ביצי פשפש המיטה

להזמנת מדביר מקצועי, השאירו פרטים:

לפני חיפוש של תרופות סבתא לפשפש המיטה - הכירו אותו

לפשפש המיטה תרופות סבתא שונות ומגוונות, אולם רגע לפני שאתם מתחילים לחפש אותן, חשוב שתדעו עם מה אתם בדיוק מתמודדים ואיך נראה פשפש המיטה. פשפש המיטה מלווה את האדם עוד מהתקופה שהיה חי במערות. הוא טפיל אשר פעיל כל השנה, ומשגשג בבית שלכם בזכות הטמפרטורה הנעימה. הוא חי בשלושה מחזורים: ביצים, נימפות ובוגרים. גודלן של הנימפות 1-4 מ"מ וצבען צהבהב-חום. גודלם של פשפשים בוגרים נע בין 5-6 מ"מ, הם שטוחים ועגולים וצבעם אדום כהה.

נקבת הפשפש מטילה בין 20 ל-40 ביצים בכל הטלה, במקומות מסתור בבית, כמו למשל מאחורי תמונות, בסדקים בקירות, בקפלי המזרן או בחריצים. כאשר הביצים בוקעות, הנימפות הצעירות מתחילות כמעט מיד למצוץ דם, לאחר מכן משילות את עורן וגדלות לשלב החיים הבא. בכל שלב בהתפתחות ועד שיגיעו לבגרות, הפשפשים מוצצים את הדם של המארחים, ולאחר מכן משילים את עורם.

הפשפשים הבוגרים חיים בקפלי המזרן, בסדקים ובחריצים. הזכרים זקוקים לדם לטובת הזדווגות, בעוד שהנקבות זקוקות לו לטובת הטלת ביצים. וכמובן, שאם התופעה תוזנח ולא תטופל בזמן, פשפשי המיטה יתרבו, שכן במחזור חיה, הנקבה מטילה כבין 300 ועד 500 ביצים. כל הביצים יבקעו לאחר 10 ימים, אז תעשו בעצמכם את החישוב.

✔️ ייעוץ טלפוני ללא התחייבות, לגמרי בחינם

✔️ שלחו לנו תמונת וואטסאפ לצרוך זיהוי פשפש המיטה לפני הגעת מדביר

✔️ כל המדבירים שלנו מורשים ומוסמכים

✔️ פתרונות מלאים להדברת פשפשי מיטה ומיגור התופעה!
✔️מחירים הוגנים ואחריות מלאה בכתב

להצעת מחיר חייגו עכשיו:

1-700-506-300 ☎️

 

להזמנת מדביר מקצועי, השאירו פרטים:

איך נראות ביצים של פשפשים? כך תזהו אותן

אתם אולי יודעים איך נראה פשפש אבל האם אתם יודעים איך נראות ביצים של פשפשים? בשביל זה אנחנו כאן. ביצי פשפשים קטנות, אליפטיות ולבנות, ובמבט חטוף, נראות כמו גרגרי אורז קטנים. גודלן כמילימטר אחד בלבד ולמרות שהן מאוד קטנות עדיין אפשר לזהות אותן. למעשה, הן אחד הסימנים להימצאות פשפש המיטה אצלכם בבית. לאחר שהביצים בקעו, צבען עשוי מעט להשתנות מלבן ושקוף לכדי צהבהב-אדמדם. המרקם של הביצים מעט נוזלי ודביק, הסיבה לכך היא שנקבת הפשפש מפזרת עליהן דבק כדי להגן עליהן ולשמור עליהן במקומן.

במידה ואתם נתקלים בביצי פשפש המיטה אצלכם בבית, זהו לא סימן טוב! עליכם להזמין חברת הדברה מקצועית כדי לטפל בבעיה במהירות האפשרית.

איך תמנעו מראש כניסת ביצי פשפש המיטה לבית?

כדי למנוע מביצי פשפשים להיכנס לבית ולהגיע אל המיטה שלכם, נקטו באמצעים הבאים:

 • אל תכניסו מוצרי יד 2 לבית בקלות – אם אתם חובבי בגדים ורהיטים יד 2, בדקו אותם היטב לפני שמעניקים להם אישור כניסה לבית ושימו לב שהם נקיים מביצי פשפשים, כתמי הפרשות או פשפשים.
 • אטמו נקודות כניסה לבית – באופן כללי, כדי להימנע מכניסת מזיקים לבית יש לאטום חריצים וסדקים סביב דלתות וחלונות.
 • שמרו על ניקיון – תמיד כדאי לשמור על ניקיון בבית ואחת לשבוע כדאי לשאוב ולנקות אזורי מסתור מועדפים על פשפשים.

