הדברה בראש העין

להזמנת מדביר מקצועי, השאירו פרטים:

נתקלתם בכמה ג'וקים שמסתובבים חופשי בביתם? סובלים מבעיית זבובים? זה הזמן לטפל בבעיה. צרו קשר עם קסם הדברות! אנו מספקים הדברה בראש העין – חברת הדברה מקצועית שפועלת בראש העין, ותוכל לפתור את כל הבעיות שלכם.

הדברה בראש העין - עם קסם הדברות מונעים ביקור של מזיקים לא הצפויים לצמיתות! 

✔️ ייעוץ מקצועי ללא עלות

✔️ שירות אקספרס עד בית הלקוח בפריסה ארצית
✔️ייעוץ מקצועי ללא עלות
✔️שימוש באמצעים מתקדמים וחומרים ידידותיים לסביבה
✔️ הדברה ירוקה ומאושרת על ידי המשרד להגנת הסביבה
✔️כתב אחריות רשמי על העבודה

להצעת מחיר חייגו עכשיו:

1-700-506-300 ☎️

 

להזמנת מדביר מקצועי, השאירו פרטים:

 

אז מה עליכם לעשות אם אתם רואים סימני נגיעות מזיקים?

הצעד הראשון שלך יהיה ליצור קשר עם חברת הדברה כמו קסם הדברות כדי להסיר מזיקים מסוג זה. הצעד השני שלך הוא ללמוד כיצד למנוע ממזיקים מסוג זה לחזור. מניעת הדבקה חוזרת תגן על ביתכם ומשפחתכם מפני כל סכנה למבנה הבית או לבריאות שלכם. 

מזיקים מגיעים כשיש תנאים הולמים לכך. במילים אחרות, אם תיצור תנאים מושלמים לחרקים, עכבישים ויונקים קטנים לשגשג, הם אכן ישגשגו.

אבל קל גם למנוע אותם. זה יכול ליצור את ההבדל בין לחיות ללא מזיקים או להיתקל מדי יום במבקרים לא רצויים. 

שיטות ארגון ותברואה הם גורמי הדברה עצומים. מקומות חשוכים, לחים וחמים מספקים שטחי גידול מושלמים לג'וקים, עכבישים ועוד אינספור יצורים.

ענפים שתלויים מעל הגג שלך, מרזבים סתומים ועץ נרקב סביב עבודות הבית שלך מזמינים חרקים, יונים ואפילו יונקים קטנים.

 

איך לבחור מדביר בראש העין?

כדי לבחור מדביר בראש העין, שהוא גם מקצועי, אמין ומורשה, אתם צריכים לבדוק את מספר הרישיון שלו.

תוכלו לעשות זאת באמצעות בדיקה של הרישיון עצמו - שם תחפשו את תוקף הרישיון ואת סוגי ההדברה שהמדביר שלכם מורשה לבצע.

תוכלו גם לבקש מהמדביר שלכם מספר רישיון ולבדוק אותו באתר של המשרד להגנת הסביבה, שם מופיעה רשימה של מדבירים מורשים, תוקף הרישיון שלהם ואילו סוגי הדברה מותר להם לבצע.

 

למה חשוב לבחור רק מדביר מורשה?

מדביר מורשה הוא מדביר שעבר הסמכה מתאימה ויש לו ידע לגבי סוגים שונים של מזיקים ושל חומרי הדברה, אבל יותר חשוב מכך - הוא יודע כיצד לשמור על בטיחות הלקוחות שלו.

למרבה הצער, התחום היה פרוץ מאוד בעבר וכתוצאה, התרחשו מקרי הרעלה חמורים, אשר הסתיימו במוות.

משום כך, יש להקפיד על בחירת מדביר מוסמך ומורשה בלבד, אשר יודע כיצד לבצע הדברה יעילה, בלי לסכן את בריאות הלקוחות שלו, או של חיות המחמד שלהם, או של הסביבה.

 

סוגים שונים של הדברות בראש העין

במקרה של נגיעות, עליך לפנות תמיד לספק שירותי הדברה. כל מזיק שונה, לכן אתה זקוק לשירות הדברה מוסמך שיעזור לך להסיר ולמגר את הנגיעות. ניתן לחלק סוגי מזיקים לשלוש קטגוריות עיקריות: פרוקי רגליים, יונקים וציפורים. 

