הדברת ג'וקים

להזמנת מדביר מקצועי, השאירו פרטים:

הדברת ג'וקים עם אחריות לפתרון מלא ב-100%!

על פני כדור הארץ קיימים לא פחות מ- 4,500 סוגי ג׳וקים, אך רק חלקם מטרידים אותנו בסביבת המגורים שלנו. הדברת ג'וקים בקסם הדברות תבטיח לכם "שקט תעשייתי" בכל הקשור למטריד הכי נפוץ כיום בסביבת הבית.

מעבר למטרד ולחלחלה שהם גורמים כשאנחנו רואים אותם באמבטיה, על פי ארגון הבריאות העולמי ג'וקים עלולים להעביר מחלות שמזיקות מאוד לבני האדם כמו צרעת, זיהום במערכת העיכול ועוד. לכן, מומלץ מאד לטפל במפגע באופן מיידי. בדיוק בשביל זה אנחנו כאן - קסם הדברות. עם למעלה מ-20 שנות ניסיון בביצוע הדברת תיקנים בפרט והדברת כל סוגי המזיקים בכלל, אתם יכולים להיות סמוכים ובטוחים שאתם בידיים טובות. אנו מבטיחים ומקיימים 100% הצלחה בפתרון בעיית ג'וקים ומגבים זאת עם מתן כתב אחריות לשנה על כל ריסוס נגד ג'וקים שאנו מבצעים - למקרה והמפגע יחזור. אצלנו משלמים על הדברת ג'וקים מחיר מההוגנים בשוק ואנו זמינים 24/7 בפריסה ארצית רחבה.

הדברה נגד ג'וקים שתעלים אותם לתמיד - רק איתנו

הדברת ג'וקים מקצועית שתיפטר מהם אחת ולתמיד!

✔️ ייעוץ ראשוני ללא עלות

✔️ הדברה נגד ג'וקים עם כתב אחריות מלא לשנה

✔️ מדביר ג'וקים עם 20 שנות ניסיון ושירות בפריסה ארצית
✔️הדברת תיקנים 24/7 בזמינות מיידית
✔️הדברת ג'וקים מחיר הכי משתלם בארץ!
✔️ הדברת מקקים עם חומרים ידידותיים לסביבה
✔️ אפשרות להדברה קבועה במחיר אחיד מול ועדי בתים וחברות תחזוקה.
✔️ריסוס נגד ג'וקים שיעלים אותם - חזרו לבית תוך שעה בלבד!
 

להצעת מחיר חייגו עכשיו:

1-700-506-300 ☎️

 

להזמנת מדביר מקצועי, השאירו פרטים:

צפו בנו מבצעים ריסוס נגד ג'וקים בבית פרטי:

ריסוס ג'וקים - איך נראה ג'וק ואיך הוא מגיע לבית שלך?

רובנו מכירים את המראה של הג'וק, אך הנה כמה פרטים טכניים עליו. לג'וק בגודל מלא יש גוף אליפטי חום שטוח, הוא בעל רגליים קוצניות ארוכות ואורכו 15 מ"מ. ג'וקים יכולים להגיע לבית גם בצורה של קפסולות ביצים שהוטלו במצרכים, שטיחים ומוצרים ביתיים נוספים. הם לא תמיד תוצאה של חוסר היגיינה בבית

ג'וקים משגשגים באזורים בהם ניתן להשיג אוכל, מים ומקלט מוגן. הם נוטים לחיות באזורים חשוכים או לחים - סביב כיורים, מאחורי תנורים ומקררים, בביוב ונקיקים אחרים בבית. הבקרה על הימצאות ג'וקים עלולה להיות קשה בשל מחזור חייהם הארוך. כל 20 עד 28 יום, נקבה מטילה 1-4 קפסולות ביצים.

בקסם הדברות – מעלימים את הג'וקים כבמטה קסם!

כאשר מבצעים הדברת ג'וקים מחיר הוא פרמטר חשוב ואנו בקסם הדברות מציעים לכם את מיטב השירותים בתחום במחירים מהמשתלמים בשוק. אתם זוכים למלוא התמורה - עם ניסיון של 20 שנים בתחום, אנו יודעים בדיוק כיצד להתמודד עם תיקנים מכל סוג ולבחור את שיטת הטיפול הטובה והיעילה ביותר. יותר מכך, אנו מספקים אחריות על כל עבודה בכתב, כך שאם הבעיה חוזרת, אתם מוזמנים לפנות אלינו ולזכות לשירותים במסגרת האחריות.