מחזור החיים של ביצים של פשפש המיטה

מחזור החיים של פשפש המיטה מורכב משלושה שלבים עיקריים – ביצים של פשפש המיטה, נימפה בעלת חמש דרגות התפתחות ופשפש בוגר. נקבת הפשפש מטילה בכל הטלה כ-20 עד 40 ביצים אשר בוקעות בממוצע לאחר 10 ימים. כל נימפה צורכת מנת דם אחת שכן רק בדרך זו יכולה להתקדם לשלב הבוגר. לאחר שצורכת מנת דם, משילה את עורה ועוברת לדרגת הנימפה הבאה.

מביצה לביצה, מחזור החיים של פשפש המיטה אורך כ- 6 עד 7 שבועות, בהתאם לתנאי הסביבה ולהימצאותו של פונדקאי. נקבת הפשפש מטילה מאות ביצים לאורך תקופת חייה, ולכן, ללא טיפול מתאים, אתם יכולים למצוא את עצמכם עם מכת פשפשים רצינית.

באילו מקומות בבית כדאי לחפש ביצים של פשפשים?

כדי להיפטר מביצים של פשפש המיטה, עליכם קודם כל לזהות שיש ביצים של פשפשים בבית ולשם כך, חשוב להכיר את מקומות המסתור האהובים על פשפשים. נקבת הפשפש מעדיפה להטיל את הביצים שלה באזורים מוגנים ונסתרים שנמצאים בקרבת הפונדקאי, כמו למשל בקפלי המזרן, על מסגרת המיטה, בראש המיטה ובסדקים שונים.

לרוב, הנקבות מטילות את הביצים במקבצים הדוקים, מה שאומר שהביצים דבוקות זו לזו. מדובר באסטרטגיית הישרדות, אשר מגנה על הביצים ושומרת עליהן חמימות. ביצים הם סימנים לנוכחותם של פשפשים, ואם תהיתם מה ההבדל בין פשפשים לפרעושים, ביצי הפשפשים יאפשרו לכם להבין עם איזה מזיק אתם מתמודדים באופן מיידי.

ביצי פשפש המיטה במזרן

כך תיפטרו מביצי פשפשים אחת ולתמיד

אם אתם מעוניינים להיפטר מביצים של פשפש המיטה אחת ולתמיד עליכם לבצע מספר פעולות לפני הזמנת מדביר, ביניהן:

 • ניקיון של המרחב – יש לנקות את החלל באמצעות חומץ ואקונומיקה. רבים נוטים להשתמש באקונומיקה נגד פשפש המיטה, זהו חומר מחטא שיכול להיות יעיל לניקוי יסודי של הסביבה.
 • שאיבה יסודית – שאבו את המזרנים בחדרי השינה, הספות, הווילונות והשטיחים באמצעות שואב אבק בעוצמה חזקה.
 • כבסו בהרתחה בגדים מצעים – כבסו בגדים ומצעים נגועים בטמפרטורה של 60% ויותר, יבשו במייבש הכביסה או בשמש ישירה.
 • השליכו סמרטוטים ורהיטים נגועים – מגבות ישנות, סמרטוטים, מרבצי בעלי חיים, רהיטים נגועים, כל אלו ועוד צריכים להגיע לפח.
 • חטאו את החלל עם מכונת קיטור – מכונת קיטור זו גם שיטה להרחקת ביצי פשפשים מהבית. אתם יכולים לשלב בינה לבין שואב האבק.
 • השליכו לפח כלי ניקוי נגועים בביצים של פשפשים – אם ניקיתם ביצים של פשפש המיטה באמצעות סמרטוט או מברשת, הקפידו להכניס את הכלים לשקית ניילון אטומה והשליכו לפח מחוץ לבית.

וכמובן שהדרך היעילה ביותר להיפטר מהצורה היא להזמין מדביר מקצועי לבית!

נתקלתם בביצים של פשפש המיטה במזרון? כך תפעלו

זיהוי ביצים של פשפש המיטה במזרן דורש מכם לפעול באופן מיידי ולהזמין אליכם הביתה מדביר מקצועי ומורשה שמנוסה בהדברת פשפשים, מבחין בין פשפש סרחן שחור לבין סוגים אחרים של פשפשים ויודע לבחור את שיטת ההדברה המתאימה ביותר.

