הדברת טרמיטים

להזמנת מדביר מקצועי, השאירו פרטים:

הדברת טרמיטים עם 5 שנות אחריות והתחייבות לפתרון מלא

טרמיטים הם דוגמה מצוינת לכלל 'הגודל לא קובע'. זהו חרק זעיר במיוחד, כזה שאי אפשר כמעט לראות בעין - אבל הנזק שגורמת מושבת טרמיטים עלול להיות דרמטי. בית נגוע הוא בית שנגרם לו הרס יומיומי והפגיעה המצטברת עלולה לחייב תיקונים משמעותיים ואפילו שיפוץ נרחב. כדי להימנע מהוצאות כספיות גבוהות מאוד, חובה לפעול מיד, ולהזמין חברת הדברה עם ניסיון וידע משמעותיים בכל הקשור לטיפול בטרמיטים. כדי לעזור לכם לקבל את ההחלטות הנכונות, הכנו עבורכם מדריך מקיף בנושא הדברת טרמיטים - מוזמנים להיעזר בו וגם לפנות אלינו לקבלת ייעוץ מותאם אישית וכמובן שירות מקצועי שימנע את הרס הבית.

חשוב לנו לציין שאנו בחברת קסם הדברות מחויבים לפתרון מלא של בעיית הטרמיטים אצלכם ומתחייבים על כך. אנו מבטיחים ומקיימים 100% הצלחה בפתרון המפגע וכמובן שתקבלו מאיתנו כתב אחריות מלא ל-5(!) שנים – למקרה והטרמיטים ישובו לאחר ביצוע ההדברה על ידינו - הכל על מנת שתבחרו בנו בראש שקט לביצוע העבודה. יש לנו מעל 20 שנות ניסיון ומוניטין בתחום ואנו מבטיחים לכם שאתם נמצאים בידיים טובות. אצלנו משלמים על טיפול בטרמיטים מחיר הוגן, כמובן ביחס למורכבות הבעיה בכל מקרה וכמות הקידוחים הנדרשים, ואנו זמינים לביצוע הדברה לטרמיטים 24/7 בפריסה ארצית.

 

טיפול בטרמיטים שיעלים אותם לתמיד - רק איתנו!

 היפטרו מהטרמיטים אחת ולתמיד עם קסם הדברות!

✔️ ייעוץ ראשוני ללא עלות

✔️ שירות ריסוס טרמיטים אקספרס בפריסה ארצית עד בית הלקוח

✔️ מדביר טרמיטים מומלץ עם 20 שנות ניסיון

✔️ לסובלים מטרמיטים הדברה אצלנו עם 5 שנות אחריות בכתב!
✔️צוות מדבירים מוסמך ומנוסה בכל סוגי ההדברות והשיטות
✔️הדברת טרמיטים מחיר הכי משתלם בשוק - נסו אותנו
✔️טיפול נגד טרמיטים בג'ל או ריסוס נגד טרמיטים במקרים קלים
✔️ שימוש בחומרים ידידותיים לסביבה
✔️ זמינות מלאה 24/7 לביצוע הדברה נגד טרמיטים בפריסה ארצית
✔️ טיפול בטרמיטים במקצועיות - מהמקרה הקל ביותר ועד לקשה ביותר

להצעת מחיר חייגו עכשיו:

1-700-506-300 ☎️

להזמנת מדביר מקצועי, השאירו פרטים:

צפו בנו בביצוע הדברת טרמיטים עם קידוח בחולון:

מה זה טרמיטים ולמה חשוב להדבירם במהירות?

טרמיטים שייכים לסדרת התיקנאים, כלומר הם קרובי משפחה רחוקים של הג'וקים. למרות זאת, הם דומים לנמלים, וליתר דיוק טרמיט נראה כמו נמלה קטנה במיוחד וחיוורת מאוד. השם המדעי של חרק זה הוא Isoptera, והמאפיין הבולט שלו הוא היכולת לעכל תאית - בזכות חיידקים סימביוטיים שנמצאים בתוך הגוף של הטרמיט.

