הדברת פשפשים

מחפשים מדביר מקצועי? השאירו פרטים ונחזור אליכם

הדברת פשפשים
תוכן עניינים

הדברת פשפשים? שירותי הדברה ירוקה לכל סוגי הפשפשים כולל טיפול מונע!

✔️ ייעוץ ראשוני ללא עלות.

✔️ מענה מהיר ובפריסה ארצית כולל כתב אחריות על העבודה.
 
✔️צוות מוסמך ומאושר על ידי המשרד לאיכות הסביבה.
 
✔️ שימוש בחומרים ידידותיים לסביבה.
 
✔️ מתמחים בכל סוגי הפשפשים כולל פשפש המיטה.
 
✔️ הדברה ירוקה מאושרת על ידי המשרד להגנת הסביבה.

להצעת מחיר חייגו עכשיו:

1-700-506-300 ☎️

אין ספק שאחד הדברים המציקים ביותר שאנו יכולים למצוא בתוך ביתנו זה היווצרות חרקים שיצאה משליטה. אחד מהחרקים הנפוצים שמטרידים את מנותחינו (תרתי משמע) הוא ללא ספק הפשפש. כשמדובר בהדברת פשפשים, אותו חרק קטן, עוקצני.

חשוב לעשות את הדברים בצורה מקצועית ויתרה מכך, באופן בטוח ואחראי. דרכי האיתור של הפשפשים לא תמיד בדיוק גלויות לעין מה שלגמרי יכול להוות נקודות משבר בהדברת פשפשים למיניהם. השאירו למומחים של קסם הדברות את העבודה והשיבו את השקט והנחת לביתכם.

הדברת פשפשים 

פשפשים, לא המטרד הכי נעים שיכול להיות. אם כי הבעיה הגדולה היא שאיננו רואים אותם כפי שהם כאשר הם נמצאים.
פשפשים יכולים להיות גם בחוץ בגינה שלכם על הצמחייה בה לא טיפלתם הרבה זמן וגם יכולים להופיע על המזרן שלכם, שם הם יכולים לעקוץ אתכם ולמעשה ממשיכים להיות ניזונים מהדם שלכם. לא משנה היכן מצאתם את הפשפשים, גם אם זה בחוץ וזה נראה לכם כמו משהו שלא יגיע אליכם ולא שווה להתעסק בו עדיין חשוב להזמין הדברה נגד פשפשים וכל זאת לפני שהם יספיקו להתרבות ולהשתלט על הסביבה שלכם הכוללת בין היתר את המזרן בביתכם ואנו בטוחים ששם זה כבר ממש לא נעים למצוא אותם. 

אז כיצד ניתן לזהות פשפשים?

הפשפשים מגיעים בכל מיני צורות, יכולים להיות עם מחושים ארוכים ודקים, יכולים להופיע עם חדק עם 3-ִ4 פרקים שפונה מטה לכיוון הגוף.

לעיתים תראו את הפשפשים עם כנפיים קדמיות אשר ״נחות״ על הכנפיים האחוריות שלהם. 

הפשפשים פעילים בכל עונות השנה, הן בקיץ והן בחורף. הפשפשים נמצאים בכל מקום בבית, תחת המיטות שלנו, במזרון עצמו, בספות הסלון, בשקעי החשמל, בסדקי הקיר ועוד בכמה מקומות. 

אם קמתם בבוקר וגיליתם מלא עקיצות על גופכם אלו כנראה עקיצות של פשפשים אשר עובדים בצורה שיטתית. הם עוקצים ולאחר מכן עוקצים שוב במקום אחר בגוף. כך נוצר אצלכם בגוף מספר רב של עקיצות מבלי שבכלל שמתם לב. 

סימנים נוספים באמצעותם ניתן לזהות פשפשים הוא אם התעוררתם וגיליתם כתמי דם על הסדינים, הפרשות בצורת גרגיר קטן ושחור על הקיר. 

