פשפש סרחן

להזמנת מדביר מקצועי, השאירו פרטים:

פשפש סרחן - קווים לדמותו

פשפשים סרחנים הם תת סדרה של פשפשים, והסיבה שקיבלו את שמם היא בשל בלוטות ריח מפותחות שמשמשות אותם להגנה. את הריח החזק שלהם הם מפיצים גם במהלך תקופת ההזדווגות, כך שאם אתן מבחינים בריח חריג בחוץ, זהו עשוי להיות סימן לצורך בהדברה.

הפשפש הסרחן יגיע אליכם באזור הקיץ בדרך כלל, כשהוא נמשך לתאורת חוץ. גופו שחור מבריק, גודלו נע בין 2-16 מ"מ, הוא ניזון מעלים, ולרוב יעדיף טמפרטורה לחה וקרירה לכן יחיה מתחת לקרקע ולאבנים. אם אינכם יודעים בדיוק מהו פשפש סרחן, אילו נזקים עשוי לעשות וכיצד מבצעים הדברת פשפש סרחן, אנו כאן עם כל התשובות ועם שירותי הדברה שזמינים עבורכם סביב השעון.

✔️ ייעוץ טלפוני ראשוני באמצעותנו בחינם וללא כל התחייבות

✔️ הדברת פשפש סרחן שתמגר את התופעה אחת ולתמיד!

✔️ מדבירים מוסמכים בעלי ניסיון רב

✔️ טיפול יסודי מהיום להיום בבעיית פשפשים
✔️מחירים מהמשתלמים בתחום + אחריות בכתב

להצעת מחיר חייגו עכשיו:

1-700-506-300 ☎️

 

להזמנת מדביר מקצועי, השאירו פרטים:

איך נראה פשפש סרחן שחור וכיצד תזהו אותו?

רבים מבינים מה ההבדל בין פשפשים לפרעושים, אך לא כולם יודעים שישנם מינים שונים של פשפשים שצריך להכיר, על מנת שניתן יהיה לבחור בטיפול המתאים. מטבע הדברים, הדברת פשפשי מיטה שונה בתכלית מהדברת פשפש סרחן ולכן חשוב לזהות את מין המזיק שעמו מתמודדים.

אז איך נראה פשפש סרחן? צבעו של פשפש סרחן שחור, הוא מעט דומה לחיפושית המעופפת המוכרת בכינוי "חומייני" (מלדרה מטרידה) אך בניגוד אליה, הסרחן השחור מפיץ ריח לא נעים, מה שמאפשר לזהות אותו באופן ודאי. גודלו נע בין 2-16 מ"מ, יש לו כנפיים אלכסוניות בצדי הגוף, ורגליים עם זיפים שעוזרים לו לחפור מתחת לקרקע. השריון שלו מחוספס עם דפוס שנראה כמו נקודות קטנות, לעיתים יהיה חלק ומבריק או עם עיטורים לבנים. לסרחן השחור יש גם מחושים בעלי 4-5 פרקים, אשר בזמן המנוחה נסתרים מתחת לגוף.

האם פשפש סרחן עוקץ בני אדם?

לעקיצות של פשפשים יצא שם רע, אולם לא כל סוגי הפשפשים עוקצים. ישנם מינים של פשפש סרחן שחור שעשויים לעקוץ בני אדם, אך העקיצות שלהם אינן משאירות סימן או מטרידות בשום צורה, מה שאומר שלא תצטרכו תרופות סבתא לעקיצות פשפשים ברוב המקרים. אם אתם חושדים שנעקצתם על ידי פשפש סרחן שחור והופיעה תגובה פיזית על העור שלכם (כמו גירוד או בליטה אדומה) כנראה שלא מדובר בפשפש סרחן, אלא בסוג אחר של חרק, כמו פשפש המיטה. כדי לדעת אם זה המקרה, אתם יכולים לבדוק אם יש סימנים לפשפש המיטה בבית שלכם ולפעול בהתאם.

הסרחן השחור מהווה לרוב מטרד אסתטי בגלל הריח הלא נעים שמפיץ. הוא נמצא בגינה ולא בתוך הבית, שכן ניזון מצמחים, שורשים או זרעים לכן עשוי לגרום לנזק בעיקר לצמחים בגינה.

פשפש סרחן שחור
(תמונה: Canva Pro)

פעולות שיכולות למנוע הגעת פשפש סרחן לביתכם

פשפש סרחן שחור נמשך לתאורת חוץ והוא יכול להגיע לבית שלכם כרעם ביום בהיר. הוא לא יגיע לבדו, אלא עם קהילת פשפשים סרחנים שלמה המונה כ- 50 עד 100 פריטים. לכן אם אתם מעוניינים למנוע מהם להתמקם בגינה שלכם, מה שאתם יכולים לעשות הוא לכבות את תאורת החוץ לכמה ימים, וכך לגרום להם לשנות מסלול.

