עקיצות פשפשים

להזמנת מדביר מקצועי, השאירו פרטים:

עקיצות פשפשים הן לא גזירת גורל - פנו אלינו לטיפול מהיר ובטוח!

האם אתם מוצאים את עצמכם מתגרדים לאחר שנת לילה ולא יודעים מה המקור של העקיצות? יכול להיות שאלו עקיצות פשפשים! תוהים איך נראות עקיצות של פשפשים? מה עושים במקרה שיש פשפשים בבית? איך בכלל מזהים שמדובר בפשפשים ולא בחרקים אחרים? שואלים את עצמכם מדוע פשפשים עוקצים או האם העקיצות שלהם מהוות סיכון? הגעתם למקום הנכון - לנו יש את כל התשובות שאתם מחפשים.

בחברת קסם הדברות אנו מבינים את התסכול שאתם חווים, ויש לנו את הפתרון המושלם – הדברת פשפשים מקצועית!

עם ניסיון שעולה על 20 שנים בתחום, אנו לוקחים אחריות על כל עבודת הדברה, תוך שמחויבים לספק לכם שירות מקצועי מהשורה הראשונה. מחירי שירותי ההדברה שלנו הם מהמשתלמים בשוק, אנו מספקים שירותים בפריסה ארצית ובזמינות מידית 24/7 ונגיע לסייע לכם במהירות במקרה של הדבקה עם ציוד מתקדם, ידע נרחב וחומרי הדברה ידידותיים לאדם, לחיות המחמד ולסביבה.

לא בטוחים שמדובר בעקיצות פשפשים תמונות יכולות לעזור. אתם יכולים לשלוח לנו תמונות של עקיצות פשפשים והמומחים שלנו ידעו מיד כיצד לעזור לכם. בכל מקרה, לאחר הטיפול שלנו בפשפש המיטה עקיצות טורדניות כבר לא יפריעו לכם.

עקיצות פשפשים - יש לזה פתרון!

✔️ מה עושים עם פשפשים? - תנו למומחים שלנו לטפל בבעיה!

✔️ ייעוץ ראשוני ללא עלות

✔️ שירות 24/7 בפריסה ארצית רחבה וזמינות מיידית
✔️מדביר פשפשים מוסמך ובעל 20 שנות ניסיון
✔️הדברת פשפשים עם אחריות ל-24 חודשים!
✔️ עקיצות פשפשים - כל המידע כאן: זיהוי, טיפול ועוד

להצעת מחיר חייגו עכשיו:

1-700-506-300 ☎️

להזמנת מדביר מקצועי, השאירו פרטים:

 

עקיצות של פשפשים - מטרד אמיתי

עקיצות של פשפשים יכולות להוות מטרד אמיתי ולגרום לגירוד בלתי פוסק, במיוחד כאשר מדובר בעקיצות של פשפשי מיטה. מה גם שדי מאתגר להיפטר מפשפשים בבית, שכן מדובר במזיק טורדני אשר ההתמודדות עמו דורשת טיפול מקיף ולכן לא פעם הופכת גם להיות מעיקה.

אנו בקסם הדברות מבינים את האתגר הנלווה להתמודדות עם פשפשי מיטה עקיצות ומה שביניהם. צוות המומחים שלנו כאן כדי לספק לכם את כל הידע הדרוש כי להתמודד עם המטרד. צרו עמנו קשר במקרה שאתם מתמודדים עם עקיצות של פשפשי מיטה ונשלח אליכם מדביר מוסמך!

איך לזהות עקיצות פשפשים בבני אדם?

הטיפול בעקיצות של פשפש המיטה מתחיל בזיהוי. רק לאחר שמזהים שמדובר בעקיצות של פשפשי מיטה, אפשר לבחור את הטיפול המתאים. אם אתם מוצאים את עצמכם מתעוררים בבוקר עם עקיצות על האזורים שנותרו חשופים במהלך השינה, מדובר בעקיצות של פשפש המיטה. לעומת זאת, אם העקיצות מרוכזות בעיקר באזור הרגליים, ויש לכם חיית מחמד בבית, כנראה שמדובר בעקיצות של פרעושים.

