פשפש המיטה סימנים וזיהוי

להזמנת מדביר מקצועי, השאירו פרטים:

פשפש המיטה זיהוי חינם בשליחת תמונה לווטאסאפ שלנו – תשובה מיידית!

אם אתם חוששים שאתם חולקים את המיטה עם פשפש המיטה, אך אינכם בטוחים איך נראים פשפשי מיטה, או מה הסימנים לפשפש מיטה, אינכם צריכים להמתין - אתם יכולים לדעת בדיוק עם מה אתם מתמודדים. במידה ואתם חושדים שיש לכם פשפש מיטה בבית זיהוי מיידי יהיה הכרחי, וזו הסיבה שאנו מספקים לכם שירות זיהוי חינם בשליחת תמונה לוואטסאפ. כל שעליכם לעשות הוא לצלם תמונה של המזיק, ולשלוח אותה אלינו. צוות המומחים שלנו זמין עבורכם ויספק לכם מנה מהיר ומיידי.

בקסם הדברות אנו מבינים עד כמה התמודדות עם פשפשים ועקיצות פשפשים עשויות להיות מטרידות ומלחיצות. לכן, אנו זמינים עבורכם עם שירות זיהוי חינם בשליחת תמונה, שיאפשר לכם לדעת בוודאות אם יש לכם בבית פשפשים, כמו גם לקבל המלצות על השלבים הבאים. בנוסף, אנו מציעים לכם מעטפת שלמה של שירותים, מזיהוי פשפש המיטה כפי שאמרנו ועד הדברת פשפש סרחן ומזיקים נוספים.

✔️ ייעוץ טלפוני ראשוני באמצעותנו בחינם וללא התחייבות

✔️ פשפש המיטה זיהוי באמצעות תמונה ב-WhatsApp בחינם!

✔️ מדבירים מוסמכים ובעלי ניסיון

✔️ פתרונות מלאים להדברת פשפשי מיטה ב-100% ללא שאריות!
✔️מחירים סופר משתלמים + אחריות כתובה

להצעת מחיר חייגו עכשיו:

1-700-506-300 ☎️

 

להזמנת מדביר מקצועי, השאירו פרטים:

קודם כל, קצת על פשפשי מיטה...

יש לפשפש המיטה סימנים מובהקים אשר ייחודיים לו ויעזרו לכם להבחין שמדובר בו ולא בסוג אחר של מזיק. מדוע זה חשוב? כי רבים אינם יודעים למשל מה ההבדל בין פרעושים לפשפשים, ועם סימני היכר ביד, תוכלו לזהות במדויק אם יש לכם בבית פשפשי מיטה או כל מזיק אחר.

לא מעט לקוחות פונים אלינו ושואלים אנו חוששים שיש לנו בבית פשפש המיטה איך מזהים? הסימנים לפשפש המיטה פשוטים – הבוגרים בעלי מראה שטח ללא כנפיים וצבעם אדום כהה, לאחר שניזונים מדם הוא משחיר. צבען של ביצי פשפשים יהיה לבן שקוף וצורתן אליפטית. כשהן בוקעות, יצאו מהם נימפות קטנות שגודלן נע בין מילימטר לארבעה מ"מ וצבען צהבהב-חום.

אם זיהיתם סימנים לפשפש המיטה, צרו קשר בהקדם האפשרי עם חברת הדברה קסם הדברות על מנת למנוע את המטרד ואת האפשרות שהפשפשים יתרבו.

פשפש המיטה סימנים מעידים לזיהוי מהיר

אם בבוקר אתם קמים מתגרדים ואינם בטוחים מדוע, חיפשתם סימנים לפשפש המיטה, ואתם לא בטוחים, אנו כאן עבורכם ונספק לכם בכל הנוגע לפשפש המיטה סימנים חד משמעיים לזיהוי מהיר על המזרן ואפילו על הגוף.