מעטפת השירותים שלנו זמינה עבורכם סביב השעון 24/7, בפריסה ארצית כך שנגיע לכל מקום ונשתמש בחומרים ידידותיים לסביבה ברמת איכות גבוהה ומידת יעילות מעולה!

 

להזמנת מדביר מקצועי, השאירו פרטים:

 

היכן לרוב נמצאים הג'וקים בבית ומדוע דווקא במקומות אלו?

ג'וקים ידועים ביכולתם לשגשג במגוון רחב של סביבות, וניתן למצוא אותם כמעט בכל מקום. עם זאת, ישנם גורמים אשר מושכים אותם לאזורים מסוימים. כדי למנוע מג'וקים לפלוש לביתכם, עליכם לזהות את הגורמים הללו מבעוד מועד ולנקוט בצעדים לנטרולם, או לחלופין, למנוע מהג'וקים את הגישה למקומות הללו. לפניכם כמה ממוקדי המשיכה הפופולריים של ג'וקים, לצד הסיבות שהם נמשכים אליהם וגם כמה טיפים שיאפשרו לכם להרחיק אותם – בעצמכם או באמצעות הדברה נגד מקקים.

אזור בבית היכן ניתן למצוא ג'וקים? למה הם שם? איך מרחיקים?
המטבח במטבח יש המון סיבות שמושכות את הג'וקים למטבח, לרבות האוכל בפח הזבל או הלחות שמתחת לכיור. שמירה על ניקיון המטבח זהו הפתרון הטוב ביותר. יש להקפיד לשטוף כלים, לרוקן את פח האשפה בתדירות וניתן גם לפזר פיתיונות ג'ל או לבצע ריסוס נגד ג'וקים.
המטבח במיקרוגל ג'וקים מגיעים לצירי דלתות המיקרוגל, מתמקמים שם, מה גם שהם מגלים עמידות בפני הקרינה. כדי להיפטר מג'וקים במיקרוגל יש להניח פיתיונות ג'ל בחלקו הפנימי של המיקרוגל ולהימנע מהשימוש במכשיר עד אשר הג'וקים נכחדים.
המטבח במכונת הקפה הג'וקים תופסים את מכונת הקפה כמקום מסתור מעולה ולכן מגיעים אליה. אם תרצו לבצע הדברת מקקים במכונת הקפה, עליכם לפזר פיתיונות ג'ל סביב המכונה.
המטבח בתנור הג'וקים נמשכים אל שאריות המזון בתוך התנור, מה גם שעבורם זהו מקום מסתור אטרקטיבי. הדברת ג'וקים בתנור תתבצע על ידי פיזור מלכודות דבק ופיתיונות ג'ל בקרבת התנור.
חדר הרחצה באמבטיה ג'וקים מגיעים אל חדר האמבטיה דרך הביוב והם נמשכים לשם בגלל שאוהבים אזורי לחות וגם המים שיכולים למצוא שם מושכים אותם. יש לבצע הדברה נגד ג'וקים בביוב. אם אתם מעוניינים בפתרון יותר מידי, נסו לשפוך מים רותחים לביוב, לעיתים זה עוזר.
בחדרי הבית במזגן העילי המזגן הוא מקום המסתור האטרקטיבי ביותר עבור ג'וקים בשל החום, הלחות והם אפילו מוצאים שם מזון, הודות לחומרים האורגניים שנצמדים לאבק. כדי להיפטר מהג'וקים במזגן ולמנוע את הגעתם יש לנקות את הפילטרים באופן קבוע, ולהפעיל את המזגן על חום נמוך יותר מ- 25 מעלות.
בחדרי הבית קיני ג'וקים בקירות הבית הג'וקים נדחקים לתוך חריצים בקירות כדי ליצור לעצמם קן, והם גם יכולים לכרסם קירות גבס למטרה זו. כאן ריסוס ג'וקים יהיה יעיל. רססו את החריצים בקיר עם תרסיס נגד ג'וקים ותוכלו גם לבצע הדברת תיקנים על ידי פיזור פיתיונות ג'ל בקרבת החריצים.
בחללי החוץ ברכב אם הרכב מלוכלך, הג'וקים נמשכים אליו בחיפוש אחר מזון. השלב הראשון הוא לנקות את הרכב, כאשר הדברת ג'וקים ברכב תתבצע על ידי הנחת פיתיונות ג'ל, אלו יעזרו לכם להיפטר מהג'וקים שנותרו.

האם ריסוס נגד ג'וקים מסוכן בריאותית?

