הדברת ג'וקים

תוכן עניינים

מחפשים מדביר מקצועי? השאירו פרטים ונחזור אליכם

הדברת גוקים
הדברת ג'וקים

הדברת ג'וקים ? עם קסם הדברות שמים סוף לכל סוגי המזיקים והג'וקים עם קסם הדברות!

✔️ ייעוץ ראשוני ללא עלות!

✔️ מגיעים עד בית הלקוח בפריסה ארצית רחבה.
✔️צוות מדבירים מנוסה ומוסמך.
✔️ הדברה אורגנית מקצועית למוסדות ממשלתיים וחברות.
✔️ אפשרות להדברה קבועה במחיר אחיד מול ועדי בתים וחברות תחזוקה.
✔️ כתב אחריות רשמי.

להצעת מחיר חייגו עכשיו:

1-700-506-300 ☎️

למעשה, על פני כדור הארץ קיימים לא פחות מ- 4,500 סוגי ג׳וקים, אך רק חלקם מטרידים אותנו בסביבת המגורים שלנו. הדברת גוקים בקסם הדברות תבטיח לכם "שקט תעשייתי" בכל הקשור למטריד הכי פופולרי כיום בסביבת הבית.

מעבר למטרד ולחלחלה שהם גורמים כשאנחנו רואים אותם באמבטיה, על פי ארגון הבריאות העולמי הם עלולים להעביר מחלות שמזיקות מאוד לבני האדם כמו צרעת, זיהום במערכת העיכול ועוד.

לכן, אם הבחנתם בג׳וקים בביתכם, כדאי להרוג אותו באופן מיידי. אם אתם לא בדיוק האנשים שששים להרוג ג׳וקים אז אל חשש, לפניך מספר טיפים כיצד לצלוח את האירוע.

.

הדברת ג'וקים – אילו סוגי ג'וקים מדבירים?

כאשר מדברים על הדברת ג'וקים (תיקנים), בדרך כלל מדברים על ארבעה סוגים עיקריים הנפוצים בישראל:תיקן אמריקאי, תיקן גרמני, תיקן פסים ותיקן מזרחי. התיקנים הכי נפוצים בישראל הם התיקן הגרמני והאמריקאי. במאמר זה נסקור את סוגי התיקנים בארץ.

תיקן אמריקאי

מדובר בג'וק הנפוץ ביותר בישראל, חלק מהמדבירים מכנים אותו בשם ג'וק תמר.
קשה להיפטר מתיקן אמריקאי לבד, הסיבה העיקרית היא שיש לו כושר ניווט מעולה (קשר לתפוס אותו), כמוכן הוא יכול לעבור דרך סדקים וחריצים קטנים בקיר.
הוא בדרך כלל מגיע אל הבתים מתוך בורות הביוב, הוא מגיע בתעופה ונורא אוהב מקומות לחים ורטובים כמו המקלחת שלנו או בורות הביוב בקרבת הבית.
הוא יכול להגיע לגודל על עד 4 ס"מ, צבעו חום ויש עליו כתמים שונים. הוא פעיל בעיקר בחודשי הקיץ, פעילותו מתרחשת בעיקר בלילה, אבל בהחלט תוכלו למצוא אוו על הספה או ליד המקרר גם באמצע היום. חשוב לטפל בבעיה ברגע שרואים אותה, אם אתם רואים שכמות הג'וקים מתחילה לגדול, זה הזמן הנכון להדברת ג'וקים.

תיקן גרמני

התיקן הגרמני הוא קטן קצת יותר מהאמריקאי, הוא מגיע לגודל של סנטימטר אחד.
הוא נכנס אל הבתים שלנו בעזרתנו, אפשר למצוא אותו בקרטונים ובמשלוחים שמגיעים מהסופר (הוא בהחלט יכול להסתתר בהם). הוא אוהב חום ובדרך כלל מסתתר במטבח.

התיקן הגרמני קטן יותר ומגיע לגודל של ס"מ אחד. הוא מגיע אל הבתים בעזרתנו. כלומר – אם הכנסנו אל הבית קרטונים מבחוץ, אספנו מכשיר חשמלי ליד הפח, או אפילו עשינו משלוח של קניות מהסופר, התיקן הגרמני יכול להסתתר בתוך כל אלה. בדומה לבני האדם, התיקן הגרמני אוהב חום ואוכל ולכן אפשר למצוא אותו בעיקר במטבח. אומנם הוא לא יפתח את המקרר בחיפוש אחרי מזון, אבל בהחלט תוכלו למצוא אותו במזווה או במנועים של מוצרי החשמל במטבח – תמי 4, מיקרוגל, מקרר ועוד.