היכולת לעכל תאית גורמת לטרמיטים להימשך לעצים, ולכן גם לבתים של בני אדם - שכידוע יש בהם מוצרים רבים מחומר גלם זה. למעשה, טרמיטים מעכלים תאית במהירות רבה, וכשלוקחים בחשבון שבמושבת טרמיטים יכולים להיות אלפי פריטים ואפילו עשרות אלפים ומאות אלפים - הנזק לבית עלול להיות חמור במיוחד.

איך נראים טרמיטים?

טרמיט דומה כאמור לנמלה, אבל בגוון בהיר מאוד, כמעט שקוף. מאפיין בולט נוסף שלו הוא מחושים ישרים, וזהו גם הבדל ביו הטרמיטים לבין הנמלים, שאצלן המחושים מכופפים.

האורך של הפועלות הוא 3 עד 5 מ"מ, האורך של הלוחמות שמהוות כ-10% מהמושבה הוא קצת יותר מסנטימטר, ומלכה יכולה להגיע גם ל-2.5 ס"מ. ללוחמות יש ראש גדול ולסתות מפותחות וחזקות. כדאי לדעת שלרוב הטרמיטים אין עיניים, אם כי יש להם את היכולת להבחין בין אור לחושך.

לחלק קטן מהטרמיטים יש כנפיים המשמשות אותם למעוף הכלולות שמהווה את השלב הראשון בתהליך הרבייה. מלכת טרמיטים מטילה כמה עשרות ביצים בכל פעם ובעולם יש מושבות מפותחות שבהן המלכה מטילה מיליון ביצים בשנה! לכן, חשוב מאד לבצע הדברת טרמיטים ללא דיחוי ברגע שמזהים אותם.

הדברת טרמיטים מכונפים
טרמיטים

איזה סוגי טרמיטים יש בישראל, ובאיזה אזורים?

טרמיטים נפוצים בעולם בעיקר באזורים טרופיים וסוב-טרופיים. ישראל אמנם מוגדרת כמדינה עם אקלים ים תיכוני (במרכז ובצפון), מדברי וערבתי (בחלק הדרומי) - אבל גם כך יש אצלנו 7 מינים שונים של טרמיטים (בעולם כולו מוכרים כ-2,000 מינים, ואגב, יש מקומות שבהם בני אדם אוכלים טרמיטים). הסוגים הנפוצים ביותר בארץ הם טרמיט סיני, טרמיט ננסי ויש גם טרמיטים מרושתים שבעיקר מקננים בתוך עצים (גם עצי פרי וגם עצי נוי).

טרמיטים בישראל חיים בעיקר במישור החוף ובשפלת החוף. יחד עם זאת, גם בגליל כבר התגלו מקרים של טרמיטים וכך גם בחלק הדרומי של הארץ. באופן כללי, התופעה מתאפיינת במגמת גידול בשנים האחרונות - כולל זן חדש של טרמיטים שהתגלה בפתח תקווה: הטרמיט הפורמוסי. כדאי לדעת שזהו טרמיט-על, גם בגלל שהוא אוכל יותר מטרמיטים רגילים וגם בגלל שהוא מתרבה מהר יותר מהם (ולכן מהווה מפגע קשוח במיוחד). לא משנה איזה זן של טרמיטים תקף אתכם, מומלץ מאד לבצע טיפול בטרמיטים כמו שצריך וכמה שיותר מהר, פן הבעיה תחמיר ותחייב אתכם להוצאה כספית גדולה יותר באופן משמעותי בהמשך.

איך נראה קן של טרמיטים?

ברוב המקרים, הקן של הטרמיטים נמצא מתחת לאדמה ולכן אי אפשר בכלל לראות אותו. המומחים שלנו כבר איתרו קנים בעומק של מספר מטרים, וידועים גם מקרים שבהם הקן של הטרמיטים נמצא 5 מטרים מתחת לפני השטח. לכן, במרבית המקרים שבהם אנו מגיעים לבדוק קריאות בנוגע לטרמיטים, יש צורך בביצוע הדברת טרמיטים עם קידוח, ואפילו עם מספר קידוחים. בעולם יש גם קנים שבנויים כך שחלק אחד שלהם מתחת לקרקע וחלק שני מעל, כולל מבנים בגובה של מספר מטרים! (הטרמיטים ידועים ביכולות שיתוף הפעולה שלהם, בעבודה היעילה להפליא וגם הכמות הגדולה של הפרטים בכל מושבה תורמת ליכולות הבנייה המרשימות).