פרוקי רגליים כוללים חרקים, עכבישים וכל מה שנראה מרחוק כחרקים. יונקים נפוצים הם בעיקר עכברים או חולדות. סוג הציפור המזיקה הנפוצה ביותר בישראל היא היונה.

 

הדברת חולדות ועכברים

הגנה על הבית שלכם מפני חולדות ועכברים פירושה חיסכון בכסף ושמירה על בריאותכם. מכרסמים מציקים אלה זכו למוניטין של הפצת מחלות ופגיעה בכל מה שנקרה בדרכם. חולדות מתרבות בקצב מדאיג; כך גם עכברים ושניהם מפיצים את אותן מחלות. הנה כמה טיפים ראשוניים להרחקת המכרסמים:

 • סגרו את כל החורים הקטנים בביתכם כדי למנוע את כניסתם. 
 • גזמו וקצצו שיחים וצמחים גדולים סביב החלק החיצוני של הבית.
 • אחסנו ערימות עץ ופסולת אחרת הרחק מבניין הבית המרכזי.
 • אל תאכילו את חיות המחמד מחוץ לבית.
 • אין לאחסן מזון לחיות מחמד במחסן חיצוני, סככות או עליית גג.

 

הדברת ג'וקים

ג'וקים, כמו רוב סוגי המזיקים, משגשגים במקומות חשוכים ולחים ואוכלים כמעט כל דבר שהם מוצאים. בד, נייר ומזון מאוחסן כולם מזונות אהובים על הג'וקים. בנוסף ידוע כי הם מפיצים מחלות. הם נושאים 33 סוגים של חיידקים, שבעה סוגים של פתוגנים אנושיים ושישה סוגים שונים של תולעים טפיליות. 

ג'וקים מסוכנים גם לאלרגיות מכיוון שפסולתם, הרוק והגוויות המתות שלהם משחררים אלרגניים. אומרים שהם חזקים מספיק כדי לשרוד ארמגדון גרעיני - אז איך אתה מונע מג'וקים לחדור לביתך? נסו את השלבים הבאים:

 • הסרת פסולת מחצר הבית.
 • איטום כמה שיותר סדקים בקירות הבית. 
 • שימוש במלכודות ג'וקים. 
 • שמירה על ניקיון הבית (כולל חדרי שינה, סלון, חדרי אמבטיה, עליית גג, מרתפים וכו').
 • אחסון מכולות אשפה הרחק מנקודות הכניסה לבית.

 

הדברת עכבישים בראש העין

עבור רוב האנשים, עכבישים הם בעלי חיים מפחידים להפליא. אבל כשהם מחליטים לחדור לבית, הם מלחיצים במיוחד. מינים רבים נושכים בני אדם וגורמים לגירוי, אדמומיות ונפיחות, בעוד שאחרים רעילים לבני אדם. ברור כי למגן את הבית מפני עכבישים זה דרך הכרחי. 

אך לא כל העכבישים רעים - הם עוזרים לנו לשלוט במספר החרקים בבתים שלנו.

ובעזרת כמה צעדים פשוטים תוכלו לוודא כי עכבישים לא פולשים לביתכם. דבר אחד שעליכם להבין הוא שאם יש אצלכם מספר גדול של יתושים, נמלים, זבובים וחרקים אחרים, אתה עלול להיות על סף פלישה של עכביש ואולי אין מנוס מהדברת עכבישים.

 • השתמשו בחומרים עמידים במכלים עם מכסים לאחסון חפציך.
 • היפטרו מתבלינים ישנים וקמח שפג תוקפו - אלה מושכים מזיקים שונים, אשר מושכים עכבישים.
 • נקו אזורים שאינם בשימוש תדיר כדי למנוע הצטברות רשתות עכבישים.
 • נקו בריכות ומים עומדים לעיתים קרובות.

