הדברת טרמיטים

מחפשים מדביר מקצועי? השאירו פרטים ונחזור אליכם

תוכן עניינים
הדברת טרמיטים
הדברת טרמיטים

הנמלים חוגגות, נמצאות בכל מקום ונדמה שקשה עד בלתי אפשרי להיפטר מכולן. זה הזמן לקרוא לשירות הדברת טרמיטים מקצועית ומנוסה שיודעת לטפל בבעיה ולמנוע הופעת טרמיטים לאורך זמן!

הדברת טרמיטים? היפטרו מהטרמיטים אחת ולתמיד עם קסם הדברות!

✔️ ייעוץ ראשוני ללא עלות!

✔️ שירות אקספרס בפריסה ארצית עד בית הלקוח.
✔️צוות מדבירים מוסמך ומנוסה בכל סוגי ההדברות והשיטות.📜
✔️ שימוש בחומרים ידידותיים לסביבה.
✔️ אפשרות להדברה על בסיס קבוע במחיר אחיד.
✔️ כתב אחריות על העבודה.

להצעת מחיר חייגו עכשיו:

1-700-506-300 ☎️

מי הם הטרמיטים?

הטרמיטים זו משפחה רחבה, וכיום בעולם קיימים מעל ל-2,000 מינים ברחבי כדור הארץ. למרות שלכל מין יש מאפיין מובחן, כולם נורא דומים. בדומה לנמלים, גם הטרמיטים מקיימים חיים קהילתיים בקן.

המלכה האם היא היחידה שמטילה ביצים ואילו השאר נועדו לספק את צרכיה ולהביא לה מזון. צבע הטרמיט נע בין לבן לחום בהיר, תלוי בזן הטרמיט, כאשר מדובר בטרמיטים שהם לא המלכה הם לרוב יהיו בהירים יותר.

הטרמיט נחשב למעופף, ויש לו כנפיים בולטות, אם כי הוא לא עושה בהן שימוש רב ולרב מעדיף ללכת על פני הקרקע. אז אם אתם רואים לפעמים נמלה מעופפת, תדעו שכמעט בטוח מדובר בטרמיט.

נזקי הטרמיט

אמנם הטרמיט דומה מבחינה חיצונית לנמלה, אך הנזק שהוא גורם לבית גדול בעשרות מונים מזה שהנמלים גורמות. הטרמיט ניזון מעץ, ולכן הוא נוהג לכרסם עצים לעיתים עד להשמדתם.

ישנם טרמיטים שאוכלים עצים יבשים מעל פני האדמה וישנם כאלו שמכרסמים עצים לחים מתחת לאדמה (שורשי עצים למשל). אלו האחרונים מסוגלים להרוס דונמים שלמים של שטחי חקלאות, בזמן לא רב בכלל. בסביבה הביתית, הטרמיט עלול לפגוע בצמחייה, ובכל חלק בבית אשר עשוי מעץ או שבבסיסו עץ.

התפשטות טרמיטים בבית עלולה לפגוע ביציבות המבנית של הבית ולגרום לנזק של אלפי דולרים, וזאת מבלי שיבחינו שהטרמיטים הם הגורם לכל. על מנת לא לקחת סיכונים, חשוב לבצע בדיקת טרמיטים שנעשית על ידי בעל מקצוע אחת לשנתיים כדי לשמור על הסביבה נקייה מטרמיטים. בעל מקצוע יידע לזהות לא רק שמדובר בטרמיט, אלא גם באיזה סוג מדובר, מה שישפיע על שיטת ההשמדה.

שיטות השמדה של הדברת טרמיטים

אם זיהית נמלים בהירות עם כנפיים שמכרסמות עץ בסביבת ביתך, כנראה שזו תחילתה של התפשטות טרמיטים. אם מדובר עדיין בהתחלה, זאת אומרת התקהלות טרמיטים רק סביב מוקד מסוים ולא מעבר, ניתן להשתמש בשיטות טבעיות על מנת לחסל את הקיימים ולמנוע התפשטות רחבה. להלן מספר שיטות לא כימיות שיכולות לעשות את העבודה:

תולעים נימיות

תולעים נימיות (קרויות גם נמטודות) הן תולעים מסוג טפיל שאוהבות לאכול טרמיטים.