הדברה נגד טרמיטים על קיר
מושבת טרמיטים על קיר בבית

איך יודעים שיש צורך בביצוע הדברת טרמיטים בבית?

הטרמיטים הם כאמור חרקים זעירים מאוד וגם חיוורים, ולכן לא קל לזהות אותם, מה גם שהקן שלהם סמוי מהעין. למעשה, יש מקרים רבים שבהם לא נעזרים בשירות של מדביר טרמיטים בגלל שלא מבחינים בחרקים אלה, ורק כשכבר יש נזק ניכר לעין תתחיל המלחמה במפגע. המסקנה המתבקשת: חשוב לגלות ערנות ולשים לב לכל סימן שמעיד על נוכחות טרמיטים אצלכם בבית.

הסימנים העיקריים לטרמיטים בבית:

  • תעלת בוץ - טרמיטים נעים ממקום למקום במנהרות שהם חופרים לעצמם כדי לא להיחשף לשמש. החפירה מייצרת מעין תעלות בוץ, ולכן זהו סימן ההיכר הבולט ביותר.
  • ערימות חול - כשהטרמיטים חופרים בתוך משקוף, עשויות להיווצר ערימות חול קטנות מתחת לאותו משקוף.
  • סימנים לכרסום - טרמיטים אוכלים עץ, וכמויות גדולות ממנו (בוודאי ביחס למידות הזעירות שלהם). האכילה המשותפת והמתמשכת משאירה בשלב מסוים גם סימנים חיצוניים שבהחלט יכולים לעזור לכם להבין שיש צורך בביצוע הדברה נגד טרמיטים, ובהקדם האפשרי.
  • משקופים חלולים - כשיש חשד לנוכחות של טרמיטים במשקוף, אפשר לנקוש עליו. צליל חלול מעיד על כך שהמשקוף אכול מבפנים, ושהגיע הזמן להזמין הדברת טרמיטים מקצועית.
  • כנפיים - בתקופת מעוף הכלולות אפשר במקרים מסוימים להבחין בטרמיטים עצמם (אם כי גם הכנפיים שקופות ולכן לא קל לראות אותן בזמן אמת). אם מצאתם כנפיים שקופות ועדינות על הרצפה, סביר להניח שהן שייכות לטרמיטים מכונפים ושיש צורך לבצע הדברת טרמיטים מקצועית. אם תרצו, תוכלו לצלם את הממצא ולשלוח אלינו - ואנחנו נבחן את התמונה ונעזור לכם להבין האם אכן יש אצלכם טרמיטים בבית.

צפו בנו מבצעים הדברת טרמיטים בבית בבאר יעקב:

מדוע חשוב לבצע הדברת טרמיטים מיד כשמזהים אותם?

באופן כללי, הדברה היא פעולה שלא כדאי לדחות. חרקים שונים גורמים נזק, ומן הסתם לא ייעלמו מעצמם. יש מקרים שבהם ההמלצה מובנת מאליה: אם למשל יש אצלכם עכבר, מן הסתם תזמינו לוכד עכברים מיד. גם כשיש חשד לקיומם של טרמיטים במקום מסוים - אסור להתעכב. ברוב המקרים סביר להניח שהחרקים הזעירים כבר גרמו נזק לא מבוטל. קצב האכילה שלהם מהיר הרבה יותר מכפי שאתם חושבים, הם מתרבים כל הזמן - ולכן כל המתנה רק תחמיר את המצב ותחייב פעולות נרחבות יותר ויקרות יותר. אל תתמהמהו - מיד עם זיהוי הבעיה, הזמינו שירות של הדברת טרמיטים.

למה חשוב למצוא מדביר טרמיטים עם ניסיון?

בגלל שהם זעירים ונוטים להסתתר במחילות שהם חופרים לעצמם ובתוך משקופים ורהיטים, הדברת טרמיטים היא אתגר מורכב. בהתאם, לא כל חברה שמספקת שירותי הדברה יודעת להתמודד עם פלישת טרמיטים, אלא רק חברות שצברו ניסיון ספציפי. קסם הדברות רשמה הצלחות מוכחות רבות בטיפול בטרמיטים, והניסיון שצברנו מתורגם לניטור מדויק של השטח, איתור כל המקומות שיש בהם טרמיטים וחיסולם בזמן קצר ככל האפשר.

