הדברת פשפשים

תוכן עניינים

מחפשים מדביר מקצועי? השאירו פרטים ונחזור אליכם

הדברת פשפשים
הדברת פשפשים

הדברת פשפשים? שירותי הדברה ירוקה לכל סוגי הפשפשים כולל טיפול מונע!

✔️ ייעוץ ראשוני ללא עלות.

✔️ מענה מהיר ובפריסה ארצית כולל כתב אחריות על העבודה.
✔️צוות מוסמך ומאושר על ידי המשרד לאיכות הסביבה.
✔️ שימוש בחומרים ידידותיים לסביבה.
✔️ מתמחים בכל סוגי הפשפשים כולל פשפש המיטה.
✔️ הדברה ירוקה מאושרת על ידי המשרד להגנת הסביבה.

להצעת מחיר חייגו עכשיו:

1-700-506-300 ☎️

אין ספק שאחד הדברים המציקים ביותר שאנו יכולים למצוא בתוך ביתנו זה היווצרות חרקים שיצאה משליטה. אחד מהחרקים הנפוצים שמטרידים את מנותחינו (תרתי משמע) הוא ללא ספק הפשפש. כשמדובר בהדברת פשפשים, אותו חרק קטן, עוקצני.

חשוב לעשות את הדברים בצורה מקצועית ויתרה מכך, באופן בטוח ואחראי. דרכי האיתור של הפשפשים לא תמיד בדיוק גלויות לעין מה שלגמרי יכול להוות נקודות משבר בהדברת פשפשים למיניהם. השאירו למומחים של קסם הדברות את העבודה והשיבו את השקט והנחת לביתכם.

הדברת פשפשים 

פשפשים, לא המטרד הכי נעים שיכול להיות. אם כי הבעיה הגדולה היא שאיננו רואים אותם כפי שהם כאשר הם נמצאים.
פשפשים יכולים להיות גם בחוץ בגינה שלכם על הצמחייה בה לא טיפלתם הרבה זמן וגם יכולים להופיע על המזרן שלכם, שם הם יכולים לעקוץ אתכם ולמעשה ממשיכים להיות ניזונים מהדם שלכם. לא משנה היכן מצאתם את הפשפשים, גם אם זה בחוץ וזה נראה לכם כמו משהו שלא יגיע אליכם ולא שווה להתעסק בו עדיין חשוב להזמין הדברה נגד פשפשים וכל זאת לפני שהם יספיקו להתרבות ולהשתלט על הסביבה שלכם הכוללת בין היתר את המזרן בביתכם ואנו בטוחים ששם זה כבר ממש לא נעים למצוא אותם. 

אז כיצד ניתן לזהות פשפשים? 

הפשפשים מגיעים בכל מיני צורות, יכולים להיות עם מחושים ארוכים ודקים, יכולים להופיע עם חדק עם 3-ִ4 פרקים שפונה מטה לכיוון הגוף.

לעיתים תראו את הפשפשים עם כנפיים קדמיות אשר ״נחות״ על הכנפיים האחוריות שלהם. 

אז איך ניתן לזהות את הפשפשים?

הפשפשים פעילים בכל עונות השנה, הן בקיץ והן בחורף. הפשפשים נמצאים בכל מקום בבית, תחת המיטות שלנו, במזרון עצמו, בספות הסלון, בשקעי החשמל, בסדקי הקיר ועוד בכמה מקומות. 

אם קמתם בבוקר וגיליתם מלא עקיצות על גופכם אלו כנראה עקיצות של פשפשים אשר עובדים בצורה שיטתית. הם עוקצים ולאחר מכן עוקצים שוב במקום אחר בגוף. כך נוצר אצלכם בגוף מספר רב של עקיצות מבלי שבכלל שמתם לב. 

סימנים נוספים באמצעותם ניתן לזהות פשפשים הוא אם התעוררתם וגיליתם כתמי דם על הסדינים, הפרשות בצורת גרגיר קטן ושחור על הקיר. 

גם ריח חריף אשר מופיע על המצעים, על הקירות ובכלל בחלל הבית שלכם יכול להיות ריח אופייני לזיהוי הפשפשים. תמיד כדאי לבדוק גם בספות, גם בכריות ולא רק במיטה. הפשפשים יכולים להגיע למקומות צרים במיוחד ללא שום בעיה . 

