להזמנת מדביר מקצועי

הדברת פשפשים

הדברת פשפשים
הדברת פשפשים

הדברת פשפשים? שירותי הדברה ירוקה לכל סוגי הפשפשים כולל טיפול מונע!

✔️ ייעוץ ראשוני ללא עלות.

✔️ מענה מהיר ובפריסה ארצית כולל כתב אחריות על העבודה.
✔️צוות מוסמך ומאושר על ידי המשרד לאיכות הסביבה.📜
✔️ שימוש בחומרים ידידותיים לסביבה.
✔️ מתמחים בכל סוגי הפשפשים כולל פשפש המיטה.
✔️ הדברה ירוקה מאושרת על ידי המשרד להגנת הסביבה.

להצעת מחיר חייגו עכשיו:

1-700-506-300 ☎️

אין ספק שאחד הדברים המציקים ביותר שאנו יכולים למצוא בתוך ביתנו זה היווצרות חרקים שיצאה משליטה. אחד מהחרקים הנפוצים שמטרידים את מנותחינו (תרתי משמע) הוא ללא ספק הפשפש. כשמדובר בהדברת פשפשים, אותו חרק קטן, עוקצני.

חשוב לעשות את הדברים בצורה מקצועית ויתרה מכך, באופן בטוח ואחראי. דרכי האיתור של הפשפשים לא תמיד בדיוק גלויות לעין מה שלגמרי יכול להוות נקודות משבר בהדברת פשפשים למיניהם. השאירו למומחים של קסם הדברות את העבודה והשיבו את השקט והנחת לביתכם.

 

הדברת פשפש המיטה – תעודת זהות

לא הרבה יודעים, אבל פשפשים הם משפחה רחבה הרבה יותר ממה שאנחנו מכירים. האינטראקציה של בני האדם עם פשפשים היא אך ורק עם הסוג הקרוי ״פשפשי מיטה״. פשפש המיטה הוא חרק קטן, בצבע סגלגל-חום אשר ניזון מדם של בעלי חיים או בני אדם. נקבת הפשפש מטילה לאורך חייה כמה מאות ביצים, כאשר כל ביצה בגודל של גרגר אבק.

להבדיל ממשפחת הפשפשים באופן כללי, שהינם בעלי כנף, פשפשי המיטה אינם נוהגים לעוף. מה שכן, הם נעים במהירות על פני כל משטח בבית – רצפה, תקרה וכמובן מיטות ומזרונים. 

הבעיה האמתית באיתור פשפשים ומניעתם, היא שבגלל גופם הצר, הם יכולים להיכנס לבית דרך המון פריטים.

בגדים, מזוודות, ספות משומשות וכמובן מזרונים שזה מקום המסתור האידיאלי עבורם, ומכאן מגיע שמם. הפשפשים חיים בקבוצות במקומות מסתור, ובגלל שאין להם קן כמו אצל הנמלים, מלאכת האיתור שלהם היא קשה כפליים. למרות ההתרכזות שלהם סביב המיטה בגלל הגישה הנוחה להיטפל לאדם בזמן שנתו, הם מגיעים לכל חלקיק ואזור בבית.

 

פעולת פשפש המיטה על בני האדם

איך פועל הפשפש? כאמור, בלילה מדובר בשעות השיא שלו. הפשפש עולה על עורו של האדם הישן, עושה נקב קטן, ובעזרת מקור שנכנס לתוך הנקב הוא שואב את הדם במשך שלוש עד עשר דקות. רגע העקיצה אמנם מורגש בגוף האדם, אך לא מכאיב מספיק כדי שהקורבן יתעורר משנתו. בשל כך, הפכה המיטה לזירה המושלמת לביצוע המעשה.

להבדיל ממה שחושבים, פשפשי המיטה לא נוהגים להפיץ מחלות. אז מדוע הם כן נחשבים למטרד שאנו מנסים להיפטר ממנו? הסיבה העיקרית לכך היא שהאקט של שתיית הדם גורמת לעקיצה בעורו של האדם, שהולכת ונהיית מגרדת יותר ויותר. להבדיל מעקיצות פרעושים אשר נמצאות בעיקר סביב הקרסול, הפשפשים עלולים לעקוץ בכל מקום חשוף אליו הם מגיעים בגוף האדם.

הרבה אנשים לא מבינים שהגורם לעקיצה הם הפשפשים, ונוטים לייחס זאת לעקיצות יתוש שהן שכיחות בהרבה. עד שלא מוצאים את הפשפשים עצמם כמקור לעקיצה, יהיה הדבר קשה לזיהוי.

 

הדברת פשפש המיטה – סימני זיהוי

ובכל זאת, כמה סימנים יעידו שיש סביבך פשפשים: כתמי דם על המיטה, שאריות צואה של פשפש וביצים לבנות קטנות על המיטה. נורה אדומה נוספת – שימוש במיטה או מזרון משומשים. אם לפחות אחד מהסימנים הללו מתקיימים, נסה לחפש את הפשפשים עצמם בארון, ברהיטים ובשאר חלקי הבית.

 

פשפש המיטה או הדברה – מי מזיק לנו יותר?

במידה והבנתם שיש מתקפת פשפשים על ביתכם – אין מנוס מאשר לבצע הדברת פשפשים. ישנן כמה סוגי הדברות, אך חשוב לבחור הדברה שהיא כוללת ולא חלקית.

הדברה כוללת תכסה את כל חלקי הבית ולא רק את האזורים הספציפיים בהם נתגלו קבוצות פשפשים. ב- 85% מהמקרים יהיו ביצי פשפשים ואף פשפשים בוגרים גם באזורים שלא הוגדרו כנגועים.

אז הזמנתם שירותי הדברה נהדר!

כעת הדרך להיפטר מהפשפשים קצרה מתמיד. אך ישנה בעיה נוספת, חומרי ההדברה שנוהגים להשתמש בהם במרבית המקומות יהיו חזקים ורעילים. הם יהרגו את הפשפש בוודאות, וגם יזיקו לבני האדם אשר גרים בבית, אפילו תקופה ארוכה לאחר ההדברה.

החוכמה היא להרוג את הפשפש ובו בזמן לא לגרום להתפזרות רעל בבית המגורים. לכן, כדאי לבחור בשיטת הדברה המבוססת על חומרים טבעיים. כי אחרי הכל, מה עשינו בכך שסילקנו את הפשפשים המטרידים אך הכנסנו מטרד אחר לחיינו?

בשנים האחרונות חלה הגברת המודעות בעניין הנזק שגורמים חומרי ההדברה השונים לאדם ולסביבתו. ב״קסם הדברות״ דוגלים בשיטות הדברה על בסיס חומרים טבעיים בלבד. מדובר בהדברה ״ירוקה״ על בסיס צמחי, עם חומרים נטולי ריח. נמצא כי בחומרי ההדברה בהם משתמשת ״קסם הדברות״ יש אפס רעלים, מה שמבטיח הגנה על בריאות האדם וכמובן גם על איכות הסביבה.

מחפשים מדביר? השאירו פרטים עכשיו!
אהבתם את הכתבה ? שתפו בקליק
שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב print

תוכן עניינים

כתבות בנושא