עם זאת, חשוב לזכור שאפשר בהחלט למצוא עקיצות פשפשים ברגלים, במיוחד אם הרגליים שלכם היו חשופות במהלך השינה. בכל מקרה שיש ספק, תמונות של עקיצות פשפשים יכולות לעזור בזיהוי, וכמובן שאתם מוזמנים לפנות אלינו ונוכל לזהות את המזיק שאחראי לעקיצות ולספק לכם פתרונות יעילים ומקצועיים לטיפול בפשפש המיטה ומזיקים אחרים.

עקיצות פשפשים תמונות - כך הן נראות

אם אתם חולקים את המיטה עם פשפשי מיטה עקיצות הן חלק מהדיל. עקיצה של פשפש המיטה יכולה להיות מאוד דומה לעקיצה של חרקים אחרים כמו למשל פרעושים או יתושים, מה שיכול להוביל לבלבול. כמו כןף המראה של עקיצות פשפשים יכול להשתנות בהתאם לגוון העור, המיקום של העקיצה בגוף ועוד.

אם אינכם בטוחים שמדובר בעקיצות פשפשים תמונות של עקיצות יהיו התחלה טובה. אתם יכולים לשלוח לנו תמונות של עקיצות פשפשים בוואטסאפ או לבדוק את התמונות שיש כאן בעמוד, ולראות אם אכן ישנו דמיון בין העקיצות שאתם מוצאים על הגוף שלכם לבין העקיצות בתמונה.

עקיצות של פשפשים ברגליים
עקיצות של פשפשים ברגליים

עקיצה של פשפש המיטה - איך היא נראית והאם היא מסוכנת?

כדי לזהות שאכן מדובר בעקיצה של פשפש המיטה, שימו לב לסימנים הבאים:

  • מראה העקיצות – עקיצות של פשפש המיטה בדרך כלל בולטות ומופיעות במקבץ או בשורה.
  • תגובה של הגוף – לסובלים מפשפשים עקיצות מגרדות מאוד. הגרד המעיק הוא אחד הסימנים, למרות שישנם אנשים שלא יסבלו מגירוי.
  • זמן ההופעה של העקיצות – העקיצות יופיעו לאחר שינה, אך קחו בחשבון שאם נעקצתם על ידי פשפש המיטה עקיצותיו יכולות להופיע גם לאחר כמה ימים.
  • מיקום העקיצות – עקיצות פשפש המיטה יכולות להיווצר על כל הגוף, אך לרוב יתרכזו באזורים שנותרו חשופים במהלך השינה כמו הצוואר, הזרועות, הבטן, הרגליים והגב.

חשוב להיות מודעים לכך שעקיצות פשפשים יכולות לבוא לידי ביטוי באופן שונה מאדם לאדם. ישנם אנשים שלא מפתחים רגישות לעומת אחרים שיכולים לפתח לאחר המפגש עם פשפשי מיטה עקיצות ולהן תגובה אלרגית המחייבת טיפול רפואי.

עקיצות פשפש המיטה מתאפיינות במספר מאפיינים:

עקיצות פשפש המיטה יכול להיות מאוד מעיקות. לא תמיד תרגישו את העקיצות מתרחשות בפועל, אך ברוב המקרים הן יגרמו לגירודים בעור. העקיצות מופיעות לאחר שנת לילה במיטה או על הספה, ואם הן מרוכזות במקבץ אחד או בשורה, זו אינדיקציה לכך שמדובר בעקיצות של פשפש המיטה.

למרות זאת, כן חשוב לדעת: על אנשים מסוימים יופיעו סימנים בולטים של עקיצות, במיוחד אם גוון עורם בהיר. ניתן למצוא עקיצות פשפשים על כל אזורי הגוף, כך שלא נדיר שיופיעו עקיצות פשפשים ברגליים, ומה גם שהעקיצות יכולות להופיע לאחר מספר ימים.

כך תוכלו לדעת בוודאות האם יש לכם עקיצות פשפשים ברגליים או שזה דווקא פרעושים

אז איך יודעים אם להזמין הדברה נגד פרעושים או הדברת פשפשים? קודם כל, יש לזהות שאכן מדובר בעקיצות של פשפשים. ומדוע זה חשוב? כי ישנו הבדל מהותי באופן הטיפול בעקיצות פשפש המיטה לבין עקיצות פרעושים, כל שכן בעלויות ההדברה.