קחו בחשבון שאתם תמיד יכולים להזמין אליכם הביתה מדביר פשפש המיטה שיגיע לבדוק אם אכן יש נגיעות שדורשות הדברה מקצועית. בקסם הדברות אנו מספקים שירותי הדברה בפריסה ארצית 24/7 כך שצוות המדבירים שלנו יכול להגיע אליכם לכל מקום ותוך זמן קצר. מדוע בכל הנוגע לפשפש המיטה זיהוי חשוב? כי לעיתים העקיצות יהיו ממזיקים אחרים, והדברת פשפש המיטה יקרה לעומת סוגים אחרים של הדברת מזיקים, כך שחשוב מאוד להיות בטוחים שאכן יש לכם בבית פשפשים, ולא סוג אחר של מזיקים, שיותר פשוט וזול להדביר.

אתם יכולים גם לבדוק את התמונות שיש לנו באתר לטובת זיהוי, או לכתוב בגוגל תמונות – "פשפש המיטה סימנים" ומיד לקבל תמונות שיעזרו לכם בזיהוי.

זיהוי פשפש המיטה על מזרונים

פשפשי המיטה זקוקים לדם על מנת להתפתח, להזדווג ולהתרבות, ובני האדם הם הפונדקאים שלהם. לכן ברגע שהם נכנסים לבית, הם יתמקמו במקומות מסתור הקרובים למיטה ולמזרן, מכיוון שהם פעילים בעיקר בשעות הלילה, כשאנו ישנים. במהלך היום הם מסתתרים בתוך חריצים במזרן או בבסיס המיטה, בחריצים בקיר, בשקעי החשמל, או בשידות הלילה.

למרות שהם מתנהלים בשקט בשקט, הם עדיין משאירים אחריהם סימנים שיאפשרו לכם לזהות אותם:

 • כתמי דם – כתמי דם על הסדין, השמיכה, הכרית או המזרן שלכם יעידו על כך שהפשפשים ניזונו מהדם שלכם במהלך הלילה.
 • כתמים שחורים או חומים כהים – כתמים חומים ושחורים הם גם סימנים לפשפש המיטה, ומקורם בצואה והפרשות.
 • נשלים בצבעי חום-חולדה – נמצאים על דפנות המזרן ומקורם בנימפות אשר משילות את עורן כאשר עוברות מדרגה לדרגה בהתפתחותן.

פשפש המיטה סימנים להימצאותו

פשפש המיטה סימנים לזיהוי על פי עקיצות בגוף

ישנם סוגים שונים של חרקים עוקצים, אולם לפשפש המיטה סימנים לזיהוי באמצעות מראה העקיצות בגוף, מה שמאפשר לכם לדעת שמדובר בהם ולא במזיקים אחרים.

 • מאפייני העקיצות – כאשר אתם מזהים על גופכם בליטות או כתמים אדומים על העור וסובלים מגירוד עז.
 • נעקצתם במהלך הלילה – כאשר אתם מזהים שיש עליכם בבוקר עקיצות שלא היו עליכם בערב הקודם.
 • כאשר אתם מזהים מקבץ של עקיצות – כאשר העקיצות מופיעות כאשכול באזור מסוים או בקו ישר על הגוף.
 • עקיצות על חלקי גוף שונים – כאשר העקיצות מפוזרות על אזורים שונים בגוף, לרוב אלו שבאו במגע עם המזרן.
 • עקיצות במהלך היום – במידה וישנה אוכלוסייה גדולה של פשפשים, תרגישו שאתם נעקצים גם במהלך היום.

זה המקום לציין שלפשפש המיטה תרופות סבתא שונות אשר יעילות באופן חלקי גם במקרה של עקיצות, ואם נעקצתם יש מה לעשות כדי להקל על הגירוד. מעבר לכך, כדאי לטפל בבעיה בהקדם כדי לחסוך מכם את העקיצות הלא נעימות.

איך מזהים את פשפש המיטה לבד, לפני הזמנת מדביר?

