הדברת נדלים

להזמנת מדביר מקצועי, השאירו פרטים:

הדברת נדלים בבית ובגינה שתפתור את הבעיה ב-100%!

מזיקים יכולים להפוך לאורחים ממש לא רצויים בבית, לגרום לאי נוחות ואפילו ליצור סיכונים בריאותיים פוטנציאליים. ישנם סוגים שונים של מזיקים שיכולים להיכנס אל ביתכם ללא הזמנה, אחד הסוגים המלחיצים ביניהם אלו נדלים, ולו רק בגלל אופיים הארסי.

רבים מאיתנו מאמינים שהסיכוי שניתקל בבית בזן רעיל של מזיקים אפסי, אולם בפועל זה בהחלט אפשרי. אומנם לא כל המינים של הנדלים ארסיים ומסוכנים לאדם, אך כן ישנם כאלו, ולכן כאשר נתקלים בנדל בבית חשוב להזמין שירות של הדברת נדלים מקצועית כדי לשמור על המרחב שלכם בטוח ונקי.

אילו סוגי נדלים יש בארץ? מדוע נדלים חודרים למרחב המגורים שלכם? כיצד תוכלו לבצע הדברה נגד נדלים? האם ריסוס נגד נדלים יעיל? וכמה כל זה יעלה לכם? כל אלו ועוד הן שאלות שעולות כאשר מחפשים מידע על הדברת נדלים, ואנו כאן עם כל התשובות, כמו גם עם שירותי הדברה מקצועיים ויעילים.

הדברה נגד נדלים עושים רק עם קסם הדברות!

הדברת נדלים - עם קסם הדברות שמים סוף ל"מרבה רגליים" בבית או במשרד!

✔️ ייעוץ ראשוני ללא עלות וללא התחייבות

✔️ שירותי הדברת נדלים בבית ובגינה בפריסה ארצית רחבה
✔️ צוות מדבירים מוסמך עם רישיון מטעם המשרד להגנת הסביבה
✔️ שימוש בחומרים ידידותיים לסביבה - הדברה ירוקה
✔️הדברה נגד נדלים 24 שעות ביממה
✔️ריסוס נגד נדלים שעובד - עם אחריות ל-6 חודשים!
✔️ הדברת מרבה רגליים במחיר הכי משתלם בארץ!

להצעת מחיר חייגו עכשיו:

1-700-506-300 ☎️

להזמנת מדביר מקצועי, השאירו פרטים:

 

נדלים בבית ובגינה - מטרד וסכנה אמיתית

המפגש עם נדל בבית או בגינה אולי מרתק, שכן בכל זאת לא בכל יום נתקלים בנדלים. יחד עם זאת, חשוב לזכור שהפגישה עם נדל גם יכולה להוות סיכון אמיתי. אומנם העקיצה דומה במקצת לעקיצה של צרעה, שגם אינה נעימה בפני עצמה, אבל ההשלכות יכולות להיות חמורות יותר, במיוחד אם הנדל עוקץ ילדים, אנשים מבוגרים, אנשים בעלי תגובות אלרגיות או בעלי חיים.

במקרים אלו, העקיצה עשויה להוביל לתוצאות קשות, ואם אתם עדים לתגובות אלרגיות יש לפעול מהר ולפנות לקבלת טיפול רפואי באופן מיידי. אם אתם רוצים למנוע את הסיכון והמטרד, כמובן שיש פתרון והוא ליצור איתנו קשר ולהזמין ריסוס נגד נדלים. הדברת נדלים בבית ובגינה לקראת האביב תהיה פתרון יעיל אשר ירחיק נדלים וגם מזיקים נוספים.

מה זה נדל ארסי (רבנדל) ואיך הוא נראה? - כך תזהו אותו

ישנם סוגים שונים של נדלים בארץ, אחד מהם ארסי ומסוכן לבני אדם ושמו רבנדל ארסי. חשוב לדעת כיצד נדל ארסי נראה, שכן זיהוי מוקדם שלו יהיה קו הגנה ראשוני ויאפשר לכם לחשב את המסלול שלכם ולהחליט אם להזמין הדברת נדל ארסי או להתמודד עם המצב בעצמכם. סביר להניח שאם נדל ארסי הגיע לבית שלכם, סימן שיש מזיקים אחרים בסביבה, והדברת נדל ארסי תהיה יעילה גם כהדברה נגד ג'וקים ומזיקים אחרים. לכן, תמיד כדאי לפנות לחברת הדברה ולהתייעץ לגבי הפתרון המתאים.