גם ריח חריף אשר מופיע על המצעים, על הקירות ובכלל בחלל הבית שלכם יכול להיות ריח אופייני לזיהוי הפשפשים. תמיד כדאי לבדוק גם בספות, גם בכריות ולא רק במיטה. הפשפשים יכולים להגיע למקומות צרים במיוחד ללא שום בעיה . 

בישראל, הפשפש היחידי שמצריך הדברת פשפשים הינו פשפש המיטה. ההדברה תיעשה על ידי שימוש בקיטור, שואב ותכשירים אשר מאושרים על ידי המשרד להגנת הסביבה.
הדברת פשפשים בחצר נעשית באופן קל יותר באמצעות ריסוס או פיזור רעלים. תהליך ההדברה בחצר הינו זול ומהיר יותר לעומת הדברת פשפשים במיטה.
בכדי להשיג תוצאות שיישמרו לאורך זמן יש לשמור על מספר דברים לאחר ההדברה:

הנחיות לאחר הדברת פשפשים

  1. יש לפנות רהיטים ולשטוף ולנקות את כל סביבתם.
  2. במידה ומתחת למיטה שלכם יש ארגז מצעים יש לרוקנו מיידי ולנקות באופן יסודי.
  3. יש לשטוף במים חמים כלים מפלסטיק.
  4. הסרת כל המצעים וכלי המיטה בחדרים ושטיפתם באופן יסודי.
  5. בכדי להשיג תוצאה מהירה יש לזרוק מזרנים ישנים. 

לאחר כלל הטיפים אנו מקווים שלא תתקלו בפשפשים ואם נתקלתם אנו פה לטפל באופן מיידי.
צרו קשר במספר 1-700-506-300 ואנו נגיע כמה שיותר מהר. 

הדברת פשפש המיטה – תעודת זהות

לא הרבה יודעים, אבל פשפשים הם משפחה רחבה הרבה יותר ממה שאנחנו מכירים. האינטראקציה של בני האדם עם פשפשים היא אך ורק עם הסוג הקרוי ״פשפשי מיטה״. פשפש המיטה הוא חרק קטן, בצבע סגלגל-חום אשר ניזון מדם של בעלי חיים או בני אדם. נקבת הפשפש מטילה לאורך חייה כמה מאות ביצים, כאשר כל ביצה בגודל של גרגר אבק.

להבדיל ממשפחת הפשפשים באופן כללי, שהינם בעלי כנף, פשפשי המיטה אינם נוהגים לעוף. מה שכן, הם נעים במהירות על פני כל משטח בבית – רצפה, תקרה וכמובן מיטות ומזרונים. 

הבעיה האמתית באיתור פשפשים ומניעתם, היא שבגלל גופם הצר, הם יכולים להיכנס לבית דרך המון פריטים.

בגדים, מזוודות, ספות משומשות וכמובן מזרונים שזה מקום המסתור האידיאלי עבורם, ומכאן מגיע שמם. הפשפשים חיים בקבוצות במקומות מסתור, ובגלל שאין להם קן כמו אצל הנמלים, מלאכת האיתור שלהם היא קשה כפליים. למרות ההתרכזות שלהם סביב המיטה בגלל הגישה הנוחה להיטפל לאדם בזמן שנתו, הם מגיעים לכל חלקיק ואזור בבית.

פעולת פשפש המיטה על בני האדם

איך פועל הפשפש? כאמור, בלילה מדובר בשעות השיא שלו. הפשפש עולה על עורו של האדם הישן, עושה נקב קטן, ובעזרת מקור שנכנס לתוך הנקב הוא שואב את הדם במשך שלוש עד עשר דקות. רגע העקיצה אמנם מורגש בגוף האדם, אך לא מכאיב מספיק כדי שהקורבן יתעורר משנתו. בשל כך, הפכה המיטה לזירה המושלמת לביצוע המעשה.