כאשר משתמשים בחומרי ריסוס נגד ג'וקים, קיים סיכון פוטנציאלי לפגיעה בבריאות, שכן בחומרים אלו יש מרכיבים רעילים במידה כזו או אחרת. עם זאת, בדרך כלל, הסכנה מוגבלת רק לחשיפה מידית. לרוב, חברת ההדברה תמליץ לדיירים בעת ביצוע הדברה נגד ג'וקים לפנות את בתיהם למשך שמונה שעות, ותדאג לאוורר את הבית לאחר ביצוע ריסוס ג'וקים כדי לאפשר לחומרי ההדברה שבהם נעשה שימוש להתפוגג ולהתייבש בצורה היעילה ביותר, וזאת על מנת למזער את הסיכון לפגיעה בבריאותכם. יחד עם זאת, עליכם לקחת בחשבון שגם לאחר 8 שעות, חומר ההדברה נשאר פעיל למשך מספר ימים ועד שבוע.

אם אתם מעוניינים למזער את הסיכון אף יותר, מומלץ להימנע משימוש בחומרי הדברה רעילים בעת ריסוס נגד ג'וקים, קל וחומר כאשר מדובר בבתים ובהם בעלי חיים או ילדים. במקרים כאלו ניתן בהדברה ירוקה, בה עושים שימוש בחומרים אורגניים המכילים רמות רעילות נמוכות, מתפרקים במהירות ויעילים בחיסול ג'וקים, מה שהופך אותם לבטוחים גם לנשים בהריון, כמו גם לבני בית אחרים. במקרה הזה, אין אף צורך לפנות את הבית במהלך יישום החומר והוא יעיל הן עבור הדברה נגד גו'קים והן עבור הדברת מזיקים נוספים, כמו למשל נמלים. אצלנו בקסם הדברות, הדברה נגד ג'וקים מתבצעת על ידי חומרי הדברה בטוחים וניתנת לכם אחריות בכתב על כל עבודה, כדי שתזכו לשקט נפשי לאורך זמן.

ריסוס ג'וקים מסוג תיקן אמריקאי בתל אביב - צפו בנו בפעולה:

איך המדביר בוחר חומר הדברה לג'וקים?

לפני ביצוע הדברה נגד ג'וקים בבית, יש לקחת בחשבון את סוג התיקן שאותו מעוניינים להדביר. לאחר זיהוי הזן, מדביר תיקנים יבחר את חומר ההדברה המתאים. בסוגים שונים של תיקנים יש לטפל באמצעי הדברת תיקנים שונים, שכן מה שיעיל נגד התיקן האמריקאי לא יהיה בהכרח יעיל כנגד התיקן הגרמני.

כמו כן, יש לקחת בחשבון גם את סוג המבנה. כך אם למשל אתם מתגוררים בבניין ישן, מומלץ שמדביר גו'קים יבצע הדברת ג'וקים לכל המבנה, מכיוון שהג'וקים עשויים להימצא גם בדירות אחרות, והריסוס נגד ג'וקים בבית שלכם בלבד יהיה פחות יעיל למיגור הבעיה. בנוסף, יש לבחור את שיטת ההדברה גם בהתאם לדיירים בבית. למשל, בבתים עם חיות מחמד וילדים לא מומלץ להשתמש בחומרי הדברה רעילים, כמו גם בבתים שבהם חומרים אלו לא הועילו, מה שאומר שהג'וקים פיתחו אליהם עמידות.

כאשר ריסוס נגד תיקנים אינו יעיל, מדביר גו'קים יכול להשתמש גם באמצעים אחרים כמו פיתיונות ג'ל או מדבקות דבק.

צפו בנו מבצעים ריסוס ג'וקים בחצר בית פרטי:

הדברה ירוקה נגד ג'וקים – השיטה המומלצת שלנו

אנו ממליצים בחום להשתמש בשיטות הדברה ירוקה נגד תיקנים. למרות ששיטות אלו עשויות להיות מעט יותר יקרות מאשר שימוש בחומרי הדברה כימיים, העלות הנוספת מינימלית, מה גם כאשר בוחרים בפתרון הירוק של הדברת ג'וקים מחיר הוא גורם שולי בהשוואה לשקט הנפשי שאתם מקבלים. שימוש במוצרי הדברה ידידותיים לסביבה מבטיח שרק החרקים ייפגעו ושלא ייגרם נזק לבריאות שלכם ושל בני משפחתכם. בנוסף, מוצרים אלו עשויים להיות יעילים גם נגד מזיקים אחרים, מה שהופך אותם לפתרון רב-תכליתי.

לכן, כאשר מחפשים שירותי הדברה נגד תיקנים, חשוב לבדוק שמדביר תיקנים משתמש בחומרים ירוקים. במידה ולא, עליכם לבדוק מהי הסיבה, ואם אינה מוצדקת, לשקול את צעדיכם.