אם העקיצות ברגליים הופיעו לאחר שביליתם זמן בחוץ, הלכתם על השטיח או שיחקתם עם חיית המחמד שלכם, רוב הסיכויים שיש לכם עסק עם פרעושים. לרוב, עקיצות של פרעושים מרוכזות בכפות הרגליים, השוקיים והקרסוליים. לעומת זאת, אם חלקתם את המיטה עם פשפש המיטה עקיצות על הרגליים יופיעו במידה וישנתם במהלך הלילה עם רגליים חשופות, לצד עקיצות במקומות נוספים בגוף כמו הגב או הבטן.

תמונות של עקיצות פשפשים ברגל
כך נראות עקיצות של פשפשים ברגליים

איך פשפשים עוקצים בני אדם, איפה ומתי?

פשפש המיטה הוא טפיל אשר ניזון מדם אנושי. זהו יצור לילי, המעדיף לאכול בחסות החשכה, מה שהופך את הלילה לזמן בו הוא הכי פעיל. המזרן שלכם, הוא אחד ממקומות המסתור שפשפשים הכי אוהבים, והוא מספק מקום מפלט בטוח ונוח במהלך היום, כל שכן, גישה נוחה ל"מקורות המזון" במהלך הלילה.

כשהלילה יורד, פשפשי המיטה יוצאים ממקומות המסתור שלהם, כשהם נמשכים לפחמן הדו חמצני ולחום הגוף הנפלטים על ידי אנשים ישנים. כך הם מונחים ישירות למטרה, ובעזרתו של חדק מיוחד בקצה הפה הנראה כמעין קשית, הם חודרים מתחת לעור ומגיעים לכלי הדם. העקיצות מתרכזות בעיקר באזורי גוף חשופים, ולא תמיד מרגישים אותן בזמן השינה, שכן פשפשי המיטה מזריקים לגוף חומר הרדמה עדין בזמן שהם ניזונים, וכך מבטיחים שלא יבחינו בהם.

מדוע לסובלים מפשפשים עקיצות מגרדות מאד?

לסובלים מפשפשים עקיצות ברמות גירוד שונות, חלקן יהיו מטרידות למדי, והסבל הנגרם מהן יתעלה על הסבל שנגרם מסוגים אחרים של עקיצות. יחד עם זאת, יש לציין שעקיצות פשפש המיטה אינן עוקבות אחר דפוס סטנדרטי והתגובות לעקיצות פשפשים יכולות להשתנות מאדם לאדם. ישנם אנשים שיחוו גירוד חמור, בעוד שאחרים עשויים שלא להרגיש גירוד כלל.

הגירוד נגרם מכיוון שבזמן שהפשפש ניזון מהדם הוא מחדיר לעור כמות קטנה של רוק המכיל כימיקליים שעלולים לגרום לתגובה אלרגית ולהופעתם של גירוד וגירוי סביב אזור העקיצה, כאשר התגובה החיסונית של הגוף משחקת תפקיד בעוצמת הגירוד. לאלו הסובלים מפשפשים עקיצות מגרדות מאוד הן חלק מתופעות הלוואי, אך זכרו שבמקרה של עקיצות פשפשים תרופות סבתא יוכלו לעזור, מה גם שיש לעקיצות פשפשים טיפולים מסוגים שונים שיוכלו להקל על הגירודים.

האם עקיצות של פשפשים מסוכנות לבני אדם?

עקיצות של פשפש המיטה יכולות להשפיע על אנשים שונים באופן שונה, ולהוביל לתגובות המשתנות בהתאם לתגובת מערכת החיסון ולמידת הרגישות שלהם. במקרים מסוימים, ייתכן שלא יהיו סימנים נראים לעין של העקיצה, במקרים אחרים יופיעו סימנים קלים ומטרידים, כאשר אצל אחוז קטן מהאנשים, עקיצות של פשפש המיטה יכולות לעורר תגובה אלרגית, אם כי תופעה זו נדירה יחסית.

במידה ומופיעה פריחה באזור העקיצה אשר מלווה בנפיחות ואדמומיות עזה חשוב שתפנו לטיפול רפואי בהקדם.

מה ההבדל בין עקיצות של פשפשים לעקיצות פרעושים ויתושים?