להבדיל ממה שחושבים, פשפשי המיטה לא נוהגים להפיץ מחלות. אז מדוע הם כן נחשבים למטרד שאנו מנסים להיפטר ממנו? הסיבה העיקרית לכך היא שהאקט של שתיית הדם גורמת לעקיצה בעורו של האדם, שהולכת ונהיית מגרדת יותר ויותר. להבדיל מעקיצות פרעושים אשר נמצאות בעיקר סביב הקרסול, הפשפשים עלולים לעקוץ בכל מקום חשוף אליו הם מגיעים בגוף האדם.

הרבה אנשים לא מבינים שהגורם לעקיצה הם הפשפשים, ונוטים לייחס זאת לעקיצות יתוש שהן שכיחות בהרבה. עד שלא מוצאים את הפשפשים עצמם כמקור לעקיצה, יהיה הדבר קשה לזיהוי.

הדברת פשפש המיטה – סימני זיהוי

ובכל זאת, כמה סימנים יעידו שיש סביבך פשפשים: כתמי דם על המיטה, שאריות צואה של פשפש וביצים לבנות קטנות על המיטה. נורה אדומה נוספת – שימוש במיטה או מזרון משומשים. אם לפחות אחד מהסימנים הללו מתקיימים, נסה לחפש את הפשפשים עצמם בארון, ברהיטים ובשאר חלקי הבית.

פשפש המיטה או הדברה – מי מזיק לנו יותר?

במידה והבנתם שיש מתקפת פשפשים על ביתכם – אין מנוס מאשר לבצע הדברת פשפשים. ישנן כמה סוגי הדברות, אך חשוב לבחור הדברה שהיא כוללת ולא חלקית.

הדברה כוללת תכסה את כל חלקי הבית ולא רק את האזורים הספציפיים בהם נתגלו קבוצות פשפשים. ב- 85% מהמקרים יהיו ביצי פשפשים ואף פשפשים בוגרים גם באזורים שלא הוגדרו כנגועים.

אז הזמנתם שירותי הדברה נהדר!

כעת הדרך להיפטר מהפשפשים קצרה מתמיד. אך ישנה בעיה נוספת, חומרי ההדברה שנוהגים להשתמש בהם במרבית המקומות יהיו חזקים ורעילים. הם יהרגו את הפשפש בוודאות, וגם יזיקו לבני האדם אשר גרים בבית, אפילו תקופה ארוכה לאחר ההדברה.

החוכמה היא להרוג את הפשפש ובו בזמן לא לגרום להתפזרות רעל בבית המגורים. לכן, כדאי לבחור בשיטת הדברה המבוססת על חומרים טבעיים. כי אחרי הכל, מה עשינו בכך שסילקנו את הפשפשים המטרידים אך הכנסנו מטרד אחר לחיינו?

בשנים האחרונות חלה הגברת המודעות בעניין הנזק שגורמים חומרי ההדברה השונים לאדם ולסביבתו. ב״קסם הדברות״ דוגלים בשיטות הדברה על בסיס חומרים טבעיים בלבד. מדובר בהדברה ״ירוקה״ על בסיס צמחי, עם חומרים נטולי ריח. נמצא כי בחומרי ההדברה בהם משתמשת ״קסם הדברות״ יש אפס רעלים, מה שמבטיח הגנה על בריאות האדם וכמובן גם על איכות הסביבה.

שיטות להדברת פשפשים

את הפשפשים בצמחייה מדבירים בעיקר בשיטת הדברה ביולוגית. פיזור של חרקים קטנים הניזונים מהפשפשים המזיקים לצמחייה. כך, נכחדת באזור הצמחייה הפשפשים המזיקים.  בבית, כדי למגר  את בעיית הפשפשים, ניאלץ בטרם הריסוס לבצע שאיבה חזקה והרתחה של אריגים שמהם אובחנו הפשפשים. לאחר מכן, מדביר מבצע ריסוס הפוגע גם בהתפתחות דור נוסף של פשפשים.

