טרמיטים במשקוף

להזמנת מדביר מקצועי, השאירו פרטים:

איך תזהו שיש לכם טרמיטים במשקוף?

טרמיטים במשקוף יכולים להעיד על כך שיש בעיית טרמיטים רחבה יותר בבית. הנה כמה סימנים שיכולים להצביע על כך שהם קיימים:

 • צליל חלול – הקישו על העץ סביב המשקוף, אם הוא נשמע חלול הדבר יכול לסמן שישנם טרמיטים בפנים שניזונים מהעץ.
 • חורים קטנים – חפשו חורים או מנהרות קטנות בעץ. סימנים אלו נוצרים לרוב על ידי טרמיטים כשהם חופרים דרך העץ.
 • תעלות בוץ – טרמיטים לרוב יוצרים תעלות בוץ לאורך קירות, במיוחד באזורים סמויים כמו מאחורי משקופים. תעלות אלו מאפשרות להם לנוע בבטחה מהקן שלהם למקור מזון.
 • נחילים – בתקופות מסוימות של השנה, אתם עשויים לראות נחילי טרמיטים מעופפים ליד החלונות או באזור המשקוף.
 • כנפיים – לאחר שהופיעו נחילים, הטרמיטים משילים את כנפיהם. אם אתם מוצאים כנפיים באזור המשקוף, זה יכול להיות סימן לפעילות טרמיטים.
 • צואת טרמיטים – אם אתם שמים לב לכך שיש נסורת או חול באזור המשקוף, זו למעשה צואת טרמיטים וסימן לכך שהם שם.
 • זיהוי טרמיטים – אם אתם רואים יצורים קטנים שנראים כמו נמלים בהירות באזור המשקוף, זהו הסימן המובהק לנוכחות של טרמיטים.

✔️ התייעצו איתנו טלפונית ללא כל התחייבות

✔️ איתור טרמיטים במשקוף ובמקומות נוספים

✔️ טיפול מקיף בטרמיטים במשקוף

✔️ הדברת טרמיטים עם וללא קידוח + 5 שנות אחריות בכתב!
✔️מחירים משתלמים וזמינות גבוהה 24/7

להצעת מחיר חייגו עכשיו:

1-700-506-300 ☎️

 

להזמנת מדביר מקצועי, השאירו פרטים:

 

טרמיטים במשקופים - איך הם הגיעו לשם?

אז איך בכלל הגיעו טרמיטים למשקוף? ישנן כמה דרכים שיכולים להוביל לכך, כאשר הראשונה היא לחות. טרמיטים נמשכים ללחות, ואם המשקוף שלכם צבר רטיבות או לחות מסיבה כלשהי, הטרמיטים יימשכו אליו שכן הם אוהבים אזורים לחים.

דרך נוספת שיכולה להוביל את הטרמיטים למשקוף שלכם היא מגע עם הקרקע. אם אתם גרים בבית קרקע והמשקוף נוגע בקרקע באופן ישיר, הטרמיטים ימצאו את דרכם אליו. כמו כן, יכול להיות שהתמודדתם עם בעיית טרמיטים בחלק אחר בבית, וחומר ההדברה כבר אינו פועל באותה מידת יעילות, כך שעכשיו הטרמיטים הצליחו להגיע לאזור אחר בבית, ולמשקוף שלכם.

לבסוף, טרמיטים יכולים להגיע לבית שלכם מהשכנים. יכול להיות שהקן נמצא בבית של השכנים והטרמיטים פשוט הרחיקו לכת והגיעו לבית שלכם.

מהם הנזקים שיכולים לגרום טרמיטים במשקוף?

טרמיטים יכולים לגרום להרבה נזקים למשקוף שלכם, ביניהם:

 • פגיעה אסתטית – נוכחות של טרמיטים במשקוף יכולה להוביל לנזקים אסתטיים כמו למשל חורים במשקוף, שחיקה או תעלות.
 • בעיות בסגירת הדלת – נזקי טרמיטים יכולים לגרום למשקוף להתעוות וכתוצאה מכך לפגוע במנגנון הסגירה של הדלת.
 • החלשה מבנית – טרמיטים ניזונים מהעץ, מה שעלול לגרום למשקוף להפוך לחלול מבפנים, יחליש אותו מבחינה מבנית ואף עשוי להוות סכנה בטיחותית.
 • פגיעה בערך הנכס – אם אתם מתכוונים למכור את הבית, נזקי טרמיטים יכולים לפגוע בערך הנכס במידה משמעותית ולהרחיק קונים פוטנציאליים.

יש לי טרמיטים במשקוף דלת - מה עליי לעשות?

אם יש לכם טרמיטים במשקוף, עליכם להזמין שירותי הדברה בפריסה ארצית כדי לטפל בבעיה בצורה יעילה ומקצועית. אל תנסו לטפל בטרמיטים בכוחות עצמכם, לשטוף את האזור או לפתות אותם לצאת. פעולה כזו עשויה לגרום להם לעבור למקום אחר בבית.

אם יש לכם רהיטי עץ בסביבה, מומלץ לפנות אותם מהחדר, על מנת שהטרמיטים לא יצליחו להגיע אליהם ולגרום לנזק גדול יותר. ולבסוף, הזמינו חברת הדברה מקצועית אשר תשלח אליכם הביתה מדביר שיודע מה הורג טרמיטים על מנת שיבדוק את היקף הבעיה ויבחר את פתרון ההדברה המתאים, המקצועי והיעיל ביותר.