מדביר טרמיטים ניר יזדי
לקוחות ממליצים על הדברת הטרמיטים שלנו

האם ריסוס טרמיטים פותר את הבעיה?

שימו לב: ריסוס נגד טרמיטים אינו יעיל, וזאת מהסיבה הפשוטה שהטרמיטים מחופרים במנהרות או נמצאים בתוך פריטי עץ מסוגים שונים - ולכן הריסוס לא יגיע אליהם.

טיפול בטרמיטים משתנה בהתאם למיקום שבו הם נמצאים: בתוך הבית, בתוך משקוף, ברהיט מסוים, בעץ בחצר, בפרגולה וכו'. אנחנו מתאימים את שיטת העבודה למיקום ולפרמטרים רלוונטיים נוספים כדי להגיע לתוצאה הרצויה, השמדת כל הטרמיטים עד האחרון שבהם וחיסול המושבה.

איך מתבצעת הדברת טרמיטים בבית?

בתוך הבית, הדברה נגד טרמיטים כוללת קידוחים הכרחיים ברצפה. אנחנו קודחים חורים בצמוד לקירות, במרווחים של בערך 30 או 40 ס"מ בין חור לחור. לתוך כל חור כזה אנחנו מזרימים חומרי הדברה מתקדמים שמובילים להרג החרק. הפעולה האפקטיבית ביותר היא הרס מערכת העיכול של הטרמיטים, וכשמערכת חיונית זו לא ממלאת את תפקידה, המוות כמובן בלתי נמנע. לאחר הזרמת חומרי הדברה לטרמיטים אל מתחת לרצפה, אנחנו סותמים את החורים והבית חוזר לקדמותו.

חשוב להדגיש כי קידוח במסגרת תהליך הדברת טרמיטים מתבצע באמצעות ציוד מיוחד ובזהירות מרבית על-מנת לא לפגוע בצינורות או בתשתיות חיוניות אחרות.

הדברת טרמיטים על קיר
סימני טרמיטים על קיר

האם ניתן לבצע הדברת טרמיטים ללא קידוח?

כמעט ואף פעם לא. האופציה היחידה שלכם להסתפק בביצוע של הדברת טרמיטים ללא קידוח היא זיהוי הבעיה מהר מאד, טרם בניית קן טרמיטים משמעותי. בשום מקרה אחר הדברת טרמיטים ללא קידוח לא תצליח לפתור את הבעיה במלואה. לכן, חשוב מאד שברגע שאתם מזהים סימנים לטרמיטים ועולה אצלכם החדש, תפנו כמה שיותר מהר למדביר מומלץ ובעל ניסיון. רק כך תוכלו להימנע מסיפור גדול שכולל קידוחים במקומות שונים בבית שלכם. אנחנו כמובן נגיע לבדיקה מקצועית ונבדוק היטב אם יש צורך בביצוע קידוח או שאכן ניתן להסתפק בביצוע הדברה נגד טרמיטים ללא קידוח.

מה עושים כשיש טרמיטים מעופפים?

הטרמיטים המעופפים מתעופפים כאמור כדי להתרבות. מעוף הכלולות נמשך 72 שעות, ולאחר פרק זמן זה הכנפיים נושרות מעצמן והטרמיט לא יכול יותר לעוף. תהליך ההתרבות אינטנסיבי מאוד, כשיש טרמיטים מעופפים שמטילים ביצה בכל כמה שניות. על-מנת לעצור את ההתרבות, חשוב להזמין מיד אנשי מקצוע מתאימים. במקרה ספציפי זה, ריסוס טרמיטים עשוי להיות דווקא יעיל ויש עוד דרכים לחסל את החרקים המעופפים.

מאחר שאותם טרמיטים מכונפים הם חלק ממושבה, קרוב לוודאי שיש בסמוך אליכם עוד הרבה מאוד טרמיטים בלי כנפיים ונסתרים מהעין. מדביר טרמיטים מנוסה יזהה את המקומות הנגועים, ויספק מענה לא רק לטרמיטים המעופפים אלא לבעיה כולה.