כדי להיפטר מבעיית פשפשים מומלץ להיעזר במדביר מקצועי המנוסה בפשפשים כדי למגר את הבעיה מיסודה ולזהות את מקורה כדי למנוע את הישנותה.

קסם הדברות מבצעים הדברת פשפשים ואבחון מקור היווצרותם על ידי שימוש בחומרי הדברה מתקדמים ושיטות שהוכחו ביעילותן. לקביעת פגישת ייעוץ לגבי הדברת פשפשים התקשרו לקסם הדברות.

לקריאת הערך "פשפשים" בויקיפדיה לחצו כאן.

הדברת פשפשים – אבחון הגורם המזיק

לכן, חשוב מאוד לבצע אבחון של הגורם המזיק על מנת שנוכל להעניק פתרון מקצועי, איכותי ויעיל. זאת למען השגת פתרון ומזעור הסיכונים להופעת המזיק באמצעות הדברה מקצועית ואפקטיבית.

שיטות להדברת פשפשים

מטרתנו העיקרית היא לטפל ולסלק פשפשים קיימים וגם למנוע מהגעת פשפשים נוספים בעתיד. זאת כמובן באמצעות שימוש בחומרי הדברה מקצועיים ואיכותיים המבטיחים תוצאות על ההתחלה.

חברת קסם הדברות זמינים עבור הלקוחות שלהם במשך כל שעות הפעילות לכל שאלה או בקשה. לקביעת פגישת ייעוץ לגבי הדברת פשפשים התקשרו לקסם הדברות.

כל אחד יכול לקנות חומרי הדברה. יחד עם זאת, מדבירים שאינם מוסמכים עלולים לגרום נזק בלתי הפיך לסביבה, לדיירים ולעצמם.

המדבירים בקסם הדברות הנם מוסמכים ומורשים, אתם יכולים להיות רגועים לגבי בטיחותכם, ולגבי פתרון הבעיה שממנה אתם סובלים.

מחפשים מדביר מקצועי? חייגו עכשיו לקסם הדברות! ותקבלו פתרון מהיר וחד משמעי!
כתבות נוספות
הדברת כיני יונים
הדברת מזיקים
protoblo_admin

הדברת כיני יונים

אם חשבתם שיונים הם מטרד מרעיש ומציק לאדם האורבני – אתם לא מאוד טועים. אלא מה, שזה לא מסתכם רק ברעש והנוצות שהיונה מביאה עמה.

קרא עוד »

הדברת דבורים

  כולנו מכירים דבורים, יודעים לזהות אותן, לפחד מהן כשצריך, ממה הן ניזונות ואפילו להתחפש אליהן בפורים. כמו שאתם מבינים הדברת דבורים היא לא עסק

קרא עוד »

הדברת רימות

למה להזמין הדברת רימות? הרימות או בשמן העממי ״תולעים״, הן מסוג החיות שלצערנו כולנו נתקלנו בהן. בבית, בחצר, או אפילו על חיית המחמד – אם

קרא עוד »

הדברת צרעות

  כולנו שמענו על צרעות, אבל מה אנחנו באמת יודעים עליהן? איזה נזק הן גורמות? האם צריך והכרחי להיפטר מהן? ואם כן – כיצד עושים

קרא עוד »

הדברת תיקן גרמני

  מזיקים הם אחד המטרדים הגדולים ביותר שיש לאדם הבורגני במאה ה- 21. מי צריך חבורת ג׳וקים ומיני מטרידים באמצע הבית, כשאין לך דרך ראויה

קרא עוד »

הדברת תיקן פסים

הדברת תיקן פסים? שירותי הדברה ירוקה לכל סוגי התיקנים והמזיקים כולל כתב אחריות! ✔️שירות מקצועי מא' – ת'. ✔️ שימוש בחומרים נטולי ריח וכימיקלים. ✔️צוות