מתי הדברה ירוקה נגד ג'וקים יעילה במיוחד?

הדברה ירוקה תהיה הבחירה האופטימלית במקרים בהם מבצעים ריסוס ג'וקים בבית עם בעלי חיים, ילדים קטנים ותינוקות, נשים בהריון, בבית בו חיים אנשים הסובלים ממחלה כרונית או פגיעה במערכת החיסונית, וגם במקרה בו אין לכם את הזמן הפנוי להכין את הבית לתהליך ההדברה הכימי, על כך מה שכרוך בכך, לרבות לפנות את הבית למשך 8 שעות.

אין ספק שהיתרונות שמציעה הדברה ירוקה הפכו אותה לבחירה פופולרית מאוד, בהמון בתים ואצל רוב המשפחות.

איך מבצעים הדברת מקקים בביוב?

תיקנים הם מזיקים נפוצים וניתן למצוא אותם בסביבות שונות, כולל במערכת הביוב. נוכחותם היא מפגע בריאותי, לכן חשוב לסלק אותם מכל מקום בו הם נמצאים. הדברת תיקנים בביוב, כרוכה בשלבים הבאים:

 • זיהוי סוג התיקן – השלב הראשון בהדברת תיקנים במערכת הביוב הוא לזהות את סוג התיקן, שכן סוגים שונים של תיקנים דורשים טיפול שונה. במידה והזיהוי שגוי יכול להיות שההדברה תהיה לא יעילה.
 • ניקוי וחיטוי של האזור – השלב הבא יהיה לנקות ולחטא את האזור כדי לחסל את מקורות המזון הפוטנציאליים כמו גם את אזורי הרבייה של הג'וקים. שלב זה חיוני גם למניעת הדבקות עתידיות.
 • הדברת ג'וקים – במקרה הזה, שיטת ההדברה הנבחרת תהיה ריסוס נגד ג'וקים. ריסוס תיקנים מכוון לאזורי המסתור הפוטנציאליים של הג'וקים בתוך הביוב ובסביבתו, כאשר יש להשתמש בכמות גדולה של חומר ריסוס נגד תיקנים כדי לספק פתרון יהיה יעיל לאורך זמן.
ג'וק גרמני על קיר
ג'וק גרמני

איך עליכם להתכונן לאחר שתיאמתם הדברת תיקנים בבית?

הכנה מוקדמת להדברה נגד ג'וקים בבית חיונית להבטחת תוצאות יעילות ומוצלחות. מדביר ג'וקים אמנם ינקוט את הפעולות הדרושות להדברת מזיקים, אך ישנם דברים שתוכלו לעשות לפני הגעתו כדי להבטיח שהתהליך יהיה יעיל ככל האפשר.

לפני הדברת ג'וקים - נקו וסדרו את הבית

לפני הגעת המדביר וודאו שהבית שלכם נקי ומסודר. זה יעזור להבטיח שהתיקנים ימשכו לפיתיון ולא למקורות מזון אחרים ברחבי הבית. נקו את השיש במטבח, את שאריות האוכל או את הכלים המלוכלכים. אטמו אריזות מזון פתוחות ונקו מכשירי חשמל קטנים. אם אתם מתגוררים בבית פרטי וודאו שאין פסולת מחוץ לבית.

לפני הדברת מקקים - נקו את הרצפות ושאבו את השטיחים

שטפו את רצפות הבית שלכם עם חומר ניקוי ושאבו את השטיחים. שכבת אבק על הרצפה יכולה למנוע מההדברה לפעול כראוי. כמו כן, אם אתם מוצאים תיקי ביצים של תיקנים פשוט שאבו אותם והשליכו לפח בשקית אטומה. ניקוי הרצפות ושאיבת השטיחים אלו פעולות שיבטיחו שחומר ההדברה נגד תיקנים יפעל ביעילות.

הזיזו רהיטים ומוצרי חשמל

אם יש רהיטים כבדים ומוצרי חשמל הצמודים לקירות הרחיקו אותם מהקיר ונקו את האזור שנחשף היטב, שכן מדביר ג'וקים יבצע גם במקומות האלו ריסוס מקקים.

לפני הדברה נגד ג'וקים - פנו חפצים של ילדים וחיות מחמד

פנו מהשטח את כל הפריטים שילדיכם או חיות המחמד שלכם עשויים לבוא עמם במגע, כמו למשל מזרנים, צעצועים, קערות אוכל של החיות ועוד. אחסנו את הפריטים הללו בחדר נפרד בבית כדי שהמדביר לא ירסס אותם בטעות.