זיהוי טרמיטים על קיר
מושבת טרמיטים גדולה על קיר
הדברת טרמיטים במשקוף דלת
טרמיטים במשקוף דלת

איך לשמור על משקוף שחדרו אליו טרמיטים?

המשקופים בבתים של בני האדם עשויים מעץ, ולכן זהו אחד המקומות המועדים לפורענות כשטרמיטים פולשים לבית. זיהוי טרמיטים במשקוף מתבצע ע"י נקישה עליו והאזנה לצליל המתקבל - צליל עמום מעדיף על משקוף חלול, והסיבה לכך היא מתקפת טרמיטים.

טיפול במשקופים שנאכלים מבפנים מתבצע ע"י הזרקת חומרי הדברה ייעודיים לטרמיטים. יש חומרים בצורת ג'ל ויש חומרים בצורת קצף. הבחירה ביניהם היא בהתאם למאפיינים הספציפיים בכל מקום.

האם ניתן לבצע הדברה נגד טרמיטים בתוך קיר גבס?

עוד פריט בבית שעלול למשוך אליו טרמיטים הוא קיר גבס. ביותר ויותר בתים ודירות ניתן למצוא קירות גבס, וגם הם מכילים את אותה תאית שהטרמיטים מסוגלים לעכל כדי לחיות ולהתרבות (להרחבה על טרמיטים בקירות). הפתרון המקובל במצבים אלה הוא הזרקה ישירה של חומרי הדברה אל תוך הקיר. במקרים חמורים עלול להיווצר צורך לפרק את קיר הגבס, וזוהי עוד סיבה לכך שאסור לדחות הזמנת מדביר טרמיטים.

איך מטפלים ברהיט נגוע?

במקרה של רהיט נגוע, מדביר טרמיטים פועל בדרך אחרת לגמרי: איוד. מהות האיוד היא השמדת החרקים באמצעות גז. על-מנת שהגז לא יתנדף באוויר עוטפים את הרהיט בניילון נצמד, ואז מזריקים לתוכו את הגז שיחסל את הטרמיטים. חשוב להדגיש כי פעולה זו לא מתבצעת אצלכם בבית אלא במקום שמיועד למטרה ספציפית זו. בדרך כלל נדרשים מספר ימי עבודה עד שהאיוד משיג את מטרתו וכל הטרמיטים מתים. אנחנו נגיע אליכם, ניקח כל רהיט שעלול להיהרס בגלל התיאבון של הטרמיטים, נטפל בהם ולאחר השלמת האיוד נחזיר אליכם את הרהיטים.

מה כולל טיפול בפרגולה עם טרמיטים?

בישראל יש שפע ימים שמשיים, והרבה מאוד שעות שבהן אי אפשר לשבת בחצר או במרפסת בגלל עוצמת הקרינה. כתוצאה מכך, ניתן למצוא בלא מעט בתים ודירות פרגולות. חלק מהפרגולות עשויות מאלומיניום וחלק מעץ - ואלה העשויות עץ עלולות למשוך טרמיטים שישמחו לאכול אותן.

כשמתגלים טרמיטים בפרגולה, טיפול יעיל בטרמיטים יהיה הזרקת חומר הדברה נגד טרמיטים ישירות אל הקורות. יש כמה סוגים של חומרים מתאימים, כשחלקם הוא בצורה של ג'ל ואחרים בצורת קצף. בנוסף, יש לנטר היטב את החצר כדי למצוא מקומות נוספים שיש בהם טרמיטים. אם הם עדיין לא חדרו אל הבית עצמו, נקים "חומת מגן" שתמנע מהם את המעבר שעלול לגרום לנזקים קשים.

איך עליכם להתכונן לקראת הדברה נגד טרמיטים?

כל הדברת מזיקים מחייבת היערכות מתאימה. מדביר טרמיטים אחראי יספק לכם הנחיות מפורטות לקראת הגעתו. באופן עקרוני, בני הבית מתבקשים לצאת ממנו לשעה עוד לפני שמתחילה הזרמת חומרי ההדברה לתוך החורים ברצפות. כשיש פעוטות, אנשים בעלי מחלות כרוניות או נשים הרות, כדאי לשקול לקחת מקדם ביטחון ולחזור רק לאחר 3-4 שעות.

