פשפש המיטה תרופות סבתא

להזמנת מדביר מקצועי, השאירו פרטים:

לפני חיפוש של תרופות סבתא לפשפש המיטה - הכירו אותו

לפשפש המיטה תרופות סבתא שונות ומגוונות, אולם רגע לפני שאתם מתחילים לחפש אותן, חשוב שתדעו עם מה אתם בדיוק מתמודדים ואיך נראה פשפש המיטה. פשפש המיטה מלווה את האדם עוד מהתקופה שהיה חי במערות. הוא טפיל אשר פעיל כל השנה, ומשגשג בבית שלכם בזכות הטמפרטורה הנעימה. הוא חי בשלושה מחזורים: ביצים, נימפות ובוגרים. גודלן של הנימפות 1-4 מ"מ וצבען צהבהב-חום. גודלם של פשפשים בוגרים נע בין 5-6 מ"מ, הם שטוחים ועגולים וצבעם אדום כהה.

נקבת הפשפש מטילה בין 20 ל-40 ביצים בכל הטלה, במקומות מסתור בבית, כמו למשל מאחורי תמונות, בסדקים בקירות, בקפלי המזרן או בחריצים. כאשר הביצים בוקעות, הנימפות הצעירות מתחילות כמעט מיד למצוץ דם, לאחר מכן משילות את עורן וגדלות לשלב החיים הבא. בכל שלב בהתפתחות ועד שיגיעו לבגרות, הפשפשים מוצצים את הדם של המארחים, ולאחר מכן משילים את עורם.

הפשפשים הבוגרים חיים בקפלי המזרן, בסדקים ובחריצים. הזכרים זקוקים לדם לטובת הזדווגות, בעוד שהנקבות זקוקות לו לטובת הטלת ביצים. וכמובן, שאם התופעה תוזנח ולא תטופל בזמן, פשפשי המיטה יתרבו, שכן במחזור חיה, הנקבה מטילה כבין 300 ועד 500 ביצים. כל הביצים יבקעו לאחר 10 ימים, אז תעשו בעצמכם את החישוב.

✔️ ייעוץ טלפוני ראשוני לגמרי בחינם

✔️ התקשרו ונסביר לכם האם לפשפש המיטה תרופות סבתא יעילות

✔️ מדבירים מורשים ומוסמכים

✔️ פתרונות מלאים להדברת פשפשי מיטה יעילה ב-100%!
✔️מחירים הכי משתלמים בתחום

להצעת מחיר חייגו עכשיו:

1-700-506-300 ☎️

 

להזמנת מדביר מקצועי, השאירו פרטים:

פשפש המיטה תרופות סבתא – האם הן באמת יעילות?

יש להתמודדות עם פשפש המיטה תרופות סבתא רבות, אך נשאלת השאלה האם הן אכן יעילות? לכל שיטה יש את מידת היעילות שלה, כל עוד היא נעשית נכון, וכמובן שישנן שיטות שמידת יעילותן אינה גבוהה. אין ספק שגישת "ניסוי וטעיה" תעזור לכם להכריע האם השיטה שבחרתם תהיה אפקטיבית להתמודדות. זה המקום לציין, שאין שיטה יעילה יותר מאשר הדברת פשפש המיטה.

טיפולי חום ואידוי מאופיינים עם מידת יעילות גבוהה, אך הם אורכים זמן, ולא תמיד יהיו אפקטיביים עם הציוד הביתי שעומד לרשותכם, שכן דורשים ציוד מיוחד. מידת היעילות של קוטלי חרקים תהיה בינונית, שכן פשפשי המיטה עשויים לפתח אליהם עמידות, מה גם שלא כל המוצרים יעילים נגד ביצי פשפש המיטה. כיסוי מזרן ייעודי הלוכד בתוכו פשפשים אינו הורג אותם, אלא רק מונע מהם לברוח, מה גם שייקח זמן לראות תוצאות. שמנים אתריים, סודה לשתייה וגם אקונומיקה נגד פשפש המיטה לרוב רק דוחים ולא הורגים פשפשים וגם שאיבת המזרן שלא על ידי ציוד מקצועי עוזרת להפחית את מספר פשפשי המיטה אך לא למגר את התופעה כליל.