עדכנו את המדביר על כל מקרה חריג

כמו כן, אם מי מבני ביתכם חולה, אם יש נשים בהריון, או תינוקות מתחת לגיל שנה יש לעדכן את המדביר, ויכול להיות שבמקרה הזה כן תידרשו לפנות את הבית בהתאם להמלצות.

 

להזמנת מדביר מקצועי, השאירו פרטים:

 

הדברת ג'וקים - אילו סוגי ג'וקים מדבירים?

כאשר מדברים על הדברת ג'וקים (תיקנים), בדרך כלל מדברים על ארבעה סוגים עיקריים הנפוצים בישראל: תיקן אמריקאי, תיקן גרמני, תיקן פסים ותיקן מזרחי. התיקנים הכי נפוצים בישראל הם התיקן הגרמני והאמריקאי. וכעת, לסקירה קצרה של סוגי התיקנים בארץ.

תיקן אמריקאי

מדובר בג'וק הנפוץ ביותר בישראל. חלק מהמדבירים מכנים אותו בשם ג'וק תמר.
קשה להיפטר מתיקן אמריקאי לבד, והסיבה העיקרית לכך היא שיש לו כושר ניווט מעולה (קשר לתפוס אותו). כמו כן, הוא יכול לעבור דרך סדקים וחריצים קטנים בקיר. תיקן אמריקאי בדרך כלל מגיע אל הבתים מתוך בורות הביוב, הוא מגיע בתעופה ונורא אוהב מקומות לחים ורטובים כמו המקלחת שלנו או בורות הביוב בקרבת הבית.
הוא יכול להגיע לגודל של עד 4 ס"מ, צבעו חום ויש עליו כתמים שונים. הוא פעיל בעיקר בחודשי הקיץ, פעילותו מתרחשת בעיקר בלילה, אבל בהחלט תוכלו למצוא אוו על הספה או ליד המקרר גם באמצע היום. חשוב לבצע הדברה נגד גו'קים וגם הדברה כנגד תיקנים אמריקאים ברגע שמתחילה בעיה ולא לחכות. אם אתם רואים שכמות הג'וקים מתחילה לגדול, זה הזמן הנכון להדברת ג'וקים.

תיקן גרמני

התיקן הגרמני הוא קטן קצת יותר מהאמריקאי, והוא מגיע לגודל של סנטימטר אחד.
הוא נכנס אל הבתים שלנו בעזרתנו - אפשר למצוא אותו בקרטונים ובמשלוחים שמגיעים מהסופר (הוא בהחלט יכול להסתתר בהם). הוא אוהב חום ובדרך כלל מסתתר במטבח.

בדומה לבני האדם, התיקן הגרמני אוהב חום ואוכל ולכן אפשר למצוא אותו בעיקר במטבח. אמנם הוא לא יפתח את המקרר בחיפוש אחרי מזון, אבל בהחלט תוכלו למצוא אותו במזווה או במנועים של מוצרי החשמל במטבח - תמי 4, מיקרוגל, מקרר ועוד. לפרטים נוספים כנסו לדף אודות הדברת התיקן הגרמני.

תיקן מזרחי

סוג נוסף של ג'וק שתוכלו להיתקל בו בבית הוא התיקן המזרחי. צבעו כהה והוא נראה כמעט שחור לגמרי, הוא מגיע לגודל של קרוב ל-2.5 סנטימטר, יש לו כנפיים קצרות ואפשר לראות אותו פעיל בעיקר בלילה. אין לו יכולת תעופה והוא מתרבה במקומות שבהם ישנה אשפה פזורה. בדרך כלל הוא יגיע אליכם הביתה במטרה לחפש מזון ומים, ולאחר מכן הוא יחזור אל מקור האשפה שממנו הגיע. הוא מעדיף לקנן במקומות אפלים בהם יש לו זמינות למקורות מים, הוא אוהב את מערכות הביוב, מרתפים ומקלטים חשוכים. באמצעות השהייה במקומות חשוכים הוא יכול להתרבות ללא סכנה. תיקנים מזרחיים בדרך כלל מגיעים לבתים לאחר שהם התרבו לכמות גדולה במקום בקרבת הבית. ברגע שאתם רואים אותו בבית, כדאי לקרוא מיידית למדביר שיתחיל בביצוע של הדברת ג'וקים.

ריסוס נגד ג'וקים גדולים
ריסוס נגד ג'וקים גדולים

הדברת ג'וקים - חסלו להם את מקורות המזון

כמו כל יצור חי, גם הג׳וקים חיים על אוכל ומים.