פעולה נוספת מתבקשת לקראת הדברת טרמיטים היא פינוי האזורים שליד הקירות כדי שאפשר יהיה לקדוח שם את החורים הנחוצים. כמו כן, אסור להשאיר חשופים מאכלים מכל סוג, כלי אוכל וכל פריט אחר שלא כדאי שייחשף לחומרי הדברה, גם אם הם בטוחים לחלוטין.

הדברה לטרמיטים ידידותית לבני אדם ולסביבה

אחת האיכויות העיקריות של קסם הדברות היא השימוש בחומרים ידידותיים - גם לבני אדם וגם לסביבה. למעשה, אנחנו משתמשים בחומרים טבעיים בלבד, ללא כימיקלים שכידוע לצד התועלת שהם מספקים טמונות בהם גם סכנות. זוהי כמובן הדברה ירוקה, מתקדמת ובטוחה, והכי חשוב, אפקטיבית להפליא.

אצלנו משלמים על הדברת טרמיטים מחיר הוגן

בגלל המורכבות שלה, לביצוע הדברת טרמיטים מחיר יחסית גבוה בהשוואה להדברות אחרות (נגד נמלים, נגד ג'וקים וכו'). אנחנו גובים עבור כל טיפול בבעיית טרמיטים מחיר הוגן מאוד, ומתחייבים לתמורה מלאה לכספכם - חיסול מוחלט של המושבה שמזיקה לבית שלכם - עם אחריות ל-5 שנים בכתב. בטבלה שלפניכם תוכלו למצוא דוגמאות לעבודות שביצענו, כולל פירוט אופן הפעולה והמחיר ששולם.

הדברה נגד טרמיטים בבית פרטי בשטח 60 מ"ר וחצר גדולה ההדברה כללה קידוח חורים ברצפה והזרמת חומרים שחיסלו את כל הטרמיטים. בנוסף, טיפלנו בחצר על-מנת למנוע הגעת טרמיטים נוספים לבית 25 ₪ למ"ר
הדברה בדירת 4 חדרים, ללא קידוח זיהינו טרמיטים ב-2 משקופים וטיפלנו בהם, וכמו כן הזרקנו רעל ייעודי לרצפה 320 ₪
הדברת טרמיטים ברצפת פרקט יצרנו הפרדה מוחלטת בין הפרקט לאדמה וחיסלנו את כל הטרמיטים שפגעו בחיפוי הרצפה 2,500 – 1200 ₪
הדברת טרמיטים בפרגולה בחצר הזרקת ג'ל אל קורות העץ ויצירת מחסום בין החצר לבית 25 ₪ למ"ר
איוד שידה עתיקה לקחנו את השידה אל המקום שבו מתבצע האיוד, השמדנו את כל הטרמיטים והחזרנו את השידה לבית 250 ₪

מה כוללת בדיקת טרמיטים לפני בנייה?

שירות נוסף שמספקת קסם הדברות הוא בדיקה לפני בנייה. כאמור, במקרים רבים הקן של הטרמיטים נמצא עמוק באדמה. כשמעבירים חול ממקום למקום, ייתכן שהוא מכיל גם את החרקים המזיקים האלה. כתוצאה מכך, בכל אתר בנייה עלולה להיות נוכחות של טרמיטים שימתינו בסבלנות להשלמת הקמת המבנה, ואז יתחילו לאכול אותו.

מאחר שהדברת טרמיטים במבנה קיים היא פעולה מורכבת ויקרה, מומלץ בחום להקדים תרופה למכה. איתור טרמיטים באתר בנייה חוסך עוגמת נפש בעתיד והוצאות כספיות משמעותיות, ועוד כדאי לדעת שיש רשויות מקומיות שכבר מחייבות בדיקה כזו על-מנת להעניק היתר אכלוס למבנה. בכל מקרה, חשוב לבחור בחברה בעלת ניסיון שלא תפספס טרמיטים אם הם אכן מתחבאים באדמה.

טיפול בטרמיטים בזמינות גבוהה מאוד - כולל מהיום להיום

ברור לנו לחלוטין שבתחום ההדברה מרכיב הכרחי במצוינת בשירות הוא זמינות מרבית, כולל אפשרות להגיע מהיום להיום. הניסיון הרב שצברנו מתורגם להתנהלות יעילה, ולכן אנחנו יכולים להבטיח וגם לקיים הגעה מהירה מאוד לכל מטרה - ריסוס נגד טרמיטים, הדברת מכרסמים, הדברת עש המזון, חיסול קן צרעות, הדברת ג'וקים ועוד ועוד.