הימצאות טרמיטים במשקוף
טרמיטים במשקוף דלת

איך מדבירים טרמיטים במשקוף ופותרים את הבעיה?

אם אתם יודעים איך נראים טרמיטים השלב הבא הוא להזמין מדביר מקצועי. הדברה של טרמיטים יכולה להתבצע בדרכים שונות, כאשר כיום ישנן שתי שיטות נפוצות והן הדברה עם קידוח והדברה ללא קידוח.

בהדברה עם קידוח קודחים חורים בתוך הרצפה ומחדירים את חומר ההדברה ישירות לאדמה, מה שיוצר חיץ רעיל בין הבית לבין הטרמיטים. שיטה נוספת אינה דורשת קידוח אך לוקח לה יותר זמן לעבוד, והיא דורשת ניטור ומעקב של המדביר. במסגרתה מטמינים תיבות האכלה עם רעל בתוך האדמה, מה שעוזר לחסל את הקן מבפנים.

שיטה נוספת היא הדברה עם פיתיונות ג'ל. היא כוללת פיזור פיתיונות ג'ל באזורים אסטרטגיים אולם היא נחשבת לפחות יעילה ויכולה לפתור נגיעות טרמיטים בהיקפים קטנים.

האם חובה להרוס קיר שבו נמצאים טרמיטים או שישנה דרך טיפול אחרת?

ההחלטה על קידוח בקיר או הרס של קיר בו נמצאים טרמיטים תלויה במידה רבה בחומרת הבעיה בהיקף הנזק. כיום, ישנן שיטות טיפול אלטרנטיביות שניתן להשתמש בהן על מנת לחסל טרמיטים, כמו למשל שיטת נמסיס החדשה, שכוללת הטמנת תיבות עם פיתיונות רעל מתחת לאדמה.

גיליתי טרמיטים במשקוף - האם עליי לבצע הדברת טרמיטים בכל הדירה?

בין אם יש לכם טרמיטים בקיר בטון ובין אם במשקוף או בקיר גבס, טרמיטים קשה מאוד להדביר. יכול להיות שתצליחו למגר את הבעיה באזור אחד, ואז הם יופיעו באזור אחר. זו הסיבה שכשאר מזהים נזקי טרמיטים חשוב לבצע הדברה בכל הדירה באמצעות מדביר מורשה.

כמה עולה טיפול בטרמיטים במשקוף?

המחירים של הדברת טרמיטים יכולים להשתנות בהתאם לכמה משתנים:

 • שיטת ההדברה – ישנן שיטות הדברה שונות, ברמות יעילות שונות ובמחירים שונים. פיזור פיתיונות ג'ל יהיה זול יותר לעומת הדברה עם קידוח, והדברה עם קידוח תהיה זולה יותר ביחס להטמנת תיבות האכלה עם פיתיונות רעילים.
 • גודל השטח שבו מטפלים – ישנו הבדל במחיר בין טיפול בטרמיטים במשקוף לבין טיפול מקיף בכל שטח הבית. ככל שהטיפול מקיף יותר, כך המדבירים ישתמשו בכמות גדולה יותר של חומר הדברה, ויקדישו לנושא יותר זמן, מה שייקר את המחיר.

באופן כללי המחיר של הדברת טרמיטים במשקוף יכול לנוע בין 250 ₪ לבין 6,000 ₪. לחצו למידע נוסף על הדברת טרמיטים ומחיריה.

להזמנת מדביר מקצועי, השאירו פרטים:
ניר יזדי מנכ"ל קסם הדברות
כותב המאמר: ניר יזדי

מנכ"ל ובעלים של חברת קסם הדברות. מדביר פעיל ומוסמך למעלה מ-20 שנה, בעל רישיון מספר 2697 . מבצע הדברות לכל סוגי המזיקים עם ציוד וחומרים אשר מאושרים ע"י המשרד להגנת הסביבה. יושרה, מקצועיות, שירות מכל הלב, שמירה על בטיחות בהדברה ועל הסביבה ומחירים הוגנים הם נר לרגליו. תמיד שמח לענות על שאלות ולהעניק ייעוץ ראשוני חינם, ללא כל התחייבות.

מספר רשיון: 2697
הימצאות טרמיטים במשקוף
מה תקראו במאמר?

יש לכם שאלה? רוצה להתייעץ?

נשמח לתת לכם מענה מקצועי ומהיר,
חייגו עכשיו:

תשובות לשאלות נפוצות בנושא טרמיטים במשקוף:

בעת בחירת מדביר טרמיטים שימו לב לניסיון, המלצות, שיטות ההדברה וחומרי ההדברה שעמם עובדים, לרישיונות, לאופי וזמינות השירות וגם למתן אחריות על הדברה.

טרמיטים דומים לנמלים אולם צבעם בהיר יותר בהשוואה לנמלה סטנדרטית. אם אינכם בטוחים אתם יכולים לשלוח תמונה לחברת ההדברה.

מידע נוסף שעשוי לעניין אותך..
התחלת שיחה
היי :)
איך נוכל לעזור?
דילוג לתוכן