הדברת ג'וקים

מחפשים מדביר מקצועי? השאירו פרטים ונחזור אליכם

הדברת ג'וקים מקצועית
תוכן עניינים

הדברת ג'וקים עם אחריות לפתרון מלא ב-100%!

על פני כדור הארץ קיימים לא פחות מ- 4,500 סוגי ג׳וקים, אך רק חלקם מטרידים אותנו בסביבת המגורים שלנו. הדברת ג'וקים בקסם הדברות תבטיח לכם "שקט תעשייתי" בכל הקשור למטריד הכי נפוץ כיום בסביבת הבית.

מעבר למטרד ולחלחלה שהם גורמים כשאנחנו רואים אותם באמבטיה, על פי ארגון הבריאות העולמי ג'וקים עלולים להעביר מחלות שמזיקות מאוד לבני האדם כמו צרעת, זיהום במערכת העיכול ועוד. לכן, מומלץ מאד לטפל במפגע באופן מיידי. בדיוק בשביל זה אנחנו כאן – קסם הדברות. עם למעלה מ-20 שנות ניסיון בביצוע הדברת תיקנים בפרט והדברת כל סוגי המזיקים בכלל, אתם יכולים להיות סמוכים ובטוחים שאתם בידיים טובות. אנו מבטיחים ומקיימים 100% הצלחה בפתרון בעיית ג'וקים ומגבים זאת עם מתן כתב אחריות לשנה על כל ריסוס נגד ג'וקים שאנו מבצעים – למקרה והמפגע יחזור. אצלנו משלמים על הדברת ג'וקים מחיר מההוגנים בשוק ואנו זמינים 24/7 בפריסה ארצית רחבה.

הדברה נגד ג'וקים שתעלים אותם לתמיד - רק איתנו

הדברת ג'וקים מקצועית שתיפטר מהם אחת ולתמיד!

✔️ ייעוץ ראשוני ללא עלות

✔️ הדברה נגד ג'וקים עם כתב אחריות מלא לשנה

✔️ מדביר ג'וקים עם 20 שנות ניסיון ושירות בפריסה ארצית
 
✔️הדברת תיקנים 24/7 בזמינות מיידית
 
✔️הדברת ג'וקים מחיר הכי משתלם בארץ!
 
✔️ הדברת מקקים עם חומרים ידידותיים לסביבה
 
✔️ אפשרות להדברה קבועה במחיר אחיד מול ועדי בתים וחברות תחזוקה.
 
✔️ריסוס נגד ג'וקים שיעלים אותם – חזרו לבית תוך שעה בלבד!
 

להצעת מחיר חייגו עכשיו:

1-700-506-300 ☎️

או שתשאירו פרטים:

צפו בנו מבצעים ריסוס נגד ג'וקים בבית פרטי:

ריסוס ג'וקים – איך נראה ג'וק ואיך הוא מגיע לבית שלך?

רובנו מכירים את המראה של הג'וק, אך הנה כמה פרטים טכניים עליו. לג'וק בגודל מלא יש גוף אליפטי חום שטוח, הוא בעל רגליים קוצניות ארוכות ואורכו 15 מ"מ. ג'וקים יכולים להגיע לבית גם בצורה של קפסולות ביצים שהוטלו במצרכים, שטיחים ומוצרים ביתיים נוספים. הם לא תמיד תוצאה של חוסר היגיינה בבית

ג'וקים משגשגים באזורים בהם ניתן להשיג אוכל, מים ומקלט מוגן. הם נוטים לחיות באזורים חשוכים או לחים סביב כיורים, מאחורי תנורים ומקררים, בביוב ונקיקים אחרים בבית. הבקרה על הימצאות ג'וקים עלולה להיות קשה בשל מחזור חייהם הארוך. כל 20 עד 28 יום, נקבה מטילה 1-4 קפסולות ביצים.

בקסם הדברות – מעלימים את הג'וקים כבמטה קסם!

כאשר מבצעים הדברת ג'וקים מחיר הוא פרמטר חשוב ואנו בקסם הדברות מציעים לכם את מיטב השירותים בתחום במחירים מהמשתלמים בשוק. אתם זוכים למלוא התמורה – עם ניסיון של 20 שנים בתחום, אנו יודעים בדיוק כיצד להתמודד עם תיקנים מכל סוג ולבחור את שיטת הטיפול הטובה והיעילה ביותר. יותר מכך, אנו מספקים אחריות על כל עבודה בכתב, כך שאם הבעיה חוזרת, אתם מוזמנים לפנות אלינו ולזכות לשירותים במסגרת האחריות.

מעטפת השירותים שלנו זמינה עבורכם סביב השעון 24/7, בפריסה ארצית כך שנגיע לכל מקום ונשתמש בחומרים ידידותיים לסביבה ברמת איכות גבוהה ומידת יעילות מעולה!

השאירו פרטים לקבלת שירות:

היכן לרוב נמצאים הג'וקים בבית ומדוע דווקא במקומות אלו?

ג'וקים ידועים ביכולתם לשגשג במגוון רחב של סביבות, וניתן למצוא אותם כמעט בכל מקום. עם זאת, ישנם גורמים אשר מושכים אותם לאזורים מסוימים. כדי למנוע מג'וקים לפלוש לביתכם, עליכם לזהות את הגורמים הללו מבעוד מועד ולנקוט בצעדים לנטרולם, או לחלופין, למנוע מהג'וקים את הגישה למקומות הללו. לפניכם כמה ממוקדי המשיכה הפופולריים של ג'וקים, לצד הסיבות שהם נמשכים אליהם וגם כמה טיפים שיאפשרו לכם להרחיק אותם – בעצמכם או באמצעות הדברה נגד מקקים.

אזור בבית

היכן ניתן למצוא ג'וקים?

למה הם שם?

איך מרחיקים?

המטבח

במטבח

יש המון סיבות שמושכות את הג'וקים למטבח, לרבות האוכל בפח הזבל או הלחות שמתחת לכיור.

שמירה על ניקיון המטבח זהו הפתרון הטוב ביותר. יש להקפיד לשטוף כלים, לרוקן את פח האשפה בתדירות וניתן גם לפזר פיתיונות ג'ל או לבצע ריסוס נגד ג'וקים.

המטבח

במיקרוגל

ג'וקים מגיעים לצירי דלתות המיקרוגל, מתמקמים שם, מה גם שהם מגלים עמידות בפני הקרינה.