כדי לעשות לכם קצת סדר בדברים ריכזנו את ההבדלים הבולטים בין עקיצות של פשפש המיטה לבין עקיצות של פרעושים:

מאפיינים פשפשים פרעושים
מראה העקיצה עקיצה עם בליטה אדומה וכתם כהה יותר במרכז עקיצה אדומה קטנה עם הילה שסובבת אותה
גודל העקיצה עקיצות של פשפשים גדולות יחסית ומרוכזות יחד עקיצות של פרעושים קטנות ובודדות
אזורי הגוף העקיצות מרוכזות על אזורי גוף חשופים בזמן השינה העקיצות מרוכזות בעיקר באזור הרגליים
מקום העקיצה תופיע לאחר הליכה על הדשא משחק עם חיית מחמד, שטיח בבית תופיע לאחר שנת לילה במיטה או על הספה
תגובת הגוף גרד, דלקת גרד, צריבה

האם יש לעקיצות פשפשים טיפול?

עקיצות של פשפשים נוטות לעבור מעצמן לאחר שבוע שבועיים, אולם יש טיפול לעקיצות של פשפש המיטה, אם אתם מחפשים הקלה. תוכלו למרוח על מקום העקיצה משחה המכילה הידרוקורטיזון או לנטול אנטיהיסטמיניים במטרה להפחית את התגובה האלרגית ולהקל על הגירוד.

במקרים בהם נגרמה תגובה אלרגית או שנוצר זיהום בעור, יש לפנות לייעוץ רופאי.

בנוסף, כדי למנוע מהבעיה לחזור, חשוב להתמודד עם ההדבקה עצמה ולהיפטר מהפשפשים באמצעות שירותי הדברה מקצועיים וריסוס ביתי. כמו כן, הקפידו לשאוב את הבית, לכבס מצעים ושמיכות בטמפרטורות גבוהות ובמקרים בהם מדובר בהדבקה חמורה, להיפטר מהמזרן או הספה הנגועים.

עקיצה של פשפש המיטה בגב
עקיצה של פשפש המיטה בגב

קיימות לעקיצות פשפשים תרופות סבתא מסוימות שאפשר לנסות:

כאשר אתם מתמודדים עם המטרד של עקיצות פשפשים תרופות סבתא גם יכולות לעזור. יש כמה תרופות סבתא לעקיצות פשפשים, שיכולות להשפיע על עוצמת הגירוד ולהפחית את הנפיחות, ביניהן:

  • קרח – זו אחת משיטות ההרגעה היעילות ביותר לעקיצות של פשפש המיטה. במקרה של עקיצות פשפשים טיפול בקרח כולל את קירור האזור על ידי קרח עטוף במגבת למשך 10 דקות.
  • אלוורה – ג'ל אלוורה נותן מענה במקרה של גירויים בעור, הודות לסגולותיו השונות. לכן הוא משמש גם כטיפול לעקיצות פשפש המיטה. לפני שמורחים על הגוף יש לנקות היטב את האזור.
  • קליפת בננה – לעקיצות פרעושים תרופות סבתא מגוונות וקליפת בננה ידועה כיעילה גם כן. כשהיא מכילה נוגדי חמצון, יכולה לסייע למנוע דלקות. לחצו את חלקה הפנימי של קליפת הבננה על מקום העקיצה.
  • תמצית קמומיל – הקמומיל הוא צמח בעל תכונות אנטי דלקתיות לכן הוא יהיה מושלם כטיפול בעקיצות פשפש המיטה. ערבו תמצית קמומיל עם מים, ומרחו אותה על העקיצה. (לא מתאים לילדים מתחת לגיל 6).

תרופות סבתא לעקיצות פשפשים נחשבות ליעילות, עם זאת חשוב לפקוח עין על מצב העקיצות ולפנות לקבלת טיפול רפואי אם הן מחמירות או שמתפתח זיהום.

בצעו איתנו הדברת פשפשים וקבלו אחריות מלאה ל-24 חודשים!

אנו מבינים את החשיבות של מתן פתרונות יעילים לאנשים המתמודדים עם עקיצות של פשפש מיטה ולכן מספקים אחריות מלאה על השירותים שלנו לתקופה של 24 חודשים. צוות המדבירים המיומן שלנו מחויב לספק לכם תוצאות מקצועיות ברמה הגבוהה ביותר ולהשאיר את הבית שלכם חף ממזיקים טורדניים מכל סוג.

