הדברת יתושים

מחפשים מדביר מקצועי? השאירו פרטים ונחזור אליכם

תוכן עניינים
הדברת יתושים
הדברת יתושים

 

ים, שמש, אבטיח, טיולים ולימונדה צוננת הם דברים נפלאים שמביא עמו הקיץ. אך לצד כל השמחה והכיף, הקיץ מביא איתו גם חבר לא רצוי – היתוש. הדברת יתושים בקסם הדברות מתבצעת בצורה בטוחה וידידותית לסביבה תוך שימוש באמצעים מתקדמים.

ללילה שקט בלי רעשים, זמזומים בעיקר עקיצות!

הדברת יתושים? עם קסם הדברות עושים סוף לכל סוגי היתושים אמרו די ל"זמזומים" בלילה!

✔️ שירות 24 שעות ביממה!

✔️ הדברה לכל סוגי העסקים כולל שירות אקספרס בפריסה ארצית.
✔️ .📜
✔️ שימוש בחומרים ידידותיים לסביבה.
✔️ ייעוץ טלפוני ראשוני ללא עלות.
✔️ מותאם גם לגני ילדים וצהרונים.
✔️ כתב אחריות על העבודה.

להצעת מחיר חייגו עכשיו:

1-700-506-300 ☎️

 

בין אם אתה מנסה להימנע מהיתושים כי הם מהווים לך מטרד בזמן השינה ובין אם אתה מפחד שיעבירו לך מחלה אקזוטית ומסוכנת, כדאי לבזבז את כספך ומשאבייך על אמצעי הדברה יעילים.

 

הדברת יתושים – מה מרחיק יתושים?

לפני שתיגש לשלב ההדברה, ישנן כמה דרכים למנוע מיתושים להתקרב אלייך ולעקוץ אותך. 

 

תטפלו במקורות המים בסביבתך

היפטר מכל מה שמושך את היתוש אליו. או במילים אחרות – כל מה שפוטנציאלי להפוך לבית גידול ליתושים. יתושים נמשכים למקורות מים סטטיים כמו בריכות ושלוליות.

הימנע כמה שאפשר מדברים אלו, ואם יש לך בריכה בחצר הקפד לכסות אותה במהלך הלילה. במקומות שבהם אינך יכול להסיר את המים או לכסות אותם, השתמש בקפסולות נגד יתושים. הקפסולות מכילות חומר רעיל ליתושים והן יהרגו כל יתוש שמגיע לסביבה. היתרון של הקפסולות זה שהן עמידות למעלה מ- 20 יום!

 

סגרו את הבית

יתושים נכנסים רק למקומות שזה מתאפשר להם. בניגוד לחרקים אחרים שפולשים לתוך הבית, ליתושים אין מחילות ודרכים נסתרות כדי להיכנס לאזור, אלא אם כן הכל פתוח.

הדרך הכי קלה וטובה היא פשוט להקפיד על סגירת חלונות, דלתות וכל פתח שהוא בבית. כדאי להתקין דלתות רשת, כך שאם אתם מעוניינים שהבית יהיה מאוורר ולא חנוק, דלתות רשת יתנו לאוויר להיכנס ולבית קצת לנשום, אך מנגד ימנעו מהיתושים להיכנס.

תופתעו לדעת, אבל שימוש במאוורר ביתי נחשב מאוד יעיל בהברחת יתושים. המאוורר בעצם הודף את הפחמן הדו חמצני באוויר, שהוא בעצמו מושך אליו חרקים. זה פתרון מעולה לחללים קטנים.

 

חסלו את היתושים בעצמכם

זה אמנם קצת אכזרי, אבל אין שום קושי בלהרוג יתושים בעצמך, או אפילו לבצע הדברת יתושים לבד. השתמש בתרסיס המיועד לקטילת חרקים, רק הקפד לקרוא לפני זה את התווית היטב שכן מדובר ברב המקרים בתרסיסים רעילים.

רססו בכל מקום שהיתושים אוהבים להיות, בעיקר מקומות חשוכים – מתחת לכיור, בארונות, מתחת לספות ומיטות ואפילו בחדר הכביסה. הבעיה העיקרית בשיטה זו היא שהיתושים, בניגוד לחרקים אחרים כמו נמלים, אינם זוחלים על הרצפה וגם לא מתקבצים במושבות כמו קינים, מה שמקשה על הריסוס.

כך שבמצבים מסוימים אתה עלול למצוא את עצמך מרסס את כל הבית רק כי אתה לא יודע לאתר את מיקומם, וחבל.

 

השתמשו בציפורים

אם התפשטות היתושים היא בעיקר בחצר שלך, אז השתמש בציפורים שניזונות מהם. כלובים וקינים של ציפורים ועטלפים יקפידו לטרוף את היתוש ברגע שהוא מתקרב לאזור. רק קחו בחשבון שהן אוכלות חלק מהיתושים ולא את כולם ולכן צריך להשתמש באמצעי הגנה נוספים. היתרון של שיטה זו זה שהיא טבעית לגמרי, ואפילו משתמשת בדרך הטבע ובשרשרת המזון כדי לחסל את היתושים.

 

פנו להדברת יתושים

אמנם יתושים הם מזיקים מציקים שבני האדם מסוגלים לחיות לצידם, אך זה עדיין לא אומר שהם לא מפיצים מחלות ועלולים לגרום לנזק הרסני.

בגלל אי מודעות לגבי סכנות היתוש, הן לסביבה והן לאדם, נוטים רבים שלא לקרוא להדברה גם כשהמצב הופך להיות בלתי נסבל.

כיום ישנם שירותי הדברה שבאמצעות ריסוס מקיף הם מחסלים את תופעת היתושים בבית, ומבטיחים שהם לא יחזרו לאזור במשך כל הקיץ. בשנים האחרונות נוסף תחום ההדברה הטבעית. אם בעבר נהגו להשתמש בחומרים רעילים שהורגים את המזיק אך מסכנים את בני הבית, הרי שכיום קיימות חלופות טבעיות ולא רעילות.

כל אחד יכול לקנות חומרי הדברה. יחד עם זאת, מדבירים שאינם מוסמכים עלולים לגרום נזק בלתי הפיך לסביבה, לדיירים ולעצמם.

המדבירים בקסם הדברות הנם מוסמכים ומורשים, אתם יכולים להיות רגועים לגבי בטיחותכם, ולגבי פתרון הבעיה שממנה אתם סובלים.

מחפשים מדביר מקצועי? חייגו עכשיו לקסם הדברות! ותקבלו פתרון מהיר וחד משמעי!