תיקן מזרחי

סוג נוסף של ג'וק שתוכלו להיתקל בו בבית הוא התיקן המזרחי, צבעו כהה והוא נראה כמעט שחור לגמרי, הוא מגיע לגודל של קרובל2.5 סנטימטר, יש לו כנפיים קצרות, אפשר לראות אותו פעיל בעיקר בלילה. אין לו יכולת תעופה והוא מתרבה במקומותשבהםישנה אשפה פזורה. בדרך כלל הוא יגיע אליכם הביתה במטרה לחפש מזון ומים, לאחר מכן הוא יחזור אל מקור האשפה שממנו הגיע. הוא מעדיף לקנן במקומות אפלים בהם יש לו זמינות למקורות מים, הוא אוהב את מערכות הביוב, מרתפים ומקלטים חשוכים. באמצעות השהייה במקומות חשוכים הוא יכול להתרבות ללא סכנה. הם בדרך כלל מגיעים לבתים לאחר שהם הגיעו התרבו לכמות גדולה במקום בקרבת הבית. ברגע שאתם רואים אותו בבית, כדאי לקרוא מיידית למדביר שיתחיל את הדברת הג'וקים.

הדברת ג'וקים – חסלו להם את מקורות המזון

כמו כל יצור חי, גם הג׳וקים חיים על אוכל ומים.

אם הבחנתם בג׳וקים בבית, כנראה שהם שם מסיבה מסוימת וכמעט תמיד הסיבה תהיה מזון. כדאי לחקור אחר המזון שהם ניזונים ממנו בבית ובכך לטפל בתופעה.

אסור בשום אופן להשאיר פירורי אוכל על הרצפה או על השיש. אחרי כל ארוחה והכנה הקפד לנגב את שאריות האוכל ולנקות היטב.

פירורים הם מזון עיקרי בביתכם עבור הג׳וקים, ולא בגלל שהוא טעים להם יותר אלא בגלל שזה שאריות מזון שלרוב אנחנו מפספסים בניקיון, ומבחינת הגודל מאוד קל לג׳וקים לאכול אותו.

בנוסף, הקפד לאטום את כל שקיות האוכל במזווה ולא להשאיר שום דבר פתוח, ניתן גם לאחסן אותם במכלי פלסטיק אטומים שזו בעצם השיטה הכי בטוחה ויעילה. שיטות אלו ימנעו מהג׳וקים לנשנש בתוך ביתך ולהתרבות.

אך יחד עם זאת, גם אם הבית שלכם נקי ומצוחצח, אין זה אומר שהוא חסין מהתפשטות של ג׳וקים. הכל תלוי בקלות בה הג׳וק מסוגל לגשת למזון ולמים בבית. למשל, אם אתם מאחסנים דברים מחוץ למקרר כמו פירות, זה יהיה נגיש לג׳וקים ולא משנה כמה תקפידו על ניקיון. 

הדברת ג'וקים – הציבו פיתיון לג׳וקים

אם כבר זיהיתם כמה ג׳וקים בבית, כנראה שתרופה לפני המכה כבר לא תהיה יעילה, בטח לא במקרה של ג׳וקים שלהם יכולת התרבות מאוד מהירה. מה עושים? פיתיון לג׳וקים. פיתיון לג׳וקים זה בגדול רעל.

היום ניתן לקנות פיתיונות של ג׳וקים שנראים ומריחים עבורם כמו אוכל, אבל ברגע שהם בולעים אותם הרעל מתפשט בגופם והם מתים עד שלושה ימים מרגע האכילה. הקפידו למקם את הפיתיון במקומות שהג׳וקים אוהבים לשרוץ כמו מתחת לכיור, ליד הביוב או פינת הארון.

חשוב גם להרחיק זאת מילדים וחיות מחמד, שכן זה עלול להזיק להם.

חומצה בורית

חומר נגיש שניתן למצוא בהרבה מקומות זה חומצה בורית. חומצה בורית היא משמידת ג׳וקים מספר אחת, ואם תשתמשו בה הג׳וקים בוודאות ייעלמו.

איך עושים זאת? מערבבים שלוש כפות של חומצה בורית ביחד עם שלוש כפיות סוכר ושלוש כפיות מים. מניחים את התערובת בצנצנת ללא מכסה במקום בו הג׳וקים אוהבים להתמקם.