ואיך נראה נדל ארסי? נדל ארסי גדול יותר לעומת סוגים אחרים של נדלים אורכו יכול להגיע עד לכדי 17 ס"מ. מכיוון שהוא ארסי, הצבעים שלו בולטים ומשתנים בין צבע צהוב ופסים שחורים, צבע כחול וקצוות כתומים, או צבע שחור עם רגליים אדומות. לרוב, תפגשו בו משוטט על הקרקע ומחפש אחר מזון באזור מישור החוף, הערבה, מדבר יהודה, ירושלים וגם תל אביב. הנשיכה שלו מסוכנת לבני אדם ועשויה לגרום לחום והקאות. לכן, אם אתם נתקלים בו הזמינו שירות הדברת נדלים.

הדברת נדלים ארסיים
נדל (התמונה באדיבות Canva)

מהם סוגי הנדלים שקיימים בארץ ואיך תזהו אותם?

בישראל ישנם ארבעה מינים של נדלים ארסיים. בעוד ששלושה מהם ארסיים אך אינם מסוכנים לאדם, אחד ארסי וכן מסוכן, שכן עקיצה שלו עשויה לגרום לתופעות חמורות אצל בני אדם כמו חום והקאות ובדרך כלל קל לזהות אותו מכיוון שצבעו בולט ומגוון יותר בהשוואה לסוגים אחרים של נדלים.

כך ניתן להבדיל בין הסוגים השונים:

סוג גודל גוף צבע אזור מחיה תזונה מאפיינים רמת סיכון
אצנדל קטן אורכו עד 3 ס"מ 15 זוגות רגליים דקות המתארכות לקראת הקצה האחורי של הגוף. אפור צהבהב עם פסים כהים לאורך הגוף הרי ירושלים, רמת הגולן והגליל העליון ניזון מטרמיטים, פשפשים, תיקנים, עכבישים ודג הכסף. יכול לטפס במהירות על קירות ותקרות. ארסי אך אינו מסוכן לאדם.
נדל שונה פרקים גדול, אורכו עד 15 ס"מ גוף דק בעל פרק ארוך ואחריו פרק קצר וכן הלאה. צבע צהוב בהיר הכנרת, ים המלח, ירושלים, מדבר יהודה, הגליל, הנגב והחרמון. חרקים בעל עשרות עיניים בכל צד של הראש, רגיש לאור ועל כן מרבה להתחפר ולהסתתר לרוב מתחת לעלים נושרים. ארסי אך אינו מסוכן לאדם.
קטנדל קטן אורכו עד 3 ס"מ בעל פרקים ורגלים רבות. חום אזור החרמון, הגליל, ים המלח, הכרמל, עמק יזרעאל, הנגב, באר שבע. חרקים חסר עיניים רגיש לאור לכן נמצא בעיקר במקומות חשוכים כמו למשל מתחת לאבנים בגינה. ארסי אך אינו מסוכן לאדם.
רבנדל ארסי גדול, אורכו עד 17 ס"מ צבעי אזהרה בולטים ומגוונים בעל 26 פרקי גוף. שקוף,

גוף כחול וקצוות כתומים, צהוב עם פסים שחורים, שחור עם רגליים אדומות.

מדבר יהודה, מישור החוף, תל אביב, ירושלים והערבה. דו חיים, זוחלים, עטלפים וציפורים קטנות. משוטט על הקרקע בחיפוש אחר טרף. ארסי ומסוכן לאדם – נשיכתו  מכאיבה ויכולה לגרום לנפיחות לחום והקאות.

מה מביא נדלים אליכם הביתה?