קרא עוד »

הדברת נדלים

  הדברת נדלים לא עושים בצורה עצמאית! הצוות של קסם הדברות מגיע עד בית הלקוח בפריסה ארצית. הדברת נדלים? עם קסם הדברות שמים סוף ל"מרבה

קרא עוד »

הדברת תיקן אמריקאי

  ברגע שנראה אותו, הדבר הראשון שנרצה לעשות זה להרים את הנעל באוויר. אי אפשר להישאר אדיש אליו! הדברת תיקן אמריקאי מקצועית מתבצעת על ידי

קרא עוד »

הדברת קרציות

  ״קרצייה״ נהפכה להיות מילה נרדפת למישהו שהוא מציק, נטפל ונדבק. אך למי שיש כלב יודע על בשרו (ועל בשר כלבו) כי הקרצייה היא הרבה

קרא עוד »

הדברת זחלים

  כולנו יודעים שכל פרפר יפה ומרהיב מתחיל את חייו בתור זחל. אגדות רבות נכתבו בנושא, ותמיד סופו של הזחל הוא טוב ויפה – הוא

קרא עוד »

הדברת נמלי אש

הדברת נמלי אש? שירותי הדברה לנמלים ונמלי אש יסודיים ובטוחים 24 שעות! ✔️ מקצוענים בהדברה ירוקה ובטוחה לסביבת הבית. ✔️ מחירים משתלמים במיוחד + אחריות

קרא עוד »

הדברת פשפש הכותנה

  פשפש הכותנה הוא בן למשפחת הפשפשים, כאשר להבדיל משאר הפשפשים הוא מזיק בעיקר לצמחי הכותנה. הצוות של קסם הדברות מתמחה בהדברת פשפש הכותנה. אנו

קרא עוד »

הדברת דג הכסף

  מי הוא דג הכסף ולמה להזמין הדברת דג הכסף? דג הכסף (או בשמו המדעי – זנב-זיף כספי) הוא חרק קטן וחסר כנפיים אשר צבעו

קרא עוד »

הדברת תהלוכן האורן

  תהלוכן האורן הוא אחד הזחלים הנפוצים בישראל אך משום מה הוא כמעט ואינו מוכר. וודאי ראיתם אותו הרבה, אך כנראה שלא שמעתם עליו או

קרא עוד »

מדביר תולעי עץ

  במאמר הבא נתמקד בתולעת עץ וננסה להסביר מה עומד מאחורי המזיק הזה. למה מומלץ לקרוא למדביר תולעי עץ מקצועי וכיצד ניתן לטפל בו. תולעי

קרא עוד »

הדברת אורי כדורי

  הדברת אורי כדורי? אחד החרקים (או יותר נכון, ״פרוקי רגליים״) החביבים ביותר שיש בישראל ושכולנו מכירים מהילדות נקרא ״אורי כדורי״. שמו בעגה המדעית הוא

קרא עוד »

הדברת חיפושית זבל

מיהי חיפושית הזבל? ולמה לצריך לקרוא להדברת חיפושית זבל? כנראה שאין חיה עם שם יותר מסגיר ומשעשע כמו ״חיפושית זבל״. חיפושית זבל, כשמה כן היא,

קרא עוד »

הדברת נמלים ברכב

  אם חשבתם שהתפשטות נמלים בבית זה סיוט, וודאי לא נתקלתם בהתפשטות נמלים ברכב שלכם. נמלים ברכב זו בעיה מטרידה ומעצבנת שלמרבה הצער חלק מבעלי

קרא עוד »
הדברת חדקונית הדקל
הדברת מזיקים
protoblo_admin

הדברת חדקונית הדקל

  חדקונית הדקל? מהי חדקונית הדקל ומה חשוב לדעת לפני שפונים לחברת הדברת חדקונית הדקל? עם קסם הדברות תקבלו שירותי הדברה של מדביר מומלץ ומקצועי!

