להזמנת מדביר מקצועי

הדברת דג הכסף

הדברת דג הכסף
הדברת דג הכסף

 

מי הוא דג הכסף ולמה להזמין הדברת דג הכסף?

דג הכסף (או בשמו המדעי – זנב-זיף כספי) הוא חרק קטן וחסר כנפיים אשר צבעו בהיר ובטנו מכווצת מה שמקנה לו מראה של דג ומכאן בעצם שמו.

אז אם נתקלתם בחרק כסוף דמוי דג – נא הכירו את אחד החרקים הכי פחות מוכרים בבית, אך לא פחות מטרידים מאחרים.

עם קסם הדברות תקבלו שירותי הדברה של מדביר מומלץ ומקצועי!

✔️ ייעוץ ראשוני ללא עלות!

✔️ מספקים מענה מקיף הכולל גם טיפול מונע וחיטוי.
✔️ צוות מדבירים מוסמך עם רישיון מטעם המשרד להגנת הסביבה.📜
✔️ שימוש בחומרים ידידותיים לסביבה.
✔️מתמחים בכל סוגי החרקים.
✔️ בעלי כל סוגי הרישיונות.
✔️ אחריות בכתב על העבודה.

להצעת מחיר חייגו עכשיו:

1-700-506-300 ☎️

דג הכסף, בדומה לבני האדם, הוא חובב גדול של פחמימות וסוכרים (כמו גם עמילן) ולכן מחפש מזון בבתים וגם לרוב מוצא אותו דיי בקלות. זאת הסיבה למה הימצאותו של דג הכסף היא גורם מזיק בעיקר לתעשיות מזון ומטבחים וכמובן אפילו בסביבת הבית.

הדברת דג כסף – מי אתה?

אורכו של דג הכסף נע בין 1.5 ל- 3 ס״מ. בתחילה הוא בצבע לבן או אפור בהיר אך ככל שהוא מתבגר הוא מקבל את הצבע האפור הכהה האופייני לו.

כאמור, דגי הכסף הם חסרי כנפיים לחלוטין, משמע הם לא יכולים לעוף או לקפץ, אך הם מפצים על כך באמצעות זריזות ומהירות אשר עולה בהרבה על שאר הטורפים שלהם כדוגמת עכבישים, מה שמאפשר להם לברוח ולהתחבא בקלות.

מעבר לפחמימות וסוכרים, הם אוהבים אזורים לחים וחשוכים, וכמעט ולא נוטים להיות להגיע לאזורים חמים.

 

5 צעדים נכונים בשביל הדברת דג הכסף:

1. הדברת דג כסף – לאטום מזון

עליכם להתייחס אל דג הכסף כאילו היה מסוג בני האדם שהם חולים על בצקים לבנים, סוכרים ומתוקים. ובאמת באופן משעשע הם אוהבים בדיוק את אותם מאכלים כמו בני-אדם: דגני בוקר, עוגות, פסטה, אורז, קמח וכמובן סוכר.

יש לאטום כל מוצר מזון העונה לרשימה הזו, וגם כשמדובר במוצרים יבשים (כדוגמת קמח ופסטה) אשר נחים לכם במזווה בשקט – יש לאטום אותם היטב כי דג הכסף אוהב אותם גם יבשים. רק כך תימנעו ממנו להגיע לכל המאכלים המפתים הללו.

 

2. להפחית את הלחות

דגי הכסף משגשגים באזורים לחים כמעט באופן בלעדי, זאת אומרת – במידה ותפחיתו את הלחות באזורים אלה סיכוי גבוה שהם ייעלמו לחלוטין. הסר את התנאים המועדפים על דגי הכסף באמצעות תכשיר מסיר לחות במרתפים, איטום צינורות דולפים ואוורור חדר האמבטיה והשירותים.

הקפד לא לאגור חפצים ולדחוס אותם בפינות בבית, מה שגם יוצר סביבה לחה וחשוכה שקורצת להם. חשוב לא לשכוח לטפל גם בסביבה החיצונית לבית שהיא עמוסת לחות על ידי איטום סדקים וחורים שהם מכרה לדגי כסף, ולוודא כי המרזבים והצינורות עובדים כראוי כך שהמים לא ייתקעו בשום שלב ויגרמו ללחות מיותרת.

 

3. להפחית את העומס

עוד אזורים שיוצרים סביבה לחה וחשוכה הם פינות עמוסות ודחוסות בבית. ערימות עיתונים וספרים ישנים אמנם נראות תמימות למראה אך הן קוראות לדגי הכסף לחיות לצדן.

זה הזמן למיין ולהיפטר מדברים לא נחוצים בבית. הדבר הנכון לעשות (ולא רק במקרה של הימנעות מדגי כסף) הוא לזרוק אותם לגמרי, אך אם אינכם מסוגלים להיפטר מהם אז בשום אופן אל תאגרו אותם במחסן. מחסן ומרתף אלו סביבות חשוכות ולחות מטבען והעומס בחפצים רק יגרום להן להיות יותר מזמינות לדגי הכסף. איפה כן לאחסן? בפחים אטומים.

 

4. לפזר אדמת דיאומטוס

אדמת דיאומטוס היא סוג של אדמה הנראית כמו אבקה לבנה ופירורית שמורכבת משרידי מאובנים ואצות. כשדגי הכסף באים עמה במגע החומרים בה משמידים את ציפוי השעווה החיצוני שלהם, מה שגורם להם לאבד לחות ולמות. את האדמה נהוג לפזר באזורים הלחים בבית ובחצר, או בכל מקום שבו נראה דג הכסף.

מכיוון שדגי הכסף פעילים לרוב בשעות הלילה, מומלץ לפזר את האדמה בשעות הערב, במשך מספר לילות רצוף על מנת שזה יעבוד.

 

5. להדביר באופן מקצועי

ישנן שיטות רבות להדברה ביתית, כאשר רובן לא מאוד יעילות במידה ולא מתמצאים בסוג המזיק. ניתן לרכוש מיני תכשירים להדברה ביתית ברשתות, אך במידה וזה לא עובד תמיד אפשר לקרוא לחברת הדברה מקצועית.

כחלק מתהליך ההדברה יגיע לביתכם מדביר מקצועי ויאסוף את כל הנתונים הנדרשים על מנת להבין באיזה סוג דג כסף בדיוק מדובר, איפה הם ממוקמים בבית, מה הם האזורים הבעייתיים (הלחים והחשוכים) בסביבה ורק לאחר מכן יגבש המדביר תכנית הדברה אפקטיבית.

הקפידו לבחור בחברה הדברה המשתמשת בחומרי הדברה טבעיים על מנת שלא ייווצר נזק לכם ולשאר בני הבית עקב החומרים הכימיים.

מחפשים מדביר? השאירו פרטים עכשיו!
אהבתם את הכתבה ? שתפו בקליק
שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב print

תוכן עניינים

כתבות בנושא