הדברה בגבעתיים

מחפשים מדביר מקצועי? השאירו פרטים ונחזור אליכם

תוכן עניינים
הדברה בגבעתיים
הדברה בגבעתיים

הדברה בגבעתיים עם קסם הדברות שימו סוף ל"ביקורים" לא צפויים של חרקים לצמיתות!

✔️ התמחות בכל סוגי המזיקים והחרקים.

✔️זמן המתנה עד כשעה בלבד לאחר סיום העבודה!
 
✔️מתמחים בכל סוגי החרקים והמכרסמים.
 
✔️הדברה ירוקה ובטוחה מאושרת לשימוש ומותאמת גם למוסדות לימוד.
 
✔️שומרים על חיות "שמורות".
 
✔️ שירות 24 שעות.

להצעת מחיר חייגו עכשיו:

1-700-506-300 ☎️

מחפש הדברה בגבעתיים או במרכז? צרו קשר עם קסם הדברות. אנו נטפל בכל בעיית מזיקים שתתקל בה, נדאג להיפטר מהמזיק ולהנחות אותך כיצד לוודא שלא ישוב בחזרה לביתך. נפרט כאן כל כמה סוגי מזיקים שאנו מתמחים בהדברתם.

 

הדברה בגבעתיים – הדברת זבובים בגבעתיים

תמצאו אותם בקרבת זבל, שאריות מזון, בורות ספיגה פתוחים, ניקוז פתוח, מתחת לגגות, ספסלים ושולחנות מלוכלכים, דשא וצואת בעלי חיים. צרו איתנו קשר כדי לתאם הדברה בגבעתיים.

 

זבובים ומחלות

כאשר זבובים נוחתים על דברים כמו שאריות מזון, זבל, צואה או בעלי חיים מתים הם קולטים חיידקים אשר חלקם גם נושאי מחלות. החיידקים נישאים על גופם ורגליהם השעירות ובבטנם.

כאשר הזבובים נוחתים על דברים כמו אוכל, כוסות, סכינים וצלחות, הם עלולים להעביר את החיידקים אליהם. אם אנשים יאכלו את המזון או ישתמשו בכלים האלו בעת אכילת אוכל, הם יכניסו את החיידקים לגופם ועלולים לחלות.

זבובים ניזונים על ידי פליטת חומר מיוחד מקיבתם על המזון דרך הפה הארוך והחלול שלהם שהינו בצורת צינור. סוג פה מיוחד זה נקרא חוטם. החומר המיוחד שמקורו בקיבה של הזבוב הופך את המזון לנוזל והזבוב מוצץ אותו באמצעות החוטם שלו.

 

הדברת ג'וקים בגעתיים

תמצאו אותם בקרבת זבל, שאריות אוכל, ספסלים ושולחנות מלוכלכים, ניקוזים, מאחורי תנורים ומקררים, ארונות אמבטיה ומטבח, מתחת לרצפות של בתים ישנים ובורות ספיגה. 

 

ג'וקים ומחלות

כמו זבובים, ג'וקים יכולים לשאת חיידקים רבים הגורמים למחלות בגופם ובגוף האדם. מכיוון שבתיהם הטבעיים כוללים זבל, לכלוך וזוהמה, הם קולטים בקלות חיידקים מאזורים אלה. לאחר מכן הם מעבירים אותם לאוכל, סכו"ם, כלי אוכל וציוד בישול, ספסלים, שולחנות ומקומות אחרים בבית וכך גם לאנשים.

דוגמאות למחלות חיידקיות שמועברות ע"י ג'וקים: סלמונלה או שיגלה. 

דוגמאות למחלות ויראליות: דלקת המעי או צהבת. 

כדי למנוע את המחלות הללו, תאמו הדברה בגבעתיים עוד היום.

 

הדברה בגבעתיים – הדברת יתושים בגבעתיים

תמצאו אותם בעיקר במקומות קרירים, חשוכים ולחים אשר צוברים מי גשמים כמו צמיגי רכב לדוגמה, או מכלי ספיגה, ניקוז, מכלי אגירת מים, פינות מוגנות של בריכות שפכים וגופי מים טבעיים. כדי להיפטר מהם הזמינו שירות הדברה בגבעתיים.

