פינוי פגרים

להזמנת מדביר מקצועי, השאירו פרטים:

פינוי פגרים 24 שעות ביממה בפריסה ארצית

גילוי פגרים בסביבת המגורים שלכם יכול להפוך למטרד מהמון מבחינות, ומעבר לכך גם להוות סיכון ממשי. בין אם הפגר נמצא בחצר הבית שלכם, ליד העסק, בשדות או בתוך הבית, חשוב לפעול כמה שיותר מהר כדי לטפל בכך, ולפנות לאנשי מקצוע שמתמחים בפינוי פגרים.

עם ניסיון של 20 שנים בתחום, אתם יכולים להיות בטוחים שנספק לכם שירות בסטנדרטים הכי גבוהים!

בחברת קסם הדברות מיומנים בפינוי מהיר ומקצועי של פגרים, תוך שמספקים שירות בפריסה ארצית עם זמינות מיידית סביב השעון. הצוות המסור שלנו יגיע אליכם לכל מקום, ויספק שירות מקצועי של פינוי נבלות, תוך חיטוי הסביבה והקפדה על הסטנדרטים הגבוהים ביותר שנקבעו על ידי משרד הבריאות והמשרד להגנת הסביבה. שירותי פינוי פגרים מבוצעים על ידי מדבירים מיומנים ובעלי הסמכה, המשתמשים בפתרונות, כלים וציוד מקצועי והם יעזרו לכם לשמור על הסביבה נקייה, בטוחה וחפה ממפגעים במחירים מאוד משתלמים.

פינוי פגרים מהיר - כולל חיטוי

בין אם עלה בכם החשד שיש פגר בבית ובין אם זיהיתם במפורש פגר בתוך הנכס או בקרבת מקום, חשוב שתפנו אלינו כמה שיותר מהר כדי שנגיע לפנות אותו, תוך ששומרים שהסביבה שלכם תהיה בריאה ובטוחה.

בחברת קסם הדברות אנו מציעים שירותי פינוי פגרים מהיר ויעיל הכולל חיטוי מקיף כדי למנוע התפתחות של חיידקים מזיקים במקום. הצוות שלנו משתמש בכלים חדישים, עובד כל עם אמצעי ההגנה הנדרשים, לרבות ביגוד מיוחד כדי להבטיח פינוי יעיל מהיר של הפגרים, ושמירה על הסביבה נקייה ומחוטאת עבור השקט הנפשי שלכם.

פינוי פגרים מקצועי עושים עם קסם הדברות!

 היפטרו מהפגר אחת ולתמיד עם קסם הדברות!

✔️ ייעוץ ראשוני ללא עלות

✔️ שירות פינוי פגרים 24/7 בפריסה ארצית

✔️ מדביר מקצועי ומוסמך עם 20 שנות ניסיון  

✔️פינוי פגרים מחיר הכי משתלם בשוק - נסו אותנו
✔️פינוי פגר חתול, כלב, תנים, שועלים וכו'
✔️ ניקוי וחיטוי מלאים בסיום העבודה
✔️ פינוי נבלות לאתרים מורשים על פי החוק
  

להצעת מחיר חייגו עכשיו:

1-700-506-300 ☎️

להזמנת מדביר מקצועי, השאירו פרטים:

 

מה יכול לסמן על הימצאות פגר במקום גם אם אינכם רואים אותו?

איך יודעים שהגיע הזמן לתאם עם מדביר מומלץ לפינוי פגר? שימו לב לדברים הבאים:

 • ריח רע – זהו סימן בולט שאי אפשר לטעות בו, צחנת הריקבון של הפגר. אם אתם מריחים ריח חזק ולא נעים של נבלה, יש סיכוי שישנו פגר בקרבת הבית.
 • חרקים – אינדיקטור נוסף יהיה עליה פתאומית בנוכחות של חרקים סביב האזור. אם אתם רואים נמלים, זבובים, רימות או חרקים אחרים חגים על מקום מסוים, זה עשוי להדליק נורות אדומות.
 • התנהגות חריגה של חיות מחמד – שימו לב להתנהגות של חיות המחמד שלכם. אם הן מגלות עניין באזור מסוים, יכול להיות שזה בתגובה לריח של פגר.
 • כתמים או שינויי צבע על קירות – מלבד ריח חזק, במקרים קיצוניים יהיו סימנים חזותיים של ריקבון, כתמים או שינוי צבע על הקירות או התקרות, מה שגם עשוי להצביע על פגר בבית.