כדי להיפטר מג'וקים במיקרוגל יש להניח פיתיונות ג'ל בחלקו הפנימי של המיקרוגל ולהימנע מהשימוש במכשיר עד אשר הג'וקים נכחדים.

המטבח

במכונת הקפה

הג'וקים תופסים את מכונת הקפה כמקום מסתור מעולה ולכן מגיעים אליה.

אם תרצו לבצע הדברת מקקים במכונת הקפה, עליכם לפזר פיתיונות ג'ל סביב המכונה.

המטבח

בתנור

הג'וקים נמשכים אל שאריות המזון בתוך התנור, מה גם שעבורם זהו מקום מסתור אטרקטיבי.

הדברת ג'וקים בתנור תתבצע על ידי פיזור מלכודות דבק ופיתיונות ג'ל בקרבת התנור.

חדר הרחצה

באמבטיה

ג'וקים מגיעים אל חדר האמבטיה דרך הביוב והם נמשכים לשם בגלל שאוהבים אזורי לחות וגם המים שיכולים למצוא שם מושכים אותם.

יש לבצע הדברה נגד ג'וקים בביוב. אם אתם מעוניינים בפתרון יותר מידי, נסו לשפוך מים רותחים לביוב, לעיתים זה עוזר.

בחדרי הבית

במזגן העילי

המזגן הוא מקום המסתור האטרקטיבי ביותר עבור ג'וקים בשל החום, הלחות והם אפילו מוצאים שם מזון, הודות לחומרים האורגניים שנצמדים לאבק.

כדי להיפטר מהג'וקים במזגן ולמנוע את הגעתם יש לנקות את הפילטרים באופן קבוע, ולהפעיל את המזגן על חום נמוך יותר מ- 25 מעלות.

בחדרי הבית

קיני ג'וקים בקירות הבית

הג'וקים נדחקים לתוך חריצים בקירות כדי ליצור לעצמם קן, והם גם יכולים לכרסם קירות גבס למטרה זו.

כאן ריסוס ג'וקים יהיה יעיל. רססו את החריצים בקיר עם תרסיס נגד ג'וקים ותוכלו גם לבצע הדברת תיקנים על ידי פיזור פיתיונות ג'ל בקרבת החריצים.

בחללי החוץ

ברכב

אם הרכב מלוכלך, הג'וקים נמשכים אליו בחיפוש אחר מזון.

השלב הראשון הוא לנקות את הרכב, כאשר הדברת ג'וקים ברכב תתבצע על ידי הנחת פיתיונות ג'ל, אלו יעזרו לכם להיפטר מהג'וקים שנותרו.

האם ריסוס נגד ג'וקים מסוכן בריאותית?

כאשר משתמשים בחומרי ריסוס נגד ג'וקים, קיים סיכון פוטנציאלי לפגיעה בבריאות, שכן בחומרים אלו יש מרכיבים רעילים במידה כזו או אחרת. עם זאת, בדרך כלל, הסכנה מוגבלת רק לחשיפה מידית. לרוב, חברת ההדברה תמליץ לדיירים בעת ביצוע הדברה נגד ג'וקים לפנות את בתיהם למשך שמונה שעות, ותדאג לאוורר את הבית לאחר ביצוע ריסוס ג'וקים כדי לאפשר לחומרי ההדברה שבהם נעשה שימוש להתפוגג ולהתייבש בצורה היעילה ביותר, וזאת על מנת למזער את הסיכון לפגיעה בבריאותכם. יחד עם זאת, עליכם לקחת בחשבון שגם לאחר 8 שעות, חומר ההדברה נשאר פעיל למשך מספר ימים ועד שבוע.

אם אתם מעוניינים למזער את הסיכון אף יותר, מומלץ להימנע משימוש בחומרי הדברה רעילים בעת ריסוס נגד ג'וקים, קל וחומר כאשר מדובר בבתים ובהם בעלי חיים או ילדים. במקרים כאלו ניתן בהדברה ירוקה, בה עושים שימוש בחומרים אורגניים המכילים רמות רעילות נמוכות, מתפרקים במהירות ויעילים בחיסול ג'וקים, מה שהופך אותם לבטוחים גם לנשים בהריון, כמו גם לבני בית אחרים. במקרה הזה, אין אף צורך לפנות את הבית במהלך יישום החומר והוא יעיל הן עבור הדברה נגד גו'קים והן עבור הדברת מזיקים נוספים, כמו למשל נמלים. אצלנו בקסם הדברות, הדברה נגד ג'וקים מתבצעת על ידי חומרי הדברה בטוחים וניתנת לכם אחריות בכתב על כל עבודה, כדי שתזכו לשקט נפשי לאורך זמן.

ריסוס ג'וקים מסוג תיקן אמריקאי בתל אביב - צפו בנו בפעולה:

איך המדביר בוחר חומר הדברה לג'וקים?

לפני ביצוע הדברה נגד ג'וקים בבית, יש לקחת בחשבון את סוג התיקן שאותו מעוניינים להדביר. לאחר זיהוי הזן, מדביר תיקנים יבחר את חומר ההדברה המתאים. בסוגים שונים של תיקנים יש לטפל באמצעי הדברת תיקנים שונים, שכן מה שיעיל נגד התיקן האמריקאי לא יהיה בהכרח יעיל כנגד התיקן הגרמני.

כמו כן, יש לקחת בחשבון גם את סוג המבנה. כך אם למשל אתם מתגוררים בבניין ישן, מומלץ שמדביר גו'קים יבצע הדברת ג'וקים לכל המבנה, מכיוון שהג'וקים עשויים להימצא גם בדירות אחרות, והריסוס נגד ג'וקים בבית שלכם בלבד יהיה פחות יעיל למיגור הבעיה. בנוסף, יש לבחור את שיטת ההדברה גם בהתאם לדיירים בבית. למשל, בבתים עם חיות מחמד וילדים לא מומלץ להשתמש בחומרי הדברה רעילים, כמו גם בבתים שבהם חומרים אלו לא הועילו, מה שאומר שהג'וקים פיתחו אליהם עמידות.

כאשר ריסוס נגד תיקנים אינו יעיל, מדביר גו'קים יכול להשתמש גם באמצעים אחרים כמו פיתיונות ג'ל או מדבקות דבק.