קרא עוד »

הדברת ברחשים

  אף אחד לא סובל את הברחשים, הזבובים הזעירים שיכולים לעקוץ בני אדם, חיות מחמד ובעלי חיים. כשמדובר בהדברת ברחשים יש צורך בשימוש אמצעים מתקדמים

קרא עוד »

הדברת זבובונים

  אם ראיתם זבובים קטנים במטבח שלכם, כנראה שהם זבובי פירות, המכונים גם זבובונים. הדברת זבובונים של קסם הדברות פועלת ב-2 מישורים: טיפול ריסוס והדברה

קרא עוד »

הדברת עקרבים

הדברת עקרבים? אל תנסו להדביר בעצמכם! השאירו לנו את העבודה המסוכנת. ✔️ מכירים את כל סוגי המזיקים ✔️ מגיעים עד בית הלקוח בפריסה ארצית רחבה.

קרא עוד »

הדברת פסוקאים

  אנשים רבים לא מבינים שיש להם בעיית פסוקאים עד שהבית כבר מלא בהם. פסוקאים מכונים "כיני ספרים". הם אינם כינים, אך אכן נמצאים בסביבת

קרא עוד »
הדברת קרדית האבק
הדברת מזיקים
protoblo_admin

הדברת קרדית האבק

  הדברת קרדית האבק? כולנו מכירים מישהו שאלרגי לקרדית האבק, וזהו אכן אחד הגורמים העיקריים לתגובות אלרגיות בבני אדם ברחבי העולם. הדברת קרדית האבק? צרו

קרא עוד »

הדברת פשפש הברונזה

הדברת פשפש הברונזה? שירותי הדברה ירוקה לכל סוגי הפשפשים כולל פשפש הברונזה! ✔️ שירות סביב השעון. ✔️ שירות 24 שעות בפריסה ארצית. ✔️תעודת אחריות על

קרא עוד »

הדברת פרעוש החתול

מי אתה פרעוש החתול? הכל היה יותר קל אם החתול שלכם היה יודע לדבר אבל עד אז, הזמינו קסם הדברות!  ✔️מתאים לכל סוגי החתולים. ✔️הדברה

קרא עוד »

הדברת יתוש הנמר האסייתי

  יתושים עלולים לגרום להדבקה של מחלות רבות ואף אקזוטיות: מלריה, קדחת, זיקה. ובדיוק מסיבות אלו, הדברת יתוש הנמר האסייתי צברה תאוצה בשנים האחרונות. יתוש

קרא עוד »

הדברת זבוב הבית

  ״זבוב הבית״ הוא כינוי לזבוב המצוי הנמצא אצל כולנו בבתים חדשות לבקרים. הוא מגיע כמו בן בית, ומציק כמו אורח בלתי רצוי, הדברת זבוב

קרא עוד »

הדברת תיקן מזרחי

  הדברת תיקן מזרחי? תיקנים, או בשמם העממי – ג'וקים, הם מזיקים שאף אחד לא אוהב, ואף אחד לא רוצה למצוא מסתובבים בבית שלו. אך

קרא עוד »

הדברת נמלים במטבח

אין דבר יותר מעצבן מהמוני נמלים שמסתובבות במטבח , וקשה במיוחד גם להיפטר מהן. לפעמים הדברה מקצועית זה הפתרון הטוב ביותר, אך חשוב גם ללמוד

קרא עוד »
הדברת חיפושיות
הדברת מזיקים
protoblo_admin

הדברת חיפושיות

הדברת חיפושיות? שימו סוף לחיפושיות ולנזקים! טיפול מונע לטווח ארוך כולל חיטוי משטחים. ✔️ הדברה ירוקה מותאם גם לבעלי חיים בבית. ✔️ שירות מקצועי בפריסה