אם הבחנתם בג׳וקים בבית, כנראה שהם שם מסיבה מסוימת וכמעט תמיד הסיבה תהיה מזון. כדאי לחקור אחר המזון שהם ניזונים ממנו בבית ובכך לטפל בתופעה.

אסור בשום אופן להשאיר פירורי אוכל על הרצפה או על השיש. אחרי כל ארוחה והכנה, הקפידו לנגב את שאריות האוכל ולנקות היטב.

פירורים הם מזון עיקרי בביתכם עבור הג׳וקים, ולא בגלל שהוא טעים להם יותר אלא בגלל שזה שאריות מזון שלרוב אנחנו מפספסים בניקיון, ומבחינת הגודל מאוד קל לג׳וקים לאכול אותו.

בנוסף, מומלץ מאד להקפיד לאטום את כל שקיות האוכל במזווה ולא להשאיר שום דבר פתוח. ניתן גם לאחסן אותן במכלי פלסטיק אטומים שזו בעצם השיטה הכי בטוחה ויעילה. שיטות אלו ימנעו מהג׳וקים לנשנש בתוך ביתך ולהתרבות.

אך יחד עם זאת, גם אם הבית שלכם נקי ומצוחצח, אין זה אומר שהוא חסין מהתפשטות של ג׳וקים. הכל תלוי בקלות בה הג׳וק מסוגל לגשת למזון ולמים בבית. למשל, אם אתם מאחסנים דברים מחוץ למקרר כמו פירות, זה יהיה נגיש לג׳וקים ולא משנה כמה תקפידו על ניקיון. בכל מקרה שבו אמצעי המניעה שלכם לא עזרו, תיאלצו לפנות למדביר ג'וקים מוסמך שיטפל במפגע.

הדברת תיקנים - כיצד משמידים תיקנים?

הפתרון הכי טוב הוא הדברת תיקנים כוללת בכל חלקי הבית. נכון, תמיד ישנה האופציה לקנות תרסיס במכולת ולבצע ריסוס ג'וקים באופן עצמאי, אבל אפילו בעל הבית הנחוש ביותר יפסיד בקרב אם הבית הוא מסוג קרקע או ממוקם לצד פח זבל שכונתי, מסעדה או מפעל מזון. ישנן כמה שיטות הדברה נגד תיקנים, החל מריסוס הבית ופתחי הביוב, שימוש בג׳ל (נקרא גם פיתיון) שגורם לחרקים לאכול אותו אך הוא רעיל עבורם, ועד לפיזור אבקה אשר קוטלת את התיקנים. שיטת ההדברה תיבחר לפי סוג התיקן, ולעיתים ייתכן גם שילוב של כמה שיטות יחד.

גם אחרי ביצוע של הדברה נגד תיקנים חשוב לשמור על בקרה ומעקב כדי לוודא את הצלחת התהליך וגם כדי לראות שהתיקנים לא חוזרים. במקרים מסוימים (לרוב עבודה של מדבירים לא מקצועיים) נוהגים המדבירים לפספס פתחים מהם מגיעים התיקנים, כמו פתחי ביוב סמוכים לבית, מה שגורם להתפרצות מחודשת.

אנו בחברת בקסם הדברות עושים שימוש במספר שיטות הדברת תיקנים, כאשר כולן יעילות וכולן טבעיות. חומרי הדברה טבעיים הם אינם רעילים כלל, ולכן לא מזיקים לאדם ולסביבתו, אך מצד שני הם מכילים חומר טבעי אשר נועד לקטול את אותו תיקן ספציפי שצריך להשמיד. אנשי המקצוע של ״קסם הדברות״ ידעו לזהות את סוג התיקן, גילו, מקומו המדויק וגם את גודל ההתפשטות, כך שעל בסיס מידע זה תיבחר השיטה הראויה שתעלים את ההתפשטות בבית. הדברת תיקנים בבית שמבצעים איתנו היא הדברה שתעניק לכם ראש שקט ופתרון מלא לבעיה.