 

יתושים ומחלות

לפני שהנקבה יכולה להטיל את ביציה, עליה לקבל מנת דם. היא מקבלת את הדם הזה על ידי הדבקת החוטם שלה בעור האדם או בעל החיים ומציצת הדם, המכונה גם 'עקיצת יתוש'. הזמן בו סביר ביותר להיעקץ ע"י יתושים הוא בשעות הזריחה ובשעות הדמדומים. 

אם יתוש לוקח מנת דם מאדם או בעל חיים שנדבקו בחיידק מסוים, החיידק יגדל בתוך היתוש. אם מאוחר יותר הוא ינשוך אדם או בעל חיים אחר, הוא עלול להעביר חלק מהחיידק לאנשים או בעלי חיים אחרים, שעלולים לחלות במחלה. מחזור זה יכול להימשך עוד ועוד, להדביק הרבה אנשים ובעלי חיים ולגרום להתפרצות מחלה עם הרבה אנשים חולים.

אנשים רבים בכל רחבי העולם מתו כתוצאה ממחלות המועברות על ידי יתושים.

 

הדברת פרעושים בגבעתיים

אוהבים אזורים חוליים. הם זקוקים לדם כדי להתרבות. הם גם ינשכו בני אדם במקרה שבו אין חיות בסביבה. פרעושים רבים מובאים לבתים באמצעות בגדים של אנשים שמבקרים, לאחר שקפצו אליהם מחוץ לבית. פרעושים מועברים גם דרך מצעים.

הפרעושים נמצאים בדרך כלל על בעלי חיים כמו חתולים וכלבים, ולכן חשוב שבעלי חיים אלה יישמרו מחוץ לבית כדי להפחית את הסיכוי לפשפשים בתוך הבית.

צרו קשר עם קסם הדברות בשביל שירותי הדברה בגבעתיים כנגד הפרעושים בביתכם.

 

הדברת חולדות ועכברים בגבעתיים

נמשכות בעיקר לזבל, אוכל חשוף, מקומות אחסון, ארונות מטבח וחורים בקירות. הם נמצאים גם בצינורות, מתחת לבניינים, בתקרות, בעצים ובגנים. אם נתקלתם באחת, קבעו עוד היום טיפול הדברה בגבעתיים.

 

הדברת מכרסמים ומחלות בגבעתיים

חולדות ועכברים, כמו בעלי חיים אחרים החיים באזורי אשפה, ניקוז, ביוב ומקומות לא היגייניים אחרים, קולטים חיידקים. לאחר מכן הם הופכים לנשאים של חיידקים אלה ועלולים להפיץ מחלות מסוכנות לבני אדם.

 

הדברה בגבעתיים – הדברת פשפשים בגבעתיים

מועברים ממקום למקום במזוודות של אנשים או במצעים שלהם. הם מסתתרים בסדקים בקירות במהלך היום, ומוצצים את דם האנשים בשעות הלילה בעודם ישנים. 

הפשפש זקוק גם למנות הדם הללו כדי להתבגר ולהפוך למבוגר. הנשיכות יכולות להיות מגרדות מאוד ואם מגרדים אותן הן עלולות גם להזדהם.

איך תמנעו מהמזיקים לחזור ולהפריע לשלוותכם?

אם הגעתם לדף הזה בוודאי כבר ביצעתם הדברה בגבעתיים כזו או אחרת נגד סוג המזיקים שהפריעו לשלוותכם.

כעת, אנו רוצים לתת לכם כמה טיפים שיותירו את המזיקים מחוץ לבית שלכם.

מזיקים באים אלינו בדרך כלל מכל מיני חריצים שונים שהם אוהבים לשהות בהם. אם מדובר בחריצים בקירות, חריצים בחלונות, או כל חריץ אחר בכל מקום שאתם יכולים לדמיין.

על מנת לא לאפשר להם  גישה לביתנו, אנו יכולים פשוט לסתום הרמטית כל חריץ שאנו רואים בעין ולו הכי קטן.