צפו בנו מבצעים ריסוס ג'וקים בחצר בית פרטי:

הדברה ירוקה נגד ג'וקים – השיטה המומלצת שלנו

אנו ממליצים בחום להשתמש בשיטות הדברה ירוקה נגד תיקנים. למרות ששיטות אלו עשויות להיות מעט יותר יקרות מאשר שימוש בחומרי הדברה כימיים, העלות הנוספת מינימלית, מה גם כאשר בוחרים בפתרון הירוק של הדברת ג'וקים מחיר הוא גורם שולי בהשוואה לשקט הנפשי שאתם מקבלים. שימוש במוצרי הדברה ידידותיים לסביבה מבטיח שרק החרקים ייפגעו ושלא ייגרם נזק לבריאות שלכם ושל בני משפחתכם. בנוסף, מוצרים אלו עשויים להיות יעילים גם נגד מזיקים אחרים, מה שהופך אותם לפתרון רב-תכליתי.

לכן, כאשר מחפשים שירותי הדברה נגד תיקנים, חשוב לבדוק שמדביר תיקנים משתמש בחומרים ירוקים. במידה ולא, עליכם לבדוק מהי הסיבה, ואם אינה מוצדקת, לשקול את צעדיכם.

מתי הדברה ירוקה נגד ג'וקים יעילה במיוחד?

הדברה ירוקה תהיה הבחירה האופטימלית במקרים בהם מבצעים ריסוס ג'וקים בבית עם בעלי חיים, ילדים קטנים ותינוקות, נשים בהריון, בבית בו חיים אנשים הסובלים ממחלה כרונית או פגיעה במערכת החיסונית, וגם במקרה בו אין לכם את הזמן הפנוי להכין את הבית לתהליך ההדברה הכימי, על כך מה שכרוך בכך, לרבות לפנות את הבית למשך 8 שעות.

אין ספק שהיתרונות שמציעה הדברה ירוקה הפכו אותה לבחירה פופולרית מאוד, בהמון בתים ואצל רוב המשפחות.

איך מבצעים הדברת מקקים בביוב?

תיקנים הם מזיקים נפוצים וניתן למצוא אותם בסביבות שונות, כולל במערכת הביוב. נוכחותם היא מפגע בריאותי, לכן חשוב לסלק אותם מכל מקום בו הם נמצאים. הדברת תיקנים בביוב, כרוכה בשלבים הבאים:

  • זיהוי סוג התיקן – השלב הראשון בהדברת תיקנים במערכת הביוב הוא לזהות את סוג התיקן, שכן סוגים שונים של תיקנים דורשים טיפול שונה. במידה והזיהוי שגוי יכול להיות שההדברה תהיה לא יעילה.
  • ניקוי וחיטוי של האזור – השלב הבא יהיה לנקות ולחטא את האזור כדי לחסל את מקורות המזון הפוטנציאליים כמו גם את אזורי הרבייה של הג'וקים. שלב זה חיוני גם למניעת הדבקות עתידיות.
  • הדברת ג'וקים – במקרה הזה, שיטת ההדברה הנבחרת תהיה ריסוס נגד ג'וקים. ריסוס תיקנים מכוון לאזורי המסתור הפוטנציאליים של הג'וקים בתוך הביוב ובסביבתו, כאשר יש להשתמש בכמות גדולה של חומר ריסוס נגד תיקנים כדי לספק פתרון יהיה יעיל לאורך זמן.
ריסוס נגד תיקנים על קיר
תיקן גרמני

איך עליכם להתכונן לאחר שתיאמתם הדברת תיקנים בבית?

הכנה מוקדמת להדברה נגד ג'וקים בבית חיונית להבטחת תוצאות יעילות ומוצלחות. מדביר ג'וקים אמנם ינקוט את הפעולות הדרושות להדברת מזיקים, אך ישנם דברים שתוכלו לעשות לפני הגעתו כדי להבטיח שהתהליך יהיה יעיל ככל האפשר.

לפני הדברת ג'וקים – נקו וסדרו את הבית

לפני הגעת המדביר וודאו שהבית שלכם נקי ומסודר. זה יעזור להבטיח שהתיקנים ימשכו לפיתיון ולא למקורות מזון אחרים ברחבי הבית. נקו את השיש במטבח, את שאריות האוכל או את הכלים המלוכלכים. אטמו אריזות מזון פתוחות ונקו מכשירי חשמל קטנים. אם אתם מתגוררים בבית פרטי וודאו שאין פסולת מחוץ לבית.

לפני הדברת מקקים – נקו את הרצפות ושאבו את השטיחים

שטפו את רצפות הבית שלכם עם חומר ניקוי ושאבו את השטיחים. שכבת אבק על הרצפה יכולה למנוע מההדברה לפעול כראוי. כמו כן, אם אתם מוצאים תיקי ביצים של תיקנים פשוט שאבו אותם והשליכו לפח בשקית אטומה. ניקוי הרצפות ושאיבת השטיחים אלו פעולות שיבטיחו שחומר ההדברה נגד תיקנים יפעל ביעילות.

הזיזו רהיטים ומוצרי חשמל

אם יש רהיטים כבדים ומוצרי חשמל הצמודים לקירות הרחיקו אותם מהקיר ונקו את האזור שנחשף היטב, שכן מדביר ג'וקים יבצע גם במקומות האלו ריסוס מקקים.

לפני הדברה נגד ג'וקים – פנו חפצים של ילדים וחיות מחמד

פנו מהשטח את כל הפריטים שילדיכם או חיות המחמד שלכם עשויים לבוא עמם במגע, כמו למשל מזרנים, צעצועים, קערות אוכל של החיות ועוד. אחסנו את הפריטים הללו בחדר נפרד בבית כדי שהמדביר לא ירסס אותם בטעות.

עדכנו את המדביר על כל מקרה חריג

כמו כן, אם מי מבני ביתכם חולה, אם יש נשים בהריון, או תינוקות מתחת לגיל שנה יש לעדכן את המדביר, ויכול להיות שבמקרה הזה כן תידרשו לפנות את הבית בהתאם להמלצות.

השאירו פרטים לקבלת שירות:

הדברת ג'וקים – אילו סוגי ג'וקים מדבירים?

כאשר מדברים על הדברת ג'וקים (תיקנים), בדרך כלל מדברים על ארבעה סוגים עיקריים הנפוצים בישראל: תיקן אמריקאי, תיקן גרמני, תיקן פסים ותיקן מזרחי. התיקנים הכי נפוצים בישראל הם התיקן הגרמני והאמריקאי. וכעת, לסקירה קצרה של סוגי התיקנים בארץ.