אז פגשתם נדל בבית ועתה אתם תוהים מה הביא אותו אליכם הביתה מלכתחילה. זו שאלה חשובה, מכיוון שאם תדעו את התשובה יהיה לכם קל יותר לנקוט באמצעים אשר ירחיקו נדלים מהבית שלכם. בין הגורמים שמושכים נדלים לבית שלכם:

 • אוכל – בדומה למזיקים אחרים, גם נדלים נמשכים לבית שלכם בשביל אוכל. אולם בניגוד לאחרים אשר ניזונים מהשאריות שלכם, נדלים ניזונים מחרקים, מה שאומר שיש בעיה של מזיקים בבית שלכם.
 • לחות – אזורים לחים הם בתי גידול אידיאליים עבור נדלים ולכן הם נמשכים לחדרי הרחצה, המטבח והמרתף בבית במידה ויש שם אחוזי לחות גבוהים.
 • מסתור – ישנם זנים של נדלים אשר רגישים לאור ומחפשים מקום להסתתר בחסות החשכה. פינות חשוכות וקרירות בבית הן פתרון מושלם כאשר הנדל מחפש הגנה מפני השמש.

אז מה עושים? מדבירים. חשוב להזמין הדברת נדלים מקצועית - ויפה שעה אחת קודם. אם יש נדל בבית, מלבד הדברה נגד נדלים, עליכם גם לבדוק שאין מזיקים אחרים אשר מושכים אותם לבית שלכם, כמו למשל פשפשים. במקרה הזה תצטרכו לבצע גם הדברת פשפש המיטה ולמגר את הבעיה מן היסוד כדי שהנדלים לא יחזרו שוב ועל מנת לשמור על הבית נקי ממזיקים.

ריסוס מרבה רגליים ארסי
מרבה רגליים ארסי

ריסוס נגד נדלים - למה כל כך חשוב לטפל בהם מהר?

נדלים אומנם לא חיים בקבוצות, כמו למשל חולדות שאם ראיתם אחת אז אתם יודעים שיש כמה בבית ועליכם להזמין לוכד חולדות כמה שיותר מהר על מנת למנוע התרבות. זהו לא המקרה. יחד עם זאת, נשיכה של נדל ארסי עשויה להיות מסוכנת ולכן חשוב לנקוט בפעולה מיידית כאשר נתקלים בנדל בבית.

מעבר לכך, הנוכחות של נדל מצביעה על בעיית מזיקים אחרת בסביבת המגורים שלכם, שכן נדלים ניזונים מחרקים. לכן, חשוב לבצע ריסוס נגד נדלים כמה שיותר מהר, כאשר ריסוס נגד נדלים יהיה יעיל גם כהדברת תיקן אמריקאי, נמלים וסוגים אחרים של חרקים אשר עשויים לפלוש אליכם לבית ולהשפיע על איכות החיים.

האם ריסוס נגד מרבה רגליים יעיל באמת?

נדלים מגיעים ממשפחת מרבי הרגליים, ולכן ריסוס נגד מרבה רגליים יהיה יעיל כדי להתמודד איתם. יחד עם זאת, יהיו שישאלו האם ריסוס נגד מרבה רגליים אכן יעיל לאורך זמן.

הדברת מרבה רגליים מבוצעת על ידי אבקה אשר משחררת חומר מיקרו-קפסולרי בעת המגע עם הנדלים, מה שמבטיח פעולת הדברה ממוקדת ויעילה. החומר שמשמש לריסוס נגד מרבה רגליים יעיל גם לביצוע של הדברת טרמיטים ומזיקים נוספים ואם תיישמו אותו כאמצעי מניעה לפני שהנדלים הופכים להיות פעילים, תוכלו לשמור על המרחב שלכם נקי מנוכחותם לאורך העונה החמה וליהנות מהגנה מקיפה.

יחד עם זאת, כדי למקסם את היעילות של חומר הריסוס, עליכם לבטל את מוקדי המשיכה כדי למנוע מהנדלים להגיע אליכם הביתה. שמרו על הסביבה נקייה, כסחו את הדשא ופנו ענפים ועלים ובצעו ריסוס תקופתי נגד מזיקים. אם כבר מטפלים בגינה זו הזדמנות מעולה לבצע הדברת כנימות, לשמור על הצמחים שלכם, ולהפוך את המרחב שלכם לפחות מסביר פנים לנדלים ומזיקים אחרים.