כך לדוגמה, לא יוכלו להיכנס אל ביתנו נמלים מכל מיני סדקים קטנים.

טיפ נוסף ומשמעותי שיש לנו להציע לכם הוא להתקין רשתות בחלונות. ישנם מזיקים כמו תיקנים גדולים, שיוכלו לחדור אל ביתנו בתעופה. הציבו רשת בחלונות שתהווה להם מעין מחסום לכניסה לבית שלכם ושמרו על בית נקי מתיקנים.

טיפ נוסף ונחמד הוא לדאוג גם לביוב שמחוץ לבית. הביוב שבבניין לדוגמה. לפעמים, נוהגים התיקנים לבקר אותנו מפתחי הביוב ואם נדביר מדי שנה את בורות הביוב מחוץ לבית, נמנע מהם לבקר אותנו משם.

שאלות ותשובות בנושא הדברות בגבעתיים

גבעתיים היא עיר נפלאה, יש בה המון פארקים יפים ורחובות נקיים. אבל יש בה דבר אחד שאתם לא רוצים להיתקל בו: עכברושים, בשנים האחרונות הייתה עלייה משמעותית בכמות העכברושים בגבעתיים.
הסיבות לכך הן בעיקר בגלל עבודות הרכבת הקלה, אבל אפשר להוסיף לכך גם את העובדה שבניינים רבים שופצו, כתוצאה מכך פלשנו בעצם לשטחי המחייה של העכברושים. הדרך היחידה לטפל בעכברושים היא באמצעות מדביר מוסמך שמתמחה בלכידת עכברושים.

עכברושים הן חיות חכמות, הן מסוגלות לזהות מלכודות ממרחק, כמו כן הן נעות מהר ואפילו מסוגלות לשחות, בדרך זו הן מסוגלות להיכנס לדירה דרך צינורות ביוב. הן מומחיות בלהיכנס למקומות קטנים, אם יש לכם מחסן סגור והן הצליחו להיכנס, כנראה שיש בו פתח קטן שאפשר להן להיכנס. אפשר לנסות וללכוד אותן באמצעות מלכודות שונות: מלכודות קפיץ ומלכודות דבק. אבל ללא עבודה יסודית שתפגע באזורי המחיה שלהן לא תצליחו להיפטר מהן לעולם. חשוב מאוד לדעת, אסור לגעת בעכברושים בידיים חשופות, הם עלולים לנשוך ולהעביר מחלות.

 

המדביר מגיע לשטח הדירה או לחצר, הוא בודק מהיכן מגיעות החולדות, לאחר מכן הוא בדרך כלל מניח מלכודות עם פיתיון, כמו כן הוא דואג לכך שלא תהיה לחולדות אפשרות לחזור. זה יכול להיות באמצעות סגירת פתחים בביוב או במחסן, או אפילו באמצעות ניקוי החצר מפסולת שמושכת עכברושים. אם הוא משתמש ברעל הוא ידאג לכך שפגרי העכברושים יאספו לאחר כך. בדרך כלל תקבלו תקופת אחריות, כלומר אם העכברושים יחזרו לאחר תקופה מסוימת, הוא יחזור לבצע הדברה נוספת ללא עלות.


מדובר בדרך הומנית ללכידת עכברושים, בדרך כלל מדובר במלכודת קפיץ, כזאת שהעכברוש נכנס אליה והדלת נסגרת. במהלך כל תהליך הלכידה העכברוש לא סובל מכאבים ולא נפגע כלל. לאחר מכן מרימים את המלכודת ומוצאים שטח פתוח שבו ניתן לשחרר את העכברוש. חשוב לשחרר את העכברוש במרחק גדול מהבית, אם תשחררו אותו במקום קרוב הוא יחזור.

מחירון הדברה בגבעתיים

כל אחד יכול לקנות חומרי הדברה. יחד עם זאת, מדבירים שאינם מוסמכים עלולים לגרום נזק בלתי הפיך לסביבה, לדיירים ולעצמם.