הג׳וקים יבואו במגע עם הנוזל מה שייבש אותם ויגרום למותם.

החומצה ובפרט התמיסה המתוארת אינה מסוכנת לבני אדם, אך בכל זאת כדאי להיזהר לא לשים בקרבת ילדים וחיות מחמד.

ספריי ריסוס

כן, השיטה הפשוטה של פעם, פשוט ללכת לחנות ולקנות תרסיס הדברת גוקים. חומר ההדברה הוא בעצם חומר כימי אשר במידה והג׳וק בא איתו במגע הוא מת במקום.

לכאורה נראית שיטה יעילה אך יש כמה סיבות לכך שהיא נחשבת למיושנת. ראשית, כדי לרסס את הג׳וק אתה צריך להיות קרוב אליו ולתפוס אותו ״על חם״.

אין דרך לרסס את כל הבית אלא רק ספציפית את הג׳וקים כך שמדובר הרבה פעמים במלחמה אבודה שכן הג׳וקים מתרבים מהר מאוד.

שנית, הג׳וקים קיימים בעולם עוד לפני בני האדם (!) ולכן במשך השנים הם פיתחו עמידות להרבה חומרים מזיקים ובשנים האחרונות גם לחומרי הדברה כימיים.

כך שיכול מאוד להיות שהג׳וקים בביתך עמידים לחומר הריסוס שתשתמשו בו. שלישית, חומר הדברה כימי הוא יעיל ומסוכן עבור הג׳וק ובאותה מידה עלול להיות מסוכן גם לתושבי הבית.

אמנם לא מדובר בסיכוי למוות מחומר הדברה, אך הוא בהחלט לא בריא לנשימה או לאכילה, בטח שלא עבור ילדים וחיות מחמד.

לסיכום

אם ברצונכם להשמיד את הג׳וקים בדרך יעילה אך לא מזיקה, כדאי לכם לחפש חברת הדברה שמשתמשת בחומרי ריסוס טבעיים. המדביר יזהה את סוג הג׳וק וכך יידע איך להשמיד אותו ומהם המקומות בבית בהם הוא שורץ, וההדברה עצמה לא תזיק לתושבי הבית שכן היא לא כימית בכלל.

מחירון הדברת ג'וקים

שאלות חשובות בנוגע להדברת גוקים!

הדברת תיקנים או בשמם העממי גוקים מומלץ לעשות על בסיס שנתי בהתאם לניסיון עבר של בעל העסק או בעל הבית.

ריחות חזקים דוחים את התיקנים עד למצב שהם מתים מחנק או נמלטים מהאזור.

זו שאלה החוזרת על עצמה, לצערנו ניקיון הוא לא פרטמר חשוב כלכך במכות גוקים,

תשתיות הבית ביוב ולחות ביתית הם אלו שבאמת מייצרים מכות גוקים על בסיס קבוע.

בתוך כ כמה שעות עד יממה תמצאו לגלות שכל המזיקים נעלמו כלא היו באחריות.

במידה ויש לכם עוד שאלות נשמח שתשלחו לנו הודעה (: זה יעזור לנו להשתפר ולעזור לגולשים אחרים

כל אחד יכול לקנות חומרי הדברה. יחד עם זאת, מדבירים שאינם מוסמכים עלולים לגרום נזק בלתי הפיך לסביבה, לדיירים ולעצמם.

המדבירים בקסם הדברות הנם מוסמכים ומורשים, אתם יכולים להיות רגועים לגבי בטיחותכם, ולגבי פתרון הבעיה שממנה אתם סובלים.

מחפשים מדביר מקצועי? חייגו עכשיו לקסם הדברות! ותקבלו פתרון מהיר וחד משמעי!
הדברת ג'וקים בנתניה

צריכים לטפל בג'וקים בנתניה? הזמינו מאיתנו שירותי הדברה. ✔️ מתמחים בכל סוגי ההדברות. ✔️המדבירים שלנו ותיקים ויודעים לתת טיפול מהיר

קרא עוד »
ריסוס ג'וקים

  ריסוס ג'וקים? עם קסם הדברות מטפלים במקצועיות וביעילות בכל סוגי הג'וקים! ✔️ היחידים שמספקים מענה לכל מזיק ומעופף בנפרד

קרא עוד »
מדביר ג'וקים

  ג'וקים יכולים להוות מטרד גדול במסעדות, בתי חולים, מחסנים, משרדים ובניינים עם אזורים הם מתעסקים במזון. בשביל יש מדביר

קרא עוד »
Open chat