להזמנת מדביר מקצועי

הדברת עכברים

הדברת עכברים

 

הדברת עכברים? הרימו טלפון מהיר לקסם הדברות ואנו בדרך לטפל בבעיה!

✔️ביצוע עבודה יסודית כולל טיפול חיטוי.

✔️ שירות מקיף ומקצועי בפריסה ארצית עד בית הלקוח.
✔️ הדברה ירוקה מקצועית ומתקדמת.
✔️ השירות מותאם גם לאזורי לימוד וגנים.
✔️ שירות 24 שעות.
✔️מתמחים באיתור מכרסמים.
✔️ מספקים אחריות על העבודה.

להצעת מחיר חייגו עכשיו:

1-700-506-300 ☎️

 

אחד הדברים היותר מבאסים זה לגלות שותף חדש בבית – עכבר. בהתחלה אתם מגלים גללים קטנים בארונות, ואז מתרחשות גניבות מזון קלות מהמטבח עד למצב שלפתע אתם מוצאים את ארוחת הערב שלכם מכורסמת. כל המצב הזה הוא בין מטריד למפחיד ומעורר חלחלה, ואין ספק שזה משהו שלא השוכר ולא בעל הבית ששים להתמודד עמו. במאמר שלפניכם תמצאו תשובות לכל השאלות הקשורות להדברת עכברים.

 

אז איך תגרשו את האורח הלא רצוי שפלש לביתכם?

אז עכשיו מגיעה שאלת השאלות. להיפטר מעכבר זה לא דבר קל, אך גם לא מאוד קשה להבדיל ממה שהרבה חושבים.

רק צריך לדעת לקראת מה נכנסים ולהעמיק במאפייני העכבר, ובמקרה הצורך – גם להיעזר בהדברה מקצועית.

 

מדוע יש עכברים בבית?

ישנן מספר סיבות שיכולות לגרום לכך שיגיעו עכברים לביתך.

ראשית, בין אם אתה גר בדירת סטודיו או בין אם אתה גר בבית פרטי, בכל בית מגורים קיימים פתחים מבניים קטנים אשר קבלני הבניין עשו בשביל להתאים את קווי המים, הגז, החשמל ושאר דברים פנימיים. העכברים למעשה יכולים לעבור דרך פתחים אלו מהביוב היישר לדירה. תאמינו או לא, בעודם קטנים הם גם מסוגלים להידחק אפילו דרך פתחים של 2 ס״מ. 

שנית, חוסר תברואה. מדובר כאן באחת הסיבות הנפוצות להצטברות מזיקים בכלל ולהצטברות עכברים בפרט. כל שאריות מזון או אוכל שהוא לא אטום יכול לקרוא למכרסמים להגיע.

אפילו אם אתה שומר על ניקיון המטבח ללא רבב, אם ארוחת הערב של אתמול עדיין נמצאת בתוך פח האשפה – זה עלול לקרוץ לעכברים. לעכברים יש העדפות לסוגי מזון יבשים כמו לחם, פסטה, פיצוחים ושאר פחמימות ריקות. אז אם זה המזון האהוב עליכם בבית, הקפד על הניקיון שבעתיים.

שלישית, סביבת המגורים והשכנים. אם יש מתקפת עכברים אצל הדירה השכנה, אין מן הנמנע שזה יגיע גם אליך. לפעמים הכל קם ונופל על עכבר בודד שהצליח לפלס דרכו מהדירה הסמוכה.

 

מהי הדרך היעילה להיפטר מעכברים?

אם מדובר בעכבר בודד, מלכודות עכברים יהיו היעילות ביותר. רק קחו בחשבון שבמידה ומצאתם עכבר אחד, יש סיכוי גבוה מאוד שהוא לא לבד, וכנראה שלא פתרתם את הבעיה במלואה.

עכברים דוגלים בשיטת ה״חבר מביא חבר״. הם נוהגים לחיות ולנדוד עם כל משפחתם וגם עם חבריהם הטובים ביותר. גם אם נדמה לך שאתה רואה את אותו עכבר שוב ושוב, ייתכן מאוד שיש כבר כמה וכמה עכברים בביתך שכן הם נורא דומים.

כאמור, עכברים רבים (במיוחד הקטנים שבהם) נוהגים להתחבא בסדקים וחללים בקירות. ניתן באמצעות מדביר מקצועי להתקין לוחות קטנים עם פתח לדלת של המלכודת. וכך ברגע שהעכבר יוצא מהסדק הוא רץ ישר לתוך המלכודת. 

 

מהי הדרך המהירה להיפטר מעכברים?

הדרך המהירה ביותר וזו שגם תיתן תרופה למכות הבאות, היא על ידי תיקון הסדקים והחללים בקירות. הרעיון הוא לאטום את כל החורים בקירות וברצפה שמובילים לביוב ולתחתית הבניין – איפה שכל המזיקים חיים להם.

במקרה זה, חובה להביא איש מקצוע שייתן הערכה מדויקת לגבי הסדקים והחללים בבית ויידע גם לאטום אותם בהתאמה כך שלא יהיו יותר עכברים בבית.

 

הדברת עכברים – איך תופסים עכבר בלי להרוג אותו?

זה לגמרי מובן אם ברצונכם להתרחק מחומרי הדברה כימיים או פשוט למצוא דרך יותר אנושית להיפטר מעכברים. אז דובר כבר על איטום הסדקים בבית שזו השיטה היעילה מכולם. אך אם כבר מצאתם עכבר בבית, תמיד יש את האופציה של מלכודת יותר עדינה. קחו דלי, מלאו אותו במים ותלו מעליו חוט ברזל.

השחילו על החוט פחית שתייה ריקה ועליה שימו פיתיון כמו קצת חמאת בוטנים. העכבר יגיע לפחית בגלל ריח חמאת הבוטנים ואז הפחית תסתובב והוא יתגלגל עמה היישר לתוך הדלי ולמים שבפנים. לאחר שתפסתם אותו, תוכלו לפי בחירתכם לשחרר אותו לחופשי ולא להרגו. 

בנוסף לטריק הדלי, ישנם כמה אמצעים טבעיים בהם ניתן להשתמש כדי למנוע הופעת עכברים או לפחות להרתיע אותם. אפשר לפזר בבית ניחוחות של ציפורן או נענע, שהם ריחות שעכברים נרתעים מהן (כדאי לפזר במיוחד בקרבת הסדקים והפתחים שבקיר).

ניתן גם לקחת צמר גפן ולהספיג אותו  בשמן מנטה ולפזר במקומות אסטרטגיים ברחבי הבית. עכברים נרתעים גם מזה. שימו לב שמדובר בטיפול שמונע מעכברים להגיע ולא כזה שיתפוס עכבר קיים. 

מחפשים מדביר? השאירו פרטים עכשיו!
אהבתם את הכתבה ? שתפו בקליק
שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב print

תוכן עניינים

כתבות בנושא