המדבירים בקסם הדברות הנם מוסמכים ומורשים, אתם יכולים להיות רגועים לגבי בטיחותכם, ולגבי פתרון הבעיה שממנה אתם סובלים.

הדברת יתושים בגבעתיים

היתושים הם חרקים מוכרים במיוחד, וזאת בעיקר עקב העקיצות, הלילות ללא שינה, והמחלות שביכולתם להעביר.

הדברת מזיקים בגבעתיים

הג'וקים חוגגים? התקשרו להדברת מזיקים בגבעתיים לריסוס מקצועי! ✔️ מתמחים בכל סוגי ההדברות.   ✔️כתב

לוכד חולדות בגבעתיים

לוכד חולדות בגבעתיים יטפל בבעיית המקקים אצלכם! ✔️המדבירים שלנו בעלי ניסיון של 15 שנה ומעלה.

הדברה ירוקה בגבעתיים

מחפשים הדברה ירוקה בגבעתיים ? חייגו אליינו לקבלת הצעת מחיר ומידע מקצועי ללא עלות ✔️שיחת

מדביר בגבעתיים

מחפשים מדביר בגבעתיים? הכירו את קסם הדברות! צוות המדבירים שמתמחה בהדברת כל מזיק בישראל ✔️

מחפשים מדביר מקצועי? חייגו עכשיו לקסם הדברות! ותקבלו פתרון מהיר וחד משמעי!
כתבות נוספות

הדברה בתל אביב

הדברה בתל אביב? עם קסם הדברות שימו סוף לתיקנים לצמיתות! ✔️ ייעוץ ראשוני ללא עלות. ✔️צוות מדבירים מוסמך ומאושר על ידי המשרד להגנת הסביבה. ✔️מתמחים

קרא עוד »

הדברה ברמת גן

הדברת ברמת גן? עם קסם הדברות שימו סוף לכל סוגי המזיקים! הדברה ברמת גן בשנים האחרונות ישנה עלייה חדה בביקוש להדברה באזור רמת גן, למעשה

קרא עוד »

הדברה בבני ברק

  הדברה בבני ברק? עם קסם הדברות שימו סוף לתיקנים לצמיתות! ✔️ ייעוץ ראשוני ללא עלות. ✔️שירות מקיף ומקצועי הכולל חיטוי וניקוי משטחים. ✔️מתמחים בכל

קרא עוד »

הדברה בבת ים

הדברה בבת ים עם קסם הדברות שמים סוף לתיקנים ולחרקים ומונעים את ביקורם בהמשך! ✔️ מתמחים בכל סוגי המעופפים והחרקים. ✔️ביצוע שירותים נוספים הכולל פינוי

קרא עוד »

הדברה בנס ציונה

הדברה בנס ציונה? עם קסם הדברות שימו סוף לתיקנים לצמיתות! ✔️שירות אקספרס בגוש דן. ✔️שירות מקיף ומקצועי הכולל חיטוי וניקוי משטחים. ✔️כתב אחריות רשמית על

קרא עוד »

הדברה בחולון

  הדברה בחולון? מתמחים בכל סוגי המזיקים והחרקים, שירות מהיר וטיפול יעיל!  ✔️ ייעוץ מומחה טרם הזמנת המדביר ללא עלות. ✔️שירות מקיף ומקצועי הכולל חיטוי

קרא עוד »

הדברה בראשון לציון

הדברה בראשון לציון? עם קסם הדברות שימו סוף לתיקנים לצמיתות! ✔️ ייעוץ ראשוני ללא עלות. ✔️שירות אקספרס גם בשטחים פתוחים ומסעדות על החוף. ✔️צוות מדבירים

קרא עוד »

הדברה בלוד

חיפשתם הדברה בלוד? הגעתם למקום הנכון! אנו עובדים בכל מקום באזור המרכז, השרון והשפלה, ותומכים בלקוחות הביתיים והעסקיים שלנו בצרכי ההדברה שלהם. חלק מסוגי המזיקים

קרא עוד »

הדברה בפתח תקווה

הבית שלך שורץ מזיקים? בין אם זה ג'וק, נמלה, זבוב או יתוש, הגיע הזמן ליצור קשר עם מדביר מקצועי. אנו בקסם הדברות מבצעים שירותי הדברה