אם אתם מזהים את אחד הסימנים הללו, כדאי להזמין שירות פינוי פגרים מקצועי בהקדם האפשרי.

מדוע חשוב לבצע פינוי נבלות ופגרים מיד כשנתקלים בהם?

זה חשוב לבצע פינוי נבלות ופגרים כמה שיותר מהר, בשל הסיכונים הבריאותיים הפוטנציאליים שעשויים להופיע כאשר הטיפול אינו מהיר.

 • העברת מחלות – ללא פינוי נבלות יתפרקו וימשכו מגוון חיידקים ופתוגניים שעלולים לגרום למחלות שונות וזיהומים חיידקיים, שיכולים לעבור לבני אדם בדרכים שונות.
 • חרקים – נבלות מושכות זבובים, רימות, נמלים וחרקים אחרים. מלבד המטרד, גם אלו עשויים לשאת מחלות להעביר אותן לבני אדם במגע עם מזון, משטחים או בעקיצות.
 • פגיעה תברואתית – נוכחות של פגר עלולה למשוך חרקים, הם בתורם יכולים להטיל ביצים בשרידים ובסביבתם, הזחלים יפיצו עוד מזהמים ויגרמו להתדרדרות כללית של הסביבה.
 • מזהמים שנישאים באוויר – כאשר פגר מתפרק הוא משחרר גזים, חלקיקים ומיקרואורגניזמים מזיקים. שאיפת מזהמים אלו עלולה להוביל לבעיות נשימה ולבעיות בריאותיות אחרות.
 • משיכת מכרסמים וטורפים גדולים – פגרים יכולים למשוך אוכלי נבלות כמו מכרסמים וטורפים גדולים יותר, מה שיהווה מטרד וידרוש מכם להזמין שירותי הדברה נוספים כמו הדברת חולדות.
 • ריחות לא נעימים – נבלות שמתפרקות יפיצו ריח לא נעים שיכול להשפיע על הרווחה הכללית ולהוביל לחוסר נעימות ואי נוחות.
 • בריאות ובטיחות הציבור – מנקודת מבט רחבה יותר פינוי פגר ימזער את הסיכון להתפרצות מחלות, וישמור על התברואה ועל הרווחה של דיירים ואנשים אחרים.
פינוי פגר חתול
פגר של חתול לפני פינוי וחיטוי שלנו

 

פינוי פגרים מחיר - כמה עולה השירות?

בעל החיים שמפנים מחיר פינוי פגר 
פינוי פגר חתול 300-650 ₪
פינוי פגר של יונה 250- 400 ₪
פינוי פגר של עכבר 250-600 ₪
פינוי פגר של כלב 400-650 ₪

פינוי פגר חולדה

400-800 ₪

מדוע לא כדאי לבצע פינוי פגר חתול בכוחות עצמכם ולקרוא למדביר מוסמך?

פינוי פגר בבית שלכם יכול להיות מאתגר ולהעלות את השאלה: האם כדאי לבצע זאת בעצמכם או לקרוא לחברת הדברה? למרות שיכול להיות שאינסטינקטיבית תרצו לפנות את הפגר בעצמכם, כדאי לשקול את הסיכונים הפוטנציאליים והאתגרים הכרוכים בכך ולקרוא למדביר מוסמך.

פגר חתול, כמו פגר של כל בעל חיים אחר, יכול להכיל חיידקים, טפילים ומחלות זיהומיות. פינוי פגר חתול ללא ציוד מגן חושף אתכם לסיכונים לא מעטים שעלולים להוביל לבעיות בריאותיות. החתול עלול לשאת מחלות שמועברות לבני אדם במקרה של מגע עם נוזלי גוף או רקמות. יכול להיות שהפגר מלא בחרקים ופינוי לא אחראי שלו יפיץ אותם לכל עבר. מדבירים מוסמכים גם משתמשים בכלים מיוחדים וחומרי חיטוי כדי לטפל בכל אספקט של הפינוי, החל בשרידים הנראים לעין, דרך הריחות ועד למזהמים.