פעולת מניעה נוספת שאתם יכולים לעשות היא להדליק קטורת של מרווה ורוזמרין. פשפש סרחן לא מחבב במיוחד את הניחוח של צמחים אלו. כמובן שאם שיטות אלו לא עוזרות, אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר ולתאם עם מדביר שיגיע לבצע הדברת פשפש סרחן מקצועית. ריסוס נגד פשפשים יניב את התוצאות שאתם מחפשים ויכול לשמור על הגינה וחללי החוץ שלכם גם מפני חרקים אחרים שרגישים לחומרי הדברה שבהם אנו משתמשים.

אילו נזקים עשוי לעשות פשפש סרחן שחור?

אתם יכולים לומר, אנו יודעים איך נראה פשפש המיטה ולאילו נזקים גורם, אך מה הבעיה בפשפש סרחן שחור וכיצד הוא יכול להשפיע על איכות חיינו? אז נכון, פשפש סרחן אינו מזיק פיזית לבני אדם, כמו שקורה עם פשפש המיטה, אך החוויה מולו גם אינה כל כך נעימה. הסיבה העיקרית לכך היא שהוא אינו מגיע לבד, אלא עם קבוצה גדולה של פריטים ויחד הם ידבקו לתאורת החוץ שלכם ולקירות ויפיצו ריח לא נעים, שזו עיקר הבעיה.

בנוסף, פשפש סרחן שחור אומנם אינו מזיק לבני אדם ולרכוש, אך אם יתמקם אצלכם יכול לגרום נזק לצמחים שמהם ניזון וכמובן להפיץ את הניחוחות הלא נעימים שלו.

קסם הדברות - מומחים לביצוע הדברת פשפש סרחן

פשפש סרחן שחור אינו גורם לאותם נזקים כמו פשפש המיטה אשר מטיל ביצי פשפש המיטה ומתרבה בקצב מסחרר בתוך הסביבה הביתית שלכם, כל שכן עוקץ והופך למטרד אמיתי, פיזי ואסתטי. יחד עם זאת, למרות שחי מחוץ לבית, החוויה מולו יכולה להיות לא נעימה ונוכחותו עשויה להשפיע על זמן האיכות שלכם בחוץ.

אז אם מושבה של פשפש סרחן עפה את כל הדרך אליכם הביתה, זה המקום לתאם הדברת פשפש סרחן מקצועית. בקסם הדברות אנו מומחים בהדברת פשפש סרחן עם ידע מקצועי המוגבה בניסיון של מעל 20 שנים. אנו עובדים עם הציוד החדיש ביותר והחומרים הכי מתקדמים, כשמבצעים הדברה ירוקה, אשר עומדת בכל התקנים הנדרשים. כל המדבירים שלנו מורשים ומוסמכים, והם יספקו לכם כתב אחריות על עבודת ההדברה וזמן ארוך של שקט נפשי.

אנו זמינים עבורכם סביב השעון, בכל ימות השבוע ונגיע לכל מקום בו אתם גרים!

להזמנת מדביר מקצועי, השאירו פרטים:
ניר יזדי מנכ"ל קסם הדברות
כותב המאמר: ניר יזדי

מנכ"ל ובעלים של חברת קסם הדברות. מדביר פעיל ומוסמך למעלה מ-20 שנה, בעל רישיון מספר 2697 . מבצע הדברות לכל סוגי המזיקים עם ציוד וחומרים אשר מאושרים ע"י המשרד להגנת הסביבה. יושרה, מקצועיות, שירות מכל הלב, שמירה על בטיחות בהדברה ועל הסביבה ומחירים הוגנים הם נר לרגליו. תמיד שמח לענות על שאלות ולהעניק ייעוץ ראשוני חינם, ללא כל התחייבות.

מספר רשיון: 2697
פשפש סרחן שחור
מה תקראו במאמר?

יש לכם שאלה? רוצה להתייעץ?

נשמח לתת לכם מענה מקצועי ומהיר,
חייגו עכשיו:

תשובות לשאלות נפוצות בנושא פשפש סרחן:

פשפש סרחן מדיף ריח רע אך לרוב אינו נושך ואינו מסוכן לבני אדם. הוא יכול לגרום לנזק לצמחים בגינה ולמשוך אל הגינה חרקים נוספים, כמו למשל נמלים.

פשפש סרחן דומה לחיפושית המעופפת חומייני, רק שגופו שחור ומבריק ויש לו זיפים על הרגליים שעוזרים לו לחפור עד לעומק הקרקע.

מהו מחיר הדברת פשפש סרחן שחור בבית ובגינה?

  • מחיר הדברת פשפש סרחן שחור בבית ובגינה עשוי לנוע בין 250 ל- 800 ₪. המחיר נקבע בהתאם לסוג וגודל השטח שיהיה עלינו להדביר. כל הדברה שלנו כוללת גם אחריות, מה שמספק עבורכם מידה גבוהה יותר של שקט נפשי ויעילות של ההדברה לאורך זמן.

    בין 250 ל- 800 ₪
מידע נוסף שעשוי לעניין אותך..
התחלת שיחה
היי :)
איך נוכל לעזור?
דילוג לתוכן