קרא עוד »

הדברה בראש העין

נתקלתם בכמה ג'וקים שמסתובבים חופשי בביתם? סובלים מבעיית זבובים? זה הזמן לטפל בבעיה. צרו קשר עם קסם הדברות! אנו מספקים הדברה בראש העין – חברת

קרא עוד »

הדברה ברמלה

מחפשים חברת הדברה מקצועית ואמינה באזור רמלה? הגעתם למקום הנכון. קסם הדברות מספקת שירותי הדברה ברמלה ומטפלת בכל בעיות המזיקים שתתקלו בהם, ותעשה זאת בצורה

קרא עוד »

הדברה באזור

הדברה באזור? עם קסם הדברות שימו סוף לתיקנים לצמיתות! ✔️שירות אקספרס בגוש דן. ✔️שירות מקיף ומקצועי הכולל חיטוי וניקוי משטחים. ✔️כתב אחריות רשמית על העבודה. ✔️הדברה ירוקה

קרא עוד »

הדברה בשוהם

מחפשים הדברה בשוהם? עם קסם הדברות שמים סוף למזיקים ומונעים את הופעתם לטווח ארוך הדברה בשוהם? הכירו את הצוות המנצח המספק מענה 24 שעות ביממה.

קרא עוד »

הדברה בקרית עקרון

הדברה בקרית עקרון? הגעתם למקום הנכון! עם קסם הדברות שמים סוף לכל המזיקים. גם שירותי הדברה בקרית עקרון עושים עם קסם הדברות ושמים סוף למזיקים!

קרא עוד »

הדברה בגבעת שמואל

  הדברה בגבעת שמואל? שירות ללא תחרות, אחריות מלאה על העבודה, מענה 24 שעות ביממה! ✔️תוכלו לראות את כל השירותים המקיפים שאנו מציעים בעמוד הראשי.

קרא עוד »

הדברה ביבנה

הדברה ביבנה והסביבה – שירות מקיף 360 כולל אחריות מלאה אצלנו בקסם הדברות! הזמינו ואמרו ביי ביי למזיקים! ✔️שיטה ייחודית המבטיחה אפקטיביות גבוהה. ✔️ניתן להזמין

קרא עוד »

הדברה בגן יבנה

מעוניינים בשירותי הדברה בגן יבנה? הצוות של קסם הדברות! יטפל בכל חרק ומזיק ועם חיוך גדול! ✔️ מספקים מענה 360 הכולל תוספת חיטוי.   ✔️ביצוע

קרא עוד »

הדברה באור יהודה

גרים באור יהודה? זקוקים למדביר מקצועי? פנו עוד היום לקסם הדברות ונגיע במהרה, ועם חיוך גדול! ✔️ שיטה ייחודית המגיבה מהר, אפקטיבית ולאורך זמן. ✔️

קרא עוד »

הדברה ברחובות

הדברה ברחובות והסביבה? פנו עכשיו לקסם הדברות ותקבלו שירות מהיר, יעיל, סביב השעון כולל אחריות רשמית ✔️ שמירה על איכות הסביבה עם הדברה נטולת כימיקלים!

קרא עוד »

הדברה בגני תקווה

  הדברה בגני תקווה? הכירו את קסם הדברות! שירות מצקועי ואמין, משתמשים בחומרים טבעיים בלבד! ✔️אחריות תקופתית בסיום העבודה. ✔️ מענה 24 שעות ביממה. ✔️ייעוץ

קרא עוד »

הדברה באלעד

הדברה באלעד? חייגו לקסם הדברות ושימו סוף לכל המזיקים בסביבת הבית או הגינה ✔️ תו תקן של המשרד לאיכות הסביבה. ✔️מתמחים בשירותי הדברה ירוקה (ידידותית

קרא עוד »

הדברה בבאר יעקב

הדברה בבאר יעקב? מחפשים מדביר מקצועי? חייגו עכשיו לקסם הדברות ואנו נטפל בבעיה: הדברה לבתים פרטיים, בניינים ועסקים כולל חיטוי וטיפול מונע!  ✔️ ניתן לצפות