תיקן אמריקאי

מדובר בג'וק הנפוץ ביותר בישראל. חלק מהמדבירים מכנים אותו בשם ג'וק תמר.
קשה להיפטר מתיקן אמריקאי לבד, והסיבה העיקרית לכך היא שיש לו כושר ניווט מעולה (קשר לתפוס אותו). כמו כן, הוא יכול לעבור דרך סדקים וחריצים קטנים בקיר. תיקן אמריקאי בדרך כלל מגיע אל הבתים מתוך בורות הביוב, הוא מגיע בתעופה ונורא אוהב מקומות לחים ורטובים כמו המקלחת שלנו או בורות הביוב בקרבת הבית.
הוא יכול להגיע לגודל של עד 4 ס"מ, צבעו חום ויש עליו כתמים שונים. הוא פעיל בעיקר בחודשי הקיץ, פעילותו מתרחשת בעיקר בלילה, אבל בהחלט תוכלו למצוא אוו על הספה או ליד המקרר גם באמצע היום. חשוב לבצע הדברה נגד גו'קים ותיקנים אמריקאים ברגע שמתחילה בעיה ולא לחכות. אם אתם רואים שכמות הג'וקים מתחילה לגדול, זה הזמן הנכון להדברת ג'וקים.

תיקן גרמני

התיקן הגרמני הוא קטן קצת יותר מהאמריקאי, והוא מגיע לגודל של סנטימטר אחד.
הוא נכנס אל הבתים שלנו בעזרתנו – אפשר למצוא אותו בקרטונים ובמשלוחים שמגיעים מהסופר (הוא בהחלט יכול להסתתר בהם). הוא אוהב חום ובדרך כלל מסתתר במטבח.

בדומה לבני האדם, התיקן הגרמני אוהב חום ואוכל ולכן אפשר למצוא אותו בעיקר במטבח. אמנם הוא לא יפתח את המקרר בחיפוש אחרי מזון, אבל בהחלט תוכלו למצוא אותו במזווה או במנועים של מוצרי החשמל במטבח – תמי 4, מיקרוגל, מקרר ועוד. לפרטים נוספים כנסו לדף אודות הדברת התיקן הגרמני.

תיקן מזרחי

סוג נוסף של ג'וק שתוכלו להיתקל בו בבית הוא התיקן המזרחי. צבעו כהה והוא נראה כמעט שחור לגמרי, הוא מגיע לגודל של קרוב ל-2.5 סנטימטר, יש לו כנפיים קצרות ואפשר לראות אותו פעיל בעיקר בלילה. אין לו יכולת תעופה והוא מתרבה במקומות שבהם ישנה אשפה פזורה. בדרך כלל הוא יגיע אליכם הביתה במטרה לחפש מזון ומים, ולאחר מכן הוא יחזור אל מקור האשפה שממנו הגיע. הוא מעדיף לקנן במקומות אפלים בהם יש לו זמינות למקורות מים, הוא אוהב את מערכות הביוב, מרתפים ומקלטים חשוכים. באמצעות השהייה במקומות חשוכים הוא יכול להתרבות ללא סכנה. תיקנים מזרחיים בדרך כלל מגיעים לבתים לאחר שהם התרבו לכמות גדולה במקום בקרבת הבית. ברגע שאתם רואים אותו בבית, כדאי לקרוא מיידית למדביר שיתחיל בביצוע של הדברת ג'וקים.

ריסוס נגד ג'וקים גדולים
ריסוס נגד ג'וקים גדולים

הדברת ג'וקים – חסלו להם את מקורות המזון

כמו כל יצור חי, גם הג׳וקים חיים על אוכל ומים.

אם הבחנתם בג׳וקים בבית, כנראה שהם שם מסיבה מסוימת וכמעט תמיד הסיבה תהיה מזון. כדאי לחקור אחר המזון שהם ניזונים ממנו בבית ובכך לטפל בתופעה.

אסור בשום אופן להשאיר פירורי אוכל על הרצפה או על השיש. אחרי כל ארוחה והכנה, הקפידו לנגב את שאריות האוכל ולנקות היטב.

פירורים הם מזון עיקרי בביתכם עבור הג׳וקים, ולא בגלל שהוא טעים להם יותר אלא בגלל שזה שאריות מזון שלרוב אנחנו מפספסים בניקיון, ומבחינת הגודל מאוד קל לג׳וקים לאכול אותו.

בנוסף, מומלץ מאד להקפיד לאטום את כל שקיות האוכל במזווה ולא להשאיר שום דבר פתוח. ניתן גם לאחסן אותן במכלי פלסטיק אטומים שזו בעצם השיטה הכי בטוחה ויעילה. שיטות אלו ימנעו מהג׳וקים לנשנש בתוך ביתך ולהתרבות.

אך יחד עם זאת, גם אם הבית שלכם נקי ומצוחצח, אין זה אומר שהוא חסין מהתפשטות של ג׳וקים. הכל תלוי בקלות בה הג׳וק מסוגל לגשת למזון ולמים בבית. למשל, אם אתם מאחסנים דברים מחוץ למקרר כמו פירות, זה יהיה נגיש לג׳וקים ולא משנה כמה תקפידו על ניקיון. בכל מקרה שבו אמצעי המניעה שלכם לא עזרו, תיאלצו לפנות למדביר ג'וקים מוסמך שיטפל במפגע.

הדברת תיקנים – כיצד משמידים תיקנים?

הפתרון הכי טוב הוא הדברת תיקנים כוללת בכל חלקי הבית. נכון, תמיד ישנה האופציה לקנות תרסיס במכולת ולבצע ריסוס ג'וקים באופן עצמאי, אבל אפילו בעל הבית הנחוש ביותר יפסיד בקרב אם הבית הוא מסוג קרקע או ממוקם לצד פח זבל שכונתי, מסעדה או מפעל מזון. ישנן כמה שיטות הדברה נגד תיקנים, החל מריסוס הבית ופתחי הביוב, שימוש בג׳ל (נקרא גם פיתיון) שגורם לחרקים לאכול אותו אך הוא רעיל עבורם, ועד לפיזור אבקה אשר קוטלת את התיקנים. שיטת ההדברה תיבחר לפי סוג התיקן, ולעיתים ייתכן גם שילוב של כמה שיטות יחד.

גם אחרי ביצוע של הדברה נגד תיקנים חשוב לשמור על בקרה ומעקב כדי לוודא את הצלחת התהליך וגם כדי לראות שהתיקנים לא חוזרים. במקרים מסוימים (לרוב עבודה של מדבירים לא מקצועיים) נוהגים המדבירים לפספס פתחים מהם מגיעים התיקנים, כמו פתחי ביוב סמוכים לבית, מה שגורם להתפרצות מחודשת.