כמו כן יכול להיות שישנם חוקים ותקנות הנוגעות לפינוי פגר חתול שאינכם מכירים, ולכן הזמנת חברת הדברה מקצועית מבטיחה שהפינוי יהיה אחראי וחוקי, תוך שימוש בכל הציוד, אמצעי המיגון והמומחיות הדרושה כדי לבצע את המשימה במקצועיות וביעילות.

פינוי פגרים מקצועי - איך זה מתבצע בפועל?

תהליך פינוי פגרים מקצועי זו משימה קפדנית אשר תלויה לא פעם בסוג הפגר, גודלו והמיקום שבו נמצא. בשונה מהדברת טרמיטים, או סוגים אחרים של פעולות הדברה, פינוי פגר מחייב את המדביר ללבוש ביגוד מגן כדי למנוע מגע עם חיידקים מזיקים. מה גם שככל שהפעולה תתעכב הפגר יתנפח ויהיה גדול וכבד יותר, נתון שעשוי להשפיע על המחיר, כמו גם על יעילות ומהירות הפעולה.

ישנם מקרים בהם לא ידוע היכן הפגר נמצא. לכן שלב חשוב בתהליך יהיה לאתר את הפגר מה שלעיתים לוקח זמן. לאחר האיתור, המדביר יפנה את הפגר בזהירות ויסלק אותו לאתר הטמנה ייעודי לבעלי חיים.

ובשורה התחתונה, כמו שלא תזמינו חברה להדברת חדקונית הדקל שאין לה מומחיות בתחום, כך גם פינוי נבלות דורש מומחיות ושיקולים של בטיחות, היגיינה והקפדה על נהלים וחוקים.

איפה בדרך כלל מוצאים פגרים מתים?

ניתן למצוא פגרים מתים במקומות שונים, כאשר לא פעם, הדבר תלוי במין בעל החיים ובהרגליו. ישנם מקומות שבהם נפוץ יותר לגלות פגרים מתים, כמו למשל:

 • עליות גג – בעלי חיים קטנים כמו מכרסמים או ציפורים יכולים למצוא את דרכם לעליית הגג בבית שלכם, שם הם יכולים להילכד ובסוף למות. בחללים סגורים כאלו ריח הפגר יכול להתעצם, מה גם שהגישה לשם צריכה להיות כמה שיותר מקצועית.
 • תעלות מזגן ופתחי אוורור – בעלי חיים המחפשים מחסה בתוך תעלות המזגן או פתחי האוורור, לא תמיד ימצאו שם תנאים בטוחים, מה שעלול להוביל לסוף מצער. כאשר יש פגרים בתעלות המזגן הריח יכול להתפשט בכל בית, ואתם תזדקקו לחברת הדברה מנוסה.
 • כבישים וצדי הדרך – בעלי חיים רבים כמו כלבים או חיות בר עלולים להיהרג כאשר הם מנסים לחצות את הכביש. פינוי פגרים מכבישים זו פעולה חשובה והכרחית הן מטעמי בטיחות והן מטעמי בריאות, הפגרים עשויים למשוך אליהם אוכלי נבלות ומזיקים.
 • חצרות וגנים – חיות מחמד או חיות בר עלולות להיפצע, למות ממחלה, מחשיפה לחומר רעיל, מהכשת נחש או מכל סיבה אחרת, והגופה שלהן תתגלה בחצר או בגינה. יש לפנות את הפגרים באופן מיידי, כדי למנוע התפשטות של מחלות, ריחות רעים ומזיקים.
 • גגות ומרזבים – בעלי חיים מטפסים כמו חתולים או מכרסמים עלולים להגיע לגגות או למרזבים ולמות שם. מלבד הסיכון בהפצת ריחות ומחלות, הנוכחות של הפגרים על הגג או במרזבים יכולה לגרום לבעיות נוספות ולכן חשוב לפנות אותם.
 • מתחת לדקים ומרפסות – חיות שחיפשו מחסה מתחת לדק או למרפסת שלכם יכולות להיתקל באויבים, להילכד, להיפצע או למות מכל סיבה אחרת. פינוי פגרים יהיה הכרחי כדי למנוע מסיכונים כאלו ואחרים להתפשט.
 • מקורות מים – מקורות מים כמו מאגרים או בריכות שחייה, גם יכולים להכיל פגרים שהגיעו לשתות מים ונתקלו בסוף מר ולא צפוי. אם נתקלתם בפגר במאגר, בריכה או מקור מים אחר, צרו קשר עם חברה שמתמחה בפינוי נבלות ופגרים.
 • אזורי מסחר ותעשייה – בעלי חיים יכולים לחפש מקלט בחללים מסחריים או תעשייתיים מה שעלול להוביל למקרי מוות בלתי צפויים. פינוי פגרים מקצועי של חברת הדברה יהיה הכרחי ויבטיח עמידה בתקנות הבריאות והבטיחות.
פינוי פגרים של חולדות
פינוי פגר חולדה