הדברת תיקנים שעובדת
טיפול בתיקנים

למה אנחנו זקוקים למדביר תיקנים - הסכנה בתיקנים

מכיוון שתיקנים נעים באופן חופשי מזוהמה למזון, הם יכולים להעביר חיידקים פתוגניים, מעוררי מחלות, הגורמים להרעלת מזון ולמחלות נוספות. ישנים גם אנשים רבים שאלרגיים להפרשות ג'וקים ולעור שהם משילים

אלרגנים המופקים על ידי תיקנים עלולים לגרום לגודש, עיטוש ועיניים דומעות, וכן לדלקת סמפונות מסכנת חיים (אסטמה) המאופיינת בשיעול חוזר וקשיי נשימה. אסתמה הנגרמת על ידי ג'וקים שכיחה במיוחד בקרב ילדים החיים בתנאי דיור צפופים שבהם שוכנים המוני תיקנים. לכן, מדביר תיקנים מטעמנו יידע איך לזהות את האיזורים הרגישים ובעזרת הדברה כוללת בבית למגר את התיקנים בצורה המקצועית ביותר.

כיצד נזהה התפשטות תיקנים בבית?

אם אתם רואים תיקנים בבית, ובכן, כנראה שיש לכם תיקנים בבית. אם לא נתקלתם בתיקנים, זה לא מעיד על כך שאין תיקנים בבית. סימן מרכזי שמהווה נורת אזהרה לגילוי תיקנים, הוא הצואה שהם משאירים. צואת תיקנים תיראה כמו גרגרי פלפל שחור, וכמות הצואה הנראית לעין היא אינדיקציה טובה לרמת ההתפשטות הקיימת. כדאי להיות ערניים כלפי כל סימן שתמצאו, כי אחת הסיבות העיקריות להתפשטות מקקים היא השאננות כלפיהם.

רובנו רגילים שאם אנחנו מוצאים תיקן או שניים - לוקחים נעל ומוחצים אותם, אבל בטווח הארוך זה לא עוצר את התיקנים מלהתרבות. כך שבמצב של חוסר מעש בנושא עלולים להגיע להתפשטות כללית ובלתי נסבלת.

שיטות הדברה נגד ג'וקים נפוצות:

הדברת ג'וקים עם פיתיון

אם כבר זיהיתם כמה ג׳וקים בבית, כנראה שתרופה לפני המכה כבר לא תהיה יעילה, בטח לא במקרה של ג׳וקים שלהם יכולת התרבות מאוד מהירה. מה עושים? פיתיון לג׳וקים. פיתיון לג׳וקים זה בגדול רעל.

היום ניתן לקנות פיתיונות של ג׳וקים שנראים ומריחים עבורם כמו אוכל, אבל ברגע שהם בולעים אותם הרעל מתפשט בגופם והם מתים עד שלושה ימים מרגע האכילה. הקפידו למקם את הפיתיון במקומות שהג׳וקים אוהבים לשרוץ כמו מתחת לכיור, ליד הביוב או פינת הארון.

חשוב גם להרחיק זאת מילדים וחיות מחמד, שכן זה עלול להזיק להם.

הדברת מקקים עם חומצה בורית

חומר נגיש שניתן למצוא בהרבה מקומות זה חומצה בורית. חומצה בורית היא משמידת ג׳וקים מספר אחת, ואם תשתמשו בה הג׳וקים בוודאות ייעלמו.

איך עושים זאת? מערבבים שלוש כפות של חומצה בורית ביחד עם שלוש כפיות סוכר ושלוש כפיות מים. מניחים את התערובת בצנצנת ללא מכסה במקום בו הג׳וקים אוהבים להתמקם.

הג׳וקים יבואו במגע עם הנוזל - מה שייבש אותם ויגרום למותם.

החומצה ובפרט התמיסה המתוארת אינה מסוכנת לבני אדם, אך בכל זאת כדאי להיזהר ולא לשים אותה בקרבת ילדים וחיות מחמד.

ריסוס ג'וקים עם ספריי

כן, השיטה הפשוטה של פעם, פשוט ללכת לחנות ולקנות תרסיס הדברת ג'וקים. חומר ההדברה הוא בעצם חומר כימי אשר במידה והג׳וק בא איתו במגע הוא מת במקום.

לכאורה, נראית שיטה יעילה אך יש כמה סיבות לכך שהיא נחשבת למיושנת. ראשית, כדי לרסס את הג׳וק אתה צריך להיות קרוב אליו ולתפוס אותו ״על חם״.

אין דרך לרסס את כל הבית אלא רק ספציפית את הג׳וקים כך שמדובר הרבה פעמים במלחמה אבודה, שכן הג׳וקים מתרבים מהר מאוד.

שנית, הג׳וקים קיימים בעולם עוד לפני בני האדם (!) ולכן במשך השנים הם פיתחו עמידות להרבה חומרים מזיקים ובשנים האחרונות גם לחומרי הדברה כימיים, כך שיכול מאוד להיות שהג׳וקים בביתך עמידים לחומר הריסוס שתשתמש בו. שלישית, חומר הדברה כימי הוא יעיל ומסוכן עבור הג׳וק ובאותה מידה עלול להיות מסוכן גם ליושבי הבית.