אנו כאן עבורכם עבור כל סוג של הדברה ואם כבר מגיעים נוכל גם לבצע הדברת נמלים במטבח ולתת לכם מענה מקיף שירחיק מביתכם את כל סוגי המזיקים!

כמה עולה הדברת פשפשים ופשפשי מיטה?

המחיר של הדברת פשפש המיטה משתנה בהתאם להמון גורמים, החל בגודל הבית ועד להיקף הבעיה. כדי שתהיה לכם אינדיקציה, בדקו את הנתונים הבאים, וכמובן שאתם מוזמנים לפנות אלינו לקבלת הצעת מחיר.

סוג השירות  מה כלול במחיר? מחיר (כולל מע"מ)
הדברת חדר אחד שעות עבודה, איתור מקומות מסתור, שאיבה מקצועית, הדברת קיטור, ריסוס, ביקור נוסף, אחריות 1,500 ₪
הדברת דירת 3 חדרים וסלון שעות עבודה, איתור מקומות מסתור, שאיבה מקצועית, הדברת קיטור, ריסוס, ביקור נוסף, אחריות 4,800 ₪
הדברת דירת 5 חדרים וסלון שעות עבודה, איתור מקומות מסתור, שאיבה מקצועית, הדברת קיטור, ריסוס, ביקור נוסף, אחריות 8,000 ₪
טיפול אנוקסיה במידת הצורך תוספת 2,000 ₪ למחיר

טיפול בפשפשים במזרן, בבית ובגינה - כך עושים זאת

טיפול בפשפשים במזרן, בבית ובגינה מצריך גישה יסודית ואסטרטגית. השלב הראשון בתהליך ההדברה הוא חיפוש מקומות המסתור של הפשפשים. השלב הבא הוא שאיבת אבק מקצועית להרחקת הפשפשים והביצים שלהם.

לאחר ניקוי ושאיבה ראשוניים, המדבירים שלנו ישחררו את התותחים הכבדים ויבצעו הדברת קיטור. כשהמדביר חמוש במכונת קיטור הוא יבצע הדברה יעילה ויסודית בטמפרטורה גבוהה. לבסוף יבצע גם ריסוס מיוחד כדי להבטיח שהביצים שנותרו לאחר הטיפול לא יתפתחו לפשפשים בוגרים.

התהליך לא מסתיים כאן, ברוב המקרים נגיע אליכם הביתה לביקור נוסף לאחר שבועיים כדי לבדוק אם נותרו פשפשים. במידה וכן, נבצע ריסוס כדי להבטיח את יעילות הטיפול. וכמובן שתקבלו אחריות לתקופה של 24 חודשים.

להזמנת מדביר מקצועי, השאירו פרטים:
ניר יזדי מנכ"ל קסם הדברות
כותב המאמר: ניר יזדי

מנכ"ל ובעלים של חברת קסם הדברות. מדביר פעיל ומוסמך למעלה מ-20 שנה, בעל רישיון מספר 2697 . מבצע הדברות לכל סוגי המזיקים עם ציוד וחומרים אשר מאושרים ע"י המשרד להגנת הסביבה. יושרה, מקצועיות, שירות מכל הלב, שמירה על בטיחות בהדברה ועל הסביבה ומחירים הוגנים הם נר לרגליו. תמיד שמח לענות על שאלות ולהעניק ייעוץ ראשוני חינם, ללא כל התחייבות.

מספר רשיון: 2697
עקיצות פשפשים
מה תקראו במאמר?

יש לכם שאלה? רוצה להתייעץ?

נשמח לתת לכם מענה מקצועי ומהיר,
חייגו עכשיו:

תשובות לשאלות נפוצות בנושא עקיצות של פשפשים:

עקיצות פשפש המיטה יכולות לגרום לאי נוחות ולגירוד, אך לא ידוע שהן מעבירות מחלות לבני אדם.

מומלץ לחפש במיוחד אינכם בטוחים שמדובר בעקיצות פשפשים תמונות המציגות עקיצות פשפשים באזורים שונים בגוף וכך להיות בטוחים יותר לגבי סוג המזיק.
מידע נוסף שעשוי לעניין אותך..
התחלת שיחה
היי :)
איך נוכל לעזור?
דילוג לתוכן