שירות בכל אזור המרכז והשרון וייעוץ מקצועי מקיף

קסם הדברות מספקת מגוון רחב של שירותים, על בסיס ניסיון של למעלה מ-20 שנה, במרכז הארץ ובשרון. באתר תוכלו למצוא רשימה מפורטת של אזורי הדברה, וניתן כמובן גם לפנות אלינו כדי לברר האם נוכל להגיע גם אליכם ולסייע לכם להיפטר מהטרמיטים. מוזמנים ליצור איתנו קשר גם לקבלת ייעוץ מקצועי - ללא התחייבות מצדכם אלא רק שלנו, למתן תשובות מפורטות, עדכניות ומועילות מאוד.

להזמנת מדביר מקצועי, השאירו פרטים:
ניר יזדי מנכ"ל קסם הדברות
כותב המאמר: ניר יזדי

מנכ"ל ובעלים של חברת קסם הדברות. מדביר פעיל ומוסמך למעלה מ-20 שנה, בעל רישיון מספר 2697 . מבצע הדברות לכל סוגי המזיקים עם ציוד וחומרים אשר מאושרים ע"י המשרד להגנת הסביבה. יושרה, מקצועיות, שירות מכל הלב, שמירה על בטיחות בהדברה ועל הסביבה ומחירים הוגנים הם נר לרגליו. תמיד שמח לענות על שאלות ולהעניק ייעוץ ראשוני חינם, ללא כל התחייבות.

מספר רשיון: 2697
הדברת טרמיטים לצמיתות
מה תקראו במאמר?

יש לכם שאלה? רוצה להתייעץ?

נשמח לתת לכם מענה מקצועי ומהיר,
חייגו עכשיו:

תשובות לשאלות נפוצות בנושא הדברת טרמיטים:

אתם מוזמנים לפנות אלינו באתר או לחייג 1-700-506-300 ומדביר טרמיטים מומלץ מטעם החברה ייצור עמכם קשר ויתאם הגעה לטיפול במפגע.

כל המדבירים שלנו עברו הכשרה מקצועית ויש להם תעודה מטעם המשרד לאיכות הסביבה שמאפשרת להם לבצע הדברת טרמיטים.

המדבירים שלנו מהירים ויעילים. הם יגיעו אליכם תוך כמה שעות מרגע הפנייה אלינו.

תלוי בהיקף הנזק שכבר נגרם, ולכן מומלץ לפעול בהקדם. בדרך כלל נצליח להציל את הרהיטים שלכם.

מאחר שריסוס נגד הטרמיטים הוא פעולה מורכבת שכוללת כמה וכמה פעולות, בדרך כלל נדרשות מספר שעות עבודה.

לא. הם גורמים "רק" נזק לתשתיות השונות.

לא. כן אפשר לצמצם את הסיכון בשלב הבנייה, באמצעות בדיקות מקצועיות.

לא, אבל הם כן מסוגלים לנצל סדקים זעירים ביותר כדי להגיע ליעד שלהם - כל מקום שיש בו עץ.

כי יש לנו ניסיון של 20 שנים בהדברת כל סוגי המזיקים. כי יש לנו ניסיון ספציפי בטיפול בטרמיטים. כי יש לנו את הידע שמבטיח חיסול של כל המושבה כך שהבית שלכם יהיה מוגן באמת. כי אנחנו יודעים איך להדביר טרמיטים גם בלי כימיקלים מזיקים בעצמם. כי אנחנו מתנהלים בזמינות גבוהה ומגיעים בדיוק בזמן שקבעתם איתנו. וגם כי אנחנו מקפידים על שירות אדיב ומחירים הגונים מאוד.

הדברת טרמיטים מחירים - כמה זה עולה?

  • מחיר הדברת טרמיטים תלוי במספר משתנים
    תלוי גודל ומספר חדרים | התייעצו איתנו

    350-6000 ₪
מידע נוסף שעשוי לעניין אותך בנושא טרמיטים...
התחלת שיחה
היי :)
איך נוכל לעזור?
דילוג לתוכן