אנו בחברת בקסם הדברות עושים שימוש במספר שיטות הדברת תיקנים, כאשר כולן יעילות וכולן טבעיות. חומרי הדברה טבעיים הם אינם רעילים כלל, ולכן לא מזיקים לאדם ולסביבתו, אך מצד שני הם מכילים חומר טבעי אשר נועד לקטול את אותו תיקן ספציפי שצריך להשמיד. אנשי המקצוע של ״קסם הדברות״ ידעו לזהות את סוג התיקן, גילו, מקומו המדויק וגם את גודל ההתפשטות, כך שעל בסיס מידע זה תיבחר השיטה הראויה שתעלים את ההתפשטות בבית. הדברת תיקנים בבית שמבצעים איתנו היא הדברה שתעניק לכם ראש שקט ופתרון מלא לבעיה.

הדברת תיקנים שעובדת
טיפול בתיקנים

למה אנחנו זקוקים למדביר תיקנים – הסכנה בתיקנים

מכיוון שתיקנים נעים באופן חופשי מזוהמה למזון, הם יכולים להעביר חיידקים פתוגניים, מעוררי מחלות, הגורמים להרעלת מזון ולמחלות נוספות. ישנים גם אנשים רבים שאלרגיים להפרשות ג'וקים ולעור שהם משילים

אלרגנים המופקים על ידי תיקנים עלולים לגרום לגודש, עיטוש ועיניים דומעות, וכן לדלקת סמפונות מסכנת חיים (אסטמה) המאופיינת בשיעול חוזר וקשיי נשימה. אסתמה הנגרמת על ידי ג'וקים שכיחה במיוחד בקרב ילדים החיים בתנאי דיור צפופים שבהם שוכנים המוני תיקנים. לכן, מדביר תיקנים מטעמנו יידע איך לזהות את האיזורים הרגישים ובעזרת הדברה כוללת בבית למגר את התיקנים בצורה המקצועית ביותר.

כיצד נזהה התפשטות תיקנים בבית?

אם אתם רואים תיקנים בבית, ובכן, כנראה שיש לכם תיקנים בבית. אם לא נתקלתם בתיקנים, זה לא מעיד על כך שאין תיקנים בבית. סימן מרכזי שמהווה נורת אזהרה לגילוי תיקנים, הוא הצואה שהם משאירים. צואת תיקנים תיראה כמו גרגרי פלפל שחור, וכמות הצואה הנראית לעין היא אינדיקציה טובה לרמת ההתפשטות הקיימת. כדאי להיות ערניים כלפי כל סימן שתמצאו, כי אחת הסיבות העיקריות להתפשטות מקקים היא השאננות כלפיהם.

רובנו רגילים שאם אנחנו מוצאים תיקן או שניים – לוקחים נעל ומוחצים אותם, אבל בטווח הארוך זה לא עוצר את התיקנים מלהתרבות. כך שבמצב של חוסר מעש בנושא עלולים להגיע להתפשטות כללית ובלתי נסבלת.

שיטות הדברה נגד ג'וקים נפוצות:

הדברת ג'וקים עם פיתיון

אם כבר זיהיתם כמה ג׳וקים בבית, כנראה שתרופה לפני המכה כבר לא תהיה יעילה, בטח לא במקרה של ג׳וקים שלהם יכולת התרבות מאוד מהירה. מה עושים? פיתיון לג׳וקים. פיתיון לג׳וקים זה בגדול רעל.

היום ניתן לקנות פיתיונות של ג׳וקים שנראים ומריחים עבורם כמו אוכל, אבל ברגע שהם בולעים אותם הרעל מתפשט בגופם והם מתים עד שלושה ימים מרגע האכילה. הקפידו למקם את הפיתיון במקומות שהג׳וקים אוהבים לשרוץ כמו מתחת לכיור, ליד הביוב או פינת הארון.

חשוב גם להרחיק זאת מילדים וחיות מחמד, שכן זה עלול להזיק להם.

הדברת מקקים עם חומצה בורית

חומר נגיש שניתן למצוא בהרבה מקומות זה חומצה בורית. חומצה בורית היא משמידת ג׳וקים מספר אחת, ואם תשתמשו בה הג׳וקים בוודאות ייעלמו.

איך עושים זאת? מערבבים שלוש כפות של חומצה בורית ביחד עם שלוש כפיות סוכר ושלוש כפיות מים. מניחים את התערובת בצנצנת ללא מכסה במקום בו הג׳וקים אוהבים להתמקם.

הג׳וקים יבואו במגע עם הנוזל – מה שייבש אותם ויגרום למותם.

החומצה ובפרט התמיסה המתוארת אינה מסוכנת לבני אדם, אך בכל זאת כדאי להיזהר ולא לשים אותה בקרבת ילדים וחיות מחמד.

ריסוס ג'וקים עם ספריי

כן, השיטה הפשוטה של פעם, פשוט ללכת לחנות ולקנות תרסיס הדברת ג'וקים. חומר ההדברה הוא בעצם חומר כימי אשר במידה והג׳וק בא איתו במגע הוא מת במקום.

לכאורה, נראית שיטה יעילה אך יש כמה סיבות לכך שהיא נחשבת למיושנת. ראשית, כדי לרסס את הג׳וק אתה צריך להיות קרוב אליו ולתפוס אותו ״על חם״.

אין דרך לרסס את כל הבית אלא רק ספציפית את הג׳וקים כך שמדובר הרבה פעמים במלחמה אבודה, שכן הג׳וקים מתרבים מהר מאוד.

שנית, הג׳וקים קיימים בעולם עוד לפני בני האדם (!) ולכן במשך השנים הם פיתחו עמידות להרבה חומרים מזיקים ובשנים האחרונות גם לחומרי הדברה כימיים, כך שיכול מאוד להיות שהג׳וקים בביתך עמידים לחומר הריסוס שתשתמש בו. שלישית, חומר הדברה כימי הוא יעיל ומסוכן עבור הג׳וק ובאותה מידה עלול להיות מסוכן גם ליושבי הבית.

אמנם לא מדובר בסיכוי למוות מחומר הדברה, אך הוא בהחלט לא בריא לנשימה או לאכילה, בטח שלא עבור ילדים וחיות מחמד.

הדברת מקקים קסם הדברות
הדברת מקקים

הזמינו מדביר ג'וקים של קסם הדברות!