ניתן לקנות תולעים אלו אפילו באינטרנט (כן, כן) ואז לשחרר אותן בסביבת הטרמיטים. התולעים יאכלו את הטרמיטים הקיימים, ואף יחפשו נוספים לאכול עד שכולם ייעלמו. 

חומץ

זה לא סוד שחומץ הוא חומר פלא לשימוש בייתי. ניתן לנקות איתו הכל, החל מדלפק המטבח ועד לשטיפת רצפה ולחיטוי המקלחת. החומר הפעיל בחומץ משמיד חיידקים וחרקים, וביניהם גם טרמיטים. מערבבים חצי כוס חומץ עם מיץ משני לימונים וקיבלתם נוזל טבעי להשמדת טרמיטים. הכניסו את הנוזל לבקבוק ריסוס ורססו את האזור הנגוע בטרמיטים. הקפידו לחזור על הפעולה מספר פעמים כדי לוודא שאחרון הטרמיטים הושמד.

שמן תפוז

שמן תפוז הוא שמן כתום העשוי מהשמן הטבעי הגלום בקליפת התפוז. החומר הפעיל בשמן הוא די-לימונן, שמשמש כתרופה לניקוי רעלים עבור בני אדם, וביכולתו גם לגרום להתמוססות חלבון הטרמיט והשלד שלו מה שיגרום לו למות. יש לרסס את השמן ישירות על הטרמיטים או על אזורים החשודים כנגועים בטרמיטים. השמן משמש גם כאמצעי מונע וניתן לרסס אותו באזורים מסוימים על מנת להרתיע טרמיטים מלהיכנס אליהם.

קרטון רטוב

מה ששמעתם, טרמיטים אוהבים לחות ותאי אחסון קטנים וחשוכים. הרטיבו קרטון במעט מים וכך תקימו בופה של אוכל עבור הטרמיטים. זהו הפיתיון המושלם, שכן במידה ויש טרמיטים בסביבה הם ימהרו להגיע אל הפיתיון וכך יהיו מרוכזים באזור אחד מה שיקל על חיסולם. כשאלו יגיעו אל הקרטון, ניתן לשרוף אותו או לרסס עליהם חומץ או שמן תפוז.

הדברת טרמיטים באריאל

הדברה טרמיטים באריאל? הדברת טרמיטים זה לא עסק למתחילים! אנו מתמחים בכל סוגי המזיקים הנפוצים ומספקים אחריות על העבודה ✔️תוכלו לצפות בכל הרישיונות שלנו בעמוד

הדברת טרמיטים בביתר עילית

  הדברת טרמיטים בביתר עילית עושים עם קסם הדברות! תנו לנו לעשות עבורכם את העבודה במקצועיות עם חיוך גדול  ✔️ מתמחים בכל סוגי הטרמיטים הנפוצים

הדברת טרמיטים בגבעת זאב

  הדברת טרמיטים בגבעת זאב? עם קסם הדברות שמים סוף לטרמיטים בבית או בחצר ושומרים על הרכוש! ✔️ שימוש בחומרים ידידותיים לסביבה. ✔️ניתן לקבוע מחיר

הדברת טרמיטים במודיעין עילית

  הדברת טרמיטים במודיעין עילית מבצעים רק עם קסם הדברות ודואגים לסביבת הבית ולרכוש! ✔️ מתמחים בטרמיטים ונמלים. ✔️ שימוש באמצעים ידידותיים לסביבה ללא כימיקלים.

הדברת טרמיטים במעלה אדומים

  הדברת טרמיטים במעלה אדומים מבצעים רק עם קסם הדברות ושמים סוף לפגיעה ברכוש! ✔️ מתמחים בהדברה ירוקה לבית. ✔️ניתן להזמין שירות על בסיס חודשי

כל אחד יכול לקנות חומרי הדברה. יחד עם זאת, מדבירים שאינם מוסמכים עלולים לגרום נזק בלתי הפיך לסביבה, לדיירים ולעצמם.

המדבירים בקסם הדברות הנם מוסמכים ומורשים, אתם יכולים להיות רגועים לגבי בטיחותכם, ולגבי פתרון הבעיה שממנה אתם סובלים.

מחפשים מדביר מקצועי? חייגו עכשיו לקסם הדברות! ותקבלו פתרון מהיר וחד משמעי!