אמנם לא מדובר בסיכוי למוות מחומר הדברה, אך הוא בהחלט לא בריא לנשימה או לאכילה, בטח שלא עבור ילדים וחיות מחמד.

הדברת מקקים קסם הדברות
הדברת מקקים

הזמינו מדביר ג'וקים של קסם הדברות!

אנו בקסם הדברות מציעים שירותי הדברה מפני כל סוגי המזיקים. החל מהדברה לחיפושית הזבל ועד לתיקן הגרמני ואפילו הדברה לדג הכסף. מדביר ג'וקים מקצועי מקסם הדברות יגיע לביתכם, יזהה על איזה סוג ג'וק מדובר ויטפל בבעיה באמצעות חומרי ההדברה המתאימים. כך תיפטרו מהמטרד אחת ולתמיד! החל מהדברה במזכרת בתיה או קריית עקרון ועד להדברה בכפר יונה או בסביון - אנחנו נספק לכם שירותי הדברה באיכות הגבוהה והמקצועית ביותר.

לסיכום

אם ברצונכם להשמיד את הג׳וקים בדרך יעילה אך לא מזיקה, כדאי לכם לחפש חברת הדברה שמשתמשת בחומרי ריסוס טבעיים. המדביר יזהה את סוג הג׳וק וכך יידע איך להשמיד אותו ומהם המקומות בבית בהם הוא שורץ, וההדברה עצמה לא תזיק לתושבי הבית, שכן היא לא כימית בכלל.

לפרטים נוספים על ריסוס נגד מקקים מוזמנים לפנות אלינו. מלבד שירותי מדביר מקקים אנו מספקים לכם גם פתרונות נוספים ביניהם הדברת טרמיטים, הדברת פשפש המיטה, לוכד עכברים ועוד. פנו אלינו לקבלת הצעת מחיר.

להזמנת מדביר מקצועי, השאירו פרטים:
ניר יזדי מנכ"ל קסם הדברות
כותב המאמר: ניר יזדי

מנכ"ל ובעלים של חברת קסם הדברות. מדביר פעיל ומוסמך למעלה מ-20 שנה, בעל רישיון מספר 2697 . מבצע הדברות לכל סוגי המזיקים עם ציוד וחומרים אשר מאושרים ע"י המשרד להגנת הסביבה. יושרה, מקצועיות, שירות מכל הלב, שמירה על בטיחות בהדברה ועל הסביבה ומחירים הוגנים הם נר לרגליו. תמיד שמח לענות על שאלות ולהעניק ייעוץ ראשוני חינם, ללא כל התחייבות.

מספר רשיון: 2697
הדברת ג'וקים מקצועית
מה תקראו במאמר?

יש לכם שאלה? רוצה להתייעץ?

נשמח לתת לכם מענה מקצועי ומהיר,
חייגו עכשיו:

תשובות לשאלות נפוצות בנושא הדברת ג'וקים:

הדברת תיקנים, או בשמם העממי גוקים, מומלץ לעשות על בסיס שנתי בהתאם לניסיון עבר של בעל העסק או בעל הבית.

ריחות חזקים דוחים את התיקנים עד למצב שהם מתים מחנק או נמלטים מהאזור. לכן, מבצעים הדברת תיקנים עם חומרים בעלי ריח חזק ביותר.

זו שאלה שחוזרת על עצמה. לצערנו, ניקיון הוא לא פרמטר חשוב כלכך במכות ג'וקים. תשתיות הבית, ביוב ולחות ביתית הם אלו שבאמת מייצרים מכות מקקים על בסיס קבוע. פנו אלינו לביצוע הדברת מקקים מקצועית ונעלים את הבעיה לשנה לפחות!

בתוך כמה שעות עד יממה תגלו שכל המזיקים נעלמו כלא היו, באחריות.

הדברת ג'וקים מחיר - כמה זה עולה?

 • מחיר של הדברת תיקנים תלויה בהרבה משתנים

  750-200 ₪
 • הדברה דירת חדר

  250 ₪
 • הדברת 3 חדרים

  310 ₪
 • הדברה דירת 4 חדרים

  330 ₪
 • הדברת דירת 5 חדרים

  360 ₪
 • הדברת בית קרקע תלוי בגודל החצר וכמות הביובים - התייעצו איתנו

  450-1600 ₪
מידע נוסף שעשוי לעניין אותך..
התחלת שיחה
היי :)
איך נוכל לעזור?
דילוג לתוכן