אנו בקסם הדברות מציעים שירותי הדברה מפני כל סוגי המזיקים. החל מהדברה לחיפושית הזבל ועד לתיקן הגרמני ואפילו הדברה לדג הכסף. מדביר ג'וקים מקצועי מקסם הדברות יגיע לביתכם, יזהה על איזה סוג ג'וק מדובר ויטפל בבעיה באמצעות חומרי ההדברה המתאימים. כך תיפטרו מהמטרד אחת ולתמיד! החל מהדברה במזכרת בתיה או קריית עקרון ועד להדברה בכפר יונה או בסביון – אנחנו נספק לכם שירותי הדברה באיכות הגבוהה והמקצועית ביותר.

לסיכום

אם ברצונכם להשמיד את הג׳וקים בדרך יעילה אך לא מזיקה, כדאי לכם לחפש חברת הדברה שמשתמשת בחומרי ריסוס טבעיים. המדביר יזהה את סוג הג׳וק וכך יידע איך להשמיד אותו ומהם המקומות בבית בהם הוא שורץ, וההדברה עצמה לא תזיק לתושבי הבית, שכן היא לא כימית בכלל.

לפרטים נוספים על ריסוס נגד מקקים מוזמנים לפנות אלינו. מלבד שירותי מדביר מקקים אנו מספקים לכם גם פתרונות נוספים ביניהם הדברת טרמיטים, הדברת פשפש המיטה, לוכד עכברים ועוד. פנו אלינו לקבלת הצעת מחיר.

השאירו פרטים לקבלת שירות:

תשובות לשאלות נפוצות בנושא הדברת ג'וקים:

הדברת תיקנים, או בשמם העממי גוקים, מומלץ לעשות על בסיס שנתי בהתאם לניסיון עבר של בעל העסק או בעל הבית.

ריחות חזקים דוחים את התיקנים עד למצב שהם מתים מחנק או נמלטים מהאזור. לכן, מבצעים הדברת תיקנים עם חומרים בעלי ריח חזק ביותר.

זו שאלה שחוזרת על עצמה. לצערנו, ניקיון הוא לא פרמטר חשוב כלכך במכות ג'וקים. תשתיות הבית, ביוב ולחות ביתית הם אלו שבאמת מייצרים מכות מקקים על בסיס קבוע. פנו אלינו לביצוע הדברת מקקים מקצועית ונעלים את הבעיה לשנה לפחות!

בתוך כמה שעות עד יממה תגלו שכל המזיקים נעלמו כלא היו, באחריות.

כל אחד יכול לקנות חומרי הדברה. יחד עם זאת, מדבירים שאינם מוסמכים עלולים לגרום נזק בלתי הפיך לסביבה, לדיירים ולעצמם.

המדבירים בקסם הדברות הנם מוסמכים ומורשים, אתם יכולים להיות רגועים לגבי בטיחותכם, ולגבי פתרון הבעיה שממנה אתם סובלים.

מחפשים מדביר מקצועי? חייגו עכשיו לקסם הדברות! ותקבלו פתרון מהיר וחד משמעי!

מדבירים מורשים:

מדביר מוסמך ניר יזדי

מהעיתונות:

מעריב
מידע להעשרה מהאתר:
הדברת כיני יונים
הדברת מזיקים
protoblo_admin
הדברת כיני יונים

אם חשבתם שיונים הם מטרד מרעיש ומציק לאדם האורבני – אתם לא מאוד טועים. אלא מה, שזה לא מסתכם רק ברעש והנוצות שהיונה מביאה עמה.

קרא עוד »
הדברת דבורים וצרעות בזול
הדברת מזיקים
protoblo_admin
הדברת דבורים

הדברת דבורים בבית ובגינה שתפתור את הבעיה ב-100%! כולנו מכירים דבורים, יודעים לזהות אותן, לפחד מהן כשצריך, ממה הן ניזונות ואפילו להתחפש אליהן בפורים. כמו

קרא עוד »
הדברת רימות
הדברת מזיקים
protoblo_admin
הדברת רימות

  למה להזמין הדברת רימות? הרימות או בשמן העממי ״תולעים״, הן מסוג החיות שלצערנו כולנו נתקלנו בהן. בבית, בחצר, או אפילו על חיית המחמד –

קרא עוד »
הדברת כנימות
הדברת מזיקים
protoblo_admin
הדברת כנימה קמחית

הדברת כנימות שתשים סוף למפגע ב-100%, באחריות! אם אתה גנן או אדם שיש לו גינה יפה וצמחיה מטופחת, אתה צריך להרגיש מאוד מאוים מכנימות. הכנימות

קרא עוד »
הדברת צרעות בבית ובגינה
הדברת מזיקים
protoblo_admin
הדברת צרעות

הדברת צרעות בבית ובגינה שתפתור את הבעיה ב-100%! כולנו שמענו על צרעות, אבל מה אנחנו באמת יודעים עליהן? איזה נזק הן גורמות? האם צריך והכרחי

קרא עוד »
הדברת תיקן גרמני במקצועיות
הדברת מזיקים
protoblo_admin
הדברת תיקן גרמני

הדברת תיקן גרמני בבית ובגינה שתפתור את הבעיה ב-100%! תיקנים גרמניים אלו חרקים ידועים לשמצה, ומבין הסוגים שהכי קשה להדביר, בגלל שהם חסינים לחומרי הדברה

קרא עוד »
הדברת תיקן פסים
הדברת מזיקים
protoblo_admin
הדברת תיקן פסים

הדברת תיקן פסים? שירותי הדברה ירוקה לכל סוגי התיקנים והמזיקים כולל כתב אחריות! ✔️שירות מקצועי מא' – ת'. ✔️ שימוש בחומרים נטולי ריח וכימיקלים. ✔️צוות

קרא עוד »
הדברת נדלים בבית ובגינה
הדברת מזיקים
protoblo_admin
הדברת נדלים

הדברת נדלים בבית ובגינה שתפתור את הבעיה ב-100%! מזיקים יכולים להפוך לאורחים ממש לא רצויים בבית, לגרום לאי נוחות ואפילו ליצור סיכונים בריאותיים פוטנציאליים. ישנם

קרא עוד »
הדברת תיקן אמריקאי מקצועית
הדברת מזיקים
protoblo_admin
הדברת תיקן אמריקאי

הדברת תיקן אמריקאי בבית ובגינה שתפתור את הבעיה ב-100%! ג'וק אמריקאי הוא אחד החרקים הנפוצים ביותר בישראל, וכמעט שאין בית או עסק שלא ייתקל בו.

