להזמנת מדביר מקצועי

פינוי פגרים

תוכן עניינים

אנו בקסם הדברות מציעים שירותי הדברה שונים, הכוללים גם פינוי פגרים ברחבי הארץ.

האם שמת לב לריח מגעיל שנכנס דרך חלונות ביתך? הגעת למשרד ומצאת ציפור מתה על מפתן הדלת? הצוות שלנו מספק הדברת מזיקים 24 שעות ביממה, ויגיע לספק שירות פינוי מהיר ודיסקרטי של בעל החיים המת.

בכך יובטח לכם כי יופחת את הסיכון לזיהום, יימנעו נגיעות עתידית של מזיקים ויסולקו ריחות רעים וחיידקים מזיקים.

 

תרחישים נפוצים שדורשים פינוי פגרים

 1. חתול רחוב שנפגע על ידי מכונית, הגיע לשטח ביתך ונפטר

לעתים קרובות אנו מקבלים שיחות מבתים או עסקים שאומרים לנו – "יש לי חתול מת בגינה, עזרה!". במקרים כאלו בדיוק אנו מספקים שירות מקיף של פינוי החתול המת אשר כולל גם ניקוי עמוק של האזור המזוהם. חשוב להיעזר בגורם מקצועי, ולא לנסות לסלק את הפגר בעצמך, כדי להבטיח את סילוק בעת החיים המת בצורה אנושית ובטוחה.

 1. האם אתה חושד שישנן חולדות מתות מתחת למרצפות ביתך?

האם יש חולדות שמסתובבות בביתך או שאתה חושב שהמכרסם בלע רעל במקום אחר והתפגר באזור ביתך? לא משנה באיזה נסיבות היא נהרגה, גופה של חולדה שמתחילה להירקב יכולה ליצור ריחות חזקים ודוחים ברחבי הבית או העסק שלך. ככל שיעבור הזמן, הפגר ימשוך זבובים ובסופו של דבר תתפתח אוכלוסייה גדולה של זבובים ומזיקים נוספים בביתך. התקשר אלינו ובקש שירות של פינוי מכרסמים מתים, וקבל ניקיון מקצועי ומצוין בנכס שלך שיבטיח את החיסול של חיידקים מזיקים ומחלות מזהמות.

 1. האם אתה מעוניין לפנות ציפורים מתות מחצר ביתך?

תרחיש נפוץ נוסף שלעתים קרובות אנו נקראים להתמודד איתו הוא הרחקת ציפורים מתות ועכברים מתים ממכלי מים בחצרות בתים. קסם הדברות תסיר את החיה המתה ממיכל המים ותשטוף היטב את מערכת הצנרת כדי להבטיח שהניקוי העמוק יושלם. יש להתמודד עם זיהום מים ומחלות אפשריים באופן מקצועי על מנת להבטיח את ביטחונכם וביטחונו של כל אדם אחר המתגורר בבית שלכם.

 

הימנע מזיהום ומחלות

נגיעות של בעלי חיים מתים בביתכם ובסביבתו עלולה לגרום לריחות לא היגייניים כאשר השרידים שלהם אינם מטופלים. הסרת גופת חיה מתה יכולה להיות מטרידה ביותר, לא בטוחה ולא היגיינית לטיפול ללא הציוד המגן המתאים.

בעלי חיים מזיקים כמו חולדות, עכברים או יונים מתות נושאים ככל הנראה מגוון של מחלות המזיקות לבני אדם ואין לטפל בהם ללא הנחיה מקצועית לפינוי פגרים.

 

שיטות להיפטרות מפגרים

בחירת השיטה הנכונה לסילוק פגרים תלויה במספר גורמים. בעלי חיים מתים הם דבר בלתי נמנע. השיטות לסילוק פגרים משתנות, אך במיוחד עם החששות שעולים בימינו בנושא אבטחה ביולוגית, זו החלטה חשובה. ישנן מספר אפשרויות זמינות כאמור, ויש לשקול היטב כל אחד מהם כדי למצוא את השיטה הטובה ביותר.

ארבע השיטות הנפוצות ביותר לסילוק פגרים הן:

 • קבורה: שיטת הקבורה משמשת בצורה הטובה ביותר לאובדן מזדמן ולבעלי חיים קטנים יחסית. זו יכולה להיות שיטה זולה לסילוק אם הציוד הדרוש כבר זמין. עם זאת, יש להתייחס לאזהרות מסוימות.
 • שריפה: יתרון עיקרי אחד בשיטה זו הוא שאינה תלויה בעונה או במזג האוויר. עם זאת, שריפה היא יקרה למדי, במיוחד עבור פגרים גדולים.
 • טיוח: בגלל שינויים בתעשיית בעלי החיים, שיטה זו אינה פופולארית כפי שהייתה פעם ועלולה להיות יקרה יותר.
 • קומפוסט: שיטה זו מראה הבטחה רבה כשיטה שגרתית לסילוק בעלי חיים מתים. עיקר המחקר עד כה נעשה עם עופות, אך באמצעות שימוש בקומפוסט הצליחו להיפטר מבעלי חיים גדולים בקלות גדולה יותר. 

 

ניקוי לפני הפינוי

פינוי של זבל, צואה ופסולת על ידי קבורה או שריפה, גירוד וניקוי יסודי של כל האזורים הקרובים לפגר, חייבים להקדים את השימוש בחומר חיטוי כימי. יש לשטוף את כל עקבות חומר הניקוי במים צלולים לפני החלת חומר החיטוי מכיוון שחלקם עלול להשבית את חומר החיטוי. 

 

צוות המומחים שלנו בקסם הדברות ידאג:

 • לאתר ולפנות את פגר בעל החיים המת
 • לחטא באופן יסודי של האזור המזוהם
 • להחזיר את האזור הנגוע לרמת ההיגיינה הרגילה שלו
 • ניקיון בחומרים ריחניים להעלמת הריח
מחפשים מדביר? השאירו פרטים ונחזור אליכם
אהבתם את הכתבה ? שתפו בקליק
שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב print
כתבות בנושא