מהם מקומות המסתור של פשפשי מיטה?

גופו הקטן והפחוס של פשפש המיטה מאפשר לו להסתתר כמעט בכל מקום. עם זאת, יש לפשפשי המיטה מקומות שהם מעדיפים להסתתר בהם, ביניהם: מסגרות של תמונות, חריצים וסדקים, בסיסי מיטה, קפלי מזרנים, משקופים, שקעי חשמל, קפיצים של המזרן ובכל מקום קטן וחשוך.

לנוכחותו של פשפש המיטה סימנים שונים, שיאפשרו לכם לדעת שזו הבעיה שעמה מתמודדים. לרוב, פשפש המיטה פעיל בלילה ורגיש לאור יום, וכאשר הוא נמצא במיטה אתם תתעוררו בבוקר עם עקיצות. אלו יהיו עקיצות קטנות ואדומות שמסודרות על הגוף כאשכולות.

כתמי דם על המצעים או המזרן גם יכולים להעיד על פשפשים, כמו גם נקודות חומות או שחורות קטנות באזור המיטה שמקורן בהפרשות. וכמובן שאם אתם מזהים את הפשפשים עצמם או את הנשלים שלהם על המיטה ובסביבה, זו אינדיקציה ברורה לקיומם.

פשפש המיטה תרופות סבתא אפשריות
פשפשי מיטה במזרן

לפשפש המיטה תרופות סבתא מוכרות, וביניהן:

תרופות סבתא קיבלו מוניטין פחות מוצלח, אולם בל נשכח, שהן קיימות מאז ומעולם, ושימשו את בני האדם עוד לפני שהומצאו חומרים כימיים. יחד עם זאת, לא בכדי הומצאו חומרים חזקים יותר, אשר בכוחם להעלים את הבעיה לחלוטין.

לפשפש המיטה תרופות סבתא מוכרות אשר דורשות מכם לבצע לא מעט פעולות ולהמתין לתוצאות, ביניהן:

  • חום – ניתן לשים את המזרן והמיטה בחוץ בשמש לכמה ימים.
  • אקונומיקה – ניתן לשפוך אקונומיקה על המיטה ולהשאיר אותה בחוץ לייבוש בשמש.
  • שאיבה יסודית – שאיבה יסודית עם שואב אבק של החדר וכל החפצים.
  • הרתחה לבגדים ומצעים – יש להרתיח בגדים ומצעים כדי לקטול את הפשפשים בכל מחזורי החיים.
  • מגהץ קיטור – לאחר שאיבה יסודית אפשר לעבור על המיטה עם מגהץ קיטור.
  • כיסוי מיטה ייעודי – ניתן לכסות את המזרן עם כיסוי ייעודי שסוגר את הפשפשים בפנים.
  • זריקת חפצים נגועים – במקרים חמורים יש להשליך חפצים נגועים כמו המזרן או הספה.

לגבי מוצרי הדברה ביתיים – חשוב לדעת שפשפשי המיטה פתחו עמידות נגד חומרים אלו ולכן הם אינם מספיקים כדי לפתור את הבעיה.

תרופות סבתא לעקיצות פשפשים

העקיצות של פשפשי המיטה יכולות להיות מאוד מטרידות, במיוחד אם אתם רגישים אליהם, אז יש סיכוי שתפתחו תגובה אלרגית ולא נעימה. למרבה המזל יש גם תרופות סבתא לעקיצות פשפשים שיכולות לעזור לכם להרגיע את האזור העקוץ, אחת מהן היא אלוורה. צמח האלוורה ידוע כבעל סגולות להרגעת העור ויכול לשפר את ההרגשה. ניתן גם למרוח דבש על העקיצות, או כורכום (כמשחה). יש גם תכשירים ייעודיים להרגעת אזורים עקוצים כמו פנסטיל ג'ל או בי פנטן.