קרא עוד »

הדברה בגדרה

חיפשתם הדברה בגדרה? קליק על הטלפון ואנחנו אצלכם! אנו מספקים: הדברה לבתים פרטיים, בניינים ועסקים כולל חיטוי וטיפול מונע!  ✔️ מותאם גם לפרוייקטי נדל"ן, אדריכלים

קרא עוד »

הדברה במזכרת בתיה

מחפשים הדברה או מדביר במזכרת בתיה? קליק 1 על הטלפון מטה ואנו בדרך… ✔️ מתמחים בכל סוגי המזיקים. ✔️ מתמחים בהדברה ירוקה לעסקים ולמגזר הפרטי.

קרא עוד »
הדברה ביהוד
הדברה במרכז
protoblo_admin

הדברה ביהוד

גרים ביהוד ומחפשים מדביר? הגעתם למקום הנכון! בקסם הדברות משתשמים בחומרים טבעיים ומספקים מענה 24 שעות ביממה כולל כתב אחריות ✔️ חייגו עכשיו ותקבלו שיחת

קרא עוד »

הדברה בקרית אונו

תושבי קרית אונו ובקעת אונו והסביבה – קסם הדברות מגיעה גם אליכם! מחפשים הדברה לבתים פרטיים, בניינים ועסקים כולל חיטוי וטיפול מונע!? חייגו לקסם הדברות

קרא עוד »

הדברה לעסקים בפתח תקווה

נותנים מענה לעסק שלכם – הדברה לעסקים בפתח תקווה ✔️ מתמחים בכל סוגי ההדברות. ✔️המדבירים שלנו ותיקים ויודעים לתת טיפול מהיר עם יחס אישי לכל

קרא עוד »
הדברה לעסקים בתל אביב
הדברה במרכז
protoblo_admin

הדברה לעסקים בתל אביב

קסם הדברות מבצעים הדברה לעסקים בתל אביב באופן מהיר וייסודי. ✔️ מתמחים בכל סוגי ההדברות. ✔️המדבירים שלנו ותיקים ויודעים לתת טיפול מהיר עם יחס אישי

קרא עוד »

הדברת זבובים בתל אביב

אין מה לחשוש מזבובים – קסם הדברות מבצעים הדברת זבובים בתל אביב. ✔️ מתמחים בכל סוגי ההדברות. ✔️המדבירים שלנו ותיקים ויודעים לתת טיפול מהיר עם

קרא עוד »
הדברת כיני יונים בתל אביב
הדברה במרכז
protoblo_admin

הדברת כיני יונים בתל אביב

אין צורך לדאוג מכיני יונים – קסם הדברות מבצעים הדברת כיני יונים בתל אביב. ✔️ מתמחים בכל סוגי ההדברות. ✔️המדבירים שלנו ותיקים ויודעים לתת טיפול

קרא עוד »
פינוי פגרים בתל אביב
הדברה במרכז
protoblo_admin

פינוי פגרים בתל אביב

אם אתם מחפשים פינוי פגרים בתל אביב – הגעתם למקום הנכון ✔️ מתמחים בכל סוגי ההדברות. ✔️המדבירים שלנו ותיקים ויודעים לתת טיפול מהיר עם יחס

קרא עוד »
הדברה ביפו
הדברה במרכז
protoblo_admin

הדברה ביפו

הדברה ביפו ? עם קסם הדברות שימו סוף לכל סוגי המזיקים! ✔️ ייעוץ ראשוני ללא עלות. ✔️שירות אקספרס בכל גוש המרכז. ✔️מתמחה בכל סוגי המקקים.

קרא עוד »
הדברה בסביון
הדברה במרכז
protoblo_admin

הדברה בסביון

הדברה בסביון ? עם קסם הדברות שימו סוף לכל סוגי המזיקים! ✔️ ייעוץ בחינם. ✔️שירות אקספרס בכל המרכז. ✔️מתמחים בכל סוגי הגוקים והחרקים. ✔️ביצוע עבודה

קרא עוד »
Open chat