 

שיטות הדברה מקובלות

כל מדביר בראש העין מכיר את כל שיטות ההדברה הקיימות, גם אם אינו מורשה להשתמש בכולן, אבל כדאי להכיר כמה שיטות עיקריות, כדי לבחור את השיטה המתאימה ולהימנע מהונאות:

 

הדברה ביולוגית

שיטת הדברה שעשתה לה שם והפכה מוכרת עם השנים, אם כי חשוב לציין כי זוהי שיטה מתאימה בעיקר לצורך הדברות חקלאיות ושטחים פתוחים. בשיטה זו משחררים טורפים ואויבים טבעיים של המזיקים, כדי שאלה יחסלו אותם בדרכים שונות.

 

הדברה כימית

שיטת ההדברה הנפוצה ביותר, בזכות מחירים נמוכים ויעילות גבוהה. יחד עם זאת, נעשים מאמצים להפחית את השימוש בחומרי הדברה אלה שכן הן רעילים ומזיקים גם לסביבה.

קיימות יותר ויותר חלופות כיום, המעניקות אפשרויות בחירה מהן יכולים מדבירים בראש העין לבחור, כדי לבצע הדברה יעילה, שאינה פוגעת בסביבה.

 

הדברה משולבת

זוהי גישה יותר מאשר שיטה, אשר הדוגלים בה נוהגים לשלב מספר שיטות ומספר חומרים כדי להבטיח יעילות מקסימלית של ההדברה, לצד פגיעה מינימלית בסביבה.

הדברה משולבת מתאימה למזיקים כמו טרמיטים, סוגים שונים של פרעושים, עשים שונים ועוד, כאשר יש צורך להדביר את שלבי הגלגול השונים של החרק באמצעים שונים וכן הלאה.

 

מדביר בראש העין ממליץ: מניעה לפני הדברה

אמנם מדובר על תחום מפותח, שיש בו מגוון גדול של שיטות וחומרים, אבל גם מדבירים בראש העין יגידו לכם, שהכי חשוב לעשות הכל כדי למנוע את הופעת המזיקים בבית שלכם ובכלל.

כדי למנוע את הגעתם של רוב המזיקים, חשוב להקפיד על ניקיון וסניטציה, לשמור על סדר וארגון - גם בחצר, להשמיד פריטים נגועים שלא ניתן להציל ולהיות ערניים כדי לגלות סימנים שיש לכם מזיקים בסביבה, לפני שהם מתחילים להתרבות ללא שליטה.

 

כמה עולה מדביר בראש העין?

מחיר מדביר בראש העין משתנה בהתאם לשיקולים שונים כמו סוג המזיקים, סוג חומר ההדברה שנבחר (הדברה בג'ל למשל, נחשבת יקרה יותר מהדברה בריסוס), גודל השטח שצריך להדביר, תנאי השטח ועוד.

משום כך, גם אם חשוב לכם לקבל עבור מדביר בראש העין מחיר טוב, בדקו קודם כל מה מופיע בהצעת המחיר שלו - ייתכן שההצעה שלו יקרה יחסית, אבל יש בה יותר שירותים, לעומת הצעה עם מחיר נמוך, שלא תספק לכם את מה שאתם צריכים.

בנוסף - הקפידו לבקש אחריות על ההדברה, כדי שלא תצטרכו לשלם שוב אם המזיקים יחזרו.

להזמנת מדביר מקצועי, השאירו פרטים:
ניר יזדי מנכ"ל קסם הדברות
כותב המאמר: ניר יזדי

מנכ"ל ובעלים של חברת קסם הדברות. מדביר פעיל ומוסמך למעלה מ-20 שנה, בעל רישיון מספר 2697 . מבצע הדברות לכל סוגי המזיקים עם ציוד וחומרים אשר מאושרים ע"י המשרד להגנת הסביבה. יושרה, מקצועיות, שירות מכל הלב, שמירה על בטיחות בהדברה ועל הסביבה ומחירים הוגנים הם נר לרגליו. תמיד שמח לענות על שאלות ולהעניק ייעוץ ראשוני חינם, ללא כל התחייבות.

מספר רשיון: 2697
הדברה בראש העין
מה תקראו במאמר?

יש לכם שאלה? רוצה להתייעץ?

נשמח לתת לכם מענה מקצועי ומהיר,
חייגו עכשיו:

מידע נוסף שעשוי לעניין אותך..
התחלת שיחה
היי :)
איך נוכל לעזור?
דילוג לתוכן