איך נפטרים מפשפש המיטה אחת ולתמיד?

יש דרכים שונות להיפטר מפשפש המיטה, ובמקרים שונים כאשר מדובר בפשפש המיטה תרופות סבתא לא יהיו בהכרח יעילות. אם אתם בוחרים בתרופות סבתא לעקיצות פשפשים או כדרך להתמודד עם מכת פשפשים בבית, סימן שאתם מעוניינים בפתרון ירוק, ולשם כך כדאי שתכירו את האפשרות של הדברה ירוקה.

אם אתם מעוניינים להיפטר מהמטרד של פשפש סרחן אחת ולתמיד, הדברה ירוקה תהיה פתרון יעיל, אז גם תקבלו אחריות בכתב, מה שאומר, שאם הבעיה לא נפתרת לאחר טיפול ראשוני, נגיע אליכם לטיפול נוסף, ללא עלות. בשיטת ההדברה הירוקה נעשה שימוש בטכניקות לא רעילות, או בחומרים ברמת רעילות נמוכה, בהתאם לכל התקנים של משרד לאיכות הסביבה, כך שאין סיכון לבני אדם ולחיות המחמד שלכם.

יש לנו כמה וכמה שיטות להדביר פשפשי מיטה ללא רעלים, ואתם מוזמנים לפנות אלינו לפרטים נוספים. עם ניסיון של מעל 20 שנים, אנו נשמח להגיע אליכם ולעזור לכם לבחור את הפתרון הטוב ביותר!

טיפול בפשפשי המיטה ע"י מדביר מורשה שלנו

אז כפי שציינו יש לפשפש המיטה תרופות סבתא שונות אך לא כולן יהיו יעילות כמו שירותיו של מדביר מורשה. בקסם הדברות אנו נשמח לשלוח אליכם מדביר מקצועי ומוסמך, על מנת שיטפל בבעיית הפשפשים שלכם. המדבירים שלנו זמינים עבורכם סביב השעון, הם יגיעו לכל מקום בארץ ועובדים עם שיטות הדברה ירוקות, שישמרו עליכם ועל סביבתכם מחומרים כימיקליים.

כל הדברה שאנו מבצעים כוללת אחריות ומספקת לכם רמה גבוהה של שקט נפשי!

להזמנת מדביר מקצועי, השאירו פרטים:
ניר יזדי מנכ"ל קסם הדברות
כותב המאמר: ניר יזדי

מנכ"ל ובעלים של חברת קסם הדברות. מדביר פעיל ומוסמך למעלה מ-20 שנה, בעל רישיון מספר 2697 . מבצע הדברות לכל סוגי המזיקים עם ציוד וחומרים אשר מאושרים ע"י המשרד להגנת הסביבה. יושרה, מקצועיות, שירות מכל הלב, שמירה על בטיחות בהדברה ועל הסביבה ומחירים הוגנים הם נר לרגליו. תמיד שמח לענות על שאלות ולהעניק ייעוץ ראשוני חינם, ללא כל התחייבות.

מספר רשיון: 2697
פשפש המיטה תרופות סבתא אפשריות
מה תקראו במאמר?

יש לכם שאלה? רוצה להתייעץ?

נשמח לתת לכם מענה מקצועי ומהיר,
חייגו עכשיו:

תשובות לשאלות נפוצות בנושא:

המחיר מחושב בהתאם לחומרת הבעיה וכמות החדרים שיש להדביר. הוא יכול לנוע בין 500-1000₪ לחדר.

בעוד שסוגים אחרים של הדברה ידרשו זמן קצר יותר, הדברת פשפש המיטה אורכת זמן רב יותר, בהתאם למספר החדרים שיש להדביר והיקף העבודה.

מידע נוסף שעשוי לעניין אותך..
התחלת שיחה
היי :)
איך נוכל לעזור?
דילוג לתוכן