הדברת מרבה רגליים ונדלים עם אחריות מלאה ל-6 חודשים!

בקסם הדברות נשמח לספק לכם מגוון רחב של שירותי הדברה מהדברת מרבה רגליים ונדלים, דרך הדברה נגד נמלים ועד ריסוס נגד יתושים, אתם יכולים לפנות אלינו כדי לקבל מענה לכל בעיית מזיקים עמה אתם מתמודדים.

מלבד שירותי הדברה מקצועיים אנו מספקים לכם אחריות בכתב ושקט נפשי למשך 6 חודשים שלמים, כך שהתוצאות יעמדו במבחן הזמן. אנו משתמשים בשיטות הדברה מתקדמות, ושמים על השולחן ניסיון של מעל שני עשורים בתחום, כך שיודעים בדיוק כיצד לפעול שיש בבית נדלים ויכולים לספק פתרון מקיף לבעיה, באחריות!

הדברה נגד נדלים בגינה
נדל ארסי בגינה

הדברה נגד נדלים עושים רק איתנו!

בקסם הדברות מספקים שירותי הדברה מקצועיים ללקוחות בכל הארץ כבר מעל 20 שנה. המומחיות שרכשנו לאורך השנים, לצד הידע העשיר, ממקמים אותנו כאחת מחברת ההדברה המובילות בתחום.

אנו מחויבים לספק לכם שירות הדברה נגד נדלים ברמה הגבוהה ביותר, באחריות. אלו לא סתם מילים, בקסם הדברות מספקים כתב אחריות על כל הדברה, כך שאתם יכולים להיות סמוכים ובטוחים שתקבלו מענה מקיף ומיטבי לבעיית המזיקים שלכם, עם תוצאות איכותיות שמחזיקות מעמד.

כל שירותי ההדברה שלנו זמינים עבורכם סביב השעון, אנו נספק מענה מהיר וזמין לבעיית המזיקים שלכם בכל יום בשבוע ובכל שעה של היום, כאשר מציעים מחירים משתלמים ושווים לכיס. וכמובן, שאנו עובדים עם חומרי הדברה ירוקים וידידותיים לאדם ולסביבה ששומרים על הבית שלכם נקי ממזיקים אך מבלי לפגוע במערכת האקולוגית, בחיות המחמד או בכם.

הדברת נדלים מחיר - כמה זה עולה?

בקסם הדברות מציעים הדברה אפקטיבית, בתמחור שקוף ותחרותי המותאם לצרכים שלכם. המחירים נעים בהתאם לגודל השטח והיקף הבעיה, אולם בכל סדר גודל של הדברה אנו מחויבים לכך שבעיית המזיקים שלכם תיפטר ביעילות ובמחיר הוגן.

המחיר של הדברת נדלים בבית ובגינה:

גודל השטח טווח מחירים (ש"ח)
קטן 250 – 400 ₪
בינוני 300 – 450 ₪
גדול 350 – 500 ₪
שטח פנימי וחיצוני 400 – 550 ₪

לקבלת הצעת מחיר ספציפית, צרו איתנו קשר עוד היום בטלפון או דרך אתר האינטרנט שלנו ונשמח לעמוד לשירותכם!

הדברת נדל ארסי - כך עושים זאת בפועל

בקסם הדברות מבצעים הדברת נדל ארסי בדרך יעילה ובטוחה כדי לספק לכם פתרון מהיר ויעיל. במסגרת ההדברה אנו משתמשים בחומר מיוחד אשר מציע פתרון יעיל להדברת נדלים בבית ובגינה כאחד.

את החומר מרססים בצורה קפדנית בתוך חריצים, בנקודות כניסה, על מעקות, על משטחי פרקט ובשלל מקומות ואזורים נוספים שאנו יודעים שיכולים למשוך אליהם נדלים כדי להשיג את התוצאות הכי טובות.