 

באילו מקרים העירייה אחראית לפינוי פגרים ובאילו מקרים אתם?

מתי פינוי פגר נמצא באחריות שלכם ומתי באחריותה של העירייה זו שאלה חשובה שלא מעט לקוחות שואלים. כחברה שמספקת שירותי הדברה בערים רבות, משירותי הדברה ברעננה ועד רמת גן, אנו יכולים לומר שברוב המקומות העירייה נושאת באחריות לפינוי פגרים בשטחים ציבוריים שנמצאים בתחום השיפוט שלהן.

עם זאת, כאשר מדובר בשטחי מגורים פרטיים, התרחיש מעט שונה. במקרה וישנו פגר של חתול, כלב, עכבר או ציפור במרפסת שלכם, בגינה או על הגג, האחריות על הפינוי מוטלת עליכם ועליכם להזמין חברת הדברה שפועלת באזור המגורים שלכם. כך לדוגמה אנשים שגרים בהרצליה יזמינו חברת הדברה בהרצליה, אנשים שגרים בתל אביב יזמינו חברת הדברה שמספקת שירותים באזור המרכז וכן הלאה.

בקסם הדברות אנו מספקים שירותי פינוי פגרים בפריסה ארצית, מה שאומר שנגיע לכל מקום בו אתם גרים כדי שלא תצטרכו להתמודד עם ההשלכות של פגר מת בחצר הבית הפרטית שלכם. מלבד פינוי פגרים אנו גם מספקים שירותים נוספים כמו לכידת עכברים, הדברת מזיקים ועוד. מוזמנים לבדוק איתנו!

לאחר פינוי נבלות נשאר לרוב ריח - האם הוא מסוכן?

לאחר פינוי נבלות יכול להיות שיישאר ריח לא נעים באזור ואם לא מטפלים בו מיד, הוא יכול להישאר באוויר למשך שלושה שבועות. עוצמת הריח יכולה להיות מושפעת מרמות הלחות וכאשר מזג האוויר חם והלחות גבוהה בחוץ הריח יהיה חריף יותר.

הריח עצמו אינו מסוכן אך כן יכול להיות מטריד, לפגוע באיכות החיים והשגרה ולהפוך את הסביבה לפחות נעימה. כמו ריח הריח יכול למשוך מזיקים וכך להפוך את הבעיה לרצינית יותר.

לאחר פינוי פגר, כך תיפטרו לחלוטין מריח הנבלה

תוהים כיצד להעלים את הריח החריף לאחר פינוי הפגר? באופן טבעי, הריח יתפוגג בפרק זמן הנע בין שבועיים לשלושה שבועות. אולם אם אתם מעוניינים בפתרון מהיר יותר, אנו יכולים לתת לכם מענה על ידי פיזור חומרים סופחי ריח שסופגים אליהם את הריחות ואינם מסכנים את בני הבית או את חיות המחמד שלכם, מכיוון שמבוססים על מינרלים טבעיים ולא על חומרים רעילים ומזיקים.

אנו נפזר את החומר על האזור שבו היה מונח הפגר, ולאחר 24 שעות ניתן לטאטא או לשאוב את החומר והריח יעלם יחד אתו. באזורים חיצוניים ניתן להשאיר את החומר והוא ייטמע באדמה. מכיוון שאנו תמיד מחויבים לספק לכם שירות מקצועי שמניב תוצאות, במידה והריחות יישארו באוויר ניתן ליישם את החומר שוב ולזכות לפתרון יעיל.