לא תמיד חייבים להזמין הביתה מדביר מומלץ כדי לזהות סימנים לפשפש המיטה. לשאלה: פשפש המיטה איך מזהים? יש תשובה פשוטה:

 • ביצי פשפשים – מחזור החיים הראשון. ביצי פשפשים נראות כמו גרגרים לבנים קטנים. הן נמצאות באזורים נסתרים בקרבת המזרן ודביקות למגע.
 • נימפות הפשפשים – גודלן עד 4 מ"מ וצבען צהבהב עד חום אדום. הן מתפתחות בחמישה שלבים עד להפיכתן לפשפש בוגר.
 • פשפשים בוגרים – גדולים יותר וצבעם חום-אדמדם, לאחר שצורכים מנת דם הגוון שלהם הופך לכהה ואף כמעט שחור.

סימנים בולטים שפשפש המיטה השתלט לכם על הבית

אם אתם חושדים שאתם חולקים את הבית עם פשפש המיטה זיהוי מיידי יהיה הכרחי. אתם יכולים לחפש אותם פיזית באזורי מסתור פוטנציאלים סביב המיטה, בארון הבגדים ובאזורים נסתרים אחרים בחללי הבית השונים. גם אם לא זיהיתם פשפשים בפועל, נסו לגעת בכל האזורים שבדקתם, ואם אתם מרגישים שהאצבעות שלכם דביקות, סימן שמצאתם ביצי פשפשים. כמובן שאתם תמיד מוזמנים לצלם ולשלוח לנו תמונות של פשפש המיטה לזיהוי מהיר.

מצאתם סימנים לפשפש המיטה בבית? צרו קשר מיידית

אם מצאתם סימנים לפשפש המיטה, צרו איתנו קשר בהקדם. למרות שאתם עשויים לחשוב שתוכלו להתמודד עם הבעיה בעצמכם בין אם באמצעות אקונומיקה נגד פשפש המיטה ובין אם בחומרי ריסוס ביתיים, לנו יש את כל הידע, הניסיון והכלים שיעזרו לכם למגר את פשפשי המיטה לחלוטין.

כאחת החברות המובילות בארץ ועם זמינות של 24/7 בפריסה ארצית, נשמח לספק לכם שירות איכותי, מקצועי ואמין באחריות!

להזמנת מדביר מקצועי, השאירו פרטים:
ניר יזדי מנכ"ל קסם הדברות
כותב המאמר: ניר יזדי

מנכ"ל ובעלים של חברת קסם הדברות. מדביר פעיל ומוסמך למעלה מ-20 שנה, בעל רישיון מספר 2697 . מבצע הדברות לכל סוגי המזיקים עם ציוד וחומרים אשר מאושרים ע"י המשרד להגנת הסביבה. יושרה, מקצועיות, שירות מכל הלב, שמירה על בטיחות בהדברה ועל הסביבה ומחירים הוגנים הם נר לרגליו. תמיד שמח לענות על שאלות ולהעניק ייעוץ ראשוני חינם, ללא כל התחייבות.

מספר רשיון: 2697
פשפש המיטה סימנים להימצאותו
מה תקראו במאמר?

יש לכם שאלה? רוצה להתייעץ?

נשמח לתת לכם מענה מקצועי ומהיר,
חייגו עכשיו:

תשובות לשאלות נפוצות בנושא זיהוי פשפש המיטה:

יוצרים קשר עם המומחים של קסם הדברות. המדבירים שלנו יגיעו אליכם הביתה על מנת לעזור לכם להיפטר מהפשפשים במהירות האפשרית.

ישנם סוגים שונים של טיפולי הדברת פשפש המיטה, ביניהם חימום החדר על ידי קיטור, שאיבת הביצים באמצעות שואב תעשייתי, הדברה ירוקה ועוד. זו הסיבה לבחור בשירותיהם של מדבירים מקצועיים שמומחים בהדברת פשפש המיטה ויש להם את כל הציוד המתאים.

מידע נוסף שעשוי לעניין אותך..
התחלת שיחה
היי :)
איך נוכל לעזור?
דילוג לתוכן