קרא עוד »
הדברת גוקים
הדברת מזיקים
protoblo_admin

הדברת ג'וקים

הדברת ג'וקים? עם קסם הדברות שמים סוף לכל סוגי המזיקים והג'וקים עם קסם הדברות! ✔️ ייעוץ ראשוני ללא עלות! ✔️ מגיעים עד בית הלקוח בפריסה

קרא עוד »
הדברת זבובים
הדברת מזיקים
protoblo_admin

הדברת זבובים

בכל הנוגע לזבובים, העולם מתחלק לשניים – כאלו שעבורם זבובים הם מטרד, וכאלו שעבורם זבובים זה מטרד בלתי נסבל. זה לא קל לחיות ביחד עם

קרא עוד »
הדברת חרקים
הדברת מזיקים
protoblo_admin

הדברת חרקים

הדברת חרקים ? כנראה שאתם ממש צריכים אותנו: למצוא חרקים בבית זה אחד הדברים המטרידים שיש. בין אם זה ג׳וק, פשפש או סתם חרק שאנחנו

קרא עוד »
הדברת טרמיטים
הדברת מזיקים
protoblo_admin

הדברת טרמיטים

הנמלים חוגגות, נמצאות בכל מקום ונדמה שקשה עד בלתי אפשרי להיפטר מכולן. זה הזמן לקרוא לשירות הדברת טרמיטים מקצועית ומנוסה שיודעת לטפל בבעיה ולמנוע הופעת

קרא עוד »
הדברת יתושים
הדברת מזיקים
protoblo_admin

הדברת יתושים

ים, שמש, אבטיח, טיולים ולימונדה צוננת הם דברים נפלאים שמביא עמו הקיץ. אך לצד כל השמחה והכיף, הקיץ מביא איתו גם חבר לא רצוי –

קרא עוד »
הדברת מעופפים
הדברת מזיקים
protoblo_admin

הדברת מעופפים

יש כמה מיני חרקים מעופפים שמטרידים אותנו באופן קבוע בביתנו, כאשר הבולטים ביותר ביניהם הם הזבוב, העש והיתוש. הדברת מעופפים זה לא עסק למתחילים! ישנם

קרא עוד »
הדברת עכבישים
הדברת מזיקים
protoblo_admin

הדברת עכבישים

מבין כל החרקים והג׳וקים שנמצאים אצלנו בבית או במשרד במקרים של הדברת עכבישים דרוש יותר מקצת "אומץ". יתרה מכך, אנו ממליצים לקרוא למומחה ולא לקחת

קרא עוד »
הדברת עש
הדברת מזיקים
protoblo_admin

הדברת עש

אם יש חיה מזיקה אך חמודה שמסתובבת בבית, היא ללא ספק עש. ✔️ הדברת עש? בקסם הדברות מתמחים באיתור וטיפול ב"עש הבגדים"! ✔️  מגיעים עד

קרא עוד »
הדברת פרעושים
הדברת מזיקים
protoblo_admin

הדברת פרעושים

הניסיונות לבצע הדברת פרעושים באופן עצמאי בבית עלולים לעלות במאמצים יקרים. בניגוד לשאר המזיקים הביתיים, הפרעושים נושכים חיות מחמד, בעיקר כלבים וחתולים ואפילו אנשים! עקיצת

קרא עוד »
הדברת פשפש המיטה
הדברת מזיקים
protoblo_admin

הדברת פשפש המיטה

הדברת פשפש המיטה? כנראה שאתם ממש צריכים אותנו! הסיוט של כולנו הוא למצוא על המזרון חרקים קטנים שמהלכים להם, מטפסים עלינו ואף עוקצים אותנו בכל

קרא עוד »
הדברת תולעים
הדברת מזיקים
protoblo_admin

הדברת תולעים

הדברת תולעים? שירותי הדברה ירוקה לכל סוגי התולעים כולל אחריות על העבודה! ✔️ הדברה ירוקה מאושרת על ידי המשרד להגנת הסביבה. ✔️ שירות אקספרס מהיר

קרא עוד »