קרא עוד »
הדברת קרציות
הדברת מזיקים
protoblo_admin
הדברת קרציות

״קרצייה״ נהפכה להיות מילה נרדפת למישהו שהוא מציק, נטפל ונדבק. אך למי שיש כלב יודע על בשרו (ועל בשר כלבו) כי הקרצייה היא הרבה מעבר

קרא עוד »
הדברת זחלים
הדברת מזיקים
protoblo_admin
הדברת זחלים

כולנו יודעים שכל פרפר יפה ומרהיב מתחיל את חייו בתור זחל. אגדות רבות נכתבו בנושא, ותמיד סופו של הזחל הוא טוב ויפה – הוא נהפך

קרא עוד »
הדברת נמלי אש
הדברת מזיקים
protoblo_admin
הדברת נמלי אש

הדברת נמלי אש? שירותי הדברה לנמלים ונמלי אש יסודיים ובטוחים 24 שעות! ✔️ מקצוענים בהדברה ירוקה ובטוחה לסביבת הבית. ✔️ מחירים משתלמים במיוחד + אחריות

קרא עוד »
הדברת פשפש הכותנה
הדברת מזיקים
protoblo_admin
הדברת פשפש הכותנה

פשפש הכותנה הוא בן למשפחת הפשפשים, כאשר להבדיל משאר הפשפשים הוא מזיק בעיקר לצמחי הכותנה. הצוות של קסם הדברות מתמחה בהדברת פשפש הכותנה. אנו מתמחים

קרא עוד »
הדברת דג הכסף
הדברת מזיקים
protoblo_admin
הדברת דג הכסף

מי הוא דג הכסף ולמה להזמין הדברת דג הכסף? דג הכסף (או בשמו המדעי – זנב-זיף כספי) הוא חרק קטן וחסר כנפיים אשר צבעו בהיר

קרא עוד »
הדברת תהלוכן אורן
הדברת מזיקים
protoblo_admin
הדברת תהלוכן האורן

תהלוכן האורן הוא אחד הזחלים הנפוצים בישראל אך משום מה הוא כמעט ואינו מוכר. וודאי ראיתם אותו הרבה, אך כנראה שלא שמעתם עליו או שלא

קרא עוד »
מדביר תולעי עץ

במאמר הבא נתמקד בתולעת עץ וננסה להסביר מה עומד מאחורי המזיק הזה. למה מומלץ לקרוא למדביר תולעי עץ מקצועי וכיצד ניתן לטפל בו. תולעי עץ?

קרא עוד »
הדברת אורי כדורי
הדברת מזיקים
protoblo_admin
הדברת אורי כדורי

הדברת אורי כדורי? אחד החרקים (או יותר נכון, ״פרוקי רגליים״) החביבים ביותר שיש בישראל ושכולנו מכירים מהילדות נקרא ״אורי כדורי״. שמו בעגה המדעית הוא ״טחבית״,

קרא עוד »
הדברת חיפושית הזבל
הדברת מזיקים
protoblo_admin
הדברת חיפושית זבל

מיהי חיפושית הזבל? ולמה לצריך לקרוא להדברת חיפושית זבל? כנראה שאין חיה עם שם יותר מסגיר ומשעשע כמו ״חיפושית זבל״. חיפושית זבל, כשמה כן היא,

קרא עוד »
הדברת נמלים ברכב
הדברת נמלים
protoblo_admin
הדברת נמלים ברכב

אם חשבתם שהתפשטות נמלים בבית זה סיוט, וודאי לא נתקלתם בהתפשטות נמלים ברכב שלכם. נמלים ברכב זו בעיה מטרידה ומעצבנת שלמרבה הצער חלק מבעלי הרכב

קרא עוד »
הדברת נמליים מעופפות עם כנפיים
הדברת מזיקים
protoblo_admin
הדברת נמלים מעופפות עם כנפיים

נמלים מעופפות עם כנפיים? איך להיפטר מהנמלים המציקות האלו? עם קסם הדברות! ✔️ מותאם למגזר העסקי ולחברות. ✔️ניתן לתאם איתנו שירותי הדברה קבועים על בסיס

קרא עוד »
הדברת חדקונית הדקל בזול
הדברת מזיקים
protoblo_admin
הדברת חדקונית הדקל

אצלנו מבצעים הדברת חדקונית הדקל + טיפול מונע חדקונית הדקל – מי היא? מה הנזק שעושה ולאילו עצים? כיצד מטפלים במפגע ואילו פתרונות ישנם? ומה

קרא עוד »
הדברת ברחשים
הדברת מזיקים
protoblo_admin
הדברת ברחשים

אף אחד לא סובל את הברחשים, הזבובים הזעירים שיכולים לעקוץ בני אדם, חיות מחמד ובעלי חיים. כשמדובר בהדברת ברחשים יש צורך בשימוש אמצעים מתקדמים להדברה

קרא עוד »
הדברת זבובונים
הדברת מזיקים
protoblo_admin
הדברת זבובונים

אם ראיתם זבובים קטנים במטבח שלכם, כנראה שהם זבובי פירות, המכונים גם זבובונים. הדברת זבובונים של קסם הדברות פועלת ב-2 מישורים: טיפול ריסוס והדברה מתקדם

קרא עוד »
הדברת עקרבים
הדברת מזיקים
protoblo_admin
הדברת עקרבים

הדברת עקרבים? אל תנסו להדביר בעצמכם! השאירו לנו את העבודה המסוכנת. ✔️ מכירים את כל סוגי המזיקים ✔️ מגיעים עד בית הלקוח בפריסה ארצית רחבה.

קרא עוד »
הדברת פסוקאים
הדברת מזיקים
protoblo_admin
הדברת פסוקאים

אנשים רבים לא מבינים שיש להם בעיית פסוקאים עד שהבית כבר מלא בהם. פסוקאים מכונים "כיני ספרים". הם אינם כינים, אך אכן נמצאים בסביבת ספרים.

