו על ידי המשרד להגנת הסביבה על מנת להבטיח את שלומם של בני אדם ובעלי חיים. מטרתן של תקנות אלו היא למזער כל פגיעה אפשרית במיני בעלי חיים מסוגים שונים, לרבות דבורים, החיוניות להאבקה.

כתוצאה מכך, החומרים המשמשים להדברת יתושים נבחרים בקפידה ומאושרים כדי להיות בטוחים לשימוש באזורי מגורים. החומרים אינם מהווים סיכון לדבורים, כל שכן לא מהווים איום משמעותי לבני אדם או לבעלי חיים אחרים. עם זאת, חשוב להקפיד על הוראות המדביר כדי להבטיח יישום נכון ובטיחות מרבית.

להזמנת מדביר מקצועי, השאירו פרטים:
ניר יזדי מנכ"ל קסם הדברות
כותב המאמר: ניר יזדי

מנכ"ל ובעלים של חברת קסם הדברות. מדביר פעיל ומוסמך למעלה מ-20 שנה, בעל רישיון מספר 2697 . מבצע הדברות לכל סוגי המזיקים עם ציוד וחומרים אשר מאושרים ע"י המשרד להגנת הסביבה. יושרה, מקצועיות, שירות מכל הלב, שמירה על בטיחות בהדברה ועל הסביבה ומחירים הוגנים הם נר לרגליו. תמיד שמח לענות על שאלות ולהעניק ייעוץ ראשוני חינם, ללא כל התחייבות.

מספר רשיון: 2697
הדברת יתושים בחצר ובבית
מה תקראו במאמר?

יש לכם שאלה? רוצה להתייעץ?

נשמח לתת לכם מענה מקצועי ומהיר,
חייגו עכשיו:

תשובות לשאלות נפוצות בנושא הדברה נגד יתושים:

יש לנטר באופן קבוע אזורי רבייה ומקורות מים עומדים שבהם נמצאים זחלי יתושים. בנוסף, ניתן להשתמש בהדברה ביולוגית ובחומרים המגבילים את זרימת האוויר לזחלים כדי לעכב את התפתחותם.

ריסוס ליתושים או ערפול אלו הן השיטות המומלצות להדברה נגד יתושים בגינה. יש לרסס חומרים המאושרים על ידי המשרד להגנת הסביבה, לסגור את חלונות הבית ולהימנע מהכניסה לחצר למשך כ-4 שעות לאחר ההדברה.

מידע נוסף שעשוי לעניין אותך:
התחלת שיחה
היי :)
איך נוכל לעזור?
דילוג לתוכן