פינוי עכבר מת או חולדה מתה - מה חשוב לעשות?

הרבה בעלי בתים יוצרים איתנו קשר כדי שנגיע לפינוי עכבר מת או חולדה מתה. למכרסמים יש מסלול קבוע בתוך הבית אשר מוביל אותם ממקומות המסתור המועדפים עליהם ועד למקורות המזון. אם המכרסמים מתו כתוצאה מהדברה ממוקדת, אם הם נלכדו במלכודת או שנפלו קורבן לחתול, יכול להיות שהפגרים שלהם יהיו במקומות שונים בתוך הקיר.

לכן פינוי פגר עכבר מת או חולדה מתה, עשוי לדרוש קידוח לתוך היסודות של הבניין, כדי לקבל גישה לתעלות של המזגנים, חלקו הפנימי של הקיר או לחלל שבתוך תקרה צפה. כמובן שנדרש הרבה יותר מפינוי פגר של עכבר נטו, אלא גם בנקיטת פעולות שימנעו זיהום פוטנציאלי וטיפול בריחות הנלווים. כחברה מקצועית שפועלת כבר המון שנים בתחום, אנו נדאג שהתהליך יתבצע בצורה מקצועית ובמינימום פגיעה בחלל המגורים שלכם.

לאן מפנים פגרים ונבלות?

כאשר מפנים נבלות ופגרים חשוב להקפיד על ההנחיות שקבע המשרד להגנת הסביבה. הנחיות אלו קובעות שיש לקבור את הפגרים והנבלות בשטחים פתוחים ייעודיים אשר ממוקמים הרחק מסביבות עירוניות. אנו בקסם הדברות מקפידים על עמידה בחוקים ובתקנות. כמובן שאם מדובר בחיית המחמד שלכם, מלבד פינוי אחראי אנו נתנהל בהתאם לצרכים הרגשיים שלכם ונפנה את חיית המחמד למקום הקבורה המוסכם, בהתאם לרגולציות, כמו גם להעדפות אישיות שלכם.

להזמנת מדביר מקצועי, השאירו פרטים:
ניר יזדי מנכ"ל קסם הדברות
כותב המאמר: ניר יזדי

מנכ"ל ובעלים של חברת קסם הדברות. מדביר פעיל ומוסמך למעלה מ-20 שנה, בעל רישיון מספר 2697 . מבצע הדברות לכל סוגי המזיקים עם ציוד וחומרים אשר מאושרים ע"י המשרד להגנת הסביבה. יושרה, מקצועיות, שירות מכל הלב, שמירה על בטיחות בהדברה ועל הסביבה ומחירים הוגנים הם נר לרגליו. תמיד שמח לענות על שאלות ולהעניק ייעוץ ראשוני חינם, ללא כל התחייבות.

מספר רשיון: 2697
פינוי פגרים עם חיטוי
מה תקראו במאמר?

יש לכם שאלה? רוצה להתייעץ?

נשמח לתת לכם מענה מקצועי ומהיר,
חייגו עכשיו:

תשובות לשאלות נפוצות בנושא פינוי פגר:

שירותי פינוי פגרים לבעלי חיים קטנים כמו למשל יונים, חולדות או חתולים יכול לנוע בין 200 ל- 600 ₪ תלוי במיקום בעל החיים ובמידת המורכבות של תהליך הפינוי. הצעת המחיר כוללת גם חיטוי של האזור.

לאחר פינוי הפגר ניתן לערבב מים יחד עם סודה לשתייה בתוך בקבוק ספריי ולפזר על האזור. ניתן גם לפזר על המקום שבו היה הפגר קפה שחור, מכיוון שבכוחו לנטרל ריחות לא נעימים וחזקים.

במקרים בהם מיקומו של הפגר אינו ידוע, הצוות המנוסה שלנו יגיע וישתמש בטכניקות איתור שונות, לרבות מעקב אחר הריח, תנועת מזיקים לאזור או קידוח, כדי להתחקות אחר הפגר ולפנות אותו ביעילות.

מידע נוסף שעשוי לעניין אותך..
התחלת שיחה
היי :)
איך נוכל לעזור?
דילוג לתוכן