כמו כן, כאשר מדובר בבית עם שטח חיצוני כמו גינה וחצר, אנו נבצע גם הדברה בחוץ, מכיוון שמשם המזיקים הללו מגיעים. את החומר נרסס סביב הבית שלכם, ובעיקר בנקודות הכניסה, כך שמרבי הרגליים לא יוכלו לחדור לתוך מרחבי המחיה ולהפריע לשגרת החיים שלכם, כל שכן לסכן בני משפחה רגישים.

החומר שאנו משתמשים בו ישתחרר בעת המגע עם הנדלים, ובכך פועל באופן ממוקד ויעיל. חשוב לציין שאם נתקלתם במרבה רגליים לא מומלץ לדרוך עליו, ישנם זנים ארסיים ומעשה כזה עשוי לשחרר את הארס שלהם ולגרום לתוצאות לא מכוונות, כל שכן לא נעימות ומאוד מסוכנות.

ריסוס נגד נדלים בבית על פרקט
ריסוס נגד נדלים בבית

מתי כדאי להזמין מדביר נדלים מקצועי?

הזמינו מדביר נדלים מומחה ומקצועי במקרים הבאים:

 • מפגש עם מרבה רגליים – נדלים פועלים בעיקר בלילה אך יכולים גם לצאת לאור היום. אם אתם נתקלים בנדל או נדלים על בסיס יומיומי, זה הזמן לפעול. ברוב המקרים הם יתרכזו באזורים לחים וחשוכים.
 • נתקלתם בנשל של נדל – הנדלים מסירים את השלד החיצוני שלהם ואם הבחנתם בנשל של נדל בבית זה עשוי לסמן שעליכם להזמין הדברת נדלים בבית. מדביר מקצועי ידע לזהות היכן הם מסתתרים.
 • נוכחותם של מזיקים אחרים – אם הבית שלכם הפך כר גידול למזיקים כמו עכבישים, צרצרים, תולעים, תיקנים ופשפשים, כדאי להזמין מדביר כדי לטפל בבעיה. מעבר לעובדה שמזיקים אלו הם מקור מזון לנדלים, הם מהווים מטרד בפני עצמם.

באיזה שלב של השנה כדאי לעשות ריסוס נגד נדלים בבית ובגינה?

כדי שההדברה נגד נדלים תהיה יעילה, יש לבצע אותה בזמן הנכון של השנה. כאשר מדובר במשפחת מרבי הרגליים, מומלץ להגביר את הערנות לקראת האביב, כך שהזמן המושלם לבצע הדברה נגדר מרבה רגליים תהיה כאשר מזג האוויר מתחיל להתחמם בחודשים אפריל ומאי.

ריסוס נגד מרבה רגליים בתקופה זו ישמש כאמצעי מניעה, אשר ימנע מנדלים להגיע אליכם הביתה בעונת הפעילות החמה. כפי שכבר ציינו, ריסוס נגד נדלים יעיל גם נגד מזיקים אחרים ויכול לספק לכם פתרון מקיף וסביבה נקייה ממזיקים. מוזמנים לפנות אלינו לפרטים נוספים.

האם הדברת נדלים מסכנת בני אדם ובעלי חיים?

בקסם הדברות אנו רואים חשיבות רבה בשמירה על הסביבה, עליכם ועל חיות המחמד שלכם, לכן משתמשים בחומרי הדברה ירוקים הממוקדים להדברת נדלים בלבד, ואינם מסכנים אתכם או את סביבתכם. כל החומרים עומדים בתקנים מחמירים, ויש להם את כל האישורים הנדרשים.

מעבר לכך, אנו עובדים בהתאם להנחיות בטיחות קפדניות, ומקפידים לספק לכם הנחיות לפני, במהלך ואחרי ההדברה, כך תזכו למידה גבוהה של שקט נפשי לאורך התהליך.

מה כדאי לעשות לאחר ביצוע הדברה נגד נדלים ומרבה רגליים?