קרא עוד »
הדברת קרדית האבק
הדברת מזיקים
protoblo_admin
הדברת קרדית האבק

הדברת קרדית האבק? כולנו מכירים מישהו שאלרגי לקרדית האבק, וזהו אכן אחד הגורמים העיקריים לתגובות אלרגיות בבני אדם ברחבי העולם. הדברת קרדית האבק? צרו קשר

קרא עוד »
הדברת פשפש הברונזה
הדברת מזיקים
protoblo_admin
הדברת פשפש הברונזה

הדברת פשפש הברונזה? שירותי הדברה ירוקה לכל סוגי הפשפשים כולל פשפש הברונזה! ✔️ שירות סביב השעון. ✔️ שירות 24 שעות בפריסה ארצית. ✔️תעודת אחריות על

קרא עוד »
הדברת פרעוש החתול
הדברת מזיקים
protoblo_admin
הדברת פרעוש החתול

מי אתה פרעוש החתול? הכל היה יותר קל אם החתול שלכם היה יודע לדבר אבל עד אז, הזמינו קסם הדברות!  ✔️מתאים לכל סוגי החתולים. ✔️הדברה

קרא עוד »
הדברת יתוש הנמר האסייתי
הדברת מזיקים
protoblo_admin
הדברת יתוש הנמר האסייתי

יתושים עלולים לגרום להדבקה של מחלות רבות ואף אקזוטיות: מלריה, קדחת, זיקה. ובדיוק מסיבות אלו, הדברת יתוש הנמר האסייתי צברה תאוצה בשנים האחרונות. יתוש הנמר

קרא עוד »
הדברת זבוב הבית
הדברת מזיקים
protoblo_admin
הדברת זבוב הבית

״זבוב הבית״ הוא כינוי לזבוב המצוי הנמצא אצל כולנו בבתים חדשות לבקרים. הוא מגיע כמו בן בית, ומציק כמו אורח בלתי רצוי, הדברת זבוב הבית

קרא עוד »
הדברת תיקן מזרחי
הדברת מזיקים
protoblo_admin
הדברת תיקן מזרחי

הדברת תיקן מזרחי? תיקנים, או בשמם העממי – ג'וקים, הם מזיקים שאף אחד לא אוהב, ואף אחד לא רוצה למצוא מסתובבים בבית שלו. אך כמה

קרא עוד »
הדברת נמלים במטבח

הדברת נמלים במטבח שתפתור את הבעיה ב-100%! נמלים הן חיות מאוד נחושות, אשר מקדישות את כל המשאבים שלהן למציאת מזון והבאתו לקן. זו הסיבה שנראה

קרא עוד »
הדברת חיפושיות
הדברת מזיקים
protoblo_admin
הדברת חיפושיות

הדברת חיפושיות? שימו סוף לחיפושיות ולנזקים! טיפול מונע לטווח ארוך כולל חיטוי משטחים. ✔️ הדברה ירוקה מותאם גם לבעלי חיים בבית. ✔️ שירות מקצועי בפריסה

קרא עוד »
הדברת זבובים בגינה ובבית
הדברת מזיקים
protoblo_admin
הדברת זבובים

הדברת זבובים בבית ובגינה שתפתור את הבעיה ב-100%! בכל הנוגע לזבובים, העולם מתחלק לשניים – כאלו שעבורם זבובים הם מטרד, וכאלו שעבורם זבובים הם מטרד

קרא עוד »
הדברת חרקים
הדברת מזיקים
protoblo_admin
הדברת חרקים

הדברת חרקים ? כנראה שאתם ממש צריכים אותנו: למצוא חרקים בבית זה אחד הדברים המטרידים שיש. בין אם זה ג׳וק, פשפש או סתם חרק שאנחנו

קרא עוד »
הדברת טרמיטים
הדברת מזיקים
protoblo_admin
הדברת טרמיטים

הדברת טרמיטים עם 5 שנות אחריות והתחייבות לפתרון מלא טרמיטים הם דוגמה מצוינת לכלל 'הגודל לא קובע'. זהו חרק זעיר במיוחד, כזה שאי אפשר כמעט

קרא עוד »
הדברת יתושים בחצר ובבית
הדברת מזיקים
protoblo_admin
ריסוס נגד יתושים

הדברת יתושים בבית ובגינה שתפתור את הבעיה ב-100%! ים, שמש, אבטיח, טיולים ולימונדה צוננת הם דברים נפלאים שמביא עמו הקיץ. אך לצד כל השמחה והכיף,

קרא עוד »
הדברת מעופפים
הדברת מזיקים
protoblo_admin
הדברת מעופפים

יש כמה מיני חרקים מעופפים שמטרידים אותנו באופן קבוע בביתנו, כאשר הבולטים ביותר ביניהם הם הזבוב, העש והיתוש. הדברת מעופפים זה לא עסק למתחילים! ישנם

קרא עוד »
הדברת עכבישים
הדברת מזיקים
protoblo_admin
הדברת עכבישים

מבין כל החרקים והג׳וקים שנמצאים אצלנו בבית או במשרד במקרים של הדברת עכבישים דרוש יותר מקצת "אומץ". יתרה מכך, אנו ממליצים לקרוא למומחה ולא לקחת

קרא עוד »
הדברת עש
הדברת מזיקים
protoblo_admin
הדברת עש

אם יש חיה מזיקה אך חמודה שמסתובבת בבית, היא ללא ספק עש. ✔️ הדברת עש? בקסם הדברות מתמחים באיתור וטיפול ב"עש הבגדים"! ✔️  מגיעים עד

קרא עוד »
הדברת פרעושים בבית ובגינה
הדברת מזיקים
protoblo_admin
הדברת פרעושים

הדברת פרעושים בבית ובגינה שתפתור את הבעיה ב-100%! אין דבר מתגמל יותר מאשר לגדל חיות מחמד, אך חיות המחמד האהובות שלנו יכולות להביא איתן פרעושים

קרא עוד »
הדברת פשפש המיטה מחיר פצצה
הדברת מזיקים
protoblo_admin
הדברת פשפש המיטה

הדברת פשפש המיטה עם אחריות לפתרון מלא! פשפש המיטה הוא חרק קטן אבל בעל תיאבון גדול. הנוכחות שלו בחדר השינה או בכל מקום אחר בבית

קרא עוד »
הדברת פשפשים מחיר זול
הדברת מזיקים
protoblo_admin
הדברת פשפשים

הדברת פשפשים בבית ובגינה שתפתור את הבעיה ב-100%! פשפשים בבית ובגינה יכולים להיות מאוד מעיקים, ולהשפיע על איכות החיים שלכם במידה משמעותית. בעוד שטיפול בפשפשים

קרא עוד »
הדברת תולעים
הדברת מזיקים
protoblo_admin
הדברת תולעים

הדברת תולעים? שירותי הדברה ירוקה לכל סוגי התולעים כולל אחריות על העבודה! ✔️ הדברה ירוקה מאושרת על ידי המשרד להגנת הסביבה ✔️ שירות אקספרס מהיר

קרא עוד »
לחץ כאן
שקופית קודמת
שקופית הבאה
שלחו לנו וואטסאפ