לאחר הכנת הבית, מדביר יגיע אליכם הביתה על מנת לבצע הדברה עם קיטור ייעודי, כך שיצליח לחסל את כל ביצי הפשפשים והנימפות שיש בחללי הבית ובמזרנים. על פעולת ההדברה תקבלו אחריות, כך שאם תיתקלו לאחר מכן שוב בביצי פשפשים, המדביר יגיע אליכם הביתה לטיפול נוסף, הפעם ללא עלות.

חשוב לציין שאם זיהיתים ביצי פשפש במיטה אצלכם בבית, חשוב שתפעלו מהר ותזמינו הדברה מקצועית, ולה מדבירים עם כל הכלים והידע הדרושים כדי להתמודד ביעילות עם מכת פשפשים.

האם ביצי פשפש המיטה מהוות סכנה לבני אדם ולחיות מחמד?

ביצי פשפש המיטה אינן מהוות סיכון ישיר לבני אדם ולבעלי חיים, אך הן סימן לכך שיש פשפשים בבית. פשפשים יכולים לעקוץ, ועקיצות פשפשים עשויות לגרום לגירוד, אי נוחות, אדמומיות ואף לתגובות אלרגיות אצל אנשים מסוימים. כמו כן, זה אף פעם לא נעים לבלות את הלילה במיטה, כשאתם יודעים שיש שם פשפשים, מה שעשוי להוביל לפגיעה באיכות השינה.

אומנם יש לפשפש המיטה תרופות סבתא מגוונות, אך תמיד כדאי להקדים תרופה למכה, ואם מזהים שיש בעיה, לפעול לטפל בה במהירות ובצורה מקצועית.

איך מדבירים ביצים של פשפשים?

ביצים של פשפש המיטה לרוב נמצאות באזורים נסתרים, מה שמאתגר להתמודד עמן לבד וללא עזרה מקצועית. בנוסף, הן עמידות בפני חומרי הדברה רבים, לכן צריך לדעת כיצד להתמודד איתן וזו הסיבה להזמין הדברה מקצועית.

במקרה של ביצי פרעושים, לא מספיק לבצע ריסוס לבית. יש גם להשתמש בקיטור או בשואב תעשייתי מקצועי שיש לחברת ההדברה. רק בדרך זו ניתן להדביר אותן בצורה יעילה.

להזמנת מדביר מקצועי, השאירו פרטים:
ניר יזדי מנכ"ל קסם הדברות
כותב המאמר: ניר יזדי

מנכ"ל ובעלים של חברת קסם הדברות. מדביר פעיל ומוסמך למעלה מ-20 שנה, בעל רישיון מספר 2697 . מבצע הדברות לכל סוגי המזיקים עם ציוד וחומרים אשר מאושרים ע"י המשרד להגנת הסביבה. יושרה, מקצועיות, שירות מכל הלב, שמירה על בטיחות בהדברה ועל הסביבה ומחירים הוגנים הם נר לרגליו. תמיד שמח לענות על שאלות ולהעניק ייעוץ ראשוני חינם, ללא כל התחייבות.

מספר רשיון: 2697
ביצי פשפש המיטה במזרן
מה תקראו במאמר?

יש לכם שאלה? רוצה להתייעץ?

נשמח לתת לכם מענה מקצועי ומהיר,
חייגו עכשיו:

תשובות לשאלות נפוצות בנושא ביצי פשפש המיטה:

כן. חברת ההדברה תנחה אתכם מה לעשות. לרוב, יש לפנות רהיטים, לכבס מצעים, לשטוף צעצועים ולזרוק מזרנים ומרבצי בעלי חיים ישנים.

כדי לטפל בכל מחזור החיים של הפשפשים ההדברה מתבצעת בכמה שלבים והם: איתור מקומות המסתור, קיטור, שאיבת הביצים וריסוס החלל.

מהי עלות הטיפול בביצי פשפש המיטה בבית?

 • המחיר של הטיפול בביצי פשפש המיטה בבית נע בין 500 ל-1,500 ₪ לחדר, תלוי בשיטת ההדברה הנבחרת, בהיקף העבודה ובכמות הביקורים הנדרשים של המדביר.

  בין 500 ל-1,500 ₪ לחדר
מידע נוסף שעשוי לעניין אותך..
התחלת שיחה
היי :)
איך נוכל לעזור?
דילוג לתוכן