בישראל, הפשפש היחידי שמצריך הדברת פשפשים הינו פשפש המיטה. ההדברה תיעשה על ידי שימוש בקיטור, שואב ותכשירים אשר מאושרים על ידי המשרד להגנת הסביבה.
הדברת פשפשים בחצר נעשית באופן קל יותר באמצעות ריסוס או פיזור רעלים. תהליך ההדברה בחצר הינו זול ומהיר יותר לעומת הדברת פשפשים במיטה.
בכדי להשיג תוצאות שיישמרו לאורך זמן יש לשמור על מספר דברים לאחר ההדברה:

הנחיות לאחר הדברת פשפשים

  1. יש לפנות רהיטים ולשטוף ולנקות את כל סביבתם.
  2. במידה ומתחת למיטה שלכם יש ארגז מצעים יש לרוקנו מיידי ולנקות באופן יסודי.
  3. יש לשטוף במים חמים כלים מפלסטיק.
  4. הסרת כל המצעים וכלי המיטה בחדרים ושטיפתם באופן יסודי.
  5. בכדי להשיג תוצאה מהירה יש לזרוק מזרנים ישנים. 

לאחר כלל הטיפים אנו מקווים שלא תתקלו בפשפשים ואם נתקלתם אנו פה לטפל באופן מיידי.
צרו קשר במספר 1-700-506-300 ואנו נגיע כמה שיותר מהר. 

הדברת פשפש המיטה – תעודת זהות

לא הרבה יודעים, אבל פשפשים הם משפחה רחבה הרבה יותר ממה שאנחנו מכירים. האינטראקציה של בני האדם עם פשפשים היא אך ורק עם הסוג הקרוי ״פשפשי מיטה״. פשפש המיטה הוא חרק קטן, בצבע סגלגל-חום אשר ניזון מדם של בעלי חיים או בני אדם. נקבת הפשפש מטילה לאורך חייה כמה מאות ביצים, כאשר כל ביצה בגודל של גרגר אבק.

להבדיל ממשפחת הפשפשים באופן כללי, שהינם בעלי כנף, פשפשי המיטה אינם נוהגים לעוף. מה שכן, הם נעים במהירות על פני כל משטח בבית – רצפה, תקרה וכמובן מיטות ומזרונים. 

הבעיה האמתית באיתור פשפשים ומניעתם, היא שבגלל גופם הצר, הם יכולים להיכנס לבית דרך המון פריטים.

בגדים, מזוודות, ספות משומשות וכמובן מזרונים שזה מקום המסתור האידיאלי עבורם, ומכאן מגיע שמם. הפשפשים חיים בקבוצות במקומות מסתור, ובגלל שאין להם קן כמו אצל הנמלים, מלאכת האיתור שלהם היא קשה כפליים. למרות ההתרכזות שלהם סביב המיטה בגלל הגישה הנוחה להיטפל לאדם בזמן שנתו, הם מגיעים לכל חלקיק ואזור בבית.

פעולת פשפש המיטה על בני האדם

איך פועל הפשפש? כאמור, בלילה מדובר בשעות השיא שלו. הפשפש עולה על עורו של האדם הישן, עושה נקב קטן, ובעזרת מקור שנכנס לתוך הנקב הוא שואב את הדם במשך שלוש עד עשר דקות. רגע העקיצה אמנם מורגש בגוף האדם, אך לא מכאיב מספיק כדי שהקורבן יתעורר משנתו. בשל כך, הפכה המיטה לזירה המושלמת לביצוע המעשה.

להבדיל ממה שחושבים, פשפשי המיטה לא נוהגים להפיץ מחלות. אז מדוע הם כן נחשבים למטרד שאנו מנסים להיפטר ממנו? הסיבה העיקרית לכך היא שהאקט של שתיית הדם גורמת לעקיצה בעורו של האדם, שהולכת ונהיית מגרדת יותר ויותר. להבדיל מעקיצות פרעושים אשר נמצאות בעיקר סביב הקרסול, הפשפשים עלולים לעקוץ בכל מקום חשוף אליו הם מגיעים בגוף האדם.

הרבה אנשים לא מבינים שהגורם לעקיצה הם הפשפשים, ונוטים לייחס זאת לעקיצות יתוש שהן שכיחות בהרבה. עד שלא מוצאים את הפשפשים עצמם כמקור לעקיצה, יהיה הדבר קשה לזיהוי.

הדברת פשפש המיטה – סימני זיהוי

ובכל זאת, כמה סימנים יעידו שיש סביבך פשפשים: כתמי דם על המיטה, שאריות צואה של פשפש וביצים לבנות קטנות על המיטה. נורה אדומה נוספת – שימוש במיטה או מזרון משומשים. אם לפחות אחד מהסימנים הללו מתקיימים, נסה לחפש את הפשפשים עצמם בארון, ברהיטים ובשאר חלקי הבית.

פשפש המיטה או הדברה – מי מזיק לנו יותר?

במידה והבנתם שיש מתקפת פשפשים על ביתכם – אין מנוס מאשר לבצע הדברת פשפשים. ישנן כמה סוגי הדברות, אך חשוב לבחור הדברה שהיא כוללת ולא חלקית.