לאחר ביצוע הדברה נגד נדלים ומרבה רגליים מומלץ לבצע את הפעולות הבאות, וכך למנוע מהם לחזור אליהם הביתה גם בעתיד:

 • מזערו את הלחות – מרבה רגליים פורח באזורי לחות לכן ויסות של רמות הלחות בבית יהיה הכרחי. הקפידו על אוורור נאות באזורים כמו המטבח, חדרי הרחצה והמרתף.
 • בצעו תיקונים – אם יש נזילות או דליפות מהרו לתקן אותם בהקדם על ידי אנשי מקצוע מתאימים כדי למנוע היווצרות של לחות ונזקים מבניים באופן כללי.
 • אטמו נקודות כניסה לבית – דרך יעילה להרחיק נדלים מהבית היא לאטום את נקודות הכניסה האפשריות, כמו רווחים בדלתות ובחלונות, סדקים בקירות, חריצים ועוד.
 • שמרו על מרחב נקי – שמרו על החללים שלכם נטולי עומס כדי שלמרבה הרגליים לא יהיו מקומות מסתור. פנו פסולת ושמרו על סדר בבית ובחוץ.
 • השליכו אשפה – הקפידו לפנות אשפה בזמן, שמרו על פחי האשפה שלכם סגורים, כדי שלא למשוך מזיקים.
 • בצעו הדברת מזיקים תקופתית – מרבה רגליים ניזון מחרקים שונים ולכן שמירה על סביבה נקייה ממזיקים תרחיק אותם מביתכם.

לסיכום: חשוב להזמין חברת הדברה מקצועית כשמדובר בנדלים

בין אם אתם משתייכים למחנה שפוחד מנדלים ובין אם אתם יותר רגועים בנושא, כדאי להדביר את המרחב הביתי מהרגע שנתגלה הנדל הראשון משתי סיבות עיקריות: קודם כל, קשה לזהות התפשטות נדלים בזמן, שכן הם פועלים בעיקר בחשכה, ושנית – כאמור, הם חיים זמן רב, כך שההתפשטות תהיה מהירה. מספיק שראיתם נדל אחד בבית - חפשו חברת הדברה או מדביר מקצועי ומיומן, שיידע להדביר את הנדלים מביתכם בהקדם. אצלנו בקסם הדברות תקבלו שירות ברמה הגבוהה והמקצועית ביותר. אנו מספקים שירותי הדברה באזור, בגני תקווה, בגן יבנה, אלעד ובכל רחבי הארץ.

להזמנת מדביר מקצועי, השאירו פרטים:
ניר יזדי מנכ"ל קסם הדברות
כותב המאמר: ניר יזדי

מנכ"ל ובעלים של חברת קסם הדברות. מדביר פעיל ומוסמך למעלה מ-20 שנה, בעל רישיון מספר 2697 . מבצע הדברות לכל סוגי המזיקים עם ציוד וחומרים אשר מאושרים ע"י המשרד להגנת הסביבה. יושרה, מקצועיות, שירות מכל הלב, שמירה על בטיחות בהדברה ועל הסביבה ומחירים הוגנים הם נר לרגליו. תמיד שמח לענות על שאלות ולהעניק ייעוץ ראשוני חינם, ללא כל התחייבות.

מספר רשיון: 2697
הדברת נדלים בבית ובגינה
מה תקראו במאמר?

יש לכם שאלה? רוצה להתייעץ?

נשמח לתת לכם מענה מקצועי ומהיר,
חייגו עכשיו:

תשובות לשאלות נפוצות בנושא הדברה נגד נדלים:

הדברת מרבה רגליים בטוחה כאשר היא מתבצעת על ידי אנשי מקצוע מיומנים. חשוב לזכור שישנם מינים מסוימים של נדלים אשר יכולים להוות סיכון במידה ונעקצתם. לכן, כל ניסיון של "הדברת עשה זאת בעצמך" ללא ניסיון מקצועי, עלולה להוביל לסיכון פוטנציאלי.

על ידי ויסות הלחות בחללים פנימיים, שמירה על סדר וניקיון בבית ובחוץ ואיטום נקודות כניסה. כמו כן, שמרו על סביבה נקייה ממזיקים שידועים כמקור מזון של נדלים, הקפידו על תנאי על תברואה נאותים ובצעו הדברת נדלים ומזיקים אחרים אחת לעונה.

מידע נוסף שעשוי לעניין אותך..
התחלת שיחה
היי :)
איך נוכל לעזור?
דילוג לתוכן