הדברה כוללת תכסה את כל חלקי הבית ולא רק את האזורים הספציפיים בהם נתגלו קבוצות פשפשים. ב- 85% מהמקרים יהיו ביצי פשפשים ואף פשפשים בוגרים גם באזורים שלא הוגדרו כנגועים.

אז הזמנתם שירותי הדברה נהדר!

כעת הדרך להיפטר מהפשפשים קצרה מתמיד. אך ישנה בעיה נוספת, חומרי ההדברה שנוהגים להשתמש בהם במרבית המקומות יהיו חזקים ורעילים. הם יהרגו את הפשפש בוודאות, וגם יזיקו לבני האדם אשר גרים בבית, אפילו תקופה ארוכה לאחר ההדברה.

החוכמה היא להרוג את הפשפש ובו בזמן לא לגרום להתפזרות רעל בבית המגורים. לכן, כדאי לבחור בשיטת הדברה המבוססת על חומרים טבעיים. כי אחרי הכל, מה עשינו בכך שסילקנו את הפשפשים המטרידים אך הכנסנו מטרד אחר לחיינו?

בשנים האחרונות חלה הגברת המודעות בעניין הנזק שגורמים חומרי ההדברה השונים לאדם ולסביבתו. ב״קסם הדברות״ דוגלים בשיטות הדברה על בסיס חומרים טבעיים בלבד. מדובר בהדברה ״ירוקה״ על בסיס צמחי, עם חומרים נטולי ריח. נמצא כי בחומרי ההדברה בהם משתמשת ״קסם הדברות״ יש אפס רעלים, מה שמבטיח הגנה על בריאות האדם וכמובן גם על איכות הסביבה.

שיטות להדברת פשפשים

את הפשפשים בצמחייה מדבירים בעיקר בשיטת הדברה ביולוגית. פיזור של חרקים קטנים הניזונים מהפשפשים המזיקים לצמחייה. כך, נכחדת באזור הצמחייה הפשפשים המזיקים.  בבית, כדי למגר  את בעיית הפשפשים, ניאלץ בטרם הריסוס לבצע שאיבה חזקה והרתחה של אריגים שמהם אובחנו הפשפשים. לאחר מכן, מדביר מבצע ריסוס הפוגע גם בהתפתחות דור נוסף של פשפשים.

כדי להיפטר מבעיית פשפשים מומלץ להיעזר במדביר מקצועי המנוסה בפשפשים כדי למגר את הבעיה מיסודה ולזהות את מקורה כדי למנוע את הישנותה.

קסם הדברות מבצעים הדברת פשפשים ואבחון מקור היווצרותם על ידי שימוש בחומרי הדברה מתקדמים ושיטות שהוכחו ביעילותן. לקביעת פגישת ייעוץ לגבי הדברת פשפשים התקשרו לקסם הדברות.

לקריאת הערך "פשפשים" בויקיפדיה לחצו כאן.

הדברת פשפשים – אבחון הגורם המזיק

לכן, חשוב מאוד לבצע אבחון של הגורם המזיק על מנת שנוכל להעניק פתרון מקצועי, איכותי ויעיל. זאת למען השגת פתרון ומזעור הסיכונים להופעת המזיק באמצעות הדברה מקצועית ואפקטיבית.

שיטות להדברת פשפשים

מטרתנו העיקרית היא לטפל ולסלק פשפשים קיימים וגם למנוע מהגעת פשפשים נוספים בעתיד. זאת כמובן באמצעות שימוש בחומרי הדברה מקצועיים ואיכותיים המבטיחים תוצאות על ההתחלה.

חברת קסם הדברות זמינים עבור הלקוחות שלהם במשך כל שעות הפעילות לכל שאלה או בקשה. לקביעת פגישת ייעוץ לגבי הדברת פשפשים התקשרו לקסם הדברות.

כל אחד יכול לקנות חומרי הדברה. יחד עם זאת, מדבירים שאינם מוסמכים עלולים לגרום נזק בלתי הפיך לסביבה, לדיירים ולעצמם.

המדבירים בקסם הדברות הנם מוסמכים ומורשים, אתם יכולים להיות רגועים לגבי בטיחותכם, ולגבי פתרון הבעיה שממנה אתם סובלים.

מחפשים מדביר מקצועי? חייגו עכשיו לקסם הדברות! ותקבלו פתרון מהיר וחד משמעי!
הדברת פשפשים בנתניה

הגינה מלאה פשפשים? קסם הדברות ידאגו להדברה יעילה וייסודית. ✔️ מתמחים בכל סוגי ההדברות. ✔️המדבירים שלנו ותיקים ויודעים לתת טיפול

קרא עוד »
Open chat